zanshin - en to nn translation catalogue (117 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
nn: i morgon

[ctx: this day]
en: today
nn: i dag

[ctx: the day before today]
en: yesterday
nn: i går

[ctx: the week after this week]
en: next week
nn: neste veke

[ctx: the month after this month]
en: next month
nn: neste månad

en: Configure
nn: Set opp

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
nn: Vel eller opprett ein ressurs du vil lagra oppgåver i.

en: Add resource
nn: Legg til ressurs

en: Remove resource
nn: Fjern ressurs

en: Configure resource...
nn: Set opp ressurs …

en: Multiple Agent Deletion
nn: Sletting av fleire agentar

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
nn: Er du sikker på at du vil sletta dei valde agentinstansane?

en: Could not find a collection to store the task into!
nn: Fann ikkje noko samling å lagra oppgåva i.

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
nn: Klarte ikkje knyta til «%1». Det er ein forgjengar til «%2».

en: Cannot add task %1
nn: Klarte ikkje leggja til oppgåva %1

en: Cannot remove task %1
nn: Klarte ikkje fjerna oppgåva %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
nn: Klarte ikkje gjera om oppgåva %1 til eit prosjekt

en: Cannot modify task %1
nn: Klarte ikkje endra oppgåva %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
nn: Klarte ikkje flytta oppgåva %1 som deloppgåve av %2

en: Cannot deparent task %1 from its parent
nn: Klarte ikkje frigjera oppgåva %1 frå forelderoppgåva

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
nn: Klarte ikkje leggja prosjektet %1 i datakjelda %2

en: Cannot add context %1
nn: Klarte ikkje leggja til konteksten %1

en: Cannot remove project %1
nn: Klarte ikkje fjerna prosjektet %1

en: Cannot remove context %1
nn: Klarte ikkje fjerna konteksten %1

en: Inbox
nn: Innboks

en: Workday
nn: Arbeidsdag

en: Projects
nn: Prosjekt

en: Contexts
nn: Kontekstar

en: All Tasks
nn: Alle oppgåver

en: Cannot modify project %1
nn: Klarte ikkje endra prosjektet %1

en: Cannot modify context %1
nn: Klarte ikkje endra konteksten %1

en: Cannot add %1 to project %2
nn: Klarte ikkje leggja %1 til prosjektet %2

en: Cannot add %1 to context %2
nn: Klarte ikkje leggja %1 til konteksten %2

en: Cannot move %1 to Inbox
nn: Klarte ikkje flytta %1 til innboksen

en: Cannot move task %1 to Inbox
nn: Klarte ikkje flytta oppgåva %1 til innboksen

en: Cannot update task %1 to Workday
nn: Klarte ikkje oppdatera oppgåva %1 til arbeidsdag

en: Cannot modify source %1
nn: Klarte ikkje endra kjelda %1

en: Cannot add task %1 in context %2
nn: Klarte ikkje leggja oppgåva %1 til konteksten %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
nn: Klarte ikkje fjerna oppgåva %1 frå konteksten %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
nn: Klarte ikkje endra oppgåva %1 i konteksten %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
nn: Klarte ikkje frigjera oppgåva %1 frå forelderoppgåva

en: Cannot add task %1 in Inbox
nn: Klarte ikkje leggja oppgåva %1 i innboksen

en: Cannot remove task %1 from Inbox
nn: Klarte ikkje fjerna oppgåva %1 frå innboksen

en: Cannot modify task %1 in Inbox
nn: Klarte ikkje endra oppgåva %1 i innboksen

en: Cannot add task %1 in project %2
nn: Klarte ikkje leggja oppgåva %1 i prosjektet %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
nn: Klarte ikkje fjerna oppgåva %1 frå prosjektet %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
nn: Klarte ikkje endra oppgåva %1 i prosjektet %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
nn: Klarte ikkje flytta oppgåva %1 som deloppgåve av %2

en: Cannot update task %1 to 'not running'
nn: Klarte ikkje oppdatera oppgåva %1 til «køyrer ikkje»

en: Cannot update task %1 to 'running'
nn: Klarte ikkje oppdatera oppgåva %1 til «køyrer»

en: Cannot add task %1 in Workday
nn: Klarte ikkje leggja oppgåva %1 til arbeidsdag

en: Cannot remove task %1 from Workday
nn: Klarte ikkje fjerna oppgåva %1 frå arbeidsdag

en: Cannot modify task %1 in Workday
nn: Klarte ikkje endra oppgåva %1 i arbeidsdag

en: Move Task
nn: Flytt oppgåve

en: New Project
nn: Nytt prosjekt

en: New Context
nn: Ny kontekst

en: Remove Page
nn: Fjern side

en: Previous Page
nn: Førre side

en: Next Page
nn: Neste side

en: Go to Page...
nn: Gå til side …

en: Add a context
nn: Legg til kontekst

en: Delete Project
nn: Slett prosjekt

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
nn: Er du sikker på at du vil sletta prosjektet «%1» med alle handlingar?

en: Delete Context
nn: Slett kontekst

en: Do you really want to delete the context '%1'?
nn: Er du sikker på at du vil sletta konteksten «%1»?

en: Use as Default Source
nn: Bruk som standardkjelde

en: Configure %1...
nn: Set opp %1 …

en: Add Attachment
nn: Legg til vedlegg

en: Never
nn: Aldri

en: Daily
nn: Dagleg

en: Weekly
nn: Vekentleg

en: Monthly
nn: Månadleg

en: Yearly
nn: Årleg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
nn: Skriveprogram

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
nn: F&orfalls­dato

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
nn: Fullført

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
nn: Legg til vedlegg …

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
nn: Fjern vedlegg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
nn: Vel &dagens dato

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
nn: &Gjentaking

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
nn: S&tartdato

en: Sort by title
nn: Sorter etter tittel

en: Sort by date
nn: Sorter etter dato

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
nn: Filtrer …

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
nn: Sorter fallande

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
nn: Sorter stigande

en: Project: %1
nn: Prosjekt: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
nn: Legg til prosjekt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
nn: Namn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
nn: Kjelde

en: Type and press enter to add a task
nn: Skriv tekst og trykk «Enter» for å leggja til ei oppgåve

en: New Task
nn: Ny oppgåve

en: Remove Task
nn: Fjern oppgåve

en: Promote Task as Project
nn: Gjer oppgåve om til prosjekt

en: Show done tasks
nn: Vis fullførte oppgåver

en: Show future tasks
nn: Vis framtidige oppgåver

en: Start Now
nn: Start no

en: Type and press enter to add an item
nn: Skriv tekst og trykk «Enter» for å leggja til ei oppgåve

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
nn: Er du sikker på at du vil sletta dei valde oppføringane og underoppføringar?

en: Do you really want to delete the selected items?
nn: Er du sikker på at du vil sletta dei valde oppføringane?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
nn: Er du sikker på at du vil sletta den valde oppgåva og alle deloppgåvene?

en: Delete Tasks
nn: Slett oppgåver

en: Quick Select Dialog
nn: Kjappval

en: You can start typing to filter the list of available pages
nn: Du kan begynna å skriva for å filtrera sidelista

en: Path: %1
nn: Adresse: %1

en: Zanshin Running Task Banner
nn: Zanshin køyrer oppgåvebanner

en: Stop
nn: Stopp

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
nn: Eit program for å få ting gjort og tømma hjernen

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
nn: © 2008–2016 Kevin Ottens <ervin@kde.org>

en: Lead Developer
nn: Hovudutviklar

en: Developer
nn: Utviklar

en: Sources
nn: Kjelder

en: Pages
nn: Sider

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nn: &Gå til

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
nn: &Panel

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Add "%1" to your todo list
nn: Legg til «%1» i oppgåvelista
