yelp - en to ckb translation catalogue (72 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
ckb: <string/> دامەزرێنە

en: GNOME Help
ckb: یارمەتی گنۆم

en: Help viewer for GNOME
ckb: پیشاندەری یارمەتی گنۆم

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
ckb: Yelp بریتیە لە یارمەتیدەری گنۆم. دەستکاریکەری بنەڕەتی پیشاندانی پەڕگە دەرەکییەکانە، بەڵام دەتوانی پەڕتووکی بەڵەگەیی، زانیاری، بەڵگەنامەی HTMLـیش پیشان بدات.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
ckb: یارمەتیت دەدات بۆ دۆزینەوەی بەڵگەکانت کە پێویستن، لەگەڵ گەڕانی پێشکەوتوو و دڵخوازکردن

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
ckb: هەروەها دۆخی دەستکاریکردنی هەیە، کە لێدوانی دەستکاریکردن و دۆخی پێداچوونەوەکان پیشان دەدات کاتێکی بەڵگەنامیەکەی دەرەکی دەستکاری دەکەی.

en: The GNOME Project
ckb: پرۆژەی گنۆم

en: Invalid compressed data
ckb: زانیاری پەستێنراو نادروستە

en: Not enough memory
ckb: بیرگەی تەواوت نیە

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
ckb: پەڕەی ‘%s’ نەدۆزرایەوە لە ناو بەڵگەنامەی ‘%s’.

en: The file does not exist.
ckb: پەڕگە بوونی نیە

en: The file ‘%s’ does not exist.
ckb: ئەم پەڕگەیە ‘%s’ بوونی نیە.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
ckb: نەتوانرا پەڕگەی ‘%s’  شیبکرێتەوە لەبەر ئەوەی بەڵگەیەکی باش پێکهێنراوی XML نیە.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
ckb: نەتوانرا پەڕگەی ‘%s’  شیبکرێتەوە لەبەر ئەوەی یەکێک یا زیاتر لە پەڕگەکانی جۆرێکی پێکهێنراوی باشی XML نین.

en: Unknown
ckb: نه‌ناسراو

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
ckb: پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە لە ناو بەڵگەنامەی ‘%s’.

en: Search results for “%s”
ckb: ئەنجامی گەڕان بۆ ‘%s’

en: No matching help pages found in “%s”.
ckb: هیچ پەڕەیەکی هاوشێوەی پەڕەی یارمەتی نەدۆزرایەوە لە ناو ‘%s’.

en: No matching help pages found.
ckb: هیچ پەڕەیەکی هاوشێوەی پەڕەی یارمەتی نەدۆزرایەوە .

en: An unknown error occurred.
ckb: هەڵەیەکی نەزانراو پەیدابوو.

en: All Help Documents
ckb: هەموو بەڵگەنامەکانی یارمەتی

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
ckb: پەڕگەی ‘%s’ نەتوانرا شیبکرێتەوە لەبەر ئەوەی پەڕەیەکی زانیاری گونجاو نیە.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
ckb: پێڕستی ‘%s’ بوونی نیە.

en: Search for “%s”
ckb: بگەڕێ بۆ  “%s”

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
ckb: شێوەپێدانی XSLT ‘%s’  وونە یان درووست نیە.

en: No href attribute found on yelp:document
ckb: هیچ دیارخەرێکی href نەدۆزرایەوە لە yelp:document

en: Out of memory
ckb: بیرگەی پڕە

en: C_opy Code Block
ckb: بلۆکی کۆد لەبەر_بگرەوە

en: _Copy Link Location
ckb: _لەبەرگرتنەوەی بەستەری شوێن

en: _Open Link
ckb: _کردنەوەی بەستەر

en: Open Link in New _Window
ckb: بەستەر بکەرەوە لە پەنجەرەیەکی _نوێ

en: _Install Packages
ckb: _دامەزراندنی گورزەکان

en: Save Code _Block As…
ckb: پاشەکەوتکردنی بلۆک_ کۆد وەک...

en: _Copy Text
ckb: _لەبەرگرتنەوەی دەق

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
ckb: URI ‘%s’ ناگاتە هیچ خاڵێکی گونجاو.

en: The URI does not point to a valid page.
ckb: URI ناگاتە هیچ خاڵێکی گونجاو.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
ckb: URI  ‘%s’ ناتوانرێت شیبکرێتەوە.

en: Unknown Error.
ckb: هەڵەی نەزانراو.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
ckb: تۆ PackageKit نیە. گورزەی بەستەرەکانی دامەزراندن پێویستی بە PackageKit ـە.

en: Save Image
ckb: پاشەکەوتکردنی وێنە

en: Save Code
ckb: پاشەکەوتکردنی کۆد

en: Send email to %s
ckb: ناردنی پۆستی ئەلکترۆنی بۆ %s

en: _Save Image As…
ckb: _پاشەکەوتکردنی وێنە وەک...

en: _Save Video As…
ckb: _پاشەکەوتکردنی ڤیدیۆ وەک...

en: S_end Image To…
ckb: نار_ردنی وێنە بۆ ...

en: S_end Video To…
ckb: نا_ردنی ڤیدیۆ بۆ ...

en: Could not load a document for ‘%s’
ckb: ناتوانرێت بەڵگە باربکرێت بۆ ‘%s’

en: Could not load a document
ckb: ناتوانرێت بەڵگەنامە باربکرێت

en: Document Not Found
ckb: بەڵگەنامە نەدۆزرایەوە

en: Page Not Found
ckb: پەڕە نەدۆزرایەوە

en: Cannot Read
ckb: ناتوانرێت بخوێنرێتەوە

en: Unknown Error
ckb: هەڵەیەکی نەزانراو

en: Search for packages containing this document.
ckb: بگەڕێ لە گورزەکان کە ئەم بەڵگەنامەیەی تێدایە.

en: Turn on editor mode
ckb: دۆخی دەستکاریکردن بکە کار

en: Help
ckb: یارمەتی

en: Back
ckb: بڕۆدواوە

en: Forward
ckb: بڕۆ پێشەوە

en: Menu
ckb: پێڕست

en: New Window
ckb: پەنجەرەیەکی نوێ

en: Find…
ckb: گەڕان...

en: Print…
ckb: چاپکردن...

en: Previous Page
ckb: پەڕەی پێشوو

en: Next Page
ckb: پەڕەی دوواتر

en: Larger Text
ckb: دەقی گەورەتر

en: Smaller Text
ckb: دەقی بچووک تر

en: All Help
ckb: هەموو یارمەتییەکان

en: Search (Ctrl+S)
ckb: بگەڕێ (Ctrl+S)

en: Bookmarks
ckb: دڵخوازەکان

en: No bookmarks
ckb: هیچ دڵخوازێک نیە

en: Add Bookmark
ckb: زۆرکردنی دڵخواز

en: Remove Bookmark
ckb: سڕینەوەی دڵخواز

en: Get help with GNOME
ckb: یارمەتی بەدەستبهێنە لەگەڵ گنۆم
