yelp - en to sk translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
sk: Nainštalovať <string/>

en: GNOME Help
sk: Pomocník GNOME

en: Help viewer for GNOME
sk: Prehliadač pomocníkov pre GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
sk: Yelp je prehliadač pomocníkov pre prostredie GNOME. Je predvoleným prehliadačom dokumentov Mallard, no dokáže zobraziť aj dokumentáciu DocBook, info, man, a HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
sk: Uľahčuje nájdenie potrebnej dokumentácie pomocou interaktívneho vyhľadávania a záložiek.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
sk: Má aj redakčný režim zobrazujúci redakčné komentáre a stavy revízií pri upravovaní dokumentov Mallard.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: Invalid compressed data
sk: Neplatné komprimované údaje

en: Not enough memory
sk: Nedostatok pamäte

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
sk: Strana „%s“ sa nenašla v dokumente „%s“.

en: The file does not exist.
sk: Súbor neexistuje.

en: The file ‘%s’ does not exist.
sk: Súbor „%s“ neexistuje.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
sk: Nebolo možné vykonať syntaktickú analýzu súboru „%s“, lebo nie je správne naformátovaným XML dokumentom.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
sk: Nebolo možné vykonať syntaktickú analýzu súboru „%s“, pretože jeden alebo viac jeho priložených súborov nie je správne naformátovaným XML dokumentom.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
sk: Požadovaná strana sa v dokumente „%s“ nenašla.

en: Search results for “%s”
sk: Výsledky vyhľadávania výrazu „%s“

en: No matching help pages found in “%s”.
sk: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce stránky pomocníka v „%s“.

en: No matching help pages found.
sk: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce stránky pomocníka.

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: All Help Documents
sk: Všetky dokumenty pomocníka

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
sk: Nebolo možné vykonať syntaktickú analýzu súboru „%s“, lebo to nie je správne naformátovaná informačná stránka.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
sk: Adresár „%s“ neexistuje.

en: Search for “%s”
sk: Vyhľadať „%s“

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
sk: Štýl XSLT „%s“ buď chýba, alebo nie je platný.

en: No href attribute found on yelp:document
sk: V značke yelp:document chýba atribút href

en: Out of memory
sk: Nedostatok pamäte

en: C_opy Code Block
sk: K_opírovať blok kódu

en: _Copy Link Location
sk: _Kopírovať umiestnenie odkazu

en: _Open Link
sk: _Otvoriť odkaz

en: Open Link in New _Window
sk: Otvoriť odkaz v _novom okne

en: _Install Packages
sk: Na_inštalovať balíky

en: Save Code _Block As…
sk: Uložiť _blok kódu ako…

en: _Copy Text
sk: _Kopírovať text

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
sk: URI „%s“ neukazuje na platnú stránku.

en: The URI does not point to a valid page.
sk: URI neukazuje na platnú stránku.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
sk: URI „%s“ sa nepodarilo analyzovať.

en: Unknown Error.
sk: Neznáma chyba.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
sk: Nemáte PackageKit. Inštalácia balíkov cez odkazy vyžaduje PackageKit.

en: Save Image
sk: Uložiť obrázok

en: Save Code
sk: Uložiť kód

en: Send email to %s
sk: Odoslať email na adresu %s

en: _Save Image As…
sk: _Uložiť obrázok ako…

en: _Save Video As…
sk: _Uložiť video ako…

en: S_end Image To…
sk: _Odoslať obrázok do…

en: S_end Video To…
sk: _Odoslať video do…

en: Could not load a document for ‘%s’
sk: Nepodarilo sa načítať dokument pre „%s“

en: Could not load a document
sk: Nepodarilo sa načítať dokument

en: Document Not Found
sk: Dokument sa nenašiel

en: Page Not Found
sk: Strana sa nenašla

en: Cannot Read
sk: Nedá sa prečítať

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Search for packages containing this document.
sk: Vyhľadať balíky, ktoré obsahujú tento dokument.

en: Turn on editor mode
sk: Zapnúť režim upravovania

en: Help
sk: Pomocník

en: Back
sk: Prejde dozadu

en: Forward
sk: Prejde dopredu

en: Menu
sk: Ponuka

en: New Window
sk: Nové okno

en: Find…
sk: Nájsť…

en: Print…
sk: Tlačiť…

en: Previous Page
sk: Predchádzajúca stránka

en: Next Page
sk: Ďalšia stránka

en: Larger Text
sk: Väčší text

en: Smaller Text
sk: Menší text

en: All Help
sk: Všetky dokumenty pomocníka

en: Search (Ctrl+S)
sk: Vyhľadá (Ctrl+S)

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: No bookmarks
sk: Žiadne záložky

en: Add Bookmark
sk: Pridať záložku

en: Remove Bookmark
sk: Odstrániť záložku

en: Get help with GNOME
sk: Získava pomoc s používaním prostredia GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;help;
sk: dokumentácia;informácie;návod;manuál;pomoc;pomocník;
