zanshin - en to uk translation catalogue (118 entries)

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
uk: завтра

[ctx: this day]
en: today
uk: сьогодні

[ctx: the day before today]
en: yesterday
uk: вчора

[ctx: the week after this week]
en: next week
uk: наступний тиждень

[ctx: the month after this month]
en: next month
uk: наступний місяць

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Please select or create a resource which will be used by the application to store and query its TODOs.
uk: Будь ласка, виберіть або створіть ресурс, який буде використано програмою для зберігання та отримання даних записів завдань.

en: Add resource
uk: Додати ресурс

en: Remove resource
uk: Вилучити ресурс

en: Configure resource...
uk: Налаштувати ресурс…

en: Multiple Agent Deletion
uk: Вилучення декількох агентів

en: Do you really want to delete the selected agent instances?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначені екземпляри агента?

en: Could not find a collection to store the task into!
uk: Не вдалося знайти збірку для зберігання завдання!

en: Could not associate '%1', it is an ancestor of '%2'
uk: Не вдалося пов’язати «%1», запис не є батьківським щодо «%2»

en: Cannot add task %1
uk: Не вдалося додати завдання %1

en: Cannot remove task %1
uk: Не вдалося вилучити завдання %1

en: Cannot promote task %1 to be a project
uk: Не вдалося перевести запис завдання %1 у категорію проєктів

en: Cannot modify task %1
uk: Не вдалося змінити запис завдання %1

en: Cannot move task %1 as sub-task of %2
uk: Не вдалося пересунути завдання %1 як підзавдання %2

en: Cannot deparent task %1 from its parent
uk: Не вдалося скасувати прив’язування запису завдання %1 до батьківського запису

en: Cannot add project %1 in dataSource %2
uk: Не вдалося додати проєкт %1 до джерела даних %2

en: Cannot add context %1
uk: Не вдалося додати контекст %1

en: Cannot remove project %1
uk: Не вдалося вилучити проєкт %1

en: Cannot remove context %1
uk: Не вдалося вилучити контекст %1

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Workday
uk: Робочий день

en: Projects
uk: Проєкти

en: Contexts
uk: Контексти

en: All Tasks
uk: Усі завдання

en: Cannot modify project %1
uk: Не вдалося змінити проєкт %1

en: Cannot modify context %1
uk: Не вдалося змінити контекст %1

en: Cannot add %1 to project %2
uk: Не вдалося додати %1 до проєкту %2

en: Cannot add %1 to context %2
uk: Не вдалося додати %1 до контексту %2

en: Cannot move %1 to Inbox
uk: Не вдалося пересунути %1 до теки «Вхідні»

en: Cannot move task %1 to Inbox
uk: Не вдалося пересунути запис завдання %1 до теки «Вхідні»

en: Cannot update task %1 to Workday
uk: Не вдалося оновити запис завдання %1 на робочий день

en: Cannot modify source %1
uk: Не вдалося змінити джерело %1

en: Cannot add task %1 in context %2
uk: Не вдалося додати запис завдання %1 у контекст %2

en: Cannot remove task %1 from context %2
uk: Не вдалося вилучити запис завдання %1 з контексту %2

en: Cannot modify task %1 in context %2
uk: Не вдалося змінити завдання %1 у контексті %2

en: Cannot dissociate task %1 from its parent
uk: Не вдалося скасувати прив’язування запису завдання %1 до батьківського запису

en: Cannot add task %1 in Inbox
uk: Не вдалося додати запис завдання %1 до теки «Вхідні»

en: Cannot remove task %1 from Inbox
uk: Не вдалося вилучити запис завдання %1 з теки «Вхідні»

en: Cannot modify task %1 in Inbox
uk: Не вдалося змінити запис завдання %1 у теці «Вхідні»

en: Cannot add task %1 in project %2
uk: Не вдалося додати запис завдання %1 до проєкту %2

en: Cannot remove task %1 from project %2
uk: Не вдалося вилучити запис завдання %1 з проєкту %2

en: Cannot modify task %1 in project %2
uk: Не вдалося змінити запис завдання %1 у проєкті %2

en: Cannot move task %1 as a sub-task of %2
uk: Не вдалося пересунути запис завдання %1 до записів підзавдань %2

en: Cannot update task %1 to 'not running'
uk: Не вдалося оновити запис завдання %1 до «не виконується»

en: Cannot update task %1 to 'running'
uk: Не вдалося оновити запис завдання %1 до «виконується»

en: Cannot add task %1 in Workday
uk: Не вдалося додати запис завдання %1 до робочого дня

en: Cannot remove task %1 from Workday
uk: Не вдалося вилучити запис завдання %1 з робочого дня

en: Cannot modify task %1 in Workday
uk: Не вдалося змінити запис завдання %1 у робочому дні

en: Move Task
uk: Пересунути завдання

en: New Project
uk: Новий проєкт

en: New Context
uk: Новий контекст

en: Remove Page
uk: Вилучити сторінку

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Go to Page...
uk: Перейти до сторінки…

en: Add a context
uk: Додати контекст

en: Delete Project
uk: Вилучення проєкту

en: Do you really want to delete the project '%1', with all its actions?
uk: Ви справді бажаєте вилучити запис проєкту «%1» з усіма записами дій, що у ньому містяться?

en: Delete Context
uk: Вилучення контексту

en: Do you really want to delete the context '%1'?
uk: Ви справді бажаєте вилучити контекст «%1»?

en: Use as Default Source
uk: Використовувати як типове джерело

en: Configure %1...
uk: Налаштувати %1…

en: Add Attachment
uk: Додати долучення

en: Never
uk: Ніколи

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Yearly
uk: Щорічно

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorView) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, attachmentList)
en: Editor
uk: Редактор

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dueDateLabel)
en: D&ue Date
uk: Дата заве&ршення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doneButton)
en: Done
uk: Виконано

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addAttachmentButton)
en: Add Attachment...
uk: Додати долучення…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeAttachmentButton)
en: Remove Attachment
uk: Вилучити долучення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startTodayButton)
en: Select for &Today
uk: Позначити на с&ьогодні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recurrenceLabel)
en: &Recurrence
uk: Пов&торення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: St&art Date
uk: Дата по&чатку

en: Sort by title
uk: Впорядкувати за заголовком

en: Sort by date
uk: Впорядкувати за датою

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterEdit)
en: Filter...
uk: Фільтрувати…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, descendingButton)
en: Sort in descending order
uk: Впорядкувати за спаданням

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, ascendingButton)
en: Sort in ascending order
uk: Впорядкувати за зростанням

en: Project: %1
uk: Проєкт: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameAndDataSourceDialog)
en: Add a project
uk: Додати проєкт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source
uk: Джерело

en: Type and press enter to add a task
uk: Введіть назву і натисніть Enter, щоб додати завдання

en: New Task
uk: Нове завдання

en: Remove Task
uk: Вилучити завдання

en: Promote Task as Project
uk: Перетворити завдання на проєкт

en: Show done tasks
uk: Показати виконані завдання

en: Show future tasks
uk: Показати завдання на майбутнє

en: Start Now
uk: Почати зараз

en: Type and press enter to add an item
uk: Введіть назву і натисніть Enter, щоб додати запис

en: Do you really want to delete the selected items and their children?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначені запис та їхні дочірні записи?

en: Do you really want to delete the selected items?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначені записи?

en: Do you really want to delete the selected task and all its children?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначений запис завдання та його дочірні записи?

en: Delete Tasks
uk: Вилучення завдань

en: Quick Select Dialog
uk: Діалогове вікно швидкого вибору

en: You can start typing to filter the list of available pages
uk: Можете починати вводити назву для фільтрування списку доступних сторінок

en: Path: %1
uk: Шлях: %1

en: Zanshin Running Task Banner
uk: Заголовок завдання, яке виконується, у Zanshin

en: Stop
uk: Зупинити

en: Zanshin Tasks
uk: Завдання Zanshin

en: A Getting Things Done application which aims at getting your mind like water
uk: Програма для планування виконання завдань, яка позбавить вас від зайвих клопотів

en: Copyright 2008-2016, Kevin Ottens <ervin@kde.org>
uk: © Kevin Ottens <ervin@kde.org>, 2008–2016

en: Lead Developer
uk: Провідний розробник

en: Developer
uk: Розробник

en: Sources
uk: Джерела

en: Pages
uk: Сторінки

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uk: Пере&хід

note: i18n: ectx: Menu
en: &Panels
uk: &Панелі

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Add "%1" to your todo list
uk: Додати «%1» до вашого списку завдань
