Zaqar UI Release Notes 3.0.1 - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Ocata Series Release Notes
fr: Note de release pour Ocata

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Pike Series Release Notes
fr: Note de release pour Pike

en: Upgrade Notes
fr: Notes de mises à jours

en: Zaqar UI Release Notes
fr: Note de release pour Zaqar UI
