yelp - en to xh translation catalogue (149 entries)

en: Applications
xh: Iinkqubo zekhompyutha

en: Configuration Files
xh: Iifayili Zokumiselwa Kwenkqubo Yekhompyutha

en: Development
xh: Uphuhliso

en: FORTRAN Functions
xh: Imifanekiso ye-FORTRAN

en: Games
xh: Imidlalo

en: Hardware Devices
xh: Izixhobo Zobuxhaka-xhaka Bekhompyutha

en: Kernel Routines
xh: Indlela zesiqhelo ze-Kernel

en: Library Functions
xh: Imisebenzi Yethala Lencwadi

en: Man Pages
xh: Amaxwebhu Ozenzela Ngokwakho

en: OpenSSL Applications
xh: Inkqubo yekhompyutha i-OpenSSL

en: OpenSSL Configuration
xh: Ukumiselwa kwenkqubo yekhompyutha i-OpenSSL

en: OpenSSL Overviews
xh: IIMiba Jikelele ye-OpenSSL

en: Overviews
xh: Imiba jikelele

en: Perl Functions
xh: Imisebenzi ye-Perl

en: Qt Functions
xh: Imisebenzi ye-Qt

en: System Administration
xh: Ulawulo Lwenkqubo

en: System Calls
xh: Inkqubo Yonxibelelwano

en: Termcap Applications
xh: Iinkqubo ze-Termcap

en: X11 Applications
xh: X11 Iinkqubo zekhompyutha

en: X11 Configuration
xh: X11 Ukumiselwa kwenkqubo yekhompyutha

en: X11 Devices
xh: X11 Izixhobo

en: X11 Functions
xh: X11 Imisebenzi

en: X11 Games
xh: X11 Imidlalo

en: X11 Overviews
xh: X11 Izishwankathelo

en: Accessibility
xh: Ufikelelo

en: Accessories
xh: Izongezo

en: Administration
xh: Ulawulo

en: Desktop
xh: I-Deskop

en: Education Applications
xh: Imimiselo Yenkqubo Yemfundo

en: Graphics
xh: Imifanekiso ezotyiweyo

en: Help Topics
xh: Uncedo Lwezihloko

en: Internet
xh: I-Intanethi

en: KDE
xh: I-KDE

en: Multimedia
xh: Amajelo

en: Office
xh: I-Ofisi

en: Other
xh: Enye

en: Other Documentation
xh: Enye Inkcazelo

en: Panel Applets
xh: Indawo Yolawulo Lweenkqutyana Zekhompyutha

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: Programming
xh: Ukumiselwa kwenkqubo yekhompyutha

en: Scientific
xh: Enobunzululwazi

en: System Tools
xh: Izixhobo Zenkqubo

en: X Applications
xh: X Inkqubo zekhompyutha

en: <b>Accessibility</b>
xh: <b>Ufikeleleko</b>

en: <b>Fonts</b>
xh: <b>I-fonti</b>

en: <b>_Bookmarks:</b>
xh: <b>I_zinto Zokuphawula:</b>

en: <b>_Title:</b>
xh: <b>I_sihloko:</b>

en: Add Bookmark
xh: Yongeza Into Yokuphawula

en: Bookmarks
xh: Izinto Zokuphawula

en: C_ase sensitive
xh: Inonophela oo_nobumba

en: Find
xh: Fumana

en: Open Location
xh: Indawo Evulekileyo

en: Re_name
xh: Yi_nike elinye igama

en: _Browse with caret
xh: _Khangela nge-caret

en: _Find:
xh: _Fumana:

en: _Fixed width:
xh: _Ububanzi obusisigxina:

en: _Location:
xh: _Indawo:

en: _Next
xh: _Okulandelayo

en: _Previous
xh: _Ngaphambili

en: _Use system fonts
xh: _Sebenzisa iifonti zenkqubo

en: _Variable width:
xh: _Ububanzi obuguqukayo:

en: _Wrap around
xh: _Uqhubekeko magama ngokujikelezayo

en: Font for fixed text
xh: Ifonti yombhalo osisigxina

en: Font for text
xh: I-fonti yombhalo

en: Font for text with fixed width.
xh: Ifonti yombhalo onobubanzi obusisigxina.

en: Font for text with variable width.
xh: Ifonti yombhalo enobubanzi obuguqukayo.

en: Use a keyboard-controllable caret when viewing pages.
xh: Sebenzisa i-caret ye-keyboard elawulekayo xa ujonga amaxwebhu.

en: Use caret
xh: Sebenzisa i-caret

en: Use system fonts
xh: Sebenzisa inkqubo zeefonti

en: Use the default fonts set for the system.
xh: Sebenzisa iifonti ezimiselwe lenkqubo.

en: Yelp
xh: I-Yelp

en: Yelp Factory
xh: I-Yelp Factory

en: Open Bookmark in New Window
xh: Vula Into Yokuphawula Kwifestile Entsha

en: Rename Bookmark
xh: Yinike Elinye Igama Into Yokuphawula

en: Remove Bookmark
xh: Susa Into Yokuphawula

en: A bookmark titled <b>%s</b> already exists for this page.
xh: Into yokuphawula enesihloko <b>%s</b> sele ikhona kweliphepha.

en: Document Sections
xh: Amacandelo Oxwebhu

en: The file ‘%s’ could not be parsed. Either the file does not exist, or it is not well-formed XML.
xh: Ifayili ‘%s’ ayikwazanga ukwahlula ngezijungqu. Mhlawumbi ifayili ayikho, okanye yi-XML engenziwanga kakuhle.

en: Unknown Section
xh: Icandelo Elingaziwayo

en: An unknown error occured
xh: Kwenzekee impazamo engaziwayo

en: Could not load document
xh: Ayikwazanga ukufaka uxwebhu

en: Could not load section
xh: Ayiwakwazanga ukufaka icandelo

en: Could not read the table of contents
xh: Ayikwazanga ukufunda itheyibhile yeziqulatho

en: Unsupported Format
xh: Ulungiselelo Olungaxhaswanga

en: Could not read document
xh: Ayikwazanga ukufunda uxwebhu

en: Could not process document
xh: Ayikwazanga ukuhambisa uxwebhu

en: No information is available about the error.
xh: Akukho nkcazelo ifumanekayo ngempazamo.

en: The file ‘%s’ could not be read and decoded. The file may be compressed in an unsupported format.
xh: Ifayili ‘%s’ ayikwazanga ukufundwa nokuguqulwa. Ifayili kungenzekam kuthi kanti inyanzelwee kulungiselelo olungaxhaswanga.

en: Define which cache directory to use
xh: Chaza ukuba ngowuphi uvimba weefayili ofihliweyo omakasetyenziswe

en: Could not activate Yelp: '%s'
xh: Ayikwazanga ukwenza ukuba asebenze u-Yelp: '%s'

en: Could not open new window.
xh: Ayikwazanga ukuvula ifestile entsha.

en: Help
xh: Uncedo

en: The file ‘%s’ could not be parsed.  Either the file does not exist, or it is formatted incorrectly.
xh: Ifayili ‘%s’ ayikwazanga ukwahlula iinguqu. Mhlawumbi ifayili ayikho, okanye ayilungiswanga ngokuchanekileyo.

en: Document Information
xh: Inkcazelo Yoxwebhu

en: The YelpDocInfo struct of the document
xh: I-YelpDocInfo struct yoxwebhu

en: YelpTocPager: Pause count is negative.
xh: I-Yelp TocPager: I-Pause count ilungile.

en: Could not load the OMF file '%s'.
xh: Ayikwazanga ukufaka ifayili yeOMF '%s'.

en: Read man page for %s
xh: Funda uxwebhu ozenzela lona lwe %s

en: The table of contents could not be loaded. The file ‘%s’ is either missing or is not well-formed XML.
xh: Itheyibhile yeziqulatho ayikwazanga ukuba ifakwe. Ifayili ‘%s’ mhlawumbi ilahlekile okanye yi-XML engenziwanga ngokuchanekileyo.

en: The table of contents could not be processed. The file ‘%s’ is either missing or is not a valid XSLT stylesheet.
xh: Iteyibhile yeziqulatho ayinjiswanga. Ifayili ‘%s’ mhlawumbi ilahlekile okanye uxwebhu olubhalwe ngezimbo lwe-XSLT alulunganga.

en: No href attribute found on yelp:document
xh: Akufunyanwanga luphawu lwe-href kwi-yelp:document

en: Out of memory
xh: Iphulukene novimba wolwazi

en: Help Contents
xh: Uncedo Lweziqulatho

en: _File
xh: I_fayili

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _Go
xh: _Hamba

en: _Bookmarks
xh: _Izinto zokuphawula

en: _Help
xh: _Uncedo

en: _New Window
xh: _IFestile eNtsha

en: About This Document
xh: Malunga nolu Xwebhu

en: Open _Location
xh: Vula _Indawo

en: _Close Window
xh: _Vala Ifestile

en: _Copy
xh: _Kopa

en: _Select All
xh: _Khetha Konke

en: _Find...
xh: _Fumana...

en: _Preferences
xh: _Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: _Reload
xh: _Phinda uyifake kwakhona

en: _Back
xh: _Ngasemva

en: Show previous page in history
xh: Bonisa iphepha eligqithileyo kwimbali

en: _Forward
xh: _Gqithisa

en: Show next page in history
xh: Bonisa iphepha elilandelayo kwimbali

en: _Help Topics
xh: _Uncedo lwezihloko

en: Go to the listing of help topics
xh: Yiya kuluhlu loncedo lwezihloko

en: _Previous Section
xh: _Kwicandelo elingaphambili

en: _Next Section
xh: _Kwicandelo elilandelayo

en: _Contents
xh: _Iziqulatho

en: _Add Bookmark
xh: _Yongenza into yokukhomba

en: _Edit Bookmarks...
xh: _Hlela izinto zokuikhomba...

en: _Open Link
xh: _Vula Unxulumano

en: Open Link in _New Window
xh: Vula Unxulumano Kwifestile _Entsha

en: _Copy Link Address
xh: _Kopa idilesi yonxulumano

en: _About
xh: _Malunga

en: Help Browser
xh: Uncedo Lwesikhangeli

en: The Uniform Resource Identifier for the file is invalid.
xh: I-Uniform Resource Identifier yefayili ayilunganga.

en: The Uniform Resource Identifier ‘%s’ is invalid or does not point to an actual file.
xh: I-Uniform Resource Identifier ‘%s’ ayilunganga okanye ayikhombi kweyona fayili iyiyo.

en: Man pages are not supported in this version.
xh: Amaxwebhu ozenzela wona awaxhaswanga koluhlobo.

en: GNU info pages are not supported in this version
xh: Amaphepha enkcazelo eGNU awaxhaswanga koluhlobo

en: SGML documents are no longer supported. Please ask the author of the document to convert to XML.
xh: Amaxwebhu e-SGML awasaxhaswanga. Nceda ucele umbhali woluxwebhu ukuba aguqulele kwi-XML.

en: Find:
xh: Fumana:

en: Find _Next
xh: Fumana Oku_landelayo

en: Find _Previous
xh: Fumana Oku_gqithileyo

en: A transformation context could not be created for the file ‘%s’. The format may not be supported.
xh: Ayikwazanga ukusekwa ingxam yenguqu yakefayili ‘%s’. Ulungiselelo lungangaxhaswa.

en: The section ‘%s’ does not exist in this document. If you were directed to this section from a Help button in an application, please report this to the maintainers of that application.
xh: Eli candelo alikho ‘%s’ kolu xwebhu. Ukuba ubukhonjwe kwelicandelo usuka kwiqhosha Loncedo kwinkqubo yekhompyutha, ncedabika kubalungisi balo nkqubo yekhompyutha.

en: The file ‘%s’ could not be read.  This file might be missing, or you might not have permissions to read it.
xh: Ifayili ‘%s’ ayifundekanga. Le fayili kungenzeka kuthi kanti ilahlekile, okanye mhlawumbi awunazo iimvume zokuyifunda.

en: Loading...
xh: Iyafaka...

en: A documentation browser and viewer for the Gnome Desktop.
xh: Isikhangeli sokubhaliweyo nombukeli we-GNOME Desktop.

en: The file ‘%s’ could not be parsed. Either the file does not exist, or it is improperly formatted.
xh: Ifayili ‘%s’ ayikwazanga ukwahlula izijungqu. Mhlawumbi ifayili ayikho, okanye ilungiselelwee gwenxa.

en: The document ‘%s’ could not be processed. The file ‘%s’ is either missing, or it is not a valid XSLT stylesheet.
xh: Olu xwebhu ‘%s’ aluhambisekanga. Ifayili ‘%s’ mhlawumbi ilahlekile, okanye uxwebhu olubhalwe ngezimbo lwe-XSLT alulunganga.

en: Get help with GNOME
xh: Fumana uncedo nge-GNOME
