Zabbix 6.0 - en to nl translation catalogue (2611 entries)

en: "%1$s" date must be less than "%2$s" date.
nl: De datum "%1$s" moet kleiner zijn dan de datum "%2$s".

en: "%1$s" instead "%2$s"
nl: "%1$s" in plaats van "%2$s"

en: "%1$s" is expected
nl: "%1$s" wordt verwacht

en: "%1$s" must be an empty string or greater than "%2$s".
nl: "%1$s" moet een lege tekenreeks zijn of groter dan "%2$s".

en: "%1$s" value must be less than or equal to "%2$s" value
nl: "%1$s" waarde moet minder zijn dan of gelijk zijn aan "%2$s" waarde

en: "host:key" pair is expected
nl: "host:key" paar wordt verwacht

en: "hostid" of dependent item and master item should match
nl: "hostid" van dependent item en master item moeten gelijk zijn

en: "ruleid" of dependent item and master item should match
nl: "ruleid" van dependent item en master item moeten gelijk zijn

en: %1$d characters exceeds maximum length of %2$d characters
nl: %1$d karakters zijn langer dan de maximum toegestane lengte van %2$d karakters

en: %1$d day | %1$d days
nl[0]: %1$d dag
nl[1]: %1$d dagen

[ctx: screen reader]
en: %1$d matches for %2$s found
nl: %1$d is gelijk aan %2$s gevonden

en: %1$d of %3$d%2$s problem is shown | %1$d of %3$d%2$s problems are shown
nl[0]: %1$d van %3$d%2$s problemen gevonden
nl[1]: %1$d van %3$d%2$s problemen gevonden

en: %1$d problems selected.
nl: %1$d problemen geselecteerd.

en: %1$s (year %2$s)
nl: %1$s (jaar %2$s)

en: %1$s - thrown by module located at %2$s.
nl: %1$s - gestuurd door de module op %2$s.

en: %1$s [Line: %2$s | Column: %3$s]
nl: %1$s [Regel: %2$s | Kolom: %3$s]

[ctx: screen reader]
en: %1$s action | %1$s actions
nl[0]: %1$s actie
nl[1]: %1$s acties

en: %1$s characters
nl: %1$s karakters

en: %1$s characters remaining
nl: %1$s karakters te gaan

en: %1$s event | %1$s events
nl[0]: %1$s evenement
nl[1]: %1$s evenementen

en: %1$s host in maintenance | %1$s hosts in maintenance
nl[0]: %1$s host in onderhoud
nl[1]: %1$s hosts in onderhoud

en: %1$s hour | %1$s hours
nl[0]: %1$s uur
nl[1]: %1$s uren

en: %1$s item | %1$s items
nl[0]: %1$s Item
nl[1]: %1$s Items

[ctx: screen reader]
en: %1$s message | %1$s messages
nl[0]: %1$s bericht
nl[1]: %1$s berichten

en: %1$s minute | %1$s minutes
nl[0]: %1$s minuut
nl[1]: %1$s minuten

en: %1$s of %2$s element in problem state | %1$s of %2$s elements in problem state
nl[0]: %1$s van %2$s element in probleem status
nl[1]: %1$s van %2$s element in probleem status

[ctx: screen reader]
en: %1$s preselected, use down,up arrow keys and enter to select
nl: %1$s voorgeselecteerd, gebruik de pijltoetsen omlaag, omhoog en enter om te selecteren

en: %1$s problem | %1$s problems
nl[0]: %1$s probleem
nl[1]: %1$s problemen

en: %1$s problem in total | %1$s problems in total
nl[0]: %1$s problemen in totaal
nl[1]: %1$s problemen in totaal

en: %1$s retry left | %1$s retries left
nl[0]: %1$s poging resterend
nl[1]: %1$s pogingen resterend

en: %1$s second | %1$s seconds
nl[0]: %1$s seconde
nl[1]: %1$s seconden

en: %1$s unacknowledged problem | %1$s unacknowledged problems
nl[0]: %1$s unacknowledged probleem
nl[1]: %1$s unacknowledged probleem

[ctx: screen reader]
en: %1$s, Severity, %2$s
nl: %1$s, Urgentie, %2$s

[ctx: screen reader]
en: %1$s, read only
nl: %1$s, alleen lezen

[ctx: screen reader]
en: %1$s, selected
nl: %1$s, geselecteerd

en: %4$s failed login attempt logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s. | %4$s failed login attempts logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s.
nl[0]: %4$s mislukte aanmeldpoging gelogd. Laatste mislukte poging was van %1$s op %2$s op %3$s.
nl[1]: %4$s mislukte aanmeldpogingen gelogd. Laatste mislukte poging was van %1$s op %2$s op %3$s.

en: %d device | %d devices
nl[0]: %d apparaat
nl[1]: %d apparaten

en: (0 - infinitely)
nl: (0 - oneindig)

en: (0 - use action default)
nl: (0 - gebruik actie standaard)

en: (Only super admins can create groups)
nl: (Alleen hoofdbeheerders kunnen groepen aanmaken)

en: (no proxy)
nl: (geen proxy)

en: 0 - use default port
nl: 0 - gebruik standaard poort

en: 0 or 1
nl: 0 of 1

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 10 seconds
nl: 10 seconden

en: 100 busiest triggers
nl: 100 drukste triggers

en: 30 seconds
nl: 30 seconden

en: 3D view
nl: 3D aanzicht

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 5 seconds
nl: 5 seconden

en: 500 latest values
nl: 500 laatste waardes

en: <empty string>
nl: <lege tekenreeks>

en: <label name>
nl: <labelnaam>

en: <manual>
nl: <handmatig>

en: <metric name>{<label name>="<label value>", ...} == <value>
nl: <metric naam>{<labelnaam>="<labelwaarde>", ...} == <waarde>

en: <sub-menu/sub-menu/...>
nl: <submenu/submenu/...>

en: ADD OVERRIDE
nl: OVERRIDE TOEVOEGEN

en: API access
nl: API-toegang

en: API methods
nl: API-methoden

en: API token
nl: API-token

en: API token "%1$s" already exists for userid "%2$s".
nl: API-token "%1$s" bestaat al voor userid "%2$s".

en: API token added
nl: API-token toegevoegd

en: API token deleted | API tokens deleted
nl[0]: API-token verwijderd
nl[1]: API-token verwijderd

en: API token disabled | API tokens disabled
nl[0]: API-token uitgeschakeld
nl[1]: API-token uitgeschakeld

en: API token enabled | API tokens enabled
nl[0]: API-token ingeschakeld
nl[1]: API-token ingeschakeld

en: API token expired.
nl: API-token verlopen

en: API token updated
nl: API-token bijgewerkt

en: API tokens
nl: API-tokens

en: Above value
nl: Boven waarde

en: Abscissa
nl: Abscis

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Access to API
nl: Toegang tot API

en: Access to UI elements
nl: Toegang tot UI elementen

en: Access to actions
nl: Toegang tot acties

en: Access to modules
nl: Toegang tot modules

en: Access to services
nl: Toegang tot diensten

en: Ack
nl: Bvst

en: Acknowledge
nl: Bevestigen

en: Acknowledge problems
nl: Bevestig problemen

en: Acknowledged
nl: Bevestigd

en: Acknowledged PROBLEM events
nl: Bevestigde gebeurtenissen met status Probleem

en: Acknowledged RESOLVED events
nl: Bevestigde opgeloste gebeurtenissen

en: Action
nl: Actie

en: Action "%1$s" already exists.
nl: Actie "%1$s" bestaat reeds.

en: Action "%2$s" is not available for user role "%1$s".
nl: Actie "%2$s" is niet beschikbaar voor gebruikersrol "%1$s".

en: Action added
nl: Actie toegevoegd

en: Action class %1$s must extend %2$s class.
nl: Actieklasse %1$s moet klasse %2$s uitbreiden.

en: Action deleted
nl: Actie verwijderd

en: Action disabled | Actions disabled
nl[0]: Actie uitgeschakeld
nl[1]: Acties uitgeschakeld

en: Action enabled | Actions enabled
nl[0]: Actie geactiveerd
nl[1]: Acties geactiveerd

en: Action log
nl: Actie log

en: Action operation
nl: Actie operatie

en: Action updated
nl: Actie bijgewerkt

en: Actions
nl: Acties

en: Active
nl: Actief

[ctx: maintenance status]
en: Active
nl: Actief

en: Active since
nl: Actief sinds

en: Active till
nl: Actief tot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add (message type limit reached)
nl: Toevoegen (berichttype limiet bereikt)

en: Add a new widget
nl: Voeg een nieuwe widget toe

en: Add child element
nl: Onderliggend element toevoegen

en: Add child service
nl: Onderliggende dienst toevoegen

en: Add child services
nl: Onderliggende diensten toevoegen

en: Add from
nl: Toevoegen vanaf

en: Add host
nl: Host toevoegen

en: Add item column
nl: item kolom toevoegen

en: Add missing
nl: Ontbrekende toevoegen

en: Add multiple maps
nl: Voeg meerdere mappen toe

en: Add new data set
nl: Voeg nieuw data set toe

en: Add new interface
nl: Voeg nieuw interface toe

en: Add new override
nl: Nieuwe override toevoegen

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Add parent services
nl: Toevoegen van dienst op hoger niveau

en: Add problem comments
nl: Voeg probleemopmerkingen toe

en: Add prototype
nl: Prototype toevoegen

en: Add scheduled report
nl: Voeg gepland rapport toe

en: Add services
nl: Toevoegen van diensten

en: Add submaps
nl: Toevoegen van subfolders

en: Add to favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Add to host group
nl: Aan host groep toevoegen

en: Add to host groups
nl: Aan host groepen toevoegen

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Add user group
nl: Gebruikersgroep toevoegen

en: Add widget
nl: Widget toevoegen

en: Added
nl: Toegevoegd

[ctx: screen reader]
en: Added, %1$s
nl: Toegevoegd, %1$s

en: Additional rule
nl: Aanvullende regel

en: Additional rules
nl: Aanvullende regels

en: Address
nl: Adres

en: Admin
nl: Beheerder

en: Administration
nl: Beheer

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde configuratie

en: Advanced labels
nl: Geavanceerde labels

en: After value
nl: Waarde na

en: Age
nl: Doorlooptijd

en: Age less than
nl: doorlooptijd minder dan

en: Agent availability check. Returns nothing - unavailable; 1 - available
nl: Agent beschikbaarheid. geen antwoord - niet beschikbaar; 1 - beschikbaar

en: Agent encryption
nl: Agent versleuteling

en: Agent host metadata. Returns string
nl: Metadata van agenthost. Retourneert tekenreeks

en: Agent host name. Returns string
nl: Agent hostnaam. Retourneert tekenreeks

en: Agent variant check. Returns 1 - for Zabbix agent; 2 - for Zabbix agent 2
nl: Controle van agentvarianten. Retourneert 1 - voor Zabbix-agent; 2 - voor Zabbix-agent 2

en: Aggregate
nl: Geaggregeerd

en: Aggregate functions
nl: Geaggregeerde functies

en: Aggregation function
nl: Aggregatiefunctie

en: Aggregation interval
nl: Aggregatie-interval

en: Alert message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Algorithm
nl: Algoritme

en: Align map elements
nl: Kaartelementen uitlijnen

en: All
nl: Alle

en: All dashboards
nl: Alle dashboards

en: All graphs
nl: Alle grafieken

en: All groups
nl: Alle groepen

en: All hosts
nl: Alle hosts

en: All links should have "Name" and "URL" specified
nl: Bij alle koppelingen moeten "Naam" en "URL" gespecificeerd zijn.

en: All maps
nl: Alle kaarten

en: All problems
nl: Alle problemen

en: All problems if tag values match
nl: Alle problemen als label waarden overeenkomen

en: All services
nl: Alle diensten

en: All tags
nl: Alle labels

en: All templates
nl: Alle sjablonen

en: Allow list
nl: Lijst toestaan

en: Allow manual close
nl: Handmatig sluiten toestaan

en: Allowed hosts
nl: Toegestane hosts

en: Allowed methods
nl: Toegestane methoden

en: Alternatively, you can install it manually:
nl: Eventueel kunt u het ook handmatig installeren:

en: Amount of guest physical memory that is swapped out to the swap space, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: Hoeveelheid fysiek gastgeheugen dat wordt uitgewisseld naar de swapruimte, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - VMware virtual machine globale unieke identiteit

en: Amount of host physical memory consumed for backing up guest physical memory pages, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: Hoeveelheid fysiek hostgeheugen verbruikt voor back-up van fysieke gastgeheugenpagina's, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - VMware virtuele machine globale unieke identiteit

en: And
nl: En

en: And/Or
nl: En/Of

en: Annually
nl: Jaarlijks

en: Any
nl: Iedere

en: Any character string included
nl: Iedere character string meegenomen

en: Application error.
nl: Applicatie fout.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply permissions and tag filters to all subgroups
nl: Rechten en label filters toepassen op alle subgroepen

[ctx: maintenance status]
en: Approaching
nl: Naderen

en: Are you sure you want to delete this filter?
nl: Weet je zeker dat je dit filter wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl: Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to perform this action?
nl: Weet u zeker dat u deze actie wilt uitvoeren?

en: Area size
nl: Grootte van het gebied

en: Area type
nl: Type van het gebied

en: Arithmetic
nl: Rekenkundig

en: As is
nl: Zoals het is

en: As plain text
nl: Als onbewerkte tekst

en: Assertions
nl: Aannames

en: Asset tag
nl: Asset label

en: At %1$s:%2$s %3$s of every week | At %1$s:%2$s %3$s of every %4$s weeks
nl[0]: om %1$s:%2$s %3$s van elke week
nl[1]: om %1$s:%2$s %3$s van elke %4$s weken

en: At %1$s:%2$s every day | At %1$s:%2$s every %3$s days
nl[0]: Elke dag om %1$s:%2$s
nl[1]: Om %1$s:%2$s elke %3$s dagen

en: At %1$s:%2$s on %3$s %4$s of every %5$s
nl: Om %1$s:%2$s op %3$s %4$s van elke %5$s

en: At %1$s:%2$s on day %3$s of every %4$s
nl: Om %1$s:%2$s op dag %3$s van elke %4$s

en: At (hour:minute)
nl: Op (uur:minuut)

en: At least one UI element must be checked.
nl: Er moet ten minste één UI-element zijn aangevinkt.

en: At least one UI element must be enabled for user role "%1$s".
nl: Er moet ten minste één UI-element zijn ingeschakeld voor gebruikersrol "%1$s".

en: At least one action is mandatory.
nl: Ten minste één handeling is verplicht.

en: At least one active user must exist with role "%1$s".
nl: Er moet ten minste één actieve gebruiker bestaan met rol "%1$s".

en: At least one day of the week or day of the month must be specified.
nl: Er moet minimaal één dag van de week of dag van de maand worden opgegeven.

en: At least one host group or host must be selected.
nl: Er moet ten minste één hostgroep of host worden geselecteerd.

en: At least one host or template must be specified.
nl: Er moet ten minste één host of sjabloon worden opgegeven.

en: At least one of MySQL, PostgreSQL or Oracle should be supported.
nl: Ten minste één van MySQL, PostgreSQL of Oracle moet worden ondersteund.

en: At least one operation must be selected.
nl: Er moet ten minste één bewerking worden geselecteerd.

en: At least one operation must exist.
nl: Er moet ten minste één bewerking bestaan.

en: At least one update operation or message is mandatory
nl: Ten minste één updatebewerking of bericht is verplicht

en: At least one update operation or message must exist.
nl: Er moet ten minste één updatebewerking of -bericht bestaan.

en: At least one user or user group must be selected.
nl: Er moet ten minste één gebruiker of gebruikersgroep zijn geselecteerd.

en: At least one user or user group must be specified.
nl: Er moet minimaal één gebruiker of gebruikersgroep worden opgegeven.

en: Attempt interval
nl: Poging interval

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Attribution text
nl: Tekst toewijzing

en: Audit settings
nl: Audit instellingen

en: August
nl: Augustus

en: AuthN requests
nl: AuthN-verzoeken

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication algorithm
nl: Authenticatie algoritme

en: Authentication failed: %1$s.
nl: Authenticatie mislukt: %1$s.

en: Authentication method
nl: Authenticatie methode

en: Authentication passphrase
nl: Authenticatie wachtwoordzin

en: Authentication protocol
nl: Authenticatie protocol

en: Authentication settings updated
nl: Authenticatie configuratie bijgewerkt

en: Author
nl: Auteur

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Auto-login and auto-logout options cannot be enabled together.
nl: De opties voor automatisch aanmelden en automatisch afmelden kunnen niet samen worden ingeschakeld.

en: Auto-logout
nl: Automatisch afmelden

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic icon mapping
nl: Automatisch iconen koppelen

en: Automatic icon selection
nl: Automatisch iconen selecteren

en: Autoregistration
nl: Automatische registratie

en: Autoregistration actions
nl: Automatische registratie acties

en: Autoregistration data storage period
nl: Bewaartermijn van automatische registratiegegevens

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Availability report
nl: Beschikbaarheids rapportage

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Average number of outstanding read requests to the virtual disk during the collection interval , "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier, "instance" - disk device instance
nl: Gemiddeld aantal uitstaande leesverzoeken naar de virtuele schijf tijdens de verzamelinterval, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - VMware virtuele machine globale unieke identiteit, "instance" - schijfapparaatinstantie

en: Average number of outstanding write requests to the virtual disk during the collection interval, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier, "instance" - disk device instance
nl: Gemiddeld aantal uitstaande schrijfverzoeken naar de virtuele schijf gedurende het verzamelingsinterval, "url" - VMware service-URL, "uuid" - Unieke wereldwijde identifier van de VMware virtuele machine, "instance" - Instantie van het schijfapparaat.

en: Avoid easy-to-guess passwords
nl: Vermijd gemakkelijk te raden wachtwoorden

en: Axes
nl: Assen

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Background image
nl: Achtergrond afbeelding

en: Bar
nl: Balk

en: Base color
nl: Basis kleur

en: Basic
nl: Basis

en: Before value
nl: Voor waarde

en: Below value
nl: Onder de waarde

en: Bind password
nl: Bind paswoord

en: Bits to shift
nl: Bits om te verschuiven

en: Bitwise functions
nl: Bitwise functies

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blue
nl: Blauw

en: Body
nl: Hoofdtekst

en: Body and headers
nl: Hoofdtekst en kopteksten

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Bold line
nl: Vette lijn

en: Boolean to decimal
nl: Boolean naar decimaal

en: Border
nl: Rand

en: Border color
nl: Rand kleur

en: Border type
nl: Rand type

en: Border width
nl: Rand wijdte

en: Both passwords must be equal.
nl: Beide wachtwoorden moeten gelijk zijn.

en: Bottom
nl: Onderzijde

en: Bottom N
nl: Onderste N

en: Bring forward
nl: Breng voorwaards

en: Bring to front
nl: Breng naar voren

en: Bulgarian (bg_BG)
nl: Bulgaars (bg_NG)

en: By host
nl: Op host

en: By trigger template
nl: Op trigger template

en: CLOSING
nl: SLUITEND

en: CPU information. Returns string or integer
nl: CPU informatie. Retourneert tekenreeks of integer

en: CPU load. Returns float
nl: CPU-belasting. Retourneert float

en: CPU time spent waiting for swap-in, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier, "instance" - CPU instance
nl: CPU-tijd besteed aan wachten op inwisselen van swap, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - unieke wereldwijde identificator van virtuele machine van VMware, "instance" - CPU-instantie.

en: CPU usage as a percentage during the interval depends on power management or HT, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier
nl: CPU-gebruik als percentage tijdens het interval is afhankelijk van energiebeheer of Hyper-Threading (HT). "url" - VMware-service-URL, "uuid" - unieke identificatie van de VMware-hypervisor.

en: CPU usage as a percentage during the interval, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier
nl: CPU-gebruik als een percentage tijdens het interval, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - VMware-hypervisor globale unieke identifier.

en: CPU usage as a percentage during the interval, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: CPU-gebruik als een percentage gedurende het interval, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - Unieke globale identifier van de VMware virtuele machine.

en: CPU utilization percentage. Returns float
nl: CPU-gebruikspercentage. Retourneert float

en: CSV to JSON
nl: CSV naar JSON

en: CUID is expected
nl: CUID wordt verwacht

en: Calculated
nl: Berekend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Callback
nl: Terugbellen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot add API token
nl: Kan API-token niet toevoegen

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph "%2$s".
nl: Kan geen niet-numeriek item "%1$s" aan grafiek "%2$s" toevoegen.

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph prototype "%2$s".
nl: Kan geen niet-numeriek item aan "%1$s" aan grafiek-prototype "%2$s" toevoegen.

en: Cannot add action
nl: kan actie niet toevoegen

en: Cannot add correlation
nl: Kan correlatie niet toevoegen

en: Cannot add dashboard page: maximum number of %1$d dashboard pages has been added.
nl: Kan dashboardpagina niet toevoegen: maximaal van %1$d dashboardpagina's zijn toegevoegd.

en: Cannot add discovery rule
nl: Kan discovery regel niet toevoegen

en: Cannot add graph
nl: Kan grafiek niet toevoegen

en: Cannot add graph prototype
nl: Kan grafiek prototype niet toevoegen

en: Cannot add group
nl: Kan groep niet toevoegen

en: Cannot add host
nl: Kan host niet toevoegen

en: Cannot add host prototype
nl: Kan host-prototype niet toevoegen

en: Cannot add image
nl: Kan afbeelding niet toevoegen

en: Cannot add item
nl: Kan item niet toevoegen

en: Cannot add item prototype
nl: Kan Item prototype niet toevoegen

en: Cannot add maintenance
nl: Kan onderhoud niet toeveoegen

en: Cannot add map element of the map "%1$s" due to circular reference.
nl: Kan kaartelement van kaart "%1$s" niet toevoegen vanwege kringverwijzing.

en: Cannot add media type
nl: Kan media type niet toevoegen

en: Cannot add module: %1$s. | Cannot add modules: %1$s.
nl[0]: Kan module: %1$s niet toevoegen.
nl[1]: Kan modules: %1$s niet toevoegen.

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph "%1$s".
nl: Kan niet meer dan één item van het type "Grafiek som" toevoegen aan grafiek "%1$s".

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph prototype "%1$s".
nl: Kan niet meer dan één item met type "Graph sum" op de grafiek-prototype "%1$s" toevoegen.

en: Cannot add network map
nl: Kan netwerk kaart niet toevoegen

en: Cannot add proxy
nl: Kan proxy niet toevoegen

en: Cannot add regular expression
nl: Kan reguliere expressie niet toevoegen

en: Cannot add scheduled report
nl: Kan gepland rapport niet toevoegen

en: Cannot add script
nl: Kan script niet toevoegen

en: Cannot add submaps. Max depth reached.
nl: Kan geen onderliggende kaarten toevoegen. Maximale diepte bereikt.

en: Cannot add template
nl: Kan template niet toevoegen

en: Cannot add trigger
nl: Kan trigger niet toevoegen

en: Cannot add trigger prototype
nl: Kan trigger prototype niet toevoegen

en: Cannot add user
nl: Kan gebruiker niet toevoegen

en: Cannot add user group
nl: Kan gebruikersgroep niet toevoegen

en: Cannot add web scenario
nl: Kan web scenario niet toevoegen.

en: Cannot add widget: not enough free space on the dashboard.
nl: Kan widget niet toevoegen: onvoldoende vrije ruimte op het dashboard.

[ctx: screen reader]
en: Cannot be removed
nl: Kan niet worden verwijderd

en: Cannot bind anonymously to LDAP server.
nl: Kan niet anoniem met de LDAP-server binden.

en: Cannot bind to LDAP server.
nl: Kan niet binden met de LDAP-server.

en: Cannot build expression tree: %1$s.
nl: Kan expressieboom niet opbouwen: %1$s.

en: Cannot change the user type of own role.
nl: Kan het gebruikerstype van de eigen rol niet wijzigen.

en: Cannot clear history and trends
nl: Kan geschiedenis en trends niet wissen

en: Cannot clone graph prototypes.
nl: Kan grafiek prototypes niet klonen

en: Cannot clone item prototypes.
nl: Kan item prototypes niet klonen

en: Cannot clone trigger prototypes.
nl: Kan trigger prototypes niet klonen

en: Cannot close problem: %1$s.
nl: Kan probleem: %1$s niet sluiten.

en: Cannot connect to LDAP server.
nl: Kan geen verbinding maken met LDAP-server.

en: Cannot connect to the database.
nl: Kan geen verbinding maken met de database.

en: Cannot convert POST data:
nl: Kan POST-gegevens niet converteren:

en: Cannot copy graph | Cannot copy graphs
nl[0]: Kan grafiek niet kopiëren
nl[1]: Kan grafieken niet kopiëren

en: Cannot copy item | Cannot copy items
nl[0]: Kan item niet kopiëren
nl[1]: Kan items niet kopiëren

en: Cannot copy trigger | Cannot copy triggers
nl[0]: Kan trigger niet kopiëren
nl[1]: Kan triggers niet kopiëren

en: Cannot copy trigger "%1$s", because it has multiple hosts in the expression.
nl: Kan trigger niet kopiëren "%1$s", omdat de expressie meerdere hosts bevat.

en: Cannot create a host prototype on a discovered host "%1$s".
nl: Kan geen host-prototype aanmaken op gedetecteerde host "%1$s".

en: Cannot create another database connection.
nl: Kan geen andere database verbinding maken.

en: Cannot create discovery rule
nl: Kan discovery regel niet aanmaken

en: Cannot create icon map
nl: Kan icoon map niet aanmaken

en: Cannot create scheduled report
nl: Kan gepland rapport niet maken

en: Cannot create service "%1$s": %2$s.
nl: Kan dienst "%1$s" niet aanmaken: %2$s.

en: Cannot create the configuration file.
nl: Kan het configuratiebestand niet maken.

en: Cannot create user role
nl: Kan gebruikersrol niet aanmaken

en: Cannot delete API token | Cannot delete API tokens
nl[0]: Kan API-token niet verwijderen
nl[1]: Kan API-tokens niet verwijderen

en: Cannot delete SLA | Cannot delete SLAs
nl[0]: Kan SLA niet verwijderen
nl[1]: Kan SLAs niet verwijderen

en: Cannot delete Zabbix internal user "%1$s", try disabling that user.
nl: Kan de Zabbix gebruiker "%1$s" niet verwijderen, probeer de gebruiker uit te schakelen.

en: Cannot delete action
nl: Kan actie niet verwijderen

en: Cannot delete assigned user role "%1$s".
nl: Kan toegewezen gebruikersrol "%1$s" niet verwijderen.

en: Cannot delete correlation | Cannot delete correlations
nl[0]: Kan correlatie niet verwijderen
nl[1]: Kan correlaties niet verwijderen

en: Cannot delete dashboard | Cannot delete dashboards
nl[0]: Kan dashboard niet verwijderen
nl[1]: Kan dashboards niet verwijderen

en: Cannot delete discovery rule | Cannot delete discovery rules
nl[0]: Kan detectieregel niet verwijderen
nl[1]: Kan detectieregels niet verwijderen

en: Cannot delete discovery rules
nl: Kan discovery regels niet verwijderen

en: Cannot delete graph
nl: Kan grafiek niet verwijderen

en: Cannot delete graph prototype
nl: Kan grafiek prototype niet verwijderen

en: Cannot delete graph prototypes
nl: Kan geen grafiek prototypes verwijderen

en: Cannot delete graphs
nl: Kan grafieken niet verwijderen

en: Cannot delete group | Cannot delete groups
nl[0]: Kan groep niet verwijderen
nl[1]: Kan groepen niet verwijderen

en: Cannot delete host
nl: Kan host niet verwijderen

en: Cannot delete host %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete hosts %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
nl[0]: Kan host %1$s niet verwijderen omdat onderhoud "%2$s" ten minste één host of hostgroep moet bevatten.
nl[1]: Kan hosts %1$s niet verwijderen omdat onderhoud "%2$s" ten minste één host of hostgroep moet bevatten.

en: Cannot delete host group %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group. | Cannot delete host groups %1$s because maintenance "%2$s" must contain at least one host or host group.
nl[0]: Kan hostgroep %1$s niet verwijderen omdat onderhoud "%2$s" ten minste één host of hostgroep moet bevatten.
nl[1]: Kan hostgroepen %1$s niet verwijderen omdat onderhoud "%2$s" ten minste één host of hostgroep moet bevatten.

en: Cannot delete host prototypes
nl: Kan hostprototypes niet verwijderen

en: Cannot delete icon map
nl: Kan pictogram kaart niet verwijderen

en: Cannot delete image
nl: Kan afbeelding niet verwijderen

en: Cannot delete interface for discovered host "%1$s".
nl: Kan interface van ontdekte host "%1$s" niet verwijderen.

en: Cannot delete inventory.
nl: Kan inventarisatie niet verwijderen

en: Cannot delete item
nl: Kan item niet verwijderen

en: Cannot delete item prototype
nl: Kan item prototype niet verwijderen

en: Cannot delete item prototypes
nl: Kan geen Item prototypes verwijderen

en: Cannot delete items
nl: Kan items niet verwijderen

en: Cannot delete maintenance
nl: Kan onderhoud niet verwijderen

en: Cannot delete media type | Cannot delete media types
nl[0]: Kan het mediatype niet verwijderen
nl[1]: Kan het mediatype niet verwijderen

en: Cannot delete module: %1$s. | Cannot delete modules: %1$s.
nl[0]: Kan module: %1$s niet verwijderen.
nl[1]: Kan modules: %1$s niet verwijderen.

en: Cannot delete network map
nl: Kan netwerk kaart niet verwijderen

en: Cannot delete proxy | Cannot delete proxies
nl[0]: Kan proxy niet verwijderen
nl[1]: Kan proxy niet verwijderen

en: Cannot delete readonly user role "%1$s".
nl: Kan alleen-lezen gebruikersrol "%1$s" niet verwijderen.

en: Cannot delete regular expression | Cannot delete regular expressions
nl[0]: Kan reguliere expressie niet verwijderen
nl[1]: Kan reguliere expressies niet verwijderen

en: Cannot delete scheduled report | Cannot delete scheduled reports
nl[0]: Kan gepland rapport niet verwijderen
nl[1]: Kan geplande rapporten niet verwijderen

en: Cannot delete script | Cannot delete scripts
nl[0]: Kan script niet verwijderen
nl[1]: Kan script niet verwijderen

en: Cannot delete scripts. Script "%1$s" is used in action operation "%2$s".
nl: Kan de scripts niet verwijderen. Het script "%1$s" wordt gebruikt in een handeling voor actie "%2$s".

en: Cannot delete selected actions
nl: Kan de geslecteerde acties niet verwijderen

en: Cannot delete service | Cannot delete services
nl[0]: Kan dienst niet verwijderen
nl[1]: Kan diensten niet verwijderen

en: Cannot delete service "%1$s": %2$s.
nl: Kan dienst "%1$s" niet verwijderen: %2$s.

en: Cannot delete template
nl: Kan sjabloon niet verwijderen

en: Cannot delete templated graph prototype.
nl: Kan gesjabloneerde grafiek prototype niet verwijderen.

en: Cannot delete templated graph.
nl: Kan gesjabloneerde grafiek niet verwijderen.

en: Cannot delete templated item prototype.
nl: Kan gesjabloneerde item prototype niet verwijderen.

en: Cannot delete templated item.
nl: Kan gesjabloneerde item niet verwijderen.

en: Cannot delete templated items.
nl: Kan gesjabloneerde items niet verwijderen.

en: Cannot delete templated trigger "%1$s:%2$s".
nl: Kan de template trigger "%1$s:%2$s" niet verwijderen.

en: Cannot delete templated trigger prototype "%1$s:%2$s".
nl: Kan gesjabloneerde trigger prototype"%1$s" niet verwijderen:"%2$s".

en: Cannot delete templated web scenario "%1$s".
nl: Kan web scenario "%1$s in template niet verwijderen.

en: Cannot delete trigger
nl: Kan trigger niet verwijderen

en: Cannot delete trigger prototype
nl: Kan trigger prototype niet verwijderen

en: Cannot delete trigger prototypes
nl: Kan geen trigger prototypes verwijderen

en: Cannot delete triggers
nl: Kan triggers niet verwijderen

en: Cannot delete user | Cannot delete users
nl[0]: Kan gebruiker niet verwijderen
nl[1]: Kan gebruikers niet verwijderen

en: Cannot delete user group | Cannot delete user groups
nl[0]: Kan gebruikersgroep niet verwijderen
nl[1]: Kan gebruikersgroepen niet verwijderen

en: Cannot delete user role | Cannot delete user roles
nl[0]: Kan gebruikersrol niet verwijderen
nl[1]: Kan gebruikersrollen niet verwijderen

en: Cannot delete web scenario
nl: Kan web scenario niet verwijderen

en: Cannot disable API token | Cannot disable API tokens
nl[0]: Kan API-token niet uitschakelen
nl[1]: Kan API-tokens niet uitschakelen

en: Cannot disable SLA | Cannot disable SLAs
nl[0]: Kan SLA niet uitschakelen
nl[1]: Kan SLAs niet uitschakelen

en: Cannot disable action | Cannot disable actions
nl[0]: Kan actie niet uitschakelen.
nl[1]: Kan acties niet uitschakelen.

en: Cannot disable correlation | Cannot disable correlations
nl[0]: Kan correlatie niet uitschakelen
nl[1]: Kan correlaties niet uitschakelen

en: Cannot disable discovery rule | Cannot disable discovery rules
nl[0]: Kan detectieregel niet uitschakelen
nl[1]: Kan detectieregels niet uitschakelen

en: Cannot disable host | Cannot disable hosts
nl[0]: Kan host niet uitschakelen
nl[1]: Kan hosts niet uitschakelen

en: Cannot disable item | Cannot disable items
nl[0]: Kan item niet uitschakelen
nl[1]: Kan items niet uitschakelen

en: Cannot disable media type | Cannot disable media types
nl[0]: Kan mediatype niet uitschakelen
nl[1]: Kan mediatypes niet uitschakelen

en: Cannot disable scheduled report | Cannot disable scheduled reports
nl[0]: Kan gepland rapport niet uitschakelen
nl[1]: Kan geplande rapporten niet uitschakelen

en: Cannot disable trigger | Cannot disable triggers
nl[0]: Kan trigger niet uitschakelen
nl[1]: Kan triggers niet uitschakelen

en: Cannot disable web scenario | Cannot disable web scenarios
nl[0]: Kan web scenario niet uitschakelen
nl[1]: Kan web scenarios niet uitschakelen

en: Cannot display item queue.
nl: Kan artikel wachtrij niet weergeven.

en: Cannot display more than one item with type "Graph sum".
nl: Kan niet meer dan één item weergeven met type "Graph sum".

en: Cannot enable API token | Cannot enable API tokens
nl[0]: Kan API-token niet inschakelen
nl[1]: Kan API-tokens niet inschakelen

en: Cannot enable SLA | Cannot enable SLAs
nl[0]: Kan SLA niet inschakelen
nl[1]: Kan SLAs niet inschakelen

en: Cannot enable action | Cannot enable actions
nl[0]: Kan actie niet activeren
nl[1]: Kan acties niet activeren

en: Cannot enable correlation | Cannot enable correlations
nl[0]: Kan correlatie niet inschakelen
nl[1]: Kan correlaties niet inschakelen

en: Cannot enable discovery rule | Cannot enable discovery rules
nl[0]: Kan detectieregel niet activeren
nl[1]: Kan detectieregels niet activeren

en: Cannot enable host | Cannot enable hosts
nl[0]: Kan item niet inschakelen
nl[1]: Kan items niet inschakelen

en: Cannot enable item | Cannot enable items
nl[0]: Kan item niet inschakelen
nl[1]: Kan items niet inschakelen

en: Cannot enable media type | Cannot enable media types
nl[0]: Kan mediatype niet inschakelen
nl[1]: Kan mediatypen niet inschakelen

en: Cannot enable scheduled report | Cannot enable scheduled reports
nl[0]: Kan gepland rapport niet inschakelen
nl[1]: Kan geplande rapporten niet inschakelen

en: Cannot enable trigger | Cannot enable triggers
nl[0]: Kan trigger niet inschakelen
nl[1]: Kan triggers niet inschakelen

en: Cannot enable web scenario | Cannot enable web scenarios
nl[0]: Kan webdraaiboek niet inschakelen
nl[1]: Kan webdraaiboeken niet inschakelen

en: Cannot evaluate expression
nl: Kan expressie niet evalueren

en: Cannot execute script.
nl: Kan script niet uitvoeren.

en: Cannot expand macros.
nl: Kan macro's niet uitbreiden.

en: Cannot find background image "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan achtergrondafbeelding "%1$s" gebruikt in map "%2$s niet terugvinden.

en: Cannot find graph "%1$s" used in dashboard "%2$s".
nl: Kan grafiek "%1$s" die wordt gebruikt in dashboard "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find group "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan groep "%1$s" gebruikt in map "%2$s" niet terugvinden.

en: Cannot find host "%1$s" used in dashboard "%2$s".
nl: Kan host "%1$s" die wordt gebruikt in dashboard "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find host "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan host "%1$s" gebruikt in map "%2$s" niet terugvinden.

en: Cannot find host group "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
nl: Kan gastheer groep "%1$s" niet vinden voor host prototype "%2$s" van de ontdekking regel "%3$s" op "%4$s".

en: Cannot find host interface on "%1$s" for item key "%2$s".
nl: Kan de host interface op "%1$s" voor item key "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find icon "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan icoon "%1$s" gebruikt in map "%2$s" niet terugvinden.

en: Cannot find icon map "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan de icoon map "%1$s" gebruikt in map "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find interface "%1$s" used for discovery rule "%2$s" on "%3$s".
nl: Kan interface "%1$s" gebruikt voor detectie regel "%2$s" niet vinden op "%3$s".

en: Cannot find interface "%1$s" used for item "%2$s" on "%3$s".
nl: Kan interface "%1$s" gebruikt voor item "%2$s" niet vinden op "%3$s".

en: Cannot find interface "%1$s" used for item prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
nl: Kan interface "%1$s" gebruikt voor item prototype "%2$s" van detectie regel "%3$s" niet vinden op "%4$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph "%3$s".
nl: Kan item "%1$s" op "%2$s" gebruikt als maximale waarde voor de Y-as van grafiek "%3$s" niet vinden.

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
nl: Kan punt "%1$s" op "%2$s" niet vinden, dat wordt gebruikt als de Y-as MAX waarde voor grafiek prototype "%3$s" van de ontdekking regel "%4$s" op "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph "%3$s".
nl: Kan item "%1$s" niet vinden op "%2$s" wordt gebruikt als de Y-as MIN waarde voor graph "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
nl: Kan item "%1$s" niet vinden op "%2$s" wordt gebruikt als de Y-as MIN waarde voor grafiek prototype "%3$s" van de ontdekking regel "%4$s" op "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph "%3$s".
nl: Kan item "%1$s" niet vinden op "%2$s" gebruikt in de grafiek "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
nl: Kan item "%1$s" niet vinden op "%2$s" gebruikt in de grafiek prototype "%3$s" van de ontdekkings regel "%4$s" op "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" used in dashboard "%2$s".
nl: Kan item "%1$s" gebruikt in dashboard "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find map "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan map "%1$s" gebruikt in map "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find template "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet vinden voor hostprototype "%2$s" van detectie regel "%3$s" op "%4$s".

en: Cannot find template "%1$s" for override "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet vinden om "%2$s" van detectieregel "%3$s" op "%4$s" te overschrijven.

en: Cannot find trigger "%1$s" used in map "%2$s".
nl: Kan trigger "%1$s" gebruikt in kaart "%2$s" niet vinden.

en: Cannot find value map "%1$s" used for item "%2$s" on "%3$s".
nl: Kan waarde mapping "%1$s" die wordt gebruikt voor item "%2$s" op "%3$s" niet vinden.

en: Cannot find value map "%1$s" used for item prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
nl: Kan waardetoewijzing "%1$s" die wordt gebruikt voor item prototype "%2$s" van detectieregel "%3$s" niet vinden op "%4$s".

en: Cannot have non-default "%2$s" rule while having "%3$s" set to %4$d for user role "%1$s".
nl: Kan geen niet-standaard "%2$s"-regel hebben terwijl "%3$s" is ingesteld op %4$d voor gebruikersrol "%1$s".

en: Cannot have non-empty tag value while having empty tag in rule "%2$s" for user role "%1$s".
nl: Mag geen niet-lege label waarde hebben met een lege label in regel "%2$s" voor gebruikersrol "%1$s".

en: Cannot import template "%1$s", linked template "%2$s" does not exist. | Cannot import template "%1$s", linked templates "%2$s" do not exist.
nl[0]: Kan sjabloon niet importeren "%1$s", gekoppeld sjabloon "%2$s" bestaat niet.
nl[1]: Kan sjabloon niet importeren "%1$s", gekoppelde sjablonen "%2$s" bestaan niet.

en: Cannot insert trigger expression
nl: Kan trigger-expressie niet invoegen

en: Cannot link template
nl: Kan template niet ontkoppelen

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s", because it would be linked twice through template "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan host "%2$s", omdat het twee keer zou worden gekoppeld via sjabloon "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to host "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan host "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" twee keer zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s", because it would be linked twice through template "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan host-prototype "%2$s", omdat het twee keer zou worden gekoppeld via sjabloon "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to host prototype "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan host-prototype "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" twee keer zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s" due to expression of trigger "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s" vanwege expressie van trigger "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because a circular linkage (%3$s) would occur.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat er een circulaire koppeling (%3$s) zou ontstaan.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because it would be linked to host "%3$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat het twee keer zou worden gekoppeld aan host "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because it would be linked to host prototype "%3$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat het twee keer zou worden gekoppeld aan hostprototype "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because it would be linked to template "%3$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat het twee keer aan sjabloon "%3$s" zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because it would be linked twice through template "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat het twee keer zou worden gekoppeld via sjabloon "%3$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked to host "%4$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" tweemaal aan host "%4$s" zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked to host prototype "%4$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" twee keer zou worden gekoppeld aan hostprototype "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked to template "%4$s" twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" tweemaal aan sjabloon "%4$s" zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" to template "%2$s", because its parent template "%3$s" would be linked twice.
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet koppelen aan sjabloon "%2$s", omdat de bovenliggende sjabloon "%3$s" twee keer zou worden gekoppeld.

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan host "%3$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan host "%3$s" vanwege expressie van trigger "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host prototype "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan host-prototype "%3$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to host prototype "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan het host prototype "%3$s" vanwege expressie van trigger "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to template "%3$s" due to dependency of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan sjabloon "%3$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%4$s".

en: Cannot link template "%1$s" without template "%2$s" to template "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet koppelen aan sjabloon "%3$s" vanwege expressie van trigger "%4$s".

en: Cannot load module at: %1$s. | Cannot load modules at: %1$s.
nl[0]: Kan module op: %1$s niet laden.
nl[1]: Kan modules op: %1$s niet laden.

en: Cannot log out.
nl: Kan niet uitloggen.

en: Cannot mass update host name.
nl: Kan hostnaam niet in bulk bijwerken.

en: Cannot mass update visible host name.
nl: Kan de zichtbare hostnaam niet in bulk bijwerken.

en: Cannot pass duplicate template IDs for the linkage: %1$s.
nl: Kan geen dubbele sjabloon ID's voor de koppeling doorgeven: %1$s.

en: Cannot perform delete statement on table "%1$s" without where condition.
nl: Kan het delete statement niet uitvoeren op tabel "%1$s" zonder where conditie.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without values.
nl: Kan de update statement niet uitvoeren op tabel "%1$s" zonder waarden.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without where condition.
nl: Kan de update statement niet uitvoeren op tabel "%1$s" zonder where conditie.

en: Cannot read JSON: %1$s.
nl: Kan JSON: %1$s niet lezen.

en: Cannot read XML: %1$s.
nl: Kan XML: %1$s niet lezen.

en: Cannot read YAML: %1$s.
nl: Kan YAML: %1$s niet lezen.

en: Cannot read the response, check connection with the Zabbix server "%1$s".
nl: Kan het antwoord niet lezen. Controleer de verbinding met Zabbix server "%1$s".

en: Cannot rename guest user.
nl: Kan de gastgebruiker niet hernoemen.

en: Cannot save discovery rule without checks.
nl: Kan de discovery regel niet opslaan zonder checks.

en: Cannot save widget "%1$s".
nl: Kan widget "%1$s" niet opslaan.

en: Cannot send command, check connection with Zabbix server "%1$s".
nl: Kan commando niet verzenden. Controleer de verbinding met Zabbix server "%1$s".

en: Cannot send request
nl: Kan verzoek niet verzenden

en: Cannot send request: %1$s.
nl: Kan verzoek niet verzenden: %1$s.

en: Cannot set "%1$s" for graph "%2$s".
nl: Kan "%1$s" niet instellen voor grafiek "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for graph prototype "%2$s".
nl: Kan "%1$s" niet instellen voor grafiekprototype "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for item "%2$s".
nl: "%1$s" kan niet ingesteld worden voor item "%2$s".

en: Cannot set inventory fields for disabled inventory.
nl: Inventory velden kunnen niet ingesteld worden voor uitgeschakelde inventaris.

en: Cannot specify "propagation_rule" parameter without specifying "propagation_value" parameter for service "%1$s".
nl: Kan parameter "propagation_rule" niet specificeren zonder parameter "propagation_value" op te geven voor dienst "%1$s".

en: Cannot support notification audio for this device.
nl: Kan notificatiegeluid niet ondersteunen voor dit apparaat.

en: Cannot switch host for interface.
nl: Kan de host interface niet omschakelen.

en: Cannot test disabled media type.
nl: Kan uitgeschakeld media type niet testen.

en: Cannot unblock user | Cannot unblock users
nl[0]: Kan gebruiker niet deblokkeren
nl[1]: Kan gebruikers niet deblokkeren

en: Cannot unlink and clear Web scenarios.
nl: Kan Web scenarios niet ontkoppelen en opschonen.

en: Cannot unlink template
nl: Kan template niet ontkoppelen

en: Cannot unlink template "%1$s" from host "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet ontkoppelen van host "%2$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%3$s".

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s" on host "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet ontkoppelen van sjabloon "%2$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%3$s" van host "%4$s".

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s" on template "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet ontkoppelen van sjabloon "%2$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%3$s" op sjabloon "%4$s".

en: Cannot unlink template "%1$s" from template "%2$s" due to dependency of trigger "%3$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet ontkoppelen van sjabloon "%2$s" vanwege afhankelijkheid van trigger "%3$s".

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from host "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" zonder sjabloon "%2$s" niet ontkoppelen van host "%3$s" vanwege expressie van trigger "%4$s".

en: Cannot unlink template "%1$s" without template "%2$s" from template "%3$s" due to expression of trigger "%4$s".
nl: Kan sjabloon "%1$s" niet ontkoppelen zonder sjabloon "%2$s" van sjabloon "%3$s" vanwege expressie van trigger "%4$s".

en: Cannot unlink trigger "%1$s", it has items from template that is left linked to host.
nl: Kan trigger "%1$s" niet ontkoppelen, het bevat items van een sjabloon die aan de host is gekoppeld.

en: Cannot update "%1$s" for action "%2$s".
nl: Kan "%1$s" niet bijwerken voor actie "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for graph "%2$s".
nl: Kan "%1$s" voor grafiek "%2$s" niet bijwerken.

en: Cannot update "%1$s" for graph prototype "%2$s".
nl: Kan "%1$s" voor grafiekprototype "%2$s" niet bijwerken.

en: Cannot update "%1$s" for item "%2$s".
nl: "%1$s" kan niet bijgewerkt worden voor item "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for templated trigger "%2$s".
nl: Kan "%1$s" voor gesjabloneerde trigger "%2$s" niet bijwerken.

en: Cannot update "%1$s" for templated trigger prototype "%2$s".
nl: Kan "%1$s" voor gesjabloneerde trigger-prototype "%2$s" niet bijwerken.

en: Cannot update "%2$s" for a discovered host "%1$s".
nl: Kan "%2$s" niet updaten voor een gedetecteerde host "%1$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered item "%1$s".
nl: Kan "%2$s" niet bijwerken voor een gedetecteerd item "%1$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered trigger "%1$s".
nl: Kan "%2$s" niet updaten voor een gedetecteerde trigger "%1$s".

en: Cannot update API token
nl: Kan API-token niet bijwerken

en: Cannot update a discovered graph.
nl: Kan een ontdekte grafiek niet bijwerken.

en: Cannot update a discovered host group "%1$s".
nl: Kan een gedetecteerde hostgroep "%1$s" niet bijwerken.

en: Cannot update a templated graph "%1$s".
nl: Kan een gesjabloneerde grafiek "%1$s" niet bijwerken.

en: Cannot update a templated web scenario "%1$s": %2$s.
nl: Kan een gesjabloneerd web scenario "%1$s" niet bijwerken: %2$s.

en: Cannot update action
nl: Kan actie niet bijwerken

en: Cannot update authentication
nl: Kan authenticatie niet bijwerken

en: Cannot update configuration
nl: Kan de configuratie niet bijwerken

en: Cannot update correlation
nl: Kan correlatie niet bijwerken

en: Cannot update discovery rule
nl: Kan discovery rule niet bijwerken

en: Cannot update event | Cannot update events
nl[0]: Kan evenement niet updaten
nl[1]: Kan evenementen niet updaten

en: Cannot update graph
nl: Kan grafiek niet bijwerken

en: Cannot update graph prototype
nl: Kan grafiek-prototype niet bijwerken

en: Cannot update group
nl: Kan groep niet bijwerken

en: Cannot update groups for discovered host "%1$s".
nl: Kan geen groepen updaten voor ontdekte host "%1$s".

en: Cannot update host
nl: Kan host niet bijwerken

en: Cannot update host encryption settings. Connection settings for both directions should be specified.
nl: Kan instellingen voor hostversleuteling niet updaten. Verbindingsinstellingen voor beide richtingen moeten worden opgegeven.

en: Cannot update host prototype | Cannot update host prototypes
nl[0]: Kan host-prototype niet bijwerken
nl[1]: Kan host-prototypes niet bijwerken

en: Cannot update hosts
nl: Kan hosts niet bijwerken

en: Cannot update icon map
nl: kan icoon map niet bijwerken

en: Cannot update image
nl: Kan afbeelding niet bijwerken

en: Cannot update interface for discovered host "%1$s".
nl: Kan interface niet bijwerken voor ontdekte host "%1$s".

en: Cannot update item
nl: Kan item niet bijwerken

en: Cannot update item prototype | Cannot update item prototypes
nl[0]: Kan item-prototype niet bijwerken
nl[1]: Kan item-prototypes niet bijwerken

en: Cannot update item prototypes
nl: Kan itemprototypes niet bijwerken

en: Cannot update items
nl: Kan items niet bijwerken

en: Cannot update macros
nl: Kan macros niet bijwerken

en: Cannot update maintenance
nl: Kan onderhoud niet bijwerken

en: Cannot update media type
nl: Kan mediatype niet bijwerken

en: Cannot update network map
nl: Kan netwerk kaart niet bijwerken

en: Cannot update proxy
nl: Kan proxy niet bijwerken

en: Cannot update proxy for discovered host "%1$s".
nl: Kan proxy niet bijwerken voor ontdekte host "%1$s".

en: Cannot update readonly user role "%1$s".
nl: Kan alleen-lezen gebruikersrol "%1$s" niet bijwerken.

en: Cannot update regular expression
nl: Kan reguliere expressie niet bijwerken

en: Cannot update scheduled report
nl: Kan gepland rapport niet updaten

en: Cannot update script
nl: Kan script niet bijwerken

en: Cannot update script scope. Script "%1$s" is used in action "%2$s".
nl: Kan script toepassingsgebied niet bijwerken. Script "%1$s" wordt gebruikt in actie "%2$s".

en: Cannot update service "%1$s": %2$s.
nl: Kan service "%1$s" niet updaten: %2$s.

en: Cannot update services
nl: Kan services niet updaten

en: Cannot update step for a templated web scenario "%1$s": %2$s.
nl: Kan stap niet bijwerken voor een gesjabloneerd web scenario "%1$s": %2$s.

en: Cannot update template
nl: Kan template niet bijwerken

en: Cannot update templates
nl: Kan sjablonen niet bijwerken

en: Cannot update trigger
nl: Kan trigger niet bijwerken

en: Cannot update trigger "%1$s": %2$s.
nl: Kan trigger "%1$s" niet bijwerken: %2$s.

en: Cannot update trigger prototype | Cannot update trigger prototypes
nl[0]: Kan trigger-prototype niet bijwerken
nl[1]: Kan trigger-prototypes niet bijwerken

en: Cannot update trigger prototype "%1$s": %2$s.
nl: Kan trigger-prototype "%1$s" niet bijwerken: %2$s.

en: Cannot update trigger prototypes
nl: Kan trigger-prototypen niet bijwerken

en: Cannot update user
nl: Kan gebruiker niet bijwerken

en: Cannot update user group | Cannot update user groups
nl[0]: Kan gebruikersgroep niet bijwerken
nl[1]: Kan gebruikersgroepen niet bijwerken

en: Cannot update user role
nl: Kan gebruikersrol niet bijwerken

en: Cannot update web scenario
nl: Kan web scenario niet bijwerken

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Case-sensitive login
nl: Hoofdlettergevoelige aanmelding

en: Catalan (ca_ES)
nl: Catalaans (ca_ES)

en: Catches all SNMP traps that match regex. If regexp is unspecified, catches any trap.
nl: Vangt alle SNMP-traps op die overeenkomen met regex. Als regexp niet is gespecificeerd, vangt deze elke trap op.

en: Catches all SNMP traps that were not caught by any of snmptrap[] items.
nl: Vangt alle SNMP-traps op die niet zijn gevangen door een van de snmptrap[] items.

en: Center
nl: Centraal

en: Certificate
nl: Certificaat

[ctx: noun]
en: Change
nl: Wijzigen

[ctx: verb]
en: Change
nl: Wijziging

en: Change PSK
nl: Wijzig PSK

en: Change indicator
nl: Wijzig indicator

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change per second
nl: Wijziging per seconde

en: Change severity
nl: Wijzig de ernst

en: Change type
nl: Wijzig type

en: Character
nl: Karakter

en: Character string included
nl: Iedere character string meegenomen

en: Character string not included
nl: Chassis info - geeft standaard de volledige informatie

en: Chassis information. Returns string
nl: Chassisinformatie. Retourneert tekenreeks

en: Check already exists.
nl: Controle bestaat al.

en: Check expression part starting from "%1$s".
nl: Controleer stuk van expressie beginnend bij "%1$s".

en: Check for error in JSON
nl: Controleer op een fout in JSON

en: Check for error in XML
nl: Controleer op fout in XML

en: Check for error using regular expression
nl: Controleer op fout met een reguliere expressie

en: Check for not supported value
nl: Controleer op niet ondersteunde waarde

en: Check of pre-requisites
nl: Controle van de vereisten

en: Check the key, please. Default example was passed.
nl: Controleer de sleutel, aub. Standaard voorbeeld werd doorgegeven.

en: Check type
nl: Controleer type

en: Checks
nl: Controles

en: Checks if DNS service is up. Returns 0 - DNS is down (server did not respond or DNS resolution failed); 1 - DNS is up
nl: Controleert of de DNS-service actief is. Retourneert 0 - DNS is down (server reageerde niet of DNS-omzetting mislukt); 1 - DNS is actief

en: Checks if file exists. Returns 0 - not found; 1 - file of the specified type exists
nl: Controleert of het bestand bestaat. Retourneert 0 - niet gevonden; 1 - bestand van het opgegeven type bestaat

en: Checks if host is accessible by ICMP ping. 0 - ICMP ping fails. 1 - ICMP ping successful.
nl: Controleert of de host toegankelijk is via ICMP-ping. 0 - ICMP-ping mislukt. 1 - ICMP-ping geslaagd.

en: Checks if it is possible to make TCP connection to specified port. Returns 0 - cannot connect; 1 - can connect
nl: Controleert of het mogelijk is om een TCP-verbinding te maken met de opgegeven poort. Retourneert 0 - kan geen verbinding maken; 1 - kan verbinding maken

en: Checks if service is running and accepting TCP connections. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
nl: Controleert of de service actief is en TCP-verbindingen accepteert. Retourneert 0 - service is niet beschikbaar; 1 - service actief

en: Checks if service is running and responding to UDP requests. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
nl: Controleert of de service actief is en reageert op UDP-verzoeken. Retourneert 0 - service is niet beschikbaar; 1 - service actief

en: Checks if this TCP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
nl: Controleert of deze TCP-poort de LISTEN-status heeft. Retourneert 0 - Niet in de LISTEN-status; 1 - In de LISTEN-status

en: Checks if this UDP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
nl: Controleert of deze UDP-poort in de LISTEN-status staat. Retourneert 0 - Niet in de LISTEN-status; 1 - In de LISTEN-status

en: Checks performance of TCP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent while connecting to the service
nl: Controleert de prestaties van de TCP-service. Retourneert 0 - service is niet beschikbaar; seconden - het aantal seconden nodig om te verbinden met de service

en: Checks performance of UDP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent waiting for response from the service
nl: Controleert de prestaties van de UDP-service. Retourneert 0 - service is niet beschikbaar; seconden - het aantal seconden dat is gewacht op een reactie van de service

en: Checks should be unique.
nl: Controles moeten uniek zijn.

en: Child services
nl: Onderliggende diensten

en: Chinese (zh_TW)
nl: Chinees (zh_TW)

en: Circular reference in templates: %1$s.
nl: Circulaire referentie in sjablonen: %1$s.

en: Circular template linkage is not allowed.
nl: Circulair linken van sjablonen is niet toegestaan.

en: Class %1$s not found for action %2$s.
nl: Klasse %1$s niet gevonden voor actie %2$s.

en: Class not found.
nl: Klasse niet gevonden.

en: Clear history and trends
nl: Wis geschiedenis en trends

en: Clear history and trends of selected items?
nl: Geschiedenis en trends van geselecteerde items wissen?

en: Clear history and trends of selected web scenarios?
nl: Geschiedenis en trends van geselecteerde webscenario's wissen?

en: Clear when unlinking
nl: Wis bij ontkoppelen

en: Click and drag to desired size.
nl: Klik en sleep naar de gewenste grootte.

en: Click to view or edit
nl: Klik om te bekijken of bewerken

en: Clock
nl: Klok

en: Clone
nl: Kloon

en: Cloned host parameter values have been modified.
nl: Gekloonde host parameter waarden zijn gewijzigd.

en: Cloned template parameter values have been modified.
nl: Gekloonde sjabloon parameter waarden zijn gewijzigd.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close expression constructor
nl: Sluit expressie bouwer

en: Close new event
nl: Sluit nieuw evenement

en: Close new events
nl: Sluit nieuwe evenementen

en: Close old events
nl: sluit oude evenementen

en: Close problem
nl: Sluit probleem

en: Close problems
nl: Sluit problemen

en: Collapse
nl: samenvouwen

en: Collapse sidebar
nl: zijbalk samenvouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Color "%1$s" is not correct: expecting hexadecimal color code (6 symbols).
nl: Kleur "%1$s" is niet correct: verwacht hexadecimale kleurcode (6 symbolen).

en: Color (OK)
nl: Kleur (OK)

en: Columns
nl: Kolommen

en: Combined result
nl: Gecombineerd resultaat

en: Comma separated center coordinates and zoom level to display when the widget is initially loaded.
nl: Door komma's gescheiden midden coördinaten en zoomniveau om weer te geven wanneer de widget voor het eerst wordt geladen.

en: Command
nl: Commando

en: Commands
nl: Commando's

en: Communication with Zabbix server
nl: Communicatie met Zabbix-server

[ctx: SNMP Community]
en: Community
nl: Gemeenschap

en: Compact view
nl: Compacte weergave

en: Component %1$s already registered.
nl: Component %1$s is al geregistreerd.

en: Component %1$s is not registered.
nl: Component %1$s is niet geregistreerd.

en: Compress records older than
nl: Records comprimeren indien ouder dan

en: Compression
nl: Compressie

en: Compression is not supported.
nl: Compressie wordt niet ondersteund.

en: Concurrent sessions
nl: Gelijktijdige sessies

en: Condition
nl: Condities

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s".
nl: Voorwaarde "%2$s" wordt niet gebruikt in formule "%3$s" voor detectieregel "%1$s".

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for override "%1$s".
nl: Voorwaarde "%2$s" wordt niet gebruikt in formule "%3$s" voor overschrijven van "%1$s".

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s" is not defined.
nl: Voorwaarde "%2$s" gebruikt in formule "%3$s" voor detectieregel "%1$s" is niet gedefinieerd.

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for override "%1$s" is not defined.
nl: Voorwaarde "%2$s" gebruikt in formule "%3$s" voor overschrijven van "%1$s" is niet gedefinieerd.

en: Conditions
nl: Condities

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration cache statistics. Cache - buffer (modes: pfree, total, used, free).
nl: Statistieken van de configuratiecache. Cache - buffer (modi: pfree, total, used, free).

en: Configuration file "%1$s" created.
nl: Configuratiebestand "%1$s" gemaakt.

en: Configuration of GUI
nl: Configuratie van GUI

en: Configuration of actions
nl: Configuratie van acties

en: Configuration of audit log
nl: Configuratie van auditlog

en: Configuration of authentication
nl: Configuratie van authenticatie

en: Configuration of dashboards
nl: Configuratie van dashboards

en: Configuration of discovery rules
nl: Configuratie van discovery regels

en: Configuration of graph prototypes
nl: Configuratie van grafiek prototypes

en: Configuration of graphs
nl: Configuratie van grafieken

en: Configuration of host
nl: Configuratie van host

en: Configuration of host groups
nl: Configuratie van host groepen

en: Configuration of host prototypes
nl: Configuratie van host prototypes

en: Configuration of hosts
nl: Configuratie van hosts

en: Configuration of housekeeping
nl: Configuratie van onderhoud

en: Configuration of icon mapping
nl: Configuratie van icoontoewijzing

en: Configuration of images
nl: Configuratie van afbeeldingen

en: Configuration of item prototypes
nl: Configuratie van item prototypes

en: Configuration of items
nl: Configuratie van items

en: Configuration of macros
nl: Configuratie van macros

en: Configuration of maintenance periods
nl: Configuratie van onderhouds perioden

en: Configuration of media types
nl: Configuratie van media types

en: Configuration of network maps
nl: CONFIGURATIE VAN NETWERK KAARTEN

en: Configuration of proxies
nl: Configuratie van proxies

en: Configuration of regular expressions
nl: Configuratie van reguliere expressies

en: Configuration of scripts
nl: Configuratie van scripts

en: Configuration of templates
nl: Configuratie van sjablonen

en: Configuration of trigger displaying options
nl: Configuratie van opties trigger weergave

en: Configuration of trigger prototypes
nl: Configuratie van trigger prototypes

en: Configuration of triggers
nl: Configuratie van triggers

en: Configuration of user groups
nl: Configuratie van gebruikersgroepen

en: Configuration of user roles
nl: Configuratie van gebruikersrollen

en: Configuration of users
nl: Configuratie van gebruikers

en: Configuration of web monitoring
nl: Configuratie van web monitoring

en: Configuration updated
nl: Configuratie bijgewerkt

en: Configure DB connection
nl: database verbinding configureren

en: Confirm changes
nl: Bevestig wijzigingen

en: Confirmation text
nl: Bevestigingstekst

en: Congratulations! You have successfully installed Zabbix frontend.
nl: Gefeliciteerd! U hebt de Zabbix-frontend met succes geïnstalleerd.

en: Connect to
nl: Verbinding met

[ctx: missing data function]
en: Connected
nl: Verbonden

en: Connection security
nl: Verbindingsbeveiliging

en: Connection timeout
nl: Connectie Time-Out

en: Connection timeout of %1$s seconds exceeded when connecting to Zabbix server "%2$s".
nl: Connectie time-out van %1$s seconden overschreden bij het verbinden met Zabbix server "%2$s".

en: Connection to Zabbix server "%1$s" failed. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect DNS server configuration.
nl: Verbinding met Zabbix-server "%1$s" is mislukt. Mogelijke redenen:
    1. Onjuist server-IP/DNS in "zabbix.conf.php";
    2. Onjuiste DNS-serverconfiguratie.

en: Connection to Zabbix server "%1$s" refused. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Security environment (for example, SELinux) is blocking the connection;
    3. Zabbix server daemon not running;
    4. Firewall is blocking TCP connection.
nl: Verbinding met Zabbix-server "%1$s" is geweigerd. Mogelijke redenen:
    1. Onjuist server-IP/DNS in "zabbix.conf.php";
    2. Beveiligingsomgeving (bijvoorbeeld SELinux) blokkeert de verbinding;
    3. Zabbix-server daemon draait niet;
    4. Firewall blokkeert de TCP-verbinding.

en: Connection to Zabbix server "%1$s" timed out. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Firewall is blocking TCP connection.
nl: Er is een time-out opgetreden bij de verbinding met de Zabbix-server "%1$s". Mogelijke redenen:
    1. Onjuist server-IP/DNS in "zabbix.conf.php";
    2. Firewall blokkeert de TCP-verbinding.

en: Connection to Zabbix server failed. Incorrect configuration.
nl: Verbinding met Zabbix-server is mislukt. Onjuiste configuratie.

en: Connection will not be encrypted because it uses a socket file (on Unix) or shared memory (Windows).
nl: De verbinding wordt niet gecodeerd omdat deze een socketbestand (op Unix) of gedeeld geheugen (Windows) gebruikt.

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Connections from host
nl: Verbindingen vanaf de host

en: Connections from proxy
nl: Verbindingen vanaf de proxy

en: Connections to host
nl: Verbindingen naar de host

en: Connections to proxy
nl: Verbindingen naar de proxy

en: Constructor
nl: Constructeur

en: Contains
nl: bevat

en: Content controls
nl: Inhoud besturingselementen

en: Content controls: header
nl: Inhoud besturingselementen: koptekst

en: Content menu
nl: Inhoudsmenu

en: Context name
nl: Verband naam

en: Continue overrides
nl: Doorgaan met overschrijven

en: Contract number
nl: Contract nummer

en: Convert to JSON
nl: Converteren naar JSON

en: Coordinates
nl: Coordinaten

en: Copy
nl: Kopie

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Correlation
nl: Correlatie

en: Correlation "%1$s" already exists.
nl: Correlatie "%1$s" bestaat al.

en: Correlation added
nl: Correlatie toegevoegd

en: Correlation deleted | Correlations deleted
nl[0]: Correlatie verwijderd
nl[1]: Correlaties verwijderd

en: Correlation disabled | Correlations disabled
nl[0]: Correlatie uitgeschakeld
nl[1]: Correlaties uitgeschakeld

en: Correlation enabled | Correlations enabled
nl[0]: Correlatie ingeschakeld
nl[1]: Correlaties ingeschakeld

en: Correlation rule
nl: Correlatie regels

en: Correlation updated
nl: Correlatie bijgewerkt

en: Count
nl: Telling

en: Count of context switches. Returns integer
nl: Aantal contextwisselingen. Retourneert een integer

en: Count of directory entries, recursively. Returns integer
nl: Aantal directoryvermeldingen, recursief. Retourneert een integer

en: Count of matched lines in log file monitoring with log rotation support. Returns integer
nl: Aantal overeenkomende regels in logbestandbewaking met ondersteuning voor logboekrotatie. Retourneert een integer

en: Count of matched lines in log file monitoring. Returns integer
nl: Aantal overeenkomende regels bij monitoring van logbestanden. Retourneert een integer

en: Count of values enqueued in the low-level discovery processing queue.
nl: Aantal waarden dat in de wachtrij is geplaatst in de low-level verwerkingswachtrij.

en: Count of values enqueued in the preprocessing queue.
nl: Aantal waarden in wachtrij geplaatst in de voorverwerkingswachtrij.

en: Create API token
nl: API-token aanmaken

en: Create SLA
nl: Aanmaken van SLA

en: Create action
nl: Maak actie aan

en: Create and edit dashboards
nl: Dashboards aanmaken en bewerken

en: Create and edit maintenance
nl: Werkzaamheden aanmaken en bewerken

en: Create and edit maps
nl: Kaarten aanmaken en bewerken

en: Create background
nl: Nieuwe achtergrond

en: Create correlation
nl: Correlatie aanmaken

en: Create dashboard
nl: Dashboard aanmaken

en: Create dependent discovery rule
nl: Maak een afhankelijke detectieregel

en: Create dependent item
nl: Maak een afhankelijk item aan

en: Create disabled
nl: Maak uitgeschakeld

en: Create discovery rule
nl: Maak discovery regel aan

en: Create discovery rule (select host first)
nl: Maak detectieregel (selecteer eerst host)

en: Create discovery rule (select template first)
nl: Maak detectieregel (selecteer eerst sjabloon)

en: Create enabled
nl: Maak ingeschakeld

en: Create graph
nl: Maak grafiek aan

en: Create graph (select host first)
nl: Maak grafiek aan (selecteer eerst een host)

en: Create graph (select template first)
nl: Maak grafiek (eerst sjabloon selecteren)

en: Create graph prototype
nl: Maak grafiek prototype aan

en: Create host
nl: Maak host aan

en: Create host group
nl: Nieuwe pictogram

en: Create host prototype
nl: Maak host-prototype

en: Create hosts from selected prototypes as disabled?
nl: Maak hosts van geselecteerde prototypen als uitgeschakeld?

en: Create hosts from selected prototypes as enabled?
nl: Maak hosts van geselecteerde prototypes als ingeschakeld?

en: Create icon
nl: Nieuwe pictogram

en: Create icon map
nl: Maak icoon map aan

en: Create item
nl: Maak item aan

en: Create item (select host first)
nl: Maak item aan (selecteer eerst een host)

en: Create item (select template first)
nl: Maak Item (selecteer eerst sjabloon)

en: Create item prototype
nl: Maak item prototype aan

en: Create items from selected prototypes as disabled?
nl: Maak items van geselecteerde prototypen als uitgeschakeld?

en: Create items from selected prototypes as enabled?
nl: Maak items van geselecteerde prototypen als ingeschakeld?

en: Create maintenance period
nl: Maak onderhoudsperiode aan

en: Create map
nl: Maak kaart

en: Create media type
nl: Maak media type aan

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Create proxy
nl: Maak proxy aan

en: Create report
nl: Rapport aanmaken

en: Create script
nl: Maak script aan

en: Create service
nl: Service aanmaken

en: Create template
nl: Maak sjabloon aan

en: Create trigger
nl: Maak trigger aan

en: Create trigger (select host first)
nl: Maak trigger aan (selecteer eerst een host)

en: Create trigger (select template first)
nl: Maak trigger (selecteer eerst een sjabloon)

en: Create trigger prototype
nl: Maak trigger prototype aan

en: Create triggers from selected prototypes as disabled?
nl: Maak triggers van geselecteerde prototypen als uitgeschakeld?

en: Create triggers from selected prototypes as enabled?
nl: Maak triggers van geselecteerde prototypen als ingeschakeld?

en: Create user
nl: Maak gebruiker aan

en: Create user group
nl: Make gebruikersgroep aan

en: Create user role
nl: Gebruikersrol aanmaken

en: Create web scenario
nl: Nieuw webdraaiboek

en: Create web scenario (select host first)
nl: Nieuw webdraaiboek (selecteer eerst een host)

en: Create web scenario (select template first)
nl: Maak een web scenario (selecteer eerst een sjabloon)

en: Created at
nl: Aangemaakt om

en: Created by me
nl: Gemaakt door mij

en: Created by user
nl: Gemaakt door gebruiker

en: Created by users
nl: Gemaakt door gebruikers

en: Critical
nl: Kritiek

en: Current host
nl: Huidige host

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Current value
nl: Huidige waarde

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom expression
nl: Aangepaste expressie

en: Custom graphs
nl: Speciale grafieken

en: Custom intervals
nl: Aangepaste intervallen

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Custom label for map "%2$s" elements of type "%1$s" may not be empty.
nl: Aangepast label elementen van type "%1$s" voor map "%2$s" mogen niet leeg zijn.

en: Custom message
nl: Aangepast bericht

en: Custom multiplier
nl: Aangepaste vermenigvuldiging

en: Custom on fail
nl: Aangepast bij falen

en: Custom schedule
nl: Aangepast schema

en: Custom scripts
nl: Aangepaste scripts

en: Custom severity names affect all locales and require manual translation!
nl: Zelf bedachte ernstnamen beinvloeden alle locales en vereisen handmatige vertaling!

en: Custom size
nl: Aangepaste maat

en: Cycle
nl: Cyclus

en: Czech (cs_CZ)
nl: Tsjechisch (cs_CZ)

[ctx: XML date format]
en: DD.MM.YY
nl: DD.MM.JJ

en: DNS name
nl: DNS naam

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark
nl: Donker

en: Dashboard "%1$s" already exists.
nl: Dashboard "%1$s" bestaat al.

en: Dashboard "%1$s" is used in report "%2$s".
nl: Dashboard "%1$s" wordt gebruikt in rapport "%2$s".

en: Dashboard created
nl: Dashboard aangemaakt

en: Dashboard deleted | Dashboards deleted
nl[0]: Dashboard verwijderd
nl[1]: Dashboards verwijderen

en: Dashboard page properties
nl: Eigenschappen dashboardpagina

en: Dashboard properties
nl: Dashboardeigenschappen

en: Dashboard sharing
nl: Dashboard delen

en: Dashboard updated
nl: Dashboard bijgewerkt

en: Dashboard with ID "%1$s" is not available.
nl: Dashboard met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Dashed line
nl: Gestippelde lijn

en: Data
nl: Gegevens

en: Data from %1$s. Generated in %2$s sec.
nl: Data van %1$s. Gegenereerd in %2$s sec.

en: Data is not properly encoded.
nl: Gegevens zijn niet correct gecodeerd.

en: Data overview
nl: Data overzicht

en: Data set
nl: Gegevensset

en: Data storage period
nl: Gegevensopslagperiode

en: Database TLS CA file
nl: Database TLS-CA-bestand

en: Database TLS certificate file
nl: Database TLS-certificaatbestand

en: Database TLS certificate files must be read-only
nl: Database TLS-certificaat bestanden moeten alleen-lezen zijn

en: Database TLS cipher list
nl: Database TLS-coderingslijst

en: Database TLS encryption
nl: Database TLS-codering

en: Database TLS key file
nl: Database TLS-sleutelbestand

en: Database history tables upgraded
nl: Databasegeschiedenistabellen bijgewerkt

en: Database history tables use primary key
nl: Databasegeschiedenistabellen gebruiken primaire sleutel

en: Database host
nl: Databasehost

en: Database host verification
nl: Verificatie van databasehost

en: Database monitor
nl: Databasemonitor

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Database password
nl: Databasepaswoord

en: Database port
nl: Databasepoort

en: Database schema
nl: Databaseschema

en: Database server
nl: Databaseserver

en: Database type
nl: Databasetype

en: Database user
nl: Databasegebruiker

en: Date
nl: Datum

en: Date HW decommissioned
nl: Datum HW ontmanteld

en: Date HW installed
nl: Datum HW geinstalleerd

en: Date HW maintenance expires
nl: Datum HW onderhoud vervalt

en: Date HW purchased
nl: Datum HW aangekocht

en: Date and time functions
nl: Datum- en tijdfuncties

en: Day
nl: Dag

en: Day before yesterday
nl: Eergisteren

en: Day of month
nl: Dag van de maand

en: Day of the week and day of the month cannot be specified simultaneously.
nl: Dag van de week en dag van de maand kunnen niet tegelijkertijd worden opgegeven.

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Days
nl: Dagen

en: Decimal places
nl: Decimale posities

en: Decrease by
nl: Verminder met

en: Default
nl: Standaard

en: Default (%1$s)
nl: Standaard (%1$s)

en: Default access to new UI elements
nl: Standaardtoegang tot nieuwe UI-elementen

en: Default access to new actions
nl: Standaardtoegang tot nieuwe acties

en: Default access to new modules
nl: Standaardtoegang tot nieuwe modules

en: Default authentication
nl: Standaard Authenticatie

en: Default host inventory mode
nl: Standaard host inventarisatie modus

en: Default language
nl: Standaard taal

en: Default login form
nl: Standaard inlogformulier

en: Default media type
nl: Standaard mediatype

en: Default operation step duration
nl: Standaard duur van bewerking

en: Default page display period
nl: Standaard pagina weergaveperiode

en: Default theme
nl: Standaard thema

en: Default time zone
nl: Standaard tijdzone

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delayed by
nl: Vertraagd door

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete all elements that are not present in the import file?
nl: Alle elementen verwijderen die niet aanwezig zijn in het importbestand?

en: Delete and clear
nl: Verwijder en opschonen

en: Delete and clear selected templates? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
nl: Geselecteerde sjablonen verwijderen en opschonen? (Aandacht: alle gelinkte host worden opgeschoont!)

en: Delete and clear template? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
nl: Sjabloon verwijderen en opschonen? (Aandacht: alle gelinkte host worden opgeschoont!)

en: Delete current action?
nl: Huidige actie verwijderen?

en: Delete current correlation?
nl: Huidige correlatie verwijderen?

en: Delete dashboard?
nl: Dashboard verwijderen?

en: Delete discovery rule?
nl: Discovery regel verwijderen?

en: Delete expression?
nl: Expressie verwijderen?

en: Delete graph prototype?
nl: Grafiek-prototype verwijderen?

en: Delete graph?
nl: Grafiek verwijderen?

en: Delete icon map?
nl: Icoon map verwijderen?

en: Delete item prototype?
nl: Item-prototype verwijderen?

en: Delete item?
nl: Item verwijderen?

en: Delete links between selected elements?
nl: Koppeling tussen geselecteerd elementen verwijderen?

en: Delete maintenance period?
nl: Onderhousperiode verwijderen?

en: Delete media type?
nl: Mediatype verwijderen?

en: Delete missing
nl: Ontbrekende verwijderen

en: Delete proxy?
nl: Proxy verwijderen?

en: Delete regular expression?
nl: Reguliere expressie verwijderen?

en: Delete script?
nl: Script verwijderen?

en: Delete selected API token?
nl: Geselecteerde API-token verwijderen?

en: Delete selected API tokens?
nl: Geselecteerde API-tokens verwijderen?

en: Delete selected SLA?
nl: Geselecteerde SLA verwijderen?

en: Delete selected SLAs?
nl: Geselecteerde SLA's verwijderen?

en: Delete selected actions?
nl: Geselecteerde acties verwijderen?

en: Delete selected correlations?
nl: Geselecteerde correlaties verwijderen?

en: Delete selected dashboards?
nl: Geselecteerde dashboards verwijderen?

en: Delete selected discovery rules?
nl: Geselecteerde discovery regels verwijderen?

en: Delete selected elements?
nl: Geselecteerde elementen verwijderen?

en: Delete selected graph prototypes?
nl: Geselecteerde grafiek-prototypen verwijderen?

en: Delete selected graphs?
nl: Geselecteerde grafieken verwijderen?

en: Delete selected group?
nl: Geselecteerde groep verwijderen?

en: Delete selected groups?
nl: Geselecteerde groepen verwijderen?

en: Delete selected host groups?
nl: Geselecteerde hostgroepen verwijderen?

en: Delete selected host prototype?
nl: Geselecteerde host-prototype verwijderen?

en: Delete selected host prototypes?
nl: Geselecteerde host-prototypen verwijderen?

en: Delete selected host?
nl: Geselecteerde host verwijderen?

en: Delete selected hosts?
nl: Geselecteerde hosts verwijderen?

en: Delete selected image?
nl: Geselecteerderde afbeelding verwijderen?

en: Delete selected item prototypes?
nl: Geselecteerde item-prototypen verwijderen?

en: Delete selected items?
nl: Geselecteerde items verwijderen?

en: Delete selected maintenance periods?
nl: Geselecteerde onderhoudsperiode verwijderen?

en: Delete selected map?
nl: Geselecteerde kaart verwijderen?

en: Delete selected maps?
nl: Geselecteerde mappen verwijderen?

en: Delete selected media types?
nl: Geselecteerde media types verwijderen?

en: Delete selected proxies?
nl: Geselecteerde proxies verwijderen?

en: Delete selected regular expressions?
nl: Geselecteerde reguliere expressies verwijderen?

en: Delete selected role?
nl: Geselecteerde rol verwijderen?

en: Delete selected roles?
nl: Geselecteerde rollen verwijderen?

en: Delete selected scheduled report?
nl: Geselecteerd gepland rapport verwijderen?

en: Delete selected scheduled reports?
nl: Geselecteerde geplande rapporten verwijderen?

en: Delete selected scripts?
nl: Geselecteerde scripts verwijderen?

en: Delete selected service?
nl: Geselecteerde dienst verwijderen?

en: Delete selected services?
nl: Geselecteerde diensten verwijderen?

en: Delete selected shapes?
nl: Geselecteerde vormen verwijderen?

en: Delete selected templates?
nl: Geselecteerde sjablonen verwijderen?

en: Delete selected trigger prototypes?
nl: Geselecteerde trigger-prototypen verwijderen?

en: Delete selected triggers?
nl: Geselecteerde trigger verwijderen?

en: Delete selected user?
nl: Geselecteerde gebruiker verwijderen?

en: Delete selected users?
nl: Geselecteerde gebruikers verwijderen?

en: Delete selected web scenarios?
nl: Geselecteerde webdraaiboeken verwijderen?

en: Delete template?
nl: Sjabloon verwijderen?

en: Delete trigger prototype?
nl: Trigger-prototype verwijderen?

en: Delete trigger?
nl: Trigger verwijderen?

en: Delete web scenario?
nl: Webdraaiboek verwijderen?

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Delimiter
nl: Onderscheidingsteken

en: Denied methods
nl: Geweigerde methoden

en: Deny
nl: Weiger

en: Deny list
nl: Lijst weigeren

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Dependent
nl: Afhankelijk

en: Dependent item
nl: Afhankelijk item

en: Depends on
nl: Afhankelijk van

en: Deployment status
nl: Uitrol status

en: Deprecated
nl: Afgeschreven

en: Description
nl: Omschrijving

en: Details of web scenario
nl: Details van webdraaiboek

en: Detected TimescaleDB license does not support compression. Compression is supported in TimescaleDB Community Edition.
nl: Gedetecteerde TimescaleDB-licentie ondersteunt geen compressie. Compressie wordt ondersteund in TimescaleDB Community Edition.

en: Detection period
nl: Detectieperiode:

en: Deviations
nl: Afwijkingen

en: Device
nl: Apparaat

en: Device interrupts. Returns integer
nl: Device interrupts. retourneert integer

en: Device uniqueness criteria
nl: Apparaat uniekheidscriteria

en: Directory size (in bytes). Returns integer
nl: Directory grootte (in bytes). Retourneert een integer

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable debug mode
nl: Debugmodus uitschakelen

en: Disable debug mode in selected groups?
nl: Debug mode in geselecteerde groepen uitschakelen?

en: Disable host
nl: Host uitschakelen

en: Disable host?
nl: Host uitschakelen?

en: Disable hosts
nl: Hosts uitschakelen

en: Disable hosts in the selected host groups?
nl: Hosts in geselecteerde hostgroepen uitschakelen?

en: Disable hosts monitored by selected proxies?
nl: Host gecontroleerd door geslecteerde proxies uitschakelen?

en: Disable selected API tokens?
nl: Geselecteerde API-tokens uitschakelen?

en: Disable selected SLA?
nl: Geselecteerde SLA uitschakelen?

en: Disable selected SLAs?
nl: Geselecteerde SLA's uitschakelen?

en: Disable selected actions?
nl: Geselecteerde acites uitschakelen?

en: Disable selected correlations?
nl: Geselecteerde correlaties uitschakelen?

en: Disable selected discovery rules?
nl: Geselecteerde discovery regeles uitschakelen?

en: Disable selected groups?
nl: Geselecteerde groepen uitschakelen?

en: Disable selected hosts?
nl: Geselecteerde hosts uitschakelen?

en: Disable selected items?
nl: Geselecteerde items uitschakelen?

en: Disable selected media types?
nl: Geselecteerde media types uitschakelen?

en: Disable selected modules?
nl: Geselecteerde modules uitschakelen?

en: Disable selected scheduled reports?
nl: Geselecteerde geplande rapporten uitschakelen?

en: Disable selected triggers?
nl: Geselecteerde trigger uitschakelen?

en: Disable selected web scenarios?
nl: Geselecteerde webdraaiboeken uitschakelen?

en: Disabled
nl: Gedeactiveerd

en: Disaster
nl: Catastrofe

en: Discard unchanged
nl: Gooi ongewijzigd weg

en: Discard unchanged with heartbeat
nl: Gooi ongewijzigd met hartslag weg

en: Discard value
nl: verwijder waarde

en: Discover
nl: Ontdekken

en: Discovered
nl: Ontdekt

en: Discovered by
nl: Ontdekt door

en: Discovered device
nl: Ontdekt apparaat

en: Discovery
nl: Ontdekken

en: Discovery actions
nl: Ontdekkingsacties

en: Discovery by proxy
nl: Ontdekt door proxy

en: Discovery check
nl: Ontdekking controle

en: Discovery checks
nl: Ontdekking controles

en: Discovery list
nl: Ontdekking lijst

en: Discovery object
nl: Ontdekking object

en: Discovery of VMware clusters, "url" - VMware service URL. Returns JSON
nl: Detectie van VMware-clusters, "url" - VMware-service-URL. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware datastores, "url" - VMware service URL. Returns JSON
nl: Detectie van VMware-datastores, "url" - VMware-service-URL. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware hypervisor datastores, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier. Returns JSON
nl: Detectie van VMware hypervisor datastores, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware hypervisors, "url" - VMware service URL. Returns JSON
nl: Detectie van VMware-hypervisors, "url" - VMware-service-URL. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware virtual machine disk devices, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier. Returns JSON
nl: Detectie van schijfapparaten van VMware-machines, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - wereldwijde unieke identificatie van VMware-machines. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware virtual machine file systems, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier. Returns JSON
nl: Detectie van bestandssystemen van VMware-machines, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - wereldwijde unieke identificatiecode van VMware-machines. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware virtual machine network interfaces, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier. Returns JSON
nl: Detectie van netwerkinterfaces van VMware-machines, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - wereldwijde unieke identificatie van VMware-machines. Retourneert JSON

en: Discovery of VMware virtual machines, "url" - VMware service URL. Returns JSON
nl: Detectie van VMware-machines, "url" - VMware-service-URL. Retourneert JSON

en: Discovery rule
nl: Ontdekking regel

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
nl: Ontdekkingsregel "%1$s"  bestaat al op "%2$s", geerfd van een ander sjabloon.

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Detectieregel "%1$s" bestaat al op "%2$s".

en: Discovery rule "%1$s" already exists.
nl: Detectieregel "%1$s" bestaat al.

en: Discovery rule "%1$s" cannot be copied without its master item.
nl: Detectieregel "%1$s" kan niet worden gekopieerd zonder het hoofditem.

en: Discovery rule "%1$s" is used in "%2$s" action.
nl: Detectieregel "%1$s" wordt gebruikt in actie "%2$s".

en: Discovery rule created
nl: Ontdekkingsregel aangemaakt

en: Discovery rule deleted | Discovery rules deleted
nl[0]: Detectieregel verwijderd
nl[1]: Ontdekkingsregels verwijderd

en: Discovery rule disabled | Discovery rules disabled
nl[0]: Detectieregel uitgeschakeld
nl[1]: Detectieregels uitgeschakeld

en: Discovery rule enabled | Discovery rules enabled
nl[0]: Detectieregel ingeschakeld
nl[1]: Detectieregels ingeschakeld

en: Discovery rule updated
nl: detectieregel aangepast

en: Discovery rules
nl: detectieregels

en: Discovery rules deleted
nl: detectieregels verwijderd

en: Discovery status
nl: Detectie status

en: Disk read statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
nl: Schijf leesstatistieken. Retourneert integer met type in sectoren, bewerkingen, bytes; float met type in sps, ops, bps

en: Disk space in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
nl: Schijfruimte in bytes of in percentage van het totaal. Retourneert integer voor bytes; float voor percentage

en: Disk write statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
nl: Schijfschrijfstatistieken. Retourneert integer met type in sectoren, bewerkingen, bytes; float met type in sps, ops, bps

en: Display
nl: Weergave

en: Display OK triggers for
nl: Toon triggers met status OK voor

en: Display graph
nl: Toon grafiek

en: Display problems
nl: Weergaveproblemen

en: Display stacked graph
nl: Toon gestapelde grafiek

en: Displaying %1$s of %2$s found
nl: Weergave %1$s van %2$s gevonden

en: Displaying %1$s to %2$s of %3$s found
nl: Weergeven van %1$s tot %2$s van de %3$s gevonden

en: Displaying options
nl: Opties weergeven

en: Division denominator
nl: Deling noemer

en: Do not keep history
nl: Bewaar geen geschiedenis

en: Do not keep trends
nl: Bewaar geen trends

en: Do you wish to replace the conditional expression?
nl: Wens je de voorwaardelijke expressie te vervangen?

en: Does not contain
nl: Bevat geen

en: Does not equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Does not exist
nl: Bestaat niet

en: Does not match regular expression
nl: Komt niet overeen met reguliere expressie

en: Dot
nl: Punt

[ctx: discovery results in dashboard]
en: Down
nl: Uit

[ctx: discovery status]
en: Down
nl: Uit

en: Download image
nl: Afbeelding downloaden

en: Download the configuration file
nl: Download het configuratiebestand

en: Downtime
nl: Uitvaltijd

en: Draw
nl: Tekenen

en: Draw style
nl: Afbeelding stijl

en: Duplicate "name" value "%1$s" for map.
nl: Dubbele "naam" waarde "%1$s" voor kaart.

en: Duplicate "usrgrpid" "%1$s" in user groups for map "%2$s".
nl: Dubbele "usrgrpid" "%1$s" in gebruikersgroepen voor kaart "%2$s".

en: Duplicate host. Host with the same host name "%1$s" already exists in data.
nl: Dubbele host. Host met dezelfde hostnaam "%1$s" bestaat al in gegevens.

en: Duplicate host. Host with the same visible name "%1$s" already exists in data.
nl: Dubbele host. Host met dezelfde zichtbare naam "%1$s" bestaat al in gegevens.

en: Duplicate userid "%1$s" in users for map "%2$s".
nl: Dubbele gebruikers-ID "%1$s" in gebruikers voor kaart "%2$s".

en: Duration
nl: Duur

en: Dynamic item
nl: Dynamisch item

en: Dynamic items
nl: Dynamisch item

en: Each URL should have a unique name. Please make sure there is only one URL named
nl: Elke URL moet een unieke naam hebben, Aub wees zeker dat er maar een URL is met deze naam

en: Each item
nl: Elk item

en: Edit
nl: Bijwerken

en: Edit dashboard
nl: Dashboard bewerken

en: Edit map
nl: Kaart bewerken

en: Edit operation
nl: Bewerking bewerken

en: Edit tree element
nl: Bewerk boom element

en: Edit widget
nl: Widget bewerken

en: Effective date
nl: Effectieve datum

en: Effective value
nl: Effectieve waarde

en: Elasticsearch URL is not set for type: %1$s.
nl: Elasticsearch-URL is niet ingesteld voor type: %1$s.

en: Elasticsearch error: %1$s.
nl: Elasticsearch-fout: %1$s.

en: Element name
nl: Element naam

en: Ellipse
nl: Ovaal

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty SSL certificate file for web scenario "%1$s".
nl: SSL-certificaat voor webdraaiboek "%1$s" is leeg.

en: Empty SSL key file for web scenario "%1$s".
nl: SSL-sleutelbestand voor webdraaiboek "%1$s" is leeg.

en: Empty color.
nl: Geen kleur.

en: Empty filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
nl: Lege filtervoorwaarde formule-ID voor detectieregel "%1$s".

en: Empty filter condition macro for discovery rule "%1$s".
nl: Lege macro voor filtervoorwaarde voor detectieregel "%1$s".

en: Empty input parameter.
nl: Lege invoerparameter

en: Empty map ID.
nl: Lege kaart-ID.

en: Enable
nl: Activeer

en: Enable HTTP authentication
nl: HTTP-verificatie inschakelen

en: Enable HTTP authentication for all users.
nl: Schakel HTTP-authenticatie in voor alle gebruikers.

en: Enable LDAP authentication
nl: LDAP-verificatie inschakelen

en: Enable SAML authentication
nl: SAML-verificatie inschakelen

en: Enable audit logging
nl: Auditlogboekregistratie inschakelen

en: Enable compression
nl: Compressie inschakelen

en: Enable confirmation
nl: Activeer bevestiging

en: Enable debug mode
nl: Debugmodus inschakelen

en: Enable debug mode in selected groups?
nl: Debug mode in geslecteerde groepen activeren?

en: Enable host
nl: Activeer host

en: Enable host?
nl: Host activeren?

en: Enable hosts
nl: Hosts inschakelen

en: Enable hosts monitored by selected proxies?
nl: Hosts gecontroleerd bij geselecteerd procies activeren?

en: Enable internal housekeeping
nl: Intern opschoonproces inschakelen

en: Enable selected API tokens?
nl: Geselecteerde API-tokens inschakelen?

en: Enable selected SLA?
nl: Geselecteerde SLA inschakelen?

en: Enable selected SLAs?
nl: Geselecteerde SLA's inschakelen?

en: Enable selected actions?
nl: Geselecteerde acties activeren?

en: Enable selected correlations?
nl: Geselecteerde correlaties inschakelen?

en: Enable selected discovery rules?
nl: Geselecteerde ontdekkingsregels activeren?

en: Enable selected groups?
nl: Geselecteerde groepen activeren?

en: Enable selected hosts?
nl: Geselecteerde hosts activeren?

en: Enable selected items?
nl: Geselecteerde items activeren?

en: Enable selected media types?
nl: Geselecteerde media types activeren?

en: Enable selected modules?
nl: Geselecteerde modules inschakelen?

en: Enable selected scheduled reports?
nl: Geselecteerde geplande rapporten inschakelen?

en: Enable selected triggers?
nl: Geselecteerde triggers activeren?

en: Enable selected web scenarios?
nl: Geselecteerde webdraaiboeken inschakelen?

en: Enable trapping
nl: Trapping inschakelen

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Encryption level
nl: Versleutelingsniveau

en: End date
nl: Einddatum

en: End of line sequence
nl: Einde van regelreeks

en: English (en_GB)
nl: Engels (en_GB)

en: English (en_US)
nl: Engels (en_US)

en: Equals
nl: gelijk aan

en: Error
nl: Fout

en: Error budget
nl: Fout budget

en: Error in search request for table "%1$s".
nl: Fout in opzoek verzoek voor tabel "%1$s".

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Error! Unable to start Zabbix server.
nl: Error! Kan Zabbix-server niet starten.

en: Error: %1$s
nl: Fout: %1$s

en: Evaluation period
nl: Evaluatie periode

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Event ID
nl: gebeurtenis ID

en: Event acknowledged
nl: Event erkend

en: Event correlation
nl: Evenement correlatie

en: Event correlation rules
nl: Evenement correlatie regels

en: Event details
nl: Details evenement

en: Event generation
nl: Gebeurteniscreatie

en: Event is acknowledged
nl: Evenement is bevestigd

en: Event is not acknowledged
nl: Evenement is niet bevestigd

en: Event list [previous 20]
nl: Evenementenlijst [vorige 20]

en: Event log monitoring. Returns log
nl: Bewaking van gebeurtenislogboeken. Retourneert logboek

en: Event name
nl: Evenement naam

en: Event name matches Trigger name (with macros expanded) unless a custom Event name is specified in Trigger settings.
nl: Event naam komt overeen met trigger naam (met uitgebreide macro's), tenzij een aangepaste event naam is opgegeven in trigger instellingen.

en: Event tag pair
nl: Evenement label paar

en: Event type
nl: Soort evenement

en: Event updated | Events updated
nl[0]: Evenement bijgewerkt
nl[1]: Evenementen bijgewerkt

en: Events and alerts
nl: Gebeurtenissen en waarschuwingen

en: Every day(s)
nl: Elke dag(en)

en: Every week(s)
nl: Alle weken

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example: https://localhost/zabbix/ui/
nl: Voorbeeld: https://localhost/zabbix/ui/

en: Except selected
nl: Behalve geselecteerd

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude host groups
nl: Hostgroepen uitsluiten

en: Excluded downtime
nl: Uitgesloten uitvaltijd

en: Excluded downtimes
nl: Uitgesloten uitvaltijden

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute WMI query and return the JSON document with all selected objects
nl: Voer een WMI-query uit en retourneer het JSON-document met alle geselecteerde objecten

en: Execute WMI query and return the first selected object. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
nl: Voer een WMI-query uit en retourneer het eerste geselecteerde object. Retourneert integer, float, string of tekst (afhankelijk van het verzoek)

en: Execute now
nl: Nu uitvoeren

en: Execute on
nl: Uitvoeren op

en: Execute scripts
nl: Scripts uitvoeren

en: Executed
nl: Uitgevoerd

en: Executed script
nl: Uitgevoerd script

en: Execution confirmation
nl: Uitvoer bevestiging

en: Exists
nl: Bestaat

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Expand macros
nl: Macro's uitvouwen

en: Expand sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

en: Expand single problem
nl: Expand enkel probleem

en: Expired
nl: Verlopen

[ctx: maintenance status]
en: Expired
nl: Verlopen

en: Expired on %1$s.
nl: Verlopen op %1$s.

en: Expires at
nl: Verloopt op

en: Expires in less than
nl: Verloopt in minder dan

en: Export
nl: Exporteren

en: Export failed
nl: Export mislukt

en: Export to CSV
nl: Exporteren naar CSV

en: Expression
nl: Expressie

en: Expression cannot be empty
nl: Expressie kan niet leeg zijn

en: Expression constructor
nl: Expressie bouwer

en: Expression syntax error.
nl: Expressie syntaxisfout.

en: Expression type
nl: Expressie type

en: Expression variable elements
nl: Expressie variabele elementen

en: Expressions
nl: Expressies

en: External check
nl: Externe controle

en: FALSE
nl: ONWAAR

en: Fail
nl: Misluk

en: Fail-over delay: %1$s
nl: Failover-vertraging: %1$s

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed login
nl: Inloggen mislukt

en: Failed to create dashboard
nl: Aanmaken van dashboard mislukt

en: Failed to parse URL.
nl: Kan de URL niet parseren.

en: Failed to paste dashboard page.
nl: Plakken van dashboard pagina mislukt

en: Failed to paste widget.
nl: Plakken van widget mislukt

en: Failed to update dashboard
nl: Bijwerken van dashboard mislukt

en: Failed to update dashboard page properties.
nl: Kan de eigenschappen van de dashboardpagina niet bijwerken.

en: Failed to update dashboard properties.
nl: Kan dashboard eigenschappen niet bijwerken.

en: Failed to update widget properties.
nl: Kan widget eigenschappen niet bijwerken.

en: Failure Audit
nl: Controle op mislukking

en: Fatal error, please report to the Zabbix team
nl: Fatale fout, meld dit aan het Zabbix-team

en: Favorite graphs
nl: Favoriete grafieken

en: Favorite maps
nl: Favoriete kaarten

en: February
nl: Februarie

en: Field
nl: Veld

en: Field "%1$s" cannot be set to NULL.
nl: Veld "%1$s" kan niet worden ingesteld op NULL.

en: Field "%1$s" is mandatory.
nl: Veld "%1$s" is verplicht.

en: Field "%1$s" is missing a value for map "%2$s".
nl: In veld "%1$s" ontbreekt een waarde voor kaart "%2$s".

en: Field "%1$s" is not correct: %2$s
nl: Veld "%1$s" is niet correct: %2$s

en: Field "%1$s" is not correct: %2$s.
nl: Veld "%1$s" is niet correct: %2$s.

en: Field "%1$s" is not integer.
nl: Veld "%1$s" is geen integer.

en: Field "%1$s" is not string.
nl: Veld "%1$s" is geen string.

en: Field "%1$s" must be missing.
nl: Veld "%1$s" moet ontbreken.

en: File checksum, calculated by the UNIX cksum algorithm. Returns integer for crc32 (default) and string for md5, sha256
nl: Bestandscontrolesom, berekend door het UNIX cksum algoritme. Retourneert integer voor crc32 (standaard) en tekenreeks voor md5, sha256

en: File is empty
nl: Bestand is leeg

en: File is too big, max upload size is %1$s bytes.
nl: Bestand is te groot, max upload grootte is %1$s bytes.

en: File owner information. Returns string
nl: Informatie over de bestandseigenaar. Retourneert string

en: File size in bytes (default) or in newlines. Returns integer
nl: Bestandsgrootte in bytes (standaard) of in nieuwe lijnen. Retourneert een integer

en: File time information. Returns integer (Unix timestamp)
nl: Bestandstijd informatie. Retourneert een integer (Unix-tijdstempel)

en: Fill
nl: Vullen

en: Filled region
nl: Ingevulde regio

en: Filter deleted
nl: Filter verwijderd

en: Filter properties
nl: Filtereigenschappen

en: Filter results
nl: Filter resultaten

en: Find string in a file. Returns 0 - match not found; 1 - found
nl: Zoek string in een bestand. Retourneert 0 - overeenkomst niet gevonden; 1 - gevonden

en: Find string in a file. Returns the line containing the matched string, or as specified by the optional output parameter
nl: Zoek een tekenreeks in een bestand. Retourneert de regel die de overeenkomende tekenreeks bevat, of zoals opgegeven door de optionele uitvoerparameter

en: Find string on a web page. Returns the matched string, or as specified by the optional output parameter
nl: Zoek een tekenreeks op een webpagina. Retourneert de overeenkomende tekenreeks, of zoals opgegeven door de optionele uitvoerparameter

en: Finish
nl: Eindigen

en: Finnish (fi_FI)
nl: Fins (fi_FI)

[ctx: page navigation]
en: First
nl: Eerst

en: Fit
nl: Passend

en: Fit to map
nl: Passend in kaart

en: Fixed
nl: Statisch

en: Fixed status
nl: Vaste status

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Follow redirects
nl: Volg omleidingen

en: Font
nl: Lettertype

en: Font color
nl: Letterkleur

en: Font size
nl: Lettertypegrootte

en: Form data
nl: Formulier gegevens

en: Formula
nl: Formule

en: Formula missing for discovery rule "%1$s".
nl: Formule ontbreekt voor detectieregel "%1$s".

en: Formula missing for override "%1$s".
nl: Formule ontbreekt voor overschrijven "%1$s".

en: Fri
nl: Vrij

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: Frontend URL
nl: Frontend-URL

en: Frontend access
nl: Voorkant toegang

en: Frontend messaging
nl: Voorkant Berichten

en: Full
nl: Vol

en: Full clone
nl: Volledige klone

en: Function
nl: Functie

en: GUI access disabled.
nl: GUI toegang uitgeschakeld.

en: General
nl: Algemeen

en: Generate report by
nl: Rapport genereren door

en: Generated in %1$s sec
nl: Gegenereerd in %1$s sec

en: Geographical maps
nl: Geografische kaarten

en: Georgian (ka_GE)
nl: Georgisch (ka_GE)

en: Get content of web page. Returns web page source as text
nl: Inhoud van webpagina ophalen. Retourneert webpagina-bron als tekst

en: Get value
nl: Waarde binnenhalen

en: Get value and test
nl: Waarde binnenhalen en testen

en: Get value from host
nl: Waarde binnenhalen van de host

en: Given expression is not a macro
nl: Gegeven uitdrukking is geen macro

en: Global regular expression "%1$s" does not exist.
nl: Globale reguliere expressie "%1$s" bestaat niet.

en: Global value
nl: Globale waarde

en: Go back to %1$s
nl: Ga terug naar %1$s

en: Go to
nl: Ga naar

en: Go to "%1$s"
nl: Ga naar "%1$s"

en: Go to first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to last page, %1$s
nl: Ga naar de laatste pagina, %1$s

en: Go to next page, %1$s
nl: Ga naar de volgende pagina, %1$s

en: Go to page %1$s
nl: Ga naar pagina %1$s

en: Go to page %1$s, current page
nl: Ga naar pagina %1$s, huidige pagina

en: Go to previous page, %1$s
nl: Ga naar de vorige pagina, %1$s

en: Gradient line
nl: Verlooplijn

en: Graph
nl: Grafiek

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (inherited from another template).
nl: Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" (overgenomen van een ander sjabloon).Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" (overgenomen van een ander sjabloon).Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" (overgenomen van een ander sjabloon).Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" (overgenomen van een ander sjabloon).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (items are not identical).
nl: Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" (items zijn niet identiek).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" as a graph created from graph prototype.
nl: Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s" als een grafiek gemaakt op basis van een grafiekprototype.

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Grafiek "%1$s" bestaat al op "%2$s".

en: Graph "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
nl: Grafiek "%1$s" met templated items kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek "%1$s" met templated items kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek "%1$s" met templated items kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek "%1$s" met templated items kan geen items van andere hosts bevatten.

en: Graph (classic)
nl: Grafiek (klassiek)

en: Graph added
nl: Grafiek toegevoegd

en: Graph copied | Graphs copied
nl[0]: Grafiek gekopieerd
nl[1]: Grafieken gekopieerd

en: Graph deleted
nl: Grafiek verwijderd

en: Graph prototype
nl: Grafiek prototype

en: Graph prototype "%1$s" contains item prototypes from multiple discovery rules.
nl: Graph-prototype "%1$s" bevat itemprototypes van meerdere detectieregels.

en: Graph prototype "%1$s" must have at least one item prototype.
nl: Grafiek-prototype "%1$s"  dienst minimaal een item-prototype te bevatten.

en: Graph prototype "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
nl: Grafiek prototype "%1$s" met templated artikkelen kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek prototype "%1$s" met templated artikkelen kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek prototype "%1$s" met templated artikkelen kan geen items van andere hosts bevatten.Grafiek prototype "%1$s" met templated artikkelen kan geen items van andere hosts bevatten.

en: Graph prototype added
nl: Grafiek-prototype toegevoegd

en: Graph prototype deleted
nl: Grafiek-prototype verwijderd

en: Graph prototype updated
nl: Grafiek-prototype bijgewerkt

en: Graph prototype with ID "%1$s" is not available.
nl: Graph-prototype met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Graph prototypes
nl: Grafiek prototypes

en: Graph prototypes deleted
nl: Grafiek-prototypen verwijderd

en: Graph sum
nl: Grafiek som

en: Graph type
nl: Grafiek type

en: Graph updated
nl: Grafiek bijgewerkt

en: Graph with ID "%1$s" is not available.
nl: Grafiek met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Graph with name "%1$s" already exists in graphs or graph prototypes.
nl: Grafiek met de naam "%1$s" bestaat al in grafieken of grafiek prototypes.Grafiek met de naam "%1$s" bestaat al in grafieken of grafiek prototypes.Grafiek met de naam "%1$s" bestaat al in grafieken of grafiek prototypes.Grafiek met de naam "%1$s" bestaat al in grafieken of grafiek prototypes.

en: Graphs
nl: Grafieken

en: Graphs deleted
nl: Grafieken verwijderd

en: Greek (el_GR)
nl: Grieks (el_GR)

en: Grid
nl: Raster

en: Group
nl: Groep

en: Group "%1$s" cannot be deleted, because it is used by a host prototype.
nl: Groep "%1$s" kan niet worden verwijderd omdat het wordt gebruikt door een host-prototype.

en: Group "%1$s" cannot be deleted, because it is used in a correlation condition.
nl: Groep "%1$s" kan niet worden verwijderd, omdat deze wordt gebruikt in een correlatie voorwaarde.

en: Group "%1$s" does not exist.
nl: Groep "%1$s" bestaat niet.

en: Group "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
nl: Groep "%1$s" voor host "%2$s" bestaat niet.

en: Group added
nl: Groep toegevoegd

en: Group deleted | Groups deleted
nl[0]: Groep verwijderd
nl[1]: Groepen verwijderd

en: Group for discovered hosts
nl: Groep voor ontdekte hosts

en: Group name
nl: Groep naam

en: Group prototype cannot be based on a discovered host group "%1$s".
nl: Groep-prototype kan niet worden gebaseerd op ontdekte hostgroep "%1$s".

en: Group prototypes
nl: Groep prototypes

en: Group updated
nl: Groep bijgewerkt

en: Grouping by
nl: Groeperen door

en: Groups
nl: Groepen

en: Guest user
nl: Gast gebruiker

en: HTTP agent
nl: HTTP-agent

en: HTTP authentication
nl: HTTP authenticatie

en: HTTP login form
nl: HTTP-inlogformulier

en: HTTP settings
nl: HTTP-instellingen

en: HW architecture
nl: HW architectuur

en: Hardware (Full details)
nl: Hardware (Volledige details)

en: Hardware sensor reading. Returns float
nl: Hardware sensor uitlezing. Retourneert float

en: Headers
nl: Kopregels

en: Hebrew (he_IL)
nl: Hebreeuws (he_IL)

en: Height
nl: Hoogte

en: Hexadecimal to decimal
nl: Hexadecimaal naar decimaal

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide debug
nl: Verberg debug

en: Hide groups without problems
nl: Groepen verbergen zonder problemen

en: Hide selected
nl: Verberg geselecteerde

en: Hide sidebar
nl: Verberg zijbalk

[ctx: screen reader]
en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: High
nl: Hoog

en: High availability cluster
nl: Cluster met hoge beschikbaarheid

en: High availability node
nl: Node met hoge beschikbaarheid

en: High availability nodes
nl: Nodes met hoge beschikbaarheid

en: High-contrast dark
nl: Contrastrijk donker

en: High-contrast light
nl: Contrastrijk licht

en: Highlight whole row
nl: Markeer hele rij

en: History
nl: Geschiedenis

en: History and trends cleared
nl: Geschiedenis en trends gewist

en: History and trends compression
nl: Geschiedenis en trends compressie

en: History cleanup is not supported if compression is enabled
nl: Geschiedenis opschonen wordt niet ondersteund als compressie is ingeschakeld

en: History clear
nl: Verwijder geschiedenis

en: History clearing can take a long time. Continue?
nl: Geschiedenis opkuisen kan een lange tijd duren. Doorgaan?

en: History data
nl: Geschiedenis gegevens

en: History data selection
nl: Geschiedenis gegevens selectie

en: History functions
nl: Geschiedenis functies

en: History storage period
nl: Opslagtermijn historie

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal align
nl: Horizontale uitlijning

en: Horizontal position
nl: Horizontale positie

en: Host "%1$s" already exists.
nl: Host "%1$s" bestaat reeds.

en: Host "%1$s" cannot be without host group.
nl: Host "%1$s" kan niet zonder hostgroep zijn.

en: Host "%1$s" is monitored by proxy "%2$s".
nl: Host "%1$s" wordt gemonitord door proxy "%2$s".

en: Host access
nl: Host toegang

en: Host added
nl: Host toegevoegd

en: Host address
nl: Hostadres

en: Host availability
nl: Host beschikbaarheid

en: Host cannot have more than one default interface of the same type.
nl: Host kan niet meer dan een standaard interface van hetzelfde type bevatten.Host kan niet meer dan een standaard interface van hetzelfde type bevatten.Host kan niet meer dan een standaard interface van hetzelfde type bevatten.Host kan niet meer dan een standaard interface van hetzelfde type bevatten.

en: Host count
nl: Host telt

en: Host deleted
nl: Host verwijderd

en: Host disabled | Hosts disabled
nl[0]: Host uitgeschakeld
nl[1]: Hosts uitgeschakeld

en: Host enabled | Hosts enabled
nl[0]: Host ingeschakeld
nl[1]: Hosts ingeschakeld

en: Host graphs
nl: Hostgrafieken

en: Host group
nl: Hostgroep

en: Host group "%1$s" already exists.
nl: Host groep "%1$s" bestaat al.

en: Host group "%1$s" cannot be deleted, because it is used in a global script.
nl: Host groep "%1$s" kan niet worden verwijderd, omdat het wordt gebruikt in een globaal script.Host groep "%1$s" kan niet worden verwijderd, omdat het wordt gebruikt in een globaal script.Host groep "%1$s" kan niet worden verwijderd, omdat het wordt gebruikt in een globaal script.Host groep "%1$s" kan niet worden verwijderd, omdat het wordt gebruikt in een globaal script.

en: Host group "%1$s" is internal and cannot be deleted.
nl: Hostgroep "%1$s" is intern en kan niet worden verwijderd.

en: Host group elements
nl: Host groep elementen

en: Host group label type
nl: Hostgroep typeplaatje

en: Host group with ID "%1$s" is not available.
nl: Hostgroep met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Host groups
nl: Hostgroepen

en: Host inventory
nl: Host inventaris

en: Host inventory overview
nl: Host inventaris overzicht

en: Host label type
nl: Host typeplaatje

en: Host macros
nl: Hostmacro's

en: Host name
nl: Host naam

en: Host networks
nl: Host netwerken

en: Host prototype added
nl: Host prototype toegevoegd

en: Host prototype deleted
nl: Host prototype verwijderd

en: Host prototype macros
nl: Host prototype macro's

en: Host prototype updated | Host prototypes updated
nl[0]: Host prototype bijgewerkt
nl[1]: Host prototype bijgewerkt

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of host "%3$s".
nl: Hostprototype met hostnaam "%1$s" bestaat al in detectieregel "%2$s" van host "%3$s".

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of template "%3$s".
nl: Host prototype met hostnaam "%1$s" bestaat al in detectieregel "%2$s" van sjabloon "%3$s".

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
nl: Host prototype met hostnaam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met hostnaam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met hostnaam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met hostnaam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of host "%3$s".
nl: Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al in detectieregel "%2$s" van host "%3$s".

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s" of template "%3$s".
nl: Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al in detectieregel "%2$s" van sjabloon "%3$s".

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
nl: Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".Host prototype met zichtbare naam "%1$s" bestaat al op ontdekking regel "%2$s".

en: Host prototypes deleted
nl: Verwijderde host prototypes

en: Host subnet mask
nl: Host subnetmasker

en: Host tags
nl: host labels

en: Host time
nl: Host tijd

en: Host update failed.
nl: Host update is mislukt.

en: Host updated
nl: Host bijgewerkt

en: Host with ID "%1$s" is not available.
nl: Host met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Host with host name "%1$s" already exists.
nl: Host met hostnaam "%1$s" bestaat reeds.

en: Host with the same name "%1$s" already exists.
nl: Host met de naam "%1$s" bestaat reeds.

en: Host with the same visible name "%1$s" already exists.
nl: Host met de weergavenaam "%1$s" bestaat reeds.

en: Host with visible name "%1$s" already exists.
nl: Host met zichtbare naam "%1$s" bestaat reeds.

en: Hosts location
nl: Hosts locatie

en: Hosts updated
nl: Hosts bijgewerkt

en: Hour
nl: Uur

en: Hours
nl: Uren

en: Housekeeping
nl: Opschoonproces

en: Hungarian (hu_HU)
nl: Hongaars (hu_HU)

en: I confirm to remove all macros
nl: Ik bevestig om alle macro's te verwijderen

en: I confirm to remove all value mappings
nl: Ik bevestig om alle waardetoewijzingen te verwijderen

en: IP address
nl: IP adres

en: IP and DNS cannot be empty for host interface.
nl: IP en DNS kan niet leeg zijn voor host interface.

en: IP range
nl: IP bereik

en: IP range "%1$s" exceeds "%2$s" address limit
nl: IP-bereik "%1$s" overschrijdt adreslimiet "%2$s"

en: IPMI sensor IDs and other sensor-related parameters. Returns JSON.
nl: IPMI-sensor-ID's en andere sensorgerelateerde parameters. Retourneert JSON.

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon (default)
nl: Icoon (standaard)

en: Icon (disabled)
nl: Icoon (gedesactiveerd)

en: Icon (maintenance)
nl: Icoon (onderhoud)

en: Icon (problem)
nl: Icoon (probleem)

en: Icon highlight
nl: icoon markeren

en: Icon map
nl: icoon map

en: Icon map "%1$s" already exists.
nl: Icon map "%1$s" bestaat al.

en: Icon map "%1$s" cannot be deleted. Used in map "%2$s".
nl: icoon map "%1$s" kan niet worden verwijderd. Wordt gebruikt in de map "%2$s".icoon map "%1$s" kan niet worden verwijderd. Wordt gebruikt in de map "%2$s".icoon map "%1$s" kan niet worden verwijderd. Wordt gebruikt in de map "%2$s".icoon map "%1$s" kan niet worden verwijderd. Wordt gebruikt in de map "%2$s".

en: Icon map created
nl: Icoon map aangemaakt

en: Icon map deleted
nl: Icoon map verwijderd

en: Icon map updated
nl: Icoon map bijgewerkt

en: Icon mapping
nl: Icoon toewijzing

en: Icon with ID "%1$s" is not available.
nl: Icoon met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Icons
nl: Iconen

en: IdP entity ID
nl: IdP entiteits ID

en: Identical ID (%1$s) is used by modules located at %2$s.
nl: Identieke ID (%1$s) wordt gebruikt door de modules die zich op %2$s bevinden.

en: Identical actions are used by modules located at %1$s.
nl: Identieke acties worden gebruikt door de modules die zich op %1$s bevinden.

en: Identical namespace (%1$s) is used by modules located at %2$s.
nl: Identieke naamruimte (%1$s) wordt gebruikt door de modules die zich op %2$s bevinden.

en: Identification of the system. Returns string
nl: Identificatie van het systeem. Retourneert string

en: If HTTP authentication is enabled, all users (even with frontend access set to LDAP/Internal) will be authenticated by the web server, not by Zabbix.
nl: Als HTTP-authenticatie is ingeschakeld, worden alle gebruikers (zelfs met frontend-toegang ingesteld op LDAP/Intern) geverifieerd door de webserver, niet door Zabbix.

en: If at least %2$s child service has %1$s status or above | If at least %2$s child services have %1$s status or above
nl[0]: Als ten minste %2$s onderliggende dienst de status %1$s of hoger heeft
nl[1]: Als ten minste %2$s onderliggende diensten de status %1$s of hoger hebben

en: If at least %2$s child services have %1$s status or above
nl: Als ten minste %2$s onderliggende diensten de status %1$s of hoger hebben

en: If at least %2$s of child services have %1$s status or above
nl: Als ten minste %2$s van de onderliggende diensten de status %1$s of hoger hebben

en: If filter matches
nl: Als het filter overeenkomt

en: If less than %2$s child service has %1$s status or below | If less than %2$s child services have %1$s status or below
nl[0]: Als minder dan %2$s onderliggende service de status %1$s of lager heeft.
nl[1]: Als minder dan %2$s onderliggende services de status %1$s of lager heeft.

en: If less than %2$s child services have %1$s status or below
nl: Als minder dan %2$s onderliggende services de status %1$s of lager hebben.

en: If less than %2$s of child services have %1$s status or below
nl: Als minder dan %2$s van de onderliggende services de status %1$s of lager hebben.

en: If no user groups are specified, at least one user must be included in the mailing list.
nl: Als er geen gebruikersgroepen zijn opgegeven, moet ten minste één gebruiker zijn opgenomen in de mailing lijst.

en: If weight of child services with %1$s status or above is at least %2$s
nl: Als het gewicht van onderliggende services met status %1$s of hoger ten minste %2$s is.

en: If weight of child services with %1$s status or below is less than %2$s
nl: Als het gewicht van de onderliggende services met status %1$s of lager minder is dan %2$s.

en: If you think this message is wrong, please consult your administrators about getting the necessary permissions.
nl: Als u denkt dat dit bericht foutis, neem dan contact op met uw beheerders over het verkrijgen van de nodige toestemmingen.Als u denkt dat dit bericht foutis, neem dan contact op met uw beheerders over het verkrijgen van de nodige toestemmingen.Als u denkt dat dit bericht foutis, neem dan contact op met uw beheerders over het verkrijgen van de nodige toestemmingen.Als u denkt dat dit bericht foutis, neem dan contact op met uw beheerders over het verkrijgen van de nodige toestemmingen.

en: Iframe sandboxing exceptions
nl: Uitzonderingen voor iframe sandboxing.

en: Ignore this service
nl: Negeer deze service.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image "%1$s" already exists.
nl: Afbeelding "%1$s" bestaat al.

en: Image added
nl: Afbeelding toegevoegd

en: Image deleted
nl: Afbeelding verwijderd

en: Image label type
nl: Afbeelding typeplaatje

en: Image size must be less than %1$s.
nl: De afbeeldingsgrootte moet kleiner zijn dan %1$s.

en: Image updated
nl: Afbeelding bijgewerkt

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images for all maps will be updated!
nl: Afbeeldingen voor alle kaarten worden bijgewerkt!

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Import
nl: Importeren

en: Import failed
nl: Importeren mislukt

en: Import file
nl: Importeren bestand

en: Imported successfully
nl: Import is geslaagd

en: Impossible to filter by inventory field "%1$s", which does not exist.
nl: Onmogelijk om te filteren op voorraadveld "%1$s", dat niet bestaat.

en: In maintenance
nl: In onderhoud

en: In progress
nl: In uitvoering

en: In range
nl: In bereik

en: Inaccessible SLA
nl: Ontoegankelijke SLA

en: Inaccessible dashboard
nl: Ontoegankelijk dashboard

en: Inaccessible discovery rule
nl: Ontoegankelijke detectieregel

en: Inaccessible graph
nl: Ontoegankelijke grafiek

en: Inaccessible graph prototype
nl: Ontoegankelijk grafiekprototype

en: Inaccessible group
nl: Ontoegankelijke groep

en: Inaccessible host
nl: Ontoegankelijke host

en: Inaccessible item
nl: Ontoegankelijk item

en: Inaccessible item prototype
nl: Ontoegankelijk itemprototype

en: Inaccessible maintenance
nl: Ontoegankelijk onderhoud

en: Inaccessible map
nl: Ontoegankelijke kaart

en: Inaccessible service
nl: Ontoegankelijke dienst

en: Inaccessible template
nl: Ontoegankelijke sjabloon

en: Inaccessible trigger
nl: Ontoegankelijke trigger

en: Inaccessible user
nl: Ontoegankelijke gebruiker

en: Inaccessible user group
nl: Ontoegankelijke gebruikersgroep

en: Include
nl: bevat

en: Include event menu entry
nl: Inclusief gebeurtenis menu item

en: Include subgroups
nl: inclusief subgroepen

en: Incoming traffic statistics on network interface. Returns integer
nl: Statistieken van inkomend verkeer op de netwerkinterface. Retourneert een integer

en: Incompatible "propagation_rule" and "propagation_value" parameters for service "%1$s".
nl: Incompatibele parameters "propagation_rule" en "propagation_value" voor service "%1$s".

en: Incorrect "height" value for map "%1$s".
nl: Onjuiste "height" waarde voor kaart "%1$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in user groups for map "%2$s".
nl: Onjuiste "permission" waarde "%1$s" in gebruikersgroepen voor kaart "%2$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in users for map "%2$s".
nl: Onjuiste "permission" waarde "%1$s" in gebruiker voor kaart "%2$s".

en: Incorrect "private" value "%1$s" for map "%2$s".
nl: Onjuiste "privé"-waarde "%1$s" voor kaart "%2$s".

en: Incorrect "width" value for map "%1$s".
nl: Onjuiste "breedte"-waarde voor kaart "%1$s".

en: Incorrect %1$s label type value for map "%2$s".
nl: Onjuiste %1$s label soort waarde voor map "%2$s".

en: Incorrect API "%1$s".
nl: Onjuiste API "%1$s".

en: Incorrect SNMP OID.
nl: Onjuist SNMP OID.

en: Incorrect SNMP community.
nl: Onjuist SNMP community.

en: Incorrect Vault API endpoint.
nl: Onjuist Vault API-eindpunt.

en: Incorrect Vault token.
nl: Onjuiste Vault-token.

en: Incorrect action condition discovery check.
nl: Verkeerde actie, conditie discovery controleren.

en: Incorrect action condition discovery check. Discovery check does not exist or you have no access to it.
nl: Verkeerde actie, conditie discovery controleren. Discovery controle bestaat niet of u heeft geen toegang.Verkeerde actie, conditie discovery controleren. Discovery controle bestaat niet of u heeft geen toegang.Verkeerde actie, conditie discovery controleren. Discovery controle bestaat niet of u heeft geen toegang.Verkeerde actie, conditie discovery controleren. Discovery controle bestaat niet of u heeft geen toegang.

en: Incorrect action condition discovery object.
nl: Verkeerde actie conditie discovery object.

en: Incorrect action condition discovery rule. Discovery rule does not exist or you have no access to it.
nl: Verkeerde actie conditie discovery regel. Discovery regel bestaat niet of u hebt er geen toegang toe.

en: Incorrect action condition discovery status.
nl: Verkeerde actie conditie discovery status.

en: Incorrect action condition event type.
nl: Verkeerde actie conditie type gebeurtenis.

en: Incorrect action condition or operation host group. Host group does not exist or you have no access to it.
nl: Onjuiste actievoorwaarde of hostgroep voor bewerking. De hostgroep bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action condition or operation host. Host does not exist or you have no access to it.
nl: Verkeerde actievoorwaarde of bewerking voor host. Host bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action condition or operation template. Template does not exist or you have no access to it.
nl: Incorrecte actievoorwaarde of operatiesjabloon. Sjabloon bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action condition port "%1$s".
nl: Verkeerde actie voorwaarde poort "%1$s".

en: Incorrect action condition proxy. Proxy does not exist or you have no access to it.
nl: Verkeerde actie voorwaarde proxy. Proxy bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde proxy. Proxy bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde proxy. Proxy bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde proxy. Proxy bestaat niet of u hebt geen toegang.

en: Incorrect action condition service. Service does not exist or you have no access to it.
nl: Onjuiste actievoorwaarde voor de service. De service bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action condition trigger severity.
nl: Verkeerde actie voorwaarde trigger gevoeligheid.

en: Incorrect action condition trigger. Trigger does not exist or you have no access to it.
nl: Verkeerde actie voorwaarde trigger. Trigger bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde trigger. Trigger bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde trigger. Trigger bestaat niet of u hebt geen toegang.Verkeerde actie voorwaarde trigger. Trigger bestaat niet of u hebt geen toegang.

en: Incorrect action condition type.
nl: Verkeerd type actie voorwaarde.

en: Incorrect action operation escalation step values.
nl: Verkeerde actie bediening escalatie stap waarden.

en: Incorrect action operation media type. Media type does not exist or you have no access to it.
nl: Onjuiste actie-operatiemediatype. Het mediatype bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action operation type "%1$s" for event source "%2$s".
nl: Onjuiste actie-operatietype "%1$s" voor gebeurtenisbron "%2$s".

en: Incorrect action operation user group. User group does not exist or you have no access to it.
nl: Onjuiste actie-operatiegebruikersgroep. De gebruikersgroep bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect action operation user. User does not exist or you have no access to it.
nl: Onjuiste actie-operatiegebruiker. De gebruiker bestaat niet of u heeft er geen toegang toe.

en: Incorrect arguments passed to function.
nl: Onjuiste argumenten doorgegeven aan de functie.

en: Incorrect bulk value for interface.
nl: Onjuiste bulkwaarde voor interface.

en: Incorrect characters used for host name "%1$s".
nl: Onjuiste tekens gebruikt voor hostnaam "%1$s".

en: Incorrect conditions for discovery rule "%1$s".
nl: Onjuiste voorwaarden voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect custom expression "%2$s" for discovery rule "%1$s": %3$s.
nl: Onjuiste aangepaste expressie "%2$s" voor ontdekkingsregel "%1$s": %3$s.

en: Incorrect custom expression "%2$s" for override "%1$s": %3$s.
nl: Onjuiste aangepaste expressie "%2$s" voor overschrijving "%1$s": %3$s.

en: Incorrect default charset for Zabbix database: %1$s.
nl: Onjuiste standaardtekenset voor Zabbix-database: %1$s.

en: Incorrect evaltype value.
nl: Onjuiste evaltype-waarde.

en: Incorrect event object "%1$s" (%2$s) for event source "%3$s" (%4$s), only the following objects are supported: %5$s.
nl: Onjuist gebeurtenisobject "%1$s" (%2$s) voor gebeurtenisbron "%3$s" (%4$s), alleen de volgende objecten worden ondersteund: %5$s.

en: Incorrect eventobject value.
nl: Onjuist eventobject waarde.

en: Incorrect eventsource value.
nl: Onjuiste gebeurtenis bron waarde.

en: Incorrect field "%1$s" name or value in where statement for table "%2$s".
nl: Onjuist veld "%1$s" naam of waarde in waar statement voor tabel "%2$s".

en: Incorrect fields for sysmap.
nl: Onjuiste velden voor sysmap.

en: Incorrect file path for "%1$s": %2$s.
nl: Onjuiste bestandspad voor "%1$s": %2$s.

en: Incorrect file upload.
nl: Onjuist bestand opgeladen.

en: Incorrect filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
nl: Onjuiste formule-ID voor filtervoorwaarde voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect filter condition macro for discovery rule "%1$s".
nl: Onjuiste filtervoorwaardemacro voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect filter condition macro for override "%1$s".
nl: Onjuiste filtervoorwaardemacro voor overschrijving "%1$s".

en: Incorrect filter condition operator for discovery rule "%1$s".
nl: Onjuiste filtervoorwaarde-operator voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect function is used
nl: Verkeerde functie wordt gebruikt

en: Incorrect image index.
nl: Verkeerde index voor afbeelding.

en: Incorrect input parameters.
nl: Onjuiste invoerparameters.

en: Incorrect interface DNS parameter "%1$s" provided.
nl: Onjuiste DNS-parameter voor interface "%1$s" verstrekt.

en: Incorrect interface port "%1$s" provided.
nl: Onjuiste interfacepoort "%1$s" verstrekt.

en: Incorrect inventory field "%1$s".
nl: Onjuist inventarisveld "%1$s".

en: Incorrect inventory mode in action operation.
nl: Onjuiste inventarismodus in actie-operatie.

en: Incorrect item key "%1$s" provided for trigger expression on "%2$s".
nl: Onjuist artikel sleutel "%1$s" ingevoerd voor trigger uitdrukking op "%2$s".

en: Incorrect item value type
nl: Onjuist itemwaardetype.

en: Incorrect item value type "%1$s" provided for trigger function "%2$s".
nl: Onjuiste waarde item type "%1$s" bedoeld als trigger functie "%2$s".

en: Incorrect list of items.
nl: Onjuiste lijst van items.

en: Incorrect maintenance - date must be between 1970.01.01 and 2038.01.18
nl: Verkeerde onderhouds - datum moet zijn tussen 1970.01.01 en 2038.01.18

en: Incorrect maintenance period (minimum 5 minutes)
nl: Verkeerde onderhouds periode (minimum 5 minuten)

en: Incorrect map ID.
nl: Onjuiste kaart-ID.

en: Incorrect method "%1$s.%2$s".
nl: Onjuiste methode "%1$s.%2$s".

en: Incorrect object value.
nl: Onjuist object waarde.

en: Incorrect parameter "%1$s" value: %2$s.
nl: Onjuiste parameter "%1$s" waarde: %2$s.

en: Incorrect port range.
nl: Verkeerd poortbereik.

en: Incorrect regular expression "%1$s": "%2$s"
nl: Onjuiste reguliere expressie "%1$s": "%2$s".

en: Incorrect response received from Zabbix server "%1$s".
nl: Verkeerde reactie ontvangen van Zabbix server "%1$s".

en: Incorrect schedule: %1$s.
nl: Onjuist schema: %1$s.

en: Incorrect source value.
nl: Verkeerde bronwaarde.

en: Incorrect status for host "%1$s".
nl: Onjuiste status voor host "%1$s".

en: Incorrect templated web scenario step count.
nl: Onjuist aantal getemplateerde webscenario-stappen.

en: Incorrect trigger expression.
nl: Verkeerde trigger expressie.

en: Incorrect trigger expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
nl: Verkeerde trigger expressie. Host "%1$s" bestaat niet of u heeft geen toegang tot deze host.

en: Incorrect trigger expression. Trigger expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
nl: Onjuiste trigger-expressie. Elementen van trigger-expressies kunnen niet tegelijkertijd aan een sjabloon en een host toegewezen zijn.

en: Incorrect trigger prototype expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
nl: Onjuiste expressie in trigger-prototype. Host "%1$s" bestaat niet, of je hebt geen toegang tot deze host.

en: Incorrect trigger prototype expression. Trigger prototype expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
nl: Onjuiste trigger-prototypeexpressie. Trigger-prototypeexpressies kunnen niet tegelijkertijd aan een sjabloon en host gekoppeld zijn.

en: Incorrect type of calculation for discovery rule "%1$s".
nl: Onjuist type berekening voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect user ID specified for map "%1$s".
nl: Onjuist type berekening voor ontdekkingsregel "%1$s".

en: Incorrect user group ID specified for map "%1$s".
nl: Onjuiste gebruikersgroep-ID opgegeven voor kaart "%1$s".

en: Incorrect user name or password or account is temporarily blocked.
nl: Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord of het account is tijdelijk geblokkeerd.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field.
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor "%2$s" veld.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field: must be between %3$s and %4$s, and have no more than %5$s digits after the decimal point.
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor veld "%2$s": moet tussen %3$s en %4$s liggen en mag na de komma niet meer dan %5$s cijfers bevatten.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field: must be between %3$s and %4$s.
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor "%2$s" veld: moet zijn tussen de %3$s en %4$s.

en: Incorrect value "%1$s" for float field "%2$s".
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor float veld "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" for int field "%2$s".
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor int veld "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" for unsigned int field "%2$s".
nl: Onjuiste waarde "%1$s" voor unsigned int veld "%2$s".

en: Incorrect value for "%1$s" field.
nl: Onjuiste waarde voor veld "%1$s".

en: Incorrect value for field "%1$s": %2$s.
nl: Onjuiste waarde voor veld "%1$s": %2$s.

en: Increase by
nl: Verhogen met

en: Indicators
nl: Indicatoren

en: Indonesian (id_ID)
nl: Indonesisch (id_ID)

en: Infinity
nl: Oneindigheid

en: Information
nl: Informatie

en: Information about a file. Returns JSON
nl: Informatie over een bestand. Retourneert JSON

en: Information about a service. Returns integer with param as state, startup; string - with param as displayname, path, user; text - with param as description; Specifically for state: 0 - running, 1 - paused, 2 - start pending, 3 - pause pending, 4 - continue pending, 5 - stop pending, 6 - stopped, 7 - unknown, 255 - no such service; Specifically for startup: 0 - automatic, 1 - automatic delayed, 2 - manual, 3 - disabled, 4 - unknown
nl: Informatie over een service. Retourneert een geheel getal met param als staat, opstart; een tekenreeks - met param als weergavenaam, pad, gebruiker; tekst - met param als beschrijving; Specifiek voor staat: 0 - actief, 1 - gepauzeerd, 2 - start uitgesteld, 3 - pauze uitgesteld, 4 - doorgaan uitgesteld, 5 - stop uitgesteld, 6 - gestopt, 7 - onbekend, 255 - geen dergelijke service; Specifiek voor opstart: 0 - automatisch, 1 - automatisch vertraagd, 2 - handmatig, 3 - uitgeschakeld, 4 - onbekend.

en: Inherit
nl: Overerven

en: Inherited
nl: Overgeërfd

en: Inherited and host macros
nl: Overgeërfde en hostmacro's

en: Inherited and host prototype macros
nl: Overgeërfde en host-prototype-macro's

en: Inherited and item tags
nl: Overgeërfde en item-tags

en: Inherited and scenario tags
nl: Overgeërfde en scenarios-tags

en: Inherited and template macros
nl: Overgeërfde en templatemacro's

en: Inherited and trigger tags
nl: Overgeërfde en trigger-tags

en: Inherited items
nl: Overgeërfde items

en: Initial view
nl: Initiële weergave

en: Initial view is ignored if the default view is set.
nl: De initiële weergave wordt genegeerd als de standaardweergave is ingesteld.

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert expression
nl: Voeg expressie in

en: Install
nl: Installeren

en: Installation
nl: Installatie

en: Installer name
nl: Naam installateur

en: Integrations
nl: Integraties

en: Interface is linked to item "%1$s" on "%2$s".
nl: Interface is gekoppeld aan item "%1$s" op "%2$s".

en: Interface type
nl: Interfacetype

en: Interface with DNS "%1$s" cannot have empty IP address.
nl: Interface met DNS "%1$s" kan geen leeg IP-adres bevatten.

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name while having "Use DNS" property on "%2$s".
nl: Interface met IP "%1$s" kan geen lege DNS naam hebben zolang er gebruikt gemaakt wordt van  "Use DNS" op "%2$s".

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name.
nl: Interface met IP-adres "%1$s" kan geen lege DNS-naam hebben.

[ctx: authentication]
en: Internal
nl: Interne

[ctx: user type]
en: Internal
nl: Interne

en: Internal JSON-RPC error.
nl: Interne JSON-RPC fout.

en: Internal actions
nl: Interne acties

en: Internal data storage period
nl: Periode voor interne gegevensopslag

en: Internal error.
nl: Interne fout.

en: Internal problem
nl: Intern probleem

en: Internal problem recovery
nl: Herstel van interne problemen

en: Invalid API method "%2$s" for user role "%1$s".
nl: Ongeldige API-methode "%2$s" voor gebruikersrol "%1$s".

en: Invalid IP address "%1$s".
nl: Ongeldig IP-adres "%1$s".

en: Invalid JSON. An error occurred on the server while parsing the JSON text.
nl: Ongeldige JSON. Er is een fout opgetreden op de servertijdens het ontleden van de JSON tekst.

en: Invalid YAML file contents
nl: Ongeldige inhoud van YAML-bestand

en: Invalid action condition: %1$s.
nl: Ongeldige actievoorwaarde: %1$s.

en: Invalid condition: %1$s.
nl: Ongeldige voorwaarde: %1$s.

en: Invalid date.
nl: Ongeldige datum.

en: Invalid email address "%1$s".
nl: Ongeldig e-mailadres "%1$s".

en: Invalid email address for media type with ID "%1$s".
nl: Ongeldig e-mailadres voor mediatype met ID "%1$s".

en: Invalid interval "%1$s".
nl: Ongeldig interval "%1$s".

en: Invalid key "%1$s" for discovery rule "%2$s" on "%3$s": %4$s.
nl: Ongeldige sleutel "%1$s" voor detectieregel "%2$s" op "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item "%2$s" on "%3$s": %4$s.
nl: Ongeldige sleutel "%1$s" voor item "%2$s" op "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item prototype "%2$s" on "%3$s": %4$s.
nl: Ongeldige sleutel "%1$s" voor itemprototype "%2$s" op "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s": %2$s.
nl: Ongeldige sleutel "%1$s": %2$s.

en: Invalid method parameters.
nl: Ongeldige werkwijze parameters.

en: Invalid parameter "%1$s": %2$s.
nl: Ongeldige parameter "%1$s": %2$s.

en: Invalid params.
nl: Ongeldige parameters.

en: Invalid request.
nl: Ongeldig verzoek.

en: Invalid response code "%1$s".
nl: Ongeldige respons code "%1$s".

en: Invalid tag "%1$s": %2$s.
nl: Ongeldige tag "%1$s": %2$s.

en: Invalid time period.
nl: Ongeldige periode.

en: Invalid zoomparameter "%1$s": %2$s.
nl: Ongeldige zoomparameter "%1$s": %2$s.

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Inventory disabled for host "%1$s".
nl: Inventaris voor host "%1$s" uitgeschakeld.

en: Inventory field
nl: Inventaris veld

en: Inventory mode
nl: Inventaris modus

en: Is online?
nl: Is verbonden?

en: Issuer
nl: Uitgever

en: It is not possible to filter by user password.
nl: Het is niet mogelijk om te filteren op gebruikerswachtwoord.

en: It is not possible to search by user password.
nl: Het is niet mogelijk om te zoeken op gebruikerswachtwoord.

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
nl: Item "%1$s" bestaat al op "%2$s", geërfd van een ander sjabloon.

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Item "%1$s" bestaat al op "%2$s".

en: Item "%1$s" cannot be copied without its master item.
nl: Item "%1$s" kan niet worden gekopieerd zonder het hoofditem.

en: Item "%1$s" cannot populate a missing host inventory field number "%2$d". Choices are: from 0 (do not populate) to %3$d.
nl: Item "%1$s" kan een ontbrekende host inventaris veld nummer "%2$d" niet invullen. Keuzes zijn: van 0 (niet bevolken) tot %3$d.

en: Item "%1$s" does not exist or you have no access to this item
nl: Item "%1$s" bestaat niet of u heeft geen toegang tot dit item.

en: Item added
nl: Item toegevoegd

en: Item contains user-defined macros with secret values. Values of these macros should be entered manually.
nl: Het item bevat door de gebruiker gedefinieerde macro's met geheime waarden. De waarden van deze macro's moeten handmatig worden ingevoerd.

en: Item copied | Items copied
nl[0]: Item gekopieerd
nl[1]: Items gekopieerd

en: Item count
nl: Product aantallen

en: Item deleted
nl: Item verwijderd

en: Item disabled | Items disabled
nl[0]: Item uitgeschakeld
nl[1]: Items uitgeschakeld

en: Item enabled | Items enabled
nl[0]: Item ingeschakeld
nl[1]: Items ingeschakeld

en: Item in "not supported" state
nl: Item in "niet ondersteund" toestand

en: Item not selected
nl: Item niet geselecteerd

en: Item pre-processing is missing parameters: %1$s
nl: Item-voorverwerking mist parameters: %1$s

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
nl: Item prototype "%1$s" bestaat al op "%2$s", geërfd van een ander sjabloon.

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s", linked to another rule.
nl: Item-prototype "%1$s" bestaat al op "%2$s" en is gekoppeld aan een andere regel.

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Item-prototype "%1$s" bestaat al op "%2$s".

en: Item prototype added
nl: Item-prototype toegevoegd

en: Item prototype deleted
nl: Item-prototype verwijderd

en: Item prototype updated | Item prototypes updated
nl[0]: Item-prototype bijgewerkt
nl[1]: Item-prototypes bijgewerkt

en: Item prototype with ID "%1$s" is not available.
nl: Item-prototype met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Item prototypes deleted
nl: Item-prototypen verwijderd

en: Item prototypes updated
nl: Item-prototypes bijgewerkt

en: Item tags
nl: Item-tags

en: Item type does not use interface
nl: Itemtype gebruikt geen interface

en: Item updated
nl: Item bijgewerkt

en: Item uses host interface from non-parent host.
nl: Item maakt gebruik van de host interface van niet-ouder host.

en: Item uses incorrect interface type.
nl: Item maakt gebruik van verkeerd interface type.

en: Item value
nl: Itemwaarde

en: Item values
nl: Itemwaarden

en: Item will not be refreshed. Please enter a correct update interval.
nl: Item zal niet worden vernieuwd. Vul alstublieft een werkend update-interval in.

en: Item will not be refreshed. Specified update interval requires having at least one either flexible or scheduling interval.
nl: Item wordt niet vernieuwd. De gespecificeerde update-interval vereist minimaal één flexibel of planningsinterval.

en: Item will not be refreshed. Update interval should be between 1s and 1d. Also Scheduled/Flexible intervals can be used.
nl: Item wordt niet vernieuwd. Het update-interval moet tussen 1 seconde en 1 dag liggen. Ook geplande/flexibele intervallen kunnen worden gebruikt.

en: Item with ID "%1$s" is not available.
nl: Item met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as a discovery rule.
nl: Item met de key "%1$s" bestaat reeds op "%2$s" als een ontdekking regel.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item created from item prototype.
nl: Item met de key "%1$s" bestaat reeds op "%2$s" als een item gemaakt van prototype item.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item prototype.
nl: Item met de sleutel "%1$s" bestaat reeds op "%2$s" als een item prototype.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item.
nl: Item met de sleutel "%1$s" bestaat reeds op "%2$s" als een item.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as unknown item element.
nl: Item met de sleutel "%1$s" bestaat reeds op "%2$s" als een onbekende item element.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Item met de sleutel "%1$s" bestaat reeds op "%2$s".

en: Items deleted
nl: Items verwijderd

en: Items list
nl: Items lijst

en: Items location
nl: Locatie van items

en: Items updated
nl: Bijgewerkte artikelen

en: JSON array input is expected.
nl: Er wordt JSON-array-invoer verwacht.

en: JSON is expected
nl: JSON is verwacht

en: JSON string is expected
nl: JSON string is verwacht

en: JSON-RPC error generation failed. No such error "%1$s".
nl: Generatie van JSON-RPC-fout is mislukt. Geen dergelijke fout "%1$s".

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Keep lost resources period
nl: Bewaar periode voor verloren middelen

en: Key passphrase
nl: Key wachtzin

en: Korean (ko_KR)
nl: Koreaans (ko_KR)

en: LDAP is not configured
nl: LDAP is niet geconfigureerd

en: LDAP login successful
nl: LDAP login succesvol

en: LDAP settings
nl: LDAP instellingen

en: LLD rule with the same UUID already exists
nl: LLD-regel met dezelfde UUID bestaat al.

en: Label location
nl: Label locatie

en: Language
nl: Taal

en: Language "%1$s" is not supported.
nl: Taal "%1$s" wordt niet ondersteund.

[ctx: page navigation]
en: Last
nl: Laatste

en: Last %1$d day | Last %1$d days
nl[0]: Laatste %1$d dag
nl[1]: Laatste %1$d dagen

en: Last %1$d hour | Last %1$d hours
nl[0]: Laatste %1$d uur
nl[1]: Laatste %1$d uren

en: Last %1$d minute | Last %1$d minutes
nl[0]: Laatste %1$d minuut
nl[1]: Laatste %1$d minuten

en: Last %1$d month | Last %1$d months
nl[0]: Laatste %1$d maand
nl[1]: Laatste %1$d maanden

en: Last %1$d second | Last %1$d seconds
nl[0]: Laatste %1$d seconde
nl[1]: Laatste %1$d seconden

en: Last %1$d year | Last %1$d years
nl[0]: Laatste %1$d jaar
nl[1]: Laatste %1$d jaren

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last accessed at
nl: Laatst geopend op

en: Last check
nl: Laatste controle

en: Last hour graph
nl: Grafiek voor het laatste uur

en: Last month graph
nl: Grafiek voor de laatste maand

en: Last name
nl: Naam

en: Last of
nl: Laatste van

en: Last seen (age)
nl: Voor het laatst gezien (doorlooptijd)

en: Last sent
nl: Laatst verzonden

en: Last value
nl: Laatste waarde

en: Last week graph
nl: Grafiek van de laatste week

en: Latest data
nl: Laatste data

en: Latest values
nl: Laatste waarden

en: Latvian (lv_LV)
nl: Lets (lv_LV)

en: Layout
nl: Indeling

en: Left
nl: Links

en: Left Y
nl: Links Y

en: Left trim
nl: Linker trim

en: Legend
nl: Legende

en: Length
nl: Lengte

en: Licensed under
nl: Gelicentieerd onder

en: Limit for search and filter results
nl: Limiet voor zoek- en filterresultaten

en: Line
nl: Lijn

en: Line color
nl: Lijnkleur

en: Line type
nl: lijntype

en: Line width
nl: lijnbreedte

en: Link
nl: Koppeling

en: Link "selementid1" field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
nl: Het veld "selementid1" van de link wijst naar een niet-bestaand kaart-selement-ID "%1$s" voor kaart "%2$s".

en: Link "selementid2" field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
nl: Het veld "selementid2" van de link wijst naar een niet-bestaand kaart-selement-ID "%1$s" voor kaart "%2$s".

en: Link indicators
nl: Koppelings indicatoren

en: Link templates
nl: Koppel sjablonen

en: Link to template
nl: Koppel aan template

en: Link to templates
nl: Koppel aan templates

en: Linked map
nl: Gekoppelde kaart

en: Linked templates
nl: Gekoppelde templates

en: Linked to templates
nl: Gekoppeld aan sjablonen

en: Links
nl: Koppelingen

en: List is empty
nl: Lijst is leeg

en: List of block devices and their type. Returns JSON
nl: Lijst van blokapparaten en hun type. Geeft JSON terug.

en: List of detected CPUs/CPU cores. Returns JSON
nl: Lijst van gedetecteerde CPU's/CPU-kernen. Geeft JSON terug.

en: List of directory entries, recursively. Returns JSON
nl: Lijst van mapvermeldingen, recursief. Geeft JSON terug.

en: List of mounted filesystems and their types. Returns JSON
nl: Lijst van gemonteerde bestandssystemen en hun typen. Geeft JSON terug.

en: List of mounted filesystems, their types, disk space and inode statistics. Returns JSON
nl: Lijst van gemonteerde bestandssystemen, hun typen, schijfruimte en inode-statistieken. Geeft JSON terug.

en: List of network interfaces. Returns JSON
nl: Lijst van netwerkinterfaces. Geeft JSON terug.

en: List of object instances of Windows performance counters, discovered using object names in English. Returns JSON
nl: Lijst van objectinstanties van Windows-prestatietellers, ontdekt met behulp van objectnamen in het Engels. Geeft JSON terug.

en: List of object instances of Windows performance counters. Returns JSON
nl: Lijst van objectinstanties van Windows-prestatietellers. Geeft JSON terug.

en: List of user group shares
nl: Lijst van gebruikersgroepsdelen

en: List of user shares
nl: Lijst met gedeelde gebruikers items

en: Listing of MAC addresses. Returns string
nl: Lijst van MAC-adressen. Geeft een tekenreeks terug.

en: Listing of PCI or USB devices. Returns text
nl: Lijst van PCI- of USB-apparaten. Geeft tekst terug.

en: Listing of installed packages. Returns text
nl: Lijst van geïnstalleerde pakketten. Geeft tekst terug.

en: Listing of services. Returns 0 - if empty; text - list of services separated by a newline
nl: Lijst van services. Geeft 0 terug als leeg; tekst - lijst van services gescheiden door een nieuwe regel.

en: Lithuanian (lt_LT)
nl: Litouws (lt_LT)

en: Loading time of full web page (in seconds). Returns float
nl: Laadtijd van de volledige webpagina (in seconden). Geeft een decimaal getal terug.

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local
nl: Lokaal

en: Local time
nl: Lokale tijd

en: Location
nl: Locatie

en: Location latitude
nl: Locatie latitude

en: Location longitude
nl: Locatie longitude

en: Log file monitoring with log rotation support. Returns log
nl: Logbestandmonitoring met ondersteuning voor logrotatie. Geeft logbestanden terug.

en: Log file monitoring. Returns log
nl: Logbestandmonitoring. Geeft logbestanden terug.

en: Log time format
nl: Log tijd formaat

en: Log unmatched SNMP traps
nl: Log niet overeenkomende SNMP-traps

en: Login attempts
nl: Aanmeldingspogingen

en: Login blocking interval
nl: Aanmeldingsblokkeringsinterval

en: Login name or password is incorrect.
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is onjuist.

en: Logout
nl: Log uit

en: Logout requests
nl: Uitlogverzoeken

en: Logout responses
nl: Uitlogreacties

en: Low-level discovery rule in "not supported" state
nl: Laag-niveau ontdekkingsregel in de "niet-ondersteunde" status

en: MAC address A
nl: MAC adres A

en: MAC address B
nl: MAC adres B

en: MD5 checksum of file. Returns character string (MD5 hash of the file)
nl: MD5-controlegetal van het bestand. Geeft een tekenreeks terug (MD5-hash van het bestand).

en: Macro "%1$s" already exists on "%2$s".
nl: Macro "%1$s"bestaat al op "%2$s".

en: Macro "%1$s" already exists.
nl: Macro "%1$s" bestaat al.

en: Macros updated
nl: Macros zijn bijgewerkt

en: Main filter
nl: Hoofdfilter

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Maintenance "%1$s" already exists.
nl: Onderhoudsperiode "%1$s" bestaat al.

en: Maintenance added
nl: Onderhoud toegevoegd

en: Maintenance deleted
nl: Onderhoud verwijderd

en: Maintenance period
nl: Onderhoudsperiode

en: Maintenance period length
nl: Onderhouds duur

en: Maintenance periods
nl: Onderhoudsperioden

en: Maintenance type
nl: Onderhouds type

en: Maintenance updated
nl: Onderhoud bijgewerkt

en: Maintenance with data collection
nl: Onderhoud met behoud van gegevensverzameling

en: Maintenance without data collection
nl: Onderhoud zonder gegevensverzameling

en: Maintenance: %1$s
nl: Onderhoud: %1$s

en: Make sure to copy the auth token as you won't be able to view it after the page is closed.
nl: Zorg ervoor om de verificatietoken te kopiëren, want na het sluiten van de pagina kunt u het niet meer bekijken.

en: Manage API tokens
nl: Beheer API-tokens

en: Manage SLA
nl: Beheer SLA

en: Manage scheduled reports
nl: Beheer geplande rapporten

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manual event action
nl: Handmatige gebeurtenisactie

en: Manual host action
nl: Handmatige hostactie

en: Manually closed
nl: Handmatig gesloten

en: Map
nl: Kaart

en: Map "%1$s" already exists.
nl: Kaart "%1$s" bestaat al.

en: Map "%1$s" is public and read-only sharing is disallowed.
nl: Kaart "%1$s" is openbaar en het delen van alleen-lezen is niet toegestaan.

en: Map element
nl: Kaartelement

en: Map element is missing parameters: %1$s
nl: Kaartelement mist parameters: %1$s

en: Map element label location
nl: Locatie van kaartelementlabel

en: Map element label type
nl: Type kaartelementlabel

en: Map is updated! Return to map list?
nl: Kaart is bijgewerkt! Terugkeren naar de lijst met kaarten?

en: Map label type
nl: Kaart label type

en: Map name cannot be empty.
nl: Kaartnaam mag niet leeg zijn.

en: Map navigation tree
nl: Kaartnavigatieboom

en: Map owner cannot be empty.
nl: De eigenaar van de kaart mag niet leeg zijn.

en: Map shape
nl: Kaartvorm

en: Map update failed.
nl: Bijwerken van kaart is mislukt.

en: Map with ID "%1$s" is not available.
nl: Kaart met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Mapped to
nl: Toegewezen aan

en: Maps
nl: Kaarten

en: Mar
nl: Mrt

en: March
nl: Maart

en: Mark elements on trigger status change
nl: Markeer elementen bij status wijziging van een trigger

en: Mark others
nl: Markeer andere

en: Mark selected
nl: Markeer geselecteerde

en: Mask
nl: Masker

en: Mass update
nl: Bulk bijwerken

en: Mass update elements
nl: Elementen in bulk bijwerken

en: Mass update shapes
nl: Massa-update van vormen

en: Master item
nl: Hoofditem

en: Matches regular expression
nl: Komt overeen met reguliere expressie

en: Mathematical functions
nl: Wiskundige functies

en: Max count of elements to show inside table cell
nl: Het maximum aantal elementen wat in een cell getoond wordt

en: Max history display period
nl: Maximale geschiedenisweergaveperiode

en: Max number of columns and rows in overview tables
nl: Maximaal aantal kolommen en rijen in overzichtstabellen

en: Max period for time selector
nl: Maximale periode voor tijdsselectiev

en: Max zoom level
nl: Maximaal zoomniveau

en: Maximum number of opened files supported by OS. Returns integer
nl: Het maximale aantal geopende bestanden ondersteund door het besturingssysteem. Geeft een geheel getal terug.

en: Maximum number of processes supported by OS. Returns integer
nl: Het maximale aantal processen dat wordt ondersteund door het besturingssysteem. Geeft een geheel getal terug.

en: Maximum required %1$s database version is %2$s.
nl: De maximale vereiste %1$s databaseversie is %2$s.

en: Maximum time period to display is %1$s day. | Maximum time period to display is %1$s days.
nl[0]: De maximale tijdsperiode om weer te geven is %1$s dag.
nl[1]: De maximale tijdsperiode om weer te geven is %1$s dagen.

en: Maximum total length of email address exceeded for media type with ID "%1$s".
nl: De maximale totale lengte van het e-mailadres is overschreden voor mediatype met ID "%1$s".

en: Maximum zoom level of the map.
nl: Het maximale zoomniveau van de kaart.

en: May
nl: Mei

[ctx: May short]
en: May
nl: Mei

en: Media type "%1$s" already exists.
nl: Mediatype "%1$s" bestaat al.

en: Media type added
nl: Mediatype toegevoegd

en: Media type deleted | Media types deleted
nl[0]: Mediatype uitgeschakeld
nl[1]: Mediatype uitgeschakeld

en: Media type disabled | Media types disabled
nl[0]: Mediatype uitgeschakeld
nl[1]: Mediatypen uitgeschakeld

en: Media type enabled | Media types enabled
nl[0]: Mediatype ingeschakeld
nl[1]: Mediatypen ingeschakeld

en: Media type test failed.
nl: Mediatype-test is mislukt.

en: Media type test log
nl: Logboek van mediatype-test

en: Media type test successful.
nl: Mediatype-test succesvol.

en: Media type updated
nl: Media type bijgewerkt

en: Media type with ID "%1$s" is not available.
nl: Mediatype met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Media types used by action "%1$s".
nl: Mediatypen gebruikt door actie "%1$s".

en: Members
nl: Leden

en: Memory limit: %1$s
nl: Geheugenlimiet: %1$s

en: Memory size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
nl: Geheugengrootte in bytes of als percentage van het totaal. Geeft een geheel getal voor bytes en een decimaal getal voor het percentage.

en: Memory used by process in bytes. Returns integer
nl: Geheugengebruik door het proces in bytes. Geeft een geheel getal terug.

en: Menu entry URL
nl: Menu-item URL

en: Menu entry name
nl: Menunaam

en: Menu path
nl: Menupad

en: Message
nl: Bericht

en: Message format
nl: Berichtformaat

en: Message template
nl: Berichtsjabloon

en: Message templates
nl: Berichtsjablonen

en: Message timeout
nl: Bericht timeout

en: Message type
nl: Berichttype

en: Message/Command
nl: Bericht/Commando

en: Messages
nl: Berichten

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: Method not found.
nl: Methode niet gevonden.

en: Middle
nl: Midden

en: Minimum password length
nl: Minimale wachtwoordlengte

en: Minimum required %1$s database version is %2$s.
nl: De vereiste minimale %1$s databaseversie is %2$s.

en: Minimum required PHP memory limit is %1$s (configuration option "memory_limit").
nl: Het vereiste minimale PHP-geheugenlimiet is %1$s (configuratieoptie "memory_limit").

en: Minimum required PHP upload filesize is %1$s (configuration option "upload_max_filesize").
nl: Het vereiste minimale PHP-uploadbestandsgrootte is %1$s (configuratieoptie "upload_max_filesize").

en: Minimum required PHP version is %1$s.
nl: De vereiste minimale PHP-versie is %1$s.

en: Minimum required TimescaleDB version is %1$s.
nl: De vereiste minimale TimescaleDB-versie is %1$s.

en: Minimum required limit on execution time of PHP scripts is %1$s (configuration option "max_execution_time").
nl: Het vereiste minimale limiet voor de uitvoeringstijd van PHP-scripts is %1$s (configuratieoptie "max_execution_time").

en: Minimum required limit on input parse time for PHP scripts is %1$s (configuration option "max_input_time").
nl: Het vereiste minimale limiet voor de invoer parseertijd van PHP-scripts is %1$s (configuratieoptie "max_input_time").

en: Minimum required size of PHP post is %1$s (configuration option "post_max_size").
nl: De vereiste minimale grootte van PHP POST is %1$s (configuratieoptie "post_max_size").

en: Minimum severity
nl: Minimale ernst

en: Minimum time period to display is %1$s minute. | Minimum time period to display is %1$s minutes.
nl[0]: De minimale tijdsperiode om weer te geven is %1$s minuut.
nl[1]: De minimale tijdsperiode om weer te geven is %1$s minuten.

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing "itemid" field for item.
nl: Veld "itemid" ontbreekt voor item.

en: Missing "name" field for graph prototype.
nl: Veld "naam" ontbreekt voor grafiek-prototype.

en: Missing "name" field for graph.
nl: Veld "naam" ontbreekt voor grafiek.

en: Missing data
nl: Ontbrekende gegevens

en: Missing items for graph "%1$s".
nl: Items ontbreken voor grafiek "%1$s".

en: Missing items for graph prototype "%1$s".
nl: Items ontbreken voor grafiek-prototype "%1$s".

en: Missing key "%1$s" for host "%2$s".
nl: Sleutelwaarde "%1$s" ontbreekt voor host "%2$s".

en: Mode
nl: Modus

en: Module added: %1$s. | Modules added: %1$s.
nl[0]: Module toegevoegd: %1$s.
nl[1]: Modules toegevoegd: %1$s.

en: Module deleted: %1$s. | Modules deleted: %1$s.
nl[0]: Module verwijderd: %1$s.
nl[1]: Modules verwijderd: %1$s.

en: Module with ID "%2$s" is not available for user role "%1$s".
nl: Module met ID "%2$s" is niet beschikbaar voor gebruikersrol "%1$s".

en: Module.php class must extend %1$s for module located at %2$s.
nl: De klasse module.php moet %1$s uitbreiden voor de module die zich op %2$s bevindt.

en: Modules updated
nl: Modules bijgewerkt

en: Mon
nl: Maa

en: Monday
nl: Maandag

en: Monitored by
nl: Gemonitord door

en: Monitored by proxy
nl: Gemonitoord door proxy

en: Monitored host
nl: Gemonitoorde host

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More matches found...
nl: Meer overeenkomsten gevonden...

[ctx: screen reader]
en: More than %1$d matches for %2$s found
nl: Er zijn meer dan %1$d overeenkomsten voor %2$s gevonden

en: More than 10 minutes
nl: Meer dan 10 minuten

en: More than one graph with name "%1$s" within host.
nl: Meer dan één grafiek met naam "%1$s" binnen deze host.

en: Most critical if all children have problems
nl: Meest kritiek als alle kinderen problemen hebben

en: Most critical of child services
nl: Meest kritiek van de kinder services

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Multiple PROBLEM events
nl: Meerdere PROBLEEM events

en: Mute
nl: Dempen

en: My
nl: Mijn

en: N/A
nl: N.v.t

en: Name
nl: Naam

[ctx: user first name]
en: Name
nl: Voornaam

en: Name ID
nl: Naam ID

en: Name of the form field should not exceed 255 characters.
nl: De naam van het formulierveld mag niet langer zijn dan 255 tekens.

en: Namespace
nl: Naamruimte

en: Navigate to default view
nl: Navigeer naar de standaardweergave

en: Navigate to initial view
nl: Navigeer naar de beginweergave

en: Network discovery data storage period
nl: Opslagperiode voor netwerkdetectie

en: Network interface list (includes interface type, status, IPv4 address, description). Returns text
nl: Netwerkinterface lijst (inclusief interface type, status, IPv4-adres, beschrijving). Retourneert tekst

en: Network map added
nl: Netwerktekening toegevoegd

en: Network map deleted
nl: Netwerktekening verwijderd

en: Network map updated
nl: Netwerktekening bijgewerkt

en: Network maps
nl: Netwerk mappen

en: Network timeout
nl: Netwerk time-out

en: Network timeout for item test
nl: Netwerk time-out voor item test

en: Network timeout for media type test
nl: Netwerk time-out voor mediatype test

en: Network timeout for scheduled report test
nl: Netwerk time-out voor geplande rapport test

en: Network timeout for script execution
nl: Netwerk time-out voor uitvoering van script

en: Network utilization (combined transmit-rates and receive-rates) during the interval, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier, "instance" - network interface instance
nl: Netwerkgebruik (gecombineerde verzend- en ontvangstsnelheden) tijdens de interval, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - VMware virtuele machine globale unieke identificatie, "instance" - netwerkinterface-instantie

en: Never
nl: Nooit

en: New SLA
nl: Nieuwe SLA

en: New additional rule
nl: Nieuwe aanvullende regel

en: New column
nl: Nieuwe kolom

en: New condition
nl: Nieuwe voorwaarde

en: New dashboard
nl: Nieuw dashboard

en: New element
nl: Nieuw element

en: New event host group
nl: Nieuw event hostgroep

en: New event tag name
nl: Nieuw event tag naam

en: New event tag value
nl: Nieuw event tag waarde

en: New excluded downtime
nl: Nieuw uitgesloten downtime

en: New host
nl: Nieuwe gastheer

en: New operation
nl: Nieuwe operatie

en: New regular expression
nl: Nieuwe reguliere expressie

en: New service
nl: Nieuwe service

en: New tag name
nl: Nieuwe tagnaam

en: New triggers
nl: Nieuwe triggers

en: Next page
nl: Volgende bladzijde

en: Next step
nl: Volgende stap

en: No
nl: Nee

en: No "%1$s" given for graph prototype.
nl: Geen "%1$s" opgegeven voor grafiek-prototype.

en: No "%1$s" given for graph.
nl: Geen "%1$s" opgegeven voor grafiek.

en: No "%1$s" given for map.
nl: Geen "%1$s" opgegeven voor kaart.

en: No "%2$s" given for a filter condition of discovery rule "%1$s".
nl: Geen "%2$s" opgegeven voor een filtervoorwaarde van detectieregel "%1$s".

en: No "%2$s" given for the filter of discovery rule "%1$s".
nl: Geen "%2$s" opgegeven voor de filter van detectieregel "%1$s".

en: No SNMP OID specified.
nl: Geen SNMP OID opgegeven.

en: No authentication user name specified.
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven voor authenticatie.

en: No changes.
nl: Geen veranderingen.

en: No conditions defined.
nl: Geen voorwaarden gedefinieerd.

en: No data
nl: Geen data

en: No data collection
nl: Geen gegevensverzameling

en: No data found.
nl: Geen data gevonden.

en: No data.
nl: Geen data.

en: No default interface for "%1$s" type on "%2$s".
nl: Geen standaardinterface voor het type "%1$s" op "%2$s".

en: No details
nl: Geen details

en: No discovery rule IDs given.
nl: Er zijn geen detectieregel-ID's opgegeven.

en: No enabled modules found.
nl: Geen ingeschakelde modules gevonden.

en: No encryption
nl: Geen encryptie

en: No file was uploaded.
nl: Er is geen bestand geüpload.

en: No graph item with graph ID "%1$s".
nl: Geen grafiek item met grafiek ID "%1$s".

en: No graphs added.
nl: Geen grafieken toegevoegd.

en: No host IDs given.
nl: Geen host IDs opgegeven.

en: No host selected.
nl: Geen host geselecteerd.

en: No host with host ID "%1$s".
nl: Geen host met host-ID "%1$s".

en: No icon for map element ""%1$s".
nl: Geen icoon voor kaartelement ""%1$s".

en: No image
nl: Geen afbeelding

en: No interface found
nl: Geen interface gevonden

en: No interface found.
nl: Geen interface gevonden.

en: No interfaces are defined.
nl: Er zijn geen interfaces gedefinieerd.

en: No inventory mode specified for action operation.
nl: Er is geen inventarismodus opgegeven voor actiebewerking.

en: No items defined.
nl: Geen items gedefinieerd.

en: No macros found.
nl: Geen macro's gevonden.

en: No maps added.
nl: Geen kaarten toegevoegd.

en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden.

en: No new modules discovered
nl: Geen nieuwe modules ontdekt

en: No operations defined for action "%1$s".
nl: Geen bewerkingen gedefinieerd voor actie "%1$s".

en: No permissions for system access.
nl: Geen rechten voor systeemtoegang.

en: No permissions to call "%1$s.%2$s".
nl: Geen rechten om "%1$s.%2$s" aan te roepen.

en: No permissions to referred object or it does not exist!
nl: Geen toestemming voor het verwezen object of het bestaat niet!

en: No private key file specified.
nl: Er is geen privésleutelbestand opgegeven.

en: No problems
nl: Geen problemen

en: No proxy
nl: Geen proxy

en: No public key file specified.
nl: Er is geen openbaar sleutelbestand opgegeven.

en: No recipients specified for action operation message.
nl: Er zijn geen ontvangers opgegeven voor de actie operatie bericht.

en: No refresh
nl: Geen vernieuwing

en: No script specified for action operation command.
nl: Geen script gespecificeerd voor commando van actiehandeling.

en: No target selected
nl: Geen doel geselecteerd

en: No target selected.
nl: Geen doel geselecteerd.

en: No targets specified for action operation global script.
nl: Geen doelen opgegeven voor de actie operatie globale script.

en: No trigger with trigger ID "%1$s".
nl: Geen trigger met trigger-ID "%1$s".

en: No triggers defined.
nl: Geen triggers gedefinieerd.

en: No value
nl: Geen waarde

en: Non-boolean flags are deprecated.
nl: Niet-booleaanse vlaggen zijn verouderd.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal view
nl: Normaal uitzicht

en: Norwegian (nb_NO)
nl: Noors (nb_NO)

en: Not Ack
nl: Niet Erkennen

en: Not all results are displayed. Please provide more specific search criteria.
nl: Niet alle resultaten worden weergegeven. Geef specifiekere zoekcriteria op.

en: Not allowed to set language for user "guest".
nl: Het is niet toegestaan om de taal in te stellen voor gebruiker "gast".

en: Not allowed to set password for user "guest".
nl: Niet toegestaan om het wachtwoord van user "guest" in te stellen.

en: Not allowed to set theme for user "guest".
nl: Het is niet toegestaan om een thema in te stellen voor gebruiker "gast".

en: Not authorized.
nl: Geen bevoegdheid.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not classified
nl: Niet geclassificeerd

en: Not inherited items
nl: Geen geërfde items

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Nothing
nl: Niets

en: Notification report
nl: Notificaties report

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Notify about canceled escalations
nl: Informeer over geannuleerde escalaties

en: Notify all involved
nl: Breng alle betrokkenen op de hoogte

en: Number of CPUs. Returns integer
nl: Aantal CPU's. Geeft een geheel getal

en: Number of available DS paths, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier, "datastore" - Datastore name, "partitionid" - internal id of physical device from vmware.hv.datastore.discovery
nl: Aantal beschikbare DS-paden, "url" - URL van de VMware-service, "uuid" - Global Unique Identifier van de VMware-hypervisor, "datastore" - Naam van de datastore, "partitionid" - interne id van het fysieke apparaat van vmware.hv.datastore.discovery

en: Number of currently open file descriptors. Returns integer
nl: Aantal momenteel geopende bestandsdescriptors. Retourneert een geheel getal

en: Number of enabled items on the host.
nl: Aantal ingeschakelde items op de host.

en: Number of hosts (enabled/disabled)
nl: Aantal hosts (ingeschakeld/uitgeschakeld)

en: Number of items (enabled/disabled/not supported)
nl: Aantal items (ingeschakeld/uitgeschakeld/niet ondersteund)

en: Number of items in Zabbix database.
nl: Aantal items in Zabbix database.

en: Number of items in proxy history that are not yet sent to the server
nl: Aantal items in de wachtrij van de proxy die nog niet zijn verzonden naar de server

en: Number of items in the queue which are delayed by from to seconds, inclusive.
nl: Aantal items in de wachtrij dat is vertraagd van tot en met seconden, inclusief.

en: Number of items in the queue which are delayed in Zabbix server or proxy by "from" till "to" seconds, inclusive.
nl: Aantal items in de wachtrij dat is vertraagd op de Zabbix-server of proxy met "van" tot "tot" seconden, inclusief.

en: Number of monitored hosts
nl: Aantal gecontroleerde hosts

en: Number of out-of-window collisions. Returns integer
nl: Aantal out-of-window collisions. Retourneert een geheel getal

en: Number of problems
nl: Aantal problemen

en: Number of problems and expand most critical one
nl: Aantal problemen en uitbreiding van de meest kritische

en: Number of processor cores on VMware hypervisor, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier
nl: Aantal processorcores op VMware-hypervisor, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - globale unieke identificatie van VMware-hypervisor

en: Number of processor threads on VMware hypervisor, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier
nl: Aantal processor threads op VMware-hypervisor, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - globale unieke identificatie van VMware-hypervisor

en: Number of processors on VMware virtual machine, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: Aantal processors op de virtuele VMware-machine, "url" - URL van de VMware-service, "uuid" - de globale unieke identificatie van de virtuele VMware-machine

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Number of seasons
nl: Aantal cycli

en: Number of status changes
nl: Aantal keren veranderd

en: Number of steps
nl: Aantal stappen

en: Number of templates
nl: Aantal sjablonen

en: Number of triggers (enabled/disabled [problem/ok])
nl: Aantal triggers (ingeschakeld/uitgeschakeld [probleem/ok])

en: Number of triggers in Zabbix database.
nl: Aantal triggers in Zabbix database.

en: Number of unsupported items in Zabbix database.
nl: Aantal niet ondersteunde items in Zabbix database.

en: Number of unsupported items on the host.
nl: Aantal niet-ondersteunde items op de host.

en: Number of users (online)
nl: Aantal Gebruikers (online)

en: Number of users logged in. Returns integer
nl: Aantal ingelogde gebruikers. Retourneert een geheel getal

en: Number of values stored in table HISTORY.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel HISTORY.

en: Number of values stored in table HISTORY_LOG.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel HISTORY_LOG.

en: Number of values stored in table HISTORY_STR.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel HISTORY_STR.

en: Number of values stored in table HISTORY_TEXT.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel HISTORY_TEXT.

en: Number of values stored in table HISTORY_UINT.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel HISTORY_UINT.

en: Number of values stored in table TRENDS.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel TRENDS.

en: Number of values stored in table TRENDS_UINT.
nl: Aantal waarden opgeslagen in tabel TRENDS_UINT.

en: Number of virtual machines on VMware hypervisor, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier
nl: Aantal virtuele machines op de VMware-hypervisor, "url" - URL van de VMware-service, "uuid" - de globale unieke identificatie van de VMware-hypervisor

en: Number or percentage of inodes. Returns integer for number; float for percentage
nl: Aantal of percentage inodes. Geeft een geheel getal terug voor getal; komma getal voor percentage

en: Numeral systems
nl: Cijfersystemen

en: Numeric (float)
nl: Numeriek (zwevend)

en: Numeric (integer)
nl: Numeriek (geheel getal)

en: Numeric (unsigned)
nl: Numeriek (integer 64bit)

en: OK event closes
nl: OK-evenement wordt gesloten

en: OK event generation
nl: Oké, gebeurtenis genereren

en: OOB IP address
nl: OOB IP-adres

en: OOB router
nl: OOB-router

en: OOB subnet mask
nl: OOB-subnetmasker

en: OS
nl: Besturingssysteem

en: OS (Full details)
nl: Besturingssysteem (volledige details)

en: OS (Short)
nl: Besturingssysteem (kort)

en: Object
nl: Voorwerp

en: Oct
nl: Okt

en: Octal to decimal
nl: Octaal naar decimaal

en: October
nl: Oktober

en: Off
nl: UIT

en: Old event tag name
nl: Oude gebeurtenis tagnaam

en: Old event tag value
nl: Oude gebeurtenis tagwaarde

en: Old tag name
nl: Oude tagnaam

en: On
nl: AAN

en: On status change triggers blink for
nl: Bij statusverandering knipperen de triggers gedurende

en: Once
nl: Eenmaal

en: One
nl: Een

en: One time only
nl: Een keer maar

en: Only Zabbix agent, SNMPv1, SNMPv2 and SNMPv3 checks can be made unique.
nl: Alleen Zabbix-agent, SNMPv1, SNMPv2 en SNMPv3 controles kunnen uniek worden gemaakt.

en: Only administrators can set map owner.
nl: Alleen beheerders kunnen de kaarteigenaar instellen.

en: Only items assigned to enabled hosts are counted
nl: Alleen items gekoppeld aan ingeschakelde hosts worden meegeteld

en: Only one Prometheus step is allowed.
nl: Er is slechts één Prometheus stap toegestaan.

en: Only one change step is allowed.
nl: Er is slechts één wijzigingsstap toegestaan.

en: Only one check can be unique.
nl: Slechts één check kan uniek zijn.

en: Only one not supported value check is allowed.
nl: Er is slechts één niet ondersteunde waardecontrole toegestaan.

en: Only one throttling step is allowed.
nl: Er is slechts één limitatie stap toegestaan.

en: Only selected problem | Only selected problems
nl[0]: Alleen het geselecteerd probleem
nl[1]: Alleen geselecteerde problemen

en: Only services without children
nl: Alleen services zonder kinderen

en: Only services without problem tags
nl: Alleen services zonder probleemtags

en: Only super admins can set dashboard owner.
nl: Alleen superbeheerders kunnen de dashboard eigenaar instellen.

en: Only super admins can set report owner.
nl: Alleen superbeheerders kunnen de rapport eigenaar instellen.

en: Only triggers assigned to enabled hosts and depending on enabled items are counted
nl: Alleen triggers gekoppeld aan ingeschakelde hosts en afhankelijk van ingeschakelde items worden meegeteld.

en: Open log
nl: Logboek openen

en: Operating system information. Returns string
nl: Informatie over het besturingssysteem. Geeft tekenreeks terug

en: Operation
nl: Operatie

en: Operation "%1$s" already exists for action "%2$s".
nl: Bewerking "%1$s" bestaat al voor actie "%2$s".

en: Operation "%1$s" already exists.
nl: Bewerking "%1$s" bestaat al.

en: Operation cannot be performed due to unauthorized request.
nl: De bewerking kan niet worden uitgevoerd vanwege een ongeautoriseerd verzoek.

en: Operation details
nl: Bedieningsdetails

en: Operation has no group to operate.
nl: De bewerking heeft geen uitvoeringsgroep.

en: Operation has no template to operate.
nl: De bewerking heeft geen sjabloon om uit te voeren.

en: Operational data
nl: Operationele gegevens

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Operator
nl: Exploitant

en: Operator functions
nl: Operator functies

en: Options
nl: Opties

en: Or
nl: Of

en: Order
nl: Volgorde

en: Order column
nl: Sorteer kolom

en: Original
nl: Origineel

en: Other
nl: Anders

en: Other configuration parameters
nl: Andere configuratie parameters

en: Other parameters
nl: Andere parameters

en: Others
nl: Overige

en: Outgoing traffic statistics on network interface. Returns integer
nl: Uitgaande verkeersstatistieken op de netwerkinterface. Retourneert een geheel getal

en: Output
nl: Uitvoer

en: Overlapping widgets at X:%3$d, Y:%4$d on page #%2$d of dashboard "%1$s".
nl: Overlappende widgets op X:%3$d, Y:%4$d op pagina #%2$d van dashboard "%1$s".

[ctx: item_form]
en: Overridden by
nl: Overschreven door

en: Override
nl: Overschrijven

en: Override item history period
nl: Periode van item geschiedenis overschrijven

en: Override item trend period
nl: Periode van item trend overschrijven

en: Override with name "%1$s" already exists.
nl: Overschrijven met naam "%1$s" bestaat al.

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Owner
nl: Eigenaar

en: PHP LDAP extension missing.
nl: PHP LDAP-extensie ontbreekt.

en: PHP OpenSSL extension missing.
nl: PHP OpenSSL-extensie ontbreekt.

en: PHP bcmath extension missing (PHP configuration parameter --enable-bcmath).
nl: PHP-extensie 'bcmath' ontbreekt (--enable-bcmath).

en: PHP ctype extension missing (PHP configuration parameter --enable-ctype).
nl: PHP-extensie 'ctype' ontbreekt (--enable-ctype).

en: PHP databases support
nl: PHP-databases ondersteuning

en: PHP gd FreeType support
nl: PHP gd FreeType-ondersteuning

en: PHP gd FreeType support missing.
nl: PHP gd FreeType-ondersteuning ontbreekt.

en: PHP gd GIF image support missing.
nl: Ondersteuning voor PHP gd GIF-afbeeldingen ontbreekt.

en: PHP gd GIF support
nl: PHP gd GIF-ondersteuning

en: PHP gd JPEG image support missing.
nl: Ondersteuning voor PHP gd JPEG-afbeeldingen ontbreekt.

en: PHP gd JPEG support
nl: PHP gd JPEG-ondersteuning

en: PHP gd PNG image support missing.
nl: Ondersteuning voor PHP gd PNG-afbeeldingen ontbreekt.

en: PHP gd PNG support
nl: PHP gd PNG-ondersteuning

en: PHP gd extension missing (PHP configuration parameter --with-gd).
nl: PHP gd-extensie ontbreekt (PHP-configuratieparameter --with-gd).

en: PHP gettext extension missing (PHP configuration parameter --with-gettext). Translations will not be available.
nl: PHP gettext-extensie ontbreekt (PHP-configuratieparameter --with-gettext). Er zullen geen vertalingen beschikbaar zijn.

en: PHP libxml extension missing.
nl: PHP-extensie 'libxml' ontbreekt.

en: PHP mbstring extension missing (PHP configuration parameter --enable-mbstring).
nl: PHP-extensie 'mbstring' ontbreekt (--enable-mbstring).

en: PHP option "%1$s"
nl: PHP-optie "%1$s"

en: PHP option "%1$s" must be set to "%2$s"
nl: PHP-optie "%1$s" moet worden ingesteld op "%2$s"

en: PHP session
nl: PHP-sessie

en: PHP session auto start must be disabled (PHP directive "session.auto_start").
nl: Automatisch starten van PHP-sessies dient te zijn uitgeschakeld (PHP-instelling "session.auto_start").

en: PHP session extension missing (PHP configuration parameter --enable-session).
nl: PHP-extensie 'session' ontbreekt (--enable-session).

en: PHP sockets
nl: PHP-sockets

en: PHP sockets extension missing (PHP configuration parameter --enable-sockets).
nl: PHP-sockets extensie ontbreekt (PHP-configuratieparameter --enable-sockets).

en: PHP string function overloading must be disabled.
nl: Overbelasting van de PHP-stringfunctie moet worden uitgeschakeld.

en: PHP version
nl: PHP-versie

en: PHP xmlreader
nl: PHP-xmlreader

en: PHP xmlreader extension missing.
nl: PHP xmlreader-extensie ontbreekt.

en: PHP xmlwriter extension missing.
nl: PHP xmlwriter-extensie ontbreekt.

en: PROBLEM
nl: PROBLEEM

en: PROBLEM event generation mode
nl: PROBLEEM modus voor het genereren van gebeurtenissen

en: PSK identity
nl: PSK-identiteit

en: Page %1$d
nl: Pagina %1$d

en: Page display period
nl: Weergaveperiode van pagina

en: Page received incorrect data
nl: Pagina heeft onjuiste gegevens ontvangen

en: Parameter "%1$s" is deprecated.
nl: Parameter "%1$s" is verouderd.

en: Parameters "esc_step_from" and "esc_step_to" must be set together.
nl: Parameters "esc_step_from" en "esc_step_to" moeten samen worden ingesteld.

en: Parent discovery rules
nl: Regels voor discovery van ouders

en: Parent graphs
nl: Bovenliggende grafieken.

en: Parent host value
nl: Bovenliggende hostwaarde

en: Parent items
nl: Bovenliggende items

en: Parent services
nl: Ouderdiensten

en: Parent templates
nl: Bovenliggende sjablonen

en: Parent triggers
nl: Bovenliggende triggers

en: Parent web scenarios
nl: Bovenliggende webdraaiboeken

en: Parent-child relation conflict in services "%1$s" and "%2$s".
nl: Conflict tussen ouder en kind in services "%1$s" en "%2$s".

en: Parse
nl: Verwerk

en: Parse error
nl: Verwerkings fout

en: Passive
nl: Passief

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (once again)
nl: Wachtwoord (normaals)

en: Password is not mandatory for non internal authentication type.
nl: Wachtwoord is niet verplicht voor niet-interne authenticatietypes.

en: Password must contain
nl: Wachtwoord moet bevatten

en: Password policy
nl: Wachtwoordbeleid

en: Password requirements:
nl: Wachtwoordvereisten:

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste page
nl: Pagina plakken

en: Paste widget
nl: Widget plakken

en: Paste without external links
nl: Plakken zonder externe links

en: Pattern
nl: Patroon

en: Pause operations for suppressed problems
nl: Pauzeer bewerkingen voor onderdrukte problemen

en: Peak memory usage: %1$s
nl: Piek geheugengebruik: %1$s

en: Percent of time the virtual machine is unable to run because it is contending for access to the physical CPU(s), "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: Percentage van de tijd dat de virtuele machine niet kan worden uitgevoerd omdat deze strijdt om toegang tot de fysieke CPU(s), "url" - VMware-service-URL, "uuid" - globale unieke identificatie van de virtuele VMware-machine

en: Percentage of host physical memory that has been consumed, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier
nl: Percentage fysiek geheugen van de host dat is verbruikt, "url" - VMware-service-URL, "uuid" - globale unieke identificatie van de virtuele VMware-machine

en: Percentage of time that the virtual machine was ready, but could not get scheduled to run on the physical CPU, "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware virtual machine global unique identifier, "instance" - CPU instance
nl: Percentage van de tijd dat de virtuele machine gereed was, maar niet kon worden gepland om te worden uitgevoerd op de fysieke CPU, "url" - URL van de VMware-service, "uuid" - Global Unique Identifier van de virtuele VMware-machine, "instance" - CPU-instantie

en: Percentile line (left)
nl: Percentiellijn (links)

en: Percentile line (right)
nl: Percentiellijn (rechts)

en: Performs a DNS query. Returns character string with the required type of information
nl: Voert een DNS-query uit. Retourneert een tekenreeks met het vereiste type informatie

en: Period
nl: Periode

en: Period shift
nl: Periodeverschuiving

en: Period type
nl: Periodetype

en: Periods
nl: Perioden

en: Permissions
nl: Rechten

en: Permissions can be assigned for user groups only.
nl: Machtigingen kunnen alleen aan gebruikersgroepen worden toegewezen.

en: Persian (fa_IR)
nl: Perzisch (fa_IR)

en: Pie
nl: Taartpunt

en: Placing algorithm
nl: Algoritme plaatsen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Play
nl: Afspelen

en: Play sound
nl: Geluid afspelen

en: Please check configuration parameters. If all is correct, press "%1$s" button, or "%2$s" button to change configuration parameters.
nl: Controleer de configuratie parameters aub. Als alles correct is, drukt u op de knop "%1$s" of op de knop "%2$s" om de configuratie parameters te wijzigen.

en: Please confirm that you want to remove all macros.
nl: Bevestig dat u alle macro's wilt verwijderen.

en: Please confirm that you want to remove all value mappings.
nl: Bevestig dat u alle waardetoewijzingen wilt verwijderen.

en: Please create database manually, and set the configuration parameters for connection to this database. Press "%1$s" button when done.
nl: Maak de database handmatig aan en stel de configuratie parameters in voor verbinding met deze database. Druk op de knop "%1$s" als u klaar bent.

en: Please enable "allow_url_fopen" directive.
nl: Schakel de instructie "allow_url_fopen" in.

en: Please select two elements
nl: Selecteer twee elementen

en: Point size
nl: Puntgrootte

en: Points
nl: Punten

en: Polish (pl_PL)
nl: Pools (pl_PL)

en: Populates host inventory field
nl: Vult het host inventaris veld in

en: Port
nl: Poort

en: Port cannot be empty for host interface.
nl: Poort mag niet leeg zijn voor host interface.

en: Port range
nl: Poort bereik

en: Portuguese (pt_BR)
nl: Portugees (pt_BR)

en: Portuguese (pt_PT)
nl: Portugees (pt_PT)

en: Position
nl: Positie

en: Position is ignored for s, uptime and unixtime units.
nl: Positie wordt genegeerd voor s-, uptime- en unixtime-eenheden.

en: Post fields
nl: Post velden

en: Post type
nl: Bericht type

en: Power usage , "url" - VMware service URL, "uuid" - VMware hypervisor global unique identifier, "max" - Maximum allowed power usage
nl: Energieverbruik, "url" - URL van de VMware-service, "uuid" - Globale unieke identificatie van de VMware-hypervisor, "max" - Maximaal toegestaan energieverbruik

en: Power value
nl: Vermogenswaarde

en: Pre-installation summary
nl: Samenvatting vóór installatie

en: Prediction functions
nl: Voorspellingsfuncties

en: Preprocessing
nl: Voorverwerking

en: Preprocessing steps
nl: Voorbewerkingsstappen

en: Prev. time
nl: Vorige tijd

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous day
nl: Vorige dag

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Previous page
nl: Vorige bladzijde

en: Previous value
nl: Vorige waarde

en: Previous week
nl: Vorige week

en: Previous year
nl: Vorig jaar

en: Primary POC cell
nl: Primaire POC cel

en: Primary POC email
nl: Primair POC e-mailadres

en: Primary POC name
nl: Primaire POC naam

en: Primary POC notes
nl: Primaire POC aantekeningen

en: Primary POC phone A
nl: Primaire POC telefoon A

en: Primary POC phone B
nl: Primaire POC telefoon B

en: Primary POC screen name
nl: Primaire POC schermnaam

en: Privacy passphrase
nl: Privacy-wachtwoord

en: Private
nl: Privaat

en: Private key file
nl: Privé sleutelbestand

en: Privilege level
nl: Privilege niveau

en: Problem
nl: Probleem

en: Problem created
nl: Probleem gecreëerd

en: Problem display
nl: Probleemweergave

en: Problem expression
nl: Probleemuitdrukking

en: Problem hosts
nl: Probleem hosts

en: Problem is not suppressed
nl: Het probleem is niet onderdrukt

en: Problem is suppressed
nl: Het probleem is onderdrukt

en: Problem on
nl: Probleem aan

en: Problem recovery
nl: Probleemherstel

en: Problem resolved
nl: Probleem opgelost

en: Problem tags
nl: Probleemtags

en: Problem update
nl: Probleem update

en: Problems
nl: Problemen

en: Problems by severity
nl: Probleem volgens ernst

en: Process CPU utilization percentage. Returns float
nl: Proces CPU gebruikspercentage. Geeft komma getal weer

en: Process tags
nl: Verwerk tags

en: Profile
nl: Profiel

en: Prometheus pattern
nl: Prometheus patroon

en: Prometheus to JSON
nl: Prometheus naar JSON

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Provided URL "%1$s" is invalid.
nl: Opgegeven URL "%1$s" is ongeldig.

en: Proxies
nl: Proxy's

en: Proxy "%1$s" already exists.
nl: Proxy "%1$s" bestaat al.

en: Proxy "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
nl: Proxy "%1$s" voor host "%2$s" bestaat niet.

en: Proxy "%1$s" is used by action "%2$s".
nl: Proxy "%1$s" wordt gebruikt door actie "%2$s".

en: Proxy "%1$s" is used by discovery rule "%2$s".
nl: Proxy "%1$s" wordt gebruikt door detectieregel "%2$s".

en: Proxy added
nl: Proxy toegevoegd

en: Proxy address
nl: Proxy adres

en: Proxy deleted | Proxies deleted
nl[0]: Proxy verwijderd
nl[1]: Proxy verwijderd

en: Proxy mode
nl: Proxy modus

en: Proxy name
nl: Proxy naam

en: Proxy updated
nl: Proxy bijgewerkt

en: Public
nl: Openbaar

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Public key file
nl: Openbaar sleutelbestand

en: Quarter
nl: Kwartaal

en: Quarterly
nl: Per kwartaal

en: Query fields
nl: Query velden

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Queue details
nl: Wachtrij details

en: Queue overview
nl: Overzicht van wachtrijen

en: Queue overview by proxy
nl: Wachtrijoverzicht via proxy

en: RESOLVED
nl: OPGELOST

en: Raw data
nl: Ruwe data

en: Raw post
nl: Ruwe post

en: Read
nl: Lezen

en: Read-only
nl: Alleen lezen

en: Read-only access to services
nl: Alleen-lezen toegang tot services

en: Read-only access to services with tag
nl: Alleen-lezen toegang tot services met tag

en: Read-write
nl: Lees-schrijf

en: Read-write access to services
nl: Lees-schrijftoegang tot services

en: Read-write access to services with tag
nl: Lees-schrijftoegang tot services met tag

en: Reads modbus data. Returns various types
nl: Leest Modbus-gegevens. Retourneert verschillende typen

en: Received value
nl: Ontvangen waarde

en: Recent problems
nl: Recente problemen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipient already exists.
nl: Ontvanger bestaat al.

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Recovery
nl: Herstel

en: Recovery expression
nl: Herstel expressie

en: Recovery expression syntax error.
nl: Syntaxisfout van herstelexpressie.

en: Recovery operations
nl: Hersteloperaties

en: Recovery time
nl: Hersteltijd

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refresh interval
nl: Vernieuwingsinterval

en: Regenerate
nl: Regenereer

en: Regenerate selected API token? Previously generated token will become invalid.
nl: Geselecteerd API-token opnieuw genereren? Een eerder gegenereerd token wordt ongeldig.

en: Regular
nl: Normaal

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Regular expression "%1$s" already exists.
nl: Reguliere expressie "%1$s" bestaat al.

en: Regular expression added
nl: Reguliere expressie toegevoegd

en: Regular expression deleted | Regular expressions deleted
nl[0]: Reguliere expressie verwijderd
nl[1]: Reguliere expressie verwijderd

en: Regular expression must be a string
nl: Reguliere expressie moet een tekenreeks zijn

en: Regular expression updated
nl: Reguliere expressie bijgewerkt

en: Regular expressions
nl: Reguliere expressie

en: Related reports
nl: Gerelateerde rapporten

en: Release to create a widget.
nl: Laat los om een widget te maken.

en: Remember me for 30 days
nl: Onthoud mij gedurende 30 dagen

en: Remote command
nl: Remote commando

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all
nl: Verwijder alles

en: Remove domain name
nl: Domeinnaam verwijderen

en: Remove from favorites
nl: Verwijder van favorieten

en: Remove from host group
nl: Verwijderen uit hostgroep

en: Remove from host groups
nl: Verwijderen uit host groepen

en: Remove host
nl: Host verwijderen

[ctx: screen reader]
en: Remove, %1$s
nl: Verwijder, %1$s

en: Removed
nl: Verwijderd

[ctx: screen reader]
en: Removed, %1$s
nl: Verwijderd, %1$s

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Repeat on
nl: Herhaal op

en: Repeats
nl: Herhaald

en: Replace
nl: Vervang

en: Replace dependencies
nl: Vervang afhankelijkheden

en: Replacement
nl: Vervanging

en: Report "%1$s" already exists.
nl: Rapport "%1$s" bestaat al.

en: Report generated by other users will be changed to the current user.
nl: Rapporten gegenereerd door andere gebruikers worden gewijzigd naar de huidige gebruiker.

en: Report generating test failed.
nl: Test voor het genereren van rapporten is mislukt.

en: Report generating test successful.
nl: Rapport genererende test succesvol.

en: Report is currently generated by "%1$s".
nl: Het rapport wordt momenteel gegenereerd door "%1$s".

en: Report sending failed for: %1$s.
nl: Verzenden van rapport mislukt voor: %1$s.

en: Report was successfully sent to: %1$s.
nl: Het rapport is succesvol verzonden naar: %1$s.

en: Reporting period
nl: Verslagperiode

en: Reports
nl: Reporten

en: Request body
nl: Vraag inhoud

en: Request body type
nl: Inhoudstype opvragen

en: Request sent successfully
nl: Verzoek succesvol verzonden

en: Request type
nl: Aanvraag type

en: Required
nl: Vereist

en: Required host permissions
nl: Vereiste host rechten

en: Required performance (vps)
nl: Vereiste prestaties (vps)

en: Required performance of the Zabbix server, in new values per second expected.
nl: Vereiste prestaties van de Zabbix server, in nieuwe verwachte waarden per seconde.

en: Required server performance, new values per second
nl: Vereiste server prestaties, nieuwe waarden per seconde

en: Required status codes
nl: Vereiste statuscodes

en: Required string
nl: Vereiste tekenreeks

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Reset all fields to default values?
nl: Alle velden terugzetten naar standaardwaarden?

en: Reset confirmation
nl: Bevestiging opnieuw instellen

en: Reset defaults
nl: Standaardwaarden opnieuw instellen

en: Reset to initial view
nl: Terugzetten naar beginweergave

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Resolved by
nl: Opgelost door

en: Resolved by correlation rule "%1$s".
nl: Opgelost door correlatieregel "%1$s".

en: Resolved by correlation rule.
nl: Opgelost door correlatieregel.

en: Resolved by inaccessible user.
nl: Opgelost door ontoegankelijke gebruiker.

en: Resolved by user "%1$s".
nl: Opgelost door gebruiker "%1$s".

en: Resource
nl: Bron

en: Response
nl: Reactie

en: Response code
nl: Reactiecode

en: Response time
nl: Reactietijd

en: Response type: JSON
nl: Type reactie: JSON

en: Response type: String
nl: Type reactie: String

en: Result
nl: Resultaat

en: Result converted to %1$s
nl: Resultaat omgezet naar %1$s

en: Result is FALSE
nl: Het resultaat is ONWAAR

en: Result is TRUE
nl: Resultaat is WAAR

en: Result type
nl: Resultaat type

en: Result with value map applied
nl: Resultaat met waardekaart toegepast

en: Retrieve mode
nl: Ophaalmodus

en: Retrieving contents of a file. Returns text
nl: Inhoud van een bestand ophalen. Retourneert tekst

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Return a JSON array with LLD macros describing the MBean objects or their attributes. Can be used for LLD.
nl: Retourneer een JSON-array met LLD-macro's die de MBean-objecten of hun attributen beschrijven. Kan gebruikt worden voor LLD.

en: Return a JSON array with MBean objects or their attributes. Compared to jmx.discovery it does not define LLD macros. Can be used for LLD.
nl: Retourneer een JSON-array met MBean-objecten of hun attributen. Vergeleken met jmx.discovery definieert het geen LLD-macro's. Kan gebruikt worden voor LLD.

en: Return first column of the first row of the SQL query result.
nl: Retourneert de eerste kolom van de eerste rij van het SQL-query resultaat.

en: Return value of an attribute of MBean object.
nl: Retourwaarde van een attribuut van het MBean-object.

en: Returns 4-digit string containing octal number with Unix permissions
nl: Retourneert een tekenreeks van 4 cijfers met een octaal getal met Unix machtigingen

en: Returns ICMP ping response time in seconds. Example: 0.02
nl: Retourneert de ICMP ping responstijd in seconden. Voorbeeld: 0.02

en: Returns a JSON array describing the host network interfaces configured in Zabbix. Can be used for LLD.
nl: Geeft een JSON-array die de host netwerkinterfaces beschrijft terug die zijn geconfigureerd in Zabbix. Kan gebruikt worden voor LLD.

en: Returns a JSON object containing Zabbix server or proxy internal metrics.
nl: Geeft een JSON object met interne statistieken weer van de Zabbix-server of proxy.

en: Returns availability of a particular type of checks on the host. Value of this item corresponds to availability icons in the host list. Valid types are: agent, snmp, ipmi, jmx.
nl: Geeft de beschikbaarheid van een bepaald type cheques op de host weer. De waarde van dit item komt overeen met de beschikbaarheids pictogrammen in de host lijst. Geldige typen zijn: agent, snmp, ipmi, jmx.

en: Returns current maintenance status of the host.
nl: Geeft de huidige onderhoudsstatus terug van de host.

en: Returns information associated with Zabbix Java gateway. Valid params are: ping, version.
nl: Geeft informatie die is gekoppeld aan de Zabbix Java-gateway terug. Geldige parameters zijn: ping, versie.

en: Returns number of TCP sockets that match parameters. Returns integer
nl: Geeft het aantal TCP-sockets dat overeenkomt met parameters weer. Geeft een geheel getal terug

en: Returns number of UDP sockets that match parameters. Returns integer
nl: Geeft het aantal UDP-sockets weer dat overeenkomt met de parameters. Geeft een geheel getal weer

en: Returns percentage of lost ICMP ping packets.
nl: Geeft het percentage verloren ICMP pingpakketten weer.

en: Revert changes
nl: Wijzigingen terugdraaien

en: Right
nl: Recht

en: Right Y
nl: Rechts Y

en: Right trim
nl: Rechter trim

en: Role
nl: Rol

en: Romanian (ro_RO)
nl: Roemeens (ro_RO)

en: Root cause
nl: Oorzaak

en: Rows
nl: Rijen

en: Rows per page
nl: Rijen per pagina

en: Rules
nl: Regels

en: Run script "%1$s" on Zabbix server
nl: Voer script "%1$s" uit op de Zabbix server

en: Run script "%1$s" on current host
nl: Voer script "%1$s" uit op de huidige host

en: Run script "%1$s" on host groups
nl: Voer script "%1$s" uit op host groepen

en: Run script "%1$s" on hosts
nl: Voer script "%1$s" uit op hosts

en: Run specified command on the host. Returns text result of the command; 1 - with mode as nowait (regardless of command result)
nl: Voer de opgegeven opdracht uit op de host. Geeft het tekstresultaat van de opdracht terug; 1 - met modus als nowait (ongeacht het opdracht resultaat)

en: SAML settings
nl: SAML instellingen

en: SLA "%1$s" SLO must have no more than 4 fractional digits.
nl: SLA "%1$s" SLO mag niet meer dan 4 gedeeltelijke cijfers bevatten.

en: SLA "%1$s" already exists.
nl: SLA "%1$s" bestaat al.

en: SLA created
nl: SLA gemaakt

en: SLA deleted | SLAs deleted
nl[0]: SLA verwijderd
nl[1]: SLA's verwijderd

en: SLA disabled | SLAs disabled
nl[0]: SLA uitgeschakeld
nl[1]: SLA's uitgeschakeld

en: SLA enabled | SLAs enabled
nl[0]: SLA ingeschakeld
nl[1]: SLA's ingeschakeld

en: SLA is disabled.
nl: SLA is uitgeschakeld.

en: SLA report
nl: SLA rapport

en: SLA updated
nl: SLA bijgewerkt

en: SLA with ID "%1$s" is not available.
nl: SLA met ID "%1$s" is niet beschikbaar.

en: SMTP email
nl: SMTP Email

en: SMTP helo
nl: SMTP Groet

en: SMTP server
nl: SMTP Server

en: SMTP server port
nl: SMTP serverpoort

en: SNMP community
nl: SNMP gemeenschap

en: SNMP trap key is invalid.
nl: SNMP trap sleutel is ongeldig.

en: SNMP version
nl: SNMP versie

en: SNMPv%1$d
nl: SNMPv %1$d

en: SP entity ID
nl: SP entiteits ID

en: SP name ID format
nl: SP naam ID formaat

en: SQL count: %1$s (selects: %2$s | executes: %3$s)
nl: SQL aantal: %1$s (selecteert: %2$s | voert uit: %3$s)

en: SQL statement execution has failed "%1$s"
nl: Uitvoering van SQL instructie is mislukt "%1$s"

en: SQL statement execution has failed "%1$s".
nl: Uitvoering van SQL instructie is mislukt "%1$s".

en: Script name
nl: Script naam

en: Select
nl: Selecteer

en: Send message
nl: Verzend bericht

en: Send to
nl: Verzend aan

en: Service deleted | Services deleted
nl[0]: Service verwijderd
nl[1]: Services verwijderd

en: Service updated
nl: Service bijgewerkt

en: Show
nl: Toon

en: Show details
nl: Toon details

en: Show lines
nl: Toon lijnen

en: Show selected
nl: Toon geselecteerde

en: Show triggers
nl: Toon triggers

en: Show working time
nl: Toon werktijd

en: Simple
nl: Simpel

en: Simple graph
nl: Simpel grafiek

en: Sort order (0->999)
nl: Sorteer orde (0->999)

en: Source
nl: Bron

en: Status only
nl: Status alleen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: TRUE
nl: WAAR

en: Tag
nl: Etiket

en: Template linkage
nl: Template verbindingen

en: Text
nl: Tekst

en: Till
nl: Tot

en: Time
nl: Tijd

en: Time period
nl: Tijd periode

en: Time type
nl: Tijd type

en: Timestamp
nl: Tijdsstempel

en: Top
nl: boven

en: Total
nl: Totaal

en: Trigger added
nl: Trigger toegevoegd

en: Trigger deleted
nl: Trigger verwijderd

en: Trigger overview
nl: Triggers overzicht

en: Trigger updated
nl: trigger bijgewerkt

en: Triggers
nl: triggers

en: Triggers deleted
nl: Triggers verwijderd

en: Triggers top 100
nl: Trigger top 100

en: Tue
nl: Di

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Two items ("%1$s" and "%2$s") cannot populate one host inventory field "%3$s", this would lead to a conflict.
nl: Twee items ("%1$s" en "%2$s") kunnen niet beiden het host inventory veld "%3$s" vullen, dit zal conflicteren.

en: Type (Full details)
nl: Type (Volledige details)

en: Type of calculation
nl: Type van de berekening

en: Type of information
nl: Type informatie

en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

en: URL (after login)
nl: URL (na de login)

en: Ukrainian (uk_UA)
nl: Oekraïens (uk_UA)

en: Unable to select configuration.
nl: Kan de configuratie niet selecteren.

en: Unacknowledged PROBLEM events
nl: Niet bevestigde PROBLEM gebeurtenissen

en: Unacknowledged only
nl: Alleen niet bevestigd

en: Unblock selected users?
nl: Deblokeer de geselecteerde gebruikers?

en: Units
nl: Eenheden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown action
nl: Onbekende actie

en: Unknown host item, no such item in selected host
nl: Onbekend host item, het item bestaat niet voor de geselecteerde host

en: Unknown host, no such host present in system
nl: Onbekende host, de host bestaat niet in het systeem

en: Unknown interface type.
nl: Onbekend interface type.

en: Unknown resource
nl: Onbekende bron

en: Unknown value type
nl: Onbekend waarde type

en: Unlink
nl: Ontkoppelen

en: Unlink and clear
nl: Ontkoppelen en opschonen

en: Unlink from template
nl: Ontkoppel van template

en: Unlink from templates
nl: Ontkoppel van templates

en: Unmute
nl: Geluid aan

en: Unsupported import file extension "%1$s".
nl: File extensie "%1$s" is niet ondersteund bij importeren.

en: Unsupported import format "%1$s".
nl: Niet ondersteund import formaat "%1$s".

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update existing
nl: Bestaande bijwerken

en: Update interval
nl: Bijwerk interval

en: Upper level maps
nl: Kaarten op hoger liggend niveau

en: Use if severity
nl: Gebruiks als severity

en: Used in actions
nl: Gebruikt in acties

en: User
nl: Gebruiker

en: User added
nl: Gebruikers toegevoegd

en: User deleted | Users deleted
nl[0]: Gebruiker verwijderd

en: User group
nl: Gebruikers groep

en: User group "%1$s" is used in script "%2$s".
nl: Gebruikers groep "%1$s" wordt gebruikt in script "%2$s".

en: User group for database down message
nl: Gebruikers groep voor "database down" meldingen

en: User groups
nl: Gebruikers groepen

en: User is not allowed to delete himself.
nl: Gebruiker mag zichzelf niet verwijderen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User password
nl: Gebruikerswachtwoord

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User type
nl: Gebruikerstype

en: User updated
nl: Gebruiker bijgewerkt

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Value
nl: Waarde

en: Value map
nl: Waarde afbeelding

en: Value mapping
nl: Waarde afbeeldingen

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical align
nl: Verticale uitlijning

en: Visible name
nl: Zichbare naam

en: Visible name cannot be empty if host name is missing.
nl: Zichbare naam mag niet leeg zijn als de hostnaam leeg is.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: When active
nl: Wanneer actief

en: Width
nl: Breedte

en: Working time
nl: Werktijd

en: Y axis MAX value
nl: Y-as MAX waarde

en: Y axis MIN value
nl: Y lijn MIN waarde

en: Y axis side
nl: Y lijn zijde

en: Year
nl: Jaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes
nl: Ja

en: You are not able to choose some of the languages, because locales for them are not installed on the web server.
nl: Je kunt een aantal talen niet selecteren omdat de locales hiervoor ontbreken op de webserver.

en: You must login to view this page.
nl: Je moet inloggen om deze pagina te bekijken.

en: Zabbix agent
nl: ZABBIX agent

en: Zabbix agent (active)
nl: ZABBIX agent (actief)

en: Zabbix internal
nl: ZABBIX intern

en: Zabbix server is running
nl: Zabbix server is actief

en: Zabbix server name
nl: Zabbix server naam

en: all
nl: alle

en: as Blue
nl: als Blauw

en: as Green
nl: als Groen

en: as Red
nl: als Rood

en: avg
nl: gmd

en: days
nl: dagen

en: default
nl: standaard

en: host group
nl: host groep

en: icon
nl: icoon

en: image
nl: afbeelding

en: last
nl: laatste

[ctx: week of month]
en: last
nl: laatste

en: map
nl: kaart

en: no data
nl: geen data

en: not in
nl: niet in

en: not selected
nl: niet geselecteerd

en: on
nl: op

en: other
nl: andere

en: short description
nl: korte beschrijving

en: show icon mappings
nl: Laat icon mappings zien

en: template ID "%1$s" is passed %2$s times
nl: template ID "%1$s" is %2$s keer verwerkt

en: unknown
nl: onbekend

en: value
nl: waarde
