zenity master - en to kk translation catalogue (132 entries)

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: Бұл бағдарлама - еркін бағдарлама қамтама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU Lesser General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
kk: Бұл бағларлама пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU Lesser General Public License қараңыз.

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
kk: Сіз бұл бағдарламамен бірге GNU Lesser General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Display dialog boxes from shell scripts
kk: Қоршам скриптерінен сұхбат терезелерін көрсету

en: _OK
kk: О_К

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
kk: Сұхбат түрін көрсету керек. Көбірек білу үшін 'zenity --help' қараңыз

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Could not parse message
kk: Хабарламаны талдау мүмкін емес

en: Zenity notification
kk: Zenity хабарламасы

en: Set the dialog title
kk: Сұхбат атауын орнату

en: TITLE
kk: АТАУЫ

en: Set the window icon
kk: Терезе таңбашасын орнату

en: ICONPATH
kk: ТАҢБАШАЖОЛЫ

en: Set the width
kk: Енін орнату

en: WIDTH
kk: ЕНІ

en: Set the height
kk: Биіктігін орнату

en: HEIGHT
kk: БИІКТІГІ

en: Set dialog timeout in seconds
kk: Сұхбат уақытын орнату, сек

note: Timeout for closing the dialog
en: TIMEOUT
kk: ТАЙМАУТ

en: Set the label of the OK button
kk: ОК батырмасынын жазуын орнату

en: TEXT
kk: МӘТІН

en: Set the label of the Cancel button
kk: Бас тарту батырмасынын жазуын орнату

en: Add an extra button
kk: Қосымша батырманы қосу

en: WINDOW
kk: ТЕРЕЗЕ

en: Display calendar dialog
kk: Күнтізбе сұхбатын көрсету

en: Set the dialog text
kk: Сұхбат мәтінін орнату

en: Set the calendar day
kk: Күнтізбе күнін орнату

en: DAY
kk: КҮН

en: Set the calendar month
kk: Күнтізбе айын орнату

en: MONTH
kk: АЙ

en: Set the calendar year
kk: Күнтізбе жылын орнату

en: YEAR
kk: ЖЫЛ

en: Set the format for the returned date
kk: Қайтарылған күн пішімін орнату

en: PATTERN
kk: ҮЛГІ

en: ICON-NAME
kk: ТАҢБАША-АТЫ

en: Set the filename
kk: Файл атын орнату

en: FILENAME
kk: ФАЙЛ_АТЫ

en: Allow multiple files to be selected
kk: Бірнеше файлды таңдауды рұқсат ету

en: Activate directory-only selection
kk: Тек буманы таңдау режимін іске қосу

en: Activate save mode
kk: Сақтау режимін белсендіру

en: Set output separator character
kk: Шығыс ажыратқыш таңбасын орнату

en: SEPARATOR
kk: АЖЫРАТҚЫШ

en: Confirm file selection if filename already exists
kk: Файл аты бар болып тұрған кезде, файлды таңдаудың растауын сұрау

note: Help for file-filter argument (name and patterns for file selection)
en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
kk: АТЫ | ҮЛГІ1 ҮЛГІ2 ...

en: COLUMN
kk: БАҒАН

note: Column index number to print out on a list dialog
en: NUMBER
kk: САН

en: Display notification
kk: Хабарламаны көрсету

en: Set the notification text
kk: Хабарлама мәтінін орнату

en: PERCENTAGE
kk: ПАЙЫЗДЫҚ

en: Hide Cancel button
kk: Бас тарту батырмасын жасыру

en: Open file
kk: Файлды ашу

en: Set the text font
kk: Мәтін қарібін орнату

en: Enable HTML support
kk: HTML қолдауын іске қосу

en: Set initial value
kk: Бастапқы мәнін орнату

en: VALUE
kk: МӘНІ

en: Set minimum value
kk: Минималды мәнін орнату

en: Set maximum value
kk: Максималды мәнін орнату

en: Set step size
kk: Қадам өлшемін орнату

en: Hide value
kk: Мәнін жасыру

en: Field name
kk: Өріс аты

en: Show the columns header
kk: Бағандар тақырыптамасын көрсету

en: Display password dialog
kk: Пароль сұхбат терезесін көрсету

en: Display the username option
kk: Пайдаланушының аты параметрін көрсету

en: Display color selection dialog
kk: Түсті таңдау сұхбат терезесін көрсету

en: Set the color
kk: Түсті орнату

en: Show the palette
kk: Палитраны көрсету

en: About zenity
kk: Zenity туралы

en: Print version
kk: Нұсқа ақпаратын шығару

en: General options
kk: Жалпы опциялар

en: Show general options
kk: Жалпы опцияларды көрсету

en: Calendar options
kk: Күнтізбе опциялары

en: Show calendar options
kk: Күнтізбе опцияларын көрсету

en: Text entry options
kk: Мәтін енгізу параметрлері

en: Show text entry options
kk: Мәтін енгізу параметрлерін көрсету

en: Error options
kk: Қате параметрлері

en: Show error options
kk: Қате параметрлерін көрсету

en: Info options
kk: Ақпарат параметрлері

en: Show info options
kk: Ақпарат параметрлерін көрсету

en: File selection options
kk: Файлды таңдау параметрлері

en: Show file selection options
kk: Файлды таңдау параметрлерін көрсету

en: List options
kk: Тізім параметрлері

en: Show list options
kk: Тізім параметрлерін көрсету

en: Notification icon options
kk: Хабарландыру таңбашасының параметрлері

en: Show notification icon options
kk: Хабарландыру таңбашасының параметрлерін көрсету

en: Progress options
kk: Прогресс параметрлері

en: Show progress options
kk: Прогресс параметрлерін көрсету

en: Question options
kk: Сұрақ параметрлері

en: Show question options
kk: Сұрақ параметрлерін көрсету

en: Warning options
kk: Ескерту параметрлері

en: Show warning options
kk: Ескерту параметрлерін көрсету

en: Scale options
kk: Масштабтау параметрлері

en: Show scale options
kk: Масштабтау параметрлерін көрсету

en: Text information options
kk: Мәтін ақпаратының параметрлері

en: Show text information options
kk: Мәтін ақпаратының параметрлерін көрсету

en: Color selection options
kk: Түсті таңдау параметрлері

en: Show color selection options
kk: Түсті таңдау параметрлерін көрсету

en: Password dialog options
kk: Пароль сұхбат терезесінің параметрлері

en: Show password dialog options
kk: Пароль сұхбат терезесінің параметрлерін көрсету

en: Forms dialog options
kk: Формалар сұхбат терезесінің параметрлері

en: Show forms dialog options
kk: Формалар сұхбат терезесінің параметрлерін көрсету

en: Miscellaneous options
kk: Әр түрлі параметрлер

en: Show miscellaneous options
kk: Әр түрлі параметрлерді көрсету

note: Checks if username has been passed as a parameter
en: Type your password
kk: Пароліңізді енгізіңіз

en: Type your username and password
kk: Пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз

en: Username:
kk: Пайдаланушы:

en: Password:
kk: Пароль:

en: Time remaining: %lu:%02lu:%02lu
kk: Қалған уақыт: %lu:%02lu:%02lu

en: Maximum value must be greater than minimum value.
kk: Максималды мәні минималды мәнінен үлкен болуы тиіс.

en: Value out of range.
kk: Мәні ауқымнан тыс.

en: Adjust the scale value
kk: Масштаб мәнін реттеу

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: OK
kk: ОК

en: Text View
kk: Мәтін көрінісі

en: Calendar selection
kk: Күнтізбе таңдауы

en: Select a date from below.
kk: Төмендегі күнді таңдаңыз.

en: C_alendar:
kk: Кү_нтізбе:

en: Add a new entry
kk: Жаңа жазбаны қосу

en: _Enter new text:
kk: Жаңа мәтінді _енгізіңіз:

en: Error
kk: Қате

en: An error has occurred.
kk: Қате орын алды.

en: Forms dialog
kk: Формалар сұхбат терезесі

en: Information
kk: Ақпарат

en: All updates are complete.
kk: Барлық жаңартулар аяқталды.

en: Progress
kk: Барысы

en: Running...
kk: Орындалуда...

en: Question
kk: Сұрақ

en: Are you sure you want to proceed?
kk: Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Select items from the list
kk: Тізімнен элементтерді таңдаңыз

en: Select items from the list below.
kk: Төмендегі тізімнен элементтерді таңдаңыз.

en: Warning
kk: Ескерту
