zanshin - en to lt translation catalogue (118 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
lt: rytoj

[ctx: this day]
en: today
lt: šiandien

[ctx: the day before today]
en: yesterday
lt: vakar

[ctx: the week after this week]
en: next week
lt: kita savaitė

[ctx: the month after this month]
en: next month
lt: kitas mėnuo

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
lt: Pasirinkite ar sukurkite išteklių, kurį programa naudos, kad saugotų ir užklaustų atliktinas užduotis.

en: Add resource
lt: Pridėti išteklių

en: Remove resource
lt: Šalinti išteklių

en: Configure resource...
lt: Konfigūruoti išteklių...

en: Multiple Agent Deletion
lt: Kelių agentų ištrynimas

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinkto agento egzempliorius?

en: Could not find a collection to store the task into!
lt: Nepavyko rasti kolekcijos, kurioje saugoti užduotį!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
lt: Nepavyko susieti "%1", tai yra viršesnysis "%2" elementas

en: Cannot add task %1
lt: Nepavyksta pridėti užduoties %1

en: Cannot remove task %1
lt: Nepavyksta pašalinti užduoties %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
lt: Nepavyksta paaukštinti užduoties %1, kad taptų projektu

en: Cannot modify task %1
lt: Nepavyksta modifikuoti užduotį %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
lt: Nepavyksta perkelti užduotį %1 kaip %2 dalinio uždavinio

en: Cannot deparent task %1 from its parent
lt: Nepavyksta atskirti užduotį %1 nuo jos viršesnio elemento

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
lt: Nepavyksta pridėti projektą %1, duomenų šaltinyje %2

en: Cannot add context %1
lt: Nepavyksta pridėti kontekstą %1

en: Cannot remove project %1
lt: Nepavyksta pašalinti projektą %1

en: Cannot remove context %1
lt: Nepavyksta pašalinti kontekstą %1

en: Inbox
lt: Gauta

en: Workday
lt: Šiokiadienis

en: Projects
lt: Projektai

en: Contexts
lt: Kontekstai

en: All Tasks
lt: Visos užduotys

en: Cannot modify project %1
lt: Nepavyksta modifikuoti projekto %1

en: Cannot modify context %1
lt: Nepavyksta modifikuoti konteksto %1

en: Cannot add %1 to project %2
lt: Nepavyksta pridėti %1 į projektą %2

en: Cannot add %1 to context %2
lt: Nepavyksta pridėti %1 į kontekstą %2

en: Cannot move %1 to Inbox
lt: Nepavyksta perkelti %1 į Gauta

en: Cannot move task %1 to Inbox
lt: Nepavyksta perkelti užduotį %1 į Gauta

en: Cannot update task %1 to Workday
lt: Nepavyksta atnaujinti užduotį %1 į šiokiadienį

en: Cannot modify source %1
lt: Nepavyksta modifikuoti šaltinio %1

en: Cannot add task %1 in context %2
lt: Nepavyksta pridėti užduotį %1, kontekste %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
lt: Nepavyksta pašalinti užduoties %1 iš konteksto %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
lt: Nepavyksta modifikuoti užduoties %1 kontekste %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
lt: Nepavyksta atsieti užduotį %1 nuo jos viršesnio elemento

en: Cannot add task %1 in Inbox
lt: Nepavyksta pridėti užduoties %1, aplanke Gauta

en: Cannot remove task %1 from Inbox
lt: Nepavyksta pašalinti užduotį %1 iš Gauta

en: Cannot modify task %1 in Inbox
lt: Nepavyksta modifikuoti užduoties %1, aplanke Gauta

en: Cannot add task %1 in project %2
lt: Nepavyksta pridėti užduotį %1, projekte %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
lt: Nepavyksta pašalinti užduotį %1 iš projekto %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
lt: Nepavyksta modifikuoti užduoties %1, projekte %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
lt: Nepavyksta perkelti užduotį %1 kaip %2 dalinio uždavinio

en: Cannot update task %1 to 'not running'
lt: Nepavyksta atnaujinti užduotį %1 į "nevykdoma"

en: Cannot update task %1 to 'running'
lt: Nepavyksta atnaujinti užduotį %1 į "vykdoma"

en: Cannot add task %1 in Workday
lt: Nepavyksta pridėti užduoties %1 šiokiadienyje

en: Cannot remove task %1 from Workday
lt: Nepavyksta pašalinti užduotį %1 iš šiokiadienio

en: Cannot modify task %1 in Workday
lt: Nepavyksta modifikuoti užduotį %1 šiokiadienyje

en: Move Task
lt: Perkelti užduotį

en: New Project
lt: Naujas projektas

en: New Context
lt: Naujas kontekstas

en: Remove Page
lt: Šalinti puslapį

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next Page
lt: Kitas puslapis

en: Go to Page...
lt: Eiti į puslapį...

en: Add a context
lt: Pridėti kontekstą

en: Delete Project
lt: Ištrinti projektą

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
lt: Ar tikrai norite ištrinti projektą "%1", su visais jo veiksmais?

en: Delete Context
lt: Ištrinti kontekstą

en: Do you really want to delete the context '%1'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti kontekstą "%1"?

en: Use as Default Source
lt: Naudoti kaip numatytąjį šaltinį

en: Configure %1...
lt: Konfigūruoti %1...

en: Add Attachment
lt: Pridėti priedą

en: Never
lt: Niekada

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Yearly
lt: Kas metus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
lt: Redaktorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
lt: &Galutinis terminas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
lt: Atlikta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
lt: Pridėti priedą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
lt: Šalinti priedą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
lt: Pasirinkti šia&ndieną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
lt: &Pasikartojimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
lt: P&radžios data

en: Sort by title
lt: Rikiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by date
lt: Rikiuoti pagal datą

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
lt: Filtruoti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
lt: Rikiuoti mažėjančia tvarka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
lt: Rikiuoti didėjančia tvarka

en: Project: %1
lt: Projektas: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
lt: Pridėti projektą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
lt: Šaltinis

en: Type and press enter to add a task
lt: Norėdami pridėti užduotį, parašykite ir paspauskite Įvedimo klavišą

en: New Task
lt: Nauja užduotis

en: Remove Task
lt: Šalinti užduotį

en: Promote Task as Project
lt: Paaukštinti užduotį į projektą

en: Show done tasks
lt: Rodyti atliktas užduotis

en: Show future tasks
lt: Rodyti ateities užduotis

en: Start Now
lt: Pradėti dabar

en: Type and press enter to add an item
lt: Norėdami pridėti elementą, parašykite ir paspauskite Įvedimo klavišą

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus elementus ir jų pavaldžiuosius elementus?

en: Do you really want to delete the selected items?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus elementus?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą užduotį ir visus jos pavaldžiuosius elementus?

en: Delete Tasks
lt: Ištrinti užduotis

en: Quick Select Dialog
lt: Greitojo pasirinkimo dialogas

en: You can start typing to filter the list of available pages
lt: Galite pradėti rašyti norėdami filtruoti prieinamų puslapių sąrašą

en: Path: %1
lt: Kelias: %1

en: Zanshin Running Task Banner
lt: Zanshin vykdomos užduoties juosta

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Zanshin Tasks
lt: Zanshin užduotys

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
lt: Užduočių atlikimo programa, kurios tikslas - nuraminti jūsų protą kaip vandenį

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
lt: Autorių teisės 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>

en: Lead Developer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Pages
lt: Puslapiai

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
lt: &Skydeliai

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Add "%1" to your todo list
lt: Pridėti "%1" į jūsų užduočių sąrašą
