zanshin - en to ca@valencia translation catalogue (115 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
ca@valencia: demà

[ctx: this day]
en: today
ca@valencia: hui

[ctx: the day before today]
en: yesterday
ca@valencia: ahir

[ctx: the week after this week]
en: next week
ca@valencia: setmana vinent

[ctx: the month after this month]
en: next month
ca@valencia: mes vinent

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
ca@valencia: Seleccioneu o creeu un recurs que utilitze l'aplicació per a emmagatzemar i consultar les tasques pendents.

en: Add resource
ca@valencia: Afig un recurs

en: Remove resource
ca@valencia: Elimina el recurs

en: Configure resource...
ca@valencia: Configura el recurs...

en: Multiple Agent Deletion
ca@valencia: Supressió múltiple d'agents

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir la instància seleccionada de l'agent?

en: Could not find a collection to store the task into!
ca@valencia: No s'ha pogut trobar una col·lecció per a emmagatzemar-hi la tasca!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
ca@valencia: No s'ha pogut associar «%1», és un antecessor de «%2»

en: Cannot add task %1
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la tasca %1

en: Cannot remove task %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar la tasca %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
ca@valencia: No s'ha pogut promoure la tasca %1 per a ser un projecte

en: Cannot modify task %1
ca@valencia: No s'ha pogut modificar la tasca %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
ca@valencia: No s'ha pogut moure la tasca %1 com a una subtasca de %2

en: Cannot deparent task %1 from its parent
ca@valencia: No s'ha pogut dissociar la tasca %1 del seu parent

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
ca@valencia: No s'ha pogut afegir el projecte %1 en l'origen de dades %2

en: Cannot add context %1
ca@valencia: No s'ha pogut afegir el context %1

en: Cannot remove project %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el projecte %1

en: Cannot remove context %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el context %1

en: Inbox
ca@valencia: Safata d'entrada

en: Workday
ca@valencia: Jornada laboral

en: Projects
ca@valencia: Projectes

en: All Tasks
ca@valencia: Totes les tasques

en: Cannot modify project %1
ca@valencia: No s'ha pogut modificar el projecte %1

en: Cannot modify context %1
ca@valencia: No s'ha pogut modificar el context %1

en: Cannot add %1 to project %2
ca@valencia: No s'ha pogut afegir %1 en el projecte %2

en: Cannot add %1 to context %2
ca@valencia: No s'ha pogut afegir %1 al context %2

en: Cannot move %1 to Inbox
ca@valencia: No s'ha pogut moure %1 a la safata d'entrada

en: Cannot move task %1 to Inbox
ca@valencia: No s'ha pogut moure la tasca %1 a la safata d'entrada

en: Cannot update task %1 to Workday
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la tasca %1 a la jornada laboral

en: Cannot modify source %1
ca@valencia: No s'ha pogut modificar l'origen %1

en: Cannot add task %1 in context %2
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la tasca %1 al context %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar la tasca %1 del context %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
ca@valencia: No s'ha pogut modificar la tasca %1 al context %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
ca@valencia: No s'ha pogut dissociar la tasca %1 del seu parent

en: Cannot add task %1 in Inbox
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la tasca %1 en la safata d'entrada

en: Cannot remove task %1 from Inbox
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar la tasca %1 de la safata d'entrada

en: Cannot modify task %1 in Inbox
ca@valencia: No s'ha pogut modificar la tasca %1 en la safata d'entrada

en: Cannot add task %1 in project %2
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la tasca %1 en el projecte %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar la tasca %1 del projecte %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
ca@valencia: No s'ha pogut modificar la tasca %1 en el projecte %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
ca@valencia: No s'ha pogut moure la tasca %1 com a una subtasca de %2

en: Cannot update task %1 to 'not running'
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la tasca %1 a «no s'està executant»

en: Cannot update task %1 to 'running'
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la tasca %1 a «s'està executant»

en: Cannot add task %1 in Workday
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la tasca %1 a la jornada laboral

en: Cannot remove task %1 from Workday
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar la tasca %1 de la jornada laboral

en: Cannot modify task %1 in Workday
ca@valencia: No s'ha pogut modificar la tasca %1 a la jornada laboral

en: Move Task
ca@valencia: Mou la tasca

en: New Project
ca@valencia: Projecte nou

en: New Context
ca@valencia: Context nou

en: Remove Page
ca@valencia: Elimina la pàgina

en: Previous Page
ca@valencia: Pàgina anterior

en: Next Page
ca@valencia: Pàgina següent

en: Go to Page...
ca@valencia: Ves a la pàgina...

en: Add a context
ca@valencia: Afig un context

en: Delete Project
ca@valencia: Suprimix el projecte

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir el projecte «%1», amb totes les seues accions?

en: Delete Context
ca@valencia: Suprimix el context

en: Do you really want to delete the context '%1'?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir el context «%1»?

en: Use as Default Source
ca@valencia: Utilitza com a origen predeterminat

en: Configure %1...
ca@valencia: Configura %1...

en: Add Attachment
ca@valencia: Afig un adjunt

en: Never
ca@valencia: Mai

en: Daily
ca@valencia: Diàriament

en: Weekly
ca@valencia: Setmanalment

en: Monthly
ca@valencia: Mensualment

en: Yearly
ca@valencia: Anualment

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
ca@valencia: Data de &venciment

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
ca@valencia: Fet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
ca@valencia: Afig un adjunt...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
ca@valencia: Elimina l'adjunt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
ca@valencia: Selecciona per av&ui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
ca@valencia: &Recurrència

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
ca@valencia: D&ata d'inici

en: Sort by title
ca@valencia: Ordena per títol

en: Sort by date
ca@valencia: Ordena per data

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
ca@valencia: Filtre...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
ca@valencia: Ordena en ordre descendent

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
ca@valencia: Ordena en ordre ascendent

en: Project: %1
ca@valencia: Projecte: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
ca@valencia: Afig un projecte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
ca@valencia: Nom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
ca@valencia: Origen

en: Type and press enter to add a task
ca@valencia: Escriure i prémer «Retorn» per a afegir una tasca

en: New Task
ca@valencia: Tasca nova

en: Remove Task
ca@valencia: Elimina la tasca

en: Promote Task as Project
ca@valencia: Promou la tasca com a projecte

en: Show done tasks
ca@valencia: Mostra les tasques fetes

en: Show future tasks
ca@valencia: Mostra les tasques futures

en: Start Now
ca@valencia: Inicia ara

en: Type and press enter to add an item
ca@valencia: Escriure i prémer «Retorn» per a afegir un element

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir els elements seleccionats i els seus fills?

en: Do you really want to delete the selected items?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir els elements seleccionats?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir la tasca seleccionada i les seues filles?

en: Delete Tasks
ca@valencia: Suprimix les tasques

en: Quick Select Dialog
ca@valencia: Diàleg de selecció ràpida

en: You can start typing to filter the list of available pages
ca@valencia: Podeu començar a teclejar per a filtrar la llista de projectes

en: Path: %1
ca@valencia: Camí: %1

en: Zanshin Running Task Banner
ca@valencia: Rètol d'execució de tasques de Zanshin

en: Stop
ca@valencia: Para

en: Zanshin Tasks
ca@valencia: Tasques de Zanshin

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
ca@valencia: Una aplicació per a tindre les coses fetes que ajuda a mantindre la calma com l'aigua

en: Lead Developer
ca@valencia: Desenvolupador principal

en: Developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: Sources
ca@valencia: Fonts

en: Pages
ca@valencia: Pàgines

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ca@valencia: &Ves

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
ca@valencia: &Quadros

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Add "%1" to your todo list
ca@valencia: Afig «%1» a la vostra llista de tasques pendents
