zenity - en to uk translation catalogue (195 entries)

en: Display dialog boxes from the command line
uk: Показ діалогових вікон з командного рядка

en: Display dialog boxes from shell scripts
uk: Показ діалогових вікон зі скриптів оболонки

en: Warning: the --extra-button option for --file-selection is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
uk: Попередження: варіант --extra-button для --file-selection вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Ігноруємо.

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
uk: Потрібно вказати тип діалогового вікна. Скористуйтесь «zenity --help» для докладнішої інформації

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: Could not parse message
uk: Не вдалося проаналізувати повідомлення

en: Could not parse command from stdin
uk: Не вдалося проаналізувати команду зі stdin

en: Set the dialog title
uk: Вказати заголовок діалогу

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: Set the width
uk: Вказати ширину

en: WIDTH
uk: ШИРИНА

en: Set the height
uk: Вказати висоту

en: HEIGHT
uk: ВИСОТА

en: Set dialog timeout in seconds
uk: Вказати час очікування діалогу в секундах

note: Timeout for closing the dialog
en: TIMEOUT
uk: ТАЙМАУТ

en: Set the label of the OK button
uk: Вказати мітку для кнопки «Гаразд»

en: TEXT
uk: ТЕКСТ

en: Set the label of the Cancel button
uk: Вказати мітку для кнопки «Скасувати»

en: Add an extra button
uk: Додати додаткову кнопку

en: Set the modal hint
uk: Вказати модальну підказку

en: DEPRECATED; does nothing
uk: Застаріло; не має наслідків

en: WINDOW
uk: ВІКНО

en: DEPRECATED; use `--icon`
uk: Застаріло; скористайтеся «--icon»

en: Display calendar dialog
uk: Показати діалог календаря

en: Set the dialog text
uk: Вказати текст діалогу

en: Set the calendar day
uk: Вказати день у календарі

en: DAY
uk: ДЕНЬ

en: Set the calendar month
uk: Вказати місяць у календарі

en: MONTH
uk: МІСЯЦЬ

en: Set the calendar year
uk: Вказати рік у календарі

en: YEAR
uk: РІК

en: Set the format for the returned date
uk: Вказати формат дати, що повертатиметься

en: PATTERN
uk: ШАБЛОН

en: Display text entry dialog
uk: Показати вікно з полем вводу

en: Set the entry text
uk: Вказати текст поля

en: Hide the entry text
uk: Сховати текст поля

en: Display error dialog
uk: Показати помилку діалогу

en: Set the icon name
uk: Встановити назву піктограми

en: Do not enable text wrapping
uk: Не вмикати перенесення тексту

en: Do not enable Pango markup
uk: Не вмикати розмітку Pango

en: Enable ellipsizing in the dialog text. This fixes the high window size with long texts
uk: Увімкнути можливість обрізання тексту у діалоговому вікні трьома крапками. Так можна виправити розмір вікна за висотою для довгих фрагментів тексту.

en: Display info dialog
uk: Показати діалог інформації

en: Display file selection dialog
uk: Показати діалог вибору файла

en: Set the filename
uk: Вказати назву файла

en: FILENAME
uk: НАЗВА

en: Allow multiple files to be selected
uk: Дозволити вибирати кілька файлів

en: Activate directory-only selection
uk: Активувати виділення лише каталогів

en: Activate save mode
uk: Активувати режим збереження

en: Set output separator character
uk: Вказати символ розділення для виводу

en: SEPARATOR
uk: ВІДОКРЕМЛЮВАЧ

en: Set a filename filter
uk: Вказати фільтр назв файлів

note: Help for file-filter argument (name and patterns for file selection)
en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
uk: НАЗВА | ШАБЛОН1 ШАБЛОН2 …

en: Display list dialog
uk: Показати діалог списку

en: Set the column header
uk: Вказати заголовок стовпчика

en: COLUMN
uk: СТОВПЧИК

en: Use check boxes for the first column
uk: Використовувати прапорці для першого стовпчика

en: Use radio buttons for the first column
uk: Використовувати перемикачі для першого стовпчика

en: Use an image for the first column
uk: Використовувати зображення для першого стовпця

en: Allow multiple rows to be selected
uk: Дозволити виділяти декілька рядків

en: Allow changes to text
uk: Дозволити змінювати текст

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
uk: Вивести вказаний стовпчик (Типове значення 1. Можна використовувати 'ALL' для виводу всіх стовпчиків)

note: Column index number to print out on a list dialog
en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: Hide a specific column
uk: Сховати вказаний стовпчик

en: Hide the column headers
uk: Приховати заголовки стовпчиків

en: Display notification
uk: Показати сповіщення

en: Set the notification text
uk: Вказати текст сповіщення

en: Listen for commands on stdin
uk: Приймати команди з stdin

en: Display progress indication dialog
uk: Показати діалог з індикатором поступу

en: Set initial percentage
uk: Вказати початкові відсотки

en: PERCENTAGE
uk: ВІДСОТОК

en: Pulsate progress bar
uk: Пульсівна панель поступу

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
uk: Прибрати діалог, коли буде досягнуто 100%

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
uk: Вбити батьківський процес, якщо натиснуто кнопку «Скасувати»

en: Hide Cancel button
uk: Сховати кнопку «Скасувати»

en: Estimate when progress will reach 100%
uk: Оцінка часу, який потрібен для досягнення рівня поступу 100%

en: Display question dialog
uk: Показати вікно запитання

en: Give Cancel button focus by default
uk: Передати типово фокус на кнопку «Скасувати»

en: Suppress OK and Cancel buttons
uk: Придушити показ кнопок «Гаразд» і «Скасувати»

en: Display text information dialog
uk: Показати діалог текстової інформації

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: Set the text font
uk: Вказати шрифт тексту

en: Enable an I read and agree checkbox
uk: Увімкнути позначку «Я прочитав і погоджуюсь»

en: Enable HTML support
uk: Увімкнути підтримку HTML

en: Do not enable user interaction with the WebView. Only works if you use --html option
uk: Не вмикати взаємодію користувача із вікном WebView. Працює лише за використання параметра --html

en: Set an URL instead of a file. Only works if you use --html option
uk: Вказати адресу замість файла. Працює лише за використання параметра --html

en: Auto scroll the text to the end. Only when text is captured from stdin
uk: Автоматично гортати текст до кінця. Лише якщо текст захоплено зі стандартного джерела вхідних даних (stdin)

en: Display warning dialog
uk: Показати діалог попередження

en: Display scale dialog
uk: Показати діалог масштабу

en: Set initial value
uk: Вказати початкове значення

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Set minimum value
uk: Вказати мінімальне значення

en: Set maximum value
uk: Вказати максимальне значення

en: Set step size
uk: Вказати розмір кроку

en: Print partial values
uk: Виводити часткові значення

en: Hide value
uk: Сховати величину

en: Display forms dialog
uk: Показати діалог форм

en: Add a new Entry in forms dialog
uk: Додати нове поле в діалог форм

en: Field name
uk: Назва поля

en: Add a new Password Entry in forms dialog
uk: Додати нове поле вводу пароля в діалог форм

en: Add a new Calendar in forms dialog
uk: Додати новий календар у діалог форм

en: Calendar field name
uk: Поле назви календаря

en: Add a new List in forms dialog
uk: Додати новий список в діалог форм

en: List field and header name
uk: Поле списку та назва заголовку

en: List of values for List
uk: Значення списку для списку

en: List of values separated by |
uk: Значення списку, розділені |

en: List of values for columns
uk: Значення списку для стовпців

en: Add a new combo box in forms dialog
uk: Додати новий спадний список до вікна форм

en: Combo box field name
uk: Назва поля спадного списку

en: List of values for combo box
uk: Список значень для спадного списку

en: Show the columns header
uk: Показувати заголовки стовпців

en: Display password dialog
uk: Показати діалог вводу пароля

en: Display the username option
uk: Показати параметри користувача

en: Display color selection dialog
uk: Показати діалог вибору кольору

en: Set the color
uk: Вказати колір

en: Show the palette
uk: Показати палітру

en: About zenity
uk: Про Zenity

en: Print version
uk: Показати версію

en: Warning: --icon-name is deprecated and will be removed in a future version of zenity; Treating as --icon.
uk: Попередження: параметр --icon-name вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Обробляємо як --icon.

en: Warning: --window-icon is deprecated and will be removed in a future version of zenity; Treating as --icon.
uk: Попередження: параметр --window-icon вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Обробляємо як --icon.

en: Warning: --confirm-overwrite is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
uk: Попередження: параметр --confirm-overwrite вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Ігноруємо.

en: Warning: --attach is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
uk: Попередження: параметр --attach вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Ігноруємо.

en: Warning: --hint is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
uk: Попередження: параметр --hint вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Ігноруємо.

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Show general options
uk: Показувати загальні параметри

en: Calendar options
uk: Параметри календаря

en: Show calendar options
uk: Показувати параметри календаря

en: Text entry options
uk: Параметри поля вводу

en: Show text entry options
uk: Показувати параметри поля вводу

en: Error options
uk: Параметри помилки

en: Show error options
uk: Показувати параметри виводу помилки

en: Info options
uk: Параметри інформації

en: Show info options
uk: Показувати параметри виводу інформації

en: File selection options
uk: Параметри вибору файла

en: Show file selection options
uk: Показувати параметри вибору файла

en: List options
uk: Параметри списку

en: Show list options
uk: Показувати параметри списку

en: Notification options
uk: Параметри сповіщення

en: Show notification options
uk: Показати параметри сповіщення

en: Progress options
uk: Параметри поступу

en: Show progress options
uk: Показувати параметри поступу

en: Question options
uk: Параметри запитання

en: Show question options
uk: Показувати параметри запитання

en: Warning options
uk: Параметри попередження

en: Show warning options
uk: Показувати параметри виводу попередження

en: Scale options
uk: Параметри масштабу

en: Show scale options
uk: Показувати параметри масштабу

en: Text information options
uk: Параметри текстової інформації

en: Show text information options
uk: Показувати параметри текстової інформації

en: Color selection options
uk: Параметри вибору кольору

en: Show color selection options
uk: Показувати параметри вибору кольору

en: Password dialog options
uk: Параметри діалогу пароля

en: Show password dialog options
uk: Показувати параметри діалогу запиту пароля

en: Forms dialog options
uk: Параметри діалогу форм

en: Show forms dialog options
uk: Показувати параметри діалогу форм

en: Miscellaneous options
uk: Інші параметри

en: Show miscellaneous options
uk: Показувати інші параметри

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
uk: Цей параметр недоступний. Для перегляду доступних параметрів використовуйте ключ --help.

en: --%s is not supported for this dialog
uk: --%s не підтримується цим діалогом

en: Two or more dialog options specified
uk: Вказано два або більше параметрів діалогу

en: Type your username and password
uk: Введіть ваше ім'я користувач і пароль

note: Add the username label and entry and increment the row for the * password entry so it will be added below the username.
en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Time remaining: %lu:%02lu:%02lu
uk: Лишилося часу: %lu:%02lu:%02lu

note: Translators: do not translate tokens starting with '--'; these * are command-line options which are not translatable.
en: Combining the options --auto-close and --percentage=100 is not supported.
uk: Підтримки поєднання параметрів --auto-close і --percentage=100 не передбачено.

en: Maximum value must be greater than minimum value.
uk: Максимальне значення має бути більше за мінімальне.

en: Value out of range.
uk: Значення за межами діапазону.

en: Warning: --mid-search is deprecated and will be removed in a future version of zenity. Ignoring.
uk: Попередження: параметр --mid-search вважається застарілим; його буде вилучено у наступних версіях zenity. Ігноруємо.

en: No column titles specified for List dialog.
uk: Не вказано заголовків стовпчиків для вікна списків».

note: Translators: --checklist and --radiolist should not be translated * (command-line options).
en: Insufficient columns specified for List dialog (at least 2 are required for --checklist or --radiolist).
uk: Для вікна списку вказано недостатньо стовпців (потрібно вказати принаймні 2 для --checklist або --radiolist).

en: You should use only one List dialog type.
uk: Слід використовувати лише єдиний тип діалогу списків.

en: Icon filename %s not found; trying theme icon.
uk: Не знайдено файла піктограми %s; спробуємо скористатися піктограмою з теми.

en: Adjust the scale value
uk: Коригувати значення масштабу

en: Text View
uk: Перегляд тексту

en: Calendar selection
uk: Вибір дати

en: Select a date from below.
uk: Виберіть дату нижче.

en: C_alendar:
uk: _Календар:

en: Calendar
uk: Календар

en: Add a new entry
uk: Додати нове поле

en: _Enter new text:
uk: _Введіть новий текст:

en: Error
uk: Помилка

en: An error has occurred.
uk: Виникла помилка.

en: Forms dialog
uk: Діалог форм

en: Information
uk: Інформація

en: All updates are complete.
uk: Всі оновлення завершено.

en: Progress
uk: Поступ

en: Running...
uk: Виконання…

en: Question
uk: Запитання

en: Are you sure you want to proceed?
uk: Продовжити?

en: Select items from the list
uk: Виберіть пункти зі списку

en: Select items from the list below.
uk: Виберіть пункти зі списку нижче.

en: Warning
uk: Попередження

en: Type your password
uk: Введіть ваш пароль
