zenity master - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Zenity notification
af: Zenity-kennisgewing

en: Type your password
af: Tik u wagwoord

en: Username:
af: Gebruikernaam:

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Maximum value must be greater than minimum value.
af: Maksimum waarde moet groter wees as die minimum waarde.

en: Value out of range.
af: Waarde buite omvang.

en: No column titles specified for List dialog.
af: Geen kolomtitels gespesifiseer vir die lysdialoog nie.

en: You should use only one List dialog type.
af: Gebruik slegs een lysdialoogtipe.

en: Forms dialog
af: Vormsdialoog

en: Add a new entry
af: Voeg 'n nuwe inskrywing by

en: Adjust the scale value
af: Pas die skaalwaarde aan

en: All updates are complete.
af: Alle bywerkings is voltooid.

en: An error has occurred.
af: 'n Fout het voorgekom.

en: Are you sure you want to proceed?
af: Wil u definitief voortgaan?

en: C_alendar:
af: K_alender:

en: Calendar selection
af: Kalenderkeuse

en: Error
af: Fout

en: Information
af: Inligting

en: Progress
af: Vordering

en: Question
af: Vraag

en: Running...
af: Loop tans...

en: Select a date from below.
af: Kies 'n datum hier onder.

en: Select items from the list
af: Kies items vanaf die lys

en: Select items from the list below.
af: Kies items vanaf die lys hier onder.

en: Warning
af: Waarskuwing

en: _Enter new text:
af: _Tik nuwe teks:
