yelp 2.12.1 - en to ky translation catalogue (118 entries)

note: ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in the message will be replaced
en: Install <string/>
ky: Орнотуу <string/>

en: Invalid compressed data
ky: Туура эмес кысылган маалымат

en: Not enough memory
ky: Эс жетишсиз

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
ky: ‘%2$s’ документинен ‘%1$s’ барагы табылган жок.

en: The file does not exist.
ky: Файл табылган жок.

en: The file ‘%s’ does not exist.
ky: ‘%s’ файлы табылган жок.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
ky: ‘%s’ файлын ажыратып окууга болбоду. Бул файл жок же туура эмес XML файл.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
ky: ‘%s’ файлын ажыратып окууга болбоду, себеби ал камтыган кээ бир файлдар, туура эмес XML файл.

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
ky: Талап кылынган барак ‘%s’ документинен табылган жок.

en: Indexed
ky: Индекстелген

en: Whether the document content has been indexed
ky: Документтин маалыматы индекстелгенби

en: Document URI
ky: Документтин URI си

en: The URI which identifies the document
ky: Документти чагылдырган URI

en: Search results for “%s”
ky: “%s” үчүн издөө жыйынтыгы

en: No matching help pages found in “%s”.
ky: “%s” ичинде жардам барактары табылган жок.

en: No matching help pages found.
ky: Туура келген барактар табылган жок.

en: An unknown error occurred.
ky: Белгисиз ката пайда болду.

en: All Help Documents
ky: Бардык жардам документтери

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
ky: ‘%s’ файлын ажыратып окууга болбоду, себеби ал, туура эмес XML файл.

en: View
ky: Кароо

en: A YelpView instance to control
ky: Башкаруу үчүн YelpView экземпляры

en: Bookmarks
ky: Эсбелгилер

en: A YelpBookmarks implementation instance
ky: YelpBookmarks имплементация экземпляры

en: Enable Search
ky: Издөөнү ишке киргизүү

en: Whether the location entry can be used as a search field
ky: Жайгашкан жери, издөө талаасы катар колдонулсунбу

en: Search...
ky: Издөө...

en: Clear the search text
ky: Издөө текстин тазалоо

en: Bookmark this page
ky: Бул баракты эсбелги катары сактоо

en: Remove bookmark
ky: Эсбелгин жоготуу

en: Search for “%s”
ky: “%s” текстин издөө

en: Loading
ky: Жүктөө

en: The directory ‘%s’ does not exist.
ky: ‘%s’ каталогу жок.

en: A GtkSettings object to get settings from
ky: Параметрлерди алуу үчүн GtkSettings объекти

en: A GtkIconTheme object to get icons from
ky: Сүрөтбелгилерди алуу үчүн GtkIconTheme объекти

en: Font Adjustment
ky: Ариптерди тууралоо

en: A size adjustment to add to font sizes
ky: Алиптердин өлчөмүнө тууралоо үчүн кошулуучу  өлчөм

en: Show Text Cursor
ky: Тексттик курсорду көрсөтүү

en: Show the text cursor or caret for accessible navigation
ky: Навигация үчүн документте курсорду же каретканы көрсөтүү

en: Editor Mode
ky: Оңдоо режими

en: Enable features useful to editors
ky: Терүүчүлөр үчүн пайдалуу мүмкунчүлүктөрдү иштетүү

en: Database filename
ky: Маалымат базасынын файл аты

en: The filename of the sqlite database
ky: Sqlite базасынын аты

en: XSLT Stylesheet
ky: XSLT стилдеринин таблицасы

en: The location of the XSLT stylesheet
ky: XSLT стилдик таблицасынын жайгашкан жери

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
ky: ‘%s’ XSLT стиль файлы жок же туура эмес.

en: No href attribute found on yelp:document
ky: yelp:document ичинен href атрибуту табылбады

en: Out of memory
ky: Эс жетишсиз

en: _Print...
ky: _Басуу...

en: _Back
ky: _Артка

en: _Forward
ky: А_лга

en: _Previous Page
ky: _Мурунку барак

en: _Next Page
ky: _Кийинки барак

en: A YelpUri with the current location
ky: YelpUri учурдагы жайгашкан жер менен

en: Loading State
ky: Жүктөө абалы

en: The loading state of the view
ky: Көрүнүшүнүн абалын жүктөө

en: Page ID
ky: Барактын ИДси

en: The ID of the root page of the page being viewed
ky: Каралып жаткан барактын негизги барагынын идентификатору

en: Root Title
ky: Негизги титул

en: The title of the root page of the page being viewed
ky: Каралып жаткан барактын негизги барагынын титулу

en: Page Title
ky: Барактын титулу

en: The title of the page being viewed
ky: Каралып жаткан барактын титулу

en: Page Description
ky: Барак жөнүндө маалымат

en: The description of the page being viewed
ky: Каралып жаткан барактын аныктамасы

en: Page Icon
ky: Барактын сүрөтбелгиси

en: The icon of the page being viewed
ky: Каралып жаткан барактын сүрөтбелгиси

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
ky: PackageKit орнотулган эмес. Пакетти орнотуу шилтемеси PackageKit ти керектейт.

en: Save Image
ky: Сүрөттү сактоо

en: Save Code
ky: Кодду сактоо

en: Send email to %s
ky: %s ке кат жөнөтүү

en: _Install Packages
ky: Пакеттерди _орнотуу

en: _Open Link
ky: _Шилтеме ачуу

en: _Copy Link Location
ky: Даректи _көчүрүү

en: Open Link in New _Window
ky: Шилтемени _жаңы терезеде ачуу

en: _Save Image As...
ky: Сүрөттү _жаңыча сактоо...

en: _Save Video As...
ky: _Видеону жаңыча сактоо...

en: S_end Image To...
ky: _Сүрөт жөнөтүү...

en: S_end Video To...
ky: _Видео жөнөтүү...

en: _Copy Text
ky: Тексти _көчүрүү

en: C_opy Code Block
ky: _Код блогун көчүрүү

en: Save Code _Block As...
ky: Код _блогун жаңыча сактоо...

en: See all search results for “%s”
ky: “%s” үчүн бардык издөө жыйынтыктарын көрүү

en: Could not load a document for ‘%s’
ky: ‘%s’ үчүн документ жүктөөгө болбоду

en: Could not load a document
ky: Документти жүктөөгө болбоду

en: Document Not Found
ky: Документ табылган жок

en: Page Not Found
ky: Барак табылган жок

en: Cannot Read
ky: Окууга болбоду

en: Unknown Error
ky: Белгисиз ката

en: Search for packages containing this document.
ky: Бул документти камтыган пакеттерди издөө

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
ky: ‘%s’ URI си туура баракты көрсөткөн жок.

en: The URI does not point to a valid page.
ky: URI туура эмес баракка көрсөтүүдө.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
ky: URI ‘%s’ ажыратылып окулган жок.

en: Turn on editor mode
ky: Оңдоо режимине өтүү

en: _Larger Text
ky: Тексти _чоңойтуу

en: Increase the size of the text
ky: Тексттин өлчөмүн көбөйтүү

en: _Smaller Text
ky: Тексти _кичирейтүү

en: Decrease the size of the text
ky: Текстин өлчөмүн азайтуу

en: Help
ky: Жардам

en: Show Text _Cursor
ky: _Курсорду көрсөтүү

en: _Page
ky: _Барак

en: _View
ky: _Кароо

en: _Go
ky: _Өтүү

en: _Bookmarks
ky: _Эсбелгилер

en: _New Window
ky: _Жаңы терезе

en: _Close
ky: _Жабуу

en: _All Documents
ky: _Бардык документтер

en: _Add Bookmark
ky: Эсбелги _кошуу

en: _Remove Bookmark
ky: Эсбелгини _жоготуу

en: Find in Page...
ky: Барак _ичинен издөө...

en: Open Location
ky: Дарек боюнча ачуу

en: Application
ky: Тиркемелер

en: A YelpApplication instance that controls this window
ky: Бул терезени башкарган YelpApplication иштемеси

en: Read Link _Later
ky: Шилтемени _кечирээк окуу

en: Find:
ky: Табуу:

en: Read Later
ky: Кечирээк окуу

en: %i match | %i matches
ky[0]: %i дал келүү

en: No matches
ky: Дал келгени жок

en: Get help with GNOME
ky: GNOME чөйрөсүнүн жардамын алуу
