Zenity - en to nl translation catalogue (196 entries)

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is vrije software; u mag het verspreiden en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU Lesser General Public License, uitgegeven door de Free Software Foundation (versie 2 van de licentie of een nieuwere versie.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
nl: Dit programma wordt verspreid in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie voor meer informatie de GNU Lesser General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Als het goed is heeft u bij dit programma een kopie van de GNU Lesser General Public License ontvangen; als dat niet zo is, stuur dan een brief naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Display dialog boxes from shell scripts
nl: Dialoogvenster weergeven vanuit shellscripts

en: _OK
nl: _Oké

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
nl: U moet een type dialoogvenster meeegeven. Kijk naar ‘zenity --help’ voor meer informatie

en: _No
nl: _Nee

en: _Yes
nl: _Ja

en: Could not parse message
nl: Kon het bericht niet verwerken

en: Invalid value for a boolean typed hint.
    Supported values are 'true' or 'false'.
nl: Ongeldige waarde voor een booleaanse tip.
    Ondersteunde waarden zijn ‘true’ of ‘false’.

note: (iibiiay)
en: Unsupported hint. Skipping.
nl: Tip niet ondersteund, overslaan.

note: unknown hints
en: Unknown hint name. Skipping.
nl: Naam van tip onbekend, overslaan.

en: Could not parse command from stdin
nl: Kon de opdracht van stdin niet verwerken

en: Zenity notification
nl: Zenity melding

en: Set the dialog title
nl: Titel van dialoogvenster instellen

en: TITLE
nl: TITEL

en: Set the window icon
nl: Pictogram van dialoogvenster instellen

en: ICONPATH
nl: PICTOGRAMPAD

en: Set the width
nl: Breedte instellen

en: WIDTH
nl: BREEDTE

en: Set the height
nl: Hoogte instellen

en: HEIGHT
nl: HOOGTE

en: Set dialog timeout in seconds
nl: Timeout van dialoogvenster instellen (in seconden)

note: Timeout for closing the dialog
en: TIMEOUT
nl: TIJDSLIMIET

en: Set the label of the OK button
nl: Stel het label van de knop ‘Oké’ in

en: TEXT
nl: TEKST

en: Set the label of the Cancel button
nl: Stel het label van de knop ‘Annuleren’ in

en: Add an extra button
nl: Een extra knop toevoegen

en: Set the modal hint
nl: Modale tip instellen

en: Set the parent window to attach to
nl: Bovenliggend venster om aan vast te maken instellen

en: WINDOW
nl: VENSTER

en: Display calendar dialog
nl: Dialoogvenster kalender weergeven

en: Set the dialog text
nl: Tekst van dialoogvenster instellen

en: Set the calendar day
nl: Kalenderdag instellen

en: DAY
nl: DAG

en: Set the calendar month
nl: Kalendermaand instellen

en: MONTH
nl: MAAND

en: Set the calendar year
nl: Kalenderjaar instellen

en: YEAR
nl: JAAR

en: Set the format for the returned date
nl: Formattering van terug gegeven datum instellen

en: PATTERN
nl: PATROON

en: Display text entry dialog
nl: Dialoogvenster tekstinvoer weergeven

en: Set the entry text
nl: Tekst van de tekstinvoer instellen

en: Hide the entry text
nl: Tekst van de tekstinvoer verbergen

en: Display error dialog
nl: Dialoogvenster ‘foutmelding’ weergeven

en: Set the dialog icon
nl: Pictogram van dialoogvenster instellen

en: ICON-NAME
nl: PICTOGRAM-NAAM

en: Do not enable text wrapping
nl: Regels niet afbreken

en: Do not enable Pango markup
nl: Gebruik van Pango-markup niet inschakelen

en: Enable ellipsizing in the dialog text. This fixes the high window size with long texts
nl: Weglatingstekens in dialoogvenstertekst inschakelen. Dit lost een probleem op waarbij lange teksten leiden tot hoge venstergroottes

en: Display info dialog
nl: Dialoogvenster ‘informatie’ weergeven

en: Display file selection dialog
nl: Dialoogvenster ‘bestand selecteren’ weergeven

en: Set the filename
nl: Bestandsnaam instellen

en: FILENAME
nl: BESTANDSNAAM

en: Allow multiple files to be selected
nl: Selecteren van meerdere bestanden toestaan

en: Activate directory-only selection
nl: Alleen mappen kiezen

en: Activate save mode
nl: Om op te slaan

en: Set output separator character
nl: Scheidingsteken voor uitvoer instellen

en: SEPARATOR
nl: SCHEIDING

en: Confirm file selection if filename already exists
nl: Bestandsselectie bevestigen indien bestand reeds bestaat

en: Set a filename filter
nl: Stel een bestandsnaamfilter in

note: Help for file-filter argument (name and patterns for file selection)
en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
nl: NAAM | PATROON 1 PATROON2 …

en: Display list dialog
nl: Dialoogvenster ‘lijst’ weergeven

en: Set the column header
nl: Kop van kolom instellen

en: COLUMN
nl: KOLOM

en: Use check boxes for the first column
nl: Aankruisvakjes gebruiken als eerste kolom

en: Use radio buttons for the first column
nl: Radioknoppen gebruiken als eerste kolom

en: Use an image for the first column
nl: Afbeelding gebruiken als eerste kolom

en: Allow multiple rows to be selected
nl: Selecteren van meerdere rijen toestaan

en: Allow changes to text
nl: Tekst mag veranderd worden

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
nl: Een specifieke kolom teruggeven (Standaard is 1. ‘ALL’ kan gebruikt worden om alle kolommen terug te geven).

note: Column index number to print out on a list dialog
en: NUMBER
nl: GETAL

en: Hide a specific column
nl: Een specifieke kolom verbergen

en: Hide the column headers
nl: Kolomkoppen verbergen

en: Change list default search function searching for text in the middle, not on the beginning
nl: Standaardzoekfunctie in lijsten laten zoeken naar tekst in het midden, niet in het begin

en: Display notification
nl: Melding weergeven

en: Set the notification text
nl: Tekst van melding instellen

en: Listen for commands on stdin
nl: Luisteren naar opdrachten op stdin

en: Set the notification hints
nl: Meldingstips instellen

en: Display progress indication dialog
nl: Dialoogvenster ‘voortgangsindicator’ weergeven

en: Set initial percentage
nl: Beginpercentage instellen

en: Pulsate progress bar
nl: Voortgangsbalk laten pulseren

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
nl: Dialoogvenster sluiten wanneer 100% is bereikt

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
nl: Ouderproces afsluiten als op de knop Annuleren geklikt wordt

en: Hide Cancel button
nl: Annuleren-knop verbergen

en: Estimate when progress will reach 100%
nl: Schatten wanneer voortgang 100% zal bereiken

en: Display question dialog
nl: Dialoogvenster ‘vraag’ weergeven

en: Give Cancel button focus by default
nl: Focus standaard op Annuleren-knop plaatsen

en: Suppress OK and Cancel buttons
nl: Oké- en Annuleren-knoppen verbergen

en: Display text information dialog
nl: Dialoogvenster ‘tekstinformatie’ weergeven

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Set the text font
nl: Lettertype van de tekst instellen

en: Enable an I read and agree checkbox
nl: Een keuzevinkje voor ‘gelezen en akkoord’ inschakelen

en: Enable HTML support
nl: Ondersteuning voor HTML inschakelen

en: Do not enable user interaction with the WebView. Only works if you use --html option
nl: Gebruikersinteractie met WebView niet inschakelen. Dit werkt alleen met de optie ‘--html’

en: Set an URL instead of a file. Only works if you use --html option
nl: Een URL in plaats van een bestand gebruiken. Dit werkt alleen met de optie ‘--html’

en: Auto scroll the text to the end. Only when text is captured from stdin
nl: Tekst automatisch scrollen naar einde. Enkel wanneer tekst uit stdin komt

en: Display warning dialog
nl: Waarschuwingvenster weergeven

en: Display scale dialog
nl: Dialoogvenster ‘schalen’ weergeven

en: Set initial value
nl: Beginwaarde instellen

en: VALUE
nl: WAARDE

en: Set minimum value
nl: Minimumwaarde instellen

en: Set maximum value
nl: Maximumwaarde instellen

en: Set step size
nl: Stapgrootte instellen

en: Print partial values
nl: Ook fracties van getallen

en: Hide value
nl: Waarde verbergen

en: Display forms dialog
nl: Formuliervenster weergeven

en: Add a new Entry in forms dialog
nl: Nieuwe invoer aan formuliervenster toevoegen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Add a new Password Entry in forms dialog
nl: Een nieuw wachtwoordveld aan het formuliervenster toevoegen

en: Add a new Calendar in forms dialog
nl: Een nieuwe kalender aan het formuliervenster toevoegen

en: Calendar field name
nl: Kalenderveldnaam

en: Add a new List in forms dialog
nl: Een nieuwe lijst aan het formuliervenster toevoegen

en: List field and header name
nl: Veld- en kopnaam van de lijst

en: List of values for List
nl: Lijst van waarden voor de lijst

en: List of values separated by |
nl: Lijst van waarden gescheiden door |

en: List of values for columns
nl: Lijst van waarden voor kolommen

en: Add a new combo box in forms dialog
nl: Een nieuwe keuzelijst aan het formuliervenster toevoegen

en: Combo box field name
nl: Keuzelijstveldnaam

en: List of values for combo box
nl: Lijst van waarden voor keuzelijst

en: Show the columns header
nl: Kop van kolom tonen

en: Display password dialog
nl: Dialoogvenster ‘wachtwoord’ weergeven

en: Display the username option
nl: Gebruikersnaam-optie weergeven

en: Display color selection dialog
nl: Kleurselectievenster weergeven

en: Set the color
nl: De kleur instellen

en: Show the palette
nl: Het palet tonen

en: About zenity
nl: Info over zenity

en: Print version
nl: Versie weergeven

en: General options
nl: Algemene instellingen

en: Show general options
nl: Algemene instellingen weergeven

en: Calendar options
nl: Kalenderinstellingen

en: Show calendar options
nl: Kalenderinstellingen weergeven

en: Text entry options
nl: Tekstinvoerinstellingen

en: Show text entry options
nl: Tekstinvoerinstellingen weergeven

en: Error options
nl: Foutmeldingsinstellingen

en: Show error options
nl: Foutmeldingsinstellingen weergeven

en: Info options
nl: Info-instellingen

en: Show info options
nl: Info-instellingen weergeven

en: File selection options
nl: Bestandsselectie-instellingen

en: Show file selection options
nl: Bestandsselectie-instellingen weergeven

en: List options
nl: Lijstinstellingen

en: Show list options
nl: Lijstinstellingen weergeven

en: Notification icon options
nl: Instellingen voor meldingspictogram

en: Show notification icon options
nl: Instellingen voor meldingspictogram weergeven

en: Progress options
nl: Voortgangsbalkinstellingen

en: Show progress options
nl: Voortgangsbalkinstellingen weergeven

en: Question options
nl: Vraag-instellingen

en: Show question options
nl: Vraag-instellingen weergeven

en: Warning options
nl: Waarschuwingsinstellingen

en: Show warning options
nl: Waarschuwingsinstellingen weergeven

en: Scale options
nl: Schaalinstellingen weergeven

en: Show scale options
nl: Schaalinstellingen weergeven

en: Text information options
nl: Instellingen voor tekstinformatie

en: Show text information options
nl: Instellingen voor tekstinformatie weergeven

en: Color selection options
nl: Kleursselectie-instellingen

en: Show color selection options
nl: Kleurselectie-instellingen weergeven

en: Password dialog options
nl: Opties voor wachtwoordvenster

en: Show password dialog options
nl: Opties voor wachtwoordvenster weergeven

en: Forms dialog options
nl: Opties voor formuliervenster

en: Show forms dialog options
nl: Opties voor formuliervenster weergeven

en: Miscellaneous options
nl: Diverse instellingen

en: Show miscellaneous options
nl: Diverse instellingen weergeven

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
nl: Deze optie is niet beschikbaar. Kijk bij --help voor alle mogelijke manieren om te gebruiken.

en: --%s is not supported for this dialog
nl: --%s wordt niet ondersteund door dit dialoogvenster

en: Two or more dialog options specified
nl: Twee of meer dialoogvenster-opties gespecificeerd

note: Checks if username has been passed as a parameter
en: Type your password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: Type your username and password
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Time remaining: %lu:%02lu:%02lu
nl: Resterende tijd: %lu:%02lu:%02lu

en: Maximum value must be greater than minimum value.
nl: Maximumwaarde moet meer zijn dan de minimumwarde.

en: Value out of range.
nl: Waarde te groot.

en: No column titles specified for List dialog.
nl: Geen kolomtitels gegeven voor lijstweergave.

en: You should use only one List dialog type.
nl: U dient slechts één type Lijstvenster te gebruiken.

en: Adjust the scale value
nl: Waarde aanpassen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: OK
nl: Oké

en: Text View
nl: Tekstweergave

en: Calendar selection
nl: Kalenderselectie

en: Select a date from below.
nl: Kies hieronder een datum.

en: C_alendar:
nl: K_alender:

en: Add a new entry
nl: Nieuwe ingang toevoegen

en: _Enter new text:
nl: _Geef nieuwe tekst:

en: Error
nl: Fout

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Forms dialog
nl: Formuliervenster

en: Information
nl: Informatie

en: All updates are complete.
nl: Alle updates zijn voltooid.

en: Progress
nl: Voortgang

en: Running...
nl: Actief…

en: Question
nl: Vraag

en: Are you sure you want to proceed?
nl: Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Select items from the list
nl: Kies items uit de lijst

en: Select items from the list below.
nl: Kies hieronder items uit de lijst.

en: Warning
nl: Waarschuwing
