zanshin - en to eo translation catalogue (113 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
eo: Agordi

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
eo: Bonvolu elekti aŭ krei rimedon, kiu estos uzata de la aplikaĵo por konservi kaj pridemandi ĝiajn TODO-ojn.

en: Add resource
eo: Aldoni rimedon

en: Remove resource
eo: Forigi rimedon

en: Configure resource...
eo: Agordi rimedon...

en: Multiple Agent Deletion
eo: Multobla Agentoforigo

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la elektitajn agentinstancojn?

en: Could not find a collection to store the task into!
eo: Ne eblis trovi kolekton por konservi la taskon!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
eo: Ne eblis asocii '%1', ĝi estas praulo de '%2'

en: Cannot add task %1
eo: Ne povas aldoni taskon %1

en: Cannot remove task %1
eo: Ne povas forigi taskon %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
eo: Ne povas reklami taskon %1 kiel projekton

en: Cannot modify task %1
eo: Ne povas modifi taskon %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
eo: Ne povas movi taskon %1 kiel subtaskon de %2

en: Cannot deparent task %1 from its parent
eo: Ne povas forigi la taskon %1 de sia patro

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
eo: Ne povas aldoni projekton %1 en datumfonto %2

en: Cannot add context %1
eo: Ne povas aldoni kuntekston %1

en: Cannot remove project %1
eo: Ne povas forigi projekton %1

en: Cannot remove context %1
eo: Ne povas forigi kuntekston %1

en: Inbox
eo: Enirkesto

en: Workday
eo: Labortago

en: Projects
eo: Projektoj

en: Contexts
eo: Kuntekstoj

en: All Tasks
eo: Ĉiuj Taskoj

en: Cannot modify project %1
eo: Ne povas modifi projekton %1

en: Cannot modify context %1
eo: Ne povas modifi kuntekston %1

en: Cannot add %1 to project %2
eo: Ne povas aldoni %1 al projekto %2

en: Cannot add %1 to context %2
eo: Ne povas aldoni %1 al kunteksto %2

en: Cannot move %1 to Inbox
eo: Ne povas movi %1 al Enirkesto

en: Cannot move task %1 to Inbox
eo: Ne povas movi taskon %1 al Enirkesto

en: Cannot update task %1 to Workday
eo: Ne povas ĝisdatigi taskon %1 al Labortago

en: Cannot modify source %1
eo: Ne povas modifi fonton %1

en: Cannot add task %1 in context %2
eo: Ne povas aldoni taskon %1 en kunteksto %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
eo: Ne povas forigi taskon %1 el kunteksto %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
eo: Ne povas modifi taskon %1 en kunteksto %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
eo: Ne povas disigi taskon %1 de ĝia patro

en: Cannot add task %1 in Inbox
eo: Ne povas aldoni taskon %1 en Enirkesto

en: Cannot remove task %1 from Inbox
eo: Ne povas forigi taskon %1 el Enirkesto

en: Cannot modify task %1 in Inbox
eo: Ne povas modifi taskon %1 en Enirkesto

en: Cannot add task %1 in project %2
eo: Ne povas aldoni taskon %1 en projekto %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
eo: Ne povas forigi taskon %1 de projekto %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
eo: Ne povas modifi taskon %1 en projekto %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
eo: Ne povas movi taskon %1 kiel subtaskon de %2

en: Cannot update task %1 to 'not running'
eo: Ne povas ĝisdatigi taskon %1 al 'ne funkcias'

en: Cannot update task %1 to 'running'
eo: Ne povas ĝisdatigi taskon %1 al 'kuranta'

en: Cannot add task %1 in Workday
eo: Ne povas aldoni taskon %1 en Labortago

en: Cannot remove task %1 from Workday
eo: Ne povas forigi taskon %1 de Labortago

en: Cannot modify task %1 in Workday
eo: Ne povas modifi taskon %1 en Labortago

en: Move Task
eo: Movi Taskon

en: New Project
eo: Nova Projekto

en: New Context
eo: Nova Kunteksto

en: Remove Page
eo: Forigi Paĝon

en: Previous Page
eo: Antaŭa Paĝo

en: Next Page
eo: Sekva Paĝo

en: Go to Page...
eo: Iri al Paĝo...

[ctx: @title:window]
en: Add a context
eo: Aldoni kuntekston

en: Delete Project
eo: Forigi Projekton

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la projekton '%1', kun ĉiuj ĝiaj agoj?

en: Delete Context
eo: Forigi Kuntekston

en: Do you really want to delete the context '%1'?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la kuntekston '%1'?

en: Use as Default Source
eo: Uzi kiel Defaŭlta Fonto

en: Configure %1...
eo: Agordi %1...

en: Add Attachment
eo: Aldoni Aldonaĵon

en: Never
eo: Neniam

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Monthly
eo: Monata

en: Yearly
eo: Ĉiujare

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
eo: Redaktoro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
eo: &Limdato

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
eo: Farita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
eo: Aldoni Aldonaĵon...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
eo: Forigi Aldonaĵon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
eo: Elek&ti por Hodiaŭ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
eo: &Ripeto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
eo: Komenc&a dato

en: Sort by title
eo: Ordigi laŭ titolo

en: Sort by date
eo: Ordigi laŭ dato

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
eo: Filtrilo...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
eo: Ordigi en malkreskanta ordo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
eo: Ordigi laŭ kreskanta ordo

en: Project: %1
eo: Projekto: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
eo: Aldoni projekton

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
eo: Nomo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
eo: Fonto

[ctx: @info:placeholder]
en: Type and press enter to add a task
eo: Tajpu kaj premu enter por aldoni taskon

en: New Task
eo: Nova Tasko

en: Remove Task
eo: Forigi Taskon

en: Promote Task as Project
eo: Antaŭenigi Taskon kiel Projekton

en: Show done tasks
eo: Montri faritajn taskojn

en: Show future tasks
eo: Montri estontajn taskojn

en: Start Now
eo: Komenci Nun

en: Type and press enter to add an item
eo: Tajpu kaj premu enter por aldoni eron

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la elektitajn erojn kaj iliajn infanojn?

en: Do you really want to delete the selected items?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la elektitajn erojn?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la elektitan taskon kaj ĉiujn ĝiajn filojn?

en: Delete Tasks
eo: Forigi Taskojn

[ctx: @title:window]
en: Quick Select Dialog
eo: Rapida Elekta Dialogo

en: You can start typing to filter the list of available pages
eo: Vi povas komenci tajpi por filtri la liston de disponeblaj paĝoj

en: Path: %1
eo: Vojo: %1

[ctx: @title:window]
en: Zanshin Running Task Banner
eo: Zanshin Standardo por Rulanta Tasko

en: Stop
eo: Halti

en: Zanshin Tasks
eo: Zanshin Taskoj

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
eo: Apliko Getting Things Done, kiu celas akiri vian menson kiel akvo

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
eo: Kopirajto 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>

en: Lead Developer
eo: Ĉefa Programisto

en: Developer
eo: Ellaboranto

en: Sources
eo: Fontoj

en: Pages
eo: Paĝoj

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
eo: &Iri

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
eo: &Paneloj

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa Ilobreto

en: Add "%1" to your todo list
eo: Aldoni "%1" al via listo
