Zabbix 6.0 - en to lv translation catalogue (1702 entries)

en: "%1$s" date must be less than "%2$s" date.
lv: "%1$s" datumam jābūt agrākam par "%2$s" datumu.

en: "%1$s" instead "%2$s"
lv: "%1$s" vietā "%2$s"

en: "%1$s" is expected
lv: ir sagaidāms "%1$s"

en: "%1$s" must be an empty string or greater than "%2$s".
lv: "%1$s" ir jābūt tukšai virknei vai lielākai par "%2$s".

en: "host:key" pair is expected
lv: ir sagaidāms "host:key" pāris

en: %1$d characters exceeds maximum length of %2$d characters
lv: %1$d rakstzīmes pārsniedz maksimālo %2$d rakstzīmju garumu

en: %1$d day | %1$d days
lv[0]: %1$d diena
lv[1]: %1$d dienas
lv[2]: %1$d dienas

[ctx: screen reader]
en: %1$d matches for %2$s found
lv: Atrastas %1$d atbilstības vaicājumam %2$s

en: %1$d of %3$d%2$s problem is shown | %1$d of %3$d%2$s problems are shown
lv[0]: Tiek parādīta %1$d problēma no %3$d%2$s
lv[1]: Tiek parādītas %1$d problēmas no %3$d%2$s
lv[2]: Tiek parādītas %1$d problēmas no %3$d%2$s

en: %1$d problems selected.
lv: Atlasītas %1$d problēmas.

en: %1$s (year %2$s)
lv: %1$s (%2$s. gads)

en: %1$s - thrown by module located at %2$s.
lv: %1$s — parādījis modulis, kas atrodas %2$s.

en: %1$s [Line: %2$s | Column: %3$s]
lv: %1$s [Rinda: %2$s | Kolonna: %3$s]

[ctx: screen reader]
en: %1$s action | %1$s actions
lv[0]: %1$s darbība
lv[1]: %1$s darbības
lv[2]: %1$s darbības

en: %1$s characters
lv: %1$s rakstzīmes

en: %1$s characters remaining
lv: Atlikušas %1$s rakstzīmes

en: %1$s event | %1$s events
lv[0]: %1$s notikums
lv[1]: %1$s notikumi
lv[2]: %1$s notikumi

en: %1$s host in maintenance | %1$s hosts in maintenance
lv[0]: %1$s iekārta apkopē
lv[1]: %1$s iekārtas apkopē
lv[2]: %1$s iekārtas apkopē

en: %1$s hour | %1$s hours
lv[0]: %1$s stunda
lv[1]: %1$s stundas
lv[2]: %1$s stundas

en: %1$s item | %1$s items
lv[0]: %1$s vienums
lv[1]: %1$s vienumi
lv[2]: %1$s vienumi

[ctx: screen reader]
en: %1$s message | %1$s messages
lv[0]: %1$s ziņojums
lv[1]: %1$s ziņojumi
lv[2]: %1$s ziņojumi

en: %1$s minute | %1$s minutes
lv[0]: %1$s minūte
lv[1]: %1$s minūtes
lv[2]: %1$s minūtes

en: %1$s of %2$s element in problem state | %1$s of %2$s elements in problem state
lv[0]: %1$s no %2$s elements problēmas stāvoklī
lv[1]: %1$s no %2$s elementi problēmas stāvoklī
lv[2]: %1$s no %2$s elementi problēmas stāvoklī

[ctx: screen reader]
en: %1$s preselected, use down,up arrow keys and enter to select
lv: Iepriekš atlasīts %1$s, izmantojiet lejupvērsto, augšupvērsto bulttaustiņus un Enter, lai atlasītu

en: %1$s problem | %1$s problems
lv[0]: %1$s problēma
lv[1]: %1$s problēmas
lv[2]: %1$s problēmas

en: %1$s problem in total | %1$s problems in total
lv[0]: Kopā %1$s problēma
lv[1]: Kopā %1$s problēmas
lv[2]: Kopā %1$s problēmas

en: %1$s retry left | %1$s retries left
lv[0]: Atlicis %1$s atkārtots mēģinājums
lv[1]: Atlikuši %1$s atkārtoti mēģinājumi
lv[2]: Atlikuši %1$s atkārtoti mēģinājumi

en: %1$s second | %1$s seconds
lv[0]: %1$s sekunde
lv[1]: %1$s sekundes
lv[2]: %1$s sekundes

en: %1$s unacknowledged problem | %1$s unacknowledged problems
lv[0]: %1$s neapstiprināta problēma
lv[1]: %1$s neapstiprinātas problēmas
lv[2]: %1$s neapstiprinātas problēmas

[ctx: screen reader]
en: %1$s, Severity, %2$s
lv: %1$s, smaguma pakāpe, %2$s

[ctx: screen reader]
en: %1$s, read only
lv: %1$s, tikai lasāms

[ctx: screen reader]
en: %1$s, selected
lv: %1$s, atlasīts

en: %1$sth percentile: %2$s
lv: %1$s. procentile: %2$s

en: %4$s failed login attempt logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s. | %4$s failed login attempts logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s.
lv[0]: %4$s neveiksmīgs pieteikšanās mēģinājums reģistrēts. Pēdējais neveiksmīgais mēģinājums bija %1$s, %2$s, %3$s.
lv[1]: %4$s neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi reģistrēti. Pēdējais neveiksmīgais mēģinājums bija %1$s, %2$s, %3$s.
lv[2]: %4$s neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi reģistrēti. Pēdējais neveiksmīgais mēģinājums bija %1$s, %2$s, %3$s.

en: %d device | %d devices
lv[0]: %d iekārta
lv[1]: %d iekārtas
lv[2]: %d iekārtu

en: (0 - infinitely)
lv: (0 - bezgalīgi)

en: (0 - use action default)
lv: (0 - izmantot darbības noklusējumu)

en: (Only super admins can create groups)
lv: (Tikai super administratori var veidot grupas)

en: (created by host discovery)
lv: (izveidots ar iekārtas atklāšanu)

en: (linked by host discovery)
lv: (saistīts ar iekārtas atklāšanu)

en: (no proxy)
lv: (bez starpniekservera)

en: 0 - use default port
lv: 0 - izmantot noklusēto portu

en: 0 or 1
lv: 0 vai 1

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 10 seconds
lv: 10 sekundes

en: 12-hour
lv: 12-stundu

en: 24-hour
lv: 24-stundu

en: 30 seconds
lv: 30 sekundes

en: 3D view
lv: 3D skats

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 5 seconds
lv: 5 sekundes

en: 500 latest values
lv: 500 jaunākās vērtības

en: <empty string>
lv: <tukša virkne>

en: <label name>
lv: <iezīmes nosaukums>

en: <manual>
lv: <manuāli>

en: <metric name>{<label name>="<label value>", ...} == <value>
lv: <metrikas nosaukums>{<iezīmes nosaukums>="<iezīmes vērtība>", ...} == <vērtība>

en: <sub-menu/sub-menu/...>
lv: <apakšizvēlne/apakšizvēlne/...>

en: ADD OVERRIDE
lv: PIEVIENOT IGNORĒŠANU

en: API access
lv: API piekļuve

en: API methods
lv: API metodes

en: API token
lv: API talons

en: API token "%1$s" already exists for userid "%2$s".
lv: API talons "%1$s" jau pastāv priekš lietotāja ID "%2$s".

en: API token added
lv: API talons pievienots

en: API token deleted | API tokens deleted
lv[0]: API talons izdzēsts
lv[1]: API taloni izdzēsti
lv[2]: API taloni izdzēsti

en: API token disabled | API tokens disabled
lv[0]: API talons atspējots
lv[1]: API taloni atspējoti
lv[2]: API taloni atspējoti

en: API token enabled | API tokens enabled
lv[0]: API talons iespējots
lv[1]: API taloni iespējoti
lv[2]: API taloni iespējoti

en: API token expired.
lv: API talona derīguma termiņš ir beidzies.

en: API token updated
lv: API talons atjaunināts

en: API tokens
lv: API taloni

en: Above value
lv: Virs vērtības

en: Abscissa
lv: Abscisa

en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Access denied!
lv: Piekļuve liegta!

en: Access to API
lv: Piekļuve API

en: Access to UI elements
lv: Piekļuve lietotāja saskarnes elementiem

en: Access to actions
lv: Piekļuve darbībām

en: Access to modules
lv: Piekļuve moduļiem

en: Access to services
lv: Piekļuve servisiem

en: Ack
lv: Atz

en: Acknowledge
lv: Atzīt

en: Acknowledge problems
lv: Atzīt problēmas

en: Acknowledged
lv: Atzīts

en: Acknowledged PROBLEM events
lv: Atzītie PROBLEM notikumi

en: Acknowledged RESOLVED events
lv: Atzītie RESOLVED notikumi

en: Action
lv: Darbība

[ctx: compact table header]
en: Action
lv: Darbība

en: Action "%1$s" already exists.
lv: Darbība "%1$s" jau pastāv.

en: Action "%2$s" is not available for user role "%1$s".
lv: Darbība "%2$s" nav pieejama lietotāja lomai "%1$s".

en: Action added
lv: Darbība pievienota

en: Action class %1$s must extend %2$s class.
lv: Darbības klasei %1$s ir jāpaplašina %2$s klase.

en: Action disabled | Actions disabled
lv[0]: Darbība atspējota
lv[1]: Darbības atspējotas
lv[2]: Darbības atspējotas

en: Action enabled | Actions enabled
lv[0]: Darbība iespējota
lv[1]: Darbības iespējotas
lv[2]: Darbības iespējotas

en: Action log
lv: Darbību žurnāls

en: Action operation
lv: Darbības operācija

en: Action updated
lv: Darbība atjaunota

en: Action with ID "%1$s" is not available.
lv: Darbība ar ID "%1$s" nav pieejama.

en: Actions
lv: Darbības

[ctx: compact table header]
en: Actions
lv: Darbības

en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: maintenance status]
en: Active
lv: Aktīvs

en: Active checks
lv: Aktīvās pārbaudes

en: Active since
lv: Aktīvs no

en: Active till
lv: Aktīvs līdz

en: Add
lv: Pievienot

en: Add (message type limit reached)
lv: Pievienot (sasniegts ziņojuma veida ierobežojums)

en: Add a new widget
lv: Pievienot jaunu logrīku

en: Add child elements
lv: Pievienot bērnelementus

en: Add child service
lv: Pievienot apakšservisu

en: Add child services
lv: Pievienot apakšservisus

en: Add from host
lv: Pievienot no iekārtas

en: Add from template
lv: Pievienot no veidnes

en: Add host
lv: Pievienot mezglu

en: Add host trigger
lv: Pievienot iekārtas trigeri

en: Add missing
lv: Pievienot trūkstošo

en: Add multiple maps
lv: Pievienot vairākas kartes

en: Add new data set
lv: Pievienot jaunu datu kopu

en: Add new interface
lv: Pievienot jaunu interfeisu

en: Add new override
lv: Pievienot jaunu ignorēšanu

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: Add parent services
lv: Pievienot galvenos servisus

en: Add problem comments
lv: Pievienot problēmas komentārus

en: Add prototype
lv: Pievienot prototipu

en: Add scheduled report
lv: Pievienot plānoto pārskatu

en: Add services
lv: Pievienot servisus

en: Add submaps
lv: Pievienot apakškartes

en: Add to favorites
lv: Pievienot favorītiem

en: Add to host group
lv: Pievienot resursdatoru grupai

en: Add to host groups
lv: Pievienot mezglu grupām

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add user group
lv: Pievienot lietotāju grupu

en: Add widget
lv: Pievienot logrīku

en: Added
lv: Pievienots

[ctx: screen reader]
en: Added, %1$s
lv: Pievienots, %1$s

en: Additional rule
lv: Papildu noteikums

en: Additional rules
lv: Papildu noteikumi

en: Address
lv: Adrese

en: Admin
lv: Administrators

en: Administration
lv: Administrācija

en: Advanced configuration
lv: Padziļināta konfigurācija

en: Advanced labels
lv: Uzlabotas etiķetes

en: Advanced options
lv: Pielāgotas opcijas

en: After value
lv: Pēc vērtības

en: Age
lv: Vecums

en: Age less than
lv: Vecums mazāks par

en: Agent
lv: Aģents

en: Agent availability check. Returns nothing - unavailable; 1 - available
lv: Aģenta pieejamības pārbaude. Neatgriež neko - nav pieejams; 1 - pieejams

en: Agent encryption
lv: Aģenta šifrēšana

en: Agent host metadata. Returns string
lv: Aģenta iekārtas metadati. Atgriež virkni

en: Agent host name. Returns string
lv: Aģenta iekārtas nosaukums. Atgriež virkni

en: Agent interfaces
lv: Aģenta interfeiss

en: Agent variant check. Returns 1 - for Zabbix agent; 2 - for Zabbix agent 2
lv: Aģenta varianta pārbaude. Atgriež 1 - Zabbix aģents; 2 - Zabbix aģents 2

en: Aggregate
lv: Apkopot

en: Aggregate functions
lv: Apkopotās funkcijas

en: Aggregation function
lv: Apkopošanas funkcija

en: Aggregation interval
lv: Apkopošanas intervāls

en: Alert message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Alerts
lv: Brīdinājumi

en: Algorithm
lv: Algoritms

en: Alias
lv: Saīsne

en: Align map elements
lv: Izlīdziniet kartes elementus

en: All
lv: Viss

en: All dashboards
lv: Visi informācijas paneļi

en: All graphs
lv: Visi grafiki

en: All groups
lv: Visas grupas

en: All hosts
lv: Visas iekārtas

en: All links should have "Name" and "URL" specified
lv: Visās saitēs ir jānorāda "Nosaukums" un "URL".

en: All maps
lv: Visas kartes

en: All problems
lv: Visas problēmas

en: All problems if tag values match
lv: Visas problēmas, ja tagu vērtības sakrīt

en: All services
lv: Visi servisi

en: All tags
lv: Visas birkas

en: All templates
lv: Visas veidnes

en: Allow list
lv: Atļaut sarakstu

en: Allow manual close
lv: Atļaut manuāli aizvērt

en: Allowed hosts
lv: Atļautās iekārtas

en: Allowed methods
lv: Atļautās metodes

en: Alternatively, you can install it manually:
lv: Varat arī to instalēt manuāli:

en: Analog
lv: Analogs

en: And
lv: Un

en: And/Or
lv: Un/Vai

en: Annually
lv: Ik gadu

en: Any
lv: Jebkurš

en: Any character string included
lv: Iekļauta jebkura rakstzīmju virkne

en: Application error.
lv: Lietojumprogrammas kļūda.

en: Apply
lv: Pielietot

en: Apply permissions and tag filters to all subgroups
lv: Pielietot atļaujas un tagu filtrus visām apakšgrupām

en: Apply permissions to all subgroups
lv: Pielietot atļaujas visām apakšgrupām

[ctx: maintenance status]
en: Approaching
lv: Tuvojas

en: Approximation
lv: Tuvināšana

en: April
lv: Aprīlis

en: Are you sure you want to delete this filter?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo filtru?

en: Are you sure you want to delete?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst?

en: Are you sure you want to perform this action?
lv: Vai tiešām vēlaties veikt šo darbību?

en: Area size
lv: Laukuma lielums

en: Area type
lv: Laukuma veids

en: Arithmetic
lv: Aritmētika

en: As is
lv: Kā ir

en: As plain text
lv: Kā vienkāršs teksts

en: Assertions
lv: Apgalvojumi

en: Asset tag
lv: Līdzekļu tags

en: At (hour:minute)
lv: Plkst. (stunda:minūte)

en: At least one LDAP server must exist.
lv: Jābūt vismaz vienam LDAP serverim.

en: At least one UI element must be checked.
lv: Ir jāatzīmē vismaz viens lietotāja interfeisa elements.

en: At least one UI element must be enabled for user role "%1$s".
lv: Vismaz vienam lietotāja interfeisa elementam ir jābūt iespējotam lietotāja lomai "%1$s".

en: At least one action is mandatory.
lv: Vismaz viena darbība ir obligāta.

en: At least one active user must exist with role "%1$s".
lv: Jābūt vismaz vienam aktīvam lietotājam ar lomu "%1$s".

en: At least one day of the week or day of the month must be specified.
lv: Jānorāda vismaz viena nedēļas diena vai mēneša diena.

en: At least one host group or host must be selected.
lv: Jāizvēlas vismaz viena iekārtu grupa vai iekārta.

en: At least one of MySQL, PostgreSQL or Oracle should be supported.
lv: Jāatbalsta vismaz viens no MySQL, PostgreSQL vai Oracle.

en: At least one operation must be selected.
lv: Jāizvēlas vismaz viena darbība.

en: At least one operation must exist.
lv: Jābūt vismaz vienai darbībai.

en: At least one parameter "%1$s" or "%2$s" must be enabled.
lv: Jāiespējo vismaz viens parametrs "%1$s" vai "%2$s".

en: At least one update operation or message is mandatory
lv: Vismaz viena atjaunināšanas darbība vai ziņojums ir obligāts

en: At least one update operation or message must exist.
lv: Jābūt vismaz vienai atjaunināšanas darbībai vai ziņojumam.

en: At least one user or user group must be selected.
lv: Jāizvēlas vismaz viens lietotājs vai lietotāju grupa.

en: At least one user or user group must be specified.
lv: Jānorāda vismaz viens lietotājs vai lietotāju grupa.

en: Attempt interval
lv: Mēģinājumu intervāls

en: Attempts
lv: Mēģinājumi

en: Audit log
lv: Audita žurnāls

en: Audit settings
lv: Audita iestatījumi

en: August
lv: Augusts

en: Auth token
lv: Autentifikācijas talons

en: AuthN requests
lv: AuthN pieprasījumi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Authentication algorithm
lv: Autentifikācijas algoritms

en: Authentication failed: %1$s.
lv: Autentifikācija neizdevās: %1$s.

en: Authentication method
lv: Autentifikācijas metode

en: Authentication passphrase
lv: Autentifikācijas paroles frāze

en: Authentication protocol
lv: Autentifikācijas protokols

en: Authentication settings updated
lv: Autentifikācijas iestatījumi ir atjaunināti

en: Author
lv: Autors

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Auto-login
lv: Automātiska pieteikšanās

en: Auto-login and auto-logout options cannot be enabled together.
lv: Automātiskās pieteikšanās un automātiskās atteikšanās opcijas nevar iespējot kopā.

en: Auto-logout
lv: Automātiska atteikšanās

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Automatic icon mapping
lv: Automātiska ikonu kartēšana

en: Automatic icon selection
lv: Automātiska ikonu izvēle

en: Autoregistration
lv: Automātiskā reģistrācija

en: Autoregistration actions
lv: Automātiskās reģistrācijas darbības

en: Autoregistration data storage period
lv: Automātiskās reģistrācijas datu uzglabāšanas periods

en: Availability
lv: Pieejamība

en: Availability report
lv: Pieejamības ziņojums

en: Available
lv: Pieejams

[ctx: compact table header]
en: Available
lv: Pieejams

en: Average
lv: Vidējs

en: Avoid easy-to-guess passwords
lv: Izvairieties no viegli uzmināmām parolēm

en: Axes
lv: Asis

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Bar
lv: Joslu

en: Base DN
lv: Bāzes DN

en: Base color
lv: Pamatkrāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Before value
lv: Pirms vērtības

en: Below value
lv: Zem vērtības

en: Bind password
lv: Bind parole

en: Bits to shift
lv: Biti, kas jāpārslēdz

en: Bitwise functions
lv: Bitu funkcijas

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Blue
lv: Zils

en: Body
lv: Pamatteksts

en: Body and headers
lv: Pamatteksts un galvenes

en: Bold
lv: Treknrakstā

en: Bold line
lv: Treknraksta līnija

en: Boolean to decimal
lv: No Būla uz decimālu

en: Border
lv: Apmale

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Border type
lv: Apmales veids

en: Border width
lv: Apmales platums

en: Both passwords must be equal.
lv: Abām parolēm jābūt vienādām.

en: Bottom
lv: Apakša

en: Bottom N
lv: Apakšējā N

en: Bring forward
lv: Izvirzīt

en: Bring to front
lv: Novietot priekšā

en: Bulgarian (bg_BG)
lv: Bulgāru (bg_BG)

en: By host
lv: Pēc resursdatora

en: By trigger template
lv: Pēc trigera veidnes

en: CERT
lv: SERT

en: CLOSING
lv: AIZVĒRŠANA

en: CPU information. Returns string or integer
lv: CPU informācija. Atgriež virkni vai veselu skaitli

en: CPU load. Returns float
lv: CPU slodze. Atgriež float

en: CPU utilization percentage. Returns float
lv: CPU izmantošanas procents. Atgriež float

en: CSV to JSON
lv: CSV uz JSON

en: CUID is expected
lv: Sagaida CUID

en: Calculated
lv: Izskaitļots

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot add API token
lv: Nevar pievienot API talonu

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph "%2$s".
lv: Nevar pievienot neciparu vienumu "%1$s" grafikam "%2$s".

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph prototype "%2$s".
lv: Nevar pievienot neciparu vienumu "%1$s" grafiku prototipam "%2$s".

en: Cannot add action
lv: Darbību nav iespējams pievienot

en: Cannot add dashboard page: maximum number of %1$d dashboard pages has been added.
lv: Nevar pievienot informācijas paneļa lapu: ir pievienots maksimālais %1$d informācijas paneļa lapu skaits.

en: Cannot add discovery rule
lv: Nevar pievienot atklāšanas noteikumu

en: Cannot add graph
lv: Grafiku nav iespējams pievienot

en: Cannot add graph prototype
lv: Nevar pievienot grafika prototipu

en: Cannot add host
lv: Resursdatoru nav iespējams pievienot

en: Cannot add host group
lv: Nevar pievienot iekārtu grupu

en: Cannot add host prototype
lv: Nevar pievienot iekārtas prototipu

en: Cannot add image
lv: Attēlu nevar pievienot

en: Cannot add item
lv: Nevar pievienot vienumu

en: Cannot add item prototype
lv: Nevar pievienot vienuma prototipu

en: Cannot add map element of the map "%1$s" due to circular reference.
lv: Apļveida atsauces dēļ nevar pievienot kartes elementu kartei "%1$s".

en: Cannot add media type
lv: Nevar pievienot mēdija veidu

en: Cannot add module: %1$s. | Cannot add modules: %1$s.
lv[0]: Nevar pievienot moduli: %1$s.
lv[1]: Nevar pievienot moduļus: %1$s.
lv[2]: Nevar pievienot moduļus: %1$s.

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph "%1$s".
lv: Grafikam "%1$s" nevar pievienot vairāk nekā vienu vienumu ar veidu "Grafika summa".

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph prototype "%1$s".
lv: Grafiku prototipam "%1$s" nevar pievienot vairāk par vienu vienumu ar veidu "Grafika summa".

en: Cannot add network map
lv: Nav iespējams pievienot tīkla karti

en: Cannot add proxy
lv: Nevar pievienot starpniekserveri

en: Cannot add regular expression
lv: Nevar pievienot regulāro izteiksmi

en: Cannot add scheduled report
lv: Nevar pievienot ieplānoto pārskatu

en: Cannot add script
lv: Skriptu nav iespējams pievienot

en: Cannot add submaps. Max depth reached.
lv: Nevar pievienot apakškartes. Sasniegts maksimālais dziļums.

en: Cannot add template
lv: Nevar pievienot veidni

en: Cannot add template group
lv: Nevar pievienot veidņu grupu

en: Cannot add trigger
lv: Trigeri nav iespējams pievienot

en: Cannot add trigger prototype
lv: Nevar pievienot trigera prototipu

en: Cannot add user
lv: Lietotāju nav iespējams pievienot

en: Cannot add user group
lv: Nevar pievienot lietotāju grupu

en: Cannot add web scenario
lv: Nevar pievienot tīmekļa scenāriju

en: Cannot add widget: not enough free space on the dashboard.
lv: Nevar pievienot logrīku: informācijas panelī nav pietiekami daudz brīvas vietas.

[ctx: screen reader]
en: Cannot be removed
lv: Nevar noņemt

en: Cannot bind anonymously to LDAP server.
lv: Nevar anonīmi saistīties ar LDAP serveri.

en: Cannot bind to LDAP server.
lv: Nevar izveidot saiti ar LDAP serveri.

en: Cannot build expression tree: %1$s.
lv: Nevar izveidot izteiksmju koku: %1$s.

en: Cannot change the user type of own role.
lv: Nevar mainīt lietotāja tipu paša lomai

en: Cannot clone graph prototypes.
lv: Nevar klonēt grafiku prototipus.

en: Cannot clone trigger prototypes.
lv: Nevar klonēt trigeru prototipus.

en: Cannot close problem: %1$s.
lv: Nevar aizvērt problēmu: %1$s.

en: Cannot connect to LDAP server.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar LDAP serveri.

en: Cannot connect to the database.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi.

en: Cannot convert POST data:
lv: Nevar konvertēt POST datus:

en: Cannot copy graph | Cannot copy graphs
lv[0]: Grafiku nav iespējams kopēt
lv[1]: Grafikus nav iespējams kopēt
lv[2]: Grafikus nav iespējams kopēt

en: Cannot copy item | Cannot copy items
lv[0]: Nevar nokopēt vienumu
lv[1]: Nevar nokopēt vienumus
lv[2]: Nevar nokopēt vienumus

en: Cannot copy trigger | Cannot copy triggers
lv[0]: Nevar nokopēt trigeri
lv[1]: Nevar nokopēt trigerus
lv[2]: Nevar nokopēt trigerus

en: Cannot copy trigger "%1$s", because it has multiple hosts in the expression.
lv: Nevar kopēt trigeri "%1$s", jo tā izteiksmē ir vairākas iekārtas.

en: Cannot create SLA
lv: Nevar izveidot SLA

en: Cannot create a host prototype on a discovered host "%1$s".
lv: Nevar izveidot iekārtas prototipu atklātajā iekārtā "%1$s".

en: Cannot create another database connection.
lv: Nevar izveidot citu datu bāzes savienojumu.

en: Cannot create discovery rule
lv: Nevar izveidot atklāšanas noteikumu

en: Cannot create icon map
lv: Nevar izveidot ikonu karti

en: Cannot create request
lv: Nevar izveidot pieprasījumu

en: Cannot create scheduled report
lv: Nevar izveidot ieplānoto pārskatu

en: Cannot create service
lv: Nevar izveidot servisu

en: Cannot create service "%1$s": %2$s.
lv: Nevar izveidot servisu "%1$s": %2$s.

en: Cannot create the configuration file.
lv: Nevar izveidot konfigurācijas failu.

en: Cannot create user role
lv: Nevar izveidot lietotāja lomu

en: Cannot delete API token | Cannot delete API tokens
lv[0]: Nevar izdzēst API talonu
lv[1]: Nevar izdzēst API talonus
lv[2]: Nevar izdzēst API talonus

en: Cannot delete SLA | Cannot delete SLAs
lv[0]: Nevar izdzēst SLA
lv[1]: Nevar izdzēst SLA
lv[2]: Nevar izdzēst SLA

en: Cannot delete Zabbix internal user "%1$s", try disabling that user.
lv: Nevar izdzēst Zabbix iekšējo lietotāju "%1$s", mēģiniet atspējot šo lietotāju.

en: Cannot delete assigned user role "%1$s".
lv: Nevar izdzēst piešķirto lietotāja lomu "%1$s".

en: Cannot delete dashboard | Cannot delete dashboards
lv[0]: Nevar izdzēst informācijas paneli
lv[1]: Nevar izdzēst informācijas paneļus
lv[2]: Nevar izdzēst informācijas paneļus

en: Cannot delete default user directory.
lv: Nevar izdzēst noklusējuma lietotāja direktoriju.

en: Cannot delete discovery rule | Cannot delete discovery rules
lv[0]: Nevar izdzēst atklāšanas noteikumu
lv[1]: Nevar izdzēst atklāšanas noteikumus
lv[2]: Nevar izdzēst atklāšanas noteikumus

en: Cannot delete host %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete hosts %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
lv[0]: Nevar izdzēst iekārtu %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.
lv[1]: Nevar izdzēst iekārtas %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.
lv[2]: Nevar izdzēst iekārtas %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.

en: Cannot delete host group | Cannot delete host groups
lv[0]: Nevar izdzēst iekārtu grupu
lv[1]: Nevar izdzēst iekārtu grupas
lv[2]: Nevar izdzēst iekārtu grupas

en: Cannot delete host group %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete host groups %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
lv[0]: Nevar izdzēst iekārtu grupu %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.
lv[1]: Nevar izdzēst iekārtu grupas %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.
lv[2]: Nevar izdzēst iekārtu grupas %1$s, jo uzturēšanai "%2$s" ir jābūt vismaz vienai iekārtai vai iekārtu grupai.

en: Cannot delete host groups
lv: Nevar izdzēst iekārtu grupas

en: Cannot delete host prototypes
lv: Nevar izdzēst iekārtu prototipus

en: Cannot delete icon map
lv: Nevar izdzēst ikonu karti

en: Cannot delete image
lv: Attēlu nav iespējams izdzēst

en: Cannot delete interface for discovered host "%1$s".
lv: Nevar izdzēst interfeisu atklātajai iekārtai "%1$s".

en: Cannot delete inventory.
lv: Nevar izdzēst inventāru.

en: Cannot delete media type | Cannot delete media types
lv[0]: Nevar izdzēst mēdiju veidu
lv[1]: Nevar izdzēst mēdiju veidus
lv[2]: Nevar izdzēst mēdiju veidus

en: Cannot delete module: %1$s. | Cannot delete modules: %1$s.
lv[0]: Nevar izdzēst moduli: %1$s.
lv[1]: Nevar izdzēst moduļus: %1$s.
lv[2]: Nevar izdzēst moduļus: %1$s.

en: Cannot delete proxies
lv: Nevar izdzēst starpniekserverus

en: Cannot delete proxy | Cannot delete proxies
lv[0]: Nevar izdzēst starpniekserveri
lv[1]: Nevar izdzēst starpniekserverus
lv[2]: Nevar izdzēst starpniekserverus

en: Cannot delete readonly user role "%1$s".
lv: Nevar izdzēst tikai lasāma lietotāja lomu "%1$s".

en: Cannot delete regular expression | Cannot delete regular expressions
lv[0]: Nevar izdzēst regulāro izteiksmi
lv[1]: Nevar izdzēst regulārās izteiksmes
lv[2]: Nevar izdzēst regulārās izteiksmes

en: Cannot delete scheduled report | Cannot delete scheduled reports
lv[0]: Nevar izdzēst ieplānoto pārskatu
lv[1]: Nevar izdzēst ieplānotos pārskatus
lv[2]: Nevar izdzēst ieplānotos pārskatus

en: Cannot delete script | Cannot delete scripts
lv[0]: Skriptu nav iespējams izdzēst
lv[1]: Skriptu nav iespējams izdzēst
lv[2]: Skriptu nav iespējams izdzēst

en: Cannot delete scripts. Script "%1$s" is used in action operation "%2$s".
lv: Nevar izdzēst skriptus. Skripts "%1$s" tiek izmantots darbības operācijā "%2$s".

en: Cannot delete service | Cannot delete services
lv[0]: Nevar izdzēst servisu
lv[1]: Nevar izdzēst servisus
lv[2]: Nevar izdzēst servisus

en: Cannot delete service "%1$s": %2$s.
lv: Nevar izdzēst servisu "%1$s": %2$s.

en: Cannot delete template group | Cannot delete template groups
lv[0]: Nevar izdzēst veidņu grupu
lv[1]: Nevar izdzēst veidņu grupas
lv[2]: Nevar izdzēst veidņu grupas

en: Cannot delete templated graph prototype.
lv: Nevar izdzēst veidņotu grafiku prototipu.

en: Cannot delete templated graph.
lv: Nevar izdzēst veidņotu grafiku.

en: Cannot delete templated trigger "%1$s:%2$s".
lv: Nevar izdzēst veidņotu trigeri "%1$s:%2$s".

en: Cannot delete templated trigger prototype "%1$s:%2$s".
lv: Nevar izdzēst veidņotu trigera prototipu "%1$s:%2$s".

en: Cannot delete templated web scenario "%1$s".
lv: Nevar izdzēst veidņotu tīmekļa scenāriju "%1$s".

en: Cannot delete user | Cannot delete users
lv[0]: Nevar izdzēst lietotāju
lv[1]: Nevar izdzēst lietotājus
lv[2]: Nevar izdzēst lietotājus

en: Cannot delete user directory "%1$s".
lv: Nevar izdzēst lietotāja direktoriju "%1$s".

en: Cannot delete user group | Cannot delete user groups
lv[0]: Nevar izdzēst lietotāju grupu
lv[1]: Nevar izdzēst lietotāju grupas
lv[2]: Nevar izdzēst lietotāju grupas

en: Cannot delete user role | Cannot delete user roles
lv[0]: Nevar izdzēst lietotāju lomu
lv[1]: Nevar izdzēst lietotāju lomas
lv[2]: Nevar izdzēst lietotāju lomas

en: Cannot disable API token | Cannot disable API tokens
lv[0]: Nevar atspējot API talonu
lv[1]: Nevar atspējot API talonus
lv[2]: Nevar atspējot API talonus

en: Cannot disable SLA | Cannot disable SLAs
lv[0]: Nevar atspējot SLA
lv[1]: Nevar atspējot SLA
lv[2]: Nevar atspējot SLA

en: Cannot disable action | Cannot disable actions
lv[0]: Nevar atspējot darbību
lv[1]: Nevar atspējot darbības
lv[2]: Nevar atspējot darbības

en: Cannot disable discovery rule | Cannot disable discovery rules
lv[0]: Nevar atspējot atklāšanas noteikumu
lv[1]: Nevar atspējot atklāšanas noteikumus
lv[2]: Nevar atspējot atklāšanas noteikumus

en: Cannot disable host | Cannot disable hosts
lv[0]: Nevar atspējot iekārtu
lv[1]: Nevar atspējot iekārtas
lv[2]: Nevar atspējot iekārtas

en: Cannot disable item | Cannot disable items
lv[0]: Nevar atspējot vienumu
lv[1]: Nevar atspējot vienumus
lv[2]: Nevar atspējot vienumus

en: Cannot disable media type | Cannot disable media types
lv[0]: Nevar atspējot mēdiju veidu
lv[1]: Nevar atspējot mēdiju veidus
lv[2]: Nevar atspējot mēdiju veidus

en: Cannot disable scheduled report | Cannot disable scheduled reports
lv[0]: Nevar atspējot ieplānoto pārskatu
lv[1]: Nevar atspējot ieplānotos pārskatus
lv[2]: Nevar atspējot ieplānotos pārskatus

en: Cannot disable trigger | Cannot disable triggers
lv[0]: Nevar atspējot trigeri
lv[1]: Nevar atspējot trigerus
lv[2]: Nevar atspējot trigerus

en: Cannot disable web scenario | Cannot disable web scenarios
lv[0]: Nevar atspējot tīmekļa scenāriju
lv[1]: Nevar atspējot tīmekļa scenārijus
lv[2]: Nevar atspējot tīmekļa scenārijus

en: Cannot display item queue.
lv: Nevar parādīt vienumu rindu.

en: Cannot display more than one item with type "Graph sum".
lv: Nevar parādīt vairāk nekā vienu vienumu ar veidu "Grafika summa".

en: Cannot enable API token | Cannot enable API tokens
lv[0]: Nevar iespējot API talonu
lv[1]: Nevar iespējot API talonus
lv[2]: Nevar iespējot API talonus

en: Cannot enable SLA | Cannot enable SLAs
lv[0]: Nevar iespējot SLA
lv[1]: Nevar iespējot SLA
lv[2]: Nevar iespējot SLA

en: Cannot enable action | Cannot enable actions
lv[0]: Nevar iespējot darbību
lv[1]: Nevar iespējot darbības
lv[2]: Nevar iespējot darbības

en: Cannot enable discovery rule | Cannot enable discovery rules
lv[0]: Nevar iespējot atklāšanas noteikumu
lv[1]: Nevar iespējot atklāšanas noteikumus
lv[2]: Nevar iespējot atklāšanas noteikumus

en: Cannot enable host | Cannot enable hosts
lv[0]: Nevar iespējot iekārtu
lv[1]: Nevar iespējot iekārtas
lv[2]: Nevar iespējot iekārtas

en: Cannot enable item | Cannot enable items
lv[0]: Nevar iespējot vienumu
lv[1]: Nevar iespējot vienumus
lv[2]: Nevar iespējot vienumus

en: Cannot enable media type | Cannot enable media types
lv[0]: Nevar iespējot mēdiju veidu
lv[1]: Nevar iespējot mēdiju veidus
lv[2]: Nevar iespējot mēdiju veidus

en: Cannot enable scheduled report | Cannot enable scheduled reports
lv[0]: Nevar iespējot ieplānoto pārskatu
lv[1]: Nevar iespējot ieplānotos pārskatus
lv[2]: Nevar iespējot ieplānotos pārskatus

en: Cannot enable trigger | Cannot enable triggers
lv[0]: Nevar iespējot trigeri
lv[1]: Nevar iespējot trigerus
lv[2]: Nevar iespējot trigerus

en: Cannot enable web scenario | Cannot enable web scenarios
lv[0]: Nevar iespējot tīmekļa scenāriju
lv[1]: Nevar iespējot tīmekļa scenārijus
lv[2]: Nevar iespējot tīmekļa scenārijus

en: Cannot evaluate expression
lv: Nevar novērtēt izteiksmi

en: Cannot execute URL type script.
lv: Nevar izpildīt URL tipa skriptu.

en: Cannot execute operation
lv: Nevar izpildīt darbību

en: Cannot execute script.
lv: Nevar izpildīt skriptu.

en: Cannot expand macros.
lv: Nevar izvērst makro.

en: Cannot find background image "%1$s" used in map "%2$s".
lv: Nevar atrast fona attēlu "%1$s", kas izmantots kartē "%2$s".

en: Cannot find graph "%1$s" used in dashboard "%2$s".
lv: Nevar atrast informācijas panelī "%2$s" izmantoto grafiku "%1$s".

en: Cannot find group "%1$s" used in map "%2$s".
lv: Nevar atrast kartē "%2$s" izmantoto grupu "%1$s".

en: Cannot find host "%1$s" used in dashboard "%2$s".
lv: Nevar atrast informācijas panelī "%2$s" izmantoto iekārtu "%1$s".

en: Cannot find host "%1$s" used in map "%2$s".
lv: Nevar atrast iekārtu "%1$s", kas izmantots kartē "%2$s".

en: Cannot find user directory for LDAP.
lv: Nevar atrast LDAP lietotāja direktoriju.

en: Cannot insert trigger expression
lv: Nevar ievietot trigera izteiksmi

en: Cannot link template
lv: Nevar saistīt veidni

en: Cannot load module at: %1$s. | Cannot load modules at: %1$s.
lv[0]: Nevar ielādēt moduli: %1$s.
lv[1]: Nevar ielādēt moduļus: %1$s.
lv[2]: Nevar ielādēt moduļus: %1$s.

en: Cannot log out.
lv: Nevar iziet.

en: Cannot mass update host name.
lv: Nevar masveidā atjaunināt iekārtas nosaukumu.

en: Cannot mass update visible host name.
lv: Nevar masveidā atjaunināt redzamo iekārtas nosaukumu.

en: Cannot read JSON: %1$s.
lv: Nevar nolasīt JSON: %1$s.

en: Cannot read XML: %1$s.
lv: Nevar nolasīt XML: %1$s.

en: Cannot read YAML: %1$s.
lv: Nevar nolasīt YAML: %1$s.

en: Cannot rename guest user.
lv: Nevar pārdēvēt viesu lietotāju.

en: Cannot save discovery rule without checks.
lv: Nevar saglabāt atklāšanas noteikumu bez pārbaudēm.

en: Cannot save widget "%1$s".
lv: Nevar saglabāt logrīku "%1$s".

en: Cannot send request: %1$s.
lv: Nevar nosūtīt pieprasījumu: %1$s.

en: Cannot set "%1$s" for graph "%2$s".
lv: Grafikam "%2$s" nevar iestatīt "%1$s".

en: Cannot set "%1$s" for graph prototype "%2$s".
lv: Grafika prototipam "%2$s" nevar iestatīt "%1$s".

en: Cannot support notification audio for this device.
lv: Šai ierīcei nevar atbalstīt paziņojumu audio.

en: Cannot switch host for interface.
lv: Nevar pārslēgt iekārtu uz interfeisu.

en: Cannot test disabled media type.
lv: Nevar pārbaudīt atspējotu mēdiju veidu.

en: Cannot unblock user | Cannot unblock users
lv[0]: Nevar atbloķēt lietotāju
lv[1]: Nevar atbloķēt lietotājus
lv[2]: Nevar atbloķēt lietotājus

en: Cannot unlink template
lv: Nevar atsaistīt veidni

en: Cannot update "%1$s" for action "%2$s".
lv: Nevar atjaunināt "%1$s" darbībai "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for graph prototype "%2$s".
lv: Diagrammas prototipam "%2$s" nevar atjaunināt "%1$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered trigger "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt "%2$s" atklātajam trigerim "%1$s".

en: Cannot update API token
lv: Nevar atjaunināt API talonu

en: Cannot update SLA
lv: Nevar atjaunināt SLA

en: Cannot update a discovered graph.
lv: Nevar atjaunināt atklāto grafiku.

en: Cannot update a discovered host group "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt atklāto iekārtu grupu "%1$s".

en: Cannot update a templated web scenario "%1$s": %2$s.
lv: Nevar atjaunināt veidnes tīmekļa scenāriju "%1$s": %2$s.

en: Cannot update action
lv: Nevar atjaunināt darbību

en: Cannot update authentication
lv: Nevar atjaunināt autentifikāciju

en: Cannot update configuration
lv: Nevar atjaunināt konfigurāciju

en: Cannot update discovery rule
lv: Nevar atjaunināt atklāšanas noteikumu

en: Cannot update event | Cannot update events
lv[0]: Nevar atjaunināt notikumu
lv[1]: Nevar atjaunināt notikumus
lv[2]: Nevar atjaunināt notikumus

en: Cannot update graph
lv: Grafiku nav iespējams atjaunot

en: Cannot update graph prototype
lv: Nevar atjaunināt grafiku prototipu

en: Cannot update groups for discovered host "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt grupas atklātajai iekārtai "%1$s".

en: Cannot update host encryption settings. Connection settings for both directions should be specified.
lv: Nevar atjaunināt iekārtas šifrēšanas iestatījumus. Jānorāda savienojuma iestatījumi abos virzienos.

en: Cannot update host group
lv: Nevar atjaunināt iekārtu grupu

en: Cannot update host prototype | Cannot update host prototypes
lv[0]: Nevar atjaunināt iekārtas prototipu
lv[1]: Nevar atjaunināt iekārtas prototipus
lv[2]: Nevar atjaunināt iekārtas prototipus

en: Cannot update icon map
lv: Nevar atjaunināt ikonu karti

en: Cannot update image
lv: Attēlu nav iespējams atjaunot

en: Cannot update interface for discovered host "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt interfeisu atklātajai iekārtai "%1$s".

en: Cannot update item prototype | Cannot update item prototypes
lv[0]: Nevar atjaunināt vienuma prototipu
lv[1]: Nevar atjaunināt vienuma prototipus
lv[2]: Nevar atjaunināt vienuma prototipus

en: Cannot update macros
lv: Nevar atjaunināt makro

en: Cannot update media type
lv: Nevar atjaunināt mēdija veidu

en: Cannot update network map
lv: Nevar atjaunināt tīkla karti

en: Cannot update proxy
lv: Nevar atjaunināt starpniekserveri

en: Cannot update proxy for discovered host "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt starpniekserveri atklātajai iekārtai "%1$s".

en: Cannot update readonly user role "%1$s".
lv: Nevar atjaunināt tikai lasāmu lietotāja lomu "%1$s".

en: Cannot update regular expression
lv: Nevar atjaunināt regulāro izteiksmi

en: Cannot update scheduled report
lv: Nevar atjaunināt plānoto pārskatu

en: Cannot update script
lv: Nevar modificēt skriptu

en: Cannot update script scope. Script "%1$s" is used in action "%2$s".
lv: Nevar atjaunināt skripta tvērumu. Skripts "%1$s" tiek izmantots darbībā "%2$s".

en: Cannot update service
lv: Nevar atjaunināt servisu

en: Cannot update service "%1$s": %2$s.
lv: Nevar atjaunināt servisu "%1$s": %2$s.

en: Cannot update services
lv: Nevar atjaunināt servisus

en: Cannot update step for a templated web scenario "%1$s": %2$s.
lv: Nevar atjaunināt soli veidņotam tīmekļa scenārijam "%1$s": %2$s.

en: Cannot update template group
lv: Nevar atjaunināt veidņu grupu

en: Cannot update trigger "%1$s": %2$s.
lv: Nevar atjaunināt trigeri "%1$s": %2$s.

en: Cannot update trigger prototype | Cannot update trigger prototypes
lv[0]: Nevar atjaunināt trigeru prototipu
lv[1]: Nevar atjaunināt trigeru prototipus
lv[2]: Nevar atjaunināt trigeru prototipus

en: Cannot update trigger prototype "%1$s": %2$s.
lv: Nevar atjaunināt trigeru prototipu "%1$s": %2$s.

en: Cannot update user
lv: Nevar atjaunināt lietotāju

en: Cannot update user group | Cannot update user groups
lv[0]: Nevar atjaunināt lietotāju grupu
lv[1]: Nevar atjaunināt lietotāju grupas
lv[2]: Nevar atjaunināt lietotāju grupas

en: Cannot update user role
lv: Nevar atjaunināt lietotāju lomu

en: Cannot update web scenario
lv: Nevar atjaunināt tīmekļa scenāriju

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Case-sensitive login
lv: Reģistrjutīga pieteikšanās

en: Catalan (ca_ES)
lv: Katalāņu (ca_ES)

en: Catches all SNMP traps that match regex. If regexp is unspecified, catches any trap.
lv: Notver visus SNMP trapus, kas atbilst regulārai izteiksmei. Ja regexp nav norādīts, noķer jebkuru trapu.

en: Catches all SNMP traps that were not caught by any of snmptrap[] items.
lv: Notver visus SNMP trapus, kurus neuztvēra neviens no snmptrap[] vienumiem.

en: Center
lv: Centrēt

en: Certificate
lv: Sertifikāts

[ctx: noun]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: verb]
en: Change
lv: Mainīt

en: Change PSK
lv: Mainīt PSK

en: Change indicator
lv: Mainīt indikatoru

en: Change password
lv: Mainīt paroli

en: Change per second
lv: Izmaiņas sekundē

en: Change severity
lv: Mainīt smaguma pakāpi

en: Change type
lv: Mainīt veidu

en: Character
lv: Simbols

en: Character string included
lv: Simbolu rinda iekļauta

en: Character string not included
lv: Simbolu rinda nav iekļauta

en: Chars
lv: Rakstzīmes

en: Chassis
lv: Šasija

en: Chassis information. Returns string
lv: Informācija par šasiju. Atgriež virkni

en: Check already exists.
lv: Pārbaude jau pastāv.

en: Check expression part starting from "%1$s".
lv: Pārbaudiet izteiksmes daļu, sākot no "%1$s".

en: Check for error in JSON
lv: Pārbaudiet, vai JSON nesatur kļūdas

en: Check for error in XML
lv: Pārbaudiet, vai XML nesatur kļūdas

en: Check for error using regular expression
lv: Pārbaudiet, vai nav kļūdu, izmantojot regulāro izteiksmi

en: Check for not supported value
lv: Pārbaudiet, vai nav atbalstīta vērtība

en: Check of pre-requisites
lv: Pārbaudiet priekšnosacījumus

en: Check the key, please. Default example was passed.
lv: Lūdzu, pārbaudiet atslēgu. Noklusējuma piemērs tika nodots.

en: Check type
lv: Pārbaudes veids

en: Checks
lv: Pārbaudes

en: Checks should be unique.
lv: Pārbaudēm ir jābūt unikālām.

en: Child services
lv: Apakšservisi

en: Chinese (zh_CN)
lv: Ķīniešu (zh_CN)

en: Chinese (zh_TW)
lv: Ķīniešu (zh_TW)

en: Circular reference in templates: %1$s.
lv: Apļveida atsauce veidnēs: %1$s.

en: Circular template linkage is not allowed.
lv: Apļveida veidņu saite nav atļauta.

en: Class %1$s not found for action %2$s.
lv: Darbībai %2$s netika atrasta klase %1$s.

en: Clear history and trends
lv: Notīrīt vēsturi un tendences

en: Clear when unlinking
lv: Notīrīt atsaistot

en: Click and drag to desired size.
lv: Noklikšķiniet un velciet līdz vajadzīgajam izmēram.

en: Click to view or edit
lv: Noklikšķiniet, lai skatītu vai rediģētu

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Clock type
lv: Pulksteņa tips

en: Clone
lv: Klonēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close expression constructor
lv: Aizvērt izteiksmes konstruktoru

en: Close new event
lv: Aizvērt jaunu notikumu

en: Close old events
lv: Aizvērt vecos notikumus

en: Close problem
lv: Aizvērt problēmu

en: Close problems
lv: Aizvērt problēmas

en: Collapse
lv: Sakļaut

en: Collapse sidebar
lv: Sakļaut sānjoslu

en: Color
lv: Krāsa

en: Color "%1$s" is not correct: expecting hexadecimal color code (6 symbols).
lv: Krāsa "%1$s" nav pareiza: tiek gaidīts heksadecimālais krāsas kods (6 simboli).

en: Color (OK)
lv: Krāsa (OK)

en: Columns
lv: Stabiņi

en: Combined result
lv: Gala rezultāts

en: Comma separated center coordinates and zoom level to display when the widget is initially loaded.
lv: Ar komatu atdalītas centra koordinātas un tālummaiņas līmenis, kas jāparāda, kad logrīks ir sākotnēji ielādēts.

en: Command
lv: Komanda

en: Commands
lv: Komandas

[ctx: SNMP Community]
en: Community
lv: Kopiena

en: Compact view
lv: Kompakts skats

en: Component %1$s already registered.
lv: Komponente %1$s jau reģistrēta.

en: Component %1$s is not registered.
lv: Komponente %1$s nav reģistrēta.

en: Compress records older than
lv: Saspiest ierakstus, kas vecāki par

en: Compression is not supported.
lv: Saspiešana netiek atbalstīta.

en: Concurrent sessions
lv: Vienlaicīgas sesijas

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration cache statistics. Cache - buffer (modes: pfree, total, used, free).
lv: Konfigurācijas kešatmiņas statistika. Kešatmiņa - buferis (režīmi: pfree, total, used, free).

en: Configuration file "%1$s" created.
lv: Konfigurācijas fails "%1$s" izveidots.

en: Configuration of GUI
lv: GUI konfigurācija

en: Configuration of actions
lv: Darbību konfigurācija

en: Configuration of audit log
lv: Audita žurnāla konfigurācija

en: Configuration of authentication
lv: Autentifikācijas konfigurācija

en: Configuration of dashboards
lv: Informācijas paneļu konfigurācija

en: Configuration of discovery rules
lv: Atklāšanas noteikumu konfigurācija

en: Configuration of graph prototypes
lv: Grafiku prototipu konfigurācija

en: Configuration of graphs
lv: Grafiku konfigurācija

en: Configuration of host
lv: Iekārtas konfigurācija

en: Configuration of host group
lv: Iekārtu grupas konfigurācija

en: Configuration of host groups
lv: Iekārtu grupu konfigurācija

en: Configuration of host prototypes
lv: Iekārtu prototipu konfigurācija

en: Configuration of hosts
lv: Iekārtu konfigurācija

en: Configuration of housekeeping
lv: Kopšanas konfigurācija

en: Configuration of icon mapping
lv: Ikonu kartēšanas konfigurācija

en: Configuration of images
lv: Attēlu konfigurācija

en: Configuration of item prototypes
lv: Vienumu prototipu konfigurācija

en: Configuration of items
lv: Vienumu konfigurācija

en: Configuration of macros
lv: Makrosu konfigurācija

en: Configuration of maintenance periods
lv: Apkopes periodu konfigurācija

en: Configuration of media types
lv: Mēdiju veidu konfigurācija

en: Configuration of network maps
lv: Tīkla karšu konfigurācija

en: Configuration of proxies
lv: Starpniekserveru konfigurācija

en: Configuration of regular expressions
lv: Regulāro izteiksmju konfigurācija

en: Configuration of scripts
lv: Skriptu konfigurācija

en: Configuration of template group
lv: Veidņu grupas konfigurācija

en: Configuration of template groups
lv: Veidņu grupu konfigurācija

en: Configuration of templates
lv: Veidņu konfigurācija

en: Configuration of trigger displaying options
lv: Trigeru atrādīšanas opciju konfigurācija

en: Configuration of trigger prototypes
lv: Trigeru prototipu konfigurācija

en: Configuration of triggers
lv: Trigeru konfigurācija

en: Configuration of user groups
lv: Lietotāju grupu konfigurācija

en: Configuration of user roles
lv: Lietotāju lomu konfigurācija

en: Configuration of users
lv: Lietotāju konfigurācija

en: Configuration of web monitoring
lv: Tīmekļa uzraudzības konfigurācija

en: Configuration refresh
lv: Konfigurācijas atsvaidzināšana

en: Configuration updated
lv: Konfigurācija saglabāta

en: Configure DB connection
lv: Konfigurēt DB savienojumu

en: Confirmation text
lv: Apstiprinājuma teksts

en: Congratulations! You have successfully installed Zabbix frontend.
lv: Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi instalējis Zabbix frontend.

en: Connect to
lv: Pieslēgties pie

[ctx: missing data function]
en: Connected
lv: Savienots

en: Connection security
lv: Savienojuma drošība

en: Connection to Zabbix server "%1$s" failed. Possible reasons:
    1. Incorrect "NodeAddress" or "ListenPort" in the "zabbix_server.conf" or server IP/DNS override in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect DNS server configuration.
lv: Savienojums ar Zabbix serveri "%1$s" neizdevās. Iespējamie iemesli:
    1. Nepareizs "NodeAddress" vai "ListenPort" failā "zabbix_server.conf" vai servera IP/DNS pārņemšana failā "zabbix.conf.php";
    2. Nepareiza DNS servera konfigurācija.

en: Connection to Zabbix server failed. Incorrect configuration.
lv: Savienojums ar Zabbix serveri neizdevās. Nepareiza konfigurācija.

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Connections from host
lv: Savienojumi no iekārtas

en: Connections from proxy
lv: Savienojumi no starpniekservera

en: Connections to host
lv: Savienojumi uz iekārtu

en: Connections to proxy
lv: Savienojumi uz starpniekserveri

en: Contact
lv: Kontaktinformācija

en: Contains
lv: Satur

en: Content controls
lv: Satura vadīklas

en: Content controls: header
lv: Satura vadīklas: galvene

en: Content menu
lv: Satura izvēlne

en: Context name
lv: Konteksta nosaukums

en: Continue overrides
lv: Turpināt pārņemšanas

en: Contract number
lv: Līguma numurs

en: Convert to JSON
lv: Konvertēt uz JSON

en: Coordinates
lv: Koordinātas

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

en: Count
lv: Skaits

en: Count of context switches. Returns integer
lv: Konteksta pārslēgumu skaits. Atgriež veselu skaitli

en: Count of directory entries, recursively. Returns integer
lv: Kataloga ierakstu skaits rekursīvi. Atgriež veselu skaitli

en: Create API token
lv: Izveidot API talonu

en: Create SLA
lv: Izveidot SLA

en: Create action
lv: Izveidot darbību

en: Create and edit dashboards
lv: Izveidot un rediģēt informācijas paneļus

en: Create and edit maintenance
lv: Izveidot un rediģēt apkopi

en: Create and edit maps
lv: Izveidot un rediģēt kartes

en: Create background
lv: Izveidot fonu

en: Create dashboard
lv: Izveidot informācijas paneli

en: Create dependent discovery rule
lv: Izveidot atkarīgu atklāšanas noteikumu

en: Create dependent item
lv: Izveidot atkarīgu vienumu

en: Create disabled
lv: Izveidot atspējotu

en: Create discovery rule
lv: Izveidot atklāšanas noteikumu

en: Create discovery rule (select host first)
lv: Izveidot atklāšanas noteikumu (vispirms izvēlieties iekārtu)

en: Create discovery rule (select template first)
lv: Izveidot atklāšanas noteikumu (vispirms izvēlieties veidni)

en: Create enabled
lv: Izveidot iespējotu

en: Create graph
lv: Izveidot grafiku

en: Create graph (select host first)
lv: Izveidot grafiku (vispirms izvēlieties iekārtu)

en: Create graph (select template first)
lv: Izveidot grafiku (vispirms izvēlieties veidni)

en: Create graph prototype
lv: Izveidot grafika prototipu

en: Create host
lv: Izveidot iekārtu

en: Create host group
lv: Izveidot iekārtu grupu

en: Create host prototype
lv: Izveidot iekārtu prototipu

en: Create hosts from selected prototypes as disabled?
lv: Vai izveidot iekārta no atlasītajiem prototipiem kā atspējotas?

en: Create hosts from selected prototypes as enabled?
lv: Vai izveidot iekārtas no atlasītajiem prototipiem kā iespējotas?

en: Create icon
lv: Izveidot ikonu

en: Create icon map
lv: Izveidot ikonu karti

en: Create item
lv: Izveidot vienumu

en: Create item (select host first)
lv: Izveidot vienumu (vispirms izvēlieties iekārtu)

en: Create item (select template first)
lv: Izveidot vienumu (vispirms izvēlieties veidni)

en: Create item prototype
lv: Izveidot veidni

en: Create items from selected prototypes as disabled?
lv: Vai izveidot vienumus no atlasītajiem prototipiem kā atspējotus?

en: Create items from selected prototypes as enabled?
lv: Vai izveidot vienumus no atlasītajiem prototipiem kā iespējotus?

en: Create maintenance period
lv: Izveidot apkopes periodu

en: Create map
lv: Izveidot karti

en: Create media type
lv: Izveidot mēdiju veidu

en: Create new
lv: Izveidot jaunu

en: Create proxy
lv: Izveidot starpniekserveri

en: Create report
lv: Izveidot atskaiti

en: Create script
lv: Izveidot skriptu

en: Create service
lv: Izveidot servisu

en: Create template
lv: Izveidot veidni

en: Create template group
lv: Izveidot veidņu grupu

en: Create trigger
lv: Izveidot trigeri

en: Create trigger (select host first)
lv: Izveidot trigeri (vispirms izvēlieties iekārtu)

en: Create trigger (select template first)
lv: Izveidot trigeri (vispirms izvēlieties veidni)

en: Create trigger prototype
lv: Izveidot trigera prototipu

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju

en: Create user group
lv: Izveidot lietotāju gupu

en: Create user role
lv: Izveidot lietotāju lomu

en: Create web scenario
lv: Izveidot tīmekļa scenāriju

en: Create web scenario (select host first)
lv: Izveidot tīmekļa scenāriju (vispirms izvēlieties iekārtu)

en: Create web scenario (select template first)
lv: Izveidot tīmekļa scenāriju (vispirms izvēlieties veidni)

en: Created at
lv: Izveidots kad

en: Created by me
lv: Manis veidots

en: Created by user
lv: Izveidojis lietotājs

en: Created by users
lv: Izveidojuši lietotāji

en: Critical
lv: Kritisks

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current host
lv: Pašreizējā iekārta

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Current value
lv: Pašreizējā vērtība

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom expression
lv: Pielāgota izteiksme

en: Custom graphs
lv: Pielāgoti grafiki

en: Custom intervals
lv: Pielāgoti intervāli

en: Custom label
lv: Pielāgota etiķete

en: Custom label for map "%2$s" elements of type "%1$s" may not be empty.
lv: Pielāgota iezīme kartes "%2$s" elementiem, kuru tips ir "%1$s", nedrīkst būt tukšs.

en: Custom message
lv: Pielāgots ziņojums

en: Custom multiplier
lv: Pielāgots reizinātājs

en: Custom on fail
lv: Pielāgots neveiksmes gadījumā

en: Custom schedule
lv: Pielāgots grafiks

en: Custom scripts
lv: Pielāgoti skripti

en: Custom severity names affect all locales and require manual translation!
lv: Pielāgoti smaguma nosaukumi ietekmē visas lokalizācijas, un tiem ir nepieciešama manuāla tulkošana!

en: Custom size
lv: Pielāgots izmērs

en: Cycle
lv: Cikls

en: Czech (cs_CZ)
lv: Čehu (cs_CZ)

en: DNS name
lv: DNS vārds

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Dark
lv: Tumšs

en: Dashboard
lv: Infopanelis

en: Dashboard "%1$s" already exists.
lv: Informācijas panelis "%1$s" jau pastāv.

en: Dashboard created
lv: Informācijas panelis izveidots

en: Dashboard deleted | Dashboards deleted
lv[0]: Informācijas panelis izdzēsts
lv[1]: Informācijas paneļi izdzēsti
lv[2]: Informācijas paneļi izdzēsti

en: Dashboard page properties
lv: Informācijas paneļa lapas īpašības

en: Dashboard properties
lv: Informācijas paneļa īpašības

en: Dashboard sharing
lv: Informācijas paneļa kopīgošana

en: Dashboard updated
lv: Informācijas panelis atjaunināts

en: Dashboards
lv: Informācijas paneļi

en: Dashed line
lv: Pārtraukta līnija

en: Data
lv: Dati

en: Data collection
lv: Datu vākšana

en: Data from %1$s. Generated in %2$s sec.
lv: Dati no %1$s. Uzģenerēti %2$s sek.

en: Data is not properly encoded.
lv: Dati nav pareizi kodēti.

en: Data overview
lv: Datu pārskats

en: Data set
lv: Datu kopa

en: Data storage period
lv: Datu uzglabāšanas periods

en: Database TLS CA file
lv: Datu bāzes TLS CA fails

en: Database TLS certificate file
lv: Datu bāzes TLS sertifikāta fails

en: Database TLS certificate files must be read-only
lv: Datu bāzes TLS sertifikātu failiem jābūt tikai lasāmiem

en: Database TLS cipher list
lv: Datu bāzes TLS šifru saraksts

en: Database TLS encryption
lv: Datu bāzes TLS šifrēšana

en: Database TLS key file
lv: Datu bāzes TLS atslēgas fails

en: Database host
lv: Datu bāzes iekārta

en: Database host verification
lv: Datu bāzes iekārtas verifikācija

en: Database monitor
lv: Datubāzes uzraudzība

en: Database name
lv: Datubāzes vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Database schema
lv: Datubāzes shēma

en: Database server
lv: Datubāzes serveris

en: Database type
lv: Datubāzes tips

en: Database user
lv: Datubāzes lietotājs

en: Date
lv: Datums

en: Date HW installed
lv: Datums, kad aparatūra uzstādīta

en: Date HW purchased
lv: Datums, kad aparatūra iegādāta

en: Date and time functions
lv: Datuma un laika funkcijas

en: Day
lv: Diena

[ctx: compact table header]
en: Day
lv: Diena

en: Day before yesterday
lv: Aizvakar

en: Day of month
lv: Mēneša diena

en: Day of week
lv: Nedēļas diena

en: Days
lv: Dienas

en: Debug
lv: Atkļūdošana

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: December
lv: Decembris

en: Decimal places
lv: Cipari aiz komata

en: Decrease by
lv: Samazināt par

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default (%1$s)
lv: Noklusējums (%1$s)

en: Default access to new UI elements
lv: Noklusējuma piekļuve jauniem lietotāja saskarnes elementiem

en: Default access to new actions
lv: Noklusējuma piekļuve jaunām darbībām

en: Default access to new modules
lv: Noklusējuma piekļuve jauniem moduļiem

en: Default authentication
lv: Noklusētā autentifikācija

en: Default host inventory mode
lv: Noklusējuma iekārtas krājumu režīms

en: Default language
lv: Noklusējuma valoda

en: Default login form
lv: Noklusējuma pieteikšanās forma

en: Default media type
lv: Noklusējuma mēdija veids

en: Default operation step duration
lv: Noklusējuma darbības soļa ilgums

en: Default page display period
lv: Noklusējuma lapas parādīšanas periods

en: Default theme
lv: Noklusētais dizains

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Delay
lv: Aizture

en: Delayed by
lv: Aizkave pēc

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete all elements that are not present in the import file?
lv: Vai dzēst visus elementus, kas nav iekļauti importēšanas failā?

en: Delete and clear
lv: Dzēst un notīrīt

en: Delete and clear selected templates? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
lv: Vai dzēst un notīrīt atlasītās veidnes? (Brīdinājums: visas saistītās iekārtas tiks notīrītas!)

en: Delete and clear template? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
lv: Vai dzēst un notīrīt veidni? (Brīdinājums: visas saistītās iekārtas tiks notīrītas!)

en: Delete current action?
lv: Vai dzēst pašreizējo darbību?

en: Delete dashboard?
lv: Vai dzēst informācijas paneli?

en: Delete discovery rule?
lv: Vai dzēst atklāšanas noteikumu?

en: Delete expression?
lv: Dzēst izteiksmi?

en: Delete graph prototype?
lv: Vai dzēst grafika prototipu?

en: Delete graph?
lv: Dzēst grafiku?

en: Delete icon map?
lv: Vai dzēst ikonu karti?

en: Delete item prototype?
lv: Vai dzēst vienuma prototipu?

en: Delete item?
lv: Vai dzēst vienumu?

en: Delete links between selected elements?
lv: Vai dzēst saites starp atlasītajiem elementiem?

en: Delete maintenance period?
lv: Vai dzēst uzturēšanas periodu?

en: Delete media type?
lv: Vai dzēst mēdija veidu?

en: Delete missing
lv: Dzēst trūkstošo

en: Delete regular expression?
lv: Nodzēst regulāro izteiksmi?

en: Delete script?
lv: Vai dzēst skriptu?

en: Delete selected API token?
lv: Vai dzēst atlasīto API talonu?

en: Delete selected SLA?
lv: Vai dzēst atlasīto SLA?

en: Delete selected SLAs?
lv: Vai dzēst atlasītos SLA?

en: Delete selected action?
lv: Dzēst atlasīto darbību?

en: Delete selected actions?
lv: Vai dzēst atlasītās darbības?

en: Delete selected dashboards?
lv: Vai dzēst atlasītos informācijas paneļus?

en: Delete selected discovery rules?
lv: Vai dzēst atlasītos atklāšanas noteikumus?

en: Delete selected elements?
lv: Vai dzēst iezīmētos elementus?

en: Delete selected graph prototypes?
lv: Vai dzēst atlasītos grafiku prototipus?

en: Delete selected graphs?
lv: Vai dzēst izvēlētos grafikus?

en: Delete selected group?
lv: Vai dzēst izvēlēto grupu?

en: Delete selected groups?
lv: Vai dzēst iezīmētās grupas?

en: Delete selected host group?
lv: Vai dzēst atlasīto iekārtu grupu?

en: Delete selected host groups?
lv: Vai dzēst atlasītās iekārtu grupas?

en: Delete selected host prototype?
lv: Vai dzēst atlasīto iekārtu prototipu?

en: Delete selected image?
lv: Vai dzēst iezīmēto attēlu?

en: Delete selected maps?
lv: Vai dzēst iezīmētās kartes?

en: Delete selected scripts?
lv: Vai dzēst iezīmētos skriptus?

en: Delete selected template group?
lv: Vai dzēst atlasīto veidņu grupu?

en: Delete selected template groups?
lv: Vai dzēst atlasītās veidņu grupas?

en: Delete selected templates?
lv: Vai dzēst atlasītās veidnes?

en: Delete selected user?
lv: Izdzēst atlasīto lietotāju?

en: Delete selected users?
lv: Vai dzēst atlasītos lietotājus?

en: Delete template?
lv: Dzēst

en: Delete trigger?
lv: Dzēst trigeri?

en: Delete web scenario?
lv: Dzēst tīmekļa scenāriju?

en: Deleted
lv: Izdzēsts

en: Delimiter
lv: Atdalītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Detaļas

en: Device
lv: Iekārta

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disable debug mode in selected groups?
lv: Atspējot atkļūdošanas režīmu iezīmētajās grupās?

en: Disable host
lv: Atspējot mezglu

en: Disable selected action?
lv: Atspējot izvēlēto darbību?

en: Disable selected actions?
lv: Atspējot izvēlētās darbības?

en: Disable selected discovery rules?
lv: Vai atspējot atlasītos atklāšanas noteikumus?

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disaster
lv: Katastrofa

en: Discovered
lv: Atklāts

en: Discovery
lv: Atklāšana

en: Discovery actions
lv: Atklāšanas darbības

en: Discovery check
lv: Atklāšanas pārbaude

en: Discovery checks
lv: Atklāšanas pārbaudes

en: Discovery list
lv: Atklāšanas saraksts

en: Discovery object
lv: Atklāšanas objekts

en: Discovery rule "%1$s" is used in "%2$s" action.
lv: Atklāšanas noteikums "%1$s" tiek izmantots "%2$s" darbībā

en: Dot
lv: Punkti

en: Download the configuration file
lv: Lejupielādējiet konfigurācijas failu

en: Downtime
lv: Dīkstāve

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dutch (nl_NL)
lv: Holandiešu (nl_NL)

en: Each item
lv: Katrs vienums

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit dashboard
lv: Rediģēt informācijas paneli

en: Edit map
lv: Rediģēt karti

en: Edit operation
lv: Rediģēt darbību

en: Edit tree element
lv: Rediģēt koka elementu

en: Edit widget
lv: Rediģēt logrīku

en: Effective date
lv: Spēkā stāšanās datums

en: Effective value
lv: Spēkā stāšanās vērtība

en: Element
lv: Elements

en: Element name
lv: Elementa vārds

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Email
lv: E-pasts

en: Email and password
lv: E-pasts un parole

en: Email provider
lv: E-pasta pakalpojumu sniedzējs

en: Empty SSL certificate file for web scenario "%1$s".
lv: Tukšs SSL sertifikāta fails tīmekļa scenārijam "%1$s".

en: Empty SSL key file for web scenario "%1$s".
lv: Tukšs SSL atslēgas fails tīmekļa scenārijam "%1$s".

en: Empty color.
lv: Tukša krāsa.

en: Empty input parameter.
lv: Tukšs ievades parametrs.

en: Empty map ID.
lv: Tukšs kartes ID.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable HTTP authentication
lv: Iespējot HTTP autentifikāciju

en: Enable LDAP authentication
lv: Iespējot LDAP autentifikāciju

en: Enable SAML authentication
lv: Iespējot SAML autentifikāciju

en: Enable audit logging
lv: Iespējot auditēšanas pierakstu veidošanu

en: Enable compression
lv: Iespējot saspiešanu

en: Enable confirmation
lv: Iespējot apstiprinājumu

en: Enable debug mode
lv: Iespējot atkļūdošanas režīmu

en: Enable debug mode in selected groups?
lv: Iespējot atkļūdošanas režīmu iezīmētajās grupās?

en: Enable host
lv: Iespējot iekārtu

en: Enable host?
lv: Vai iespējot iekārtu?

en: Enable hosts
lv: Iespējot iekārtas

en: Enable selected action?
lv: Iespējot izvēlēto darbību?

en: Enable selected actions?
lv: Iespējot izvēlētās darbības?

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: English (en_US)
lv: Angļu (en_US)

en: Error
lv: Kļūda

en: Event
lv: Notikums

en: Event ID
lv: Notikuma ID

en: Event acknowledged
lv: Notikums atzīts

en: Event details
lv: Notikuma detaļas

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Executed
lv: Izpildīts

en: Executed script
lv: Palaist skriptu

en: Execution confirmation
lv: Izpildes apstiprināšana

en: Exists
lv: Pastāv

en: Expand
lv: Izvērst

en: Expand macros
lv: Izvērst makro

en: Expand sidebar
lv: Izvērst sānjoslu

en: Expand single problem
lv: Izvērst vienu problēmu

en: Expired
lv: Beidzies termiņš

[ctx: maintenance status]
en: Expired
lv: Beidzies termiņš

en: Expires at
lv: Termiņš beidzas plkst.

en: Expires in less than
lv: Termiņš beidzas pēc mazāk nekā

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export failed
lv: Eksportēšana neizdevās

en: Export to CSV
lv: Eksportēt uz CSV

en: Expression
lv: Izteiksme

en: Expression cannot be empty
lv: Izteiksme nedrīkst būt tukša

en: Expression constructor
lv: Izteiksmes konstruktors

en: Expression type
lv: Izteiksmes tips

en: Expressions
lv: Izteiksmes

en: External check
lv: Ārēja pārbaude

[ctx: Friday short]
en: F
lv: P

en: FALSE
lv: NEPATIESS

en: Fail
lv: Neizdevās

en: Fail-over delay: %1$s
lv: Kļūmjpārejas aizkave: %1$s

en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: compact table header]
en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed login
lv: Neizdevās pieteikšanās

en: Failed to create dashboard
lv: Neizdevās izveidot informācijas paneli

en: Failed to parse URL.
lv: Neizdevās apstrādāt URL.

en: Favorite graphs
lv: Mīļākie grafiki

en: Favorite maps
lv: Mīļākās kartes

en: February
lv: Februāris

en: Field
lv: Lauks

en: File is empty
lv: Fails ir tukšs

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Filled region
lv: Aizpildīts reģions

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter deleted
lv: Filtrs izdzēsts

en: Filter properties
lv: Filtra īpašības

en: Filter results
lv: Filtra rezultāti

en: Filters
lv: Filtri

en: Finish
lv: Finišs

en: Finnish (fi_FI)
lv: Somu (fi_FI)

en: Fit
lv: Ietilpināt

en: Fit to map
lv: Ietilpināt kartē

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Flexible
lv: Elastīgs

en: Follow redirects
lv: Sekojiet novirzīšanai

en: Font
lv: Fonts

en: Font color
lv: Fonta krāsa

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Form data
lv: Veidlapas dati

en: Format
lv: Formāts

en: French (fr_FR)
lv: Franču (fr_FR)

en: Fri
lv: Pie

en: Friday
lv: Piektdiena

en: From
lv: No

en: Frontend access
lv: Saskarnes piekļuve

en: Function
lv: Funkcija

en: GSM modem
lv: GSM modems

en: GUI access disabled.
lv: GUI pieeja liegta.

en: German (de_DE)
lv: Vācu (de_DE)

en: Get value
lv: Iegūt vērtību

en: Get value and test
lv: Iegūt vērtību un pārbaudīt

en: Get value from host
lv: Iegūt vērtību no iekārtas

en: Go to
lv: Aiziet uz

en: Graph
lv: Grafiks

en: Graph added
lv: Grafiks pievienots

en: Graph prototypes
lv: Grafika prototipi

en: Graph type
lv: Grafika tips

en: Graph updated
lv: Grafiks atjaunots

en: Graphs
lv: Grafiki

en: Greek (el_GR)
lv: Grieķu (el_GR)

en: Grid
lv: Režģis

en: Group
lv: Grupa

en: Group "%1$s" does not exist.
lv: Grupa "%1$s" nepastāv.

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Grouping by
lv: Grupēt pēc

en: Groups
lv: Grupas

en: HTTP agent
lv: HTTP aģents

en: HTTP authentication
lv: HTTP autentifikācija

en: HTTP login form
lv: HTTP pieteikšanās forma

en: HTTP proxy
lv: HTTP starpniekserveris

en: HTTP settings
lv: HTTP iestatījumi

en: HW architecture
lv: Datordzelžu arhitektūra

en: Hardware
lv: Aparatūra

en: Hardware (Full details)
lv: Aparatūra (pilna informācija)

en: Headers
lv: Galvenes

en: Hebrew (he_IL)
lv: Ebreju (he_IL)

en: Height
lv: Augstums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hexadecimal to decimal
lv: Heksadecimāls uz decimālu

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hide debug
lv: Slēpt atkļūdošanu

en: Hide groups without problems
lv: Slēpt grupas bez problēmām

en: Hide selected
lv: Paslēpt atlasītos

en: Hide sidebar
lv: Slēpt sānjoslu

[ctx: screen reader]
en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: High
lv: Augsts

en: High availability cluster
lv: Augstas pieejamības klasteris

en: High availability node
lv: Augstas pieejamības mezgls

en: High availability nodes
lv: Augstas pieejamības mezgli

en: High-contrast dark
lv: Augsta kontrasta tumšs

en: High-contrast light
lv: Augsta kontrasta gaišs

en: Highlight whole row
lv: Iezīmēt visu rindu

en: History
lv: Vēsture

en: History clear
lv: Vēstures notīrīšana

en: History clearing can take a long time. Continue?
lv: Vēstures dzēšana var aizņemt daudz laika. Vai turpināt?

en: History data
lv: Vēstures dati

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Host | Hosts
lv[0]: Iekārta
lv[1]: Iekārtas
lv[2]: Iekārtas

[ctx: compact table header]
en: Host
lv: Iekārta

en: Host "%1$s" already exists.
lv: Iekārta "%1$s" jau eksistē.

en: Host IP
lv: Mezgla IP

en: Host access
lv: Iekārtas piekļuve

en: Host added
lv: Iekārta pievienota

en: Host address
lv: Iekārtas adrese

en: Host group
lv: Iekārtas grupa

en: Host group "%1$s" already exists.
lv: Iekārtas grupa "%1$s" jau eksistē.

en: Host groups
lv: Iekārtas grupas

en: Host interface
lv: Iekārtas interfeiss

en: Host name
lv: Iekārtas vārds

en: Host time
lv: Iekārtas laiks

en: Hosts
lv: Mezgli

en: Hosts location
lv: Iekārtu atrašanās vieta

en: Hours
lv: Stundas

en: Hungarian (hu_HU)
lv: Ungāru (hu_HU)

en: IP address
lv: IP adrese

en: IP range
lv: IP apgabals

en: IPMI agent
lv: IPMI aģents

en: IPMI sensor
lv: IPMI sensors

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon (default)
lv: Ikona (noklusējuma)

en: Icon (disabled)
lv: Ikona (atspējots)

en: Icon (maintenance)
lv: Ikona (uzturēšana)

en: Icon (problem)
lv: Ikona (problēma)

en: Icons
lv: Ikonas

en: Image
lv: Attēls

en: Image added
lv: Attēls pievienots

en: Image deleted
lv: Attēls izdzēsts

en: Image updated
lv: Attēls atjaunots

en: Images
lv: Attēli

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Import
lv: Importēt

en: Import file
lv: Importa fails

en: Imported successfully
lv: Imports veiksmīgs

en: In maintenance
lv: Iekš apkopes

en: Inaccessible action
lv: Nepieejama darbība

en: Inaccessible map
lv: Nepieejama karte

en: Inaccessible service
lv: Nepieejams serviss

en: Inaccessible template
lv: Nepieejama veidne

en: Inaccessible trigger
lv: Nepieejams trigeris

en: Inaccessible user
lv: Nepieejams lietotājs

en: Inaccessible user group
lv: Nepieejama lietotāju grupa

en: Include
lv: Iekļaut

en: Include event menu entry
lv: Iekļaut notikumu izvēlnes ierakstu

en: Incomplete configuration
lv: Nepilnīga konfigurācija

en: Incorrect action condition discovery check.
lv: Nepareizs darbības nosacījums atklāšanas pārbaude

en: Incorrect action condition discovery check. Discovery check does not exist or you have no access to it.
lv: Nepareizs darbības nosacījums atklāšanas pārbaude. Atklāšanas pārbaude nepastāv vai arī jums tai nav pieejas.

en: Incorrect action condition discovery object.
lv:  Nepareizs darbības nosacījums atklāšanas objekts.

en: Incorrect action condition discovery rule. Discovery rule does not exist or you have no access to it.
lv: Nepareizs darbības nosacījums atklāšanas noteikums. Atklāšanas noteikums nepastāv vai arī jums tam nav pieejas.

en: Incorrect action condition discovery status.
lv: Nepareizs darbības nosacījums atklāšanas status

en: Incorrect action condition event type.
lv: Nepareizs darbības nosacījums notikuma tips

en: Incorrect action condition port "%1$s".
lv: Nepareizs darbības nosacījuma ports "%1$s"

en: Incorrect arguments passed to function.
lv: Funkcijai tika padots nepareizs arguments.

en: Incorrect function is used
lv: Tiek izmantota nepareiza funkcija

en: Increase by
lv: Palielināt par

en: Indefinitely
lv: Uz nenoteiktu laiku

en: Indicators
lv: Rādītāji

en: Indonesian (id_ID)
lv: Indonēziešu (id_ID)

en: Infinity
lv: Bezgalība

en: Info
lv: Informācija

[ctx: compact table header]
en: Info
lv: Informācija

en: Information
lv: Informācija

en: Inherit
lv: Mantot

en: Inherited
lv: Mantots

en: Insert
lv: Ievietot

en: Install
lv: Uzstādīt

en: Installation
lv: Instalācija

en: Integrations
lv: Integrācijas

en: Interface
lv: Interfeiss

[ctx: authentication]
en: Internal
lv: Iekšējā

[ctx: user type]
en: Internal
lv: Iekšējais

en: Internal JSON-RPC error.
lv: JSON-RPC iekšējā kļūda.

en: Internal error.
lv: Iekšējā kļūda.

en: Interval
lv: Intervāls

en: Invalid LDAP configuration
lv: Nederīga LDAP konfigurācija

en: Inventory
lv: Uzskaite

en: Is online?
lv: Ir tiešsaistē?

en: Italian (it_IT)
lv: Itāļu (it_IT)

en: Item
lv: Rādītājs

en: Item added
lv: Rādītājs pievienots

en: Item count
lv: Rādītāju skaits

en: Item prototype
lv: Rādītāja prototips

en: Item prototypes
lv: Rādītāju prototipi

en: Items
lv: Rādītāji

en: Items list
lv: Rādītāju saraksts

en: Items location
lv: Vienumu atrašanās vieta

en: JMX agent
lv: JMX aģents

en: JMX endpoint
lv: JMX galapunkts

en: JMX interfaces
lv: JMX interfeisi

en: JSON array input is expected.
lv: Sadaida JSON masīva ievadi.

en: JSON data
lv: JSON dati

en: JSON is expected
lv: Sagaida JSON

en: JSON string is expected
lv: Sagaida JSON virkni

en: JSON-RPC error generation failed. No such error "%1$s".
lv: JSON-RPC kļūdu ģenerēšana neizdevās. Nav šādas kļūdas "%1$s".

en: January
lv: Janvāris

en: Japanese (ja_JP)
lv: Japāņu (ja_JP)

en: Jul
lv: Jūl

en: July
lv: Jūlijs

en: Jun
lv: Jūn

en: June
lv: Jūnijs

en: Key
lv: Atslēga

en: Kiosk mode
lv: Kioska režīms

en: Korean (ko_KR)
lv: Korejiešu (ko_KR)

en: LDAP Server
lv: LDAP Serveris

en: LDAP authentication
lv: LDAP autentifikācija

en: Label
lv: Iezīme

en: Label location
lv: Iezīmes izvietojums

en: Language
lv: Valoda

[ctx: page navigation]
en: Last
lv: Pēdējā

en: Last check
lv: Pēdējā pārbaude

en: Last value
lv: Pēdējā vērtība

en: Latest data
lv: Jaunākā informācija

en: Latvian (lv_LV)
lv: Latviešu (lv_LV)

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left trim
lv: Apgriezt pa kreisi

en: Legend
lv: Leģenda

en: Length
lv: Garums

en: Limit for search and filter results
lv: Meklēšanas/filtra rezultātu limits

en: Line
lv: Līnija

en: Link
lv: Saite

en: Link indicators
lv: Saites indikatori

en: Link templates
lv: Sasaistīt veidnes

en: Linked map
lv: Saistītā karte

en: Linked templates
lv: Saistītās veidnes

en: Linked to templates
lv: Saistīts ar veidnēm

en: Links
lv: Saites

en: Lithuanian (lt_LT)
lv: Lietuviešu (lt_LT)

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Local
lv: Vietējais

en: Local default
lv: Vietējais noklusējuma

en: Local time
lv: Vietējais laiks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location latitude
lv: Atrašanās vietas ģeogrāfiskais platums

en: Location longitude
lv: Atrašanās vietas ģeogrāfiskais garums

en: Log
lv: Žurnalēšanas fails

en: Log time format
lv: Žurnāla laika formāts

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Login attempts
lv: Pieteikšanās mēģinājumi

en: Login blocking interval
lv: Pieteikšanās bloķēšanas intervāls

en: Login failed
lv: Pieteikšanās neizdevās

en: Login name or password is incorrect.
lv: Pieteikšanās vārds vai parole ir nepareiza.

en: Login successful
lv: Pieteikšanās veiksmīga

en: Logout
lv: Atslēgties

en: Logout requests
lv: Atteikšanās pieprasījumi

en: Logout responses
lv: Atteikšanās atbildes

en: Lost
lv: Pazaudēt

en: Low-level discovery rule in "not supported" state
lv: Zema līmeņa atklāšanas noteikums ir "nav atbalstīts" statusā

[ctx: Monday short]
en: M
lv: P

en: MAC address A
lv: MAC adrese A

en: MAC address B
lv: MAC adrese B

en: Macro
lv: Makro

en: Macros
lv: Makro

en: Macros updated
lv: Makro atjaunināti

en: Main filter
lv: Galvenais filtrs

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Map
lv: Karte

en: Maps
lv: Kartes

en: March
lv: Marts

en: Mark others
lv: Atzīmēt pārējos

en: Mark selected
lv: Iekrāsot izvēlētās

en: Max count of elements to show inside table cell
lv: Maksimālais elementu skaits, ko rādīt tabulas šūnā

en: May
lv: Mai

[ctx: May short]
en: May
lv: Mai

en: Memory limit: %1$s
lv: Atmiņas ierobežojums: %1$s

en: Menu entry URL
lv: Izvēlnes ieraksta URL

en: Menu entry name
lv: Izvēlnes ieraksta nosaukums

en: Menu path
lv: Izvēlnes ceļš

en: Message
lv: Ziņojums

[ctx: compact table header]
en: Message
lv: Ziņojums

en: Message format
lv: Ziņojuma formāts

en: Message template
lv: Ziņojuma veidne

en: Message templates
lv: Ziņojumu veidnes

en: Message timeout
lv: Ziņojuma noildze

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message/Command
lv: Ziņojums/Komanda

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Middle
lv: Pa vidu

en: Minimum required PHP memory limit is %1$s (configuration option "memory_limit").
lv: Minimālais nepieciešamais PHP atmiņas ierobežojums ir %1$s (konfigurācijas opcija "memory_limit").

en: Minimum required PHP upload filesize is %1$s (configuration option "upload_max_filesize").
lv: Minimālais nepieciešamais PHP augšupielādes faila lielums ir %1$s (konfigurācijas opcija "upload_max_filesize").

en: Minimum required limit on execution time of PHP scripts is %1$s (configuration option "max_execution_time").
lv: Minimālais nepieciešamais PHP skriptu izpildes laika ierobežojums ir %1$s (konfigurācijas opcija "max_execution_time").

en: Minimum required limit on input parse time for PHP scripts is %1$s (configuration option "max_input_time").
lv: Minimālais nepieciešamais PHP skriptu ievades apstrādes laika ierobežojums ir %1$s (konfigurācijas opcija "max_input_time").

en: Minimum required size of PHP post is %1$s (configuration option "post_max_size").
lv: Minimālais nepieciešamais PHP post lielums ir %1$s (konfigurācijas opcija "post_max_size").

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Missing data
lv: Trūkst datu

en: Mode
lv: Režīms

en: Model
lv: Modelis

en: Module
lv: Modulis

en: Modules
lv: Moduļi

en: Modules updated
lv: Moduļi atjaunināti

en: Mon
lv: Pir

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Monitored by
lv: Uzrauga

en: Monitored by proxy
lv: Uzraudzība ar starpniekserveri

en: Monitored host
lv: Uzraudzītā iekārta

en: Monitoring
lv: Uzraudzība

en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: compact table header]
en: Month
lv: Mēnesis

en: Monthly
lv: Mēnesī

en: More than 10 minutes
lv: Vairāk nekā 10 minūtes

en: Multiple
lv: Vairāki

en: Multiple PROBLEM events
lv: Vairāki PROBLEM notikumi

en: Mute
lv: Klusums

en: N/A
lv: N/P

en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: compact table header]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: user first name]
en: Name
lv: Vārds

en: Name ID
lv: Nosaukuma ID

en: Namespace
lv: Vārdtelpa

en: Network map added
lv: Tīkla karte pievienota

en: Network maps
lv: Tīkla kartes

en: Never
lv: Nekad

en: New condition
lv: Izveidot jaunu nosacījumu

en: New element
lv: Jauns elements

en: New template group
lv: Jauna veidņu grupa

en: No
lv: Nē

en: No image
lv: Nav attēla

en: No macros found.
lv: Nav atrasts neviens makro.

en: No proxy
lv: Nav starpniekservera

en: Non-boolean flags are deprecated.
lv: Citu vērtību karodziņi, kas nav Būla, ir novecojuši

en: Not Ack
lv: Nav Apst

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Not supported
lv: Netiek atbalstīts

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing
lv: Nekas

en: November
lv: Novembris

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Number of seasons
lv: Sezonu skaits

en: Number of steps
lv: Soļu skaits

en: Number of templates
lv: Veidņu skaits

en: Number of triggers (enabled/disabled [problem/ok])
lv: Trigeru skaits (iespējots/atspējots [problem/ok])

en: Number of triggers in Zabbix database.
lv: Trigeru skaits Zabbix datu bāzē.

en: Number of unsupported items in Zabbix database.
lv: Neatbalstīto vienumu skaits Zabbix datu bāzē.

en: Number of unsupported items on the host.
lv: Neatbalstīto vienumu skaits iekārtā.

en: Number of users (online)
lv: Lietotāju skaits (tiešsaistē)

en: Numeral systems
lv: Ciparu sistēmas

en: Numeric (float)
lv: Numurs (peldošais)

en: Numeric (integer)
lv: Skaitlis (integer)

en: Numeric (unsigned)
lv: Skaitlis (unsigned)

en: OK event closes
lv: OK notikums aizveras

en: OK event generation
lv: OK notikumu ģenerēšana

en: OOB IP address
lv: OOB IP adrese

en: OOB router
lv: OOB maršrutētājs

en: OOB subnet mask
lv: OOB apakštīkla maska

en: OS (Full details)
lv: OS (Visas detaļas)

en: OS (Short)
lv: OS (īss)

en: Object
lv: Objekts

en: Oct
lv: Okt

en: Octal to decimal
lv: Oktāls uz decimālu

en: October
lv: Oktobris

en: Off
lv: Izslēgts

en: Ok
lv: Apstiprināt

[ctx: compact table header]
en: Ok
lv: Labi

en: On
lv: Ieslēgts

en: Once
lv: Vienreiz

en: One
lv: Viens

en: One time only
lv: Tikai vienu reizi

en: Open log
lv: Atvērt žurnālu

en: Operation details
lv: Operācijas detaļas

en: Operation has no template to operate.
lv: Operācijai nav darbības veidnes.

en: Operations
lv: Operācija

en: Operator
lv: Operators

en: Or
lv: Vai

en: Order
lv: Kārtot

en: Order column
lv: Kārtošanas kolonna

en: Original
lv: Oriģināls

en: Other
lv: Cits

en: Other configuration parameters
lv: Citi konfigurācijas parametri

en: Other parameters
lv: Citi parametri

en: Others
lv: Citi

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Overview
lv: Pārskats

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: PHP LDAP extension missing.
lv: Trūkst PHP LDAP paplašinājuma.

en: PHP OpenSSL extension missing.
lv: Trūkst PHP OpenSSL paplašinājuma.

en: PHP bcmath extension missing (PHP configuration parameter --enable-bcmath).
lv: Trūkst PHP bcmath paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --enable-bcmath).

en: PHP ctype extension missing (PHP configuration parameter --enable-ctype).
lv: Trūkst PHP ctype paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --enable-ctype).

en: PHP databases support
lv: PHP datubāzu atbalsts

en: PHP gd FreeType support
lv: PHP gd FreeType atbalsts

en: PHP gd FreeType support missing.
lv: Trūkst PHP gd FreeType atbalsta.

en: PHP gd GIF image support missing.
lv: Trūkst PHP gd GIF attēla atbalsta.

en: PHP gd GIF support
lv: PHP gd GIF atbalsts

en: PHP gd JPEG image support missing.
lv: Trūkst PHP gd JPEG attēla atbalsta.

en: PHP gd JPEG support
lv: PHP gd JPEG atbalsts

en: PHP gd PNG image support missing.
lv: Trūkst PHP gd PNG attēla atbalsta.

en: PHP gd PNG support
lv: PHP gd PNG atbalsts

en: PHP gd extension missing (PHP configuration parameter --with-gd).
lv: Trūkst PHP gd paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --with-gd).

en: PHP gettext extension missing (PHP configuration parameter --with-gettext). Translations will not be available.
lv: Trūkst PHP gettext paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --with-gettext). Tulkojumi nebūs pieejami.

en: PHP libxml extension missing.
lv: Trūkst PHP libxml paplašinājuma.

en: PHP mbstring extension missing (PHP configuration parameter --enable-mbstring).
lv: Trūkst PHP mbstring paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --enable-mbstring).

en: PHP option "%1$s"
lv: PHP opcija "%1$s"

en: PHP option "%1$s" must be set to "%2$s"
lv: PHP opcijai "%1$s" jābūt iestatītai uz "%2$s"

en: PHP session
lv: PHP sesija

en: PHP session extension missing (PHP configuration parameter --enable-session).
lv: Trūkst PHP session paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --enable-session).

en: PHP sockets
lv: PHP ligzdas

en: PHP sockets extension missing (PHP configuration parameter --enable-sockets).
lv: Trūkst PHP sockets paplašinājuma (PHP konfigurācijas parametrs --enable-sockets).

en: PHP version
lv: PHP versija

en: PROBLEM
lv: PROBLĒMA

en: PSK identity
lv: PSK identitāte

en: Page %1$d
lv: Lapa %1$d

en: Page display period
lv: Lapas attēlošanas periods

en: Page received incorrect data
lv: Lapa saņēma nepareizus datus

[ctx: page navigation]
en: Pager
lv: Lapotājs

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Parameters
lv: Parametri

en: Parent graphs
lv: Galvenie grafiki

en: Parent host value
lv: Galvenās iekārtas vērtība

en: Parent items
lv: Galvenie vienumi

en: Parent services
lv: Galvenie servise

en: Parent templates
lv: Galvenās veidnes

en: Parent triggers
lv: Galvenie trigeri

en: Password
lv: Parole

en: Password (once again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Percentage
lv: Procenti

en: Period
lv: Periods

en: Period shift
lv: Perioda pārbīde

en: Periods
lv: Periodi

en: Permissions
lv: Pieejas tiesības

en: Persian (fa_IR)
lv: Persiešu (fa_IR)

en: Pie
lv: Pīrāgs

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play sound
lv: Atskaņot skaņu

en: Please check configuration parameters. If all is correct, press "%1$s" button, or "%2$s" button to change configuration parameters.
lv: Lūdzu, pārbaudiet konfigurācijas parametrus. Ja viss ir pareizi, nospiediet pogu "%1$s" vai pogu "%2$s", lai mainītu konfigurācijas parametrus.

en: Please create database manually, and set the configuration parameters for connection to this database. Press "%1$s" button when done.
lv: Lūdzu, izveidojiet datu bāzi manuāli un iestatiet konfigurācijas parametrus savienojumam ar šo datu bāzi. Kad esat pabeidzis, nospiediet pogu "%1$s".

en: Point size
lv: Punkta izmērs

en: Points
lv: Punkti

en: Polish (pl_PL)
lv: Poļu (pl_PL)

en: Port
lv: Ports

en: Port range
lv: Portu diapazons

en: Portuguese (pt_BR)
lv: Protugāļu (pt_BR)

en: Portuguese (pt_PT)
lv: Portugāļu (pt_PT)

en: Position
lv: Pozīcija

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Private key file
lv: Privātās atslēgas fails

en: Privilege level
lv: Privilēģiju līmenis

en: Problem
lv: Problēma

[ctx: compact table header]
en: Problem
lv: Problēma

en: Problems
lv: Problēmas

en: Profile
lv: Profils

en: Properties
lv: Īpašības

en: Proxies
lv: Starpniekserveri

en: Proxy
lv: Starpniekserveris

en: Proxy added
lv: Starpniekserveris pievienots

en: Proxy deleted | Proxies deleted
lv[0]: Starpniekserveris izdzēsts
lv[1]: Starpniekserveris izdzēsts
lv[2]: Starpniekserveris izdzēsts

en: Proxy name
lv: Starpniekservera vārds

en: Public
lv: Publisks

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Public key file
lv: Publiskās atslēgas fails

en: Quarter
lv: Ceturksnis

[ctx: compact table header]
en: Quarter
lv: Ceturksnis

en: Quarterly
lv: Reizi ceturksnī

en: Query fields
lv: Vaicājuma lauki

en: Queue
lv: Rinda

en: Queue details
lv: Sīkāka informācija par rindu

en: Queue overview
lv: Pārskats par rindu

en: Raw data
lv: Neapstrādāti dati

en: Raw post
lv: Neapstrādāts ieraksts

en: Read
lv: Lasīšana

en: Read only
lv: Tikai lasīšana

en: Read-only access to services
lv: Tikai lasīšanas piekļuve servisiem

en: Read-write
lv: Lasīšana un rakstīšana

en: Received value
lv: Saņemtā vērtība

en: Recipient
lv: Saņēmējs

[ctx: compact table header]
en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Recovery
lv: Atjaunošana

en: Refresh
lv: Atjaunot

en: Refresh configuration
lv: Atsvaidzināt konfigurāciju

en: Refresh configuration of the selected proxies?
lv: Vai atsvaidzināt atlasīto starpniekserveru konfigurāciju?

en: Refresh configuration of the selected proxy?
lv: Vai atsvaidzināt atlasītā starpniekservera konfigurāciju?

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Regular expressions
lv: Regulārās izteiksmes

en: Remote command
lv: Attālināta komanda

en: Remove
lv: Dzēst

en: Remove from host groups
lv: Dzēst no mezglu grupām

en: Remove host
lv: Dzēst mezglu

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Repeat on
lv: Atkārtot

en: Repeats
lv: Atkārtojas

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Reporting period
lv: Pārskata periods

en: Reports
lv: Atskaites

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Resolved
lv: Atrisināts

en: Resource
lv: Resurss

en: Resource ID
lv: Resursa ID

en: Response
lv: Atbilde

en: Response code
lv: Atbildes kods

en: Response time
lv: Atbildes laiks

en: Response type: JSON
lv: Atbildes veids: JSON

en: Response type: String
lv: Atbildes veids: virkne

en: Result
lv: Rezultāts

en: Result converted to %1$s
lv: Rezultāts pārveidots par %1$s

en: Result is FALSE
lv: Rezultāts ir FALSE

en: Result is TRUE
lv: Rezultāts ir TRUE

en: Result type
lv: Rezultāta tips

en: Result with value map applied
lv: Rezultāts ar lietoto vērtību karti

en: Retrieve mode
lv: Izgūšanas režīms

en: Retrieving contents of a file. Returns text
lv: Faila satura izgūšana. Atgriež tekstu

en: Retry
lv: Mēģiniet vēlreiz

en: Right
lv: Pa labi

en: Role
lv: Loma

en: Rows
lv: Rindas

en: Rows per page
lv: Ieriaksti lapā

en: Rules
lv: Noteikumi

en: Russian (ru_RU)
lv: Krievu (ru_RU)

en: SLA deleted | SLAs deleted
lv[0]: SLA izdzēsts
lv[1]: SLA izdzēsti
lv[2]: SLA izdzēsti

en: SMTP server
lv: SMTP serveris

en: SNMP interfaces
lv: SNMP interfeiss

en: SNMPv1 agent
lv: SNMPv1 aģents

en: SNMPv2 agent
lv: SNMPv2 aģents

en: SNMPv3 agent
lv: SNMPv3 aģents

en: SQL query
lv: SQL pieprasījums

en: SSH agent
lv: SSH aģents

en: SSL key file
lv: SSL atslēgas fails

en: SSL key password
lv: SSL atslēgas parole

en: SSL verify host
lv: SSL verificēt iekārtu

en: SSL verify peer
lv: SSL verificēt līdzinieku

en: SSO service URL
lv: SSO servisa URL

en: Sat
lv: Ses

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save it as "%1$s"
lv: Saglabāt to kā "%1$s"

en: Scan directory
lv: Skenēt direktoriju

en: Scenario
lv: Scenārijs

en: Script
lv: Skripts

en: Script "%1$s" already exists.
lv: Skripts "%1$s" jau eksistē.

en: Script added
lv: Skripts pievienots

en: Script deleted | Scripts deleted
lv[0]: Skripts izdzēsts
lv[1]: Skripts izdzēsts
lv[2]: Skripts izdzēsts

en: Script name
lv: Skripta nosaukums

en: Script updated
lv: Skripts modificēts

en: Scripts
lv: Skripts

en: Search
lv: Meklēt

en: Season
lv: Sezona

en: Select
lv: Atlasīt

en: Selected
lv: Atlasītie

en: Selected elements
lv: Atlasītie elementi

en: Send message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Send only to
lv: Sūtīt tikai

en: Send to
lv: Nosūtīt

en: Sent
lv: Sūtīt

en: September
lv: Septembris

en: Serial number A
lv: Sērijas numurs A

en: Serial number B
lv: Sērijas numurs B

en: Server
lv: Serveris

en: Server time
lv: Servera laiks

en: Service
lv: Serviss

en: Service list
lv: Servisu saraksts

en: Service port
lv: Servisa ports

en: Service type
lv: Servisa tips

en: Services
lv: Servisi

en: Set new value
lv: Iestatīt jaunu vērtību

en: Set status to OK
lv: Iestatī statusu uz OK

en: Set this view as default
lv: Iestatīt šo skatu kā noklusējuma skatu

en: Show
lv: Parādīt

en: Show details
lv: Parādīt detaļas

en: Show lines
lv: Parādīt līnijas

en: Show selected
lv: Parādīt atlasītos

en: Show text as HTML
lv: Rādīt tekstu kā HTML

en: Show triggers
lv: Rādīt trigerus

en: Show working time
lv: Parādīt darba laiku

en: Shown
lv: Parādīts

en: Sign in
lv: Pierakstīties

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Simple check
lv: Vienkārša pārbaude

en: Simple graph
lv: Vienkāršs grafiks

en: Single
lv: Viens

en: Site ZIP / postal
lv: Vietnes ZIP / pasta

en: Site address A
lv: Vietnes adrese A

en: Site address B
lv: Vietnes adrese B

en: Site address C
lv: Vietnes adrese C

en: Site city
lv: Vietnes pilsēta

en: Site country
lv: Vietnes valsts

en: Site notes
lv: Vietnes piezīmes

en: Site rack location
lv: Vietnes plaukta atrašanās vieta

en: Site state / province
lv: Vietnes valsts / province

en: Size
lv: Izmērs

en: Slovak (sk_SK)
lv: Slovāku (sk_SK)

en: Snooze
lv: Atlikt

en: Software
lv: Programmatūra

en: Software (Full details)
lv: Programmatūra (Visas detaļas)

en: Software application A
lv: Programmatūra A

en: Software application B
lv: Programmatūra B

en: Software application C
lv: Programmatūra C

en: Software application D
lv: Programmatūra D

en: Software application E
lv: Programmatūra E

en: Source
lv: Avots

en: Spanish (es_ES)
lv: Spāņu (es_ES)

en: Speed
lv: Ātrums

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Status codes
lv: Statusa kodi

en: Status ok
lv: Statuss ok

en: Step
lv: Solis

en: Step duration
lv: Soļa ilgums

en: Steps
lv: Soļi

en: Stop
lv: Apturēt

en: Subject
lv: Tēma

en: Sun
lv: Saule

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Support
lv: Atbalsts

en: Swedish (sv_SE)
lv: Zviedru (sv_SE)

en: System
lv: Sistēma

en: System boot time. Returns integer (Unix timestamp)
lv: Sistēmas sāknēšanas laiks. Atgriež veselu skaitli (Unix laikspiedols)

en: System default
lv: Sistēmas noklusējuma

en: System error.
lv: Sistēmas kļūda.

[ctx: Thursday short]
en: T
lv: C

[ctx: Tuesday short]
en: T
lv: O

en: TELNET agent
lv: TELNET aģents

en: TOTAL
lv: KOPĀ

en: TRUE
lv: PATIESS

[ctx: compact table header]
en: Tags
lv: Tagi

en: Template
lv: Šablons

en: Template added
lv: Šablons pievienots

en: Template dashboard
lv: Veidnes informācijas panelis

en: Template dashboards
lv: Veidņu informācijas paneļi

en: Template group
lv: Šablona grupa

en: Template group "%1$s" already exists.
lv: Veidņu grupa "%1$s" jau pastāv.

en: Template group added
lv: Veidņu grupa pievienota

en: Template group deleted | Template groups deleted
lv[0]: Veidņu grupa izdzēsta
lv[1]: Veidņu grupas izdzēstas
lv[2]: Veidņu grupas izdzēstas

en: Template group updated
lv: Veidņu grupa atjaunināta

en: Template group with ID "%1$s" is not available.
lv: Veidņu grupa ar ID "%1$s" nav pieejama.

en: Template groups
lv: Veidņu grupas

en: Template linkage
lv: Šablonu saistīšana

en: Template macros
lv: Veidņu makro

en: Template name
lv: Šablonu nosaukums

en: Template permissions
lv: Veidnes atļaujas

en: Template trigger
lv: Šablona trigeris

en: Template value
lv: Veidnes vērtība

en: Template with the same visible name "%1$s" already exists.
lv: Veidne ar tādu pašu redzamo nosaukumu "%1$s" jau pastāv.

en: Template with visible name "%1$s" already exists.
lv: Veidne ar redzamu nosaukumu "%1$s" jau pastāv.

en: Templates
lv: Šabloni

en: Test
lv: Tests

en: Test data
lv: Pārbaudāmie dati

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Motīvs

en: This month
lv: Šis mēnesis

en: This week
lv: Šī nedēļa

en: This year
lv: Šis gads

en: Thu
lv: Cet

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Till
lv: Līdz

en: Time
lv: Laiks

en: Time period
lv: Laika periods

en: Timeout
lv: Taimauts

en: To
lv: Līdz

en: Today
lv: Šodiena

en: Total
lv: Kopā

[ctx: compact table header]
en: Total
lv: Kopā

en: Trends
lv: Tendences

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Trigger added
lv: Trigeris pievienots

en: Trigger enabled | Triggers enabled
lv[0]: Trigeris iespējots
lv[1]: Trigeri iespējoti
lv[2]: Trigeri iespējoti

en: Trigger prototype
lv: Trigera prototips

en: Trigger prototypes
lv: Trigeru prototipi

en: Triggers
lv: Trigeri

en: Tue
lv: Otr

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Turkish (tr_TR)
lv: Turku (tr_TR)

en: Type
lv: Tips

en: Type (Full details)
lv: Tips (Visas detaļas)

en: Type (OK)
lv: Tips (OK)

en: Type of calculation
lv: Aprēķina tips

en: Type of information
lv: Informācijas tips

en: Types
lv: Tipi

en: UNKNOWN
lv: NEZINĀMS

en: URL
lv: Saite

en: URL (after login)
lv: Tīmekļa adrese (pēc pieslēgšanās)

en: URL A
lv: Tīmekļa adrese A

en: URL B
lv: Tīmekļa adrese B

en: URL C
lv: Tīmekļa adrese C

en: Ukrainian (uk_UA)
lv: Ukraiņu (uk_UA)

en: Unable to change configuration file permissions to 0600.
lv: Nevar mainīt konfigurācijas faila atļaujas uz 0600.

en: Unable to create the configuration file.
lv: Nevar izveidot konfigurācijas failu.

en: Unable to overwrite the existing configuration file.
lv: Nevar pārrakstīt esošo konfigurācijas failu.

en: Unable to select configuration.
lv: Nevar izvēlēties konfigurāciju.

en: Unblock selected users?
lv: Vai atbloķēt iezīmētos lietotājus?

en: Units
lv: Vienības

en: Unknown
lv: Nav zināms

[ctx: compact table header]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown action
lv: Nezināma darbība

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown interface type.
lv: Nezināms interfeisa tips.

en: Unknown resource
lv: Nezināms resurss

en: Unknown value type
lv: Nezināms vērtības tips

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Unlink
lv: Atvienot

en: Unlink and clear
lv: Atvienot un iztīrīt

en: Untitled
lv: Bez nosaukuma

en: Update
lv: Atjaunot

en: Update interval
lv: Atjaunošanas intervāls

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Uptime
lv: Darbspējas laiks

en: Uptime/Downtime
lv: Darbspējas laiks/Zaudlaiks

en: Use host prototype configuration form to remove automatically linked templates on upcoming discovery.
lv: Izmantojiet iekārtu prototipa konfigurācijas veidlapu, lai noņemtu automātiski saistītās veidnes gaidāmajā atklājumā.

en: User
lv: Lietotājs

en: User action
lv: Lietotāja darbība

en: User added
lv: Lietotājs pievienots

en: User agent string
lv: Lietotāja aģenta virkne

en: User cannot add himself to a disabled group or a group with disabled GUI access.
lv: Lietotājs nevar pievienot sevi atspējotajai grupai vai grupai ar atspējotu GUI piekļuvi.

en: User cannot change own role.
lv: Lietotājs nevar mainīt savu lomu.

en: User cannot change the user type of own role.
lv: Lietotājs nevar mainīt savas lomas lietotāja veidu.

en: User deleted | Users deleted
lv[0]: Lietotājs izdzēsts
lv[1]: Lietotāji izdzēsti
lv[2]: Lietotāji izdzēsti

en: User directory
lv: Lietotāju direktorija

en: User group
lv: Lietotāju grupa

en: User group "%1$s" is used in configuration for database down messages.
lv: Lietotāju grupa "%1$s" tiek izmantota konfigurācijā ziņojumiem par datu bāzes darbību.

en: User group updated | User groups updated
lv[0]: Lietotāju grupa atjaunināta

en: User group with ID "%1$s" is not available.
lv: Lietotāju grupa ar ID "%1$s" nav pieejama.

en: User groups
lv: Lietotāju grupas

en: User is not allowed to delete himself.
lv: Lietotājam nav atļauts dzēst sevi.

en: User macros
lv: Lietotāju makro

en: User menu
lv: Lietotāju izvēlne

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: User password
lv: Lietotāja parole

en: User profile
lv: Lietotāja profils

en: User role
lv: Lietotāju loma

en: User role created
lv: Lietotāju loma izveidota

en: User role deleted | User roles deleted
lv[0]: Lietotāju loma izdzēsta
lv[1]: Lietotāju lomas izdzēstas
lv[2]: Lietotāju lomas izdzēstas

en: User sessions
lv: Lietotāja sesijas

en: User type
lv: Lietotāja tips

en: User unblocked | Users unblocked
lv[0]: Lietotājs atbloķēts
lv[1]: Lietotāji atbloķēti
lv[2]: Lietotāji atbloķēti

en: User updated
lv: Lietotāja dati atjaunoti

en: User/Recipient
lv: Lietotājs/Saņēmējs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username and password
lv: Lietotājvārds un parole

en: Username attribute
lv: Lietotājvārda atribūts

en: Users
lv: Lietotāji

en: Value
lv: Vērtība

en: Value map
lv: Vērtību karte

en: Value mapping
lv: Vērtību plānojums

en: Value: no data
lv: Vērtība: nav datu

en: Values
lv: Vērtības

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Vendor
lv: Piegādātājs

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Vertical align
lv: Vertikāls novietojums

[ctx: Wednesday short]
en: W
lv: T

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Web
lv: Tīmeklis

en: Web monitoring
lv: Tīmekļa uzraudzība

en: Web scenario "%1$s" already exists.
lv: Tīmekļa scenārijs "%1$s" jau eksistē.

en: Web scenarios
lv: Tīmekļa scenāris

en: Wed
lv: Tre

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Weekly
lv: Nedēļas

en: When active
lv: Kad aktīvs

en: Width
lv: Platums

en: With triggers
lv: Ar trigeriem

en: Without triggers
lv: Bez trigeriem

en: Working time
lv: Darba laiks

en: Write
lv: Rakstīšana

en: Y axis MAX value
lv: Y ass MAX vērtība

en: Y axis MIN value
lv: Y ass MIN vērtība

en: Y-m-d h:i A
lv: Y-m-d H:i

en: Y-m-d h:i:s A
lv: Y-m-d H:i:s

en: Year
lv: Gads

en: Yearly
lv: Ik gadu

en: Yes
lv: Jā

en: You must login to view this page.
lv: Jums jāpieslēdzas, lai aplūkotu šo lapu.

en: Zabbix agent
lv: Zabbix aģents

en: Zabbix agent (active)
lv: Zabbix aģents (aktīvs)

en: Zabbix has received an incorrect request.
lv: Zabbix saņēma nepareizi pieprasījumu.

en: Zabbix internal
lv: Zabbix iekšējā

en: Zabbix internal authentication
lv: Zabbix iekšējā autentifikācija

en: Zabbix server
lv: Zabbix serveris

en: Zabbix server "%1$s" cannot be reached. Possible reasons:
    1. Incorrect "NodeAddress" or "ListenPort" in the "zabbix_server.conf" or server IP/DNS override in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect network configuration.
lv: Zabbix serveri "%1$s" nevar sasniegt. Iespējamie iemesli:
    1. Nepareizs "NodeAddress" vai "ListenPort" failā "zabbix_server.conf" vai servera IP/DNS pārņemšana failā "zabbix.conf.php";
    2. Nepareiza tīkla konfigurācija.

en: Zabbix server is not running: the information displayed may not be current.
lv: Zabbix serveris nav palaists: attēlotā informācija var nebūt aktuāla

en: Zabbix server is running
lv: Zabbix serveris darbojas

en: Zabbix server name
lv: Zabbix servera vārds

en: a boolean is expected
lv: ir sagaidāma Būla vērtība

en: a boolean value is expected
lv: ir sagaidāma Būla vērtība

en: agent
lv: aģents

en: all
lv: visi

en: as Blue
lv: zilas

en: as Green
lv: zaļas

en: as Red
lv: sarkanas

en: avg
lv: vid

en: days
lv: dienas

en: default
lv: noklusētais

[ctx: hour short]
en: h
lv: s

en: h:i A
lv: H:i

en: h:i:s A
lv: H:i:s

en: icon
lv: ikona

en: image
lv: attēls

en: in
lv: iekšā

en: last
lv: pēdējais

[ctx: week of month]
en: last
lv: pēdējais

en: m-d h:i A
lv: m-d H:i

en: macro(s)
lv: makros(i)

en: map
lv: karte

en: n-d h:i A
lv: n-d H:i

en: new
lv: jauns

en: no data
lv: nav datu

en: not in
lv: nav iekš

en: not selected
lv: nav izvēlēts

en: of
lv: no

en: on
lv: uz

en: other
lv: cits

en: short description
lv: īss apraksts

en: show icon mappings
lv: parādīt ikonu plānojumu

en: template ID "%1$s" is passed %2$s times
lv: veidne ID "%1$s" ir nodota %2$s reizes

en: trigger
lv: trigeris

en: type here to search
lv: ieraksti ko meklēt

en: unknown
lv: nezināms

en: value
lv: vērtība

en: via
lv: caur

[ctx: year short]
en: y
lv: g
