kde 49i410 - en to bs translation catalogue (7 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
bs: sutra

[ctx: this day]
en: today
bs: danas

[ctx: the day before today]
en: yesterday
bs: jučer

[ctx: the week after this week]
en: next week
bs: sljedeće sedmice

[ctx: the month after this month]
en: next month
bs: sljedećeg mjeseca

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
bs: &Kreni

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bs: Glavna alatna traka
