yelp - en to uk translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
uk: Встановити <string/>

en: GNOME Help
uk: Довідка GNOME

en: Help viewer for GNOME
uk: Програма для перегляду довідки у GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
uk: Yelp — програма GNOME для перегляду довідки. Це типова програма для перегляду документації у форматі Mallard, але нею можна скористатися для перегляду документації у форматах DocBook, info, man та HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
uk: Із цією програмою вам буде просто знайти потрібну документацію — передбачено інтерактивний пошук та закладки.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
uk: Також передбачено режим редактора, у якому буде показано редакційні коментарі та стани модифікацій при редагуванні документації у форматі Mallard.

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Invalid compressed data
uk: Неправильно стиснуті дані

en: Not enough memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
uk: Сторінка «%s» не існує у документі «%s».

en: The file does not exist.
uk: Такий файл не існує.

en: The file ‘%s’ does not exist.
uk: Файл «%s» не існує.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
uk: Не вдається проаналізувати файл «%s», оскільки некоректно сформований документ XML.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
uk: Не вдається проаналізувати файл «%s», оскільки один або більше файлів, які він містить, має некоректно сформовані документи XML.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
uk: Потрібну сторінку не знайдено у документі «%s».

en: Search results for “%s”
uk: Результат пошуку для «%s»

en: No matching help pages found in “%s”.
uk: Не знайдено жодного збігу сторінок довідки в «%s».

en: No matching help pages found.
uk: Не знайдено жодної сторінки довідки.

en: An unknown error occurred.
uk: Трапилась невідома помилка.

en: All Help Documents
uk: Усі документи довідки

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
uk: Не вдається проаналізувати файл «%s», оскільки це некоректно сформована інформаційна сторінка.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
uk: Теки «%s» не існує.

en: Search for “%s”
uk: Пошук «%s»

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
uk: Таблиці стилів XSLT «%s» або нема, або вона некоректна.

en: No href attribute found on yelp:document
uk: У yelp:document не знайдено атрибуту href

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: C_opy Code Block
uk: К_опіювати блок коду

en: _Copy Link Location
uk: _Копіювати посилання

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: Open Link in New _Window
uk: Відкрити посилання у _новому вікні

en: _Install Packages
uk: _Установити пакунки

en: Save Code _Block As…
uk: Зберегти _блок коду як…

en: _Copy Text
uk: _Копіювати текст

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
uk: Посилання «%s» вказує неправильну сторінку.

en: The URI does not point to a valid page.
uk: Посилання вказує неправильну сторінку.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
uk: Посилання «%s» неможливо розібрати.

en: Unknown Error.
uk: Невідома помилка.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
uk: Нема пакунку PackageKit. Встановлення пакунку потребує PackageKit.

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save Code
uk: Зберегти код

en: Send email to %s
uk: Відправити листа на %s

en: _Save Image As…
uk: З_берегти зображення як…

en: _Save Video As…
uk: З_берегти відеозапис як…

en: S_end Image To…
uk: Н_адіслати зображення на…

en: S_end Video To…
uk: Н_адіслати відеозапис на…

en: Could not load a document for ‘%s’
uk: Неможливо завантажити документ для «%s»

en: Could not load a document
uk: Неможливо завантажити документ

en: Document Not Found
uk: Документ не знайдено

en: Page Not Found
uk: Сторінку не знайдено

en: Cannot Read
uk: Неможливо прочитати

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Search for packages containing this document.
uk: Пошук пакунків, містить цей документ.

en: Turn on editor mode
uk: Увімкнути режим редактора

en: Help
uk: Довідка

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Далі

en: Menu
uk: Меню

en: New Window
uk: Створити вікно

en: Find…
uk: Знайти…

en: Print…
uk: Надрукувати…

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Larger Text
uk: Більший текст

en: Smaller Text
uk: Менший текст

en: All Help
uk: Усі довідки

en: Search (Ctrl+S)
uk: Пошук (Ctrl+S)

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: No bookmarks
uk: Немає закладок

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: Remove Bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Get help with GNOME
uk: Отримати довідку GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;help;
uk: документація;інформація;посібник;довідка;
