Yelp master - en to ie translation catalogue (71 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
ie: Installar <string/>

en: Help
ie: Auxilie

en: Help viewer for GNOME
ie: Visor de auxilie por GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
ie: Yelp es li navigator de auxilie de GNOME. It monstra Mallard, ma posse monstrar anc documentes DocBook, info, man e HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
ie: It facilisa li sercha por li documentation quel vu besona con interactiv sercha e marca-págines.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
ie: It anc have un mode de editor, quel monstra comentas del editor e status de revision quande on redacte documentes Mallard.

en: The GNOME Project
ie: Li projecte GNOME

en: Invalid compressed data
ie: Ínvalid compresset data

en: Not enough memory
ie: Memorie exhaustet

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
ie: Li págine «%s» ne esset trovat in li document «%s».

en: The file does not exist.
ie: Li file ne existe.

en: The file ‘%s’ does not exist.
ie: Li file «%s» ne existe.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
ie: Ne successat analisar «%s» pro que it es un íncorect document XML.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
ie: Ne successat analisar «%s» pro que it o alcun de su includet files es ínvalid documentes XML.

en: Unknown
ie: Ínconosset

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
ie: Li besonat págine ne esset trovat in li document «%s».

en: Search results for “%s”
ie: Resultates del sercha por «%s»

en: No matching help pages found.
ie: Null corespondent págines esset trovat.

en: An unknown error occurred.
ie: Un ínconosset errore evenit.

en: All Help Documents
ie: Omni documentes de auxilie

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
ie: Ne successat analisar «%s» pro que it es un íncorect págine info.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
ie: Li fólder «%s» ne existe.

en: Search for “%s”
ie: Serchar por «%s»

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
ie: Li folie de stiles XSLT «%s» sive manca sive es ínvalid.

en: No href attribute found on yelp:document
ie: Null atribut href esset trovat in yelp:document

en: Out of memory
ie: Memorie exhaustet

en: C_opy Code Block
ie: C_opiar li bloc de code

en: _Copy Link Location
ie: _Copiar li localisation

en: _Open Link
ie: _Aperter ligament

en: Open Link in New _Window
ie: Aperter ligament in un nov _fenestre

en: _Install Packages
ie: _Installar paccages.

en: Save Code _Block As…
ie: Gardar li _bloc de code quam…

en: _Copy Text
ie: _Copiar li textu

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
ie: Li URI «%s» ne directe a un valid págine.

en: The URI does not point to a valid page.
ie: Li URI ne directe a un valid págine.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
ie: Ne successat analisar li URI «%s».

en: Unknown Error.
ie: Ínconosset errore.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
ie: Vu ne have PackageKit. Ligamentes quel installa paccages besona PackageKit.

en: Save Image
ie: Salvar li image

en: Save Code
ie: Gardar code

en: Send email to %s
ie: Inviar un e-missage a %s

en: _Save Image As…
ie: _Gardar li image quam…

en: _Save Video As…
ie: _Gardar li video quam…

en: S_end Image To…
ie: In_viar li image a…

en: S_end Video To…
ie: In_viar li video a…

en: Could not load a document for ‘%s’
ie: Ne successat cargar un document por «%s»

en: Could not load a document
ie: Ne successat cargar un document

en: Document Not Found
ie: Document ne esset trovat

en: Page Not Found
ie: Págine ne esset trovat

en: Cannot Read
ie: Ne successat leer

en: Unknown Error
ie: Ínconosset errore

en: Search for packages containing this document.
ie: Serchar por paccages quel contene ti document.

en: Turn on editor mode
ie: Activar li mode de redactor

en: Back
ie: Retro

en: Forward
ie: Avan

en: Menu
ie: Menú

en: New Window
ie: Nov fenestre

en: Find…
ie: Trovar...

en: Print…
ie: Printar...

en: Previous Page
ie: Precedent págine

en: Next Page
ie: Sequent págine

en: Larger Text
ie: Plu grand

en: Smaller Text
ie: Plu micri

en: All Help
ie: Tot auxilie

en: Search (Ctrl+S)
ie: Serchar (Ctrl+S)

en: Bookmarks
ie: Marca-págines

en: No bookmarks
ie: Null marca-págines

en: Add Bookmark
ie: Adjuncter un marca-págine

en: Remove Bookmark
ie: Remover li marca-págine

en: Get help with GNOME
ie: Trovar auxilie con GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;help;
ie: documentation;information;manuale;auxilie;
