zenity MASTER - en to et translation catalogue (177 entries)

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Käesolev programm on vaba tarkvara; Te võite seda levitada ja/või muuta vastavalt GNU vähem üldise avaliku litsentsi tingimustele, nagu need on sõnastanud Vaba Tarkvara Fond; kas litsentsi versioonis number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik millises hilisemas versioonis.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Vähem Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
et: Te peaksite olema saanud GNU vähem üldise avaliku litsentsi koopia koos selle programmiga, kui ei, siis võtke ühendust Vaba Tarkvara Fondiga, Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Display dialog boxes from shell scripts
et: Dialoogiakende kuvamine terminali skriptidest

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
et: Sa pead määrama dialoogiliigi. Lisateavet saad 'zenity --help' käsuga

en: Invalid value for a boolean typed hint.
    Supported values are 'true' or 'false'.
et: Sobimatu väärtus sisestatud tõeväärtuse jaoks.
    Lubatud väärtused on 'true' ja 'false'.

note: (iibiiay)
en: Unsupported hint. Skipping.
et: Vihje pole toetatud. Jäetakse vahele.

note: unknown hints
en: Unknown hint name. Skipping.
et: Tundmatu vihje nimi. Jäetakse vahele.

en: Could not parse command from stdin
et: standardsisendist tulnud käsku pole võimalik töödelda

en: Could not parse message from stdin
et: Standardsisendist tulnud käsku pole võimalik töödelda

en: Zenity notification
et: Zenity teavitus

en: Type your password
et: Sisesta oma kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Maximum value must be greater than minimum value.
et: Suurim väärtus peab olema suurem kui väikseim väärtus.

en: Value out of range.
et: Väärtus on väljaspool lubatud piirkonda.

en: No column titles specified for List dialog.
et: Veergude pealkirjad pole loendidialoogi jaoks määratud.

en: You should use only one List dialog type.
et: Sa peaks kasutama ainult ühte loendidialoogi liiki

en: Calendar selection
et: Kalendrivalik

en: Select a date from below.
et: Vali allolevast kalendrist kuupäev.

en: C_alendar:
et: _Kalender:

en: Add a new entry
et: Uue kirje lisamine

en: _Enter new text:
et: _Sisesta uus tekst:

en: Error
et: Viga

en: An error has occurred.
et: Tekkis veaolukord.

en: Forms dialog
et: Vormidialoog

en: Information
et: Teave

en: All updates are complete.
et: Kõik uuendused on valmis.

en: Progress
et: Edenemine

en: Running...
et: Töötab...

en: Question
et: Küsimus

en: Are you sure you want to proceed?
et: Oled sa kindel, et soovid jätkata?

en: Adjust the scale value
et: Skaala väärtuse kohandamine

en: Text View
et: Tekstivaade

en: Select items from the list
et: Kirjete valimine loendist

en: Select items from the list below.
et: Vali allolevast loendist kirjed.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Set the dialog title
et: Dialoogi pealkirja määramine

en: TITLE
et: PEALKIRI

en: Set the window icon
et: Akna ikooni määramine

en: ICONPATH
et: IKOONIRADA

en: Set the width
et: Laiuse määramine

en: WIDTH
et: LAIUS

en: Set the height
et: Kõrguse määramine

en: HEIGHT
et: KÕRGUS

en: Set dialog timeout in seconds
et: Dialoogi ajapiirangu määramine sekundites

note: Timeout for closing the dialog
en: TIMEOUT
et: AJAPIIRANG

en: Sets the label of the Ok button
et: Olgu-nupule sildi määramine

en: TEXT
et: TEKST

en: Sets the label of the Cancel button
et: Loobu-nupule sildi määramine

en: Set the modal hint
et: Modaalakna vihje määramine

en: Set the parent window to attach to
et: Vanemakna määramine, mille külge ühenduda

en: WINDOW
et: AKEN

en: Display calendar dialog
et: Kalendridialoogi kuvamine

en: Set the dialog text
et: Dialoogi teksti määramine

en: Set the calendar day
et: Kalendrile päeva määramine

en: DAY
et: PÄEV

en: Set the calendar month
et: Kalendrile kuu määramine

en: MONTH
et: KUU

en: Set the calendar year
et: Kalendrile aasta määramine

en: YEAR
et: AASTA

en: Set the format for the returned date
et: Tagastatava kuupäeva vormingu määramine

en: PATTERN
et: MUSTER

en: Display text entry dialog
et: Tekstisisestusdialoogi kuvamine

en: Set the entry text
et: Tekstivälja väärtuse määramine

en: Hide the entry text
et: Tekstivälja väärtuse peitmine

en: Display error dialog
et: Veadialoogi kuvamine

en: Set the dialog icon
et: Dialoogi ikooni määramine

en: ICON-NAME
et: IKOONI-NIMI

en: Do not enable text wrapping
et: Tekstimurdmise keelamine

en: Do not enable pango markup
et: Pango märkekeel keelatud

en: Display info dialog
et: Teabedialoogi kuvamine

en: Display file selection dialog
et: Failivaliku dialoogi kuvamine

en: Set the filename
et: Failinime määramine

en: FILENAME
et: FAILINIMI

en: Allow multiple files to be selected
et: Mitme faili samaaegse valimise lubamine

en: Activate directory-only selection
et: Ainult kataloogide valimise aktiveerimine

en: Activate save mode
et: Salvestusrežiimi aktiveerimine

en: Set output separator character
et: Väljundi eraldusmärgi määramine

en: SEPARATOR
et: ERALDAJA

en: Confirm file selection if filename already exists
et: Juba olemasoleva failinime korral faili valiku kinnituse küsimine

en: Sets a filename filter
et: Failinimede filtri määramine

note: Help for file-filter argument (name and patterns for file selection)
en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
et: NIMI | MUSTER1 MUSTER2 ...

en: Display list dialog
et: Nimekirjadialoogi kuvamine

en: Set the column header
et: Veeru päise valimine

en: COLUMN
et: VEERG

en: Use check boxes for first column
et: Märkeruutude kasutamine esimeses veerus

en: Use radio buttons for first column
et: Raadionuppude kasutamine esimeses veerus

en: Use an image for first column
et: Pildi kasutamine esimeses veerus

en: Allow multiple rows to be selected
et: Mitme rea samaaegse valimise lubamine

en: Allow changes to text
et: Teksti muutmise lubamine

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
et: Määratud tulba printimine (Vaikimisi 1. Parameetri 'ALL' abil saab kõik tulbad korraga väljastada)

en: Hide a specific column
et: Määratud veeru peitmine

en: Hides the column headers
et: Veerupäiste peitmine

en: Display notification
et: Teavituse kuvamine

en: Set the notification text
et: Teavitusteksti määramine

en: Listen for commands on stdin
et: Standardsisendist tulevate käskude kuulamine

en: Set the notification hints
et: Teavitusvihjete määramine

en: Display progress indication dialog
et: Edenemisnäidiku dialoogi kuvamine

en: Set initial percentage
et: Lähteprotsendi määramine

en: PERCENTAGE
et: PROTSENT

en: Pulsate progress bar
et: Pulseeriv olekuriba

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
et: Dialoogi sulgemine 100% saavutamisel

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
et: Vanemprotsessi kõrvaldamine tühistusnupu vajutamisel

en: Hide Cancel button
et: Tühistusnupu peitmine

en: Display question dialog
et: Küsimusdialoogi kuvamine

en: Display text information dialog
et: Tekstiteabedialoogi kuvamine

en: Open file
et: Faili avamine

en: Set the text font
et: Kirjatüübi määramine

en: Enable an I read and agree checkbox
et: "Ma olen lugenud ja nõustun" märkeruudu lubamine

en: Enable html support
et: HTML-i toe lubamine

en: Sets an url instead of a file. Only works if you use --html option
et: Faili asemel URLi määramine. Töötab ainult koos --html valikuga

en: Display warning dialog
et: Hoiatusdialoogi kuvamine

en: Display scale dialog
et: Skaaladialoogi kuvamine

en: Set initial value
et: Lähteväärtuse määramine

en: VALUE
et: VÄÄRTUS

en: Set minimum value
et: Väikseima väärtuse määramine

en: Set maximum value
et: Suurima väärtuse määramine

en: Set step size
et: Sammu suuruse määramine

en: Print partial values
et: Osaliste väärtuste printimine

en: Hide value
et: Väärtuse peitmine

en: Display forms dialog
et: Vormidialoogi kuvamine

en: Add a new Entry in forms dialog
et: Vormidialoogile uue välja lisamine

en: Field name
et: Välja nimi

en: Add a new Password Entry in forms dialog
et: Vormidialoogile uue paroolivälja lisamine

en: Add a new Calendar in forms dialog
et: Vormidialoogile uue kalendri lisamine

en: Calendar field name
et: Kalendrivälja nimi

en: Add a new List in forms dialog
et: Vormidialoogile uue loendi lisamine

en: List field and header name
et: Loendi väli ja päise nimi

en: List of values for List
et: Loendis olevate väärtuste loend

en: List of values separated by |
et: Väärtuste loend, eraldaja |

en: List of values for columns
et: Tulpade väärtuste loend

en: Show the columns header
et: Tulba päise kuvamine

en: Display password dialog
et: Paroolidialoogi kuvamine

en: Display the username option
et: Kasutajanime valiku kuvamine

en: Display color selection dialog
et: Värvuse valimise dialoogi kuvamine

en: Set the color
et: Värvuse määramine

en: Show the palette
et: Paleti näitamine

en: About zenity
et: Zenity-st lähemalt

en: Print version
et: Versiooni andmete kuvamine

en: General options
et: Üldised valikud

en: Show general options
et: Üldiste valikute kuvamine

en: Calendar options
et: Kalendri valikud

en: Show calendar options
et: Kalendri valikute kuvamine

en: Text entry options
et: Tekstisisestuse valikud

en: Show text entry options
et: Tekstisisestusvalikute kuvamine

en: Error options
et: Vea valikud

en: Show error options
et: Vea valikute kuvamine

en: Info options
et: Teabe valikud

en: Show info options
et: Teabe valikute kuvamine

en: File selection options
et: Failivalimise valikud

en: Show file selection options
et: Failivalimise valikute kuvamine

en: List options
et: Nimekirja valikud

en: Show list options
et: Nimekirja valikute kuvamine

en: Notification icon options
et: Teavitusikooni valikud

en: Show notification icon options
et: Teavitusikooni valikute kuvamine

en: Progress options
et: Edenemise valikud

en: Show progress options
et: Edenemisnäidiku sätete kuvamine

en: Question options
et: Küsimuse valikud

en: Show question options
et: Küsimuse valikute kuvamine

en: Warning options
et: Hoiatuse valikud

en: Show warning options
et: Hoiatuse valikute kuvamine

en: Scale options
et: Skaala valikud

en: Show scale options
et: Skaala valikute näitamine

en: Text information options
et: Tekstiteabe valikud

en: Show text information options
et: Tekstiteabe valikute kuvamine

en: Color selection options
et: Värvusevalimise valikud

en: Show color selection options
et: Värvusevalimise valikute kuvamine

en: Password dialog options
et: Paroolidialoogi valikud

en: Show password dialog options
et: Paroolidialoogi valikute kuvamine

en: Forms dialog options
et: Vormidialoogi valikud

en: Show forms dialog options
et: Vormidialoogi valikute kuvamine

en: Miscellaneous options
et: Mitmesugused valikud

en: Show miscellaneous options
et: Mitmesugusete muude valikute kuvamine

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
et: See valik ei ole saadaval. Palun vaata --help võtit võimalike kasutusvõimaluste jaoks.

en: --%s is not supported for this dialog
et: --%s ei ole selle dialoogitüübi poolt toetatud

en: Two or more dialog options specified
et: Määratud on kaks või enam dialoogiliiki
