yelp - en to gd translation catalogue (67 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
gd: Stàlaich <string/>

en: Invalid compressed data
gd: Dàta dùmhlaichte mì-dhligheach

en: Not enough memory
gd: Chan eil cuimhne gu leòr ann

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
gd: Cha deach an duilleag “%s” a lorg san sgrìobhainn “%s”.

en: The file does not exist.
gd: Chan eil am faidhle ann.

en: The file ‘%s’ does not exist.
gd: Chan eil am faidhle “%s” ann.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
gd: Cha b’ urrainn dhuinn am am faidhle “%s” a pharsadh a chionn ’s nach e sgrìobhainn XML dheagh-chumta a tha ann.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
gd: Cha b’ urrainn dhuinn am am faidhle “%s” a pharsadh a chionn ’s gu bheil co-dhiù aon fhaidhle ’na bhroinn nach eil ’na sgrìobhainn XML dheagh-chumta a tha ann.

en: Unknown
gd: Neo-aithnichte

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
gd: Cha deach an duilleag a dh’iarr thu a lorg san sgrìobhainn “%s”.

en: Search results for “%s”
gd: Toraidhean luirg airson “%s”

en: No matching help pages found in “%s”.
gd: Cha deach duilleag cobharach a lorg ann an “%s” a fhreagair ris na lorg thu.

en: No matching help pages found.
gd: Cha deach duilleag cobharach a lorg a fhreagair ris na lorg thu.

en: An unknown error occurred.
gd: Thachair mearachd neo-aithnichte

en: All Help Documents
gd: Gach sgrìobhainn na cobharach

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
gd: Cha b’ urrainn dhuinn am faidhle “%s” a pharsadh a chionn ’s nach e duilleag cobharach dheagh-chumta a tha ann.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
gd: Chan eil am pasgan “%s” ann

en: Search for “%s”
gd: Lorg “%s”

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
gd: Chan eil an siota-stoidhle XSLT “%s” ann no chan eil e dligheach.

en: No href attribute found on yelp:document
gd: Cha deach buadh href a lorg air yelp:document

en: Out of memory
gd: Chan eil cuimhne air fhàgail

en: C_opy Code Block
gd: Dèan l_ethbhreac de bhloca a’ chòd

en: _Copy Link Location
gd: _Dèan lethbhreac de dh’ionad a’ cheangail

en: _Open Link
gd: _Fosgail an ceangal

en: Open Link in New _Window
gd: Fosgail an ceangal ann an _uinneag ùr

en: _Install Packages
gd: _Stàlaich na pacaidean

en: Save Code _Block As…
gd: Sàbhail _bloca a’ chòd mar…

en: _Copy Text
gd: Dèan _lethbhreac dhen teacsa

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
gd: Chan eil an URI “%s” a’ tomhadh ri duilleag dhligheach.

en: The URI does not point to a valid page.
gd: Chan eil an URI a’ tomhadh ri duilleag dhligheach.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
gd: Cha b’ urrainn an URI “%s” a pharsadh.

en: Unknown Error.
gd: Mearachd nach aithne dhuinn.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
gd: Chan eil PackageKit agad. Feumaidh ceanglaichean stàladh na pacaide PackageKit.

en: Save Image
gd: Sabhail an dealbh

en: Save Code
gd: Sàbhail an còd

en: Send email to %s
gd: Cuir post-d gu  %s

en: _Save Image As…
gd: _Sàbhail an dealbh mar…

en: _Save Video As…
gd: _Sàbhail a’ video mar…

en: S_end Image To…
gd: Cu_ir an dealbh gu…

en: S_end Video To…
gd: Cuir a’ _video gu…

en: Could not load a document for ‘%s’
gd: Cha b’ urrainn dhuinn sgrìobhainn a luchdadh airson “%s”

en: Could not load a document
gd: Tha sgrìobhainn ann nach b’ urrainn a luchdadh

en: Document Not Found
gd: Cha deach an sgrìobhainn a lorg

en: Page Not Found
gd: Cha deach an duilleag a lorg

en: Cannot Read
gd: Cha ghabh a leughadh

en: Unknown Error
gd: Mearachd nach aithne dhuinn

en: Search for packages containing this document.
gd: Lorg airson pacaidean sa bheil an sgrìobhainn seo.

en: Turn on editor mode
gd: Cuir air modh an deasaiche

en: Help
gd: Cobhair

en: New Window
gd: Uinneag ùr

en: Larger Text
gd: Teacsa nas motha

en: Smaller Text
gd: Teacsa nas lugha

en: Back
gd: Air ais

en: Forward
gd: Air adhart

en: Menu
gd: Clàr-taice

en: Find…
gd: Lorg…

en: Print…
gd: Clò-bhuail…

en: Previous Page
gd: An duilleag roimhpe

en: Next Page
gd: An ath dhuilleag

en: All Help
gd: Cobhair shlàn

en: Search (Ctrl+S)
gd: Lorg (Ctrl+S)

en: Bookmarks
gd: Comharran-lìn

en: No bookmarks
gd: Gun chomharra-lìn

en: Add Bookmark
gd: Cuir comharra-lìn ris

en: Remove Bookmark
gd: Thoir an comharra-lìn air falbh

en: Get help with GNOME
gd: Faigh cobhair le GNOME

en: documentation;information;manual;help;
gd: documentation;information;manual;help;docamaideadh;fiosrachadh;stiùireadh;treòir;cobhair;
