zenity 2.12 - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Orientation
rw: Icyerekezo

en: An error has occurred.
rw: Ikosa yagaragaye.

en: Error
rw: Ikosa

en: Information
rw: Ibisobanuro

en: Progress
rw: Aho bigeze

en: Warning
rw: Iburira

en: General options
rw: Amahitamo rusange

en: Miscellaneous options
rw: Amahitamo anyuranye
