yelp master - en to sl_SI translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
sl_SI: Namesti <string/>

en: GNOME Help
sl_SI: Brskalnik pomoči GNOME

en: Help viewer for GNOME
sl_SI: Pregledovalnik pomoči za GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
sl_SI: Program Yelp je pregledovalnik pomoči za namizje GNOME. Je privzet pregledovalnik za dokumentacijo v zapisu Mallard, podpira pa tudi DocBook, info, man in HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
sl_SI: Z uporabo zaznamkov in odzivnega iskalnika je iskanje po dokumentaciji enostavno.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
sl_SI: V programu je tudi poseben urejevalni način, ki pokaže komentarje in stanje obdelave za dokumentacijo Mallard.

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Invalid compressed data
sl_SI: Neveljavni skrčeni podatki

en: Not enough memory
sl_SI: Ni dovolj pomnilnika

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
sl_SI: Strani »%s« ni mogoče najti v dokumentu %s.

en: The file does not exist.
sl_SI: Datoteka ne obstaja.

en: The file ‘%s’ does not exist.
sl_SI: Datoteka »%s« ne obstaja.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
sl_SI: Datoteke »%s« ni mogoče razčleniti, ker ni pravilnem zapisu XML.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
sl_SI: Datoteke »%s« ni mogoče razčleniti, ker ni v pravilnem zapisu XML.

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
sl_SI: Zahtevane strani ni mogoče najti v dokumentu »%s«.

en: Search results for “%s”
sl_SI: Zadetki iskanja za “%s”

en: No matching help pages found in “%s”.
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznih strani pomoči v “%s”.

en: No matching help pages found.
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznih strani pomoči.

en: An unknown error occurred.
sl_SI: Prišlo je do neznane napake.

en: All Help Documents
sl_SI: Vsi dokumenti pomoči

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
sl_SI: Datoteke »%s« ni mogoče razčleniti, ker ni v pravilno oblikovanem zapisu info.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
sl_SI: Mapa »%s« ne obstaja.

en: Search for “%s”
sl_SI: Poišči “%s”

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
sl_SI: Slogovna predloga XSLT »%s« ne obstaja ali pa ni zapisana v veljavnem zapisu.

en: No href attribute found on yelp:document
sl_SI: Ni mogoče najti atributa href v yelp:dokument

en: Out of memory
sl_SI: Primanjkuje pomnilnika

en: C_opy Code Block
sl_SI: _Kopiraj blok kode

en: _Copy Link Location
sl_SI: _Kopiraj mesto povezave

en: _Open Link
sl_SI: _Odpri povezavo

en: Open Link in New _Window
sl_SI: Odpri povezavo v _novem oknu

en: _Install Packages
sl_SI: _Namesti pakete

en: Save Code _Block As…
sl_SI: Shrani _blok kode kot …

en: _Copy Text
sl_SI: _Kopiraj besedilo

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
sl_SI: Naslov URI »%s« ni povezan z veljavno stranjo.

en: The URI does not point to a valid page.
sl_SI: Naslov URI ni povezan z veljavno stranjo.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
sl_SI: Naslova URI »%s« ni mogoče razčleniti

en: Unknown Error.
sl_SI: Neznana napaka

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
sl_SI: Program PackageKit ni nameščen. Povezave za nameščanje zahtevajo nameščeno zadnjo različico.

en: Save Image
sl_SI: Shrani sliko

en: Save Code
sl_SI: Shrani kodo

en: Send email to %s
sl_SI: Pošlji elektronsko pošto za %s

en: _Save Image As…
sl_SI: S_hrani sliko kot …

en: _Save Video As…
sl_SI: Shrani _video kot …

en: S_end Image To…
sl_SI: Poš_lji sliko na …

en: S_end Video To…
sl_SI: Poš_lji video na …

en: Could not load a document for ‘%s’
sl_SI: Ni mogoče naložiti dokumenta za »%s«

en: Could not load a document
sl_SI: Ni mogoče naložiti dokumenta

en: Document Not Found
sl_SI: Dokumenta ni mogoče najti

en: Page Not Found
sl_SI: Strani ni mogoče najti

en: Cannot Read
sl_SI: Ni mogoče brati

en: Unknown Error
sl_SI: Neznana napaka

en: Search for packages containing this document.
sl_SI: Iskanje paketov, ki vsebujejo ta dokument

en: Turn on editor mode
sl_SI: Omogoči urejevalni način

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Forward
sl_SI: Posreduj

en: Menu
sl_SI: Meni

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Find…
sl_SI: Najdi …

en: Print…
sl_SI: Natisni …

en: Previous Page
sl_SI: Predhodna stran

en: Next Page
sl_SI: Naslednja stran

en: Larger Text
sl_SI: Večje besedilo

en: Smaller Text
sl_SI: Manjše besedilo

en: All Help
sl_SI: Vsi dokumenti pomoči

en: Search (Ctrl+S)
sl_SI: Iskanje [Ctrl+P]

en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

en: No bookmarks
sl_SI: Ni zaznamkov

en: Add Bookmark
sl_SI: Dodaj zaznamek

en: Remove Bookmark
sl_SI: Odstrani zaznamek

en: Get help with GNOME
sl_SI: Iskanje pomoči namizja GNOME

en: documentation;information;manual;help;
sl_SI: dokumentacija;podrobnosti;priročnik;pomoč;yelp;
