Zabbix 6.0 - en to he translation catalogue (3853 entries)

en: "%1$s" date must be less than "%2$s" date.
he: תאריך „%1$s” חייב להיות קטן מתאריך ה־„%2$s”.

en: "%1$s" instead "%2$s"
he: „%1$s” במקום „%2$s”

en: "%1$s" is expected
he: אמור להיות „%1$s”

en: "%1$s" must be an empty string or greater than "%2$s".
he: „%1$s” חייב להיות מחרוזת ריקה או להיות גדול מהערך „%2$s”.

en: "%1$s" value must be less than or equal to "%2$s" value
he: „%1$s” אמור להיות קטן או שווה לערך „%2$s”

en: "host:key" pair is expected
he: אמור להיות „מארח:מפתח”

en: "hostid" of dependent item and master item should match
he: השדה „hostid” (מזהה מארח) של פריט תלוי ושל הפריט הראשי אמורים להיות תואמים

en: "ruleid" of dependent item and master item should match
he: השדה „ruleid” (מזהה כלל) של פריט תלוי ושל הפריט הראשי אמורים להיות תואמים

en: $.path.to.node
he: $.נתיב.אל.המפרק

en: %1$d characters exceeds maximum length of %2$d characters
he: %1$d תווים חורגים מהאורך המרבי המותר של %2$d תווים

en: %1$d day | %1$d days
he[0]: יום אחד
he[1]: %1$d ימים

[ctx: screen reader]
en: %1$d matches for %2$s found
he: נמצאו %1$d תוצאות לחיפוש %2$s

en: %1$d of %3$d%2$s problem is shown | %1$d of %3$d%2$s problems are shown
he[0]: מוצגת תקלה %1$d מתוך %3$d%2$s
he[1]: מוצגות %1$d מתוך %3$d%2$s תקלות

en: %1$d problems selected.
he: %1$d תקלות נבחרו.

en: %1$s (year %2$s)
he: %1$s (שנת %2$s)

en: %1$s - thrown by module located at %2$s.
he: %1$s - נזרק על ידי מודול שממוקם תחת %2$s.

en: %1$s [Line: %2$s | Column: %3$s]
he: %1$s [שורה: %2$s | עמודה: %3$s]

[ctx: screen reader]
en: %1$s action | %1$s actions
he[0]: משימה אחת
he[1]: %1$s משימות

en: %1$s characters
he: %1$s תווים

en: %1$s characters remaining
he: נותרו %1$s תווים

en: %1$s event | %1$s events
he[0]: אירוע אחד
he[1]: %1$s אירועים

en: %1$s host in maintenance | %1$s hosts in maintenance
he[0]: מארח אחד במצב תחזוקה
he[1]: %1$s מארחים במצב תחזוקה

en: %1$s hour | %1$s hours
he[0]: שעה
he[1]: %1$s שעות

en: %1$s item | %1$s items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %1$s פריטים

[ctx: screen reader]
en: %1$s message | %1$s messages
he[0]: הודעה אחת
he[1]: %1$s הודעות

en: %1$s minute | %1$s minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %1$s דקות

en: %1$s of %2$s element in problem state | %1$s of %2$s elements in problem state
he[0]: %1$s מתוך רכיב %2$s נמצא במצב תקלה
he[1]: %1$s מתוך %2$s רכיבים נמצאים במצב תקלה

[ctx: screen reader]
en: %1$s preselected, use down,up arrow keys and enter to select
he: %1$s נבחר מראש, ניתן להשתמש בחצים למטה, למעלה וב־enter כדי לבחור

en: %1$s problem | %1$s problems
he[0]: תקלה אחת
he[1]: %1$s תקלות

en: %1$s problem in total | %1$s problems in total
he[0]: תקלה אחת בסך הכול
he[1]: %1$s תקלות בסך הכול

en: %1$s retry left | %1$s retries left
he[0]: נותר ניסיון אחד
he[1]: נותרו %1$s ניסיונות

en: %1$s second | %1$s seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %1$s שניות

en: %1$s unacknowledged problem | %1$s unacknowledged problems
he[0]: תקלה שלא הכירו בה
he[1]: %1$s תקלות שלא הכירו בהן

[ctx: screen reader]
en: %1$s, Severity, %2$s
he: %1$s, דרגת חומרה, %2$s

[ctx: screen reader]
en: %1$s, read only
he: %1$s, קריאה בלבד

[ctx: screen reader]
en: %1$s, selected
he: %1$s, בבחירה

en: %4$s failed login attempt logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s. | %4$s failed login attempts logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s.
he[0]: ניסיון גישה כושל אחד נרשם. הניסיון האחרון היה מהמיקום %1$s ב־%2$s בשעה %3$s.
he[1]: %4$s ניסיונות גישה כושלים נרשמו. הניסיון האחרון היה מהמיקום %1$s ב־%2$s בשעה %3$s.

en: %d device | %d devices
he[0]: התקן אחד
he[1]: %d התקנים

en: (0 - infinitely)
he: (0 - אינסוף)

en: (0 - use action default)
he: (0 - שימוש בבררת המחדל של המשימה)

en: (Only super admins can create groups)
he: (רק מנהלי על יכולים ליצור קבוצות)

en: (no proxy)
he: (אין מתווך)

en: 0 - use default port
he: 0 - שימוש בפתחת בררת המחדל

en: 0 or 1
he: 0 או 1

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 10 seconds
he: עשר שניות

en: 100 busiest triggers
he: 100 ההקפצות העסוקות ביותר

en: 24x7
he: ‎24×7‎

en: 30 seconds
he: חצי דקה

en: 3D view
he: תצוגת תלת־ממד

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 5 seconds
he: 5 שניות

en: 500 latest values
he: 500 הערכים האחרונים

en: <empty string>
he: <מחרוזת ריקה>

en: <label name>
he: <שם תווית>

en: <manual>
he: <ידני>

en: <metric name>{<label name>="<label value>", ...} == <value>
he: <שם מדד>{<שם תווית>="<ערך התווית>", ...} == <ערך>

en: <sub-menu/sub-menu/...>
he: <תת־תפריט/תת־תפריט/…>

[ctx: abbreviation of severity level]
en: A
he: מ

en: ADD OVERRIDE
he: הוספת מעקף

en: API access
he: גישה ל־API

en: API methods
he: שיטות API

en: API token
he: אסימון API

en: API token "%1$s" already exists for userid "%2$s".
he: אסימון ה־API‏ „%1$s” כבר קיים למזהה המשתמש „%2$s”.

en: API token added
he: נוסף אסימון API

en: API token deleted | API tokens deleted
he[0]: נמחק אסימון API
he[1]: נמחקו אסימוני API

en: API token disabled | API tokens disabled
he[0]: אסימון ה־API הושבת
he[1]: אסימוני ה־API הושבתו

en: API token enabled | API tokens enabled
he[0]: אסימון ה־API הופעל
he[1]: אסימוני ה־API הופעלו

en: API token expired.
he: תוקף אסימון ה־API פג.

en: API token updated
he: אסימון ה־API עודכן

en: API tokens
he: אסימוני API

en: Above value
he: ערך מעל

en: Abscissa
he: אבסיסה

en: Access denied
he: הגישה נדחתה

en: Access denied!
he: הגישה נדחתה!

en: Access to API
he: גישה ל־API

en: Access to UI elements
he: גישה לרכיבים במנשק המשתמש

en: Access to actions
he: גישה לפעולות

en: Access to modules
he: גישה למודולים

en: Access to services
he: גישה לשירותים

en: Ack
he: מוכר

en: Acknowledge
he: הכרה

en: Acknowledge problems
he: הכרה בתקלות

en: Acknowledged
he: מוכר

en: Acknowledged PROBLEM events
he: אירועי תקלה מוכרים

en: Acknowledged RESOLVED events
he: אירועים מוכרים שנפתרו

en: Action
he: משימה

en: Action "%1$s" already exists.
he: המשימה „%1$s” כבר קיימת.

en: Action "%2$s" is not available for user role "%1$s".
he: המשימה „%2$s” אינה זמינה לתפקיד משתמש „%1$s”.

en: Action added
he: נוספה משימה

en: Action class %1$s must extend %2$s class.
he: מחלקת הפעולה %1$s חייבת להרחיב את המחלקה %2$s.

en: Action deleted
he: המשימה נמחקה

en: Action disabled | Actions disabled
he[0]: המשימה הושבתה
he[1]: המשימות הושבתו

en: Action enabled | Actions enabled
he[0]: המשימה הופעלה
he[1]: המשימות הופעלו

en: Action log
he: רישום משימות

en: Action operation
he: פעולת משימה

en: Action updated
he: המשימה עודכנה

en: Actions
he: פעולות

en: Active
he: פעיל

[ctx: maintenance status]
en: Active
he: פעיל

en: Active since
he: פעיל מאז

en: Active till
he: פעיל עד

en: Add
he: הוספה

en: Add (message type limit reached)
he: הוספה (הגעת לגבול כמות סוגי הודעות)

en: Add a new widget
he: הוספת וידג׳ט חדש

en: Add child element
he: הוספת פריט צאצא

en: Add child service
he: הוספת שירות צאצא

en: Add child services
he: הוספת שירותים צאצאים

en: Add from
he: הוספה מתוך

en: Add host
he: הוספת מארח

en: Add item column
he: הוספת עמודת פריט

en: Add missing
he: הוספת חוסר

en: Add multiple maps
he: הוספת מספר מפות

en: Add new data set
he: הוספת ערכת נתונים חדשה

en: Add new interface
he: הוספת מנשק חדש

en: Add new override
he: הוספת מעקף חדש

en: Add page
he: הוספת עמוד

en: Add parent services
he: הוספת שירותים הורים

en: Add problem comments
he: הוספת הערות על תקלה

en: Add prototype
he: הוספת אבטיפוס

en: Add scheduled report
he: הוספת דוח מתוזמן

en: Add services
he: הוספת שירותים

en: Add submaps
he: הוספת תת־מפות

en: Add to favorites
he: הוספה למועדפים

en: Add to host group
he: הוספה לקבוצת מארחים

en: Add to host groups
he: הוספה לקבוצות מארחים

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Add user group
he: הוספת קבוצת משתמשים

en: Add widget
he: הוספת וידג׳ט

en: Added
he: נוסף

[ctx: screen reader]
en: Added, %1$s
he: נוסף, %1$s

en: Additional rule
he: כלל נוסף

en: Additional rules
he: כללים נוספים

en: Address
he: כתובת

en: Admin
he: מנהל

en: Administration
he: ניהול

en: Advanced configuration
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced labels
he: תוויות מתקדמות

en: After value
he: ערך אחרי

en: Age
he: גיל

en: Age less than
he: הגיל קטן מ־

en: Agent
he: סוכן

en: Agent availability check. Returns nothing - unavailable; 1 - available
he: בדיקת זמינות סוכן. מחזירה כלום - לא זמין; 1 - זמין

en: Agent encryption
he: הצפנת סוכן

en: Agent host metadata. Returns string
he: נתונים על סוכן המארח. מחזירה מחרוזת

en: Agent host name. Returns string
he: שם המארח של הסוכן. מחזירה מחרוזת

en: Agent interfaces
he: מנשקי הסוכן

en: Agent variant check. Returns 1 - for Zabbix agent; 2 - for Zabbix agent 2
he: בדיקת הגוון סוכן. מחזירה 1 - לסוכן Zabbix,‏ 2 - לסוכן Zabbix 2

en: Aggregate
he: צבירה

en: Aggregate functions
he: פונקציות צבירה

en: Aggregation function
he: פונקציית צבירה

en: Aggregation interval
he: משך צבירה

en: Alert message
he: הודעת אזהרה

en: Algorithm
he: אלגוריתם

en: Alias
he: כינוי

en: Align map elements
he: יישור רכיבים במפה

en: All
he: הכול

en: All dashboards
he: כל לוחות המחוונים

en: All graphs
he: כל התרשימים

en: All groups
he: כל הקבוצות

en: All hosts
he: כל המארחים

en: All links should have "Name" and "URL" specified
he: יש לציין „שם” ו־„כתובת” לכל הקישורים

en: All maps
he: כל המפות

en: All problems
he: כל התקלות

en: All problems if tag values match
he: כל התקלות אם ערכי התגית תואמים

en: All services
he: כל השירותים

en: All tags
he: כל התגיות

en: All templates
he: כל התבניות

en: Allow list
he: רשימת היתר

en: Allow manual close
he: לאפשר סגירה ידנית

en: Allowed hosts
he: מארחים מורשים

en: Allowed methods
he: שיטות מורשות

en: Alternatively, you can install it manually:
he: לחלופין, ניתן להתקין ידנית:

en: Amount of guest physical memory that is swapped out to the swap space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: כמות הזיכרון הפיזי של האורח שהוחלף בשטח ההחלפה, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: Amount of host physical memory consumed for backing up guest physical memory pages, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: כמות הזיכרון הפיזי שנצרך לטובת גיבוי עמודי הזיכרון הפיזי של המערכת האורחת, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: And
he: וגם

en: And/Or
he: וגם/או

en: Annually
he: שנתית

en: Any
he: כלשהו

en: Any character string included
he: כל תו במחרוזת נכלל

en: Application error.
he: שגיאת יישום.

en: Apply
he: החלה

en: Apply permissions and tag filters to all subgroups
he: להחיל הרשאות ומסנני תגיות לכל תת הקבוצות

[ctx: maintenance status]
en: Approaching
he: בהמשך

en: Apr
he: אפר׳

en: April
he: אפריל

en: Are you sure you want to delete this filter?
he: למחוק את המסנן הזה?

en: Are you sure you want to delete?
he: למחוק?

en: Are you sure you want to perform this action?
he: לבצע את הפעולה?

en: Area size
he: גודל השטח

en: Area type
he: סוג השטח

en: Arithmetic
he: חשבוני

en: As is
he: כפי שזה

en: As plain text
he: כטקסט פשוט

en: Assertions
he: טענות

en: Asset tag
he: תג נכס

en: At %1$s:%2$s %3$s of every week | At %1$s:%2$s %3$s of every %4$s weeks
he[0]: ב־%1$s:%2$s‏ %3$s כל שבוע
he[1]: ב־%1$s:%2$s‏ %3$s כל %4$s שבועות

en: At %1$s:%2$s every day | At %1$s:%2$s every %3$s days
he[0]: ב־%1$s:%2$s כל יום
he[1]: ב־%1$s:%2$s כל %3$s ימים

en: At %1$s:%2$s on %3$s %4$s of every %5$s
he: ב־%1$s:%2$s ב־%3$s %4$s בכל %5$s

en: At %1$s:%2$s on day %3$s of every %4$s
he: בשעה %1$s:%2$s ביום %3$s של כל %4$s

en: At (hour:minute)
he: בשעה (שעה:דקה)

en: At least one UI element must be checked.
he: יש לסמן לפחות רכיב מנשק משתמש אחד.

en: At least one UI element must be enabled for user role "%1$s".
he: יש להפעיל לפחות רכיב מנשק משתמש אחד לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: At least one action is mandatory.
he: חובה לפחות פעולה אחת.

en: At least one active user must exist with role "%1$s".
he: לפחות משתמש פעיל אחד חייב להיות קיים עם התפקיד „%1$s”.

en: At least one day of the week or day of the month must be specified.
he: יש לציין לפחות אחד מימי השבוע או החודש.

en: At least one host group or host must be selected.
he: חובה לבחור לפחות קבוצת מארחים אחת.

en: At least one host or template must be specified.
he: חובה לציין מארח או תבנית אחת לפחות.

en: At least one of MySQL, PostgreSQL or Oracle should be supported.
he: אמורה להיות תמיכה באחד לפחות מבין MySQL,‏ PostgreSQL או Oracle.

en: At least one operation must be selected.
he: יש לבחור בפעילות אחת לפחות.

en: At least one operation must exist.
he: חייבת להיות לפחות פעולה אחת.

en: At least one update operation or message is mandatory
he: חובה לפחות פעילות עדכון או הודעה אחת

en: At least one update operation or message must exist.
he: חייבות להיות לפחות פעולת עדכון או הודעה אחת.

en: At least one user or user group must be selected.
he: יש לבחור לפחות במשתמש אחד או בקבוצת מארחים אחת.

en: At least one user or user group must be specified.
he: יש לציין משתמש או קבוצת משתמשים אחת לפחות.

en: Attempt interval
he: הפרש בין ניסיונות

en: Attempts
he: ניסיונות

en: Attribution
he: יחוס

en: Audit
he: פיקוח

en: Audit log
he: יומן פיקוח

en: Audit settings
he: הגדרות פיקוח

en: Aug
he: אוג׳

en: August
he: אוגוסט

en: Auth token
he: אסימון אימות

en: AuthN requests
he: בקשות AuthN

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication algorithm
he: אלגוריתם אימות

en: Authentication failed: %1$s.
he: האימות נכשל: %1$s.

en: Authentication method
he: שיטת אימות

en: Authentication passphrase
he: מילת צופן אימות

en: Authentication protocol
he: פרוטוקול אימות

en: Authentication settings updated
he: הגדרות האימות עודכנו

en: Author
he: מחבר

en: Authorization
he: הרשאה

en: Auto
he: אוטומטית

[ctx: history source selection method]
en: Auto
he: אוטומטית

en: Auto-login
he: כניסה אוטומטית

en: Auto-login and auto-logout options cannot be enabled together.
he: לא ניתן להפעיל את האפשרויות לכניסה וליציאה באופן אוטומטי יחדיו.

en: Auto-logout
he: יציאה אוטומטית

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Automatic icon mapping
he: מיפוי סמלים אוטומטי

en: Automatic icon selection
he: בחירת סמלים אוטומטית

en: Autoregistration
he: רישום אוטומטי

en: Autoregistration actions
he: פעולות רישום אוטומטי

en: Autoregistration data storage period
he: תקופת אחסון נתוני רישום אוטומטי

en: Availability
he: זמינות

en: Availability report
he: דוח זמינות

en: Available
he: זמין

en: Average
he: ממוצע

en: Average number of outstanding read requests to the virtual disk during the collection interval , <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance
he: מספר ממוצע של בקשות קריאה ממתינות לכונן הווירטואלי במשך מקטע האיסוף, <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של התקן כונן

en: Average number of outstanding write requests to the virtual disk during the collection interval, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance
he: מספר ממוצע של בקשות כתיבה ממתינות לכונן הווירטואלי במשך מקטע האיסוף, <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של התקן כונן

en: Avoid easy-to-guess passwords
he: מומלץ להימנע מססמאות שקל לנחש

en: Axes
he: צירים

en: Back
he: חזרה

en: Background
he: רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Bar
he: עמודות

en: Base DN
he: DN בסיס

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Basic
he: בסיסית

en: Before value
he: ערך לפני

en: Below value
he: ערך מתחת

en: Bind DN
he: DN איגוד

en: Bind password
he: ססמת איגוד

en: Bits to shift
he: סיביות להזחה

en: Bitwise functions
he: פונקציות על סיביות

en: Blocked
he: חסום

en: Blue
he: כחול

en: Body
he: גוף

en: Body and headers
he: גוף וכותרות

en: Bold
he: מודגש

en: Bold line
he: קו עבה

en: Boolean to decimal
he: בוליאני לעשרוני

en: Border
he: מסגרת

en: Border color
he: צבע מסגרת

en: Border type
he: סוג המסגרת

en: Border width
he: עובי המסגרת

en: Both passwords must be equal.
he: שתי הססמאות חייבות להיות זהות.

en: Bottom
he: תחתית

en: Bottom N
he: N התחתונים

en: Bring forward
he: קידום לעבר החזית

en: Bring to front
he: קידום לחזית

en: Bulgarian (bg_BG)
he: בולגרית (bg_BG)

en: By host
he: לפי מארח

en: By trigger template
he: לפי תבנית הקפצה

en: CLOSING
he: בסגירה

en: CPU information. Returns string or integer
he: פרטי מעבד. מחזירה מחרוזת או מספר שלם וחיובי

en: CPU load. Returns float
he: עומס על המעבד. מחזירה שבר עשרוני

en: CPU time spent waiting for swap-in, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - CPU instance
he: זמן המעבד שהושקע בהמתנה לכניסה לזיכרון ההחלפה,<url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של מעבד

en: CPU usage as a percentage during the interval depends on power management or HT, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: ניצולת מעבד כאחוז במשך זמן מסוים כתלות בניהול צריכת החשמל או המתח הגבוה, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor של VMware

en: CPU usage as a percentage during the interval, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: ניצולת המעבד כאחוז בטווח זמן, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor של ה־VMware

en: CPU usage as a percentage during the interval, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: ניצולת המעבד כאחוז בטווח זמן, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: CPU utilization percentage. Returns float
he: אחוז ניצולת מעבד. מחזירה שבר עשרוני (float)

en: CSV to JSON
he: CSV ל־JSON

en: CUID is expected
he: אמור להיות CUID

en: Calculated
he: מחושב

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Callback
he: קריאה

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot add API token
he: לא ניתן להוסיף אסימון API

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph "%2$s".
he: לא ניתן להוסיף את הפריט „%1$s” שאינו מספרי לתרשים „%2$s”.

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph prototype "%2$s".
he: לא ניתן להוסיף את הפריט „%1$s” שאינו מספרי לאבטיפוס התרשים „%2$s”.

en: Cannot add action
he: לא ניתן להוסיף משימה

en: Cannot add correlation
he: לא ניתן להוסיף יחס

en: Cannot add dashboard page: maximum number of %1$d dashboard pages has been added.
he: לא ניתן להוסיף עמוד ללוח מחוונים: נוספו כבר %1$d עמודי לוחות מחוונים שזו הכמות המרבית.

en: Cannot add dependency from a host to a template.
he: לא ניתן להוסיף תלות ממארח לתבנית.

en: Cannot add dependency from trigger "%1$s:%2$s" to non existing trigger "%3$s:%4$s".
he: לא ניתן להוסיף תלות מההקפצה „%1$s:%2$s” להקפצה הקיימת „%3$s:%4$s”.

en: Cannot add discovery rule
he: לא ניתן להוסיף כלל גילוי

en: Cannot add graph
he: לא ניתן להוסיף תרשים

en: Cannot add graph prototype
he: לא ניתן להוסיף אבטיפוס לתרשים

en: Cannot add group
he: לא ניתן להוסיף קבוצה

en: Cannot add host
he: לא ניתן להוסיף מארח

en: Cannot add host prototype
he: לא ניתן להוסיף אבטיפוס למארח

en: Cannot add image
he: לא ניתן להוסיף תמונה

en: Cannot add item
he: לא ניתן להוסיף פריט

en: Cannot add item prototype
he: לא ניתן להוסיף אבטיפוס לפריט

en: Cannot add maintenance
he: לא ניתן להוסיף עבודת תחזוקה

en: Cannot add map element of the map "%1$s" due to circular reference.
he: לא ניתן להוסיף רכיב מפה למפה „%1$s” עקב הפניה מעגלית.

en: Cannot add media type
he: לא ניתן להוסיף סוג מדיה

en: Cannot add module: %1$s. | Cannot add modules: %1$s.
he[0]: לא ניתן להוסיף מודול: %1$s.
he[1]: לא ניתן להוסיף מודולים: %1$s.

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph "%1$s".
he: לא ניתן להוסיף אחד או יותר מהפריטים מסוג „סיכום תרשים” לתרשים „%1$s”.

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph prototype "%1$s".
he: לא ניתן להוסיף פריט אחד או יותר מהסוג „תרשים סיכום” לאבטיפוס התרשים „%1$s”.

en: Cannot add network map
he: לא ניתן להוסיף מפת רשת

en: Cannot add proxy
he: לא ניתן להוסיף מתווך

en: Cannot add regular expression
he: לא ניתן להוסיף ביטוי רגולרי

en: Cannot add scheduled report
he: לא ניתן להוסיף דוח מתוזמן

en: Cannot add script
he: לא ניתן להוסיף סקריפט

en: Cannot add submaps. Max depth reached.
he: לא ניתן להוסיף תת־מפות. הגעת לעומק המרבי.

en: Cannot add template
he: לא ניתן להוסיף תבנית

en: Cannot add trigger
he: לא ניתן להוסיף הקפצה

en: Cannot add trigger prototype
he: לא ניתן להוסיף אבטיפוס להקפצה

en: Cannot add user
he: לא ניתן להוסיף משתמש

en: Cannot add user group
he: לא ניתן להוסיף משתמש לקבוצה

en: Cannot add web scenario
he: לא ניתן להוסיף תרחיש רשת

en: Cannot add widget: not enough free space on the dashboard.
he: לא ניתן להוסיף וידג׳ט: אין מספיק מקום פנוי בלוח המחוונים.

[ctx: screen reader]
en: Cannot be removed
he: לא ניתן להסיר

en: Cannot bind anonymously to LDAP server.
he: לא ניתן להתאגד באלמוניות לשרת ה־LDAP.

en: Cannot bind to LDAP server.
he: לא ניתן להתאגד אל שרת ה־LDAP.

en: Cannot build expression tree: %1$s.
he: לא ניתן לבנות עץ ביטויים: %1$s.

en: Cannot change the user type of own role.
he: אי אפשר לשנות את סוג המשתמש של תפקיד עצמי.

en: Cannot clear history
he: לא ניתן לפנות את ההיסטוריה

en: Cannot clone graph prototypes.
he: לא ניתן לשכפל את האבטיפוס לתרשימים.

en: Cannot clone item prototypes.
he: לא ניתן לשכפל את אבות הטיפוס של הפריטים.

en: Cannot clone trigger prototypes.
he: לא ניתן לשכפל את אבות הטיפוס של ההקפצות.

en: Cannot close problem: %1$s.
he: לא ניתן לסגור את התקלה: %1$s.

en: Cannot connect to LDAP server.
he: לא ניתן להתחבר אל שרת ה־LDAP.

en: Cannot connect to the database.
he: לא ניתן להתחבר למסד הנתונים.

en: Cannot convert POST data:
he: לא ניתן להמיר נתוני POST:

en: Cannot copy graph | Cannot copy graphs
he[0]: לא ניתן להעתיק תרשים
he[1]: לא ניתן להעתיק תרשימים

en: Cannot copy item | Cannot copy items
he[0]: לא ניתן להעתיק פריט
he[1]: לא ניתן להעתיק פריטים

en: Cannot copy trigger | Cannot copy triggers
he[0]: לא ניתן להעתיק הקפצה
he[1]: לא ניתן להעתיק הקפצות

en: Cannot copy trigger "%1$s", because it has multiple hosts in the expression.
he: לא ניתן להעתיק את ההקפצה „%1$s”, כיוון שמופיעים מספר מארחים בביטוי.

en: Cannot copy trigger "%1$s:%2$s", because it has multiple hosts in the expression.
he: לא ניתן להעתיק את ההקפצה „%1$s:%2$s”, כיוון שמופיעים מספר מארחים בביטוי.

en: Cannot create a host prototype on a discovered host "%1$s".
he: לא ניתן ליצור אבטיפוס מארח על המארח „%1$s” שהתגלה.

en: Cannot create another database connection.
he: לא ניתן ליצור חיבור נוסף למסד נתונים.

en: Cannot create circular dependencies.
he: לא ניתן ליצור תלות מעגלית.

en: Cannot create dependency on trigger itself.
he: לא ניתן ליצור תלות על הקפצה עצמה.

en: Cannot create dependency on trigger prototype itself.
he: לא ניתן ליצור תלות על אבטיפוס ההקפצה עצמו.

en: Cannot create discovery rule
he: לא ניתן ליצור כלל גילוי

en: Cannot create icon map
he: לא ניתן ליצור מפת סמלים

en: Cannot create scheduled report
he: לא ניתן ליצור דוח מתוזמן

en: Cannot create service "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן ליצור את השירות „%1$s”:‏ %2$s.

en: Cannot create the configuration file.
he: לא ניתן ליצור קובץ תצורה.

en: Cannot create user role
he: לא ניתן ליצור תפקיד משתמש

en: Cannot delete API token | Cannot delete API tokens
he[0]: לא ניתן למחוק אסימון API
he[1]: לא ניתן למחוק אסימוני API

en: Cannot delete SLA | Cannot delete SLAs
he[0]: לא ניתן למחוק SLA
he[1]: לא ניתן למחוק SLA

en: Cannot delete Zabbix internal user "%1$s", try disabling that user.
he: לא ניתן למחוק את המשתמש הפנימי של Zabbix בשם „%1$s”, יש לנסות להשבית את המשתמש הזה.

en: Cannot delete action
he: לא ניתן למחוק את המשימה

en: Cannot delete assigned user role "%1$s".
he: לא ניתן למחוק את תפקיד המשתמש המוקצה „%1$s”.

en: Cannot delete correlation | Cannot delete correlations
he[0]: לא ניתן למחוק את היחס
he[1]: לא ניתן למחוק את היחסים

en: Cannot delete dashboard | Cannot delete dashboards
he[0]: לא ניתן למחוק את לוח המחוונים
he[1]: לא ניתן למחוק את לוחות המחוונים

en: Cannot delete dependency
he: לא ניתן למחוק את התלות

en: Cannot delete discovery rule | Cannot delete discovery rules
he[0]: לא ניתן למחוק את כלל הגילוי
he[1]: לא ניתן למחוק את כללי הגילוי

en: Cannot delete discovery rules
he: לא ניתן למחוק את כללי הגילוי

en: Cannot delete graph
he: לא ניתן למחוק את התרשים

en: Cannot delete graph prototype
he: לא ניתן למחוק את אבטיפוס התרשים

en: Cannot delete graph prototypes
he: לא ניתן למחוק את אבות הטיפוס של התרשים

en: Cannot delete graphs
he: לא ניתן למחוק תרשימים

en: Cannot delete group | Cannot delete groups
he[0]: לא ניתן למחוק קבוצה
he[1]: לא ניתן למחוק קבוצות

en: Cannot delete host
he: לא ניתן למחוק מארח

en: Cannot delete host %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete hosts %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
he[0]: לא ניתן למחוק את המארח %1$s מכיוון שהתחזוקה „%2$s” חייבת להכיל לפחות מארח או קבוצת מארחים אחת.
he[1]: לא ניתן למחוק את המארחים %1$s מכיוון שהתחזוקה „%2$s” חייבת להכיל לפחות מארח או קבוצת מארחים אחת.

en: Cannot delete host group %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete host groups %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
he[0]: לא ניתן למחוק את קבוצת המארחים %1$s מכיוון שהתחזוקה „%2$s” חייבת להכיל לפחות מארח או קבוצת מארחים אחת.
he[1]: לא ניתן למחוק את קבוצות המארחים %1$s מכיוון שהתחזוקה „%2$s” חייבת להכיל לפחות מארח או קבוצת מארחים אחת.

en: Cannot delete host prototypes
he: לא ניתן למחוק את אבות הטיפוס של המארחים

en: Cannot delete icon map
he: לא ניתן למחוק את סמל המפה

en: Cannot delete image
he: לא ניתן למחוק את התמונה

en: Cannot delete interface for discovered host "%1$s".
he: לא ניתן למחוק מנשק למארח שהתגלה „%1$s”.

en: Cannot delete inventory.
he: לא ניתן למחוק את המאגר.

en: Cannot delete item
he: לא ניתן למחוק פריט

en: Cannot delete item prototype
he: לא ניתן למחוק אבטיפוס של פרי

en: Cannot delete item prototypes
he: לא ניתן למחוק אבות טיפוס של פריטים

en: Cannot delete items
he: לא ניתן למחוק פריטים

en: Cannot delete maintenance
he: לא ניתן למחוק עבודת תחזוקה

en: Cannot delete media type | Cannot delete media types
he[0]: לא ניתן למחוק סוג מדיה
he[1]: לא ניתן למחוק סוגי מדיה

en: Cannot delete module: %1$s. | Cannot delete modules: %1$s.
he[0]: לא ניתן למחוק מודול: %1$s.
he[1]: לא ניתן למחוק מודולים: %1$s.

en: Cannot delete network map
he: לא ניתן למחוק מפת רשת

en: Cannot delete proxy | Cannot delete proxies
he[0]: לא ניתן למחוק מתווך
he[1]: לא ניתן למחוק מתווכים

en: Cannot delete readonly user role "%1$s".
he: לא ניתן למחוק תפקיד משתמש לקריאה בלבד „%1$s”.

en: Cannot delete regular expression | Cannot delete regular expressions
he[0]: לא ניתן למחוק ביטוי רגולרי
he[1]: לא ניתן למחוק ביטויים רגולריים

en: Cannot delete scheduled report | Cannot delete scheduled reports
he[0]: לא ניתן למחוק דוח מתוזמן
he[1]: לא ניתן למחוק דוחות מתוזמנים

en: Cannot delete script | Cannot delete scripts
he[0]: לא ניתן למחוק סקריפט
he[1]: לא ניתן למחוק סקריפטים

en: Cannot delete scripts. Script "%1$s" is used in action operation "%2$s".
he: לא ניתן למחוק את הסקריפטים. בסקריפט „%1$s” נעשה שימוש במשימת הפעולה „%2$s”.

en: Cannot delete selected actions
he: לא ניתן למחוק את המשימות הנבחרות

en: Cannot delete service | Cannot delete services
he[0]: לא ניתן למחוק שירות
he[1]: לא ניתן למחוק שירותים

en: Cannot delete service "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן למחוק את השירות „%1$s”:‏ %2$s.

en: Cannot delete template
he: לא ניתן למחוק תבנית

en: Cannot delete templated graph prototype.
he: נא ניתן למחוק אבטיפוס תרשים מתבנית.

en: Cannot delete templated graph.
he: לא ניתן למחוק תרשים מתבנית.

en: Cannot delete templated item prototype.
he: לא ניתן למחוק אבטיפוס פריט מתבנית.

en: Cannot delete templated item.
he: לא ניתן למחוק פריט בתבנית.

en: Cannot delete templated items.
he: לא ניתן למחוק פריטים בתבנית.

en: Cannot delete templated trigger "%1$s:%2$s".
he: לא ניתן למחוק הקפצה בתבנית „%1$s:%2$s”.

en: Cannot delete templated trigger prototype "%1$s:%2$s".
he: לא ניתן למחוק אבטיפוס של הקפצה מתבנית „%1$s:%2$s”.

en: Cannot delete templated web scenario "%1$s".
he: לא ניתן למחוק תרחיש רשת בתבנית „%1$s”.

en: Cannot delete trigger
he: לא ניתן למחוק את ההקפצה

en: Cannot delete trigger prototype
he: לא ניתן למחוק אבטיפוס הקפצה

en: Cannot delete trigger prototypes
he: לא ניתן למחוק אבות טיפוס הקפצה

en: Cannot delete triggers
he: לא ניתן למחוק הקפצות

en: Cannot delete user | Cannot delete users
he[0]: לא ניתן למחוק משתמש
he[1]: לא ניתן למחוק משתמשים

en: Cannot delete user group | Cannot delete user groups
he[0]: לא ניתן למחוק קבוצת משתמש
he[1]: לא ניתן למחוק קבוצות משתמשים

en: Cannot delete user role | Cannot delete user roles
he[0]: לא ניתן למחוק תפקיד משתמש
he[1]: לא ניתן למחוק תפקידי משתמשים

en: Cannot delete web scenario
he: לא ניתן למחוק תרחיש רשת

en: Cannot disable API token | Cannot disable API tokens
he[0]: לא ניתן להשבית אסימון API
he[1]: לא ניתן להשבית אסימוני API

en: Cannot disable SLA | Cannot disable SLAs
he[0]: לא ניתן להשבית SLA
he[1]: לא ניתן להשבית SLAs

en: Cannot disable action | Cannot disable actions
he[0]: לא ניתן להשבית משימה
he[1]: לא ניתן להשבית משימות

en: Cannot disable correlation | Cannot disable correlations
he[0]: לא ניתן לנטרל יחס
he[1]: לא ניתן לנטרל יחסים

en: Cannot disable discovery rule | Cannot disable discovery rules
he[0]: לא ניתן לנטרל את כלל הגילוי
he[1]: לא ניתן לנטרל את כללי הגילוי

en: Cannot disable host | Cannot disable hosts
he[0]: לא ניתן לנטרל מארח
he[1]: לא ניתן לנטרל מארחים

en: Cannot disable item | Cannot disable items
he[0]: לא ניתן לנטרל פריט
he[1]: לא ניתן לנטרל פריטים

en: Cannot disable media type | Cannot disable media types
he[0]: לא ניתן לנטרל סוג מדיה
he[1]: לא ניתן לנטרל סוגי מדיה

en: Cannot disable module: %1$s. | Cannot disable modules: %1$s.
he[0]: לא ניתן להשבית מודול: %1$s.
he[1]: לא ניתן להשבית מודולים: %1$s.

en: Cannot disable scheduled report | Cannot disable scheduled reports
he[0]: לא ניתן להשבית דוח מתוזמן
he[1]: לא ניתן להשבית דוחות מתוזמנים

en: Cannot disable trigger | Cannot disable triggers
he[0]: לא ניתן לנטרל הקפצה
he[1]: לא ניתן לנטרל הקפצות

en: Cannot disable web scenario | Cannot disable web scenarios
he[0]: לא ניתן לנטרל תרחיש רשת
he[1]: לא ניתן לנטרל תרחישי רשת

en: Cannot display item queue.
he: לא ניתן להציג תור פריטים.

en: Cannot display more than one item with type "Graph sum".
he: לא ניתן להציג יותר מפריט אחד מהסוג „תרשים סיכום”.

en: Cannot enable API token | Cannot enable API tokens
he[0]: לא ניתן להפעיל אסימון API
he[1]: לא ניתן להפעיל אסימוני API

en: Cannot enable SLA | Cannot enable SLAs
he[0]: לא ניתן להפעיל SLA
he[1]: לא ניתן להפעיל SLAs

en: Cannot enable action | Cannot enable actions
he[0]: לא ניתן להפעיל משימה
he[1]: לא ניתן להפעיל משימות

en: Cannot enable correlation | Cannot enable correlations
he[0]: לא ניתן להפעיל יחס
he[1]: לא ניתן להפעיל יחסים

en: Cannot enable discovery rule | Cannot enable discovery rules
he[0]: לא ניתן להפעיל את כלל הגילוי
he[1]: לא ניתן להפעיל את כללי הגילוי

en: Cannot enable host | Cannot enable hosts
he[0]: לא ניתן להפעיל מארח
he[1]: לא ניתן להפעיל מארחים

en: Cannot enable item | Cannot enable items
he[0]: לא ניתן להפעיל פריט
he[1]: לא ניתן להפעיל פריטים

en: Cannot enable media type | Cannot enable media types
he[0]: לא ניתן להפעיל סוג מדיה
he[1]: לא ניתן להפעיל סוגי מדיה

en: Cannot enable module: %1$s. | Cannot enable modules: %1$s.
he[0]: לא ניתן להפעיל מודול: %1$s.
he[1]: לא ניתן להפעיל מודולים: %1$s.

en: Cannot enable scheduled report | Cannot enable scheduled reports
he[0]: לא ניתן להפעיל דוח מתוזמן
he[1]: לא ניתן להפעיל דוחות מתוזמנים

en: Cannot enable trigger | Cannot enable triggers
he[0]: לא ניתן להפעיל הקפצה
he[1]: לא ניתן להפעיל הקפצות

en: Cannot enable web scenario | Cannot enable web scenarios
he[0]: לא ניתן להפעיל תרחיש רשת
he[1]: לא ניתן להפעיל תרחישי רשת

en: Cannot evaluate expression
he: לא ניתן להעריך ביטוי

en: Cannot execute script.
he: לא ניתן להריץ סקריפט.

en: Cannot expand macros.
he: לא ניתן להרחיב מאקרואים.

en: Cannot find background image "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את תמונת הרקע „%1$s” הנמצאת במפה „%2$s”.

en: Cannot find graph "%1$s" used in dashboard "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את התרשים „%1$s” בו נעשה שימוש בלוח הבקרה „%2$s”.

en: Cannot find group "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את הקבוצה „%1$s” הנמצאת בשימוש במפה „%2$s”.

en: Cannot find host "%1$s" used in dashboard "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את המארח „%1$s” הנמצא בשימוש בלוח המחוונים „%2$s”.

en: Cannot find host "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את המארח „%1$s” הנמצא בשימוש במפה „%2$s”.

en: Cannot find host group "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
he: לא ניתן למצוא את קבוצת המארחים „%1$s” עבור האבטיפוס למארח „%2$s” של כלל הגילוי „%3$s” על „%4$s”.

en: Cannot find host interface on "%1$s" for item key "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את מנשק המארח על גבי „%1$s” עבור מפתח הפריט „%2$s”.

en: Cannot find icon "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את הסמל „%1$s” הנמצא בשימוש במפה „%2$s”.

en: Cannot find icon map "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את מפת הסמלים „%1$s” בה נעשה שימוש במפה „%2$s”.

en: Cannot find interface "%1$s" used for discovery rule "%2$s" on "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את המנשק „%1$s” בו נעשה שימוש בכלל הגילוי „%2$s” על גבי „%3$s”.

en: Cannot find interface "%1$s" used for item "%2$s" on "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את המנשק „%1$s” בו נעשה שימוש בפריט „%2$s” על גבי „%3$s”.

en: Cannot find interface "%1$s" used for item prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
he: לא ניתן למצוא את המנשק „%1$s” בו נעשה שימוש באבטיפוס של הפריט „%2$s” של כלל הגילוי „%3$s” על גבי „%4$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” על גבי „%2$s” שנעשה בו שימוש בתור הערך המרבי של ציר ה־Y עבור התרשים „%3$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” תחת „%2$s” שמשמש בתור הערך המרבי של ציר ה־Y עבור אבטיפוס התרשים „%3$s” של כלל הגילוי „%4$s” תחת „%5$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” תחת „%2$s” שמשמש בתור הערך המזערי של ציר ה־Y עבור התרשים „%3$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” תחת „%2$s” שמשמש בתור הערך המזערי של ציר ה־Y עבור אבטיפוס התרשים „%3$s” של כלל הגילוי „%4$s” תחת „%5$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” תחת „%2$s” שנמצא בשימוש בתרשים „%3$s”.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” תחת „%2$s” שנמצא בשימוש באבטיפוס התרשים „%3$s” של כלל הגילוי „%4$s” תחת „%5$s”.

en: Cannot find item "%1$s" used in dashboard "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את הפריט „%1$s” שנמצא בשימוש בלוח המחוונים „%2$s”.

en: Cannot find map "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את המפה „%1$s“ הנמצאת בשימוש במפה „%2$s“.

en: Cannot find template "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
he: לא ניתן למצוא את התבנית „%1$s” עבור אבטיפוס המארח „%2$s” של כלל הגילוי „%3$s” תחת „%4$s”.

en: Cannot find template "%1$s" for override "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
he: לא ניתן למצוא את התבנית „%1$s” למעקף „%2$s” של כלל הגילוי „%3$s” על גבי „%4$s”.

en: Cannot find trigger "%1$s" used in map "%2$s".
he: לא ניתן למצוא את ההקפצה „%1$s” שנעשה בה שימוש במפה „%2$s”.

en: Cannot find value map "%1$s" used for item "%2$s" on "%3$s".
he: לא ניתן למצוא את מפת הערכים „%1$s” שמשמשת את הפריט „%2$s” תחת „%3$s”.

en: Cannot find value map "%1$s" used for item prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
he: לא ניתן למצוא את מפת הערכים „%1$s” שמשמשת את אבטיפוס הפריט „%2$s” של כלל הגילוי „%3$s” תחת „%4$s”.

en: Cannot have non-default "%2$s" rule while having "%3$s" set to %4$d for user role "%1$s".
he: לא יכול להיות כלל „%2$s” שחורג מבררת המחדל בזמן ש־„%3$s” מוגדר לכדי %4$d לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: Cannot have non-empty tag value while having empty tag in rule "%2$s" for user role "%1$s".
he: לא יכול להיות ערך תגית שאינו ריק כשיש תגית ריקה בכלל „%2$s” לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: Cannot import template "%1$s", linked template "%2$s" does not exist. | Cannot import template "%1$s", linked templates "%2$s" do not exist.
he[0]: לא ניתן לייבא את התבנית „%1$s”, התבנית המקושרת „%2$s” אינה קיימת.
he[1]: לא ניתן לייבא את התבנית „%1$s”, התבניות המקושרות „%2$s” אינן קיימות.

en: Cannot insert trigger expression
he: לא ניתן להוסיף ביטוי הקפצה

en: Cannot link template
he: לא ניתן לקשר תבנית

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s" because its parent template "%3$s" will be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” למארח „%2$s” מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” למארח „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s" due to expression of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” למארח „%2$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” למארח „%2$s”, מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s" because its parent template "%3$s" will be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לאבטיפוס המארח „%2$s” מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לאבטיפוס המארח „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s" due to expression of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לאבטיפוס המארח „%2$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לאבטיפוס המארח „%2$s”, מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" because circular linkage (%3$s) will occurs.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s” מכיוון שזה יוביל לקישור מעגלי (%3$s).

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" because its parent template "%3$s" will be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s” מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" due to expression of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%3$s”.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s”, מכיוון שזה יוביל לקישור מעגלי (%3$s).

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” לתבנית „%2$s”, מכיוון שתבנית האב שלה „%3$s” תקושר פעמיים.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” למארח „%3$s” עקב תלות בהקפצה „%4$s”.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” למארח „%3$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%4$s”.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host prototype "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” לאבטיפוס המארח „%3$s” עקב תלות בהקפצה „%4$s”.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host prototype "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” לאבטיפוס המארח „%3$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%4$s”.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to template "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” לתבנית „%3$s” עקב תלות בהקפצה „%4$s”.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to template "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
he: לא ניתן לקשר את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” לתבנית „%3$s” עקב הביטוי של ההקפצה „%4$s”.

en: Cannot load module at: %1$s. | Cannot load modules at: %1$s.
he[0]: לא ניתן לטעון את המודול תחת: %1$s.
he[1]: לא ניתן לטעון את המודולים תחת: %1$s.

en: Cannot log out.
he: לא ניתן לצאת.

en: Cannot mass update host name.
he: לא ניתן לעדכן את שמות המארחים בכמות.

en: Cannot mass update visible host name.
he: לא ניתן לעדכן כמותית את שמות התצוגה למארחים.

en: Cannot pass duplicate template IDs for the linkage: %1$s.
he: לא ניתן להעביר מזהי תבניות כפולים לקישוריות: %1$s.

en: Cannot perform delete statement on table "%1$s" without where condition.
he: לא ניתן לבצע פעולת delete על הטבלה „%1$s” ללא תנאי where.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without values.
he: לא ניתן לבצע פעולת update על הטבלה „%1$s” בלי ערכים.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without where condition.
he: לא ניתן לבצע פעולת update על הטבלה „%1$s” ללא תנאי where.

en: Cannot read JSON: %1$s.
he: לא ניתן לקרוא JSON:‏ %1$s.

en: Cannot read XML: %1$s.
he: לא ניתן לקרוא XML:‏ %1$s.

en: Cannot read YAML: %1$s.
he: לא ניתן לקרוא YAML‏: %1$s.

en: Cannot read the response, check connection with the Zabbix server "%1$s".
he: לא ניתן לקרוא את התגובה, יש לבדוק את החיבור לשרת ה־Zabbix‏ „%1$s”.

en: Cannot rename guest user.
he: לא ניתן לשנות את שם משתמש האורח.

en: Cannot save discovery rule without checks.
he: לא ניתן לשמור את כלל הגילוי ללא בדיקות.

en: Cannot save widget "%1$s".
he: לא ניתן לשמור את הווידג׳ט „%1$s”.

en: Cannot send command, check connection with Zabbix server "%1$s".
he: לא ניתן לשלוח פקודה, נא לבדוק את החיבור לשרת ה־Zabbix‏ „%1$s“.

en: Cannot send request
he: לא ניתן לשלוח בקשה

en: Cannot send request: %1$s.
he: לא ניתן לשלוח בקשה: %1$s.

en: Cannot set "%1$s" for graph "%2$s".
he: לא ניתן להגדיר את „%1$s“ עבור התרשים „%2$s“.

en: Cannot set "%1$s" for graph prototype "%2$s".
he: לא ניתן להגדיר את „%1$s“ עבור אבטיפוס התרשים „%2$s“.

en: Cannot set "%1$s" for item "%2$s".
he: לא ניתן להגדיר את „%1$s“ עבור הפריט „%2$s“.

en: Cannot set inventory fields for disabled inventory.
he: לא ניתן להגדיר את שדות המלאי עבור מלאי מושבת.

en: Cannot set session cookie.
he: לא ניתן להגדיר עוגיית הפעלה.

en: Cannot specify "propagation_rule" parameter without specifying "propagation_value" parameter for service "%1$s".
he: אי אפשר לציין משתנה „propagation_rule” (כלל הפצה) מבלי לציין משתנה „propagation_value” (ערך הפצה) לשירות „%1$s”.

en: Cannot support notification audio for this device.
he: לא ניתן לתמוך בהתראה קולית עבור התקן זה.

en: Cannot switch host for interface.
he: לא ניתן להחליף מארח למנשק.

en: Cannot test disabled media type.
he: לא ניתן לבדוק סוג מדיה מושבת.

en: Cannot unblock user | Cannot unblock users
he[0]: לא ניתן לשחרר חסימת משתמש
he[1]: לא ניתן לשחרר חסימות משתמשים

en: Cannot unlink and clear Web scenarios.
he: לא ניתן לנתק ולפנות תרחישי רשת.

en: Cannot unlink template
he: לא ניתן לנתק ולפנות תבנית

en: Cannot unlink template "%1$s" from host "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לנתק את התבנית „%1$s” מהמארח „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s" on host "%4$s".
he: לא ניתן לנתק את התבנית „%1$s” מהתבנית „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s” במארח „%4$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s" on template "%4$s".
he: לא ניתן לנתק את התבנית „%1$s” מהתבנית „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s” בתבנית „%4$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
he: לא ניתן לנתק את התבנית „%1$s” מהתבנית „%2$s” עקב תלות בהקפצה „%3$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from host "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
he: אי אפשר לנתק את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” מהמארח „%3$s” עקב תלות בהקפצה „%4$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from host "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
he: אי אפשר לנתק את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” מהמארח „%3$s” עקב ביטוי של ההקפצה „%4$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from template "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
he: אי אפשר לנתק את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” מהתבנית „%3$s” עקב תלות בהקפצה „%4$s”.

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from template "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
he: אי אפשר לנתק את התבנית „%1$s” ללא התבנית „%2$s” מהתבנית „%3$s” עקב ביטוי של ההקפצה „%4$s”.

en: Cannot unlink trigger "%1$s", it has items from template that is left linked to host.
he: לא ניתן לנתק את ההקפצה „%1$s”, יש לה פריטים מתבנית שנותרה מקושרת למארח.

en: Cannot update "%1$s" for action "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s” עבור המשימה „%2$s”.

en: Cannot update "%1$s" for graph "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s“ עבור התרשים „%2$s“.

en: Cannot update "%1$s" for graph prototype "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s“ עבור אבטיפוס התרשים „%2$s“.

en: Cannot update "%1$s" for item "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s“ עבור הפריט „%2$s“.

en: Cannot update "%1$s" for templated trigger "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s” עבור ההקפצה „%2$s” בתבנית.

en: Cannot update "%1$s" for templated trigger prototype "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%1$s” עבור אבטיפוס ההקפצה „%2$s” בתבנית.

en: Cannot update "%2$s" for a discovered host "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%2$s“ עבור המארח שהתגלה „%1$s“.

en: Cannot update "%2$s" for a discovered item "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%2$s“ עבור הפריט שהתגלה „%1$s“.

en: Cannot update "%2$s" for a discovered trigger "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את „%2$s” עבור הקפצה שהתגלתה „%1$s”.

en: Cannot update API token
he: לא ניתן לעדכן אסימון API

en: Cannot update a discovered graph.
he: לא ניתן לעדכן את התרשים שהתגלה.

en: Cannot update a discovered host group "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את קבוצת המארחים שהתגלתה „%1$s”.

en: Cannot update a templated web scenario "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן לעדכן תרחיש רשת בתבנית „%1$s”:‏ %2$s.

en: Cannot update action
he: לא ניתן לעדכן משימה

en: Cannot update authentication
he: לא ניתן לעדכן את האימות

en: Cannot update configuration
he: לא ניתן לעדכן תצורה

en: Cannot update correlation
he: לא ניתן לעדכן יחס

en: Cannot update dependencies of inherited trigger "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את התלויות של ההקפצה „%1$s” שהתקבלה בירושה.

en: Cannot update discovery rule
he: לא ניתן לעדכן את כלל הגילוי

en: Cannot update event | Cannot update events
he[0]: לא ניתן לעדכן אירוע
he[1]: לא ניתן לעדכן אירועים

en: Cannot update graph
he: לא ניתן לעדכן תרשים

en: Cannot update graph prototype
he: לא ניתן לעדכן את האבטיפוס של התרשים

en: Cannot update group
he: לא ניתן לעדכן קבוצה

en: Cannot update groups for discovered host "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן קבוצות עבור המארח שהתגלה „%1$s”.

en: Cannot update host
he: לא ניתן לעדכן מארח

en: Cannot update host encryption settings. Connection settings for both directions should be specified.
he: לא ניתן לעדכן את הגדרות הצפנת המארח. יש לציין את הגדרות החיבור לשני הכיוונים.

en: Cannot update host prototype | Cannot update host prototypes
he[0]: לא ניתן לעדכן אבטיפוס של מארח
he[1]: לא ניתן לעדכן אבות טיפוס של מארח

en: Cannot update hosts
he: לא ניתן לעדכן מארחים

en: Cannot update icon map
he: לא ניתן לעדכן סמל מפה

en: Cannot update image
he: לא ניתן לעדכן תמונה

en: Cannot update interface for discovered host "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את המנשק עבור המארח שהתגלה „%1$s“.

en: Cannot update item
he: לא ניתן לעדכן את הפריט

en: Cannot update item prototype | Cannot update item prototypes
he[0]: לא ניתן לעדכן את האבטיפוס של הפריט
he[1]: לא ניתן לעדכן את אבות הטיפוס של הפריט

en: Cannot update item prototypes
he: לא ניתן לעדכן אבות טיפוס של פריטים

en: Cannot update items
he: לא ניתן לעדכן את הפריטים

en: Cannot update macros
he: לא ניתן לעדכן את המאקרואים

en: Cannot update maintenance
he: לא ניתן לעדכן את עבודת התחזוקה

en: Cannot update media type
he: לא ניתן לעדכן את סוג המדיה

en: Cannot update module: %1$s.
he: לא ניתן לעדכן מודול: %1$s.

en: Cannot update network map
he: לא ניתן לעדכן את מפת הרשת

en: Cannot update proxy
he: לא ניתן לעדכן את המתווך

en: Cannot update proxy for discovered host "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן את המתווך עבור המארח שהתגלה „%1$s”.

en: Cannot update readonly user role "%1$s".
he: לא ניתן לעדכן תפקיד משתמש לקריאה בלבד „%1$s”.

en: Cannot update regular expression
he: לא ניתן לעדכן את הביטוי הרגולרי

en: Cannot update scheduled report
he: לא ניתן לעדכן דוח מתוזמן

en: Cannot update script
he: לא ניתן לעדכן את הסקריפט

en: Cannot update script scope. Script "%1$s" is used in action "%2$s".
he: לא ניתן לעדכן את היקף הסקריפט. הסקריפט „%1$s” משמש את הפעולה „%2$s”.

en: Cannot update service "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן לעדכן את השירות „%1$s”:‏ %2$s.

en: Cannot update services
he: לא ניתן לעדכן שירותים

en: Cannot update step for a templated web scenario "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן לעדכן את הצעד עבור תרחיש הרשת שבתבנית „%1$s”:‏ %2$s.

en: Cannot update template
he: לא ניתן לעדכן את התבנית

en: Cannot update templates
he: לא ניתן לעדכן תבניות

en: Cannot update trigger
he: לא ניתן לעדכן את ההקפצה

en: Cannot update trigger "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן לעדכן את ההקפצה „%1$s”‏: %2$s.

en: Cannot update trigger prototype | Cannot update trigger prototypes
he[0]: לא ניתן לעדכן את אבטיפוס ההקפצה
he[1]: לא ניתן לעדכן את אבות טיפוס ההקפצה

en: Cannot update trigger prototype "%1$s": %2$s.
he: לא ניתן לעדכן את אבטיפוס ההקפצה „%1$s”‏: %2$s.

en: Cannot update trigger prototypes
he: לא ניתן לעדכן את אבות טיפוס ההקפצה

en: Cannot update user
he: לא ניתן לעדכן משתמש

en: Cannot update user group | Cannot update user groups
he[0]: לא ניתן לעדכן קבוצת משתמש
he[1]: לא ניתן לעדכן קבוצות משתמשים

en: Cannot update user role
he: לא ניתן לעדכן תפקיד משתמש

en: Cannot update web scenario
he: לא ניתן לעדכן תרחישי רשת

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Case-sensitive login
he: כניסה בשם תלוי רישיות

en: Catalan (ca_ES)
he: קטלאנית (ca_ES)

en: Catches all SNMP traps that match regex. If regexp is unspecified, catches any trap.
he: תופסת את כל מלכודות ה־SNMP שתואמות לביטוי רגולרי. אם לא צוין ביטוי רגולרי, כל המלכודות תיתפסנה.

en: Catches all SNMP traps that were not caught by any of snmptrap[] items.
he: תופסת את כל מלכודות ה־SNMP שלא נתפסו על ידי פריטי snmptrap[]‎ כלשהם.

en: Center
he: מרכז

en: Certificate
he: אישור

[ctx: noun]
en: Change
he: שינוי

[ctx: verb]
en: Change
he: שינוי

en: Change PSK
he: החלפת PSK

en: Change indicator
he: החלפת מחוון

en: Change password
he: שינוי ססמה

en: Change per second
he: שינויים בשנייה

en: Change severity
he: שינוי דרגת חומרה

en: Change type
he: החלפת סוג

en: Character
he: תו

en: Character string included
he: מחרוזת תווים כלולה

en: Character string not included
he: מחרוזת תווים אינה כלולה

en: Chars
he: תווים

en: Chassis
he: מארז

en: Chassis information. Returns string
he: פרטי מארז. מחזירה מחרוזת

en: Check already exists.
he: הבדיקה כבר קיימת.

en: Check expression part starting from "%1$s".
he: בדיקת החלק של הביטוי שמתחיל ב־„%1$s“.

en: Check for error in JSON
he: בדיקת שגיאות ב־JSON

en: Check for error in XML
he: בדיקת שגיאות ב־XML

en: Check for error using regular expression
he: בדיקה לאיתור שגיאות בעזרת ביטויים רגולריים

en: Check for not supported value
he: בדיקת האם הערך נתמך

en: Check of pre-requisites
he: בדיקת דרישות הקדם

en: Check the key, please. Default example was passed.
he: נא לבדוק את המפתח. דוגמת בררת המחדל הצליחה.

en: Check type
he: סוג הבדיקה

en: Checks
he: בדיקות

en: Checks if DNS service is up. Returns 0 - DNS is down (server did not respond or DNS resolution failed); 1 - DNS is up
he: בודקת אם שירות ה־DNS פעיל. מחזירה 0 - ה־DNS כבוי (השרת לא הגיב או שפענוח ה־DNS נכשל); 1- ה־DNS פעיל

en: Checks if file exists. Returns 0 - not found; 1 - file of the specified type exists
he: בודקת אם קובץ קיים. מחזירה 0 - לא נמצא, 1 - הקובץ מהסוג שצוין קיים

en: Checks if host is accessible by ICMP ping. 0 - ICMP ping fails. 1 - ICMP ping successful.
he: בודקת אם מארח נגיש באמצעות פינג ICMP.‏ 0 - פינג ICMP כשל. 1- פינג ICMP צלח.

en: Checks if it is possible to make TCP connection to specified port. Returns 0 - cannot connect; 1 - can connect
he: בודקת אם אפשר לקיים חיבור TCP לפתחה מסוימת. מחזירה 0 - לא ניתן להתחבר; 1 - ניתן להתחבר

en: Checks if service is running and accepting TCP connections. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
he: בודקת אם שירות פעיל ומקבל חיבורי TCP. מחזירה 0 - השירות מושבת; 1 - השירות פעיל

en: Checks if service is running and responding to UDP requests. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
he: בודקת אם שירות פעיל ומגיב לחיבורי UDP. מחזירה 0 - השירות מושבת; 1 - השירות פעיל

en: Checks if this TCP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
he: בודקת אם פתחת ה־TCP הזו היא במצב האזנה. מחזירה 0 - אינה במצב האזנה; 1 - היא במצב האזנה

en: Checks if this UDP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
he: בודקת אם פתחת ה־UDP הזו היא במצב האזנה. מחזירה 0 - אינה במצב האזנה; 1 - היא במצב האזנה

en: Checks performance of TCP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent while connecting to the service
he: בודקת ביצועים של שירות TCP. מחזירה 0 - השירות כבוי; שניות - מספר השניות שלקח להתחבר לשירות

en: Checks performance of UDP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent waiting for response from the service
he: בודקת ביצועים של שירות UDP. מחזירה 0 - השירות כבוי; שניות - מספר השניות שלקח להתחבר לשירות

en: Checks should be unique.
he: הבדיקות צריכות להיות ייחודיות.

en: Child services
he: שירותים צאצאים

en: Chinese (zh_CN)
he: סינית (zh_CN)

en: Chinese (zh_TW)
he: סינית (zh_TW)

en: Circular reference in templates: %1$s.
he: הפנייה מעגלית בתבניות: %1$s.

en: Circular template linkage is not allowed.
he: קישור תבניות מעגלי אסור.

en: Class %1$s not found for action %2$s.
he: המחלקה %1$s לא נמצאה לפעולה %2$s.

en: Class not found.
he: המחלקה לא נמצאה.

en: Clear history
he: פינוי ההיסטוריה

en: Clear history and trends
he: פינוי היסטוריה ומגמות

en: Clear when unlinking
he: פינוי בעת ניתוק

en: Click and drag to desired size.
he: יש לגרור לגודל הרצוי.

en: Click to view or edit
he: יש ללחוץ כדי לצפות או לערוך

en: Clock
he: שעון

en: Clone
he: שכפול

en: Close
he: סגירה

en: Close expression constructor
he: סגירת מרכיב הביטויים

en: Close new event
he: סגירת אירוע חדש

en: Close old events
he: סגירת אירועים ישנים

en: Close problem
he: סגירת התקלה

en: Close problems
he: סגירת תקלות

en: Collapse
he: צמצום

en: Collapse sidebar
he: צמצום סרגל הצד

en: Color
he: צבע

en: Color "%1$s" is not correct: expecting hexadecimal color code (6 symbols).
he: הצבע „%1$s” שגוי: אמור להיות צבע קוד הקסדצימלי (6 תווים).

en: Color (OK)
he: צבע (תקין)

en: Columns
he: עמודות

en: Combined result
he: תוצאה משולבת

en: Comma separated center coordinates and zoom level to display when the widget is initially loaded.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של נקודות ציון ורמות תקריב להצגה עם טעינת הווידג׳ט לראשונה.

en: Command
he: פקודה

en: Commands
he: פקודות

en: Communication with Zabbix server
he: תקשורת עם שרת ה־Zabbix

[ctx: SNMP Community]
en: Community
he: קהילה

en: Compact view
he: תצוגה מצומצמת

en: Component %1$s already registered.
he: הרכיב %1$s כבר נרשם.

en: Component %1$s is not registered.
he: הרכיב %1$s לא רשום.

en: Compress records older than
he: דחיסת רשומות קדומות ל־

en: Compression
he: דחיסה

en: Compression is not supported.
he: אין תמיכה בדחיסה.

en: Concurrent sessions
he: הפעלות בו־זמנית

en: Condition
he: תנאי

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s".
he: לא נעשה שימוש בתנאי „%2$s” בנוסחה „%3$s” עבור כלל הגילוי „%1$s”.

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for override "%1$s".
he: התנאי „%2$s” לא נמצא בשימוש בנוסחה „%3$s” למעקף „%1$s”.

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s" is not defined.
he: התנאי „%2$s” בו נעשה שימוש בנוסחה „%3$s” עבור כלל הגילוי „%1$s” אינו מוגדר.

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for override "%1$s" is not defined.
he: התנאי „%2$s” שנמצא בשימוש בנוסחה „%3$s” למעקף „%1$s” אינו מוגדר.

en: Conditions
he: תנאים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Configuration cache statistics. Cache - buffer (modes: pfree, total, used, free).
he: הגדרות זיכרון מטמון לסטטיסטיקה. זיכרון מטמון - buffer (מצבים: pfree,‏ total,‏ used,‏ free).

en: Configuration file "%1$s" created.
he: קובץ ההגדרות „%1$s“ נוצר.

en: Configuration of GUI
he: הגדרת מנשק המשתמש

en: Configuration of actions
he: הגדרת משימות

en: Configuration of audit log
he: הגדרת יומן פיקוח

en: Configuration of authentication
he: הגדרת האימות

en: Configuration of dashboards
he: הגדרת לוחות מחוונים

en: Configuration of discovery rules
he: הגדרת כללי גילוי

en: Configuration of graph prototypes
he: הגדרת אבות טיפוס לתרשימים

en: Configuration of graphs
he: הגדרת תרשימים

en: Configuration of host
he: הגדרת מארח

en: Configuration of host groups
he: הגדרת קבוצות מארחים

en: Configuration of host prototypes
he: הגדרת אבטיפוס מארחים

en: Configuration of hosts
he: הגדרת מארחים

en: Configuration of housekeeping
he: הגדרות של סדר וניקיון

en: Configuration of icon mapping
he: הגדרת מיפוי סמלים

en: Configuration of images
he: הגדרת תמונות

en: Configuration of item prototypes
he: הגדרות אבות טיפוס של פריטים

en: Configuration of items
he: הגדרת פריטים

en: Configuration of macros
he: הגדרת תבניות מאקרו

en: Configuration of maintenance periods
he: הגדרת תקופות תחזוקה

en: Configuration of media types
he: הגדרת סוגי מדיה

en: Configuration of network maps
he: הגדרת מפות רשת

en: Configuration of proxies
he: הגדרת מתווכים

en: Configuration of regular expressions
he: הגדרת ביטויים רגולריים

en: Configuration of scripts
he: הגדרת סקריפטים

en: Configuration of templates
he: הגדרת תבניות

en: Configuration of trigger displaying options
he: הגדרות של אפשרויות להצגת הקפצות

en: Configuration of trigger prototypes
he: הגדרות של אבות טיפוס הקפצות

en: Configuration of triggers
he: הגדרת הקפצות

en: Configuration of user groups
he: הגדרת קבוצות משתמשים

en: Configuration of user roles
he: הגדרת תפקידי משתמשים

en: Configuration of users
he: הגדרת משתמשים

en: Configuration of web monitoring
he: הגדרת ניטור רשת

en: Configuration updated
he: ההגדרות עודכנו

en: Configure DB connection
he: הגדרת חיבור למסד הנתונים

en: Confirmation text
he: טקסט אימות

en: Congratulations! You have successfully installed Zabbix frontend.
he: ברכותינו! התקנת בהצלחה את מנשק המשתמש של Zabbix.

en: Connect to
he: התחברות אל

[ctx: missing data function]
en: Connected
he: מחובר

en: Connection security
he: אבטחת חיבור

en: Connection timeout
he: תום זמן ההמתנה לחיבור

en: Connection timeout of %1$s seconds exceeded when connecting to Zabbix server "%2$s".
he: תוקף זמן החיבור על סך %1$s שניות חרג בעת החיבור לשרת ה־Zabbix‏ „%2$s”.

en: Connection to Zabbix server "%1$s" failed. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect DNS server configuration.
he: החיבור לשרת ה־Zabbix‏ „%1$s” נכשל. סיבות אפשריות:
    1. ה־IP/DNS של השרת תחת „zabbix.conf.php” שגוי;
    2. הגדרות שרת ה־DNS שגויות.

en: Connection to Zabbix server "%1$s" refused. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Security environment (for example, SELinux) is blocking the connection;
    3. Zabbix server daemon not running;
    4. Firewall is blocking TCP connection.
he: החיבור לשרת ה־Zabbix סורב "%1$s". סיבות אפשריות:
    1. ה־IP/DNS של השרת שגוי ב־„zabbix.conf.php”;
    2. סביבת האבטחה (למשל, SELinux) חוסמת את החיבור;
    3. סוכן שרת ה־Zabbix לא פועל;
    4. חומת האש חוסמת חיבורי TCP.

en: Connection to Zabbix server "%1$s" timed out. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Firewall is blocking TCP connection.
he: הזמן שהוקצב להתחברות לשרת ה־Zabbix‏ „%1$s” תם. סיבות אפשריות:
    1. ה־IP/DNS של השרת שגוי ב־„zabbix.conf.php”;
    2. חומת האש חוסמת חיבורי TCP.

en: Connection to Zabbix server failed. Incorrect configuration.
he: החיבור לשרת ה־Zabbix נכשל. הגדרות שגויות.

en: Connection will not be encrypted because it uses a socket file (on Unix) or shared memory (Windows).
he: החיבור לא יוצפן כיוון שהוא משתמש בקובץ שקע (ביוניקס) או בזיכרון שיתופי (Windows).

en: Connections
he: חיבורים

en: Connections from host
he: התחברויות מהמארח

en: Connections from proxy
he: התחברויות מהמתווך

en: Connections to host
he: התחברויות אל המארח

en: Connections to proxy
he: התחברויות אל המתווך

en: Constructor
he: בונה

en: Contact
he: פרטי קשר

en: Contains
he: מכיל

en: Content controls
he: פקדי תוכן

en: Content controls: header
he: פקדי תוכן: כותרת

en: Content menu
he: תפריט תוכן

en: Context name
he: שם הקשר

en: Continue overrides
he: להמשיך מעקפים

en: Contract number
he: מס׳ חוזה

en: Convert to JSON
he: המרה ל־JSON

en: Coordinates
he: נקודות ציון

en: Copy
he: העתקה

en: Copy to clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: Correlation
he: יחס

en: Correlation "%1$s" already exists.
he: היחס „%1$s“ כבר קיים.

en: Correlation added
he: נוסף יחס

en: Correlation deleted | Correlations deleted
he[0]: היחס נמחק
he[1]: היחסים נמחקו

en: Correlation disabled | Correlations disabled
he[0]: יחס נוטרל
he[1]: יחסים נוטרלו

en: Correlation enabled | Correlations enabled
he[0]: היחס הופעל
he[1]: היחסים הופעלו

en: Correlation rule
he: כלל יחס

en: Correlation updated
he: יחס עודכן

en: Count
he: ספירה

en: Count of context switches. Returns integer
he: ספירת החלפות ההקשר. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Count of directory entries, recursively. Returns integer
he: ספירת רשומות תיקיות באופן רקורסיבי. מחזירה מספר שלם

en: Count of matched lines in log file monitoring with log rotation support. Returns integer
he: מספר השורות שתואמות בקובץ היומן שבמעקב עם תמיכה בגלגול יומנים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Count of matched lines in log file monitoring. Returns integer
he: מספר השורות שתואמות בקובץ היומן שבמעקב. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Count of values enqueued in the low-level discovery processing queue.
he: ספירת הערכים שממתינים בתור לעיבוד הגילוי ברמה נמוכה.

en: Count of values enqueued in the preprocessing queue.
he: ספירת הערכים שממתינים בתור העיבוד המקדים.

en: Create API token
he: יצירת אסימון API

en: Create SLA
he: יצירת SLA

en: Create action
he: יצירת משימה

en: Create and edit dashboards
he: יצירת ועריכת לוחות מחוונים

en: Create and edit maintenance
he: יצירת ועריכת תחזוקה

en: Create and edit maps
he: יצירת ועריכת מפות

en: Create background
he: יצירת רקע

en: Create correlation
he: יצירת יחס

en: Create dashboard
he: יצירת לוח מחוונים

en: Create dependent discovery rule
he: יצירת כלל גילוי תלוי

en: Create dependent item
he: יצירת פריט תלוי

en: Create disabled
he: היצירה מנוטרלת

en: Create discovery rule
he: יצירת כלל גילוי

en: Create discovery rule (select host first)
he: יצירת כלל גילוי (יש לבחור את המארח תחילה)

en: Create discovery rule (select template first)
he: יצירת כלל גילוי (יש לבחור תבנית תחילה)

en: Create enabled
he: היצירה פעילה

en: Create graph
he: יצירת תרשים

en: Create graph (select host first)
he: יצירת תרשים (יש לבחור מארח תחילה)

en: Create graph (select template first)
he: יצירת תרשים (יש לבחור תבנית תחילה)

en: Create graph prototype
he: יצירת אבטיפוס תרשים

en: Create host
he: יצירת מארח

en: Create host group
he: יצירת קבוצת מארחים

en: Create host prototype
he: יצירת אבטיפוס מארח

en: Create hosts from selected prototypes as disabled?
he: ליצור מארחים מאבות הטיפוס הנבחרים בתור מושבתים?

en: Create hosts from selected prototypes as enabled?
he: ליצור מארחים מאבות הטיפוס הנבחרים בתור פעילים?

en: Create icon
he: יצירת סמל

en: Create icon map
he: יצירת מפת סמלים

en: Create item
he: יצירת פריט

en: Create item (select host first)
he: יצירת פריט (יש לבחור מארח תחילה)

en: Create item (select template first)
he: יצירת פריט (יש לבחור תבנית תחילה)

en: Create item prototype
he: יצירת אבטיפוס פריט

en: Create items from selected prototypes as disabled?
he: ליצור פריטים מאבות הטיפוס הנבחרים בתור מושבתים?

en: Create items from selected prototypes as enabled?
he: ליצור פריטים מאבות הטיפוס הנבחרים בתור פעילים?

en: Create maintenance period
he: יצירת תקופת תחזוקה

en: Create map
he: יצירת מפה

en: Create media type
he: יצירת סוג מדיה

en: Create new
he: יצירת חדש

en: Create proxy
he: יצירת מתווך

en: Create report
he: יצירת דוח

en: Create script
he: יצירת סקריפט

en: Create service
he: יצירת שירות

en: Create template
he: יצירת תבנית

en: Create trigger
he: יצירת הקפצה

en: Create trigger (select host first)
he: יצירת הקפצה (יש לבחור מארח תחילה)

en: Create trigger (select template first)
he: יצירת הקפצה (יש לבחור תבנית תחילה)

en: Create trigger prototype
he: יצירת אבטיפוס הקפצה

en: Create triggers from selected prototypes as disabled?
he: ליצור הקפצות מאבות הטיפוס הנבחרים בתור מושבתות?

en: Create triggers from selected prototypes as enabled?
he: ליצור הקפצות מאבות הטיפוס הנבחרים בתור פעילות?

en: Create user
he: יצירת משתמש

en: Create user group
he: יצירת קבוצת משתמשים

en: Create user role
he: יצירת תפקיד משתמש

en: Create web scenario
he: יצירת תרחיש רשת

en: Create web scenario (select host first)
he: יצירת תרחיש רשת (יש לבחור מארח תחילה)

en: Create web scenario (select template first)
he: יצירת תרחיש רשת (יש לבחור תבנית תחילה)

en: Created at
he: נוצר ב־

en: Created by me
he: נוצרו על ידי

en: Created by user
he: נוצר על ידי המשתמש

en: Created by users
he: נוצר על ידי המשתמשים

en: Critical
he: קריטי

en: Current host
he: מארח נוכחי

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Current value
he: ערך נוכחי

en: Custom
he: בהתאמה אישית

en: Custom expression
he: ביטוי מותאם אישית

en: Custom graphs
he: תרשימים מותאמים אישית

en: Custom intervals
he: מרווחי זמן מותאמים אישית

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: Custom label for map "%2$s" elements of type "%1$s" may not be empty.
he: תווית בהתאמה אישית לרכיבים מסוג „%1$s” במפה „%2$s” לא יכולים להיות ריקים.

en: Custom message
he: הודעה בהתאמה אישית

en: Custom multiplier
he: מכפיל מותאם אישית

en: Custom on fail
he: התאמה אישית עם כשל

en: Custom schedule
he: תזמון מותאם אישית

en: Custom scripts
he: סקריפטים בהתאמה אישית

en: Custom severity names affect all locales and require manual translation!
he: שמות דרגות חומרה מותאמים אישית משפיעים על כל השפות ודורשות תרגום ידני!

en: Custom size
he: גודל מותאם אישית

en: Cycle
he: מחזור

en: Czech (cs_CZ)
he: צ׳כית (cs_CZ)

[ctx: Default color option]
en: D
he: ב

[ctx: abbreviation of severity level]
en: D
he: א

en: DNS name
he: שם DNS

en: Daily
he: יומי

en: Dark
he: כהה

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: Dashboard "%1$s" already exists.
he: לוח המחוונים „%1$s“ כבר קיים.

en: Dashboard "%1$s" is used in report "%2$s".
he: לוח המחוונים „%1$s” משמש את הדוח „%2$s”.

en: Dashboard created
he: נוצר לוח מחוונים

en: Dashboard deleted | Dashboards deleted
he[0]: לוח מחוונים נמחק
he[1]: נמחקו לוחות מחוונים

en: Dashboard page properties
he: מאפייני עמוד לוח מחוונים

en: Dashboard properties
he: מאפייני לוח המחוונים

en: Dashboard sharing
he: שיתוף לוח מחוונים

en: Dashboard updated
he: לוח המחוונים עודכן

en: Dashboard with ID "%1$s" is not available.
he: לוח מחוונים עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Dashboards
he: לוחות מחוונים

en: Dashed line
he: קו מרוסק

en: Data
he: נתונים

en: Data from %1$s. Generated in %2$s sec.
he: נתונים מאת %1$s. נוצרו תוך %2$s שניות.

en: Data is not properly encoded.
he: הנתונים אינם מוצפנים כראוי.

en: Data overview
he: סקירת נתונים

en: Data set
he: ערכת נתונים

en: Data storage period
he: תקופת אחסון נתונים

en: Database TLS CA file
he: קובץ CA ל־TLS של מסד הנתונים

en: Database TLS certificate file
he: קובץ אישור ל־TLS של מסד הנתונים

en: Database TLS certificate files must be read-only
he: קובצי האישורים ל־TLS של מסד הנתונים חייבים להיות לקריאה בלבד

en: Database TLS cipher list
he: רשימת צפנים ל־TLS של מסד הנתונים

en: Database TLS encryption
he: הצפנת TLS של מסד הנתונים

en: Database TLS key file
he: קובץ מפתח TLS של מסד הנתונים

en: Database history tables upgraded
he: טבלאות ההיסטוריה של מסד הנתונים שודרגו

en: Database history tables use primary key
he: טבלאות היסטוריה במסד הנתונים משתמשות במפתח עיקרי

en: Database host
he: מארח מסד נתונים

en: Database host verification
he: אימות מארח מסד נתונים

en: Database monitor
he: מנטר מסד נתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database password
he: ססמת מסד הנתונים

en: Database port
he: פתחת מסד הנתונים

en: Database schema
he: סכמת מסד הנתונים

en: Database server
he: שרת מסד הנתונים

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Database user
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Date
he: תאריך

en: Date HW decommissioned
he: התאריך שבו החומרה יצאה משימוש

en: Date HW installed
he: התאריך בו החומרה הותקנה

en: Date HW maintenance expires
he: התאריך בו האחריות על החומרה פגה

en: Date HW purchased
he: התאריך בו החומרה נרכשה

en: Date and time functions
he: פונקציות תאריך ושעה

en: Day
he: יום

en: Day before yesterday
he: יום שלפני אתמול

en: Day of month
he: יום בחודש

en: Day of the week and day of the month cannot be specified simultaneously.
he: לא ניתן לציין יום בשבוע ויום בחודש בו־זמנית.

en: Day of week
he: יום בשבוע

en: Days
he: ימים

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Debug mode
he: מצב ניפוי שגיאות

en: Dec
he: דצמ׳

en: December
he: דצמבר

en: Decimal places
he: מקומות עשרוניים

en: Decrease by
he: הקטנה בשיעור

en: Default
he: בררת מחדל

en: Default (%1$s)
he: בררת מחדל (%1$s)

en: Default access to new UI elements
he: גישת בררת מחדל לרכיבי מנשק משתמש חדשים

en: Default access to new actions
he: גישת בררת מחדל לפעולות חדשות

en: Default access to new modules
he: גישת בררת מחדל למודולים חדשים

en: Default authentication
he: אימות כבררת מחדל

en: Default host inventory mode
he: מצב מאגר כבררת מחדל למארחים

en: Default language
he: שפת בררת המחדל

en: Default login form
he: טופס כניסה כבררת מחדל

en: Default media type
he: סוג מדיה כבררת מחדל

en: Default operation step duration
he: משך מהלך פעולה כבררת מחדל

en: Default page display period
he: משך כבררת מחדל להצגת עמוד

en: Default theme
he: ערכת בררת מחדל

en: Default time zone
he: אזור זמן בררת המחדל

en: Delay
he: השהיה

en: Delayed by
he: בהשהיה של

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete all elements that are not present in the import file?
he: למחוק את כל הרכיבים שאינם מופיעים בקובץ הייבוא?

en: Delete and clear
he: מחיקה ופינוי

en: Delete and clear selected templates? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
he: למחוק ולפנות את התבניות הנבחרות? (אזהרה: כל המארחים הקשורים יתפנו גם הם!)

en: Delete and clear template? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
he: למחוק ולפנות את התבנית? (אזהרה: כל המארחים המקושרים יפונו גם הם!)

en: Delete current action?
he: למחוק את המשימה הנוכחית?

en: Delete current correlation?
he: למחוק את היחס הנוכחי?

en: Delete dashboard?
he: למחוק את לוח המחוונים?

en: Delete discovery rule?
he: למחוק את כלל הגילוי?

en: Delete expression?
he: למחוק את הביטוי?

en: Delete graph prototype?
he: למחוק את אבטיפוס התרשים?

en: Delete graph?
he: למחוק תרשים?

en: Delete history of selected items?
he: למחוק את ההיסטוריה של הפריטים הנבחרים?

en: Delete history of selected web scenarios?
he: למחוק את ההיסטוריה של תרחישי הרשת הנבחרים?

en: Delete icon map?
he: למחוק מפת סמלים?

en: Delete item prototype?
he: למחוק אבטיפוס פריט?

en: Delete item?
he: למחוק פריט?

en: Delete links between selected elements?
he: למחוק קישורים בין הפריטים הנבחרים?

en: Delete maintenance period?
he: למחוק תקופת תחזוקה?

en: Delete media type?
he: למחוק את סוג המדיה?

en: Delete missing
he: מחיקת החסרים

en: Delete proxy?
he: למחוק את המתווך?

en: Delete regular expression?
he: למחוק ביטוי רגולרי?

en: Delete script?
he: למחוק סקריפט?

en: Delete selected API token?
he: למחוק את אסימון ה־API הנבחר?

en: Delete selected API tokens?
he: למחוק את אסימוני ה־API הנבחרים?

en: Delete selected SLA?
he: למחוק את ה־SLA הנבחר?

en: Delete selected SLAs?
he: למחוק את ה־SLAs הנבחרים?

en: Delete selected actions?
he: למחוק את המשימות הנבחרות?

en: Delete selected correlations?
he: למחוק את היחסים הנבחרים?

en: Delete selected dashboards?
he: למחוק את לוחות המחוונים הנבחרים?

en: Delete selected discovery rules?
he: למחוק את כללי הגילוי הנבחרים?

en: Delete selected elements?
he: למחוק את הפריטים הנבחרים?

en: Delete selected graph prototypes?
he: למחוק את אבות הטיפוס של התרשים הנבחר?

en: Delete selected graphs?
he: למחוק את התרשימים הנבחרים?

en: Delete selected group?
he: למחוק את הקבוצה הנבחרת?

en: Delete selected groups?
he: למחוק את הקבוצות הנבחרות?

en: Delete selected host groups?
he: למחוק את קבוצות המארחים הנבחרות?

en: Delete selected host prototype?
he: למחוק את האבטיפוס של המארח הנבחר?

en: Delete selected host prototypes?
he: למחוק את אבות הטיפוס של המארחים הנבחרים?

en: Delete selected host?
he: למחוק את המארח הנבחר?

en: Delete selected hosts?
he: למחוק את המארחים הנבחרים?

en: Delete selected image?
he: למחוק את אתמונה הנבחרת?

en: Delete selected item prototypes?
he: למחוק את אבות הטיפוס של הפריט הנבחר?

en: Delete selected items?
he: למחוק את הפריטים הנבחרים?

en: Delete selected maintenance periods?
he: למחוק את תקופות התחזוקה הנבחרות?

en: Delete selected map?
he: למחוק את המפה הנבחרת?

en: Delete selected maps?
he: למחוק את המפות הנבחרות?

en: Delete selected media types?
he: למחוק את סוגי המדיה הנבחרים?

en: Delete selected proxies?
he: למחוק את המתווכים הנבחרים?

en: Delete selected regular expressions?
he: למחוק את הביטויים הרגולריים שנבחרו?

en: Delete selected role?
he: למחוק את התפקיד הנבחר?

en: Delete selected roles?
he: למחוק את התפקידים הנבחרים?

en: Delete selected scheduled report?
he: למחוק את הדוח המתוזמן הנבחר?

en: Delete selected scheduled reports?
he: למחוק את הדוחות המתוזמנים שנבחרו?

en: Delete selected scripts?
he: למחוק את הסקריפטים הנבחרים?

en: Delete selected service?
he: למחוק את השירות הנבחר?

en: Delete selected services?
he: למחוק את השירותים הנבחרים?

en: Delete selected shapes?
he: למחוק את הצורות הנבחרות?

en: Delete selected templates?
he: למחוק את התבניות הנבחרות?

en: Delete selected trigger prototypes?
he: למחוק את אבות הטיפוס של ההקפצה הנבחרת?

en: Delete selected triggers?
he: למחוק את ההקפצות הנבחרות?

en: Delete selected user?
he: למחוק את המשתמש הנבחר?

en: Delete selected users?
he: למחוק את המשתמשים הנבחרים?

en: Delete selected web scenarios?
he: למחוק את תרחישי הרשת הנבחרים?

en: Delete template?
he: למחוק תבנית?

en: Delete trigger prototype?
he: למחוק אבטיפוס הקפצה?

en: Delete trigger?
he: למחוק הקפצה?

en: Delete web scenario?
he: למחוק תרחיש רשת?

en: Deleted
he: נמחק

en: Delimiter
he: מפריד

en: Denied methods
he: שיטות שנדחו

en: Deny
he: סירוב

en: Deny list
he: רשימת דחייה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Dependent
he: תלוי

en: Dependent item
he: פריט תלוי

en: Depends on
he: תלוי ב־

en: Deployment status
he: מצב הטמעה

en: Deprecated
he: השימוש הופסק

en: Description
he: תיאור

en: Details
he: פרטים

en: Details of web scenario
he: פרטי תרחיש רשת

en: Detected TimescaleDB license does not support compression. Compression is supported in TimescaleDB Community Edition.
he: רישיון ה־TimescaleDB שהתגלה לא תומך בדחיסה. דחיסה נתמכת במהדורה הקהילתית של TimescaleDB.

en: Detection period
he: תקופת זיהוי

en: Deviations
he: סטיות

en: Device
he: התקן

en: Device interrupts. Returns integer
he: פסיקות התקן. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Device uniqueness criteria
he: קריטריונים לייחודיות התקן

en: Digest
he: תקציר

en: Directory
he: תיקייה

en: Directory size (in bytes). Returns integer
he: גודל תיקייה (בבתים). מחזירה מספר שלם

en: Disable
he: השבתה

en: Disable debug mode
he: השבתת מצב ניפוי שגיאות

en: Disable debug mode in selected groups?
he: להשבית את מצב ניפוי השגיאות בקבוצות הנבחרות?

en: Disable host
he: השבתת המארח

en: Disable host?
he: להשבית את המארח?

en: Disable hosts
he: השבתת מארחים

en: Disable hosts in the selected host groups?
he: להשבית את המארחים בקבוצות המארחים הנבחרות?

en: Disable hosts monitored by selected proxies?
he: להשבית את המארחים שמנוטרים על ידי המתווכים הנבחרים?

en: Disable selected API tokens?
he: למחוק את אסימוני ה־API הנבחרים?

en: Disable selected SLA?
he: להשבית את ה־SLA הנבחר?

en: Disable selected SLAs?
he: להשבית את ה־SLAs הנבחרים?

en: Disable selected actions?
he: להשבית את המשימות הנבחרות?

en: Disable selected correlations?
he: להשבית את היחסים הנבחרים?

en: Disable selected discovery rules?
he: להשבית את כללי הגילוי הנבחרים?

en: Disable selected groups?
he: להשבית את הקבוצות הנבחרות?

en: Disable selected hosts?
he: להשבית את המארחים הנבחרים?

en: Disable selected items?
he: להשבית את הפריטים הנבחרים?

en: Disable selected media types?
he: להשבית את סוגי המדיה הנבחרים?

en: Disable selected modules?
he: להשבית את המודולים הנבחרים?

en: Disable selected scheduled reports?
he: להשבית את הדוחות המתוזמנים שנבחרו?

en: Disable selected triggers?
he: להשבית את ההקפצות הנבחרות?

en: Disable selected web scenarios?
he: להשבית את תרחישי הרשת הנבחרים?

en: Disabled
he: מושבת

en: Disaster
he: אסון

en: Discard unchanged
he: התעלמות מכאלו שלא נשמרו

en: Discard unchanged with heartbeat
he: התעלמות מכאלו שלא נשמרו בהינף יד

en: Discard value
he: התעלמות מערך

en: Discover
he: גילוי

en: Discovered
he: התגלה

en: Discovered by
he: התגלה על ידי

en: Discovered device
he: התקן שהתגלה

en: Discovery
he: גילוי

en: Discovery actions
he: פעולות גילוי

en: Discovery by proxy
he: התגלה על ידי המתווך

en: Discovery check
he: בדיקת גילוי

en: Discovery checks
he: בדיקות גילוי

en: Discovery list
he: רשימת גילוי

en: Discovery object
he: פריט גילוי

en: Discovery of VMware clusters, <url> - VMware service URL. Returns JSON
he: גילוי קלאסטרים של VMware,‏ <url> כתובת שירות VMWare. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware datastores, <url> - VMware service URL. Returns JSON
he: גילוי מאגרי נתונים של VMware,‏ <url> כתובת שירות VMWare. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware hypervisor datastores, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name. Returns JSON
he: גילוי מאגרי נתונים של hypervisor VMWare,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־VMware hypervisor. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware hypervisors, <url> - VMware service URL. Returns JSON
he: גילוי hypervisors של VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware virtual machine disk devices, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name. Returns JSON
he: גילוי התקני כוננים של מכונות וירטואליות של VMware.‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMWare. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware virtual machine file systems, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name. Returns JSON
he: גילוי מערכות קבצים של מכונות וירטואליות של VMware.‏‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMWare. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware virtual machine network interfaces, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name. Returns JSON
he: גילוי מנשקי רשת של מכונות וירטואליות ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־VMware hypervisor. מחזירה JSON

en: Discovery of VMware virtual machines, <url> - VMware service URL. Returns JSON
he: גילוי מכונות וירטואליות של VMware.‏ <url> - כתובת שירות VMware. מחזירה JSON

en: Discovery rule
he: כלל גילוי

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
he: כלל הגילוי „%1$s” כבר קיים על „%2$s”, התקבל בירושה מתבנית אחרת.

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s".
he: כלל הגילוי „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Discovery rule "%1$s" already exists.
he: כלל הגילוי „%1$s“ כבר קיים.

en: Discovery rule "%1$s" cannot be copied without its master item.
he: לא ניתן להעתיק את כלל הגילוי „%1$s” ללא פריט ההורה שלו.

en: Discovery rule "%1$s" is used in "%2$s" action.
he: בכלל הגילוי „%1$s” נעשה שימוש בפעולה „%2$s”.

en: Discovery rule created
he: כלל הגילוי נוצר

en: Discovery rule deleted | Discovery rules deleted
he[0]: כלל הגילוי נמחק
he[1]: כללי הגילוי נמחקו

en: Discovery rule disabled | Discovery rules disabled
he[0]: כלל הגילוי הושבת
he[1]: כללי הגילוי הושבתו

en: Discovery rule enabled | Discovery rules enabled
he[0]: כלל הגילוי הופעל
he[1]: כללי הגילוי הופעלו

en: Discovery rule updated
he: כלל הגילוי התעדכן

en: Discovery rules
he: כללי גילוי

en: Discovery rules deleted
he: כללי גלוי נמחקו

en: Discovery status
he: מצב הגילוי

en: Disk read statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
he: סטטיסטיקת קריאה מהכונן. מחזירה מספר שלם וחיובי עם סוג בתצורת מקטעים, פעולות, בתים; שבר עשרוני עבור הסוגים sps,‏ ops,‏ bps

en: Disk space in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
he: מקום בכונן בבתים באחוזים מתוך הכלל. מחזירה מספר שלם וחיובי עבור בתים; שבר עשרוני עבור אחוזים

en: Disk write statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
he: סטטיסטיקת כתיבה לכונן. מחזירה מספר שלם וחיובי עם סוג בתצורת מקטעים, פעולות, בתים; שבר עשרוני עבור הסוגים sps,‏ ops,‏ bps

en: Display
he: תצוגה

en: Display OK triggers for
he: הצגת הקפצות תקינות עבור

en: Display graph
he: הצגת תרשים

en: Display problems
he: הצגת תקלות

en: Display stacked graph
he: הצגת תרשים מוערם

en: Displaying %1$s of %2$s found
he: מוצגים %1$s מתוך %2$s שנמצאו

en: Displaying %1$s to %2$s of %3$s found
he: מוצגים %1$s עד %2$s מתוך %3$s פריטים שנמצאו

en: Displaying options
he: אפשרויות הצגה

en: Division denominator
he: מכנה החילוק

en: Do not keep history
he: לא לשמור היסטוריה

en: Do not keep trends
he: לא לשמור מגמות

en: Do you wish to replace the conditional expression?
he: להחליף את הביטוי המותנה?

en: Does not contain
he: לא מכיל

en: Does not equal
he: לא שווה

en: Does not exist
he: לא קיים

en: Does not match regular expression
he: אינו תואם לביטוי רגולרי

en: Dot
he: נקודה

[ctx: discovery results in dashboard]
en: Down
he: למטה

[ctx: discovery status]
en: Down
he: למטה

en: Download image
he: הורדת תמונה

en: Download the configuration file
he: הורדת קובץ ההגדרות

en: Downtime
he: זמן אי פעילות

en: Draw
he: ציור

en: Draw style
he: סגנון ציור

en: Duplicate "name" value "%1$s" for map.
he: ערך „name” (שם) כפול „%1$s” עבור מפה.

en: Duplicate "usrgrpid" "%1$s" in user groups for map "%2$s".
he: „usrgrpid” (מזהה קבוצת משתמשים) כפול „%1$s” בקבוצות משתמשים למפה „%2$s”.

en: Duplicate dependencies in trigger "%1$s".
he: תלויות כפולות בהקפצה „%1$s”.

en: Duplicate dependencies in trigger prototype "%1$s".
he: תלויות כפולות באבטיפוס הקפצה „%1$s”.

en: Duplicate host. Host with the same host name "%1$s" already exists in data.
he: מארח כפול. כבר קיים בנתונים מארח עם אותו שם המארח „%1$s”.

en: Duplicate host. Host with the same visible name "%1$s" already exists in data.
he: מארח כפול. כבר קיים בנתונים מארח עם אותו השם הגלוי „%1$s”.

en: Duplicate userid "%1$s" in users for map "%2$s".
he: userid משוכפל „%1$s” במשתמשים עבור המפה „%2$s”.

en: Duration
he: משך

en: Dutch (nl_NL)
he: הולנדית (nl_NL)

en: Dynamic item
he: פריט דינמי

en: Dynamic items
he: פריטים דינמיים

en: Each URL should have a unique name. Please make sure there is only one URL named
he: לכל כתובת צריך להיות שם ייחודי. נא לוודא שאין כפילות שם לכתובת

en: Each item
he: כל פריט

en: Edit
he: עריכה

en: Edit dashboard
he: עריכת לוח מחוונים

en: Edit map
he: עריכת מפה

en: Edit operation
he: עריכת פעולה

en: Edit tree element
he: עריכת רכיב בעץ

en: Edit widget
he: עריכת וידג׳ט

en: Effective date
he: תאריך תוקף

en: Effective value
he: ערך יעיל

en: Elasticsearch URL is not set for type: %1$s.
he: כתובת ה־Elasticsearch אינה מוגדרת לסוג: %1$s.

en: Elasticsearch error: %1$s.
he: שגיאת Elasticsearch:‏ %1$s.

en: Element
he: רכיב

en: Element name
he: שם הרכיב

en: Ellipse
he: אליפסה

en: Email
he: דוא״ל

en: Empty
he: ריק

en: Empty SSL certificate file for web scenario "%1$s".
he: אישור SSL ריק עבור תרחיש הרשת „%1$s”.

en: Empty SSL key file for web scenario "%1$s".
he: קובץ מפתח SSL ריק עבור תרחיש הרשת „%1$s”.

en: Empty color.
he: צבע ריק.

en: Empty filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
he: מזהה נוסחה ריק לתנאי מסנן עבור כלל הגילוי „%1$s”.

en: Empty filter condition macro for discovery rule "%1$s".
he: מאקרו תנאי מסנן ריק לכלל הגילוי „%1$s”.

en: Empty input parameter.
he: פרמטר הקלט ריק.

en: Empty map ID.
he: מזהה המפה ריק.

en: Enable
he: הפעלה

en: Enable HTTP authentication
he: הפעלת אימות HTTP

en: Enable LDAP authentication
he: הפעלת אימות מול LDAP

en: Enable SAML authentication
he: הפעלת אימות SAML

en: Enable audit logging
he: הפעלת תיעוד פיקוח

en: Enable compression
he: הפעלת דחיסה

en: Enable confirmation
he: הפעלת אימות

en: Enable debug mode
he: הפעלת מצב ניפוי שגיאות

en: Enable debug mode in selected groups?
he: להפעיל מצב ניפוי שגיאות בקבוצות הנבחרות?

en: Enable host
he: הפעלת מארח

en: Enable host?
he: להפעיל מארח?

en: Enable hosts
he: הפעלת מארחים

en: Enable hosts monitored by selected proxies?
he: להפעיל מארחים שמנוטרים על ידי המתווכים הנבחרים?

en: Enable internal housekeeping
he: הפעלת סדר וניקיון פנימיים

en: Enable selected API tokens?
he: להפעיל את אסימוני ה־API הנבחרים?

en: Enable selected SLA?
he: להפעיל את ה־SLA הנבחר?

en: Enable selected SLAs?
he: להפעיל את ה־SLAs הנבחרים?

en: Enable selected actions?
he: להפעיל את המשימות הנבחרות?

en: Enable selected correlations?
he: להפעיל את היחסים הנבחרים?

en: Enable selected discovery rules?
he: להפעיל את כללי הגילוי הנבחרים?

en: Enable selected groups?
he: להפעיל את הקבוצות הנבחרות?

en: Enable selected hosts?
he: להפעיל את המארחים הנבחרים?

en: Enable selected items?
he: להפעיל את הפריטים הנבחרים?

en: Enable selected media types?
he: להפעיל את סוגי המדיה הנבחרים?

en: Enable selected modules?
he: להפעיל את המודולים הנבחרים?

en: Enable selected scheduled reports?
he: להפעיל את הדוחות המתוזמנים שנבחרו?

en: Enable selected triggers?
he: להפעיל את ההקפצות הנבחרות?

en: Enable selected web scenarios?
he: להפעיל את תרחישי הרשת הנבחרים?

en: Enable trapping
he: הפעלת לכידה

en: Enabled
he: פעיל

en: Encrypt
he: הצפנה

en: Encryption
he: הצפנה

en: Encryption level
he: רמת הצפנה

en: End date
he: מועד סיום

en: End of line sequence
he: רצף סוף שורה

en: English (en_GB)
he: אנגלית (en_GB)

en: English (en_US)
he: אנגלית (en_US)

en: Entry with UUID "%1$s" already exists.
he: כבר קיימת רשומה עם המזהה הייחודי „%1$s”.

en: Equals
he: שווה

en: Error
he: שגיאה

en: Error budget
he: תקציב שגיאה

en: Error in search request for table "%1$s".
he: שגיאה בבקשת החיפוש בטבלה „%1$s“.

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Error! Unable to start Zabbix server due to unsupported %1$s database server version. Must be at least (%2$s)
he: שגיאה! לא ניתן להפעיל את שרת ה־Zabbix עקב גרסת מסד נתונים %1$s שאינה נתמכת. חייבת להיות לפחות (%2$s)

en: Error! Unable to start Zabbix server.
he: שגיאה! לא ניתן להפעיל את שרת ה־Zabbix.

en: Error: %1$s
he: שגיאה: %1$s

en: Evaluation period
he: תקופת הערכה

en: Event
he: אירוע

en: Event ID
he: מזהה אירוע

en: Event acknowledged
he: אירוע הוכר

en: Event correlation
he: יחס בין אירועים

en: Event correlation rules
he: כללי יחסים בין אירועים

en: Event details
he: פרטי האירוע

en: Event generation
he: יצירת אירועים

en: Event is acknowledged
he: האירוע קיבל הכרה

en: Event is not acknowledged
he: האירוע לא קיבל הכרה

en: Event list [previous 20]
he: רשימת אירועים [20 הקודמים]

en: Event log monitoring. Returns log
he: ניטור יומן אירועים. מחזירה יומן אירועים

en: Event name
he: שם אירוע

en: Event tag pair
he: צמד תגיות של אירוע

en: Event type
he: סוג אירוע

en: Event updated | Events updated
he[0]: האירוע עודכן
he[1]: האירועים עודכנו

en: Events and alerts
he: אירועים והתראות

en: Every day(s)
he: כל יום/ימים

en: Every week(s)
he: כל שבוע/שבועות

en: Example
he: דוגמה

en: Example: https://localhost/zabbix/ui/
he: למשל: https://localhost/zabbix/ui/‎

en: Except selected
he: למעט הנבחרים

en: Exclude
he: להדיר

en: Exclude host groups
he: הדרת קבוצות מארחים

en: Excluded downtime
he: זמן השבתה מוחרג

en: Excluded downtimes
he: זמני השבתה מוחרגים

en: Execute
he: הרצה

en: Execute WMI query and return the JSON document with all selected objects
he: הרצת שאילתת WMI והחזרת מסמך ה־JSON עם כל הפריטים הנבחרים

en: Execute WMI query and return the first selected object. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
he: הפעלת שאילתת WMI והחזרת הפריט הראשון שנבחר. מחזירה מספר שלם וחיובי, שבר עשרוני, מחרוזת או טקסט (תלוי בבקשה)

en: Execute now
he: להריץ כעת

en: Execute on
he: הרצה על

en: Execute scripts
he: הפעלת סקריפטים

en: Executed
he: רץ

en: Executed script
he: סקריפט שרץ

en: Execution confirmation
he: אימות הרצה

en: Exists
he: קיים

en: Expand
he: הרחבה

en: Expand macros
he: הרחבת מאקרואים

en: Expand sidebar
he: הרחבת סרגל צד

en: Expand single problem
he: הרחבת תקלה יחידה

en: Expired
he: התוקף פג

[ctx: maintenance status]
en: Expired
he: פג

en: Expired on %1$s.
he: התוקף יפוג ב־%1$s.

en: Expires at
he: יפוג ב־

en: Expires in less than
he: יפוג תוך פחות מ־

en: Exploded
he: מופרד

en: Export
he: יצוא

en: Export failed
he: הייצוא נכשל

en: Export to CSV
he: יצוא ל־CSV

en: Expression
he: ביטוי

en: Expression cannot be empty
he: הביטוי לא יכול להיות ריק

en: Expression constructor
he: בונה ביטויים

en: Expression syntax error.
he: שגיאת תחביר בביטוי.

en: Expression type
he: סוג הביטוי

en: Expression variable elements
he: רכיבי משתני ביטויים

en: Expressions
he: ביטויים

en: External check
he: בדיקה חיצונית

[ctx: Friday short]
en: F
he: ו׳

en: FALSE
he: שקר

en: Fail
he: כשל

en: Fail-over delay: %1$s
he: השהיית מעבר בעת כשל: %1$s

en: Failed
he: נכשל

en: Failed login
he: כניסה שנכשלה

en: Failed to create dashboard
he: יצירת לוח מחוונים נכשלה

en: Failed to parse URL.
he: פענוח הכתובת נכשל.

en: Failed to paste dashboard page.
he: הדבקת עמוד לוח המחוונים נכשלה.

en: Failed to paste widget.
he: הדבקת הווידג׳ט נכשלה.

en: Failed to update dashboard
he: עדכון לוח המחוונים נכשל

en: Failed to update dashboard page properties.
he: עדכון מאפייני עמוד לוח המחוונים נכשל.

en: Failed to update dashboard properties.
he: עדכון מאפייני לוח המחוונים נכשל.

en: Failed to update widget properties.
he: עדכון מאפייני הווידג׳ט נכשל.

en: Failure Audit
he: פיקוח על כשלים

en: Fatal error, please report to the Zabbix team
he: שגיאה מכרעת, נא לוודא לצוות של Zabbix

en: Favorite graphs
he: תרשימים מועדפים

en: Favorite maps
he: מפות מועדפות

en: Feb
he: פבר׳

en: February
he: פברואר

en: Field
he: שדה

en: Field "%1$s" cannot be set to NULL.
he: לא ניתן להגדיר את השדה „%1$s” כריק (NULL).

en: Field "%1$s" is mandatory.
he: השדה „%1$s” הוא בגדר חובה.

en: Field "%1$s" is missing a value for map "%2$s".
he: לשדה „%1$s” חסר ערך עבור המפה „%2$s”.

en: Field "%1$s" is not correct: %2$s
he: השדה „%1$s” שגוי: %2$s

en: Field "%1$s" is not integer.
he: השדה „%1$s” אינו מספר שלם וחיובי.

en: Field "%1$s" is not string.
he: השדה „%1$s” אינו מחרוזת.

en: Field "%1$s" must be missing.
he: השדה „%1$s” ודאי חסר.

en: File checksum, calculated by the UNIX cksum algorithm. Returns integer for crc32 (default) and string for md5, sha256
he: מחרוזת אימות קובץ, מחושבת על ידי האלגוריתם cksum מבית יוניקס. מחזירה מספר שלם וחיובי עבור crc32 (בררת מחדל) ומחרוזת עבור md5,‏ sha256

en: File is empty
he: הקובץ ריק

en: File is too big, max upload size is %1$s bytes.
he: הקובץ גדול מדי, גודל ההעלאה המרבי הוא %1$s בתים.

en: File owner information. Returns string
he: פרטי בעלות על קובץ. מחזירה מחרוזת

en: File size in bytes (default) or in newlines. Returns integer
he: גודל קובץ בבתים (בררת מחדל) או בשורות חדשות. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: File time information. Returns integer (Unix timestamp)
he: פרטי זמן על הקובץ. מחזירה מספר שלם וחיובי (חותמת זמן יוניקס)

en: Fill
he: מילוי

en: Filled region
he: אזור מלא

en: Filter
he: מסנן

en: Filter deleted
he: מסנן נמחק

en: Filter properties
he: מאפייני מסנן

en: Filter results
he: סינון תוצאות

en: Filters
he: מסננים

en: Find string in a file. Returns 0 - match not found; 1 - found
he: חיפוש מחרוזת בקובץ. מחזירה 0 - לא נמצאה התאמה; 1 - נמצאה

en: Find string in a file. Returns the line containing the matched string, or as specified by the optional output parameter
he: חיפוש מחרוזת בקובץ. מחזירה שורה שמכילה את המחרוזת שנמצאה, או שצוינה על ידי פרמטר הפלט כרשות

en: Find string on a web page. Returns the matched string, or as specified by the optional output parameter
he: חיפוש מחרוזת באתר. מחזירה את המחרוזת שנמצאה או כפי שצוין על ידי פרמטר הפלט כרשות

en: Finish
he: סיום

en: Finnish (fi_FI)
he: פינית (fi_FI)

[ctx: page navigation]
en: First
he: ראשון

en: Fit
he: התאמה

en: Fit to map
he: התאמה למפה

en: Fixed
he: קבוע

en: Fixed status
he: מצב קבוע

en: Flexible
he: גמיש

en: Follow redirects
he: מעקב אחר הפניות

en: Font
he: גופן

en: Font color
he: צבע גופן

en: Font size
he: גודל גופן

en: Form data
he: נתוני טופס

en: Formula
he: נוסחה

en: Formula missing for discovery rule "%1$s".
he: חסרה נוסחה לכלל הגילוי „%1$s”.

en: Formula missing for override "%1$s".
he: חסרה נוסחה למעקף „%1$s”.

en: French (fr_FR)
he: צרפתית (fr_FR)

en: Fri
he: ו׳

en: Friday
he: יום שישי

en: From
he: מאת

en: Frontend URL
he: כתובת מנשק משתמש

en: Frontend access
he: גישה לפני המערכת

en: Frontend messaging
he: הודעות בפני המערכת

en: Full
he: מלא

en: Full clone
he: שכפול מלא

en: Function
he: פונקציה

en: GSM modem
he: מודם GSM

en: GUI
he: מנשק משתמש

en: GUI access disabled.
he: הגישה למנשק המשתמש מושבתת.

en: General
he: כללי

en: Generate report by
he: יצירת דוח עד

en: Generated in %1$s sec
he: נוצר תוך %1$s שניות

en: Geographical maps
he: מפות גאוגרפיות

en: Geomap
he: מפות גאוגרפיות

en: Georgian (ka_GE)
he: גאורגית (ka_GE)

en: German (de_DE)
he: גרמנית (de_DE)

en: Get content of web page. Returns web page source as text
he: קבלת תוכן של עמוד באינטרנט. מחזירה את מקור העמוד כטקסט

en: Get value
he: קבלת ערך

en: Get value and test
he: קבלת ערך ובדיקה

en: Get value from host
he: קבלת ערך ממארח

en: Given expression is not a macro
he: הביטוי שסופק אינו מאקרו

en: Global regular expression "%1$s" does not exist.
he: הביטוי הרגולרי הכללי „%1$s” לא קיים.

en: Global value
he: ערך גלובלי

en: Go back to %1$s
he: חזרה אל %1$s

en: Go to
he: מעבר אל

en: Go to "%1$s"
he: מעבר אל „%1$s”

en: Go to first page
he: מעבר לעמוד הראשון

en: Go to last page, %1$s
he: מעבר לעמוד האחרון, %1$s

en: Go to next page, %1$s
he: מעבר לעמוד הבא, %1$s

en: Go to page %1$s
he: מעבר לעמוד %1$s

en: Go to page %1$s, current page
he: מעבר לעמוד %1$s, העמוד הנוכחי

en: Go to previous page, %1$s
he: מעבר לעמוד הקודם, %1$s

en: Gradient line
he: קו מדורג

en: Graph
he: תרשים

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (inherited from another template).
he: התרשים „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” (התקבל בירושה מתבנית אחרת).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (items are not identical).
he: התרשים „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” (הפריטים אינם זהים).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" as a graph created from graph prototype.
he: התרשים „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” כתרשים שנוצר מאב־טיפוס של תרשימים.

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s".
he: התרשים „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Graph "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
he: התרשים „%1$s” עם הפריטים שבתבנית לא יכול להכיל פריטים ממארחים אחרים.

en: Graph (classic)
he: תרשים (קלסי)

en: Graph added
he: נוסף תרשים

en: Graph copied | Graphs copied
he[0]: הועתק תרשים
he[1]: הועתקו תרשימים

en: Graph deleted
he: תרשים נמחק

en: Graph prototype
he: אבטיפוס תרשים

en: Graph prototype "%1$s" contains item prototypes from multiple discovery rules.
he: אבטיפוס התרשים „%1$s” מכיל אבות טיפוס פריט ממגוון כללי גילוי.

en: Graph prototype "%1$s" must have at least one item prototype.
he: לאבטיפוס התרשים „%1$s” חייב להיות לפחות אבטיפוס פריט אחד.

en: Graph prototype "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
he: אבטיפוס התרשים „%1$s” עם הפריטים שבתבנית לא יכול להכיל פריטים ממארחים אחרים.

en: Graph prototype added
he: נוסף אבטיפוס תרשים

en: Graph prototype deleted
he: נמחק אבטיפוס תרשים

en: Graph prototype updated
he: אבטיפוס תרשים עודכן

en: Graph prototype with ID "%1$s" is not available.
he: אבטיפוס התרשים עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Graph prototypes
he: אבות טיפוס תרשים

en: Graph prototypes deleted
he: אבות טיפוס תרשים נמחקו

en: Graph sum
he: סכום בתרשים

en: Graph type
he: סוג תרשים

en: Graph updated
he: תרשים עודכן

en: Graph with ID "%1$s" is not available.
he: התרשים עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Graph with name "%1$s" already exists in graphs or graph prototypes.
he: תרשים בשם „%1$s” כבר קיים בתרשימים או באבות טיפוס תרשימים.

en: Graphs
he: תרשימים

en: Graphs deleted
he: תרשימים נמחקו

en: Greek (el_GR)
he: יוונית (el_GR)

en: Grid
he: רשת

en: Group
he: קבוצה

en: Group "%1$s" cannot be deleted, because it is used by a host prototype.
he: לא ניתן למחוק את הקבוצה „%1$s”, כיוון שנעשה בה שימוש לטובת אבטיפוס מארח.

en: Group "%1$s" cannot be deleted, because it is used in a correlation condition.
he: לא ניתן למחוק את הקבוצה „%1$s”, כיוון שנעשה בה שימוש לטובת תנאי יחס.

en: Group "%1$s" does not exist.
he: הקבוצה „%1$s” אינה קיימת.

en: Group "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
he: הקבוצה „%1$s” עבור המארח „%2$s” אינה קיימת.

en: Group added
he: נוספה קבוצה

en: Group deleted | Groups deleted
he[0]: נמחקה קבוצה
he[1]: נמחקו קבוצות

en: Group for discovered hosts
he: קבוצה עבור מארחים שהתגלו

en: Group name
he: שם קבוצה

en: Group prototype cannot be based on a discovered host group "%1$s".
he: אי אפשר לבסס את אבטיפוס הקבוצה על קבוצת מארחים שהתגלתה „%1$s”.

en: Group prototypes
he: אבות טיפוס קבוצה

en: Group updated
he: קבוצה עודכנה

en: Grouping by
he: קיבוץ לפי

en: Groups
he: קבוצות

en: Guest user
he: משתמש אורח

[ctx: abbreviation of severity level]
en: H
he: ג

en: HTTP agent
he: סוכן HTTP

en: HTTP authentication
he: אימות HTTP

en: HTTP login form
he: טופס כניסה HTTP

en: HTTP proxy
he: מתווך HTTP

en: HTTP settings
he: הגדרות HTTP

en: HW architecture
he: ארכיטקטורת חומרה

en: Hardware
he: חומרה

en: Hardware (Full details)
he: חומרה (פרטים מלאים)

en: Hardware sensor reading. Returns float
he: קריאת חיישן חומרה. מחזירה שבר עשרוני

en: HashiCorp Vault
he: Vault מבית HashiCorp

en: Headers
he: כותרות

en: Headers already sent.
he: הכותרות כבר נשלחו.

en: Hebrew (he_IL)
he: עברית (he_IL)

en: Height
he: גובה

en: Help
he: עזרה

en: Hexadecimal to decimal
he: הקסדצימלי לעשרוני

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hide debug
he: הסתרת ניפוי שגיאות

en: Hide groups without problems
he: הסתרת קבוצות בלי תקלות

en: Hide selected
he: הסתרת הנבחרים

en: Hide sidebar
he: הסתרת סרגל צד

[ctx: screen reader]
en: Hierarchy
he: היררכיה

en: High
he: גבוהה

en: High availability cluster
he: קלאסטר בזמינות גבוהה

en: High availability node
he: מפרק בזמינות גבוהה

en: High availability nodes
he: מפרקים בזמינות גבוהה

en: High-contrast dark
he: כהה בניגודיות גבוהה

en: High-contrast light
he: בהיר בניגודיות גבוהה

en: Highlight whole row
he: הדגשת שורה שלמה

en: History
he: היסטוריה

en: History and trends compression
he: דחיסת היסטוריה ומגמות

en: History cleanup is not supported if compression is enabled
he: אין תמיכה בניקוי היסטוריה אם מופעלת דחיסה

en: History clear
he: פינוי היסטוריה

en: History cleared
he: ההיסטוריה נמחקה

en: History clearing can take a long time. Continue?
he: מחיקת ההיסטוריה עשויה לארוך זמן רב. להמשיך?

en: History data
he: נתונים היסטוריים

en: History data selection
he: בחירת נתונים היסטוריים

en: History functions
he: פונקציות היסטוריה

en: History storage period
he: תקופת אחסון היסטוריה

en: Home
he: בית

en: Homepage
he: דף הבית

en: Horizontal
he: אופקי

en: Horizontal align
he: יישור אופקי

en: Horizontal position
he: מיקום אופקי

en: Host | Hosts
he[0]: מארח
he[1]: מארחים

en: Host "%1$s" already exists.
he: המארח „%1$s” כבר קיים.

en: Host "%1$s" cannot be without host group.
he: המארח „%1$s” לא יכול להישאר בלי קבוצת מארחים.

en: Host "%1$s" is monitored by proxy "%2$s".
he: המארח „%1$s” נמצא במעקב של המתווך „%2$s”.

en: Host IP
he: IP של מארח

en: Host access
he: גישה למארח

en: Host added
he: נוסף מארח

en: Host address
he: כתובת מארח

en: Host availability
he: זמינות מארח

en: Host cannot have more than one default interface of the same type.
he: למארח לא יכול להיות יותר ממנשק בררת מחדל יחיד מאותו הסוג.

en: Host count
he: כמות מארחים

en: Host deleted
he: נמחק מארח

en: Host disabled | Hosts disabled
he[0]: מארח מושבת
he[1]: מארחים מושבתים

en: Host enabled | Hosts enabled
he[0]: מארח מופעל
he[1]: מארחים מופעלים

en: Host graphs
he: תרשימי מארח

en: Host group
he: קבוצת מארחים

en: Host group "%1$s" already exists.
he: קבוצת המארחים „%1$s” כבר קיימת.

en: Host group "%1$s" cannot be deleted, because it is used in a global script.
he: לא ניתן למחוק את קבוצת המארחים „%1$s”, כיוון שנעשה בה שימוש בסקריפט כללי.

en: Host group "%1$s" is internal and cannot be deleted.
he: קבוצת המארחים „%1$s” היא פנימית ואי אפשר למחוק אותה.

en: Host group elements
he: רכיבי קבוצת מארחים

en: Host group label type
he: סוג תווית קבוצת מארחים

en: Host group with ID "%1$s" is not available.
he: קבוצת מארחים עם המזהה „%1$s” אינה זמינה.

en: Host groups
he: קבוצות מארחים

en: Host interface
he: מנשק מארח

en: Host inventory
he: מאגר מארח

en: Host inventory overview
he: סקירת מאגר מארח

en: Host label type
he: סוג תווית מארח

en: Host macros
he: מאקרואים של המארח

en: Host metadata
he: נתוני על למארח

en: Host name
he: שם מארח

en: Host networks
he: רשתות המארח

en: Host prototype
he: אבטיפוס מארח

en: Host prototype added
he: נוסף אבטיפוס מארח

en: Host prototype deleted
he: נמחק אבטיפוס מארח

en: Host prototype macros
he: תסריטי מאקרו לאבות טיפוס של מארחים

en: Host prototype updated | Host prototypes updated
he[0]: עודכן אבטיפוס מארח
he[1]: עודכנו אבות טיפוס של מארח

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of host "%3$s".
he: אבטיפוס מארח עם שם המארח „%1$s” כבר קיים בכלל הגילוי „%2$s” של המארח „%3$s”.

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of template "%3$s".
he: אבטיפוס מארח עם שם המארח „%1$s” כבר קיים בכלל הגילוי „%2$s” של התבנית „%3$s”.

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
he: אבטיפוס מארח עם שם המארח „%1$s” כבר קיים בכלל הגילוי „%2$s”.

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
he: אבטיפוס מארח עם שם התצוגה „%1$s” כבר קיים בכלל הגילוי „%2$s”.

en: Host prototypes
he: אבות טיפוס מארח

en: Host prototypes deleted
he: אבות טיפוס מארח נמחקו

en: Host router
he: נתב המארח

en: Host subnet mask
he: מסכת רשת של המארח

en: Host tags
he: תגיות מארח

en: Host time
he: זמן מארח

en: Host update failed.
he: עדכון המארח נכשל.

en: Host updated
he: המארח עודכן

en: Host with ID "%1$s" is not available.
he: מארח עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Host with host name "%1$s" already exists.
he: מארח עם שם המארח „%1$s” כבר קיים.

en: Host with the same name "%1$s" already exists.
he: מארח עם אותו השם „%1$s” כבר קיים.

en: Host with the same visible name "%1$s" already exists.
he: מארח עם אותו שם התצוגה „%1$s” כבר קיים.

en: Host with visible name "%1$s" already exists.
he: מארח עם השם הגלוי „%1$s” כבר קיים.

en: Hosts
he: מארחים

en: Hosts location
he: מיקומי מארחים

en: Hosts updated
he: המארחים עודכנו

en: Hour
he: שעה

en: Hours
he: שעות

en: Housekeeping
he: סדר וניקיון

en: Hungarian (hu_HU)
he: הונגרית (hu_HU)

[ctx: abbreviation of severity level]
en: I
he: ד

en: I confirm to remove all macros
he: הסרת תסריטי המאקרו מקובלת עלי

en: I confirm to remove all value mappings
he: הסרת כל מיפויי הערכים מקובלת עלי

en: ID
he: מזהה

en: IP address
he: כתובת IP

en: IP and DNS cannot be empty for host interface.
he: כתובות ה־IP וה־DNS לא יכולות להישאר ריקות עבור מנשק מארח.

en: IP range
he: טווח כתובות IP

en: IP range "%1$s" exceeds "%2$s" address limit
he: טווח ה־IP‏ „%1$s” חורג ממגבלת הכתובות „%2$s”

en: IPMI agent
he: סוכן IPMI

en: IPMI interfaces
he: מנשקי IPMI

en: IPMI sensor
he: חיישן IPMI

en: IPMI sensor IDs and other sensor-related parameters. Returns JSON.
he: מזהי חיישני IPMI ומשתנים נוספים שקשורים בחיישנים. מחזירה JSON.

en: Icon
he: סמל

en: Icon (default)
he: סמל (בררת מחדל)

en: Icon (disabled)
he: סמל (מושבת)

en: Icon (maintenance)
he: סמל (מצב תחזוקה)

en: Icon (problem)
he: סמל (תקלה)

en: Icon highlight
he: הדגשת סמל

en: Icon map
he: מפת סמלים

en: Icon map "%1$s" already exists.
he: סמל המפה „%1$s” כבר קיים.

en: Icon map "%1$s" cannot be deleted. Used in map "%2$s".
he: לא ניתן למחוק את מפת הסמלים „%1$s”. נעשה בה שימוש במפה „%2$s”.

en: Icon map created
he: מפת הסמלים נוצרה

en: Icon map deleted
he: מפת הסמלים נמחקה

en: Icon map updated
he: מפת הסמלים עודכנה

en: Icon mapping
he: מיפוי סמלים

en: Icon with ID "%1$s" is not available.
he: הסמל עם המזהה „%1$s” לא זמין.

en: Icons
he: סמלים

en: IdP entity ID
he: מזהה יישות IdP

en: Identical ID (%1$s) is used by modules located at %2$s.
he: מזהה זהה (%1$s) משמש את המודולים תחת %2$s.

en: Identical actions are used by modules located at %1$s.
he: פעולות זהות משמשות את המודולים תחת %1$s.

en: Identical namespace (%1$s) is used by modules located at %2$s.
he: מרחב שם זהה (%1$s) משמש את המודולים תחת %2$s.

en: Identification of the system. Returns string
he: זיהוי המערכת. מחזירה מחרוזת

en: If at least %2$s child service has %1$s status or above | If at least %2$s child services have %1$s status or above
he[0]: אם לפחות שירות צאצא אחד הוא במצב %1$s ומעלה
he[1]: אם לפחות %2$s שירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומעלה

en: If at least %2$s child services have %1$s status or above
he: אם לפחות %2$s שירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומעלה

en: If at least %2$s of child services have %1$s status or above
he: אם לפחות %2$s מהשירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומעלה

en: If filter matches
he: אם המסנן תואם

en: If less than %2$s child service has %1$s status or below | If less than %2$s child services have %1$s status or below
he[0]: אם פחות משירות צאצא %2$s הוא במצב %1$s ומטה
he[1]: אם פחות מ־%2$s שירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומטה

en: If less than %2$s child services have %1$s status or below
he: אם פחות מ־%2$s שירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומטה

en: If less than %2$s of child services have %1$s status or below
he: אם פחות מ־%2$s מהשירותים צאצאיים הם במצב %1$s ומטה

en: If no user groups are specified, at least one user must be included in the mailing list.
he: אם לא צוינו קבוצות משתמשים, יש לכלול לפחות משתמש אחד ברשימת הדיוור.

en: If weight of child services with %1$s status or above is at least %2$s
he: אם משקל השירותים הצאצאיים במצב %1$s ומעלה הוא לפחות %2$s

en: If weight of child services with %1$s status or below is less than %2$s
he: אם משקל השירותים הצאצאיים במצב %1$s ומטה הוא לפחות %2$s

en: If you think this message is wrong, please consult your administrators about getting the necessary permissions.
he: אם לדעתך הודעה זו שגויה, נא ליצור קשר עם מנהלי המערכת שלך לצורך קבלת ההרשאות הנדרשות.

en: Iframe sandboxing exceptions
he: חריגות למידור מסגרות פנימיות (Iframes)

en: Ignore this service
he: התעלמות מהשירות הזה

en: Image
he: תמונה

en: Image "%1$s" already exists.
he: התמונה „%1$s” כבר קיימת.

en: Image added
he: נוספה תמונה

en: Image deleted
he: נמחקה תמונה

en: Image label type
he: סוג תווית תמונה

en: Image size must be less than %1$s.
he: גודל התמונה חייב להיות קטן מ־%1$s.

en: Image updated
he: התמונה עודכנה

en: Images
he: תמונות

en: Images for all maps will be updated!
he: התמונות עבור כל המפות יעודכנו!

en: Immediately
he: מיידית

en: Import
he: ייבוא

en: Import failed
he: הייבוא נכשל

en: Import file
he: ייבוא קובץ

en: Imported successfully
he: הייבוא הצליח

en: Impossible to filter by inventory field "%1$s", which does not exist.
he: לא ניתן לסנן לפי שדה המאגר „%1$s”, שאינו קיים.

en: In maintenance
he: בעבודות תחזוקה

en: In progress
he: בתהליך

en: In range
he: בטווח

en: Inaccessible SLA
he: SLA בלתי נגיש

en: Inaccessible dashboard
he: לוח מחוונים בלתי נגיש

en: Inaccessible discovery rule
he: כלל גילוי בלתי נגיש

en: Inaccessible graph
he: תרשים לא נגיש

en: Inaccessible graph prototype
he: אבטיפוס תרשים בלתי נגיש

en: Inaccessible group
he: קבוצה לא נגישה

en: Inaccessible host
he: מארח לא נגיש

en: Inaccessible item
he: פריט בלתי נגיש

en: Inaccessible item prototype
he: אבטיפוס פריט בלתי נגיש

en: Inaccessible maintenance
he: תחזוקה בלתי נגישה

en: Inaccessible map
he: מפה בלתי נגישה

en: Inaccessible service
he: שירות בלתי נגיש

en: Inaccessible template
he: תבנית בלתי נגישה

en: Inaccessible trigger
he: הקפצה בלתי נגישה

en: Inaccessible user
he: משתמש בלתי נגיש

en: Inaccessible user group
he: קבוצת משתמשים בלתי נגישה

en: Include
he: הכללה

en: Include event menu entry
he: לכלול את רשומת תפריט האירוע

en: Include subgroups
he: לכלול תת־קבוצות

en: Incoming traffic statistics on network interface. Returns integer
he: סטטיסטיקת תעבורה נכנסת על מנשק רשת. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Incompatible "propagation_rule" and "propagation_value" parameters for service "%1$s".
he: משתני „propagation_rule” (כלל הפצה) מבלי לציין משתנה „propagation_value” (ערך הפצה) אינם תואמים לשירות „%1$s”.

en: Incorrect "height" value for map "%1$s".
he: הערך „height” עבור המפה „%1$s” שגוי.

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in user groups for map "%2$s".
he: ערך ה־„permission” שגוי „%1$s” בקבוצות המשתמשים עבור המפה „%2$s”.

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in users for map "%2$s".
he: ערך ה־„permission” שגוי „%1$s” במשתמשים עבור המפה „%2$s”.

en: Incorrect "private" value "%1$s" for map "%2$s".
he: ערך ה־„private” שגוי „%1$s” עבור המפה „%2$s”.

en: Incorrect "width" value for map "%1$s".
he: ערך „width” (רוחב) עבור המפה „%1$s” שגוי.

en: Incorrect %1$s label type value for map "%2$s".
he: ערך סוג תווית %1$s שגוי למפה „%2$s”.

en: Incorrect API "%1$s".
he: API שגוי „%1$s”.

en: Incorrect SNMP OID.
he: ה־OID של ה־SNMP שגוי.

en: Incorrect SNMP community.
he: הקהילה של ה־SNMP שגוי.

en: Incorrect Vault API endpoint.
he: נקודת הגישה ל־API של הכספת שגויה.

en: Incorrect Vault token.
he: אסימון הכספת שגוי.

en: Incorrect action condition discovery check.
he: בדיקת גילוי תנאי משימה שגויה.

en: Incorrect action condition discovery check. Discovery check does not exist or you have no access to it.
he: בדיקת גילוי תנאי משימה שגויה. בדיקת הגילוי אינה קיימת או שאין לך גישה אליה.

en: Incorrect action condition discovery object.
he: פריט גילוי תנאי משימה שגוי.

en: Incorrect action condition discovery rule. Discovery rule does not exist or you have no access to it.
he: כלל גילוי תנאי משימה שגוי. כלל הגילוי לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect action condition discovery status.
he: מצב גילוי תנאי משימה שגוי.

en: Incorrect action condition event type.
he: סוג אירוע תנאי משימה שגוי.

en: Incorrect action condition or operation host group. Host group does not exist or you have no access to it.
he: תנאי משימה או פעילות קבוצת מארחים שגויים. קבוצת המארחים לא קיימת או שאין לך גישה אליה.

en: Incorrect action condition or operation host. Host does not exist or you have no access to it.
he: תנאי משימה או פעילות מארח שגויים. המארח לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect action condition or operation template. Template does not exist or you have no access to it.
he: תנאי משימה או תבנית פעולה שגויים. התבנית לא קיימת או שאין לך גישה אליה.

en: Incorrect action condition port "%1$s".
he: פתחת תנאי המשימה שגויה „%1$s”.

en: Incorrect action condition proxy. Proxy does not exist or you have no access to it.
he: מתווך תנאי משימה שגוי. המתווך לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect action condition service. Service does not exist or you have no access to it.
he: שירות תנאי משימה שגוי. השירות לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect action condition trigger severity.
he: חומרת הקפצת תנאי משימה שגויה.

en: Incorrect action condition trigger. Trigger does not exist or you have no access to it.
he: הקפצת תנאי פעולה שגויה. ההקפצה לא קיימת או שאין לך גישה אליה.

en: Incorrect action condition type.
he: סוג תנאי פעולה שגוי.

en: Incorrect action operation escalation step values.
he: ערכי דרגות הסלמת משימת הפעולה שגויים.

en: Incorrect action operation media type. Media type does not exist or you have no access to it.
he: סוג מדיה תנאי משימה שגוי. סוג המדיה לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect action operation type "%1$s" for event source "%2$s".
he: סוג משימת הפעולה שגוי „%1$s” למקור האירוע „%2$s”.

en: Incorrect action operation user group. User group does not exist or you have no access to it.
he: קבוצת משתמשי תנאי משימה שגוי. קבוצת המשתמשים לא קיימת או שאין לך גישה אליה.

en: Incorrect action operation user. User does not exist or you have no access to it.
he: משתמש תנאי משימה שגוי. המשתמש לא קיים או שאין לך גישה אליו.

en: Incorrect arguments passed to function.
he: ארגומנטים שגויים הועברו לפונקציה.

en: Incorrect bulk value for interface.
he: ערך כמותי שגוי עבור המנשק.

en: Incorrect characters used for host name "%1$s".
he: תווים שגויים בשם המארח „%1$s”.

en: Incorrect conditions for discovery rule "%1$s".
he: תנאים שגויים לכלל הגילוי „%1$s”.

en: Incorrect custom expression "%2$s" for discovery rule "%1$s": %3$s.
he: ביטוי מותאם אישית שגוי „%2$s” לכלל הגילוי „%1$s”:‏ %3$s.

en: Incorrect custom expression "%2$s" for override "%1$s": %3$s.
he: ביטוי מותאם אישית „%2$s” שגוי למעקף „%1$s”:‏ %3$s.

en: Incorrect default charset for Zabbix database: %1$s.
he: ערכת תווי בררת המחדל למסד הנתונים של Zabbix שגויה: %1$s.

en: Incorrect evaltype value.
he: ערך evaltype שגוי.

en: Incorrect event object "%1$s" (%2$s) for event source "%3$s" (%4$s), only the following objects are supported: %5$s.
he: פריט אירוע שגוי „%1$s” ‏(%2$s) עבור מקור האירוע „%3$s”‏ (%4$s), קיימת תמיכה רק בפריטים הבאים: %5$s.

en: Incorrect eventobject value.
he: ערך eventobject שגוי.

en: Incorrect eventsource value.
he: ערך eventsource שגוי.

en: Incorrect field "%1$s" name or value in where statement for table "%2$s".
he: שם או ערך שגוי לשדה „%1$s” בביטוי where בטבלה „%2$s”.

en: Incorrect fields for sysmap.
he: שדות שגויים למערכת המפות.

en: Incorrect file path for "%1$s": %2$s.
he: נתיב הקובץ של „%1$s” שגוי: %2$s.

en: Incorrect file upload.
he: העלאת קובץ שגוי.

en: Incorrect filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
he: מזהה הנוסחה של תנאי המסנן שגוי עבור כלל הגילוי „%1$s”.

en: Incorrect filter condition macro for discovery rule "%1$s".
he: מאקרו תנאי מסנן שגוי לכלל הגילוי „%1$s”.

en: Incorrect filter condition macro for override "%1$s".
he: מאקרו תנאי מסנן שגוי למעקף „%1$s”.

en: Incorrect filter condition operator for discovery rule "%1$s".
he: סימן תנאי מסנן שגוי לכלל הגילוי „%1$s”.

en: Incorrect function is used
he: נעשה שימוש בפונקציה הלא נכונה

en: Incorrect image index.
he: מפתח תמונה שגוי.

en: Incorrect input parameters.
he: הפרמטרים של הקלט שגויים.

en: Incorrect interface DNS parameter "%1$s" provided.
he: למנשק סופק משתנה DNS שגוי „%1$s”.

en: Incorrect interface port "%1$s" provided.
he: פתחת המנשק שסופקה „%1$s” שגויה.

en: Incorrect inventory field "%1$s".
he: שדה המאגר „%1$s” שגוי.

en: Incorrect inventory mode in action operation.
he: מצב מאגר שגוי במשימת הפעולה.

en: Incorrect item for axis value.
he: פריט שגוי לערך ציר.

en: Incorrect item key "%1$s" provided for trigger expression on "%2$s".
he: סופק מפתח פריט שגוי „%1$s” לביטוי ההקפצה תחת „%2$s”.

en: Incorrect item value type
he: סוג ערך הפריט שגוי

en: Incorrect item value type "%1$s" provided for trigger function "%2$s".
he: סופק סוג ערך פריט „%1$s” שגוי עבור פונקציית ההקפצה „%2$s”.

en: Incorrect list of items.
he: רשימת פריטים שגויה.

en: Incorrect maintenance - date must be between 1970.01.01 and 2038.01.18
he: תקופת תחזוקה שגויה - התאריך צריך להיות בין 1970.01.01 ל־2038.01.18

en: Incorrect maintenance period (minimum 5 minutes)
he: תקופת התחזוקה שגויה (5 דקות לכל הפחות)

en: Incorrect map ID.
he: מזהה המפה שגוי.

en: Incorrect method "%1$s.%2$s".
he: שיטה שגויה „%1$s.%2$s”.

en: Incorrect object value.
he: ערך פריט שגוי.

en: Incorrect parameter "%1$s" value: %2$s.
he: משתנה שגוי „%1$s” ערך: %2$s.

en: Incorrect port range.
he: טווח הפתחות שגוי.

en: Incorrect regular expression "%1$s": "%2$s"
he: הביטוי הרגולרי „%1$s” שגוי: „%2$s”

en: Incorrect response received from Zabbix server "%1$s".
he: התקבלה תגובה שגויה משרת ה־Zabbix‏ „%1$s”.

en: Incorrect schedule: %1$s.
he: תזמון שגוי: %1$s.

en: Incorrect source value.
he: ערך המקור שגוי.

en: Incorrect status for host "%1$s".
he: מצב שגוי עבור מארח „%1$s”.

en: Incorrect templated web scenario step count.
he: ספירת צעדים לתרחיש רשת בתבנית שגויה.

en: Incorrect trigger expression.
he: ביטוי הקפצה שגוי.

en: Incorrect trigger expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
he: ביטוי הקפצה שגוי. המארח „%1$s” לא קיים או שאין לך גישה למארח זה.

en: Incorrect trigger expression. Trigger expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
he: ביטוי ההקפצה שגוי. רכיבי ביטוי ההקפצה לא יכולים להיות שייכים לתבנית ולמארח בו זמנית.

en: Incorrect trigger prototype expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
he: ביטוי אבטיפוס הקפצה שגוי. המארח „%1$s” לא קיים או שאין לך גישה למארח זה.

en: Incorrect trigger prototype expression. Trigger prototype expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
he: ביטוי אבטיפוס הקפצה שגוי. רכיבי ביטוי אבטיפוס הקפצה לא יכולים להיות שייכים לתבנית ולמארח בו זמנית.

en: Incorrect type of calculation for discovery rule "%1$s".
he: סוג החישוב לכלל הגילוי „%1$s” שגוי.

en: Incorrect user ID specified for map "%1$s".
he: מזהה משתמש שגוי צוין עבור המפה „%1$s”.

en: Incorrect user group ID specified for map "%1$s".
he: מזהה קבוצת משתמשים שגוי צוין עבור המפה „%1$s”.

en: Incorrect user name or password or account is temporarily blocked.
he: שם המשתמש או הססמה או החשבון חסומים זמנית.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field.
he: ערך שגוי „%1$s” לשדה „%2$s”.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field: must be between %3$s and %4$s, and have no more than %5$s digits after the decimal point.
he: ערך שגוי „%1$s” לשדה „%2$s”: חייב להיות בין %3$s לבין %4$s, ושלא יהיו לו יותר מ־%5$s ספרות אחרי הנקודה העשרונית.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field: must be between %3$s and %4$s.
he: ערך שגוי „%1$s” לשדה „%2$s”: חייב להיות בין %3$s ל־%4$s.

en: Incorrect value "%1$s" for float field "%2$s".
he: ערך שגוי „%1$s” עבור שדה נקודה צפה „%2$s”.

en: Incorrect value "%1$s" for int field "%2$s".
he: ערך שגוי „%1$s” עבור שדה מספר שלם „%2$s”.

en: Incorrect value "%1$s" for unsigned int field "%2$s".
he: ערך שגוי „%1$s” עבור שדה מספר שלם וחיובי „%2$s”.

en: Incorrect value for "%1$s" field.
he: ערך שגוי לשדה „%1$s”.

en: Incorrect value for field "%1$s": %2$s.
he: ערך שגוי עבור השדה „%1$s”:‏ %2$s.

en: Increase by
he: הגדלה בשיעור

en: Indicators
he: מחוונים

en: Indonesian (id_ID)
he: אינדונזית (id_ID)

en: Infinity
he: אינסוף

en: Info
he: מידע

en: Information
he: מידע

en: Information about a file. Returns JSON
he: מידע על קובץ. מחזירה JSON

en: Information about a service. Returns integer with param as state, startup; string - with param as displayname, path, user; text - with param as description; Specifically for state: 0 - running, 1 - paused, 2 - start pending, 3 - pause pending, 4 - continue pending, 5 - stop pending, 6 - stopped, 7 - unknown, 255 - no such service; Specifically for startup: 0 - automatic, 1 - automatic delayed, 2 - manual, 3 - disabled, 4 - unknown
he: מידע על שירות. מחזירה מספר שלם וחיובי עם פרמטר בתור מצב, התחלה; מחרוזת - עם פרמטר בתור שם תצוגה, path,‏ user; טקסט - עם פרמטר בתור תיאור; במיוחד עבור מצב: 0 - פעיל, 1 - מושהה, 2 - ההפעלה בהמתנה, 3 - השהיה בהמתנה, 4 - המשך בהמתנה, 5 - עצירה בהמתנה, 6 - נעצר, 7 - לא ידוע, 255 - אין כזה שירות; במיוחד עבור התחלה: 0 - אוטומטית, 1 - אוטומטית עם המתנה, 2 - ידנית, 3 - מושבתת, 4 - לא ידועה

en: Inherit
he: לרשת

en: Inherited
he: בירושה

en: Inherited and host macros
he: מאקרואים שהתקבלו בירושה ושל המארח

en: Inherited and host prototype macros
he: מאקרואים שהתקבלו בירושה ואבות טיפוס של המארח

en: Inherited and item tags
he: תגיות פריט וכאלו שהתקבלו בירושה

en: Inherited and scenario tags
he: תגיות תרחיש וכאלו שהתקבלו בירושה

en: Inherited and template macros
he: מאקרואים שהתקבלו בירושה ושל התבנית

en: Inherited and trigger tags
he: תגיות שהתקבלו בירושה ושל ההקפצה

en: Inherited items
he: פריטים שהתקבלו בירושה

en: Initial view
he: תצוגה ראשונית

en: Initial view is ignored if the default view is set.
he: תצוגה ראשונית לא תוצג אם מוגדרת תצוגת בררת מחדל.

en: Insert
he: הוספה

en: Insert expression
he: הוספת ביטוי

en: Install
he: התקנה

en: Installation
he: התקנה

en: Installer name
he: שם המתקין

en: Integrations
he: שילובים

en: Interface
he: מנשק

en: Interface is linked to item "%1$s" on "%2$s".
he: המנשק מקושר לפריט „%1$s” תחת „%2$s”.

en: Interface type
he: סוג מנשק

en: Interface with DNS "%1$s" cannot have empty IP address.
he: למנשק עם ה־DNS‏ „%1$s” לא יכולה להיות כתובת IP ריקה.

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name while having "Use DNS" property on "%2$s".
he: למנשק עם כתובת ה־IP‏ „%1$s” לא יכול להיות שם ריק בתור DNS בזמן שקיים מאפיין „שימוש ב־DNS” על „%2$s”.

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name.
he: למנשק עם כתובת ה־IP‏ „%1$s” לא יכול להיות שם ריק בתור DNS.

en: Interfaces
he: מנשקים

[ctx: authentication]
en: Internal
he: פנימית

[ctx: user type]
en: Internal
he: פנימי

en: Internal JSON-RPC error.
he: שגיאת JSON-RPC פנימית.

en: Internal actions
he: פעולות פנימיות

en: Internal data storage period
he: תקופת אחסון נתונים פנימיים

en: Internal error.
he: שגיאה פנימית.

en: Internal problem
he: תקלה פנימית

en: Internal problem recovery
he: שיקום של תקלה פנימית

en: Interval
he: משך

en: Invalid API method "%2$s" for user role "%1$s".
he: שיטת API שגויה „%2$s” לתפקיד משתמש „%1$s”.

en: Invalid IP address "%1$s".
he: כתובת IP שגויה „%1$s”.

en: Invalid JSON. An error occurred on the server while parsing the JSON text.
he: JSON שגוי. אירעה שגיאה בשרת בעת פענוח הטקסט ב־JSON.

en: Invalid YAML file contents
he: תכני קובץ ה־YAML שגויים

en: Invalid action condition: %1$s.
he: תנאי פעולה שגוי: %1$s.

en: Invalid condition: %1$s.
he: תנאי שגוי: %1$s.

en: Invalid date.
he: תאריך שגוי.

en: Invalid email address "%1$s".
he: כתובת דוא״ל שגויה „%1$s”.

en: Invalid email address for media type with ID "%1$s".
he: כתובת דוא״ל שגויה עבור סוג המדיה עם המזהה „%1$s”.

en: Invalid interval "%1$s".
he: מרווח זמן שגוי „%1$s”.

en: Invalid key "%1$s" for discovery rule "%2$s" on "%3$s": %4$s.
he: מפתח שגוי „%1$s” עבור כלל הגילוי „%2$s” תחת „%3$s”:‏ %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item "%2$s" on "%3$s": %4$s.
he: מפתח שגוי „%1$s” עבור הפריט „%2$s” תחת „%3$s”:‏ %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item prototype "%2$s" on "%3$s": %4$s.
he: מפתח שגוי „%1$s” עבור אבטיפוס פריט „%2$s” תחת „%3$s”:‏ %4$s.

en: Invalid key "%1$s": %2$s.
he: מפתח שגוי „%1$s”‏: %2$s.

en: Invalid method parameters.
he: הפרמטרים לשיטה שגויים.

en: Invalid parameter "%1$s": %2$s.
he: פרמטר שגוי „%1$s”‏: %2$s.

en: Invalid params.
he: פרמטרים שגויים.

en: Invalid request.
he: בקשה שגויה.

en: Invalid response code "%1$s".
he: קוד התגובה שגוי „%1$s”.

en: Invalid tag "%1$s": %2$s.
he: תגית שגויה „%1$s”‏: %2$s.

en: Invalid time period.
he: פרק הזמן שגוי.

en: Invalid zoomparameter "%1$s": %2$s.
he: משתנה תקריב „%1$s” שגוי: %2$s.

en: Inventory
he: מאגר

en: Inventory disabled for host "%1$s".
he: המאגר מבוטל עבור המארח „%1$s”.

en: Inventory field
he: שדה מאגר

en: Inventory mode
he: מצב מאגר

en: Is online?
he: מחובר?

en: Issuer
he: מנפיק

en: It is not possible to filter by user password.
he: אי אפשר לסנן לפי ססמת משתמש.

en: It is not possible to search by user password.
he: אי אפשר לחפש לפי ססמת משתמש.

en: Italian (it_IT)
he: איטלקית (it_IT)

en: Item
he: פריט

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
he: הפריט „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”, התקבל בירושה מתבנית אחרת.

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s".
he: הפריט „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Item "%1$s" cannot be copied without its master item.
he: לא ניתן להעתיק את הפריט „%1$s” ללא פריט ההורה שלו.

en: Item "%1$s" cannot populate a missing host inventory field number "%2$d". Choices are: from 0 (do not populate) to %3$d.
he: הפריט %1$s לא יכול לאכלס שדה מאגר ריק של מארח מספר „%2$d”. האפשרויות הן: החל מ־0 (לא לאכלס) ועד %3$d.

en: Item "%1$s" does not exist or you have no access to this item
he: הפריט „%1$s” לא קיים או שאין לך גישה לפריט הזה

en: Item added
he: נוסף פריט

en: Item contains user-defined macros with secret values. Values of these macros should be entered manually.
he: הפריט מכיל תסריטי מאקרו שנערכו על ידי המשתמש עם ערכים סודיים. את הערכים של תסריטי המאקרו האלה יש למלא ידנית.

en: Item copied | Items copied
he[0]: פריט הועתק
he[1]: פריטים הועתקו

en: Item count
he: כמות פריטים

en: Item deleted
he: פריט נמחק

en: Item disabled | Items disabled
he[0]: פריט מושבת
he[1]: פריטים מושבתים

en: Item enabled | Items enabled
he[0]: פריט מופעל
he[1]: פריטים מופעלים

en: Item in "not supported" state
he: פריט במצב „לא נתמך”

en: Item not selected
he: לא נבחר פריט

en: Item pre-processing is missing parameters: %1$s
he: חסרים פרמטרים בעיבוד הטרומי של הפריט: %1$s

en: Item prototype
he: אבטיפוס פריט

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
he: אבטיפוס הפריט „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”, התקבל בירושה מתבנית אחרת.

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s", linked to another rule.
he: אבטיפוס הפריט „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”, מקושר לכלל אחר.

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s".
he: אבטיפוס הפריט „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Item prototype added
he: נוסף אבטיפוס פריט

en: Item prototype deleted
he: נמחק אבטיפוס פריט

en: Item prototype updated | Item prototypes updated
he[0]: עודכן אבטיפוס פריט
he[1]: עודכנו אבות טיפוס פריט

en: Item prototype with ID "%1$s" is not available.
he: אבטיפוס פריט עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Item prototypes
he: אבות טיפוס פריט

en: Item prototypes deleted
he: אבות טיפוס פריט נמחקו

en: Item prototypes updated
he: אבות הטיפוס של הפריט עודכנו

en: Item tags
he: תגיות פריט

en: Item type does not use interface
he: סוג הפריט אינו משתמש במנשק

en: Item updated
he: פריט עודכן

en: Item uses host interface from non-parent host.
he: הפריט משתמש במנשק מארח ממארח שאינו הורה.

en: Item uses incorrect interface type.
he: המארח משתמש בסוג מנשק שגוי.

en: Item value
he: ערך פריט

en: Item values
he: ערכי הפריט

en: Item will not be refreshed. Please enter a correct update interval.
he: הפריט לא יעבור רענון. נא להזין טווח עדכון נכון.

en: Item will not be refreshed. Specified update interval requires having at least one either flexible or scheduling interval.
he: הפריט לא יעבור רענון. ההפרש שהוגדר בין העדכונים דורש לפחות הפרש גמיש או מתוזמן אחד.

en: Item will not be refreshed. Update interval should be between 1s and 1d. Also Scheduled/Flexible intervals can be used.
he: הפריט לא יעבור רענון. ההפרש בינן העדכונים אמור להיות בין שנייה ליום. ניתן גם להשתמש בהפרשי תזמון/גמישות.

en: Item with ID "%1$s" is not available.
he: פריט עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as a discovery rule.
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” ככלל גילוי.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item created from item prototype.
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” כפריט שנוצר מאבטיפוס פריט.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item prototype.
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” כאבטיפוס פריט.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item.
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” כפריט.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as unknown item element.
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s” כרכיב בלתי ידוע של פריט.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s".
he: פריט עם המפתח „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Items
he: פריטים

en: Items deleted
he: פריטים נמחקו

en: Items list
he: רשימת פריטים

en: Items location
he: מיקום פריטים

en: Items updated
he: פריטים התעדכנו

en: JMX agent
he: סוכן JMX

en: JMX endpoint
he: נקודת גישה JMX

en: JMX interfaces
he: מנשקי JMX

en: JSON array input is expected.
he: הקלט אמור להיות מערך JSON.

en: JSON data
he: נתוני JSON

en: JSON is expected
he: אמור היה להיות JSON

en: JSON string is expected
he: אמורה להיות מחרוזת JSON

en: JSON-RPC error generation failed. No such error "%1$s".
he: יצירת שגיאת JSON-RPC נכשלה. אין כזאת שגיאה „%1$s”.

en: Jan
he: ינו׳

en: January
he: ינואר

en: Japanese (ja_JP)
he: יפנית (ja_JP)

en: Jul
he: יול׳

en: July
he: יולי

en: Jun
he: יונ׳

en: June
he: יוני

en: Keep lost resources period
he: משך זמן שמירת משאבים אובדים

en: Key
he: מפתח

en: Key passphrase
he: מילת צופן למפתח

en: Kiosk mode
he: מצב קיוסק

en: Korean (ko_KR)
he: קוריאנית (ko_KR)

en: LDAP authentication
he: אימות LDAP

en: LDAP host
he: מארח LDAP

en: LDAP is not configured
he: לא מוגדר LDAP

en: LDAP login successful
he: הכניסה עם LDAP הצליחה

en: LDAP settings
he: הגדרות LDAP

en: LLD macro
he: מאקרו LLD (גילוי ברמה נמוכה)

en: LLD macros
he: מאקרואים LLD (גילוי ברמה נמוכה)

en: Label
he: תווית

en: Label location
he: מיקום התווית

en: Language
he: שפה

en: Language "%1$s" is not supported.
he: השפה „%1$s” אינה נתמכת.

[ctx: page navigation]
en: Last
he: אחרון

en: Last %1$d day | Last %1$d days
he[0]: ביום האחרון
he[1]: ב־%1$d הימים האחרונים

en: Last %1$d hour | Last %1$d hours
he[0]: בשעה האחרונה
he[1]: ב־%1$d השעות האחרונות

en: Last %1$d minute | Last %1$d minutes
he[0]: בדקה האחרונה
he[1]: ב־%1$d הדקות האחרונות

en: Last %1$d month | Last %1$d months
he[0]: בחודש האחרון
he[1]: ב־%1$d החודשים האחרונים

en: Last %1$d second | Last %1$d seconds
he[0]: בשנייה האחרונה
he[1]: ב־%1$d השניות האחרונות

en: Last %1$d year | Last %1$d years
he[0]: בשנה האחרונה
he[1]: ב־%1$d השנים האחרונות

en: Last access
he: גישה אחרונה

en: Last accessed at
he: גישה אחרונה ב־

en: Last check
he: הבדיקה האחרונה

en: Last hour graph
he: תרשים של השעה האחרונה

en: Last month graph
he: תרשים של החודש שעבר

en: Last name
he: שם משפחה

en: Last of
he: אחרון מבין

en: Last seen (age)
he: נראה לאחרונה (גיל)

en: Last sent
he: נשלח לאחרונה

en: Last value
he: ערך אחרון

en: Last week graph
he: תרשים השבוע שעבר

en: Latest data
he: נתונים עדכניים

en: Latest values
he: ערכים אחרונים

en: Latvian (lv_LV)
he: לטבית (lv_LV)

en: Layout
he: פריסה

en: Left
he: ימין

en: Left Y
he: Y שמאל

en: Left trim
he: צמצום משמאל

en: Legend
he: מקרא

en: Length
he: אורך

en: Licensed under
he: כפוף לרישיון

en: Limit for search and filter results
he: הגבלה לתוצאות החיפוש והסינון

en: Line
he: קו

en: Line color
he: צבע קו

en: Line type
he: סוג קו

en: Line width
he: עובי קו

en: Link
he: קישור

en: Link "selementid1" field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
he: הקישור בשדה „selementid1” מצביע למזהה selement במפה שאינו קיים „%1$s” במפה „%2$s”.

en: Link "selementid2" field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
he: הקישור בשדה „selementid2” מצביע למזהה selement במפה שאינו קיים „%1$s” במפה „%2$s”.

en: Link indicators
he: מחווני קישור

en: Link templates
he: קישור תבניות

en: Link to template
he: קישור לתבנית

en: Link to templates
he: קישור לתבניות

en: Linked map
he: מפה מקושרת

en: Linked templates
he: תבניות מקושרות

en: Linked to templates
he: מקושר לתבניות

en: Links
he: קישורים

en: List is empty
he: הרשימה ריקה

en: List of block devices and their type. Returns JSON
he: רשימה של התקני אחסון והסוג שלהם. מחזירה JSON

en: List of detected CPUs/CPU cores. Returns JSON
he: רשימה של המעבדים/ליבות המעבדים שזוהו. מחזירה JSON

en: List of directory entries, recursively. Returns JSON
he: הצגת רשומות התיקייה, באופן נסוג. מחזירה JSON

en: List of mounted filesystems and their types. Returns JSON
he: רשימה של מערכות הקבצים המעוגנות והסוג שלהן. מחזירה JSON

en: List of mounted filesystems, their types, disk space and inode statistics. Returns JSON
he: רשימה של מערכות קבצים מעוגנות, הסוג שלהן, השטח בכונן וסטטיסטיקת inodes. מחזירה JSON

en: List of network interfaces. Returns JSON
he: רשימת מנשקי הרשת. מחזירה JSON

en: List of object instances of Windows performance counters, discovered using object names in English. Returns JSON
he: רשימת מופעי פריטים של מוני ביצועים של Windows, התגלו דרך שמות הפריטים באנגלית. מחזירה JSON

en: List of object instances of Windows performance counters. Returns JSON
he: רשימת מופעי פריטים של מוני ביצועים של Windows. מחזירה JSON

en: List of user group shares
he: הצגת שיתופי קבוצות משתמשים

en: List of user shares
he: הצגת שיתופי משתמשים

en: Listing of MAC addresses. Returns string
he: רשימת כתובת MAC (חומרה). מחזירה מחרוזת

en: Listing of PCI or USB devices. Returns text
he: רשימת התקני PCI או USB. מחזירה טקסט

en: Listing of installed packages. Returns text
he: רשימת חבילות מותקנות. מחזירה טקסט

en: Listing of services. Returns 0 - if empty; text - list of services separated by a newline
he: רשימת שירותים. מחזירה 0 - אם ריקה; טקסט - רשימה של שירותים שמופרדים בסימן של שורה חדשה

en: Lithuanian (lt_LT)
he: ליטאית (lt_LT)

en: Loading time of full web page (in seconds). Returns float
he: זמן הטעינה של עמוד אינטרנט במלואו (בשניות). מחזירה שבר עשרוני

en: Loading...
he: בטעינה…

en: Local
he: מקומי

en: Local time
he: זמן מקומי

en: Location
he: מיקום

en: Location latitude
he: קו רוחב של המיקום

en: Location longitude
he: קו גובה של המיקום

en: Log
he: יומן

en: Log file monitoring with log rotation support. Returns log
he: מעקב אחר קובצי יומן עם תמיכה בגלגול קובצי יומן. מחזירה יומן

en: Log file monitoring. Returns log
he: מעקב אחר קובץ יומן. מחזירה יומן

en: Log time format
he: תבנית הזמן ליומן

en: Log unmatched SNMP traps
he: תיעוד מלכודות SNMP שאינן תואמות

en: Login
he: כניסה

en: Login attempts
he: ניסיונות כניסה

en: Login blocking interval
he: משך חסימת כניסה

en: Login name or password is incorrect.
he: שם הכניסה או הססמה שגויים.

en: Logout
he: יציאה

en: Logout requests
he: בקשות יציאה

en: Logout responses
he: תגובות יציאה

en: Lost
he: אבד

en: Low-level discovery rule in "not supported" state
he: כלל גילוי ברמה נמוכה במצב „לא נתמך“

[ctx: Monday short]
en: M
he: ב׳

[ctx: month short]
en: M
he: ח׳

en: MAC address A
he: כתובת MAC א׳

en: MAC address B
he: כתובת MAC ב׳

en: MD5 checksum of file. Returns character string (MD5 hash of the file)
he: בדיקת סכום MD5 על קובץ. מחזירה מחרוזת תווים (גיבוב ה־MD5 של הקובץ)

en: Macro
he: מאקרו

en: Macro "%1$s" already exists on "%2$s".
he: המאקרו „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Macro "%1$s" already exists.
he: המאקרו „%1$s” כבר קיים.

en: Macros
he: תבניות מאקרו

en: Macros updated
he: תבניות המאקרו עודכנו

en: Main filter
he: מסנן ראשי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Maintenance "%1$s" already exists.
he: עבודת התחזוקה „%1$s“ כבר קיימת.

en: Maintenance added
he: נוסף מצב תחזוקה

en: Maintenance deleted
he: נמחק מצב תחזוקה

en: Maintenance period
he: תקופת תחזוקה

en: Maintenance period length
he: משך תקופת תחזוקה

en: Maintenance periods
he: טווחי תחזוקה

en: Maintenance type
he: סוג תחזוקה

en: Maintenance updated
he: מצב התחזוקה עודכן

en: Maintenance with data collection
he: תחזוקה עם איסוף נתונים

en: Maintenance without data collection
he: תחזוקה ללא איסוף נתונים

en: Maintenance: %1$s
he: תחזוקה: %1$s

en: Make sure to copy the auth token as you won't be able to view it after the page is closed.
he: נא לוודא שהעתקת את אסימון האימות כיוון שלא תהיה לך אפשרות לראות אותו לאחר סגירת העמוד.

en: Manage API tokens
he: ניהול אסימוני API

en: Manage SLA
he: ניהול SLA

en: Manage scheduled reports
he: ניהול דוחות מתוזמנים

en: Manual
he: ידני

en: Manual event action
he: פעולת אירוע ידנית

en: Manual host action
he: פעולת מארח ידנית

en: Manually closed
he: נסגר ידנית

en: Map
he: מפה

en: Map "%1$s" already exists.
he: המפה „%1$s“ כבר קיימת.

en: Map "%1$s" is public and read-only sharing is disallowed.
he: המפה „%1$s” היא ציבורית ושיתוף לצורך קריאה בלבד אסור.

en: Map element
he: רכיב במפה

en: Map element is missing parameters: %1$s
he: ברכיב המפה חסרים פרמטרים: %1$s

en: Map element label location
he: מיקום תווית רכיב במפה

en: Map element label type
he: סוג תווית רכיב במפה

en: Map is updated! Return to map list?
he: המפה עודכנה! לחזור לרשימת המפות?

en: Map label type
he: סוג תוויות המפה

en: Map name cannot be empty.
he: שם המפה לא יכול להישאר ריק.

en: Map navigation tree
he: עץ ניווט במפה

en: Map owner cannot be empty.
he: הבעלות על המפה לא יכולה להיות ריקה.

en: Map shape
he: צורת המפה

en: Map update failed.
he: עדכון המפה נכשל.

en: Map with ID "%1$s" is not available.
he: מפה עם המזהה „%1$s” אינה זמינה.

en: Mapped to
he: ממופה אל

en: Mapping
he: מיפוי

en: Mappings
he: מיפויים

en: Maps
he: מפות

en: Mar
he: מרץ

en: March
he: מרץ

en: Mark elements on trigger status change
he: סימון רכיבים עם שינוי מצב הקפצה

en: Mark others
he: סימון אחרים

en: Mark selected
he: סימון הנבחרים

en: Mask
he: מסכה

en: Mass update
he: עדכון כמותי

en: Mass update elements
he: עדכון כמותי של רכיבים

en: Mass update shapes
he: עדכון כמותי של צורות

en: Master item
he: פריט אב

en: Matches regular expression
he: תואם לביטוי רגולרי

en: Mathematical functions
he: פונקציות מתמטיות

en: Max
he: מרבי

en: Max count of elements to show inside table cell
he: מספר הרכיבים המרבי להצגה בתוך תא של טבלה

en: Max history display period
he: תקופה מרבית להצגת היסטוריה

en: Max number of columns and rows in overview tables
he: מספר עמודות ושורות מרבי בטבלאות סקירה

en: Max period for time selector
he: הטווח המרבי לבורר זמן

en: Max zoom level
he: רמת תקריב מרבית

en: Maximum number of opened files supported by OS. Returns integer
he: מספר הקבצים הפתוחים המרבי שנתמך על ידי מערכת ההפעלה. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Maximum number of processes supported by OS. Returns integer
he: מספר התהליכים המרבי שנתמך על ידי מערכת ההפעלה. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Maximum required %1$s database version is %2$s.
he: גרסת מסד הנתונים %1$s העדכנית ביותר הנדרשת היא %2$s.

en: Maximum time period to display is %1$s day. | Maximum time period to display is %1$s days.
he[0]: תקופת הזמן המרבית להצגה היא יום %1$s.
he[1]: תקופת הזמן המרבית להצגה היא %1$s ימים.

en: Maximum total length of email address exceeded for media type with ID "%1$s".
he: חרגת מהאורך הכללי המרבי המותר לכתובת דוא״ל עבור סוג המדיה עם המזהה „%1$s”.

en: Maximum zoom level of the map.
he: רמת התקריב המרבית של המפה.

en: May
he: מאי

[ctx: May short]
en: May
he: מאי

en: Media
he: מדיה

en: Media type
he: סוג המדיה

en: Media type "%1$s" already exists.
he: סוג המדיה „%1$s“ כבר קיים.

en: Media type added
he: סוג מדיה נוסף

en: Media type deleted | Media types deleted
he[0]: סוג מדיה נמחק
he[1]: סוגי מדיה נמחקו

en: Media type disabled | Media types disabled
he[0]: סוג המדיה מושבת
he[1]: סוגי המדיה מושבתים

en: Media type enabled | Media types enabled
he[0]: סוג המדיה מופעל
he[1]: סוגי המדיה מופעלים

en: Media type test failed.
he: בדיקת סוג מדיה מושבת נכשלה.

en: Media type test log
he: יומן בדיקות סוג מדיה

en: Media type test successful.
he: בדיקת סוג מדיה מושבת הצליחה.

en: Media type updated
he: סוג המדיה עודכן

en: Media type with ID "%1$s" is not available.
he: סוג המדיה עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Media types
he: סוגי המדיה

en: Media types used by action "%1$s".
he: סוגי המדיה שמשמשים את הפעולה „%1$s”.

en: Members
he: חברים

en: Memory limit: %1$s
he: מגבלת זיכרון: %1$s

en: Memory size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
he: גודל הזיכרון בבתים או באחוזים מהכלל. מחזירה מספר שלם וחיובי עבור בתים; שבר עשרוני עבור אחוזים

en: Memory used by process in bytes. Returns integer
he: הזיכרון שמנוצל על ידי תהליך בבתים. מחזירה מספר שלם

en: Menu entry URL
he: כתובת רשומה בתפריט

en: Menu entry name
he: שם רשומה בתפריט

en: Menu path
he: נתיב בתפריט

en: Message
he: הודעה

en: Message format
he: מבנה הודעה

en: Message template
he: תבנית הודעה

en: Message templates
he: תבניות הודעות

en: Message timeout
he: תום זמן המתנה להודעה

en: Message type
he: סוג הודעה

en: Message/Command
he: הודעה/פקודה

en: Messages
he: הודעות

en: Messaging
he: התכתבות

en: Method not found.
he: השיטה לא נמצאה.

en: Middle
he: אמצעי

en: Min
he: מזערי

en: Minimum password length
he: אורך ססמה מזערי

en: Minimum required %1$s database version is %2$s.
he: גרסת מסד הנתונים %1$s הישנה ביותר הנדרשת היא %2$s.

en: Minimum required PHP memory limit is %1$s (configuration option "memory_limit").
he: מגבלת הזיכרון המזערית הנדרשת ל־PHP היא %1$s (אפשרות התצורה „memory_limit” - הגבלת זיכרון).

en: Minimum required PHP upload filesize is %1$s (configuration option "upload_max_filesize").
he: גודל הקובץ המזערי להעלאה הנדרש ל־PHP הוא %1$s (אפשרות התצורה „upload_max_filesize” - גודל קובץ מרבי להעלאה).

en: Minimum required PHP version is %1$s.
he: גרסת ה־PHP הנמוכה ביותר הנדרשת היא %1$s.

en: Minimum required TimescaleDB version is %1$s.
he: גרסת ה־TimeScaleDB הנמוכה ביותר הנדרשת היא %1$s.

en: Minimum required limit on execution time of PHP scripts is %1$s (configuration option "max_execution_time").
he: המגבלה המזערית הנדרשת לזמן הפעלה של סקריפטים מסוג PHP היא %1$s (אפשרות התצורה „max_execution_time” - זמן הפעלה מרבי).

en: Minimum required limit on input parse time for PHP scripts is %1$s (configuration option "max_input_time").
he: מגבלת הזמן המזערית הנדרשת לניתוח קלט לסקריפטים מסוג PHP היא %1$s (אפשרות התצוגה „max_input_time” - זמן קלט מרבי).

en: Minimum required size of PHP post is %1$s (configuration option "post_max_size").
he: הגודל המזערי הנדרשת לפרסום ב־PHP הוא %1$s (אפשרות התצורה „post_max_size” - זמן מרבי לפרסום).

en: Minimum severity
he: רמת חומרה מזערית

en: Minimum time period to display is %1$s minute. | Minimum time period to display is %1$s minutes.
he[0]: הזמן המזערי להצגה הוא דקה %1$s.
he[1]: הזמן המזערי להצגה הוא %1$s דקות.

en: Minutes
he: דקות

en: Missing "itemid" field for item.
he: שדה „itemid” חסר לפריט.

en: Missing "name" field for graph prototype.
he: השדה „name” (שם) חסר לאבטיפוס תרשים.

en: Missing "name" field for graph.
he: שדה „name” חסר לתרשים.

en: Missing data
he: נתונים חסרים

en: Missing items for graph "%1$s".
he: פריטים חסרים לתרשים „%1$s”.

en: Missing items for graph prototype "%1$s".
he: פריטים חסרים לאבטיפוס תרשים „%1$s”.

en: Missing key "%1$s" for host "%2$s".
he: חסר מפתח „%1$s” למארח „%2$s”.

en: Mode
he: מצב

en: Model
he: דגם

en: Module
he: מודול

en: Module added: %1$s. | Modules added: %1$s.
he[0]: נוסף מודול: %1$s.
he[1]: נוספו מודולים: %1$s.

en: Module deleted: %1$s. | Modules deleted: %1$s.
he[0]: נמחק מודול: %1$s.
he[1]: נמחקו מודולים: %1$s.

en: Module disabled: %1$s. | Modules disabled: %1$s.
he[0]: הושבת מודול: %1$s.
he[1]: הושבתו מודולים: %1$s.

en: Module enabled: %1$s. | Modules enabled: %1$s.
he[0]: הופעל מודול: %1$s.
he[1]: הופעלו מודולים: %1$s.

en: Module updated: %1$s.
he: עודכן מודול: %1$s.

en: Module with ID "%2$s" is not available for user role "%1$s".
he: המודול עם המזהה „%2$s” אינו זמין לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: Module.php class must extend %1$s for module located at %2$s.
he: המחלקה Module.php חייבת להרחיב את %1$s למודול שנמצא ב־%2$s.

en: Modules
he: מודולים

en: Modules updated
he: המודולים עודכנו

en: Mon
he: ב׳

en: Monday
he: יום שני

en: Monitored by
he: מנוטר על ידי

en: Monitored by proxy
he: מנוטר ע״י מתווך

en: Monitored host
he: מארח מנוטר

en: Monitoring
he: מעקב

en: Monospace
he: רוחב אחיד

en: Month
he: חודש

en: Monthly
he: חודשי

en: More matches found...
he: נמצאו תוצאות נוספות…

[ctx: screen reader]
en: More than %1$d matches for %2$s found
he: נמצאו יותר מ־%1$d תוצאות לחיפוש אחר %2$s

en: More than 10 minutes
he: יותר מ־10 דקות

en: More than one graph with name "%1$s" within host.
he: יותר מתרשים אחד עם השם „%1$s” במארח.

en: Most critical if all children have problems
he: הכי קריטי אם לכל הצאצאים יש תקלות

en: Most critical of child services
he: הכי קריטי מבין שירותי הצאצאים

en: Mozilla Firefox
he: Firefox מבית Mozilla

en: Multiple
he: מרובים

en: Multiple PROBLEM events
he: מגוון אירועי תקלה

en: Mute
he: השתקה

en: My
he: שלי

en: N
he: כ

[ctx: abbreviation of severity level]
en: N
he: ל

en: N%
he: כ%

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

[ctx: user first name]
en: Name
he: שם

en: Name ID
he: מזהה שם

en: Name of the form field should not exceed 255 characters.
he: שם שדה הטופס לא יכול לחרוג מ־255 תווים.

en: Namespace
he: מרחב שם

en: Navigate to default view
he: ניווט לתצוגת בררת מחדל

en: Navigate to initial view
he: ניווט לתצוגה הראשונית

en: Network discovery data storage period
he: תקופת אחסון נתוני גילוי רשת

en: Network interface list (includes interface type, status, IPv4 address, description). Returns text
he: רשימת מנשקי רשת (לרבות סוג המנשק, מצב, כתובת Pv4, תיאור). מחזירה טקסט

en: Network map added
he: נוספה מפת רשת

en: Network map deleted
he: מפת רשת נמחקה

en: Network map updated
he: מפת רשת עודכנה

en: Network maps
he: מפות רשת

en: Network timeout
he: תום זמן המתנה לרשת

en: Network timeout for item test
he: תום זמן המתנה לרשת לבדיקת פריט

en: Network timeout for media type test
he: תום זמן המתנה לרשת לבדיקת סוג מדיה

en: Network timeout for scheduled report test
he: שגיאת תום זמן המתנה לבדיקת דוח מתוזמן

en: Network timeout for script execution
he: תום זמן המתנה לרשת להפעלת סקריפט

en: Network utilization (combined transmit-rates and receive-rates) during the interval, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - network interface instance
he: ניצולת תעבורת רשת (שילוב בין מהירות שליחה לקבלה) במשך זמן מסוים, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor של VMware,‏ <instance> - כרטיס רשת מסוים

en: Never
he: מעולם לא

en: New SLA
he: SLA חדש

en: New additional rule
he: כלל נוסף חדש

en: New column
he: עמודה חדשה

en: New condition
he: תנאי חדש

en: New dashboard
he: לוח מחוונים חדש

en: New element
he: רכיב חדש

en: New event host group
he: קבוצת אירועים למארחים חדשה

en: New event tag name
he: שם תגית אירוע חדש

en: New event tag value
he: ערך חדש לתגית אירועים

en: New excluded downtime
he: זמן השבתה חדש מוחרג

en: New host
he: מארח חדש

en: New operation
he: פעילות חדשה

en: New regular expression
he: ביטוי רגולרי חדש

en: New service
he: שירות חדש

en: New tag name
he: שם תגית חדש

en: New triggers
he: הקפצות חדשות

en: Next page
he: העמוד הבא

en: Next step
he: השלב הבא

en: No
he: לא

en: No "%1$s" given for graph prototype.
he: לא סופק „%1$s” עבור אבטיפוס תרשים.

en: No "%1$s" given for graph.
he: לא סופק „%1$s” עבור תרשים.

en: No "%1$s" given for map.
he: לא סופק „%1$s” עבור מפה.

en: No "%2$s" given for a filter condition of discovery rule "%1$s".
he: לא סופק „%2$s” עבור תנאי מסנן לכלל גילוי „%1$s”.

en: No "%2$s" given for the filter of discovery rule "%1$s".
he: לא סופק „%2$s” עבור המסנן של כלל הגילוי „%1$s”.

en: No SNMP OID specified.
he: לא צוין OID של SNMP.

en: No authentication user name specified.
he: לא צוין שם משתמש לאימות.

en: No changes.
he: אין שינויים.

en: No conditions defined.
he: לא הוגדרו תנאים.

en: No data
he: אין נתונים

en: No data collection
he: אין איסוף נתונים

en: No data found.
he: לא נמצאו נתונים.

en: No data.
he: אין נתונים.

en: No default interface for "%1$s" type on "%2$s".
he: אין מנשק בררת מחדל עבור הסוג „%1$s” תחת „%2$s”.

en: No details
he: אין פרטים

en: No discovery rule IDs given.
he: לא סופק מזהה של כלל גילוי.

en: No enabled modules found.
he: לא נמצאו מודולים שהופעלו.

en: No encryption
he: אין הצפנה

en: No file was uploaded.
he: לא הועלה קובץ.

en: No graph item with graph ID "%1$s".
he: אין פריט תרשים עם מזהה התרשים „%1$s”.

en: No graphs added.
he: לא נוספו תרשימים.

en: No host IDs given.
he: לא סופקו מזהי מארחים.

en: No host selected.
he: לא נבחר מארח.

en: No host with host ID "%1$s".
he: אין מארח עם מזהה המארח „%1$s”.

en: No icon for map element ""%1$s".
he: אין סמל לרכיב המפה „%1$s”.

en: No image
he: אין תמונה

en: No interface found
he: לא נמצא מנשק

en: No interface found.
he: לא נמצא מנשק.

en: No interfaces are defined.
he: לא הוגדרו מנשקים.

en: No inventory mode specified for action operation.
he: לא צוין מצב מאגר לפעולת משימה.

en: No item with item ID "%1$s".
he: אין פריט עם מזהה הפריט „%1$s”.

en: No items defined.
he: לא הוגדרו פריטים.

en: No macros found.
he: לא נמצאו מאקרואים.

en: No maps added.
he: לא נוספו מפות.

en: No matches found
he: לא נמצאו התאמות

en: No new modules discovered
he: לא התגלו מודולים חדשים

en: No operations defined for action "%1$s".
he: לא הוגדרו פעילויות למשימה „%1$s”.

en: No permissions for system access.
he: אין הרשאות לגישה למערכת.

en: No permissions to call "%1$s.%2$s".
he: אין הרשאות לקרוא ל־„%1$s.%2$s”.

en: No permissions to referred object or it does not exist!
he: אין הרשה לפריט המופנה או שהוא לא קיים!

en: No private key file specified.
he: לא צוין מפתח פרטי.

en: No problems
he: איו תקלות

en: No proxy
he: אין מתווך

en: No public key file specified.
he: לא צוין מפתח ציבורי.

en: No recipients specified for action operation message.
he: לא צוינו נמענים להודעת פעילות משימה.

en: No refresh
he: ללא רענון

en: No script specified for action operation command.
he: לא צוין סקריפט לפקודת משימת הפעולה.

en: No target selected
he: לא נבחר יעד

en: No target selected.
he: לא נבחר יעד.

en: No targets specified for action operation global script.
he: לא צוינו יעדים לסקריפט גלובלי של פעילות משימה.

en: No trigger with trigger ID "%1$s".
he: אין הקפצה עם מזהה ההקפצה „%1$s”.

en: No triggers defined.
he: לא הוגדרו הקפצות.

en: No value
he: אין ערך

en: Non-boolean flags are deprecated.
he: הופסק השימוש בדגלונים שאינם בוליאנים.

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: Normal view
he: תצוגה רגילה

en: Norwegian (nb_NO)
he: נורבגית (nb_NO)

en: Not Ack
he: לא מוכר

en: Not all results are displayed. Please provide more specific search criteria.
he: לא כל התוצאות מוצגות. נא לספק תנאי חיפוש יותר נקודתיים.

en: Not all templates are linked to "%1$s".
he: לא כל התבנויות מקושרות אל „%1$s”.

en: Not allowed to set language for user "guest".
he: אין הרשאה להגדיר שפה למשתמש „guest” (אורח).

en: Not allowed to set password for user "guest".
he: אין הרשאה להגדיר את הססמה למשתמש „guest” (אורח).

en: Not allowed to set theme for user "guest".
he: אין הרשאה להגדיר ערכת עיצוב למשתמש „guest” (אורח).

en: Not authorized.
he: לא מורשה.

en: Not available
he: לא זמין

en: Not classified
he: אין סיווג

en: Not inherited items
he: פריטים שלא התקבלו בירושה

en: Not supported
he: אין תמיכה

en: Notes
he: הערות

en: Nothing
he: כלום

en: Notification report
he: דוח התראות

en: Notifications
he: התראות

en: Notify about canceled escalations
he: להודיע על הסלמות מבוטלות

en: Notify all involved
he: לשלוח התראות לכל המעורבים

en: Nov
he: נוב׳

en: November
he: נובמבר

en: Number of CPUs. Returns integer
he: מספר המעבדים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Number of available DS paths, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <datastore> - Datastore name, <partitionid> - internal id of physical device from vmware.hv.datastore.discovery
he: מספר נתיבי מאגרי נתונים, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏<uuid> - שם המארח של ה־hypervisor של VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים, <partitionid> - המזהה הפנימי של ההתקן הפיזי מתוך vmware.hv.datastore.discovery

en: Number of currently open file descriptors. Returns integer
he: מספר עם מתארי הקבצים (file descriptors) הפתוחים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Number of enabled items on the host.
he: מספר הפריטים הפעילים על המארח.

en: Number of hosts (enabled/disabled)
he: מספר המארחים (מופעל/כבוי)

en: Number of items (enabled/disabled/not supported)
he: מספר פריטים (פעילים/מושבתים/לא נתמכים)

en: Number of items in Zabbix database.
he: מספר הפריטים במסד הנתונים של Zabbix.

en: Number of items in proxy history that are not yet sent to the server
he: מספר הפריטים בהיסטוריה של המתווך שלא נשלחו עדיין לשרת

en: Number of items in the queue which are delayed by from to seconds, inclusive.
he: מספר הפריטים בתור שהושהו למשך תקופת שניות מ־ עד, כולל.

en: Number of items in the queue which are delayed by from to to seconds, inclusive.
he: מספר הפריטים בתור שהושהו למשך תקופת שניות מ־ עד, כולל.

en: Number of items in the queue which are delayed in Zabbix server or proxy by "from" till "to" seconds, inclusive.
he: מספר הפריטים שמעוכבים בתור בשרת או במתווך ה־Zabbix לפי „מ־” ועד „עד”, כולל.

en: Number of monitored hosts
he: מספר המארחים בפיקוח

en: Number of out-of-window collisions. Returns integer
he: מספר התנגשויות out-of-window (מחוץ למסגרת). מחזירה מספר שלם

en: Number of problems
he: מספר תקלות

en: Number of problems and expand most critical one
he: מספר תקלות והרחבה של הקריטית ביותר

en: Number of processor cores on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: מספר ליבות המעבד ב־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת השירות של VMware,‏ <uuid> - שם המארח של ה־Hypervisor של VMware

en: Number of processor threads on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: מספר תהליכי המעבד ב־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת השירות של VMware,‏ <uuid> - שם המארח של ה־Hypervisor של VMware

en: Number of processors on VMware virtual machine, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: מספר המעבדים במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת השירות של VMware,‏ <uuid> - שם המכונה הווירטואלית של VMware

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Number of seasons
he: מספר העונות

en: Number of status changes
he: מספר שינויי המצב

en: Number of steps
he: מספר השלבים

en: Number of templates
he: מספר התבניות

en: Number of triggers (enabled/disabled [problem/ok])
he: מספר ההקפצות (פעיל/מושבת [תקלה/תקין])

en: Number of triggers in Zabbix database.
he: מספר ההקפצות במסד הנתונים של Zabbix.

en: Number of unsupported items in Zabbix database.
he: מספר הפריטים שאינם נתמכים במסד הנתונים של Zabbix.

en: Number of unsupported items on the host.
he: מספר הפריטים שאינם נתמכים במארח.

en: Number of users (online)
he: מספר המשתמשים (מקוונים)

en: Number of users logged in. Returns integer
he: מספר המשתמשים שנכנסו למערכת. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Number of values stored in table HISTORY.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה HISTORY.

en: Number of values stored in table HISTORY_LOG.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה HISTORY_LOG.

en: Number of values stored in table HISTORY_STR.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה HISTORY_STR.

en: Number of values stored in table HISTORY_TEXT.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה HISTORY_TEXT.

en: Number of values stored in table HISTORY_UINT.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה HISTORY_UINT.

en: Number of values stored in table TRENDS.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה TRENDS.

en: Number of values stored in table TRENDS_UINT.
he: מספר הערכים המאוחסנים בטבלה TRENDS_UINT.

en: Number of virtual machines on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: מספר המכונות הווירטואליות ב־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־Hypervisor

en: Number or percentage of inodes. Returns integer for number; float for percentage
he: מספר אחוזי ה־inodes. מחזירה מספר שלם וחיובי עבור מספר, שבר עשרוני עבור אחוז

en: Numeral systems
he: מערכות ספרתיות

en: Numeric (float)
he: מספרי (שבר עשרוני)

en: Numeric (integer)
he: ספרתי (שלם וחיובי)

en: Numeric (unsigned)
he: מספרי (ללא סימן)

en: OEM
he: יצרן

en: OK
he: תקין

en: OK event closes
he: האירוע התקין נסגר

en: OK event generation
he: יצירת אירועי תקינות

en: OOB IP address
he: כתובת IP של OOB

en: OOB router
he: נתב OOB

en: OOB subnet mask
he: מסכת רשת OOB

en: OS
he: מערכת הפעלה

en: OS (Full details)
he: מערכת הפעלה (פרטים מלאים)

en: OS (Short)
he: מערכת הפעלה (קצר)

en: Object
he: עצם

en: Oct
he: אוק׳

en: Octal to decimal
he: אוקטלי לעשרוני

en: October
he: אוקטובר

en: Off
he: כבוי

en: Ok
he: בסדר

en: Old event tag name
he: שם תגית אירוע ישן

en: Old event tag value
he: ערך תגית אירוע ישן

en: Old tag name
he: שם התגית הקודם

en: On
he: פעיל

en: On status change triggers blink for
he: עם החלפת מצב ההקפצות מהבהבות למשך

en: Once
he: פעם אחת

en: One
he: אחד

en: One time only
he: פעם אחת בלבד

en: Only Zabbix agent, SNMPv1, SNMPv2 and SNMPv3 checks can be made unique.
he: רק בדיקות של סוכן Zabbix,‏ SNMPv1,‏ SNMPv2 ו־SNMPv3 יכולות להיות ייחודיות.

en: Only administrators can set map owner.
he: רק מנהלים יכולים להגדיר בעלות על מפה.

en: Only items assigned to enabled hosts are counted
he: רק פריטים שהוקצו למארחים פעילים נספרים

en: Only one Prometheus step is allowed.
he: מותר רק שלב Prometheus אחד.

en: Only one change step is allowed.
he: מותר רק שינוי אחד לצעד.

en: Only one check can be unique.
he: רק בדיקה אחת יכולה להיות ייחודית.

en: Only one not supported value check is allowed.
he: מותר רק בדיקת ערכים אחת בלתי נתמכת.

en: Only one throttling step is allowed.
he: מותר רק צעד האטה אחד.

en: Only selected problem | Only selected problems
he[0]: רק תקלה נבחרת
he[1]: רק תקלות נבחרות

en: Only services without children
he: רק שירותים בלי צאצאים

en: Only services without problem tags
he: רק שירותים ללא תגיות של תקלות

en: Only super admins can set dashboard owner.
he: רק מנהלי על יכולים להגדיר בעלות על לוח מחוונים.

en: Only super admins can set report owner.
he: רק מנהלי על יכולים להגדיר בעלות על דוח.

en: Only triggers assigned to enabled hosts and depending on enabled items are counted
he: רק הקפצות שמוקצות למארחים מופעלים שתלויות בפריטים פעילים נספרות

en: Open log
he: פתיחת היומן

en: Operating system information. Returns string
he: פרטים על מערכת ההפעלה. מחזירה מחרוזת

en: Operation
he: פעילות

en: Operation "%1$s" already exists for action "%2$s".
he: הפעילות „%1$s” כבר קיימת למשימה „%2$s”.

en: Operation "%1$s" already exists.
he: הפעילות „%1$s” כבר קיימת.

en: Operation cannot be performed due to unauthorized request.
he: לא ניתן לבצע את הפעולה עקב בקשה בלתי מורשית.

en: Operation details
he: פרטי הפעולה

en: Operation has no group to operate.
he: לפעולה אין קבוצה לביצוע.

en: Operation has no template to operate.
he: לפעולה אין תבנית לפעילות.

en: Operational data
he: נתונים תפעוליים

en: Operations
he: פעולות

en: Operator
he: מפעיל

en: Operator functions
he: פונקציות מפעיל

en: Options
he: אפשרויות

en: Or
he: או

en: Order
he: סדר

en: Order column
he: סידור העמודה

en: Original
he: מקורי

en: Other
he: אחר

en: Other configuration parameters
he: פרמטרים אחרים של תצורה

en: Other parameters
he: פרמטרים אחרים

en: Others
he: אחרים

en: Outgoing traffic statistics on network interface. Returns integer
he: סטטיסטיקת תעבורה יוצאת במנשק רשת. מחזירה מספר שלם ועשרוני

en: Output
he: פלט

en: Overlapping widgets at X:%3$d, Y:%4$d on page #%2$d of dashboard "%1$s".
he: וידג׳טים חופפים בנקודה X:%3$d,‏ Y:%4$d בעמוד מס׳ %2$d של לוח המחוונים „%1$s”.

[ctx: item_form]
en: Overridden by
he: נדרס ע״י

en: Override
he: מעקף

en: Override item history period
he: דריסת תקופת היסטוריית פריט

en: Override item trend period
he: דריסת תקופת מגמת פריט

en: Override with name "%1$s" already exists.
he: כבר קיים מעקף עם השם „%1$s”.

en: Overrides
he: מעקפים

en: Overview
he: סקירה

en: Owner
he: בעלות

en: PHP LDAP extension missing.
he: הרחבת ה־PHP בשם LDAP חסרה.

en: PHP OpenSSL extension missing.
he: הרחבת OpenSSL של PHP חסרה.

en: PHP bcmath extension missing (PHP configuration parameter --enable-bcmath).
he: הרחבת ה־PHP בשם bcmath חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-bcmath).

en: PHP ctype extension missing (PHP configuration parameter --enable-ctype).
he: הרחבת ה־PHP בשם ctype חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-ctype).

en: PHP databases support
he: תמיכה במסדי נתונים ל־PHP

en: PHP gd FreeType support
he: תמיכה ב־FreeType עבור PHP gd

en: PHP gd FreeType support missing.
he: התמיכה ב־FreeType עבור PHP gd.

en: PHP gd GIF image support missing.
he: חסרה תמיכה בתמונות PHP gd GIF.

en: PHP gd GIF support
he: תמיכה ב־PHP gd GIF

en: PHP gd JPEG image support missing.
he: התמיכה בתמונות JPEG עבור PHP gd חסרה.

en: PHP gd JPEG support
he: תמיכה ב־JPEG עבור PHP gd

en: PHP gd PNG image support missing.
he: התמיכה בתמונות PNG עבור PHP gd חסרה.

en: PHP gd PNG support
he: תמיכה ב־PNG עבור PHP gd

en: PHP gd extension missing (PHP configuration parameter --with-gd).
he: הרחבת ה־PHP בשם gd חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--with-gd).

en: PHP gettext extension missing (PHP configuration parameter --with-gettext). Translations will not be available.
he: הרחבת ה־PHP בשם gettext חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-gettext). התרגומים לא יהיו זמינים.

en: PHP libxml extension missing.
he: הרחבת ה־PHP בשם libxml חסרה.

en: PHP mbstring extension missing (PHP configuration parameter --enable-mbstring).
he: הרחבת ה־PHP בשם mbstring חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-mbstring).

en: PHP option "%1$s"
he: אפשרות PHP ‏„%1$s”

en: PHP option "%1$s" must be set to "%2$s"
he: אפשרות ה־PHP‏ „%1$s” חייבת להיות מוגדרת ל־„%2$s”

en: PHP session auto start must be disabled (PHP directive "session.auto_start").
he: יש להשבית את ההפעלה האוטומטית של PHP session (הנחיית ה־PHP‏ „session.auto_start”).

en: PHP session extension missing (PHP configuration parameter --enable-session).
he: הרחבת ה־PHP בשם session חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-session).

en: PHP sockets extension missing (PHP configuration parameter --enable-sockets).
he: הרחבת ה־PHP בשם sockets חסרה (פרמטר תצורת ה־PHP‏ ‎--enable-sockets).

en: PHP string function overloading must be disabled.
he: יש להשבית העמסת תכונת מחרוזת (string function overloading) של PHP.

en: PHP version
he: גרסת PHP

en: PHP xmlreader extension missing.
he: הרחבת ה־PHP בשם xmlreader חסרה.

en: PHP xmlwriter extension missing.
he: הרחבת ה־PHP בשם xmlwriter חסרה.

en: PROBLEM
he: תקלה

en: PROBLEM event generation mode
he: מצב יצירת אירוע תקלה

en: PSK identity
he: זהות PSK

en: Page %1$d
he: עמוד %1$d

en: Page display period
he: משך הצגת עמוד

en: Page received incorrect data
he: העמוד קיבל נתונים שגויים

[ctx: page navigation]
en: Pager
he: נווט

en: Parameter
he: פרמטר

en: Parameter "%1$s" is deprecated.
he: הפרמטר „%1$s” נזנח.

en: Parameters
he: פרמטרים

en: Parameters "esc_step_from" and "esc_step_to" must be set together.
he: את המשתנים „esc_step_from” ו־„esc_step_to” יש להגדיר ביחד.

en: Parent discovery rules
he: כללי גילוי הורה

en: Parent graphs
he: תרשימי הורה

en: Parent host value
he: ערך מארח הורה

en: Parent items
he: פריטי הורה

en: Parent services
he: שירותי הורה

en: Parent templates
he: תבניות הורה

en: Parent triggers
he: הקפצות הורה

en: Parent web scenarios
he: תרחישי רשת הורה

en: Parent-child relation conflict in services "%1$s" and "%2$s".
he: סתירה ביחס הורה-צאצא בשירותים „%1$s” ו־„%2$s”.

en: Parse
he: ניתוח

en: Parse error
he: שגיאת פענוח

en: Passive
he: פאסיבי

en: Password
he: ססמה

en: Password (once again)
he: ססמה (פעם נוספת)

en: Password is not mandatory for non internal authentication type.
he: ססמה אינה מחייבת עבור סוגי אימות שאינם פנימיים.

en: Password must contain
he: הססמה חייבת להכיל

en: Password policy
he: מדיניות הססמה

en: Password requirements:
he: דרישות ססמה:

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste page
he: הדבקת עמוד

en: Paste widget
he: הדבקת וידג׳ט

en: Paste without external links
he: הדבקה ללא קישורים חיצוניים

en: Pattern
he: תבנית

en: Pause operations for suppressed problems
he: השהיית פעולות לתקלות מוסתרות

en: Peak memory usage: %1$s
he: השימוש המרבי בזיכרון: %1$s

en: Percent of time the virtual machine is unable to run because it is contending for access to the physical CPU(s), <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: אחוז הזמן שמכונה וירטואלית לא יכולה לרוץ כי היא מתחרה על גישה למעבדים פיזיים, <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMware

en: Percentage
he: אחוז

en: Percentage of host physical memory that has been consumed, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: אחוז הזיכרון הפיזי של המארח שנצרך, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח מכונה וירטואלית ב־VMware

en: Percentage of time that the virtual machine was ready, but could not get scheduled to run on the physical CPU, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - CPU instance
he: אחוז הזמן שהמכונה הווירטואלית הייתה מכונה אך לא קיבלה משבצת זמן לרוץ על המעבד הפיזי, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מס׳ מעבד

en: Percentile line (left)
he: קו אחוזון (שמאל)

en: Percentile line (right)
he: קו אחוזון (ימין)

en: Performs a DNS query. Returns character string with the required type of information
he: ביצוע שאילתת DNS. מחזירה מחרוזת תווים עם סוג המידע הנדרש

en: Period
he: תקופה

en: Period shift
he: הזחת פרק זמן

en: Period type
he: סוג התקופה

en: Periods
he: תקופות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permissions can be assigned for user groups only.
he: ניתן להקצות הרשאות לקבוצות משתמשים בלבד.

en: Persian (fa_IR)
he: פרסית (fa_IR)

en: Pie
he: פאי

en: Placing algorithm
he: אלגוריתם הצבה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Play
he: ניגון

en: Play sound
he: ניגון צליל

en: Please check configuration parameters. If all is correct, press "%1$s" button, or "%2$s" button to change configuration parameters.
he: נא לבדוק את משתני התצורה. אם כולם נכונים, יש ללחוץ על הכפתור „%1$s” או לחלופין על הכפתור „%2$s” כדי לשנות משתני תצורה.

en: Please confirm that you want to remove all macros.
he: נא לאשר שברצונך להסיר את כל תסריטי המאקרו.

en: Please confirm that you want to remove all value mappings.
he: נא לאשר שברצונך להסיר את כל מיפויי הערכים.

en: Please create database manually, and set the configuration parameters for connection to this database. Press "%1$s" button when done.
he: נא ליצור מסד נתונים ידנית ולהגדיר את משתני התצורה לחיבור למסד הנתונים הזה. יש ללחוץ על הכפתור „%1$s” לאחר סיום הפעולה.

en: Please enable "allow_url_fopen" directive.
he: נא להפעיל את ההנחיה „allow_url_fopen” (לאפשר פתיחת קישורים).

en: Please select two elements
he: נא לבחור בשני רכיבים

en: Point size
he: גודל נקודה

en: Points
he: נקודות

en: Polish (pl_PL)
he: פולנית (pl_PL)

en: Populates host inventory field
he: ממלא שדה במאגר המארח

en: Port
he: פתחה

en: Port cannot be empty for host interface.
he: הפתחה לא יכולה להיות ריקה עבור מנשק המארח.

en: Port range
he: טווח פתחות

en: Portuguese (pt_BR)
he: פורטוגלית (pt_BR)

en: Portuguese (pt_PT)
he: פורטוגלית (pt_PT)

en: Position
he: מיקום

en: Position is ignored for s, uptime and unixtime units.
he: המיקום זוכה להתעלמות ביחידות שנ׳, זמן פעילות ושעון יוניקס.

en: Post fields
he: שדות Post

en: Post type
he: סוג Post

en: PostgreSQL database server version is too old.
he: גרסת שרת מסד הנתונים מסוג PostgreSQL ישנה מדי.

en: Power usage , <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <max> - Maximum allowed power usage
he: ניצולת חשמל , <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של ה־VMware hypervisor,‏ <max> - ניצולת החשמל המרבית המותרת

en: Power value
he: ערך חזקה

en: Pre-installation summary
he: תקציר טרום התקנה

en: Prediction functions
he: פונקציות חיזוי

en: Preprocessing
he: עיבוד טרומי

en: Preprocessing steps
he: שלבי עיבוד טרומי

en: Prev. time
he: פעם קודמת

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Previous day
he: היום הקודם

en: Previous month
he: החודש הקודם

en: Previous page
he: העמוד הקודם

en: Previous value
he: ערך קודם

en: Previous week
he: שבוע שעבר

en: Previous year
he: שנה שעברה

en: Primary POC cell
he: סלולרי של איש קשר ראשי

en: Primary POC email
he: דוא״ל של איש קשר ראשי

en: Primary POC name
he: שם איש קשר ראשי

en: Primary POC notes
he: הערות איש קשר ראשי

en: Primary POC phone A
he: טלפון א׳ איש קשר ראשי

en: Primary POC phone B
he: טלפון ב׳ איש קשר ראשי

en: Primary POC screen name
he: שם מסך איש קשר ראשי

en: Privacy passphrase
he: מילת צופן לפרטיות

en: Privacy protocol
he: פרוטוקול פרטיות

en: Private
he: פרטי

en: Private key file
he: קובץ מפתח פרטי

en: Privilege level
he: רמת ההרשאות

en: Problem
he: תקלה

en: Problem created
he: נוצרה תקלה

en: Problem display
he: תצוגת תקלה

en: Problem expression
he: ביטוי התקלה

en: Problem hosts
he: מארחים בתקלה

en: Problem is not suppressed
he: התקלה אינה מוסתרת

en: Problem is suppressed
he: התקלה מוסתרת

en: Problem on
he: תקלה עם

en: Problem recovery
he: שיקום תקלה

en: Problem resolved
he: התקלה נפתרה

en: Problem tags
he: תגיות תקלה

en: Problem update
he: עדכון תקלה

en: Problems
he: תקלות

en: Problems by severity
he: תקלות לפי חומרה

en: Process CPU utilization percentage. Returns float
he: אחוז ניצולת מעבד של תהליך. מחזירה שבר עשרוני (float)

en: Process tags
he: עיבוד תגיות

en: Profile
he: פרופיל

en: Prometheus pattern
he: תבנית Prometheus

en: Prometheus to JSON
he: Prometheus ל־JSON

en: Properties
he: תכונות

en: Provided URL "%1$s" is invalid.
he: הכתובת שסופקה „%1$s” שגויה.

en: Proxies
he: מתווכים

en: Proxy
he: מתווך

en: Proxy "%1$s" already exists.
he: המתווך „%1$s” כבר קיים.

en: Proxy "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
he: המתווך „%1$s” עבור המארח „%2$s” לא קיים.

en: Proxy "%1$s" is used by action "%2$s".
he: הפעולה „%2$s” משתמשת במתווך „%1$s”.

en: Proxy "%1$s" is used by discovery rule "%2$s".
he: נעשה שימוש במתווך „%1$s” על ידי כלל הגילוי „%2$s”.

en: Proxy added
he: נוסף מתווך

en: Proxy address
he: כתובת מתווך

en: Proxy deleted | Proxies deleted
he[0]: מתווך נמחק
he[1]: מתווכים נמחקו

en: Proxy mode
he: מצב מתווך

en: Proxy name
he: שם מתווך

en: Proxy updated
he: מתווך עודכן

en: Public
he: ציבורי

en: Public key
he: מפתח ציבורי

en: Public key file
he: קובץ מפתח ציבורי

en: Quarter
he: רבעון

en: Quarterly
he: רבעוני

en: Query fields
he: שדות תשאול

en: Queue
he: תור

en: Queue details
he: פרטי התור

en: Queue overview
he: סקירת התור

en: Queue overview by proxy
he: סקירת התור לפי מתווך

en: RESOLVED
he: נפתר

en: RMCP+
he: RMCP+‎

en: Raw data
he: נתונים גולמיים

en: Raw post
he: Post גולמי

en: Read
he: קריאה

en: Read only
he: קריאה בלבד

en: Read-only
he: קריאה-בלבד

en: Read-only access to services
he: גישה לקריאה בלבד מהשירותים

en: Read-only access to services with tag
he: גישה לקריאה בלבד מהשירותים עם תגית

en: Read-write
he: קריאה-כתיבה

en: Read-write access to services
he: גישה לקריאה-כתיבה לשירותים

en: Read-write access to services with tag
he: גישה לקריאה-כתיבה לשירותים עם תגית

en: Reads modbus data. Returns various types
he: קוראת נתוני modbus. מחזירה מגוון סוגים

en: Received value
he: ערך שהתקבל

en: Recent problems
he: תקלות אחרונות

en: Recipient
he: מען

en: Recipient already exists.
he: הנמען כבר קיים.

en: Recipients
he: נמענים

en: Recordset ID
he: מזהה סדרת רשומות

en: Recovery
he: שחזור

en: Recovery expression
he: ביטוי שחזור

en: Recovery expression syntax error.
he: שגיאה בתחביר ביטוי השחזור.

en: Recovery operations
he: פעולות שחזור

en: Recovery time
he: מועד השחזור

en: Rectangle
he: מרובע

en: Refresh
he: רענון

en: Refresh interval
he: תדירות רענון

en: Regenerate
he: לייצר מחדש

en: Regenerate selected API token? Previously generated token will become invalid.
he: לייצר את אסימון ה־API הנבחר מחדש? האסימון שנוצר קודם לכן לא יהיה תקף עוד.

en: Regular
he: רגיל

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Regular expression "%1$s" already exists.
he: הביטוי הרגולרי „%1$s” כבר קיים.

en: Regular expression added
he: נוסף ביטוי רגולרי

en: Regular expression deleted | Regular expressions deleted
he[0]: ביטוי רגולרי נמחק
he[1]: ביטויים רגולריים נמחקו

en: Regular expression must be a string
he: הביטוי הרגולרי חייב להיות מחרוזת

en: Regular expression updated
he: הביטוי הרגולרי עודכן

en: Regular expressions
he: ביטויים רגולריים

en: Related reports
he: דוחות קשורים

en: Release to create a widget.
he: יש לשחרר כדי ליצור וידג׳ט.

en: Remember me for 30 days
he: לזכור אותי למשך 30 יום

en: Remote command
he: פקודה מרוחקת

en: Remove
he: הסרה

en: Remove all
he: להסיר הכול

en: Remove domain name
he: הסרת שם מתחם

en: Remove from favorites
he: הסרה מהמועדפים

en: Remove from host group
he: הסרה מקבוצת המארחים

en: Remove from host groups
he: הסרה מקבוצות המארחים

en: Remove host
he: הסרת מארח

[ctx: screen reader]
en: Remove, %1$s
he: הסרה, %1$s

en: Removed
he: הוסר

[ctx: screen reader]
en: Removed, %1$s
he: הוסר, %1$s

en: Rename
he: שינוי השם

en: Repeat on
he: לחזור ב־

en: Repeats
he: חוזרת

en: Replace
he: החלפה

en: Replace dependencies
he: החלפת תלויות

en: Replacement
he: החלפה

en: Report "%1$s" already exists.
he: הדוח „%1$s” כבר קיים.

en: Report generated by other users will be changed to the current user.
he: דוח שנוצר על ידי משתמשים אחרים ישתנה למשתמש הנוכחי.

en: Report generating test failed.
he: בדיקת יצירת דוחות נכשלה.

en: Report generating test successful.
he: בדיקת יצירת דוחות הצליחה.

en: Report is currently generated by "%1$s".
he: הדוח נוצר כעת על ידי „%1$s”.

en: Report sending failed for: %1$s.
he: נכשלה שליחת הדוח אל: %1$s.

en: Report was successfully sent to: %1$s.
he: הדוח נשלח בהצלחה אל: %1$s.

en: Reporting period
he: תקופת דיווח

en: Reports
he: דוחות

en: Request body
he: גוף בקשה

en: Request body type
he: סוג גוף הבקשה

en: Request sent successfully
he: הבקשה נשלחה בהצלחה

en: Request type
he: סוג בקשה

en: Required
he: נדרש

en: Required host permissions
he: הרשאות מארח נדרשות

en: Required performance (vps)
he: ביצועים נדרשים (ערכים לשנייה)

en: Required performance of the Zabbix server, in new values per second expected.
he: ביצועים נדרשים משרת ה־Zabbix, בציפייה לערכים חדשים בשנייה.

en: Required server performance, new values per second
he: דרישות שרת נדרשות, ערכים חדשים לשנייה

en: Required status codes
he: קודים נדרשים למצב

en: Required string
he: מחרוזת נדרשת

en: Reset
he: איפוס

en: Reset all fields to default values?
he: לאפס את כל השדות לערכי בררת המחדל?

en: Reset confirmation
he: אישור איפוס

en: Reset defaults
he: איפוס לבררות המחדל

en: Reset to initial view
he: איפוס לתצוגה הראשונית

en: Resolved
he: נפתר

en: Resolved by
he: נפתר על ידי

en: Resolved by correlation rule "%1$s".
he: נפתר על ידי כלל היחס „%1$s”.

en: Resolved by correlation rule.
he: נפתר על ידי כלל יחס.

en: Resolved by inaccessible user.
he: נפתר על ידי משתמש בלתי נגיש.

en: Resolved by user "%1$s".
he: נפתר על ידי המשתמש „%1$s”.

en: Resource
he: משאב

en: Resource ID
he: מזהה משאב

en: Response
he: תגובה

en: Response code
he: קוד משוב

en: Response time
he: זמן משוב

en: Response type: JSON
he: סוג התגובה: JSON

en: Response type: String
he: סוג התגובה: מחרוזת

en: Result
he: תוצאה

en: Result converted to %1$s
he: התוצאה הומרה לכדי %1$s

en: Result is FALSE
he: התוצאה היא שקר

en: Result is TRUE
he: התוצאה היא אמת

en: Result type
he: סוג התוצאה

en: Result with value map applied
he: חלה תוצאה עם מפת ערכים

en: Retrieve mode
he: מצב קבלה

en: Retrieving contents of a file. Returns text
he: קבלת תוכן של קובץ. מחזירה טקסט

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Return a JSON array with LLD macros describing the MBean objects or their attributes. Can be used for LLD.
he: מחזירה מערך JSON עם רכיבי MBean או המאפיינים שלהם. ניתן להשתמש לטובת גילוי ברמה נמוכה.

en: Return a JSON array with MBean objects or their attributes. Compared to jmx.discovery it does not define LLD macros. Can be used for LLD.
he: מחזירה מערך JSON עם רכיבי MBean או המאפיינים שלהם. בהשוואה ל־jmx.discovery לא מוגדרים תסריטי מאקרו של גילוי ברמה נמוכה. ניתן להשתמש לטובת גילוי ברמה נמוכה.

en: Return first column of the first row of the SQL query result.
he: החזרת העמודה הראשונה של השורה הראשונה מתוצאת שאילתת ה־SQL.

en: Return value of an attribute of MBean object.
he: מחזירה ערך של מאפיין של רכיב MBean.

en: Returns 4-digit string containing octal number with Unix permissions
he: מחזירה מחרוזת באורך 4 ספרות שמכילה מספר אוקטלי (בסיס 8) עם הרשאות יוניקס

en: Returns ICMP ping response time in seconds. Example: 0.02
he: מחזירה תגובת ping מסוג ICMP בשניות. למשל: 0.02

en: Returns a JSON array describing the host network interfaces configured in Zabbix. Can be used for LLD.
he: מזירה מערך JSON שמתאר את מנשקי הרשת של המארח שמוגדרים ב־Zabbix. ניתן להשתמש בזה לגילוי ברמה נמוכה.

en: Returns a JSON object containing Zabbix server or proxy internal metrics.
he: מחזירה עצם JSON שמכיל מדדים פנימיים של שרת או מתווך Zabbix.

en: Returns availability of a particular type of checks on the host. Value of this item corresponds to availability icons in the host list. Valid types are: agent, snmp, ipmi, jmx.
he: מחזירה זמינות של סוג מסוים של בדיקות על המארח. הערך של הפריט הזה תואם לסמלי הזמינות ברשימת המארחים. הסוגים הזמינים הם: agent,‏ snmp,‏ ipmi,‏ jmx.

en: Returns current maintenance status of the host.
he: מחזירה את מצב התחזוקה הנוכחי של המארח.

en: Returns information associated with Zabbix Java gateway. Valid params are: ping, version.
he: מחזירה מידע הקשור בשער הגישה ל־Zabbix ב־Java. הפרמטרים האפשריים הם: ping,‏ version.

en: Returns number of TCP sockets that match parameters. Returns integer
he: מחזירה את מספר שקעי ה־TCP שתואמים למשתנים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Returns number of UDP sockets that match parameters. Returns integer
he: מחזירה את מספר שקעי ה־UDP שתואמים למשתנים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: Returns percentage of lost ICMP ping packets.
he: מחזירה אחוזים של מנות נתונים מסוג ping ב־ICMP שאבדו.

en: Revert changes
he: החזרת השינויים

en: Right
he: ימין

en: Right Y
he: Y ימין

en: Right trim
he: צמצום מימין

en: Role
he: תפקיד

en: Romanian (ro_RO)
he: רומנית (ro_RO)

en: Root cause
he: גורם התקלה

en: Rows
he: שורות

en: Rows per page
he: שורות בעמוד

en: Rules
he: כללים

en: Run script "%1$s" on Zabbix server
he: הפעלת הסקריפט „%1$s” על שרת Zabbix

en: Run script "%1$s" on current host
he: להריץ את הסקריפט „%1$s” על המארח הנוכחי

en: Run script "%1$s" on host groups
he: להריץ את הסקריפט „%1$s” על קבוצות מארחים

en: Run script "%1$s" on hosts
he: להריץ את הסקריפט „%1$s” על מארחים

en: Run specified command on the host. Returns text result of the command; 1 - with mode as nowait (regardless of command result)
he: הרצת פקודה מסוימת על המארח. מחזירה את פלט הטקסט של הפקודה; 1 - עם מצב בתור nowait (ללא תלות בתוצאות הפקודה)

en: Russian (ru_RU)
he: רוסית (ru_RU)

[ctx: Saturday short]
en: S
he: ש׳

[ctx: Sunday short]
en: S
he: א׳

en: SAML settings
he: הגדרות SAML

en: SLA "%1$s" SLO must have no more than 4 fractional digits.
he: ל־SLO של ה־SLA‏ „%1$s” לא יכולות להיות למעלה מ־4 ספרות אחרי הנקודה.

en: SLA "%1$s" already exists.
he: ה־SLA‏ „%1$s” כבר קיים.

en: SLA Report
he: דוח SLA

en: SLA created
he: SLA נוצר

en: SLA deleted | SLAs deleted
he[0]: SLA נמחק
he[1]: SLAs נמחקו

en: SLA disabled | SLAs disabled
he[0]: SLA הושבת
he[1]: SLAs הושבתו

en: SLA enabled | SLAs enabled
he[0]: SLA הופעל
he[1]: SLAs הופעלו

en: SLA is disabled.
he: SLA מושבת.

en: SLA report
he: דוח SLA

en: SLA updated
he: ה־SLA עודכן

en: SLA with ID "%1$s" is not available.
he: ה־SLA עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: SLO service URL
he: כתובת שירות SLO

en: SMS
he: מסרון

en: SMTP email
he: דוא״ל SMTP

en: SMTP helo
he: פקודת helo ב־SMTP

en: SMTP server
he: שרת SMTP

en: SMTP server port
he: פתחת שרת ה־SMTP

en: SNMP OID
he: OID של SNMP

en: SNMP agent
he: סוכן SNMP

en: SNMP community
he: קהילה של SNMP

en: SNMP interfaces
he: מנשקי SNMP

en: SNMP trap
he: מלכודת SNMP

en: SNMP trap key is invalid.
he: מפתח מלכודת ה־SNMP שגויה.

en: SNMP version
he: גרסת SNMP

en: SNMPv1 agent
he: סוכן SNMPv1

en: SNMPv2 agent
he: סוכן SNMPv2

en: SNMPv3 agent
he: סוכן SNMPv3

en: SP entity ID
he: מזהה יישות ספק שירות (SP)

en: SP name ID format
he: תצורת מזהה שם ספק שירות (SP)

en: SQL count: %1$s (selects: %2$s | executes: %3$s)
he: ספירת SQL:‏ %1$s (בחירות: %2$s | הפעלות: %3$s)

en: SQL query
he: שאילתת SQL

en: SQL statement execution has failed "%1$s"
he: הרצת ביטוי ה־SQL נכשל „%1$s”

en: SQL statement execution has failed "%1$s".
he: הרצת ביטוי ה־SQL נכשל „%1$s”.

en: SSH agent
he: סוכן SSH

en: SSL certificate file
he: קובץ אישור SSL

en: SSL key file
he: קובץ מפתח SSL

en: SSL key password
he: ססמת מפתח SSL

en: SSL verify host
he: אימות מארח SSL

en: SSL verify peer
he: אימות עמית עם SSL

en: SSO service URL
he: כתובת שירות SSO

en: Sans-Serif
he: ללא עיטורים

en: Sat
he: ש׳

en: Saturday
he: שבת

en: Save
he: שמירה

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Save it as "%1$s"
he: שמירה בתור „%1$s“

en: Scan directory
he: סריקת תיקייה

en: Scenario
he: תרחיש

en: Scenario tags
he: תגיות תרחיש

en: Schedule
he: תזמון

en: Scheduled check
he: בדיקה מתוזמנת

en: Scheduled report
he: דוח מתוזמן

en: Scheduled report added
he: נוסף דוח מתוזמן

en: Scheduled report created
he: נוצר דוח מתוזמן

en: Scheduled report deleted | Scheduled reports deleted
he[0]: נמחק דוח מתוזמן
he[1]: נמחקו דוחות מתוזמנים

en: Scheduled report disabled | Scheduled reports disabled
he[0]: הושבת דוח מתוזמן
he[1]: הושבתו דוחות מתוזמנים

en: Scheduled report enabled | Scheduled reports enabled
he[0]: הופעל דוח מתוזמן
he[1]: הופעלו דוחות מתוזמנים

en: Scheduled report updated
he: דוח מתוזמן עודכן

en: Scheduled reports
he: דוחות מתוזמנים

en: Scheduling
he: תזמון

en: Scope
he: היקף

[ctx: selected problems]
en: Scope
he: היקף

en: Script
he: סקריפט

en: Script "%1$s" already exists.
he: הסקריפט „%1$s“ כבר קיים.

en: Script added
he: נוסף סקריפט

en: Script deleted | Scripts deleted
he[0]: הסקריפט נמחק
he[1]: הסקריפטים נמחקו

en: Script execution log
he: יומן הרצת סקריפטים

en: Script execution successful.
he: הרצת הסקריפט הצליחה.

en: Script name
he: שם הסקריפט

en: Script parameters
he: הפרמטרים של הסקריפט

en: Script profiler
he: מנתח סקריפטים

en: Script updated
he: הסקריפט עודכן

en: Scripts
he: סקריפטים

en: Search
he: חיפוש

en: Search attribute
he: מאפיין חיפוש

en: Search pattern is empty
he: תבנית החיפוש ריקה

en: Season
he: עונה

en: Season deviation window
he: חלון סטיית עונה

en: Secondary POC cell
he: סלולרי איש קשר משני

en: Secondary POC email
he: דוא״ל איש קשר משני

en: Secondary POC name
he: שם איש קשר משני

en: Secondary POC notes
he: הערות איש קשר משני

en: Secondary POC phone A
he: טלפון א׳ של איש קשר משני

en: Secondary POC phone B
he: טלפון ב׳ של איש קשר משני

en: Secondary POC screen name
he: שם תצוגה של איש קשר משני

en: Secret text
he: טקסט סודי

en: Security
he: אבטחה

en: Security level
he: רמת אבטחה

en: Security name
he: שם אבטחה

en: Select
he: בחירה

en: Select SLA to display SLA report.
he: נא לבחור SLA כדי להציג דוח SLA.

en: Select prototype
he: בחירת אבטיפוס

en: Select widget
he: בחירת וידג׳ט

en: Selected
he: נבחר

en: Selected actions deleted
he: הפעולה הנבחרת נמחקה

en: Selected and all other problems of related triggers
he: התקלות הנבחרות וכל השאר של ההקפצות הקשורות

en: Selected elements
he: רכיבים שנבחרו

en: Selected items only
he: פריטים נבחרים בלבד

[ctx: screen reader]
en: Selected, %1$s in position %2$d of %3$d
he: נבחר, %1$s במיקום %2$d מתוך %3$d

[ctx: screen reader]
en: Selected, %1$s, read only, in position %2$d of %3$d
he: נבחר, %1$s, לקריאה בלבד, במיקום %2$d מתוך %3$d

en: Send backward
he: שליחה לרקע

en: Send message
he: שליחת הודעה

en: Send message to user groups
he: שליחת הודעה לקבוצת משתמשים

en: Send message to users
he: שליחת הודעה למשתמשים

en: Send only to
he: שליחה רק אל

en: Send to
he: שליחה אל

en: Send to back
he: הרחקה לרקע

en: Send to user groups
he: שליחה לקבוצות משתמשים

en: Send to users
he: שליחה למשתמשים

en: Sent
he: נשלח

en: Sep
he: ספט׳

en: Separated
he: מופרד

en: Separately
he: בנפרד

en: September
he: ספטמבר

en: Serial number A
he: מספר סידורי א׳

en: Serial number B
he: מספר סידורי ב׳

en: Serif
he: מעוטר

en: Server
he: שרת

en: Server (proxy)
he: שרת (מתווך)

en: Server time
he: זמן השרת

en: Service
he: שירות

en: Service "%1$s" cannot have problem tags and children at the same time.
he: לשירות „%1$s” לא יכולות להיות תגיות תקלה וצאצאים בו־זמנית.

en: Service actions
he: פעולות שירות

en: Service created
he: שירות נוצר

en: Service data storage period
he: תקופת אחסנה של נתוני שירות

en: Service deleted | Services deleted
he[0]: שירות נמחק
he[1]: שירותים נמחקו

en: Service list
he: רשימת שירותים

en: Service name
he: שם שירות

en: Service port
he: פתחת שירות

en: Service recovery
he: שחזור שירות

en: Service tag name
he: שם תגית שירות

en: Service tag value
he: ערך תגית שירות

en: Service tags
he: תגיות שירות

en: Service type
he: סוג השירות

en: Service update
he: עדכון שירות

en: Service updated
he: השירות עודכן

en: Service with ID "%1$s" is not available.
he: שירות עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: Service with ID "%2$s" is not available for user role "%1$s".
he: השירות עם המזהה „%2$s” אינו זמין לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: Services
he: שירותים

en: Services form a circular dependency.
he: שירותים מתלות מעגלית.

en: Services updated
he: שירותים עודכנו

en: Session initialization error.
he: שגיאת אתחול הפעלה.

en: Session terminated, re-login, please.
he: ההפעלה נפסקה, נא להיכנס שוב, בבקשה.

en: Set custom time period
he: הגדרת טווח זמן מותאם אישית

en: Set error to
he: הגדרת השגיאה לכדי

en: Set expiration date and time
he: הגדרת תאריך ושעת תפוגה

en: Set host inventory mode
he: הגדרת מצב מלאי למארח

en: Set new value
he: הגדרת ערך חדש

en: Set status to
he: הגדרת מצב לכדי

en: Set status to OK
he: הגדרת מצב לתקין

en: Set this view as default
he: הגדרת התצוגה הזאת כבררת מחדל

en: Set value to
he: הגדרת הערך לכדי

en: Setting LDAP dereferencing mode failed.
he: הגדרת מצב ביטול הפניה של LDAP נכשלה.

en: Setting LDAP protocol failed.
he: הגדרת פרוטוקול ה־LDAP נכשלה.

en: Setting LDAP referrals to "Off" failed.
he: הגדרת ההפניות ב־LDAP ל„כבוי” נכשלה.

en: Settings
he: הגדרות

en: Severity
he: חומרה

[ctx: screen reader]
en: Severity changed
he: דרגת החומרה השתנתה

en: Severity changes
he: שינויים בדרגת החומרה

[ctx: screen reader]
en: Severity decreased
he: דרגת החומרה הונמכה

en: Severity filter
he: מסנן דרגת חומרה

[ctx: screen reader]
en: Severity increased
he: דרגת החומרה הוגברה

en: Shape
he: צורה

en: Shared
he: משותף

en: Sharing
he: שיתוף

en: Sharing option "%1$s" is missing a value for map "%2$s".
he: לאפשרות השיתוף „%1$s” חסר הערך למפה „%2$s”.

en: Shortened
he: מקוצר

en: Show
he: הצגה

en: Show details
he: הצגת פרטים

en: Show header
he: הצגת כותרת

en: Show hosts in maintenance
he: הצגת מארחים במצב תחזוקה

en: Show legend
he: הצגת מקרא

en: Show lines
he: הצגת קווים

en: Show number of records
he: הצגת מספר הרשומות

en: Show operational data
he: הצגת נתונים תפעוליים

en: Show periods
he: הצגת תקופות

en: Show problems
he: הצגת תקלות

en: Show selected
he: הצגת הנבחרים

en: Show sidebar
he: הצגת סרגל צד

en: Show suppressed problems
he: הצגת תקלות מוסתרות

en: Show tags
he: הצגת תגיות

en: Show technical errors
he: הצגת שגיאות טכניות

en: Show text as HTML
he: הצגת טקסט כ־HTML

en: Show timeline
he: הצגת ציר זמן

en: Show triggers
he: הצגת הקפצות

en: Show unacknowledged only
he: הצגת ללא הכרה בלבד

en: Show unavailable maps
he: הצגת מפות לא זמינות

en: Show warning if Zabbix server is down
he: הצגת אזהרה אם שרת ה־Zabbix אינו פעיל

en: Show working time
he: הצגת זמן עבודה

en: Shown
he: מוצג

en: Sidebar control
he: בקרת סרגל צד

en: Sign
he: חתימה

en: Sign in
he: כניסה

en: Sign in with HTTP
he: כניסה עם HTTP

en: Sign in with Single Sign-On (SAML)
he: כניסה עם מנגנון כניסה אחודה (SAML)

en: Sign out
he: יציאה

en: Simple
he: פשוט

en: Simple change
he: שינוי פשוט

en: Simple check
he: בדיקה פשוטה

en: Simple graph
he: תרשים פשוט

en: Simple graph prototype
he: אבטיפוס תרשים פשוט

en: Simple graphs
he: תרשימים פשוטים

en: Single
he: בודדת

en: Site ZIP / postal
he: מיקוד של האתר

en: Site address A
he: כתובת אתר א׳

en: Site address B
he: כתובת אתר ב׳

en: Site address C
he: כתובת אתר ג׳

en: Site city
he: עיר האתר

en: Site country
he: מדינת האתר

en: Site notes
he: הערות על האתר

en: Site rack location
he: מיקום האתר בארון

en: Site state / province
he: מדינה / מחוז של האתר

en: Size
he: גודל

en: Size of the response received from Zabbix server "%1$s" exceeds the allowed size of %2$s bytes. This value can be increased in the ZBX_SOCKET_BYTES_LIMIT constant in include/defines.inc.php.
he: גודל התגובה שהתקבל משרת ה־Zabbix‏ „%1$s” חורג מהגודל המותר על סך %2$s בתים. ניתן להגדיל את הערך הזה על ידי שינוי הקבוע ZBX_SOCKET_BYTES_LIMIT בתוך include/defines.inc.php.

en: Skipped copying of graph "%1$s" to host "%2$s".
he: התבצע דילוג על ההעתקה של התרשים „%1$s” למארח „%2$s”.

en: Slovak (sk_SK)
he: סלובקית (sk_SK)

en: Snooze
he: נודניק

en: Software
he: תכנה

en: Software (Full details)
he: תכנה (פרטים מלאים)

en: Software application A
he: תכנית א׳

en: Software application B
he: תכנית ב׳

en: Software application C
he: תכנית ג׳

en: Software application D
he: תכנית ד׳

en: Software application E
he: תכנית ה

en: Software architecture information. Returns string
he: פרטי אריטקטורת תכנה. מחזירה מחרוזת

en: Some of the history for this item may be compressed, deletion is not available.
he: ייתכן שחלק מההיסטוריה לפריט הזה דחוסה, מחיקה אינה זמינה.

en: Sort entries by
he: מיון רשומות לפי

en: Sort order (0->999)
he: אופן המיון (0->999)

en: Sorting by field "%1$s" not allowed.
he: המיון לפי השדה „%1$s“ אסור.

en: Source
he: מקור

en: Source type
he: סוג המקור

en: Spanish (es_ES)
he: ספרדית (es_ES)

en: Specified role was not found.
he: התפקיד שצוין לא נמצא.

en: Specified script does not exist or you do not have rights on it for action operation command.
he: הסקריפט שצוין לא קיים או שאין לך הרשאות עליו לטובת פקודת משימת פעולה.

en: Specify host to see the graphs.
he: יש לציין מארח כדי לראות תרשימים.

en: Specify some filter condition to see the values.
he: נא לציין מספר תנאי סינון כדי לצפות בערכים.

en: Speed
he: מהירות

en: Stacked
he: בערימה

en: Staircase
he: גרם מדרגות

en: Standard items
he: פריטים רגילים

en: Standby
he: המתנה

en: Start
he: התחלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Start in
he: התחלה בעוד

en: Start slideshow
he: להתחיל מצגת

en: Start slideshow automatically
he: להתחיל מצגת אוטומטית

en: Start time
he: שעת התחלה

en: Start time must be less than end time for SLA "%1$s".
he: זמן ההתחלה חייב להיות פחות מזמן הסיום עבור ה־SLA‏ „%1$s”.

en: Start time must be less than end time for excluded downtime "%2$s" of SLA "%1$s".
he: זמן ההתחלה חייב להקדים את זמן הסיום לזמן ההשבתה „%2$s” ב־SLA‏ „%1$s”.

en: Starting TLS failed.
he: הפעלת TLS נכשלה.

en: Startup time of Zabbix server, Unix timestamp.
he: מועד ההפעלה של שרת ה־Zabbix, חותמת זמן יוניקס.

en: State
he: מצב

[ctx: history source selection method]
en: Static
he: סטטית

en: Statistics and availability of Zabbix write cache. Cache - one of values (modes: all, float, uint, str, log, text, not supported), history (modes: pfree, free, total, used, pused), index (modes: pfree, free, total, used, pused), trend (modes: pfree, free, total, used, pused).
he: סטטיסטיקה וזמינות זיכרון מטמון הכתיבה של Zabbix. זיכרון מטמון - אחד מבין values (מצבים: all,‏ float,‏ uint,‏ str,‏ log,‏ text,‏ not supported), history (מצבים: pfree,‏ free,‏ total,‏ used,‏ pused), index (מצבים: pfree,‏ free,‏ total,‏ used,‏ pused) ו־trend (מצבים: pfree,‏ free,‏ total,‏ used,‏ pused).

en: Status
he: מצב

en: Status calculation rule
he: כלל חישוב מצב

en: Status calculation rule and additional rules are only applicable if child services exist.
he: כלל חישוב המצב וכללים נוספים חלים רק אם קיימים שירותים צאצאיים.

en: Status codes
he: קודים של מצב

en: Status disabled
he: מצב מושבת

en: Status maintenance
he: מצב תחזוקה

en: Status of discovery
he: מצב הגילוי

en: Status ok
he: מצב תקין

en: Status only
he: מצב בלבד

en: Status problem
he: מצב תקלה

en: Status propagation rule
he: כלל הפצת מצב

en: Step
he: שלב

en: Step "%1$s" [%2$s of %3$s] failed: %4$s
he: השלב „%1$s” [%2$s מתוך %3$s] נכשל: %4$s

en: Step duration
he: משך מהלך

en: Step of web scenario
he: שלב בתרחיש הרשת

en: Step with name "%1$s" already exists.
he: מהלך עם השם „%1$s” כבר קיים.

en: Steps
he: שלבים

en: Stop
he: עצירה

en: Stop processing
he: להפסיק עיבוד

en: Stop slideshow
he: לעצור מצגת

en: Stopped
he: נעצר

en: Storage period
he: תקופת אחסון

en: Store credentials in
he: אחסון פרטי הגישה תחת

en: Stored in HashiCorp Vault secret
he: מאוחסן בסוד בכספת (Vault) מבית HashiCorp

en: Straight
he: ישירה

en: String
he: מחרוזת

en: String functions
he: פונקציות מחרוזות

en: Structured data
he: נתונים מקוננים

en: Subfilter
he: תת־מסנן

en: Subject
he: נושא

[ctx: encryption certificate]
en: Subject
he: נושא

en: Submap
he: תת־מפה

en: Subscription
he: מינוי

en: Subscriptions
he: מינויים

en: Success Audit
he: הצלחה בפיקוח

en: Success message
he: הודעת הצלחה

en: Sum of incoming and outgoing traffic statistics on network interface. Returns integer
he: סכום של תעבורת נתונים נכנסת ויוצאת על מנשק רשת. מחזירה מספר שלם

en: Sun
he: א׳

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Super admin
he: הנהלת על

en: Support
he: תמיכה

en: Supported formats:
he: תצורות נתמכות:

en: Supported macros:
he: מאקרואים נתמכים:

en: Suppressed till: %1$s
he: מוסתרת עד: %1$s

en: Swap in (from device into memory) statistics. Returns integer
he: סטטיסטיקת תעבורה נכנסת לתחלופה (מההתקן לזיכרון). מחזירה ערך שלם וחיובי

en: Swap out (from memory onto device) statistics. Returns integer
he: סטטיסטיקת תעבורה יוצאת מהתחלופה (מהזיכרון להתקן). מחזירה ערך שלם וחיובי

en: Swap space size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
he: גודל נפח זיכרון התחלופה בבתים או באחוזים מהכלל. מחזירה מספר שלם וחיובי לבתים, שבר עשרוני לאחוזים

en: Swedish (sv_SE)
he: שוודית (sv_SE)

en: Switching authentication method will reset all except this session! Continue?
he: החלפת שיטת אימות תאפס את הכול פרט להפעלה הזאת! להמשיך?

en: System
he: מערכת

en: System boot time. Returns integer (Unix timestamp)
he: מועד העליה של המערכת. מחזירה מספר שלם וחיובי (חותמת זמן של Unix)

en: System default
he: בררת מחדל של המערכת

en: System error occurred. Please contact Zabbix administrator.
he: אירעה שגיאת מערכת. נא ליצור קשר עם מנהלי ה־Zabbix.

en: System error.
he: שגיאת מערכת.

en: System host name. Returns string
he: שם המארח של המערכת. מחזירה מחרוזת

en: System information
he: פרטי מערכת

en: System statistics. Returns integer or float
he: סטטיסטיקת מערכת. מחזירה מספר שלם וחיובי או שבר עשרוני

en: System stats
he: סטטיסטיקת מערכת

en: System time. Returns integer with type as UTC; string - with type as local
he: שעת המערכת. מחזירה מספר שלם וחיובי עם סוג UTC, מחרוזת - כשהסוג הוא מקומי

en: System uptime in seconds. Returns integer
he: זמן הפעילות של המערכת בשניות. מחזירה מספר שלם וחיובי

[ctx: Thursday short]
en: T
he: ה

[ctx: Tuesday short]
en: T
he: ג׳

en: TELNET agent
he: סוכן TELNET

en: TOTAL
he: סך הכול

en: TRUE
he: אמת

en: Table "%1$s" does not exist.
he: הטבלה „%1$s“ אינה קיימת.

en: Table "%1$s" doesn't have a field named "%2$s".
he: לטבלה „%1$s“ אין שדה בשם „%2$s“.

en: Tag
he: תגית

en: Tag display priority
he: עדיפות הצגת תגיות

en: Tag filter
he: מסנן תגיות

en: Tag for matching
he: תגית להתאמה

en: Tag name
he: שם תגית

en: Tag value
he: ערך תגית

en: Tag values
he: ערכי תגיות

en: Tags
he: תגיות

en: Target
he: יעד

en: Target list
he: רשימת יעדים

en: Target type
he: סוג היעד

en: Template
he: תבנית

en: Template "%1$s" already exists.
he: התבנית „%1$s“ כבר קיימת.

en: Template "%1$s" cannot be without host group.
he: התבנית „%1$s” לא יכולה להיות ללא קבוצת מארחים.

en: Template "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
he: התבנית „%1$s” למארח „%2$s” לא קיימת.

en: Template added
he: נוספה תבנית

en: Template and host properties that are inherited through template linkage will be unlinked and cleared.
he: מאפייני תבנית ומארח שמתקבלים בירושה דרך קישור בין תבניות ינותקו ויימחקו.

en: Template cannot be linked to another template more than once even through other templates.
he: אי אפשר לקשר תבנית אחת לתבנית אחרת יותר מפעם אחת אפילו דרך תבניות אחרות.

en: Template dashboard
he: תבנית של לוח מחוונים

en: Template dashboards
he: תבניות של לוחות מחוונים

en: Template deleted
he: נמחקה תבנית

en: Template group
he: קבוצת תבניות

en: Template linkage
he: קישור בין תבניות

en: Template macros
he: מאקרואים בתבנית

en: Template name
he: שם התבנית

en: Template trigger
he: הקפצה מתבנית

en: Template updated
he: תבנית עודכנה

en: Template value
he: ערך של תבנית

en: Template with host name "%1$s" already exists.
he: התבנית עם שם המארח „%1$s” כבר קיימת.

en: Template with the same name "%1$s" already exists.
he: תבנית בשם זהה „%1$s” כבר קיימת.

en: Template with the same visible name "%1$s" already exists.
he: כבר קיימת תבנית עם אותו שם התצוגה „%1$s”.

en: Template with visible name "%1$s" already exists.
he: התבנית עם השם הגלוי „%1$s” כבר קיימת.

en: Templates
he: תבניות

en: Templates "%1$s" unlinked from hosts "%2$s".
he: התבניות „%1$s” נותקו מהמארחים „%2$s”.

en: Templates linked by host discovery cannot be unlinked.
he: תבניות שמוקשרות על ידי גילוי מארחים אינן ניתנות לניתוק.

en: Templates updated
he: תבניות עודכנו

en: Test
he: בדיקה

en: Test all steps
he: בדיקת כל השלבים

en: Test authentication
he: בדיקת אימות

en: Test confirmation
he: אישור בדיקה

en: Test data
he: נתוני בדיקה

en: Test expressions
he: ביטויי בדיקה

en: Test item
he: בדיקת פריט

en: Test media type "%1$s"
he: בדיקת סוג המדיה „%1$s”

en: Test of "%1$s" items is not supported.
he: בדיקת פריטי „%1$s” אינה נתמכת.

en: Test report generating
he: בדיקת יצירת דוחות

en: Test string
he: מחרוזת בדיקה

en: Test subject
he: הנבדק

en: Text
he: טקסט

en: Text, supports {INVENTORY.*}, {HOST.*} macros
he: טקסט, תומך בתצורות המאקרו {INVENTORY.*‎}, {HOST.*‎}

en: The "%1$s.%2$s" method must be called without the "auth" parameter.
he: לשיטה „%1$s.%2$s” יש לקרוא ללא המשתנה „auth” (אימות).

en: The URL template is used to load and display the tile layer on geographical maps.
he: תבנית הכתובת משמשת לטעינת והצגת שכבת האריחים במפות הגאוגרפיות.

en: The Zabbix database version does not match current requirements. Your database version: %1$s. Required version: %2$s. Please contact your system administrator.
he: גרסת מסד הנתונים של Zabbix אינה תואמת לדרישות הנוכחיות. גרסת מסד הנתונים שלך: %1$s. גרסה נדרשת: %2$s. נא ליצור קשר עם הנהלת המערכת שלך.

en: The average time a read from the virtual disk takes, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance
he: הזמן שלוקח לקרוא מהכונן הווירטואלי, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע התקן הכונן

en: The average time a write to the virtual disk takes, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance
he: משך זמן בממוצע לכתיבה לכונן הווירטואלי, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע התקן הכונן

en: The cloned host contains user defined macros with type "Secret text". The value and type of these macros were reset.
he: המארח המשוכפל מכיל תסריטי מאקרו שהוגדרו על ידי המשתמש מסוג „טקסט סודי”. הערך והסוג של תסריטי המאקרו האלה אופסו.

en: The cloned host prototype contains user defined macros with type "Secret text". The value and type of these macros were reset.
he: אבטיפוס המארח המשוכפל מכיל תסריטי מאקרו שהוגדרו על ידי המשתמש מסוג „טקסט סודי”. הערך והסוג של תסריטי המאקרו האלה אופסו.

en: The cloned template contains user defined macros with type "Secret text". The value and type of these macros were reset.
he: התבנית המשוכפלת מכילה תסריטי מאקרו שהוגדרו על ידי המשתמש מסוג „טקסט סודי”. הערך והסוג של תסריטי המאקרו האלה אופסו.

en: The dependency of trigger "%1$s" on trigger "%2$s" already exists.
he: התלות של ההקפצה „%1$s” בהקפצה „%2$s” כבר קיימת.

en: The dependency of trigger prototype "%1$s" on trigger "%2$s" already exists.
he: התלות של האבטיפוס של ההקפצה „%1$s” בהקפצה „%2$s” כבר קיימת.

en: The dependency of trigger prototype "%1$s" on trigger prototype "%2$s" already exists.
he: התלות של האבטיפוס של ההקפצה „%1$s” באבטיפוס של ההקפצה „%2$s” כבר קיימת.

en: The following placeholders are supported:
he: יש תמיכה בממלאי המקום הבאים:

en: The graph is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
he: התרשים לא מתגלה יותר ויימחק תוך %1$s‏ (ב־%2$s בשעה %3$s).

en: The graph is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
he: התרשים לא מתגלה עוד ויימחק בפעם הבאה שכלל הגילוי יעובד.

en: The host group is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
he: קבוצת המארחים אינה מתגלה עוד והיא תימחק בעוד %1$s (%2$s ב־%3$s).

en: The host group is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
he: קבוצת המארחים אינה מתגלה עוד והיא תימחק בפעם הבאה שכלל הגילוי עובר עיבוד.

en: The host is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
he: המארח לא מתגלה עוד והוא יימחק בעוד %1$s (%2$s ב־%3$s).

en: The host is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
he: המארח אינ מתגלה עוד והוא יימחק בפעם הבאה שכלל הגילוי עובר עיבוד.

en: The image is used in icon map %1$s. | The image is used in icon maps %1$s.
he[0]: בתמונה זו נעשה שימוש במפת הסמלים %1$s.
he[1]: בתמונה זו נעשה שימוש במפות הסמלים %1$s.

en: The image is used in map %1$s. | The image is used in maps %1$s.
he[0]: בתמונה זו נעשה שימוש במפה %1$s.
he[1]: בתמונה זו נעשה שימוש במפות %1$s.

en: The item is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
he: הפריט לא מתגלה עוד והוא יימחק בעוד %1$s (%2$s ב־%3$s).

en: The item is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
he: הפריט לא יתגלה עוד ויימחק בפעם הבאה שיתבצע עיבוד של כלל גילוי.

en: The maximum zoom level is "%1$s".
he: רמת התקריב המרבית היא „%1$s”.

en: The number of processes. Returns integer
he: מספר התהליכים. מחזירה מספר שלם וחיובי

en: The parameter "%1$s" is missing from the user attributes.
he: המשתנה „%1$s” חסר ממאפייני המשתמש.

en: The received JSON is not a valid JSON-RPC request.
he: ה־JSON שהתקבל אינו בקשת JSON-RPC תקנית.

en: The requested remote-procedure does not exist / is not available
he: הפקודה המרוחקת המבוקשת אינה קיימת / זמינה

en: The token has expired. Please update the expiry date to use the token.
he: תוקף האסימון פג. נא לעדכן את תאריך התפוגה כדי להשתמש באסימון.

en: The trigger is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
he: ההקפצה לא מתגלה יותר ותימחק תוך %1$s‏ (ב־%2$s בשעה %3$s).

en: The trigger is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
he: ההקפצה לא מתגלה עוד ותימחק בפעם הבאה שכלל הגילוי יעובד.

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: This day last week
he: היום הזה בשבוע שעבר

en: This field is automatically populated by item "%1$s".
he: השדה הזה מתמלא אוטומטית בפריט „%1$s”.

en: This is the test message from Zabbix
he: זו הודעת הבדיקה מ־Zabbix

en: This month
he: החודש

en: This month so far
he: החודש הזה עד כה

en: This setting applies only to numeric data. Non-numeric data will always be taken from history.
he: הגדרה זו חלה רק על נתונים מספריים. נתונים בלתי מספריים תמיד יימשכו מההיסטוריה.

en: This setting should be enabled, because history tables contain compressed chunks.
he: יש להפעיל את ההגדרה הזאת כיוון שטבלאות ההיסטוריה מכילות חלקים דחוסים.

en: This setting should be enabled, because trend tables contain compressed chunks.
he: יש להפעיל את ההגדרה הזאת כיוון שטבלאות המגמות מכילות חלקים דחוסים.

en: This type of information may not match the key.
he: סוג המידע הזה כנראה שלא תואם למפתח.

en: This week
he: השבוע

en: This week so far
he: השבוע הזה עד כה

en: This year
he: השנה

en: This year so far
he: השנה הזו עד כה

en: Threshold
he: סף

en: Thresholds
he: ספים

en: Throttling
he: האטה

en: Thu
he: ה

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Tile URL
he: כתובת אריחים

en: Tile provider
he: ספק אריחים

en: Tile provider attribution data displayed in a small text box on the map.
he: נתוני יחוס ספק האריחים מופיעים בתיבת טקסט קטנה על המפה.

en: Till
he: עד

en: Time
he: שעה

en: Time a particular Zabbix process or a group of processes (identified by <type> and <mode>) spent in <state> in percentage.
he: הזמן שתהליך או קבוצת תהליכים של Zabbix (מזוהים ב־<type>וב־<mode>) היו במצב <state> באחוזים.

en: Time elapsed:
he: זמן שחלף:

en: Time filter default period
he: משך הזמן כבררת המחדל של מסנן הזמן

en: Time of proxy last access. Name - proxy name. Valid params are: lastaccess - Unix timestamp, delay - seconds.
he: זמן הגישה האחרונה למתווך. שם - שם המתווך. משתנים תקפים הם: lastaccess - חותמת זמן יוניקס, delay - בשניות.

en: Time period
he: תקופת זמן

en: Time shift
he: היסט זמן

en: Time type
he: סוג הזמן

en: Time zone
he: אזור זמן

en: Timeout
he: תום הזמן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Timezone
he: אזור זמן

en: To
he: עד

en: To set a host interface select a single item type for all items
he: כדי להגדיר מנשק מארח יש לבחור בסוג פריט אחד לכל הפריטים

en: Today
he: היום

en: Today so far
he: היום עד כה

en: Top
he: למעלה

en: Top N
he: N העליונים

en: Top hosts
he: מארחים מובילים

en: Total
he: סך הכול

en: Total Elasticsearch time: %1$s
he: זמן ה־Elasticsearch הכולל: %1$s

en: Total SQL time: %1$s
he: זמן ה־SQL הכללי: %1$s

en: Total time elapsed, in seconds, since last operating system boot-up, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: סך כל הזמן שעבר, בשניות, מאשר העלייה האחרונה של מערכת ההפעלה, <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: Total time: %1$s
he: משך הזמן הכולל: %1$s

en: Totals
he: סיכומים

en: Trace
he: מעקב

en: Transaction has not been closed. Aborting...
he: ההעברה לא נסגרה. מתבצע ביטול…

en: Transform SQL query result into a JSON array for low-level discovery.
he: התמרת תוצאת שאילתת SQL לכדי מערך JSON לטובת גילוי ברמה נמוכה.

en: Transform SQL query result into a JSON array.
he: התמרת תוצאת שאילתת SQL לכדי מערך JSON.

en: Transparency
he: שקיפות

en: Transport error.
he: שגיאת העברה.

[ctx: missing data function]
en: Treat as 0
he: להתייחס כ־0

en: Trend function cache statistics. Valid parameters are: all, hits, phits, misses, pmisses, items, pitems and requests.
he: סטטיסטיקת זיכרון מטמון פונקציית מגמה. המשתנים התקפים הם: all,‏ hits,‏ phits,‏ misses,‏ pmisses,‏ items,‏ pitems ו־requests.

en: Trend storage period
he: תקופת אחסון מגמות

en: Trends
he: מגמות

en: Trigger
he: הקפצה

en: Trigger "%1$s" already exists on "%2$s".
he: ההקפצה „%1$s” כבר קיימת תחת „%2$s”.

en: Trigger "%1$s" belongs to templates with different linkages.
he: ההקפצה „%1$s” שייכת לתבניות עם קישוריות שונה.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the non-existent trigger "%2$s" on the host "%3$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להסתמך על ההקפצה „%2$s” שאינה קיימת, במארח „%3$s”.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the non-existent trigger "%2$s" on the template "%3$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להסתמך על ההקפצה „%2$s”, שאינה קיימת, בתבנית „%3$s”.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the host "%3$s", because dependencies on triggers from a child template or host are not allowed.
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” מהמארח „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית צאצאית או מארח אסורות.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the template "%3$s", because dependencies on triggers from a child template or host are not allowed.
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” מהתבנית „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית צאצאית או מארח אסורות.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the template "%3$s", because dependencies on triggers from the parent template are not allowed.
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” מהתבנית „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית הורה אסורות.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur for host "%4$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s) למארח „%4$s”.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur for template "%4$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s) לתבנית „%4$s”.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur.
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s).

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because dependencies of host triggers on template triggers are not allowed.
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להיות תלויה בהקפצה „%2$s” כיוון שתלויות של הקפצות מארח בתבניות הקפצה אסורות.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because the template "%3$s" is not linked to the host "%4$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להסתמך על ההקפצה „%2$s”, כיוון שהתבנית „%3$s” לא מקושרת למארח „%4$s”.

en: Trigger "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because the template "%3$s" is not linked to the template "%4$s".
he: ההקפצה „%1$s” לא יכולה להסתמך על ההקפצה „%2$s”, כיוון שהתבנית „%3$s” לא מקושרת לתבנית „%4$s”.

en: Trigger "%1$s" depends on trigger "%2$s", which does not exist.
he: ההקפצה „%1$s” תלויה בהקפצה „%2$s”, שאינה קיימת.

en: Trigger URL
he: כתובת הקפצה

en: Trigger actions
he: פעולות הקפצה

en: Trigger added
he: נוספה הקפצה

en: Trigger cannot be dependent on a trigger that is inherited from it.
he: הקפצה לא יכולה להיות תלויה בהקפצה שממנה היא יורשת.

en: Trigger copied | Triggers copied
he[0]: הקפצה הועתקה
he[1]: הקפצות הועתקו

en: Trigger data storage period
he: תקופת אחסון נתוני הקפצות

en: Trigger deleted
he: נמחקה הקפצה

en: Trigger details
he: פרטי הקפצה

en: Trigger disabled | Triggers disabled
he[0]: הקפצה הושבתה
he[1]: הקפצות הושבתו

en: Trigger displaying options
he: אפשרויות הצגת הקפצות

en: Trigger enabled | Triggers enabled
he[0]: הקפצה הופעלה
he[1]: הקפצות הופעלו

en: Trigger has items from template "%1$s" that is not linked to host.
he: להקפצה יש פריטים מהתבנית „%1$s” שאינם מקושרים למארח.

en: Trigger in "unknown" state
he: ההקפצה במצב „לא ידוע”

en: Trigger in template "%1$s" has dependency with trigger in template "%2$s".
he: להקפצה בתבנית „%1$s” יש תלות בהקפצה בתבנית „%2$s”.

en: Trigger label type
he: סוג תווית הקפצה

en: Trigger name
he: שם ההקפצה

en: Trigger overview
he: סקירת הקפצה

en: Trigger prototype
he: אבטיפוס הקפצה

en: Trigger prototype "%1$s" already exists on "%2$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” כבר קיים תחת „%2$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" belongs to templates with different linkages.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” שייך לתבניות עם קישוריות שונות.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the non-existent trigger "%2$s" on the host "%3$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להסתמך על ההקפצה „%2$s” שאינה קיימת, במארח „%3$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the non-existent trigger "%2$s" on the template "%3$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להסתמך על ההקפצה „%2$s”, שאינה קיימת, בתבנית „%3$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the host "%3$s", because dependencies on triggers from a child template or host are not allowed.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלויה בהקפצה „%2$s” מהמארח „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית צאצאית או מארח אסורות.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the template "%3$s", because dependencies on triggers from a child template or host are not allowed.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלויה בהקפצה „%2$s” מהתבנית „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית צאצאית או מארח אסורות.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s" from the template "%3$s", because dependencies on triggers from the parent template are not allowed.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי בהקפצה „%2$s” מהתבנית „%3$s”, כיוון שתלויות בהקפצות מתבנית הורה אסורות.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because dependencies of host triggers on template triggers are not allowed.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי בהקפצה „%2$s” כיוון שתלויות של הקפצות מארח בתבניות הקפצה אסורות.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because the template "%3$s" is not linked to the host "%4$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להסתמך על ההקפצה „%2$s”, כיוון שהתבנית „%3$s” לא מקושרת למארח „%4$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger "%2$s", because the template "%3$s" is not linked to the template "%4$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להסתמך על ההקפצה „%2$s”, כיוון שהתבנית „%3$s” לא מקושרת לתבנית „%4$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger prototype "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur for host "%4$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי באבטיפוס ההקפצה „%2$s” כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s) למארח „%4$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger prototype "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur for template "%4$s".
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי באבטיפוס ההקפצה „%2$s” כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s) לתבנית „%4$s”.

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger prototype "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי באבטיפוס ההקפצה „%2$s”, כיוון שתיווצר קישוריות מעגלית (%3$s).

en: Trigger prototype "%1$s" cannot depend on the trigger prototype "%2$s", because dependencies on trigger prototypes from another LLD rule are not allowed.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” לא יכול להיות תלוי באבטיפוס ההקפצה „%2$s” כיוון שתלויות באבות טיפוס של הקפצות מכלל LLD (גילוי ברמה נמוכה) אסורים.

en: Trigger prototype "%1$s" contains item prototypes from multiple discovery rules.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” מכיל אבות טיפוס של פריטים ממגוון כללי גילוי.

en: Trigger prototype "%1$s" depends on trigger "%2$s", which does not exist.
he: אבטיפוס ההקפצה „%1$s” תלוי בהקפצה „%2$s”, שאינה קיימת.

en: Trigger prototype "%1$s" must contain at least one item prototype.
he: אבטיפוס הקפצה „%1$s” חייב להכיל לפחות אבטיפוס פריט אחד.

en: Trigger prototype added
he: נוסף אבטיפוס הקפצה

en: Trigger prototype cannot be dependent on a trigger that is inherited from it.
he: אבטיפוס הקפצה לא יכול להיות תלוי בהקפצה שממנה הוא יורש.

en: Trigger prototype deleted
he: אבטיפוס הקפצה נמחק

en: Trigger prototype updated | Trigger prototypes updated
he[0]: אבטיפוס הקפצה עודכן
he[1]: אבות טיפוס של הקפצות עודכנו

en: Trigger prototypes
he: אבות טיפוס של הקפצות

en: Trigger prototypes deleted
he: אבות טיפוס של הקפצות נמחקו

en: Trigger prototypes updated
he: אבות טיפוס של הקפצות עודכנו

en: Trigger severity
he: חומרת הקפצה

en: Trigger status "OK"
he: מצב ההקפצה הוא „תקין“

en: Trigger status "Problem"
he: מצב ההקפצה הוא „תקלה”

en: Trigger tags
he: תגיות הקפצה

en: Trigger updated
he: הקפצה עודכנה

en: Triggers
he: הקפצות

en: Triggers deleted
he: הקפצות נמחקו

en: Triggers top 100
he: 100 ההקפצות המובילות

en: Trim
he: צמצום

en: Tue
he: ג׳

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Turkish (tr_TR)
he: טורקית (tr_TR)

en: Two items ("%1$s" and "%2$s") cannot populate one host inventory field "%3$s", this would lead to a conflict.
he: אין אפשרות ששני פריטים שונים („%1$s” ו־„%2$s”) ימלאו את שדה המאגר „%3$s”, מצב כזה עשוי להוביל להתנגשות.

en: Two map elements should be selected
he: יש לבחור בשני רכיבים במפה

en: Two or more fields cannot occupy same space.
he: שני שדות ומעלה לא יכולים לתפוס את אותו המקום.

en: Type
he: סוג

en: Type (Full details)
he: סוג (פרטים מלאים)

en: Type (OK)
he: סוג (תקין)

en: Type of calculation
he: סוג חישוב

en: Type of information
he: סוג מידע

en: Types
he: סוגים

en: UI element "%2$s" is not available for user role "%1$s".
he: רכיב מנשק המשתמש „%2$s” אינו זמין לתפקיד המשתמש „%1$s”.

en: UNKNOWN
he: לא ידוע

en: URL
he: כתובת

en: URL (after login)
he: כתובת (לאחר הכניסה)

en: URL A
he: כתובת א׳

en: URL B
he: כתובת ב׳

en: URL C
he: כתובת ג׳

en: URL is not properly encoded.
he: הכתובת אינה מוצפנת כראוי.

en: URL name should be unique for map "%1$s".
he: שם הכתובת צריך להיות ייחודי עבור המפה „%1$s”.

en: URL parameter cannot be array.
he: פרמטר הכתובת לא יכול להיות מערך.

en: URL parameter name is empty.
he: שם פרמטר הכתובת ריק.

en: URL should have both "name" and "url" fields for map "%1$s".
he: לכתובת אמורים להיות שני השדות: „name” ו־„url” (שם וכתובת) עבור המפה „%1$s”.

en: URLs
he: כתובות

en: UUIDv4 is expected
he: אמור להיות UUIDv4

en: Ukrainian (uk_UA)
he: אוקראינית (uk_UA)

en: Unable to change configuration file permissions to 0600.
he: לא ניתן לשנות את הרשאות קובץ ההגדרות ל־0600.

en: Unable to create the configuration file.
he: לא ניתן ליצור את קובץ התצורה.

en: Unable to determine current Zabbix database version: %1$s.
he: לא ניתן לאתר את גרסת מסד הנתונים הנוכחית של Zabbix:‏ %1$s.

en: Unable to load authentication API parameters.
he: לא ניתן לטעון את משתני האימות של ה־API.

en: Unable to load database credentials from Vault.
he: לא ניתן לטעון את פרטי הגישה למסד הנתונים מהכספת.

en: Unable to load housekeeping API parameters.
he: לא ניתן לטעון משתני API של סדר וניקיון.

en: Unable to load settings API parameters.
he: לא ניתן לטעון את משתני API ההגדרות.

en: Unable to overwrite the existing configuration file.
he: לא ניתן לשכתב על קובץ התצורה הקיים.

en: Unable to retrieve TimescaleDB compression support status.
he: לא ניתן למשוך את מצב התמיכה של TimescaleDB בדחיסה.

en: Unable to retrieve TimescaleDB version.
he: לא ניתן לקבל את גרסת TimescaleDB.

en: Unable to retrieve database version.
he: לא ניתן לקבל את גרסת מסד הנתונים.

en: Unable to select configuration.
he: לא ניתן לבחור תצורה.

en: Unable to upload file because "file_uploads" is disabled.
he: לא ניתן להעלות קובץ כיוון שהאפשרות „file_uploads” מושבתת.

en: Unacknowledge
he: ביטול הכרה

en: Unacknowledged
he: לא הוכר

en: Unacknowledged PROBLEM events
he: אירועים מסוג תקלה שלא קיבלו הכרה

en: Unacknowledged RESOLVED events
he: אירועים שנפתרו ואינם מוכרים

en: Unacknowledged only
he: ללא הכרה בלבד

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Unblock
he: שחרור

en: Unblock selected users?
he: לשחרר את המשתמשים הנבחרים?

en: Unexpected response for action %1$s.
he: תגובה לא צפויה לפעולה %1$s.

en: Unexpected server error.
he: שגיאת שרת לא צפויה.

en: Units
he: יחידות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown action
he: פעולה לא ידועה

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unknown host item, no such item in selected host
he: פריט מארח לא ידוע, אין כזה פריט במארח הנבחר

en: Unknown host, no such host present in system
he: מארח לא ידוע, לא קיים כזה מארח במערכת

en: Unknown interface type.
he: סוג המנשק לא ידוע.

en: Unknown resource
he: משאב לא ידוע

en: Unknown step failed: %1$s
he: שלב לא ידוע נכשל: %1$s

en: Unknown value type
he: סוג הערך לא ידוע

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Unlink
he: הפרדה

en: Unlink and clear
he: הפרדה ומחיקה

en: Unlink from template
he: הפרדה מתבנית

en: Unlink from templates
he: הפרדה מתבניות

en: Unmute
he: ביטול השתקה

en: Unsupported %1$s database server version. Must be at least %2$s.
he: גרסת שרת מסד נתונים %1$s אינה נתמכת. אמורה להיות %2$s לפחות.

en: Unsupported %1$s database server version. Must not be higher than %2$s.
he: גרסת שרת מסד נתונים %1$s אינה נתמכת. אמורה להיות לא גדולה מ־%2$s.

en: Unsupported TimescaleDB version. Should be at least %1$s.
he: גרסת TimescaleDB לא נתמכת. אמורה להיות %1$s לפחות.

en: Unsupported TimescaleDB version. Should not be higher than %1$s.
he: גרסת TimescaleDB לא נתמכת. אמורה להיות מעל %1$s.

en: Unsupported charset or collation for table: %1$s. | Unsupported charset or collation for tables: %1$s.
he[0]: ערכת תווים או איסוף בלתי נתמכים בטבלה: %1$s.
he[1]: ערכת תווים או איסוף בלתי נתמכים בטבלאות: %1$s.

en: Unsupported import file extension "%1$s".
he: סיומת קובץ לייבוא אינה נתמכת „%1$s”.

en: Unsupported import format "%1$s".
he: תבנית הייבוא אינה נתמכת „%1$s”.

en: Unsupported operation.
he: פעילות לא צפויה.

en: Unsupported parameter "%2$s" for a filter condition of discovery rule "%1$s".
he: משתנה בלתי נתמך „%2$s” לתנאי מסנן של כלל הגילוי „%1$s”.

en: Unsupported parameter "%2$s" for the filter of discovery rule "%1$s".
he: משתנה לא נתמך „%2$s” למסנן של כלל הגילוי „%1$s”.

en: Untitled
he: ללא שם

[ctx: discovery results in dashboard]
en: Up
he: פעיל

[ctx: discovery status]
en: Up
he: פעיל

en: Update
he: עדכון

en: Update column
he: עדכון עמודה

en: Update existing
he: עדכון קיימים

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: Update operations
he: עדכון פעולות

en: Update problem
he: עדכון תקלה

en: Updated
he: מעודכן

en: Updated status of host "%1$s".
he: מצב מעודכן של המארח „%1$s”.

en: Upload
he: העלאה

en: Upper level maps
he: מפות ברמות עליונות

en: Uptime
he: זמן פעילות

en: Uptime of Zabbix server process in seconds.
he: זמן פעילות של שרת ה־Zabbix בשניות.

en: Uptime/Downtime
he: זמן פעילות/חוסר פעילות

en: Use bulk requests
he: שימוש בבקשות קבוצתיות

en: Use custom event status colors
he: להשתמש בצבעי אירועים מותאמים אישית

en: Use default
he: להשתמש בבררת מחדל

en: Use host prototype configuration form to remove automatically linked templates on upcoming discovery.
he: ניתן להשתמש בטופס הגדרת אבטיפוס כדי להסיר תבניות מקושרות אוטומטית על הגילויים הבאים.

en: Use if severity
he: להשתמש אם דרגת החומרה

en: Use iframe sandboxing
he: להשתמש במידור מסגרות פנימיות (Iframes)

en: Used in actions
he: בשימוש בפעולות

en: User
he: משתמש

en: User "%1$s" cannot be without user group.
he: המשתמש „%1$s” לא יכול להיות ללא קבוצת משתמשים.

en: User "%1$s" is dashboard "%2$s" owner.
he: המשתמש „%1$s” הוא הבעלים של לוח המחוונים „%2$s”.

en: User "%1$s" is map "%2$s" owner.
he: המשתמש „%1$s” הוא הבעלים של המפה „%2$s”.

en: User "%1$s" is report "%2$s" owner.
he: הבעלות על הדוח „%2$s” היא של „%1$s”.

en: User "%1$s" is report "%2$s" recipient.
he: הדוח „%2$s” מיועד להישלח אל „%1$s”.

en: User "%1$s" is used in "%2$s" action.
he: נעשה שימוש במשתמש „%1$s” בפעולה „%2$s”.

en: User "%1$s" is user on whose behalf report "%2$s" is created.
he: הדוח „%2$s” נוצר בשם המשתמש „%1$s”.

en: User "%1$s" unblocked.
he: החסימה על המשתמש „%1$s” שוחררה.

en: User action
he: פעולת משתמש

en: User added
he: משתמש נוסף

en: User agent string
he: מחרוזת סוכן משתמש

en: User cannot add himself to a disabled group or a group with disabled GUI access.
he: המשתמש לא יכול להוסיף את עצמו לקבוצת משתמשים מושבתת או לקבוצה שהגישה שלה למנשק המשתמש הושבתה.

en: User cannot change own role.
he: המשתמש לא יכול לשנות את התפקיד של עצמו.

en: User cannot change the user type of own role.
he: המשתמש לא יכול לשנות את סוג המשתמש לתפקיד של עצמו.

en: User deleted | Users deleted
he[0]: משתמש נמחק
he[1]: משתמשים נמחקו

en: User group
he: קבוצת משתמשים

en: User group "%1$s" already exists.
he: קבוצת המשתמשים „%1$s” כבר קיימת.

en: User group "%1$s" is report "%2$s" recipient.
he: קבוצת המשתמשים „%1$s” היא הנמענת של הדוח „%2$s”.

en: User group "%1$s" is used in "%2$s" action.
he: כבר נעשה שימוש בקבוצת המשתמשים „%1$s” בפעולה „%2$s”.

en: User group "%1$s" is used in configuration for database down messages.
he: נעשה שימוש בקבוצת המשתמשים „%1$s” בהגדרות לקבלת הודעות על מסד נתונים מושבת.

en: User group "%1$s" is used in script "%2$s".
he: נעשה שימוש בקבוצת המשתמשים „%1$s” בקבוצה „%2$s”.

en: User group added
he: נוספה קבוצת משתמשים

en: User group deleted | User groups deleted
he[0]: קבוצת משתמשים נמחקה
he[1]: קבוצות משתמשים נמחקו

en: User group for database down message
he: קבוצת משתמשים להודעות השבתת מסד נתונים

en: User group sharing is missing parameters: %1$s for map "%2$s".
he: לשיתוף קבוצות משתמשים חסרים משתנים: %1$s עבור המפה „%2$s”.

en: User group updated | User groups updated
he[0]: קבוצת משתמשים עודכנה
he[1]: קבוצות משתמשים עודכנו

en: User group with ID "%1$s" is not available.
he: קבוצת משתמשים עם המזהה „%1$s” אינה זמינה.

en: User groups
he: קבוצות משתמשים

en: User is not allowed to delete himself.
he: למשתמש אין הרשאה למחוק את עצמו.

en: User macros
he: מאקרואים של משתמש

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: User password
he: ססמת המשתמש

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: User role
he: תפקיד משתמש

en: User role "%1$s" already exists.
he: תפקיד המשתמש „%1$s” כבר קיים.

en: User role created
he: נוצר תפקיד משתמש

en: User role deleted | User roles deleted
he[0]: תפקיד משתמש נמחק
he[1]: תפקידי משתמשים נמחקו

en: User role updated
he: תפקיד המשתמש עודכן

en: User role with ID "%1$s" is not available.
he: תפקיד משתמש עם המזהה „%1$s” אינו זמין.

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: User sessions
he: הפעלות משתמשים

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: User sharing is missing parameters: %1$s for map "%2$s".
he: לשיתוף משתמשים חסרים משתנים: %1$s עבור המפה „%2$s”.

en: User type
he: סוג משתמש

en: User unblocked | Users unblocked
he[0]: חסימת המשתמש שוחררה
he[1]: חסימת המשתמשים שוחררה

en: User updated
he: משתמש עודכן

en: User with ID "%1$s" is not available.
he: המשתמש עם המזהה „%1$s” לא זמין.

en: User with username "%1$s" already exists.
he: כבר קיים משתמש עם השם „%1$s”.

en: User/Recipient
he: משתמש/נמען

en: Username
he: שם משתמש

en: Username and password
he: שם משתמש וססמה

en: Username and password must be stored in Vault secret keys "username" and "password".
he: יש לאחסן את שם המשתמש והססמה במפתחות הסודיים של הכספת „username” ו־„password” (שם משתמש וססמה).

en: Username attribute
he: מאפיין שם משתמש

en: Users
he: משתמשים

en: VMware cache statistics. Valid modes are: total, free, pfree, used and pused.
he: סטטיסטיקת זיכרון מטמון של VMware. המצבים האפשריים הם: total,‏ free,‏ pfree,‏ used ו־pused.

en: VMware cluster performance counter, <url> - VMware service URL, <id> - VMware cluster id, <path> - performance counter path, <instance> - performance counter instance
he: מודד ביצועי קלאסטר VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <id> - מזהה קלאסטר VMware,‏ <path> - נתיב מודד ביצועים, <instance> - מופע של מודד ביצועים

en: VMware cluster status, <url> - VMware service URL, <name> - VMware cluster name
he: מצב קלאסטר VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <name> - שם קלאסטר VMware

en: VMware datacenters and their IDs. Returns JSON
he: חוות (datacenters) של VMware והמזהים שלהם. מחזירה JSON

en: VMware datastore capacity statistics in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
he: סטטיסטיקת נפח מאגר הנתונים של VMWare בבתים או באחוזים מהכלל. מחזירה מספר שלם לבתים, שבר עשרוני לאחוזים

en: VMware datastore hypervisors list, <url> - VMware service URL, <datastore> - datastore name
he: רשימת מאגרי הנתונים של ה־Hypervisors של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים

en: VMware datastore read statistics, <url> - VMware service URL, <datastore> - datastore name, <mode> - latency/maxlatency - average or maximum
he: סטטיסטיקת קריאה ממאגרי נתונים של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים, <mode>‏ - latency/maxlatency - ממוצע או מקסימום

en: VMware datastore write statistics, <url> - VMware service URL, <datastore> - datastore name, <mode> - latency/maxlatency - average or maximum
he: סטטיסטיקת כתיבה למאגרי נתונים של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים, <mode>‏ - latency/maxlatency - ממוצע או מקסימום

en: VMware event log, <url> - VMware service URL, <mode> - all (default), skip - skip processing of older data
he: יומן אירועים של VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <mode>‏ - all (הכול - בררת מחדל), skip - לדלג על נתונים ישנים

en: VMware hypervisor BIOS UUID, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: המזהה הייחודי של ה־BIOS של ה־hypervisor של VMware‏, <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם המארח של ה־VMware hypervisor

en: VMware hypervisor HW vendor state sensors, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name. Returns JSON
he: חיישני מצב יצרן חומרה של VMware hypervisor,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־VMware hypervisor. מחזירה JSON

en: VMware hypervisor ballooned memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: גודל הזיכרון המנופח של ה־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־Hypervisor של VMware

en: VMware hypervisor cluster name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: שם הקלאסטר של ה־hypervisor מבית VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor datacenter name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name. Returns string
he: שם חווה (datacenter) של VMware hypervisor,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> שם מארח של hypervisor של VMWare. מחזירה מחרוזת

en: VMware hypervisor datastore read statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <datastore> - datastore name, <mode> - latency
he: סטטיסטיקת הקריאה ממאגר הנתונים של ה־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־Hypervisor של VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים, <mode> - עיכוב

en: VMware hypervisor datastore write statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <datastore> - datastore name, <mode> - latency
he: סטטיסטיקת הכתיבה למאגר הנתונים של ה־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־Hypervisor של VMware,‏ <datastore> - שם מאגר הנתונים, <mode> - עיכוב

en: VMware hypervisor datastores list, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: רשימת מאגרי הנתונים של ה־Hypervisor של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־Hypervisor של VMware

en: VMware hypervisor health state rollup sensor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name. Returns 0 - gray; 1 - green; 2 - yellow; 3 - red
he: מצב בריאות חיישן rollup של VMware hypervisor,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMware. מחזירה 0 - אפור, 1 - ירוק, 2 - צהוב, 3 - אדום

en: VMware hypervisor model, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: דגם hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: שם ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor network input statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <mode> - bps
he: סטטיסטיקת קלט הרשת של ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware,‏ <mode>‏ - bps/בתים לשנייה

en: VMware hypervisor network output statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <mode> - bps
he: סטטיסטיקת פלט הרשת של ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware,‏ <mode>‏ - bps/בתים לשנייה

en: VMware hypervisor performance counter, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <path> - performance counter path, <instance> - performance counter instance
he: מודד הביצועים של ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware,‏ <path> - נתיב מודד ביצועים, <instance> - מופע מודד ביצועים

en: VMware hypervisor processor frequency, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: תדירות מעבד ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor processor model, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: דגם מעבד של ה־hypervisor מבית VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor processor usage in Hz, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: ניצול תהליך hypervisor של VMware בהרץ,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor status, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: מצב ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor total memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: סך כל גודל הזיכרון ב־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor uptime, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: זמן פעולה של ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor used memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: הזיכרון המנוצל ב־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor vendor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: שם יצרן ה־hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware hypervisor version, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
he: גרסת hypervisor של VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware service full name, <url> - VMware service URL
he: שם מלא של שירות ה־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware

en: VMware service version, <url> - VMware service URL
he: גרסת שירות ה־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware

en: VMware virtual machine ballooned memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל הזיכרון המיותר המיועד להחזרה למארח במכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine committed storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: שטח האחסון הבלתי מוקצה במכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine compressed memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל זיכרון דחוס של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine datacenter name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name. Returns string
he: שם של חוות (datacenter) של מכונה וירטואליתVMware,‏ <url> - כתובת שירותVMware,‏ <uuid> - שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware. מחזירה מחרוזת

en: VMware virtual machine disk device read statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance, <mode> - bps/ops - bytes/operations per second
he: סטטיסטיקת קריאה מהתקן כונן של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של התקן כונן, <mode> - ‏(bps/‏ops) בתים / פעולות לשנייה

en: VMware virtual machine disk device write statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance, <mode> - bps/ops - bytes/operations per second
he: סטטיסטיקת כתיבה להתקן כונן של מכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של התקן כונן, <mode>‏ - bps/ops - בתים/פעולות לשנייה

en: VMware virtual machine file system statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <fsname> - file system name, <mode> - total/free/used/pfree/pused
he: סטטיסטיקת מערכת קבצים של המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <fsname> - שם מערכת הקבצים, <mode>‏ - total/free/used/pfree/pused (סך הכול/פנוי/מנוצל/אחוזים פנויים/אחוזים מנוצלים)

en: VMware virtual machine guest memory usage, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: ניצולת זיכרון של אורח במכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine host memory usage, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: ניצולת זיכרון של מארח מכונות וירטואליות ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות VMware,‏ <uuid> - שם מארח של מכונה וירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine hypervisor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: שם ה־hypervisor של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־hypervisor מבית VMware

en: VMware virtual machine name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: שם מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - מכונה וירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine network interface input statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - network interface instance, <mode> - bps/pps - bytes/packets per second
he: סטטיסטיקת קלט מנשק רשת של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של מנשק רשת, <mode>‏ - bps/pps - בתים/חבילות לשנייה

en: VMware virtual machine network interface output statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - network interface instance, <mode> - bps/pps - bytes/packets per second
he: סטטיסטיקת פלט מנשק רשת של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <instance> - מופע של מנשק רשת, <mode>‏ - bps/pps - בתים/חבילות לשנייה

en: VMware virtual machine performance counter, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <path> - performance counter path, <instance> - performance counter instance
he: מדד ביצועים למכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח המכונה הווירטואלית ב־VMware,‏ <path> - נתיב מדד הביצועים, <instance> - מופע מדד הביצועים

en: VMware virtual machine power state, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: מצב ההפעלה של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine private memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל זיכרון פרטי של מכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine processor ready time ms, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: זמן במילישניות של זמן המתנת מעבד במכונה וירטואלית ב־VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine processor usage in Hz, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: ניצולת מעבד במכונה וירטואלית של VMWare בהרץ (Hz), <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine shared memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל זיכרון שיתופי במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine swapped memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל זיכרון החלפה במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine total memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: גודל זיכרון כולל במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine uncommitted storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: נפח אחסון בלתי מוקצה במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine unshared storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: נפח אחסון בלתי משותף במכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VMware virtual machine uptime, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
he: זמן הפעילות של מכונה וירטואלית של VMware,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם המארח של המכונה הווירטואלית ב־VMware

en: VVMware hypervisor maintenance status, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name. Returns 0 - not in maintenance; 1 - in maintenance
he: מצב תחזוקת VMware hypervisor,‏ <url> - כתובת שירות ה־VMware,‏ <uuid> - שם מארח ה־VMware hypervisor. מחזירה 0 - לא במצב תחזוקה, 1 - במצב תחזוקה

en: Valid URI schemes
he: סכמות כתובת מלאה תקפות

en: Validate URI schemes
he: תיקוף סכמות כתובות מלאות

en: Validation
he: אימות

en: Value
he: ערך

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_align". Choices are: "%2$s" and "%3$s"
he: הערך %1$s הוא שגוי עבור המשתנה „grid_align” (יישור לרשת). הבחירה היא בין: „%2$s” ל־„%3$s”

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_show". Choices are: "%2$s" and "%3$s".
he: הערך %1$s הוא שגוי עבור המשתנה „grid_show” (הצגת רשת). הבחירה היא בין: „%2$s” ל־„%3$s”.

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_show". Choices are: "%2$s".
he: הערך %1$s הוא שגוי עבור המשתנה „grid_show” (הצגת רשת). האפשרויות הן „%2$s”.

en: Value "%1$s" is too long for field "%2$s" - %3$d characters. Allowed length is %4$d characters.
he: הערך %1$s" ארוך מדי לשדה „%2$s”‏ - %3$d תווים. האורך המותר הוא %4$d תווים.

en: Value cache effectiveness. Valid parameters are: requests, hits and misses.
he: יעילות זכרון המטמון של הערכים. המשתנים האפשריים הם: requests,‏ hits ו־misses (בקשות, פגיעות והחמצות בהתאמה).

en: Value cache statistics. Valid modes are: total, free, pfree, used and pused.
he: סטטיסטיקת זכרון המטמון של הערכים. המשתנים האפשריים הם: total,‏ free,‏ pfree,‏ used ו־pused (סך הכול, פנוי, אחוז פנוי, מנוצל ואחוז מנוצל בהתאמה).

en: Value cannot be empty.
he: הערך לא יכול להיות ריק.

en: Value map
he: מפת ערכים

en: Value map "%1$s" already exists.
he: מפת הערכים „%1$s“ כבר קיימת.

en: Value mapping
he: מיפוי ערכים

en: Value mappings
he: מיפויי ערכים

en: Value of MQTT topic. Format of returned data depends on the topic content. If wildcards are used, returns topic values in JSON
he: ערך של נושא MQTT. תצורת הנתונים המוחזרים תלוי התוכן הנושא. אם נעשה שימוש בתווי הכללה, מחזירה את ערכי הנושא ב־JSON

en: Value of any Windows performance counter in English. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
he: ערך של כל מונה ביצועים של Windows באנגלית. מחזירה מספר שלם, שבר עשרוני, מחרוזת או טקסט (בהתאם לבקשה)

en: Value of any Windows performance counter. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
he: ערך של מונה ביצועים כלשהו של Windows. מחזירה מספר שלם, שבר עשרוני, מחרוזת או טקסט (בהתאם לבקשה)

en: Value of new event tag
he: ערך של תגית אירוע חדשה

en: Value of old event tag
he: ערך של תגית אירוע ישנה

en: Value of tag
he: ערך התגית

en: Value: no data
he: ערך: אין נתונים

en: Valuemap with ID "%1$s" is not available on "%2$s".
he: מפת ערכים עם המזהה „%1$s” אינה זמינה תחת „%2$s”.

en: Values
he: ערכים

en: Values without names are not allowed in form fields.
he: בשדות הטופס אסור להשתמש בערכים ללא שמות.

en: Variables
he: משתנים

en: Various information about specific process(es). Returns float
he: מידע מגוון על תהליך/ים מסוים/ים. מחזירה שבר עשרוני

en: Vault API endpoint
he: נקודת הגישה ל־API של הכספת

en: Vault authentication token
he: אסימון אימות כספת

en: Vault connection failed.
he: החיבור לכספת נכשל.

en: Vault secret
he: סוד לכספת

en: Vault secret path
he: נתיב סודי לכספת

en: Vendor
he: יצרן

en: Verbose
he: מפורט

en: Verify database certificate
he: אימות אישור מסד נתונים

en: Version
he: גרסה

en: Version of Zabbix agent. Returns string
he: גרסת שרת Zabbix. מחזירה מחרוזת

en: Version of Zabbix server or proxy
he: גרסת שרת ה־Zabbix או המתווך

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical align
he: יישור אנכי

en: Vertical position
he: מיקום אנכי

en: Vietnamese (vi_VN)
he: וייטנאמית (vi_VN)

en: View
he: תצוגה

en: View as
he: הצגה בתור

en: Virtual space size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
he: גודל נפח וירטואלי באחוזים מהכלל. מחזירה מספר שלם לבתים, שבר עשרוני לאחוזים

en: Visible name
he: שם תצוגה

en: Visible name cannot be empty if host name is missing.
he: שם התצוגה לא יכול להיות ריק אם אין שם מארח.

en: W
he: מ

[ctx: Wednesday short]
en: W
he: ד׳

[ctx: abbreviation of severity level]
en: W
he: ז

en: Warning
he: אזהרה

[ctx: setup]
en: Warning
he: אזהרה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Warning! Unable to retrieve database version.
he: אזהרה! לא ניתן לקבל את גרסת מסד הנתונים.

en: Warning! Unsupported %1$s database server version. Should be at least %2$s.
he: אזהרה! גרסת שרת מסד נתונים %1$s אינה נתמכת. עליה להיות %2$s לפחות.

en: Warning! Unsupported %1$s database server version. Should be at least (%2$s)
he: אזהרה! גרסת שרת מסד נתונים %1$s אינה נתמכת. עליה להיות לפחות (%2$s)

en: Warning! Unsupported %1$s database server version. Should not be higher than %2$s.
he: אזהרה! גרסת שרת מסד נתונים %1$s אינה נתמכת. עליה להיות גדולה מ־%2$s.

en: We are sorry, the maximum possible number of elements to remember has been reached.
he: אנו מתנצלים, כמות הרכיבים המרבית האפשרית נוצלה.

en: Web
he: אינטרנט

en: Web monitoring
he: מעקב אחר עמוד אינטרנט

en: Web scenario
he: תרחיש אינטרנט

en: Web scenario "%1$s" already exists on host "%2$s".
he: תרחיש האינטרנט „%1$s“ כבר קיים במארח „%2$s“.

en: Web scenario "%1$s" already exists.
he: תרחיש האינטרנט „%1$s“ כבר קיים.

en: Web scenario added
he: נוסף תרחיש רשת

en: Web scenario deleted
he: תרחיש רשת נמחק

en: Web scenario disabled | Web scenarios disabled
he[0]: תרחיש הרשת נוטרל
he[1]: תרחישי הרשת נוטרלו

en: Web scenario enabled | Web scenarios enabled
he[0]: תרחיש הרשת הופעל
he[1]: תרחישי הרשת הופעלו

en: Web scenario updated
he: תרחיש הרשת עודכן

en: Web scenarios
he: תרחישי רשת

en: Webhook
he: התלייה

en: Webhook does not have parameters.
he: להתלייה אין משתנים.

en: Wed
he: ד׳

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Week
he: שבוע

en: Weekly
he: שבועי

en: Weight
he: משקל

en: Welcome
he: ברוך בואך

en: Welcome to
he: ברוך בואך אל

en: When active
he: בעת פעילות

en: Widget at X:%3$d, Y:%4$d on page #%2$d of dashboard "%1$s" is out of bounds.
he: הווידג׳ט בנקודה X:%3$d,‏ Y:%4$d בעמוד מס׳ %2$d של לוח המחוונים „%1$s” חורג מגבולות העמוד.

en: Widget is deprecated.
he: השימוש בווידג׳ט הופסק.

en: Widget is too small for the specified number of columns and rows.
he: הווידג׳ט קטן לעומת גודל העמודות והשורות שצוין.

en: Width
he: רוחב

en: With data
he: עם נתונים

en: With data collection
he: עם איסוף נתונים

en: With dependencies
he: עם תלויות

en: With header row
he: עם שורת כותרת

en: With problem name
he: עם שם התקלה

en: With problems
he: עם תקלות

en: With this setting only numeric items will be displayed in this column.
he: עם ההגדרה הזאת רק פריטים מספריים יוצגו בעמודה הזאת.

en: With triggers
he: עם הקפצות

en: Without data
he: ללא נתונים

en: Without problems
he: בלי תקלות

en: Without triggers
he: בלי הקפצות

en: Working time
he: זמן עבודה

en: Write
he: כתיבה

en: Wrong Module.php class name for module located at %1$s.
he: שם המחלקה ב־Module.php למודול שממוקם אצל %1$s שגוי.

en: Wrong fields for host "%1$s".
he: שדות שגויים עבור המארח „%1$s”.

en: Wrong fields for map link.
he: שדות שגויים עבור קישור המפה.

en: Wrong value for "url" field.
he: ערך שגוי לשדה „url” (כתובת).

en: X-Axis
he: ציר X

en: X-Frame-Options HTTP header
he: כותרת ה־HTTP ‏X-Frame-Options

en: XML data
he: נתוני XML

en: XML is empty
he: ה־XML ריק

en: XML is expected
he: אמור להיות XML

en: XML to JSON
he: XML ל־JSON

en: Y axis MAX value
he: ערך מרבי של ציר ה־Y

en: Y axis MAX value must be greater than Y axis MIN value
he: הערך המרבי של ציר ה־Y חייב להיות גדול מהערך המזערי של ציר ה־Y

en: Y axis MAX value must be greater than Y axis MIN value.
he: הערך המרבי של ציר ה־Y חייב להיות גדול מהערך המזערי של ציר ה־Y.

en: Y axis MIN value
he: ערך מזערי של ציר ה־Y

en: Y axis side
he: צד ציר ה־Y

en: Y-axis
he: ציר Y

en: Year
he: שנה

en: Yearly
he: שנתי

en: Yes
he: כן

en: Yesterday
he: אתמול

en: You are logged in as "%1$s".
he: נכנסת בשם „%1$s“.

en: You are not able to choose some of the languages, because locales for them are not installed on the web server.
he: אין לך אפשרות לבחור בחלק מהשפות כיוון שההגדרות עבורן אינן מותקנות בשרת.

en: You are not logged in
he: לא נכנסת

en: You cannot switch hosts for current selection.
he: לא ניתן להחליף מארחים בבחירה הנוכחית.

en: You do not have permission to perform this operation.
he: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: You have no permissions to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לעמוד זה.

en: You must login to view this page.
he: עליך להיכנס כדי לצפות בעמוד זה.

en: Your database is not working properly. Please wait a few minutes and try to repeat this action. If the problem still persists, please contact system administrator. The problem might be caused by long running transaction or row level lock accomplished by your database management system.
he: מסד הנתונים שלך אינו פועל כראוי. נא להמתין מספר דקות ולנסות לחזור על פעולה זו. אם התקלה עדיין מתרחשת, נא ליצור קשר עם מנהל המערכת. התקלה מתרחשת כנראה עקב פעולות ממושכרות או נעילה ברמת שורה שנגרמו על ידי מערכת ניהול מסד הנתונים שלך.

en: Zabbix Integrations
he: שילובים מול Zabbix

en: Zabbix Technical Support
he: התמיכה הטכנית של Zabbix

en: Zabbix agent
he: סוכן Zabbix

en: Zabbix agent (active)
he: סוכן Zabbix (פעיל)

en: Zabbix has received an incorrect request.
he: מערכת ה־Zabbix קיבלה בקשה שגויה.

en: Zabbix internal
he: Zabbix פנימי

en: Zabbix internal authentication
he: אימות פנימי של Zabbix

en: Zabbix login form
he: טופס כניסה ל־Zabbix

en: Zabbix server
he: שרת Zabbix

en: Zabbix server "%1$s" cannot be reached. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect network configuration.
he: לא ניתן להגיע לשרת ה־Zabbix‏ „%1$s”. סיבות אפשריות:
    1. כתובת IP או DNS שגויות בקובץ „zabbix.conf.php”;
    2. הגדרות רשת שגויות.

en: Zabbix server (proxy)
he: שרת Zabbix (מתווך)

en: Zabbix server is not running: the information displayed may not be current.
he: שרת ה־Zabbix אינו פעיל: יכול להיות שהמידע המוצג אינו עדכני.

en: Zabbix server is running
he: שרת ה־Zabbix פעיל

en: Zabbix server name
he: שם שרת ה־Zabbix

en: Zabbix trapper
he: לוכד Zabbix

en: Zoom out
he: התרחקות

en: [Wrong value for day: "%1$s" ]
he: [ערך שגוי ליום: „%1$s” ]

en: [Wrong value for month: "%1$s" ]
he: [ערך שגוי לחודש: „%1$s” ]

en: a DNS name is expected
he: אמור להיות שם DNS

en: a boolean is expected
he: אמור להיות בוליאני

en: a boolean value is expected
he: אמור להיות ערך בוליאני

en: a character string is expected
he: אמור להיות מחרוזת תווים

en: a character string, integer or floating point value is expected
he: אמור להיות מחרוזת תווים, מספר שלם וחיובי או שבר עשרוני

en: a date in YYYY-MM-DD format is expected
he: התאריך אמור להיות בתצורה YYYY-MM-DD

en: a date is expected
he: אמור להיות תאריך

en: a date not later than %1$s is expected
he: אמור להיות תאריך לא יאוחר מ־%1$s

en: a digit
he: ספרה

en: a floating point value is expected
he: אמור להיות ערך עם נקודה עשרונית

en: a hexadecimal color code (6 symbols) is expected
he: אמור להיות קוד צבע הקדסצימלי (6 תווים)

en: a low-level discovery macro is expected
he: אמור להיות מאקרו לגילוי ברמה נמוכה

en: a number has too many fractional digits
he: למספר יש יותר מדי ספרות אחרי הנקודה

en: a number is expected
he: אמור להיות מספר

en: a number is too large
he: המספר גדול מדי

en: a numeric value is expected
he: אמור להיות ערך מספרי

en: a relative time is expected
he: אמור להיות זמן יחסי

en: a special character
he: תו מיוחד

en: a string, number or null value is expected
he: אמור להיות מחרוזת, מספר או ריק

en: a time is expected
he: אמור להיות זמן

en: a time not later than %1$s is expected
he: אמורה להיות שעה שלא תאוחר מ־%1$s

en: a time period is expected
he: אמור להיות טווח זמנים

en: a time range is expected
he: אמור להיות טווח זמן

en: a time unit is expected
he: אמור להיות יחידת זמן

en: a timestamp is too large
he: חותמת הזמן גדולה מדי

en: abs() - Absolute value
he: abs()‎ - ערך מוחלט

en: acos() - The arccosine of a value as an angle, expressed in radians
he: acos()‎ - הקוסינוס ההפוך של ערך כזווית, מבוטא ברדיאנים

en: affects only filtered data
he: משפיע על הנתונים המסוננים

en: agent
he: סוכן

en: all
he: הכול

en: all media
he: כל סוגי המדיה

en: an IP address is expected
he: אמורה להיות כתובת IP

en: an array is expected
he: אמור להיות מערך

en: an array or a character string is expected
he: אמור להיות מערך או מחרוזת תווים

en: an array or object is expected
he: אמור להיות מערך

en: an empty string is expected
he: אמור להיות מחרוזת ריקה

en: an even number of hexadecimal characters is expected
he: אמור להיות מספר זוגי או תווים הקסדצימליים

en: an explicit time is expected
he: אמורה להיות שעה מפורשת

en: an identifier is not defined in the formula
he: לא הוגדר מזהה בנוסחה

en: an integer is expected
he: אמור להיות ערך שלם

en: an unsigned integer is expected
he: אמור להיות ערך שלם וחיובי

en: an uppercase and a lowercase Latin letter
he: אות לטינית גדולה וקטנה

en: and
he: וגם

en: as Blue
he: ככחול

en: as Green
he: כירוק

en: as Red
he: כאדום

en: ascending
he: עולה

en: ascii() - Returns the ASCII code of the leftmost character of the value
he: ascii()‎ - מחזירה את קוד ה־ASCII של התו השמאלי הקיצוני של הערך

en: asin() - The arcsine of a value as an angle, expressed in radians
he: asin()‎ - הסינוס ההפוך של ערך כזווית, מבוטא ברדיאנים

en: at least one day of the week must be selected
he: יש לבחור לפחות יום אחד בשבוע

en: at least one override option must be specified
he: יש לציין אפשרות שכתוב אחת לפחות

en: atan() - The arctangent of a value as an angle, expressed in radians
he: atan()‎ - הטנגנס ההפוך של ערך כזווית, מבוטא ברדיאנים

en: atan2() - The arctangent of the ordinate (exprue) and abscissa coordinates specified as an angle, expressed in radians
he: atan2()‎ - הארקטנגנס של הנקודות בצירים האנכי והאופקי שמיוצגים כזווית, ברדיאנים

en: autoregistered host
he: מארח שנרשם אוטומטית

en: autoregistration
he: רישום אוטומטי

en: avg
he: ממוצע

en: avg() - Average value of a period T
he: avg()‎ - ממוצע לטווח T

en: baselinedev() - Returns the number of deviations between data periods in seasons and the last data period
he: baselinedev()‎ - מחזירה את מספר הסטיות בין תקופות הנתונים בעונות ואת תקופת הנתונים האחרונה

en: baselinewma() - Calculates baseline by averaging data periods in seasons
he: baselinewma()‎ - מחשבת את קו הבסיס על ידי מיצוע פרקי הזמן בעונות

en: between() - Checks if a value belongs to the given range (1 - in range, 0 - otherwise)
he: between()‎ - בודקת אם ערך שייך לטווח מסוים (1 - בטווח, 0 - מחוץ לטווח)

en: bitand() - Bitwise AND
he: bitand()‎ - פעולת וגם על סיביות

en: bitlength() - Returns the length in bits
he: bitlength()‎ - מחזירה את האורך בסיביות

en: bitlshift() - Bitwise shift left
he: bitlshift()‎ - הזזה לוגית לשמאל של סיביות

en: bitnot() - Bitwise NOT
he: bitnot()‎ - פעולה לא על סיביות

en: bitor() - Bitwise OR
he: bitor()‎ - פעולת או על סיביות

en: bitrshift() - Bitwise shift right
he: bitrshift()‎ - הזזה לוגית לימין של סיביות

en: bitxor() - Bitwise exclusive OR
he: bitxor()‎ - פעולת או מוציא (XOR) על סיביות

en: blinking
he: מהבהב

en: both username and password should be either present or empty
he: שם המשתמש והססמה חייבים להיות מלאים או ריקים יחדיו

en: bytelength() - Returns the length in bytes
he: bytelength()‎ - מחזירה את האורך בבתים

en: calculated
he: מחושב

en: can be used to add "@2x" to the URL to load retina tiles.
he: אפשר להשתמש כדי להוסיף „‎@2x” לכתובת כדי לטעון אריחי רשתית.

en: cannot be changed
he: לא ניתן לשנות

en: cannot be empty
he: לא יכול להישאר ריק

en: cannot be less than or equal to the value of parameter "%1$s"
he: לא יכול להיות קטן או שווה לערך המשתנה „%1$s”

en: cannot be specified the value of parameter "%1$s"
he: אי אפשר לציין את ערך המשתנה „%1$s”

en: cannot be unlinked
he: לא ניתן לנתק

en: cannot convert to JSON, result value too long
he: לא ניתן להמיר ל־JSON, ערך התוצאה ארוך מדי

en: cannot delete templated host prototype
he: לא ניתן למחוק אבטיפוס מארח מתבנית

en: cannot have more than one default interface of the same type
he: לא יכול להיות יותר ממנשק בררת מחדל יחיד מאותו הסוג

en: cannot perform Scroll API request, data could be truncated
he: בקשת ה־Scroll API אינה תקינה, יכול להיות שהנתונים נקטעו

en: cannot update property for templated discovery rule
he: לא ניתן לעדכן מאפיין של כלל גילוי מתבנית

en: cannot update readonly parameter "%1$s" of discovered object
he: אי אפשר לעדכן את המשתנה readonly (לקריאה בלבד) „%1$s” של הפריט שהתגלה

en: cannot update readonly parameter "%1$s" of inherited object
he: אי אפשר לעדכן את המשתנה readonly (לקריאה בלבד) „%1$s” של הפריט שהתקבל בירושה

en: cbrt() - Cube root
he: cbrt()‎ - שורש קוביה

en: ceil() - Rounds up to the nearest greater integer
he: ceil()‎ - מעגלת למספר השלם הגדול הקרוב ביותר

en: change() - Difference between last and previous value
he: change()‎ - שינוי בין הערך האחרון לקודמו

en: changecount() - Number of changes between adjacent values, Mode (all - all changes, inc - only increases, dec - only decreases)
he: changecount()‎ - מספר השינויים בין ערכים סמוכים מצב (all - כל השינויים, inc - רק תוספות, dec - רק גריעות)

en: char() - Returns the character which represents the given ASCII code
he: char()‎ - מחזירה את התו שמייצג את קוד ה־ASCII הנתון

en: check expression starting from "%1$s"
he: ביטוי החיפוש מתחיל מ־„%1$s“

en: circular dependency is not allowed
he: אין ליצור תלות מעגלית

en: circular item dependency is not allowed
he: תלות מעגלית לפריט אסורה

en: color
he: צבע

en: comma separated list of time periods is expected for scheduled week days
he: אמורה להיות רשימה של פרקי זמן, מופרדים בפסיקים, לימי השבוע המתוזמנים

en: comma-separated list
he: רשימה מופרדת בפסיקים

en: concat() - Returns a string that is the result of concatenating value to string
he: concat()‎ - מחזירה מחרוזת שהיא תוצאה של ערך משורשר למחרוזת

en: configure
he: הגדרה

en: contains
he: מכיל

en: cos() - The cosine of a value, where the value is an angle expressed in radians
he: cos()‎ - קוסינוס של ערך, כאשר הערך הוא זווית שמיוצגת ברדיאנים

en: cosh() - The hyperbolic cosine of a value
he: cosh()‎ - קוסינוס היפרבולי של ערך

en: cot() - The cotangent of a value, where the value is an angle expressed in radians
he: cot()‎ - קוטנגנס של ערך, כאשר הערך היא זווית שמבוטאת ברדיאנים

en: count
he: ספירה

en: count() - Number of successfully retrieved values V (which fulfill operator O) for period T
he: count()‎ - מספר ערכי ה־ V שהתקבלו בהצלחה (ומקיימים את המשתנה O) למשך T

en: countunique() - The number of unique values
he: countunique()‎ - מספר הערכים היחודיים

en: date() - Current date
he: date()‎ - תאריך נוכחי

en: dayofmonth() - Day of month
he: dayofmonth()‎ - יום בחודש

en: dayofweek() - Day of week
he: dayofweek()‎ - יום בשבוע

en: days
he: ימים

en: default
he: בררת מחדל

en: degrees() - Converts a value from radians to degrees
he: degrees()‎ - ממירה ערך מרדיאנים למעלות

en: descending
he: סדר יורד

en: description
he: תיאור

en: directory cannot be empty
he: התיקייה לא יכולה להיות ריקה

en: discovered host
he: מארח שהתגלה

en: discovered service
he: שירות שהתגלה

en: discovery
he: גילוי

en: discovery rule "%1$s" on host "%2$s" is not monitored
he: כלל הגילוי „%1$s” במארח „%2$s” אינו במעקב

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: does not equal
he: אינו שווה

en: does not exist
he: לא קיים

en: does not match
he: לא תואם

en: e() - Returns Euler's number
he: e()‎ - מחזירה את קבוע אוילר

en: equals
he: שווה

en: error message
he: הודעת שגיאה

en: exists
he: קיים

en: exp() - Euler's number at a power of a value
he: exp()‎ - מספר אוילר בחזקה של ערך

en: expm1() - Euler's number at a power of a value minus 1
he: expm1()‎ - קבוע אוילר בחזקת ערך פחות 1

en: expression is empty
he: הביטוי ריק

en: failed to parse JSON
he: פענוח ה־JSON נכשל

en: file format is unsupported
he: סוג הקובץ אינו נתמך

en: find() - Check occurrence of pattern V (which fulfill operator O) for period T (1 - match, 0 - no match)
he: find()‎ - בדיקת מופעי התבנית V (שמקיימת את הסימן O) למשך T (1 - תואם, 0 - לא תואם)

en: first
he: ראשון

en: first parameter is expected
he: אמור להיות הפרמטר הראשון

en: first() - The oldest value in the specified time interval
he: first()‎ - הערך הישן ביותר במשך זמן מסוים

en: floor() - Rounds down to the nearest smaller integer
he: floor()‎ - מעגלת למטה למספר השלם הקרוב

en: forecast() - Forecast for next t seconds based on period T
he: forecast()‎ - תחזית למשך t השניות הבאות לפי נתונים במשך T

en: fourth
he: רביעי

en: fuzzytime() - Difference between item value (as timestamp) and Zabbix server timestamp is less than or equal to T seconds (1 - true, 0 - false)
he: fuzzytime()‎ - ההפרש בין ערך פריט (בתור חותמת זמן) וחותמת הזמן של שרת ה־Zabbix קטנה או שווה ל־T שניות (1 - אמת, 0 - שקר)

en: geographical coordinates (values of comma separated latitude and longitude) are expected
he: אמורות נקודות ציון גאוגרפיות (ערכים של קווי רוחב ואורך מופרדים בפסיקים)

[ctx: item_form]
en: global housekeeping settings
he: הגדרות תחזוקה כלליות

en: host
he: מארח

en: host group
he: קבוצת מארחים

en: host pattern
he: תבנית מארח

en: icon
he: סמל

en: image
he: תמונה

en: image size must be less than %1$s
he: גודל התמונה חייב להיות קטן מ־%1$s

en: in
he: בתוך

en: in range
he: בטווח

en: in() - Checks if a value equals to one of the listed values (1 - equals, 0 - otherwise)
he: in()‎ - בודקת אם ערך שווה לאחד מהערכים המוגדרים (1 - שווה, 0 - אחרת)

en: including subgroups
he: כולל תת־קבוצות

en: incorrect calculated item formula
he: נוסחה שגויה לפריט מחושב

en: incorrect calculated item formula starting from "%1$s"
he: נוסחה שגויה לפריט מחושב מתחילה מ־„%1$s”

en: incorrect condition type
he: סוג התנאי שגוי

en: incorrect element count
he: מניין רכיבים שגוי

en: incorrect expression starting from "%1$s"
he: ביטוי שגוי החל מ־„%1$s”

en: incorrect number of conditions
he: מספר התנאים שגוי

en: incorrect syntax near "%1$s"
he: שגיאת תחביר ליד „%1$s“

en: incorrect usage of function "%1$s"
he: שימוש שגוי בפונקציה „%1$s”

en: insert() - Inserts specified characters or spaces into a character string, beginning at a specified position in the string
he: insert()‎ - מוסיפה תווים מסוימים או רווחים למחרוזת תווים, בתחילת מיקום מסוים במחרוזת

[ctx: event source]
en: internal
he: פנימי

en: invalid Prometheus output
he: פלט Prometheus שגוי

en: invalid Prometheus pattern
he: תבנית Prometheus שגויה

en: invalid address range "%1$s"
he: טווח כתובות שגוי „%1$s”

en: invalid aggregation method
he: שיטת האגירה שגויה

en: invalid byte sequence in UTF-8
he: רצף בתים שגוי ב־UTF-8

en: invalid delay
he: זמן המתנה שגוי

en: invalid fifth parameter in function "%1$s"
he: משתנה חמישי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid first parameter in function "%1$s"
he: משתנה ראשון שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid fourth parameter in function "%1$s"
he: משתנה רביעי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid history storage period
he: תקופת אחסון היסטוריה שגויה

en: invalid host group name
he: שם קבוצת המארחים שגויה

en: invalid host name
he: שם המארח שגוי

en: invalid number of parameters in function "%1$s"
he: משתנה חמישי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid range expression
he: ביטוי טווח שגוי

en: invalid regular expression
he: ביטוי רגולרי שגוי

en: invalid second parameter in function "%1$s"
he: משתנה שני שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid seventh parameter in function "%1$s"
he: משתנה שביעי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid sixth parameter in function "%1$s"
he: משתנה שביעי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid third parameter in function "%1$s"
he: משתמש שלישי שגוי בפונקציה „%1$s”

en: invalid trend storage period
he: תקופת אחסון המגמות שגויה

en: is greater than or equals
he: גדול או שווה

en: is less than or equals
he: קטן או שווה

en: is not enclosed in {} or is malformed
he: לא תחום ב־{} או שגוי

en: item
he: פריט

en: item "%1$s" on host "%2$s" is not monitored
he: הפריט „%1$s” במארח „%2$s” אינו במעקב

en: item pattern
he: תבנית פריט

en: key is empty
he: המפתח ריק

en: kurtosis() - Measures the "tailedness" of the probability distribution
he: kurtosis()‎ - מודדת את „ההזדנבות” של ההתפלגות

en: label
he: תווית

en: last
he: אחרון

[ctx: week of month]
en: last
he: אחרון

en: last() - Last (most recent) T value
he: last()‎ - ערך ה־T (העדכני ביותר)

en: left
he: שמאל

en: left() - Returns the leftmost count characters
he: left()‎ - מחזירה כמות כזאת של תווים משמאל

en: length() - Length of last (most recent) T value in characters
he: length()‎ - אורך ערך ה־T האחרון (העדכני ביותר) בתווים

en: list of characters
he: רשימה של תווים

en: log() - Natural logarithm
he: log()‎ - לוגריתם טבעי

en: log10() - Decimal logarithm
he: log10()‎ - לוגריתם עשרוני

en: logeventid() - Event ID of last log entry matching regular expression V for period T (1 - match, 0 - no match)
he: logeventid()‎ - מזהה האירוע של רשומת היומן האחרונה שתואמת לביטוי הרגולרי V למשך T (1 - תואם, 0 - לא תואם)

en: logseverity() - Log severity of the last log entry for period T
he: logseverity()‎ - חומרת היומן של רשומת היומן האחרונה בפרק זמן T

en: logsource() - Log source of the last log entry matching parameter V for period T (1 - match, 0 - no match)
he: logsource()‎ - מקור היומן של רשומת היומן האחרונה שתואמת לביטוי הרגולרי V למשך T (1 - תואם, 0 - לא תואם)

en: low-level discovery rule
he: כלל גילוי ברמה נמוכה

en: ltrim() - Remove specified characters from the beginning of a string
he: ltrim()‎ - מסירה תווים מסוימים מהתחלה של מחרוזת

en: macro is empty
he: המאקרו ריק

en: macro(s)
he: מאקרו/ים

en: mad() - Median absolute deviation
he: mad()‎ - ממוצע ערך מוחלט של סטיות

en: mandatory parameter is missing in function "%1$s"
he: חסר משתנה חובה לפונקציה „%1$s”

en: map
he: מפה

en: matches
he: התאמות

en: max
he: מרבי

en: max period is less than time filter default period
he: משך הזמן המרבי קטן ממשך הזמן של מסנן הזמן כבררת מחדל

en: max() - Maximum value for period T
he: max()‎ - ערך מרבי במשך T

en: maximum dependent items count reached
he: כמות הפריטים התלויים המרבית מולאה

en: maximum number of dependency levels reached
he: כמות הרמות המרבית לתלויות מולאה

en: mid() - Returns a substring beginning at the character position specified by start for N characters
he: mid()‎ - מחזירה תת־מחרוזת שמתחילה במיקום התו שצוין כהתחלה באורך N תווים

en: min
he: מזערי

en: min() - Minimum value for period T
he: min()‎ - ערך מזערי במשך T

en: minimum length is %1$s characters
he: האורך המזערי הוא %1$s תווים

en: mod() - Division remainder
he: mod()‎ - שארית החילוק

en: monodec() - Check for continuous item value decrease (1 - data is monotonic, 0 - otherwise), Mode (strict - require strict monotonicity)
he: monodec()‎ - בדיקת הקטנת ערך פריט באופן רציף (1 - הנתון הוא מונוטוני, 0 - אחרת), מצב (strict - דורש מונוטוניות קשיחה)

en: monoinc() - Check for continuous item value increase (1 - data is monotonic, 0 - otherwise), Mode (strict - require strict monotonicity)
he: monoinc()‎ - בדיקת גדילת ערך פריט באופן רציף (1 - הנתון הוא מונוטוני, 0 - אחרת), מצב (strict - דורש מונוטוניות קשיחה)

[ctx: millisecond short]
en: ms
he: מש

en: must be %1$s characters long
he: חייב להיות באורך %1$s תווים

en: must be a valid LDAP user
he: חייב להיות משתמש LDAP תקני

en: must be at least %1$d characters long
he: חייב להיות באורך של %1$d תווים לפחות

en: must contain at least one digit
he: חייב להכיל לפחות תו אחד

en: must contain at least one low-level discovery macro
he: חייב להכיל לפחות מאקרו אחד של זיהוי ברמה נמוכה

en: must contain at least one lowercase and one uppercase Latin letter
he: חייב להכיל לפחות אות לטינית אחת קטנה ואחת גדולה

en: must contain at least one special character
he: חייב להכיל לפחות תו מיוחד אחד

en: must not be one of common or context-specific passwords
he: אסור שתהיה ססמה נפוצה או תלוית הקשר

en: must not contain user's name, surname or username
he: לא יכולה להכיל את השם הפרטי של המשתמש, את שם משפחתו או את שם המשתמש שלו

en: name
he: שם

en: new
he: חדש

[ctx: new element in multiselect]
en: new
he: חדש

en: no data
he: אין נתונים

en: no default interface for "%1$s" type.
he: אין מנשק ברירת מחדל לסוג „%1$s”.

en: no permissions to acknowledge problems
he: אין הרשאות להכיר בתקלות

en: no permissions to add problem comments
he: אין הרשאות להוסיף הערות לתקלות

en: no permissions to change problem severity
he: אין הרשאות לשנות חומרת תקלה

en: no permissions to close problems
he: אין הרשאות לסגור תקלות

en: no permissions to create and edit maps
he: אין הרשאות ליצור ולערוך מפות

en: no permissions to unacknowledge problems
he: אין הרשאות לבטל הכרה בתקלות

en: nodata() - No data received during period of time T (1 - true, 0 - false), Mode (strict - ignore proxy time delay in sending data)
he: nodata()‎ - לא התקבלו נתונים בפרק זמן T (1 - אמת, 0 - שקר), מצב (קפדני - התעלמות מעיכוב בזמן מהמתווך בשליחת נתונים)

en: none
he: ללא

en: nonempty key and value pair expected
he: אמור היה להיות צמד של מפתח וערך שאינם ריקים

en: not in
he: לא בין

en: not selected
he: לא נבחר

en: now() - Number of seconds since the Epoch
he: now()‎ - מספר השניות מאז ראשית ספירת Epoch

en: number
he: מספר

en: of
he: מתוך

en: off
he: כבוי

en: on
he: פעיל

en: only one time unit is allowed
he: מותר יחידה חד־פעמית בלבד

en: or
he: או

en: other
he: אחר

en: output
he: פלט

en: path/to/secret
he: נתיב/אל/סוד

en: path/to/secret:key
he: נתיב/אל/סוד:מפתח

en: pattern
he: תבנית

en: percentile() - Percentile P of a period T
he: percentile()‎ - אחוזון P במשך T

en: pi() - Returns the Pi constant
he: pi()‎ - מחזירה את הקבוע פאי

en: power() - The power of a base value to a power value
he: power()‎ - ערך מעריך החזקה של הבסיס

en: problem pattern
he: תבנית תקלה

en: radians() - Converts a value from degrees to radians
he: radians()‎ - ממירה ערך ממעלות לרדיאנים

en: rand() - A random integer value
he: rand()‎ - ערך מספרי שלם אקראי

en: rate() - Returns per-second average rate for monotonically increasing counters
he: rate()‎ - מחזירה רמה ממוצעת לכל שנייה למונים שגדלים באופן אחיד

en: read-write access to the child service "%1$s" is required
he: דרושה גישה לקריאה-כתיבה לשירות הצאצא „%1$s”

en: read-write access to the child service "%1$s" must be retained
he: יש לשמר את הגישה לקריאה-כתיבה לשירות הצאצא „%1$s”

en: read-write access to the service is required
he: דרושה גישה לקריאה-כתיבה לשירות

en: read-write access to the service must be retained
he: יש לשמר את הגישה לקריאה-כתיבה לשירות

en: reference to a non-existent tree element
he: הפנייה לרכיב בעץ שאינו קיים

en: refreshed every %1$s sec.
he: מתרענן בכל %1$s שניות.

en: regexp
he: ביטוי רגולרי

en: regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: repeat() - Returns a string composed of value repeated count times
he: repeat()‎ - מחזירה מחרוזת שמורכבת מערך שחוזר מספר פעמים

en: replace() - Search value for occurrences of pattern, and replace with replacement
he: replace()‎ - חיפוש מופעים של תבנית בערך מסוים והחלפתם

en: replacement
he: החלפה

en: represent tile coordinates;
he: מייצג את נקודות הציון של האריח.

en: represents one of the available subdomains;
he: מייצג את אחת מתת־התחומים הזמינים.

en: represents zoom level parameter in the URL;
he: מייצג את משתנה רמת התקריב בכתובת,

en: right
he: ימינה

en: right() - Returns the rightmost count characters
he: right()‎ - מחזירה כמות כזאת של התווים הימניים ביותר

en: round() - Rounds a value to decimal places
he: round()‎ - מעגלת ערך למיקומים אחרי הנקודה העשרונית

en: rtrim() - Removes specified characters from the end of a string
he: rtrim()‎ - מסירה תווים מסוימים מסוף המחרוזת

[ctx: second short]
en: s
he: שנ׳

en: script
he: סקריפט

en: search string
he: מחרוזת חיפוש

[ctx: adjective]
en: second
he: שני

en: second parameter is expected
he: אמור להיות פרמטר שני

en: seconds
he: שניות

en: selected
he: נבחר

en: service
he: שירות

en: short description
he: תיאור קצר

en: should be empty
he: אמור להיות ריק

en: should be less than current time
he: אמור להיות לפני הזמן הנוכחי

en: show icon mappings
he: הצגת מיפוי סמלים

en: sign in as guest
he: כניסה כאורח

en: signum() - Returns -1 if a value is negative, 0 if a value is zero, 1 if a value is positive
he: signum()‎ - מחזירה ‎-1 אם ערך הוא שלילי, 0 עם הערך הוא אפס, 1 אם ערך הוא חיובי

en: sin() - The sine of a value, where the value is an angle expressed in radians
he: sin()‎ - סינוס של ערך, כאשר הערך הוא זווית שמיוצגת ברדיאנים

en: sinh() - The hyperbolic sine of a value
he: sinh()‎ - הסינוס ההיפרבולי של הערך

en: skewness() - Measures the asymmetry of the probability distribution
he: skewness()‎ - מודדת את האסימטריה של התפלגות ההסתברות

en: sqrt() - Square root of a value
he: sqrt()‎ - שורש ריבועי של ערך

en: standalone server
he: שרת עצמאי

en: stddevpop() - Population standard deviation
he: stddevpop()‎ - סטיית תקן של הקבוצה

en: stddevsamp() - Sample standard deviation
he: stddevsamp()‎ - סטיית תקן של מדגם

en: sum
he: סכום

en: sum() - Sum of values of a period T
he: sum()‎ - סכום הערכים במשך T

en: sumofsquares() - The sum of squares
he: sumofsquares()‎ - סכום ריבועים

en: supplied credentials are not unique
he: פרטי הגישה שסופקו אינם יחודיים

en: tag
he: תגית

en: tan() - The tangent of a value
he: tan()‎ - הטנגנס (משיק) של הערך

en: template ID "%1$s" is passed %2$s times
he: מזהה התבנית %1$s מועבר %2$s פעמים

en: the last new line feed is missing
he: הזנת השורה החדשה האחרונה חסרה

en: the parameter "%1$s" is missing
he: הפרמטר „%1$s” חסר

en: the table "%1$s" was not found
he: הטבלה „%1$s” לא נמצאה

en: the tag "%1$s" is missing
he: התגית „%1$s” חסרה

en: third
he: שלישי

en: third parameter is expected
he: אמור להיות משתנה שלישי

en: time filter default period exceeds the max period
he: משך הזמן כבררת המחדל של מסנן הזמן חורג ממשך הזמן המרבי

en: time shift
he: הפרש זמן

en: time() - Current time
he: time()‎ - השעה הנוכחית

en: timeleft() - Time to reach threshold estimated based on period T
he: timeleft()‎ - זמן להגיע לסף המוערך בהתאם למשך T

en: trendavg() - Average value of a period T with exact period shift
he: trendavg()‎ - ערך ממוצע של משך זמן T עם הזחת משך זמן מדויקת

en: trendcount() - Number of successfully retrieved values for period T
he: trendcount()‎ - מספר הערכים שהתקבלו בהצלחה בפרק הזמן T

en: trendmax() - Maximum value for period T with exact period shift
he: trendmax()‎ - ערך מרבי לפרק זמן T עם הזחת זמן מדויקת

en: trendmin() - Minimum value for period T with exact period shift
he: trendmin()‎ - ערך מזערי לפרק זמן T עם הזחת זמן מדויקת

en: trendstl() - Anomaly detection for period T
he: trendstl()‎ - בדיקת חריגות לתקופה T

en: trendsum() - Sum of values of a period T with exact period shift
he: trendsum()‎ - סכוםה ערכים לפרק זמן T עם הזחת זמן מדויקת

en: trigger
he: הקפצה

en: trigger does not allow manual closing
he: ההקפצה אינה מאפשרת סגירה ידנית

en: trigger expression must contain at least one /host/key reference
he: ביטוי ההקפצה חייב להכיל לפחות הפניית /מארח/ערך אחת

en: trigger prototype cannot be moved to another template or host
he: אבטיפוס ההקפצה אינו ניתן להעברה לתבנית או מארח אחרים

en: trigger with linkages cannot be moved to another template or host
he: הקפצות עם קישוריות אינן ניתנות להעברה לתבנית או למארח אחרים

en: trim() - Remove specified characters from the beginning and the end of a string
he: trim()‎ - הסרת תווים מסוימים מתחילת או סוף מחרוזת

en: truncate() - Truncates a value to decimal places
he: truncate()‎ - קוצץ ערך למקומות עשרוניים

en: type here to search
he: יש להקליד כאן כדי לחפש

en: unacceptable URL
he: כתובת לא מקובלת

en: unexpected constant "%1$s"
he: קבוע לא צפוי „%1$s”

en: unexpected constant value "%1$s"
he: ערך הקבוע אינו צפוי „%1$s”

en: unexpected end of expression macro
he: מאקרו סוף ביטוי בלתי צפוי

en: unexpected end of key
he: סוף המפתח בלתי צפוי

en: unexpected end of macro
he: סוף המאקרו בלתי צפוי

en: unexpected parameter "%1$s"
he: הפרמטר בלתי מתקבל „%1$s”

en: unexpected tag "%1$s"
he: התגית „%1$s“ בלתי צפויה

en: unexpected text "%1$s"
he: הטקסט „%1$s“ בלתי צפוי

en: unexpected value "%1$s"
he: הערך „%1$s“ בלתי צפוי

en: unknown
he: לא ידוע

en: unknown function "%1$s"
he: הפונקציה „%1$s” אינה מוכרת

en: unsupported Prometheus function
he: פונקציית Prometheus לא נתמכת

en: unsupported time suffix
he: סיומת הזמן אינה נתמכת

en: unsupported version number
he: מספר הגרסה אינו נתמך

en: uppercase identifier expected
he: אמור להיות מזהה באותיות גדולות

en: value
he: ערך

en: value "%1$s" already exists
he: הערך „%1$s” כבר קיים

en: value "%1$s" not found
he: הערך „%1$s” לא נמצא

en: value %1$s already exists
he: הערך %1$s כבר קיים

en: value is too long
he: הערך ארוך מדי

en: value must be %1$s | value must be one of %1$s
he[0]: הערך חייב להיות %1$s
he[1]: הערך חייב להיות אחד מבין %1$s

en: value must be between "%1$s" and "%2$s"
he: הערך חייב להיות בין „%1$s” לבין „%2$s”

en: value must be empty
he: הערך חייב להיות ריק

en: value must be empty or %1$s | value must be empty or one of %1$s
he[0]: הערך חייב להיות ריק או %1$s
he[1]: הערך חייב להיות ריק או אחד מבין %1$s

en: value must be no greater than "%1$s"
he: הערך לא יכול לעלות על „%1$s”

en: value must be no less than "%1$s"
he: הערך לא יכול להיות פחות מאשר „%1$s”

en: value must be one of %1$s
he: הערך חייב להיות אחד מבין %1$s

en: value must be within the range of %1$s
he: הערך חייב להיות בטווח של %1$s

en: value of first parameter is too long
he: ערך המשתנה הראשון ארוך מדי

en: value of new event tag
he: ערך של תגית אירוע חדשה

en: value of second parameter is too long
he: ערך המשתנה השני ארוך מדי

en: value of third parameter must be one of %1$s
he: ערך המשתנה השלישי חייב להיות אחת מתוך %1$s

en: varpop() - Population variance
he: varpop()‎ - שונות אוכלוסיה

en: varsamp() - Sample variance
he: varsamp()‎ - סטיית דגימה

en: via
he: דרך

[ctx: week short]
en: w
he: שב׳

en: wrong discovery rule type
he: סוג כללי הגילוי שגוי

en: wrong item type
he: סוג פריט שגוי

en: zoom level must be between "%1$s" and "%2$s"
he: רמת התקריב צריכה להיות בין „%1$s” לבין „%2$s”
