zanshin - en to ka translation catalogue (118 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
ka: ხვალ

[ctx: this day]
en: today
ka: დღეს

[ctx: the day before today]
en: yesterday
ka: გუშინ

[ctx: the week after this week]
en: next week
ka: შემდეგი კვირა

[ctx: the month after this month]
en: next month
ka: შემდეგი თვე

en: Configure
ka: მორგება

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
ka: შექმენით ან აირჩიეთ რესურსი, რომელიც გამოყენებული იქნება აპლიკაციის მიერ მისი განრიგის შესანახად და წასაკითხად.

en: Add resource
ka: რესურსის დამატება

en: Remove resource
ka: რესურსის წაშლა

en: Configure resource...
ka: რესურსის მორგება...

en: Multiple Agent Deletion
ka: მრავალი აგენტის წაშლა

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
ka: მართლა გნებავთ მონიშნული აგენტის გაშვებული ასლების წაშლა?

en: Could not find a collection to store the task into!
ka: ამოცანის შესანახად კოლექციის პოვნა შეუძლებელია!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
ka: '%1'-ის ასოცირება შეუძლებელია. ის '%2'-ის წინაპარია

en: Cannot add task %1
ka: ამოცანის (%1) დამატების შეცდომა

en: Cannot remove task %1
ka: ამოცანის (%1) წაშლის შეცდომა

en: Cannot promote task %1 to be a project
ka: ამოცანის (%1) პროექტამდე წახალისების შეცდომა შეცდომა

en: Cannot modify task %1
ka: ამოცანის (%1) შეცვლის შეცდომა

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
ka: ამოცანის (%1) %2-ის ქვეამოცანად გადატანის შეცდომა

en: Cannot deparent task %1 from its parent
ka: ამოცანის (%1) მშობლიდან მოხსნა შეუძლებელია

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
ka: პროექტის %1 მონაცემების წყარო %2-ში დამატება შეუძლებელია

en: Cannot add context %1
ka: კონტექსტის (%1) დამატების სეცდომა

en: Cannot remove project %1
ka: პროექტის (%1) წაშლის შეცდომა

en: Cannot remove context %1
ka: კონტექსტის (%1) წაშლის შეცდომა

en: Inbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: Workday
ka: სამუშაო დღე

en: Projects
ka: პროექტები

en: Contexts
ka: კონტექსტი

en: All Tasks
ka: ყველა დავალება

en: Cannot modify project %1
ka: პროექტის (%1) შეცვლის შეცდომა

en: Cannot modify context %1
ka: კონტექსტის (%1) შეცვლის შეცდომა

en: Cannot add %1 to project %2
ka: %1-ის პროექტში (%2) დამატების შეცდომა

en: Cannot add %1 to context %2
ka: %1-ის კონტექსტში (%2) დამატების შეცდომა

en: Cannot move %1 to Inbox
ka: %1-ის შემომავალ საფოსტო ყუთში გადატანის შეცდომა

en: Cannot move task %1 to Inbox
ka: ამოცანის (%1) შემონავალ ელფოსტებში გადატანის შეცდომა

en: Cannot update task %1 to Workday
ka: ამოცანის (%1) სამუშაო დღემდე განახლების შეცდომა

en: Cannot modify source %1
ka: წყაროს (%1) შეცვლა შუძლებელია

en: Cannot add task %1 in context %2
ka: ამოცანის (%1) კონტექსტში (%2) ჩამატება შეუძლებელია

en: Cannot remove task %1 from context %2
ka: ამოცანის (%1) კონტექსტიდან (%2) წაშლა შეუძლებელია

en: Cannot modify task %1 in context %2
ka: ამოცანის (%1) კონტექსტში (%2) ჩასწორება შეუძლებელია

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
ka: ამოცანის (%1) მშობლიდან მოცილების შეცდომა

en: Cannot add task %1 in Inbox
ka: ამოცანის (%1) შემომავალ საფოსტო ყუთში გადატანის შეცდომა

en: Cannot remove task %1 from Inbox
ka: ამოცანის (%1) შემომავლი საფოსტო ყუთიდან წაშლის შეცდომა

en: Cannot modify task %1 in Inbox
ka: ამოცანის (%1) შემომავალ საფოსტო ყუთში ჩასწორება შეუძლებელია

en: Cannot add task %1 in project %2
ka: ამოცანის (%1) პროექტში (%2) ჩამატების შეცდომა

en: Cannot remove task %1 from project %2
ka: ამოცანის (%1) პროექტიდან (%2) წაშლის შეცდომა

en: Cannot modify task %1 in project %2
ka: ამოცანის (%1) პროექტში (%2) ჩასწორების შეცდომა

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
ka: ამოცანის (%1) %2-ის ქვეამოცანად გადატანის შეცდომა

en: Cannot update task %1 to 'not running'
ka: %1-ის, როგორც "გაშვებული არაა", განახლების შეცდომა

en: Cannot update task %1 to 'running'
ka: ამოცანის (%1) "გაშვებულია"-ზე განახლების შეცდომა

en: Cannot add task %1 in Workday
ka: ამოცანის (%1) სამუშაო დღეში ჩამატების შეცდომა

en: Cannot remove task %1 from Workday
ka: ამოცანის (%1) სამუშაო დღიდან წაშლის შედომა

en: Cannot modify task %1 in Workday
ka: %1 ამოცანის სამუშაო დღეს ჩასწორება შეუძლებელია

en: Move Task
ka: ამოცანის გადატანა

en: New Project
ka: ახალი პროექტი

en: New Context
ka: ახალი კონტექსტი

en: Remove Page
ka: გვერდის წაშლა

en: Previous Page
ka: წინა გვერდი

en: Next Page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to Page...
ka: გვერდზე გადასვლა...

en: Add a context
ka: კონტექსტის დამატება

en: Delete Project
ka: პროექტის წაშლა

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
ka: მართლა გნებავთ პროექტის '%1' წაშლა, მისი ყველა ქმედებით?

en: Delete Context
ka: კონტექსტის წაშლა

en: Do you really want to delete the context '%1'?
ka: მართლა გნებავთ კონტექსტის ('%1') წაშლა?

en: Use as Default Source
ka: ნაგულისხმებ წყაროდ გამოყენება

en: Configure %1...
ka: %1-ის მორგება...

en: Add Attachment
ka: მიმაგრების დამატება

en: Never
ka: არასდროს

en: Daily
ka: დღიურად

en: Weekly
ka: კვირაში ერთხელ

en: Monthly
ka: თვეში ერთხელ

en: Yearly
ka: წლიურად

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
ka: რედაქტორი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
ka: &ვადა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
ka: დასრულებულია

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
ka: მიმაგრების დამატება...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
ka: მიმაგრებულის წაშლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
ka: &დღეისთვის არჩევა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
ka: &გამეორებადობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
ka: &დაწყების თარიღი

en: Sort by title
ka: სათაურით დალაგება

en: Sort by date
ka: თარიღის მიხედვით დალაგება

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
ka: გაფილტვრა...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
ka: დალაგება დაღმავალი წყობით

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
ka: დალაგება აღმავალი წყობით

en: Project: %1
ka: პროექტი %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
ka: პროექტის დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
ka: სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
ka: წყარო

en: Type and press enter to add a task
ka: ამოცანის დასამატებლად აკრიფეთ ის და ენტერს დააწექით

en: New Task
ka: ახალი ამოცანა

en: Remove Task
ka: ამოცანის წაშლა

en: Promote Task as Project
ka: ამოცანის პროექტამდე წახალისება

en: Show done tasks
ka: დასრულებული ამოცანების ჩვენება

en: Show future tasks
ka: მომავალი ამოცანების ჩვენება

en: Start Now
ka: ახლა დაწყება

en: Type and press enter to add an item
ka: ჩანაწერის დასამატებლად აკრიფეთ ის და ენტერს დააწექით

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
ka: მართლა გნებავთ მონიშნული ჩანაწერებისა და მათი შვილების წაშლა?

en: Do you really want to delete the selected items?
ka: მართლა გნებავთ მონიშნული ჩანაწერების წაშლა?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
ka: მართლა გნებავთ მონიშნული ამოცანისა და მისი შვილების წაშლა?

en: Delete Tasks
ka: ამოცანების წაშლა

en: Quick Select Dialog
ka: სწრაფი მონიშვნის ფანჯარა

en: You can start typing to filter the list of available pages
ka: ხელმისაწვდომი გვერდების გასაფილტრად შეგიძლიათ კრეფა დაიწყოთ

en: Path: %1
ka: ბილიკი: %1

en: Zanshin Running Task Banner
ka: Zanshin -ის გაშვებულობის ბანერი

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Zanshin Tasks
ka: Zanshin -ის ამოცანები

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
ka: დაგეგმილი საგნების აპლიკაცია, რომელიც ყველაფერს შეგახსენებთ

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
ka: 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>, ყველა უფლება დაცულია

en: Lead Developer
ka: წამყვანი დეველოპერი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Sources
ka: წყაროები

en: Pages
ka: გვერდები

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ka: &გადასვლა

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
ka: &პანელები

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Add "%1" to your todo list
ka: '%1'-ის თქვენს გეგმაში ჩამატება
