yelp 2.12 - en to rw translation catalogue (20 entries)

en: Applications
rw: Porogaramu

en: Accessibility
rw: Ubushobozi bwo gukoreshwa

en: Administration
rw: ubuyobozi

en: Desktop
rw: Ibiro

en: Graphics
rw: Ibishushanyo

en: Internet
rw: Interineti

en: Office
rw: Ofise

en: Other
rw: Ikindi

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Scientific
rw: Cya gihanga

en: Add Bookmark
rw: ongeraho icyatoranyijwe

en: Bookmarks
rw: Ibirango

en: Find
rw: Gushaka

en: Rename Bookmark
rw: Guhindura Izina ry'Ikirango

en: Help
rw: Ifashayobora

en: Document Information
rw: Amakuru ku nyandiko

en: Out of memory
rw: Ububiko bwarenzwe

en: Help Contents
rw: Ibifasha

en: Find:
rw: Shaka:

en: Loading...
rw: Itangira...
