yelp - en to sr translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
sr: Инсталирај <string/>

en: GNOME Help
sr: Гномова Помоћ

en: Help viewer for GNOME
sr: Прегледач докумената помоћи за Гном

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
sr: Јелп (Yelp) је прегледач докумената помоћи за Гном. Он је подразумевани прегледач за формат Малард (Mallard) али такође може приказати Док-Бук (DocBook), инфо, ман и ХТМЛ документацију.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
sr: Олакшава налажење потребне документације са интерактивном претрагом и обележивачима.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
sr: Такође поседује режим уређивача у којем су приказани коментари уредника и стања ревизије приликом уређивања Малард докумената.

en: The GNOME Project
sr: Гномов пројекат

en: Invalid compressed data
sr: Неисправни сажети подаци

en: Not enough memory
sr: Нема довољно меморије

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
sr: Страница „%s“ није нађена у документу „%s“.

en: The file does not exist.
sr: Датотека не постоји.

en: The file ‘%s’ does not exist.
sr: Датотека „%s“ не постоји.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
sr: Не могу да рашчланим датотеку „%s“ зато што не представља исправно обликован ХМЛ документ.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
sr: Не могу да рашчланим датотеку „%s“ зато што једна или више њених укључених датотека не представља исправно обликован ХМЛ документ.

en: Unknown
sr: Непознато

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
sr: Није нађена тражена страница у документу „%s“.

en: Search results for “%s”
sr: Резултати претраге за „%s“

en: No matching help pages found in “%s”.
sr: Нисам пронашао одговарајућу страницу помоћи у „%s“.

en: No matching help pages found.
sr: Нисам пронашао одговарајућу страницу помоћи.

en: An unknown error occurred.
sr: Дошло је до непознате грешке.

en: All Help Documents
sr: Све документе помоћи

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
sr: Не могу да рашчланим датотеку „%s“ зато што не представља исправно обликовану инфо страну.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
sr: Директоријум „%s“ не постоји.

en: Search for “%s”
sr: Претрага за „%s“

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
sr: ХСЛТ страница стила „%s“ недостаје или је неисправна.

en: No href attribute found on yelp:document
sr: Нисам нашао href особину у yelp:document-у

en: Out of memory
sr: Понестало меморије

en: C_opy Code Block
sr: У_множи блок шифре

en: _Copy Link Location
sr: _Умножи место везе

en: _Open Link
sr: _Отвори везу

en: Open Link in New _Window
sr: Отвори везу у _новом прозору

en: _Install Packages
sr: _Инсталирај пакете

en: Save Code _Block As…
sr: Сачувај блок _шифре као…

en: _Copy Text
sr: _Умножи текст

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
sr: Адреса „%s“ не указује на исправну страницу.

en: The URI does not point to a valid page.
sr: Адреса не указује на исправну страницу.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
sr: Адреса „%s“ не може бити анализирана.

en: Unknown Error.
sr: Непозната грешка.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
sr: Немате инсталиран Пакет аранжман. Везе инсталације пакета захтевају Пакет аранжман.

en: Save Image
sr: Сачувај слику

en: Save Code
sr: Сачувај шифру

en: Send email to %s
sr: Пошаљи е-пошту %s

en: _Save Image As…
sr: Сачувај _слику као…

en: _Save Video As…
sr: Сачувај _видео као…

en: S_end Image To…
sr: Пошаљи _слику до…

en: S_end Video To…
sr: Пошаљи _видео до…

en: Could not load a document for ‘%s’
sr: Не могу да учитам документ за „%s“

en: Could not load a document
sr: Не могу да учитам документ

en: Document Not Found
sr: Одељци документа

en: Page Not Found
sr: Страница није нађена

en: Cannot Read
sr: Не могу да читам

en: Unknown Error
sr: Непозната грешка

en: Search for packages containing this document.
sr: Тражи у осталој документацији.

en: Turn on editor mode
sr: Укључи режим уређивача

en: Help
sr: Помоћ

en: Back
sr: Назад

en: Forward
sr: Напред

en: Menu
sr: Изборник

en: New Window
sr: Нови прозор

en: Find…
sr: Нађи…

en: Print…
sr: Штампај…

en: Previous Page
sr: Претходна страница

en: Next Page
sr: Следећа страница

en: Larger Text
sr: Већи текст

en: Smaller Text
sr: Мањи текст

en: All Help
sr: Сва помоћ

en: Search (Ctrl+S)
sr: Тражи (Ctrl+S)

en: Bookmarks
sr: Обележивачи

en: No bookmarks
sr: Нема обележивача

en: Add Bookmark
sr: Додај обалежавач

en: Remove Bookmark
sr: Уклони обележивач

en: Get help with GNOME
sr: Потражите Гномову помоћ

en: documentation;information;manual;help;
sr: документација;подаци;упутство;помоћ;documentation;information;manual;help;
