zanshin - en to ug translation catalogue (6 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
ug: ئەتە

[ctx: this day]
en: today
ug: بۈگۈن

[ctx: the day before today]
en: yesterday
ug: تۈنۈگۈن

[ctx: the month after this month]
en: next month
ug: كېيىنكى ئاي

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ug: يۆتكەل(&G)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق
