zenity - en to he translation catalogue (199 entries)

en: Display dialog boxes from the command line
he: הצגת חלוניות משורת הפקודה

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
he: תוכנית זו מוגשת במסגרת תוכנה חופשית; ניתן להפיצה מחדש ו/או לשנות אותה לפי תנאי הרישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו כפי שפורסם על ידי קרן התוכנה החופשית; בין אם גרסה 2 של הרישיון ובין אם (לבחירתך) כל גרסה מאוחרת יותר.‬

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
he: תכנית זו מופצת בתקווה שתביא תועלת אך ללא אחריות כלשהי; אפילו לא מרומזת בדבר מסחריותה או התאמתה למטרה מסוימת. לפרטים נוספים ניתן לעיין ברישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו.

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
he: לתוכנית הזאת אמור היה להיות מצורף הרישיון הציבורי המוקטן של גנו, אם הוא לא צורף, ניתן לכתוב ל־Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Display dialog boxes from shell scripts
he: הצגת תיבות דו־שיח בתסריטים

en: Warning: the --extra-button option for --file-selection is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
he: אזהרה: השימוש באפשרות ‎--extra-button עבור ‎--file-selection הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity. מתעלם.

en: _OK
he: _אישור

en: _Cancel
he: _ביטול

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
he: חובה לציין סוג חלונית. ר׳ ‚zenity --help’ לפרטים נוספים

en: _No
he: _לא

en: _Yes
he: _כן

en: Could not parse message
he: לא ניתן לפענח הודעה

en: Could not parse command from stdin
he: לא ניתן לפענח פקודות מ־stdin

en: Set the dialog title
he: הגדרת כותרת החלונית

en: TITLE
he: כותרת

en: Set the width
he: הגדרת הרוחב

en: WIDTH
he: רוחב

en: Set the height
he: הגדרת הגובה

en: HEIGHT
he: גובה

en: Set dialog timeout in seconds
he: הגדרת זמן קצוב לחלון בשניות

note: Timeout for closing the dialog
en: TIMEOUT
he: זמן_קצוב

en: Set the label of the OK button
he: הגדרת תווית כפתור האישור

en: TEXT
he: טקסט

en: Set the label of the Cancel button
he: הגדרת תווית כפתור הביטול

en: Add an extra button
he: הוספת כפתור נוסך

en: Set the modal hint
he: הגדרת הרמז המודלי

en: DEPRECATED; does nothing
he: לא בשימוש עוד, לא עושה כלום

en: WINDOW
he: חלון

en: DEPRECATED; use `--icon`
he: לא בשימוש עוד, יש להשתמש ב־‚‎--icon’

en: ICON-NAME
he: שם-סמל

en: Display calendar dialog
he: הצגת חלונית לוח שנה

en: Set the dialog text
he: הגדרת טקסט החלונית

en: Set the calendar day
he: הגדרת היום בלוח השנה

en: DAY
he: יום

en: Set the calendar month
he: הגדרת החודש בלוח השנה

en: MONTH
he: חודש

en: Set the calendar year
he: הגדרת השנה בלוח השנה

en: YEAR
he: שנה

en: Set the format for the returned date
he: הגדרת תבנית התאריך שמוחזר

en: PATTERN
he: תבנית

en: Display text entry dialog
he: הצגת חלונית מילוי טקסט

en: Set the entry text
he: הגדרת טקסט המילוי

en: Hide the entry text
he: הסתרת טקסט המילוי

en: Display error dialog
he: הצגת חלונית שגיאה

en: Set the icon name
he: הגדרת שם הסמל

en: Do not enable text wrapping
he: לא להפעיל גלישת טקסט

en: Do not enable Pango markup
he: לא להפעיל סימון Pango

en: Enable ellipsizing in the dialog text. This fixes the high window size with long texts
he: הפעלת קיצור על טקסט החלונית. מתקן גודל חלון מופרז עם טקסטים ארוכים

en: Display info dialog
he: הצגת חלונית מידע

en: Display file selection dialog
he: הצגת חלונית ברירת קבצים

en: Set the filename
he: הגדרת שם הקובץ

en: FILENAME
he: שם_קובץ

en: Allow multiple files to be selected
he: לאפשר בחירה של מגוון קבצים

en: Activate directory-only selection
he: הפעלת בחירה של תיקיות בלבד

en: Activate save mode
he: הפעלת מצב חיסכון

en: Set output separator character
he: הגדרת תו מפריד

en: SEPARATOR
he: מפריד

en: Set a filename filter
he: הגדרת מסנן שם קובץ

note: Help for file-filter argument (name and patterns for file selection)
en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
he: שם | תבנית1 תבנית2 …

en: Display list dialog
he: הצגת חלונית רשימה

en: Set the column header
he: הגדרת כותרת העמודות

en: COLUMN
he: עמודה

en: Use check boxes for the first column
he: להשתמש בתיבות סימון לעמודה הראשונה

en: Use radio buttons for the first column
he: להשתמש בכפתורי ברירה בעמודה הראשונה

en: Use an image for the first column
he: להשתמש בתמונה לעמודה הראשונה

en: Allow multiple rows to be selected
he: לאפשר בחירה של מגוון שורות

en: Allow changes to text
he: לאפשר שינויים בטקסט

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
he: הצגת עמודה מסוימת (ברירת המחדל היא 1. אפשר להשתמש ב־‚ALL’ - הכול - כדי להציג את כל העמודות)

note: Column index number to print out on a list dialog
en: NUMBER
he: מספר

en: Hide a specific column
he: הסתרת עמודה מסוימת

en: Hide the column headers
he: הסתרת כותרות העמודות

en: Display notification
he: הצגת התראה

en: Set the notification text
he: הגדרת טקסט התראה

en: Listen for commands on stdin
he: להאזין לפקודות בקלט משורת הפקודה (stdin)

en: Display progress indication dialog
he: הצגת חלונית חיווי התקדמות

en: Set initial percentage
he: הגדרת אחוזי התחלה

en: PERCENTAGE
he: אחוז

en: Pulsate progress bar
he: דופק למד ההתקדמות

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
he: להתעלם מהחלון בעת הגעה ל־100%

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
he: לחסל את תהליך ההורה בלחיצה על ביטול

en: Hide Cancel button
he: הסתרת כפתור ביטול

en: Estimate when progress will reach 100%
he: להעריך מתי התהליך יגיע ל־100%

en: Display question dialog
he: הצגת חלונית שאלה

en: Give Cancel button focus by default
he: להתמקד על כפתור הביטול כברירת מחדל

en: Suppress OK and Cancel buttons
he: הדחקת כפתורי אישור וביטול

en: Display text information dialog
he: הצגת חלונית פרטי טקסט

en: Open file
he: פתיחת קובץ

en: Set the text font
he: הגדרת גופן הטקסט

en: Enable an I read and agree checkbox
he: הפעלת תיבת סימון קראתי ומוסכם עלי

en: Enable HTML support
he: הפעלת תמיכה ב־HTML

en: Do not enable user interaction with the WebView. Only works if you use --html option
he: לא לאפשר תפעול של המשתמש עם WebView. עובד רק עם האפשרות ‎--html

en: Set an URL instead of a file. Only works if you use --html option
he: הגדרת כתובת במקום קובץ. עובד רק עם האפשרות ‎--html

en: URL
he: כתובת

en: Auto scroll the text to the end. Only when text is captured from stdin
he: יש לגלול את הטקסט אוטומטית לסוף. רק כאשר הטקסט מגיע משורת הפקודה (stdin)

en: Display warning dialog
he: הצגת חלונית אזהרה

en: Display scale dialog
he: הצגת חלונית שינוי גודל

en: Set initial value
he: הגדרת ערך התחלתי

en: VALUE
he: ערך

en: Set minimum value
he: הגדרת ערך מזערי

en: Set maximum value
he: הגדרת ערך מרבי

en: Set step size
he: הגדרת גודל צעד

en: Print partial values
he: הצגת ערכים חלקיים

en: Hide value
he: הסתרת ערך

en: Display forms dialog
he: הצגת חלונית טפסים

en: Add a new Entry in forms dialog
he: הוספת אפשרות מילוי חדשה בחלונית טפסים

en: Field name
he: שם שדה

en: Add a new Password Entry in forms dialog
he: הוספת מילוי ססמה חדש בחלונית טפסים

en: Add a new Calendar in forms dialog
he: הוספת לוח שנה חדשה בחלונית טפסים

en: Calendar field name
he: שם שדה לוח שנה

en: Add a new List in forms dialog
he: הוספת רשימה חדשה בדו־שיח של טפסים

en: List field and header name
he: שדה רשימה ושם הכותרת

en: List of values for List
he: רשימת הערכים עבור רשימה

en: List of values separated by |
he: ערכי הרשימה מופרדים ב־|

en: List of values for columns
he: הצגת ערכים עבור העמודות

en: Add a new combo box in forms dialog
he: הוספת רשימה נפתחת חדשה בדו־שיח טפסים

en: Combo box field name
he: שם שדה הרשימה הנפתחת

en: List of values for combo box
he: הצגת ערכים עבור הרשימה הנפתחת שלך

en: Show the columns header
he: הצגת כותרת העמודות

en: Display password dialog
he: הצגת חלונית למילוי ססמה

en: Display the username option
he: הצגת אפשרות שם המשתמש

en: Display color selection dialog
he: הצגת חלונית ברירת צבע

en: Set the color
he: הגדרת הצבע

en: Show the palette
he: הצגת ערכת הצבעים

en: About zenity
he: על zenity

en: Print version
he: הצגת גרסה

en: Warning: --icon-name is deprecated and will be removed in a future version of zenity; Treating as --icon.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--icon-name הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, ייחשב ל־‎--icon.

en: Warning: --window-icon is deprecated and will be removed in a future version of zenity; Treating as --icon.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--window-icon הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, ייחשב ל־‎--icon.

en: Warning: --confirm-overwrite is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--confirm-overwrite הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, מתעלם.

en: Warning: --attach is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--attach הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, מתעלם.

en: Warning: --hint is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--hint הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, מתעלם.

en: General options
he: אפשרויות כלליות

en: Show general options
he: הצגת אפשרויות כלליות

en: Calendar options
he: אפשרויות לוח שנה

en: Show calendar options
he: הצגת אפשרויות לוח שנה

en: Text entry options
he: אפשרויות מילוי טקסט

en: Show text entry options
he: הצגת אפשרויות מילוי טקסט

en: Error options
he: אפשרויות שגיאה

en: Show error options
he: הצגת אפשרויות שגיאה

en: Info options
he: אפשרויות מידע

en: Show info options
he: הצגת אפשרויות מידע

en: File selection options
he: אפשרויות בורר קבצים

en: Show file selection options
he: הצגת אפשרויות בורר קבצים

en: List options
he: אפשרויות רשימה

en: Show list options
he: הצגת אפשרויות רשימה

en: Notification options
he: אפשרויות התראה

en: Show notification options
he: הצגת אפשרויות התראה

en: Progress options
he: אפשרויות התקדמות

en: Show progress options
he: הצגת אפשרויות התקדמות

en: Question options
he: אפשרויות שאלה

en: Show question options
he: הצגת אפשרויות שאלה

en: Warning options
he: אפשרויות אזהרה

en: Show warning options
he: הצגת אפשרויות אזהרה

en: Scale options
he: אפשרויות שינוי גודל

en: Show scale options
he: הצגת אפשרויות שינוי גודל

en: Text information options
he: אפשרויות מידע בטקסט

en: Show text information options
he: הצגת אפשרויות מידע בטקסט

en: Color selection options
he: אפשרויות בחירת צבע

en: Show color selection options
he: הצגת אפשרויות בחירת צבע

en: Password dialog options
he: אפשרויות חלונית ססמה

en: Show password dialog options
he: הצגת אפשרויות חלונית ססמה

en: Forms dialog options
he: אפשרויות חלונית טפסים

en: Show forms dialog options
he: הצגת אפשרויות חלונית טפסים

en: Miscellaneous options
he: אפשרויות שונות

en: Show miscellaneous options
he: הצגת אפשרויות שונות

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
he: אפשרות זו אינה זמינה. נא לפנות ל־‎--help לכל אפשרויות השימוש הזמינות.

en: --%s is not supported for this dialog
he: אין תמיכה ב־‎--%s בחלונית הזאת

en: Two or more dialog options specified
he: צוינה אפשרויות חלונית אחת או יותר

en: Type your username and password
he: נא למלא את שם המשתמש והססמה שלך

note: Add the username label and entry and increment the row for the * password entry so it will be added below the username.
en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: ססמה:

en: Time remaining: %lu:%02lu:%02lu
he: הזמן שנותר: %lu:%02lu:%02lu

en: Maximum value must be greater than minimum value.
he: הערך המרבי חייב להיות גדול מהערך המזערי.

en: Value out of range.
he: הערך מחוץ לטווח.

en: Warning: --mid-search is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
he: אזהרה: השימוש ב־‎--mid-search הופסק ויוסר בגרסאות עתידיות של zenity, מתעלם.

en: No column titles specified for List dialog.
he: לא צוינו כותרות עמודות לחלונית הרשימה.

note: Translators: --checklist and --radiolist should not be translated * (command-line options).
en: Insufficient columns specified for List dialog (at least 2 are required for --checklist or --radiolist).
he: כמות העמודות שצוינה לחלונית הרשימה (צריך לפחות 2 ל־‎--checklist או ל־‎--radiolist).

en: You should use only one List dialog type.
he: צריך להשתמש רק בסוג אחד של חלונית רשימה.

en: Icon filename %s not found; trying theme icon.
he: שם קובץ הסמל %s לא נמצא, מתבצע ניסיון עם סמל מערכת העיצוב.

en: Adjust the scale value
he: התאמת ערך הסרגל

en: Text View
he: תצוגת טקסט

en: Calendar selection
he: בחירת תאריך

en: Select a date from below.
he: נא לבחור מהתאריכים שלמטה.

en: C_alendar:
he: _לוח שנה:

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Add a new entry
he: הוספת טקסט חדש

en: _Enter new text:
he: ה_זנת טקסט חדש:

en: Error
he: שגיאה

en: An error has occurred.
he: אירעה שגיאה.

en: Forms dialog
he: חלונית טפסים

en: Information
he: מידע

en: All updates are complete.
he: כל העדכונים הסתיימו.

en: Progress
he: התקדמות

en: Running...
he: בפעילות…

en: Question
he: שאלה

en: Are you sure you want to proceed?
he: להמשיך?

en: Select items from the list
he: נא לבחור פריטים מהרשימה

en: Select items from the list below.
he: נא לבחור פריטים מהרשימה למטה.

en: Warning
he: אזהרה

en: Type your password
he: נא למלא את ססמתך
