yelp - en to pl translation catalogue (72 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
pl: Zainstaluj „<string/>”

en: GNOME Help
pl: Pomoc GNOME

en: Help viewer for GNOME
pl: Przeglądarka pomocy dla GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
pl: Yelp to przeglądarka pomocy GNOME. To domyślna przeglądarka formatu Mallard, ale może także wyświetlać dokumentację w formatach DocBook, info, man i HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
pl: Ułatwia znajdowanie potrzebnej dokumentacji za pomocą interaktywnego wyszukiwania i zakładek.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
pl: Ma także tryb redaktora, który wyświetla komentarze redakcyjne i stany wersji podczas redagowania dokumentów w formacie Mallard.

en: The GNOME Project
pl: Projekt GNOME

en: Invalid compressed data
pl: Nieprawidłowe skompresowane dane

en: Not enough memory
pl: Brak pamięci

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
pl: Nie odnaleziono strony „%s” w dokumencie „%s”.

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: The file ‘%s’ does not exist.
pl: Plik „%s” nie istnieje.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
pl: Nie można przetworzyć pliku „%s”, ponieważ nie jest to prawidłowo sformatowany dokument XML.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
pl: Nie można przetworzyć pliku „%s”, ponieważ jeden lub więcej zawartych w nim plików nie jest prawidłowo sformatowanym dokumentem XML.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
pl: Nie odnaleziono żądanej strony w dokumencie „%s”.

en: Search results for “%s”
pl: Wyniki wyszukiwania dla „%s”

en: No matching help pages found in “%s”.
pl: Nie odnaleziono pasujących stron pomocy w „%s”.

en: No matching help pages found.
pl: Nie odnaleziono pasujących stron pomocy.

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: All Help Documents
pl: Wszystkie dokumenty pomocy

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
pl: Nie można przetworzyć pliku „%s”, ponieważ nie jest to prawidłowo sformatowana strona informacyjna.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
pl: Katalog „%s” nie istnieje.

en: Search for “%s”
pl: Wyszukaj „%s”

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
pl: Brak pliku „%s” lub nie jest on prawidłowym arkuszem stylów XSLT.

en: No href attribute found on yelp:document
pl: Nie odnaleziono atrybutu href w yelp:document

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: C_opy Code Block
pl: Skopi_uj blok kodu

en: _Copy Link Location
pl: S_kopiuj położenie odnośnika

en: _Open Link
pl: _Otwórz odnośnik

en: Open Link in New _Window
pl: Otwórz odnośnik w _nowym oknie

en: _Install Packages
pl: _Zainstaluj pakiety

en: Save Code _Block As…
pl: Zapisz _blok kodu jako…

en: _Copy Text
pl: _Skopiuj tekst

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
pl: Adres URI „%s” nie wskazuje na prawidłową stronę.

en: The URI does not point to a valid page.
pl: Adres URI nie wskazuje na prawidłową stronę.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
pl: Nie można przetworzyć adresu URI „%s”.

en: Unknown Error.
pl: Nieznany błąd.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
pl: Brak usługi PackageKit. Odnośniki instalacji pakietów wymagają usługi PackageKit.

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: Save Code
pl: Zapis kodu

en: Send email to %s
pl: Wyślij wiadomość e-mail do %s

en: _Save Image As…
pl: Zapisz o_braz jako…

en: _Save Video As…
pl: Zapisz nagranie _wideo jako…

en: S_end Image To…
pl: Wyślij obraz _do…

en: S_end Video To…
pl: Wyślij nagranie wid_eo do…

en: Could not load a document for ‘%s’
pl: Nie można wczytać dokumentu dla „%s”

en: Could not load a document
pl: Nie można wczytać dokumentu

en: Document Not Found
pl: Nie odnaleziono dokumentu

en: Page Not Found
pl: Nie odnaleziono strony

en: Cannot Read
pl: Nie można odczytać

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Search for packages containing this document.
pl: Wyszukaj pakiety zawierające ten dokument.

en: Turn on editor mode
pl: Włącza tryb redaktora

en: Help
pl: Pomoc

en: Back
pl: Wstecz

en: Forward
pl: Dalej

en: New Window
pl: Nowe okno

en: Find…
pl: Znajdź…

en: Print…
pl: Wydrukuj…

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Larger Text
pl: Większy tekst

en: Smaller Text
pl: Mniejszy tekst

en: All Help
pl: Cała pomoc

en: Search (Ctrl+S)
pl: Wyszukuje (Ctrl+S)

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: No bookmarks
pl: Brak zakładek

en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Remove Bookmark
pl: Usuń zakładkę

en: Get help with GNOME
pl: Pomoc GNOME

en: documentation;information;manual;help;
pl: dokumentacja;informacje;podręcznik;przewodnik;manual;instrukcja;pomoc;wsparcie;support;
