Yum - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Updating
el: Ενημέρωση

en: Erasing
el: Διαγραφή

en: Installing
el: Εγκατάσταση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Erased
el: Διαγράφηκε

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Erased: %s
el: Διαγράφηκε:%s

en: Removing
el: Γίνεται αφαίρεση
