zanshin - en to ia translation catalogue (113 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ia: Configura

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
ia: Pro favor delige o crea un ressource le qual essera usate per le application per immagasinar e demandar su Actiones de Facer (TODOs).

en: Add resource
ia: Adde ressource

en: Remove resource
ia: Remove ressource

en: Configure resource...
ia: Configura ressource...

en: Multiple Agent Deletion
ia: Deletion multiple de agente

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
ia: Tu vermente vole deler le instantias de agente seligite?

en: Could not find a collection to store the task into!
ia: Non poteva trovar un collection ubi immagazinar le carga!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
ia: Non poteva associar '%1', il es un ancestre de '%2'

en: Cannot add task %1
ia: Non pote adder carga %1

en: Cannot remove task %1
ia: Il non pote remover carga %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
ia: Non pote promover carga %1 a esser un projecto

en: Cannot modify task %1
ia: Non pote modificar carga %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
ia: Non pote mover carga %1 a sub-carga de %2

en: Cannot deparent task %1 from its parent
ia: Non pote distaccar carga %1 ex su genitor

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
ia: Non pote adder projecto %1 in dataSource (fonte da datos) %2

en: Cannot add context %1
ia: Non pote adder contexto %1

en: Cannot remove project %1
ia: Non pote remover projecto %1

en: Cannot remove context %1
ia: Non pote remover contexto %1

en: Inbox
ia: Cassa de ingresso

en: Workday
ia: Die de labor

en: Projects
ia: Projectos

en: Contexts
ia: Contextos

en: All Tasks
ia: Omne cargas

en: Cannot modify project %1
ia: Non pote modificar projecto %1

en: Cannot modify context %1
ia: Non pote modificar contexto %1

en: Cannot add %1 to project %2
ia: Non pote adder %1 a projecto %2

en: Cannot add %1 to context %2
ia: Non pote adder %1 a contexto %2

en: Cannot move %1 to Inbox
ia: Non pote mover %1 a cassa de entrata

en: Cannot move task %1 to Inbox
ia: Non pote mover carga %1 a cassa de entrata

en: Cannot update task %1 to Workday
ia: Non pote actualisar carga %1 a  Die de Labor

en: Cannot modify source %1
ia: Non pote modificar fonte %1

en: Cannot add task %1 in context %2
ia: Non pote adder carga %1 in contexto %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
ia: Non pote remover carga %1 ex contexto %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
ia: Non pote modificar carga %1 in contexto %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
ia: Non pote disassociar carga %1 ex su genitor

en: Cannot add task %1 in Inbox
ia: Non pote adder carga %1 in cassa de entrata

en: Cannot remove task %1 from Inbox
ia: Non pote remover carga %1 ex cassa de entrata

en: Cannot modify task %1 in Inbox
ia: Non pote modificar carga %1 in cassa de entrata

en: Cannot add task %1 in project %2
ia: Non pote adder carga %1 in projecto %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
ia: Non pote remover carga %1 ex projecto %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
ia: Non pote modificar carga %1 in projecto %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
ia: Non pote mover carga %1 como un sub-carga de %2

en: Cannot update task %1 to 'not running'
ia: Non pote actualisar carga %1 a 'non executante'

en: Cannot update task %1 to 'running'
ia: Non pote actualisar carga %1 a 'executante'

en: Cannot add task %1 in Workday
ia: Non pote cargar %1 in Die de Labor

en: Cannot remove task %1 from Workday
ia: Non pote remover carga %1 ex Die de Labor

en: Cannot modify task %1 in Workday
ia: Non pote modificar carga %1 in Die de Labor

en: Move Task
ia: Move carga

en: New Project
ia: Nove projecto

en: New Context
ia: Novo contexto

en: Remove Page
ia: Remove pagina

en: Previous Page
ia: Pagina Previe

en: Next Page
ia: Pagina Proxime

en: Go to Page...
ia: Vade a pagina ...

[ctx: @title:window]
en: Add a context
ia: Adde un contexto

en: Delete Project
ia: Dele Projecto

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
ia: Tu vermente vole deler le projecto '%1', con tote su actiones?

en: Delete Context
ia: Dele contexto

en: Do you really want to delete the context '%1'?
ia: Tu vermente voler deler le contexto '%1'?

en: Use as Default Source
ia: Usa como fonte predefinite

en: Configure %1...
ia: Configura %1...

en: Add Attachment
ia: Adde attachamento

en: Never
ia: Jammais

en: Daily
ia: Cata die

en: Weekly
ia: Cata septimana

en: Monthly
ia: Cata mense

en: Yearly
ia: Cata anno

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
ia: Redactor (Editor)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
ia: Data de e&xpiration

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
ia: Facite

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
ia: Adde attachamento...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
ia: Remove attachamento

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
ia: Selige per &Hodie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
ia: &Recurrentia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
ia: D&ata de initio

en: Sort by title
ia: Ordina per titulo

en: Sort by date
ia: Ordina per  data

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
ia: Filtro...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
ia: Ordina  in ordine descendente

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
ia: Ordina in ordine ascendente

en: Project: %1
ia: Projecto: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
ia: Adde un projecto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
ia: Nomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
ia: Fonte

[ctx: @info:placeholder]
en: Type and press enter to add a task
ia: Typa e pressa clave de 'enter' pro adder un carga

en: New Task
ia: Nove carga

en: Remove Task
ia: Remove carga

en: Promote Task as Project
ia: Promove Carga como Projecto

en: Show done tasks
ia: Monstra cargas facite

en: Show future tasks
ia: Monstra cargas futur

en: Start Now
ia: Starta nunc

en: Type and press enter to add an item
ia: Typa e pressa clave de 'enter' pro adder un elemento

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
ia: Tu vermente vole deler le elementos seligite e lor filios?

en: Do you really want to delete the selected items?
ia: Tu vermente vole deler le elementos seligite ?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
ia: Tu vermente vole deler le cargas seligite e lor filios?

en: Delete Tasks
ia: Dele  cargas

[ctx: @title:window]
en: Quick Select Dialog
ia: Dialogo de Selection Rapide

en: You can start typing to filter the list of available pages
ia: Tu pote initiar a typar pro filtrar le lista de paginas disponibile

en: Path: %1
ia: Percurso: %1

[ctx: @title:window]
en: Zanshin Running Task Banner
ia: Standardo de Carga Executante de Zanshin

en: Stop
ia: Stoppa

en: Zanshin Tasks
ia: Cargas de Zanshin

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
ia: Un application de Obtener Coss Facite que aspira a obtener tu mente como aqua

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
ia: Copyright 2008-2016 Kevin Ottens <ervin@kde.org>

en: Lead Developer
ia: Disveloppator Chef

en: Developer
ia: Disveloppator

en: Sources
ia: Fontes

en: Pages
ia: Paginas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ia: &Vade

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
ia: &Pannellos

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Add "%1" to your todo list
ia: Adde "%1" a tu lista de actiones de facer
