Yelp 2.14 - en to br translation catalogue (95 entries)

en: GNU Info Pages
br: Pajennoù GNU Info

en: Applications
br: Arloadoù

en: BLT Functions
br: Arc'hwelioù BLT

en: Configuration Files
br: Restroù kefluniadur

en: Development
br: Diorren

en: FORTRAN Functions
br: Arc'hwelioù

en: Games
br: C'hoarioù

en: Hardware Devices
br: Trobarzhelloù periant

en: Manual Pages
br: Pajennoù dornlevr

en: OpenSSL Applications
br: Arloadoù OpenSSL

en: OpenSSL Configuration
br: Kefluniadur OpenSSL

en: OpenSSL Functions
br: Arc'hwelioù OpenSSL

en: OpenSSL Overviews
br: A bep seurt OpenSSL

en: Overviews
br: A bep seurt

en: POSIX Functions
br: Arc'hwelioù POSIX

en: POSIX Headers
br: Reollinoù POSIX

en: Perl Functions
br: Arc'hwelioù Perl

en: Qt Functions
br: Arc'hwelioù Qt

en: System Administration
br: Mererezh ar reizhiad

en: TIFF Functions
br: Arc'hwelioù TIFF

en: Termcap Applications
br: Arloadoù Termcap

en: X11 Applications
br: Arloadoù X11

en: X11 Configuration
br: Kefluniadur X11

en: X11 Devices
br: Trobarzhelloù X11

en: X11 Functions
br: Arc'hwelioù X11

en: X11 Games
br: C'hoarioù X11

en: X11 Overviews
br: A bep seurt X11

en: Accessibility
br: Haezadusted

en: Desktop
br: Burev

en: Desktop Settings
br: Arventennoù ar burev

en: Email Tools
br: Binvioù postelerezh

en: GNOME Applications
br: Arloadoù GNOME

en: Hardware Settings
br: Arventennoù ar periant

en: Internet
br: Kenrouedad

en: KDE Applications
br: Arloadoù KDE

en: Other Documentation
br: Diellerezh all

en: Printing
br: Moullañ

en: Security
br: Diogelroez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Sound
br: Son

en: System
br: Reizhiad

en: Bookmarks
br: Sinedoù

en: Re_name
br: _Adenvel

en: _Bookmarks:
br: _Sinedoù :

en: Add Bookmark
br: Ouzhpennañ d'ar sinedoù

en: _Title:
br: _Titl :

en: Open Location
br: Digeriñ ul lec'hiad

en: _Location:
br: _Lec'hiadur :

en: Fonts
br: Nodrezhioù

en: Preferences
br: Dibaboù gwellañ

en: _Use system fonts
br: _Arverañ nodrezhoù ar reizhiad

en: Font for text
br: Nodrezh evit an destenn

en: Use system fonts
br: Arverañ nodrezhoù ar reizhiad

en: Starting %s
br: O kregiñ gant %s

en: FILE
br: RESTR

en: ID
br: HENNADER (ID)

en: Open Bookmark in New Window
br: Digeriñ e-barzh ur prenestr nevez

en: Rename Bookmark
br: Adenvel ar sined

en: Remove Bookmark
br: Dilemel ar sined

en: Help Topics
br: Danvezioù ar skoazell

en: Unknown
br: Dianav

en: Unknown Error
br: Fazi dianav

en: Could Not Read File
br: N'eus ket tu da lenn an teul

en: Use a private session
br: Averañ un estez prevez

en: Help
br: Skoazell

en: Print
br: Moullañ

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: _Kemmañ

en: _Go
br: _Mont

en: _Bookmarks
br: _Sinedoù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _New Window
br: _Prenestr nevez

en: Print This Document ...
br: Moullañ an teul-mañ...

en: Print This Page ...
br: Moullañ ar bajenn-mañ...

en: About This Document
br: Diwar-benn an teul-mañ

en: Open _Location
br: Digeriñ al lec'hiadur

en: _Close Window
br: _Serriñ ar prenestr

en: _Copy
br: _Eilañ

en: _Select All
br: _Diuz pep tra

en: _Find...
br: _Kavout...

en: _Preferences
br: _Gwellvezioù

en: _Reload
br: _Adkargañ

en: _Help Topics
br: Danvezioù ar skoazell

en: _Contents
br: _Endalc'hadoù

en: _Add Bookmark
br: _Ouzhpennañ d'ar sinedoù

en: _Edit Bookmarks...
br: _Kemmañ ar sinedoù...

en: _Open Link
br: _Digeriñ un ere

en: Open Link in _New Window
br: Digeriñ an ere e-barzh ur prenestr nevez

en: _Copy Link Address
br: _Eilañ lec'hiadur an ere

en: _About
br: _A-zivout

en: Copy _Email Address
br: Eilañ ar postel

en: Loading...
br: O kargañ...

en: Unknown Page
br: Pajenn dianav

en: _Search:
br: _Klask :

en: Fin_d:
br: Klask :
