zenity - en to xh translation catalogue (105 entries)

en: Display dialog boxes from shell scripts
xh: Bonisa iibhokisi zonxibelelwano eziphuma kwizikripti zetoliki yemiyalelo

en: (C) 2003 Sun Microsystems
xh: (C) 2003 I-Sun Microsystems

en: Credits
xh: Izincomo

en: Written by
xh: Ibhalwe ngu-

en: Translated by
xh: Iguqulelwe ngu-

en: Orientation
xh: Imbonakalo

en: The orientation of the tray.
xh: Imbonakalo yetreyi.

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
xh: Kufuneka uchaze uhlobo lonxibelelwano. Khangela ku- 'zenity --help' malunga neenkcukacha

en: could not parse command from stdin
xh: Akukwazekanga ukwahlula ngezijungqe umyalelo ovela kwi-stdin

en: Zenity notification
xh: Isaziso se-Zenity

en: No column titles specified for List dialog.
xh: Akukho zihloko zoluhlu ezichaziweyo zoLudwe lonxibelelwano.

en: About Zenity
xh: Malunga ne-Zenity

en: Add a new entry
xh: Yongeza ukungena okutsha

en: All updates are complete.
xh: Konke okuhlaziywayo kugqityiwe.

en: An error has occurred.
xh: Kwenzeke impazamo.

en: Are you sure you want to proceed?
xh: Ingaba uqinisekile ukufuna ukuqhubeka?

en: C_alendar:
xh: Ikh_alenda:

en: Calendar selection
xh: Ukhetho lwekhalenda

en: Error
xh: Impazamo

en: Information
xh: Ulwazi

en: Progress
xh: Inkqubela

en: Question
xh: Umbuzo

en: Running...
xh: Ukuphumeza inkqubo...

en: Select a date from below.
xh: Khetha umhla kwevela ngaphantsi.

en: Select a file
xh: Khetha ifayili

en: Select items from the list
xh: Khetha imicimbi kuludwe

en: Select items from the list below.
xh: Khetha imicimbi kuludwe olungaphantsi.

en: Text View
xh: Umbono woMbhalo

en: Warning
xh: Isilumkiso

en: _Credits
xh: _Izincomo

en: _Enter new text:
xh: _Faka umbhalo omtsha:

en: Set the dialog title
xh: Misela isihloko sonxibelelwano

en: TITLE
xh: ISIHLOKO

en: Set the window icon
xh: Misela umfanekiso ongumqondiso wefestile

en: ICONPATH
xh: INDLELA YOMFANEKISO ONGUMQONDISO

en: Set the width
xh: Misela ububanzi

en: WIDTH
xh: UBUBANZI

en: Set the height
xh: Misela ukuphakama

en: HEIGHT
xh: UKUPHAKAMA

en: Display calendar dialog
xh: Bonisa ikhalenda yonxibelelwano

en: Set the dialog text
xh: Misela umbhalo wonxibelelwano

en: Set the calendar day
xh: Misela usuku lwekhalenda

en: Set the calendar month
xh: Misela inyanga yekhalenda

en: Set the calendar year
xh: Misela unyaka wekhalenda

en: Set the format for the returned date
xh: Misela ulungiselelo lomhla obuyisiweyo

en: Display text entry dialog
xh: Bonisa umbhalo wokungena konxibelelwano

en: Set the entry text
xh: Misela umbhalo wokungena

en: Hide the entry text
xh: Fihla umbhalo wokungena

en: Display error dialog
xh: Bonisa impazamo yonxibelelwano

en: Display info dialog
xh: Bonisa ulwazi lonxibelelwano

en: Display file selection dialog
xh: Bonisa unxibelelwano lokukhetha ifayili

en: Set the filename
xh: Misela igama lefayili

en: FILENAME
xh: IGAMA LEFAYILI

en: Allow multiple files to be selected
xh: Vumela ukukhethwa kweefayili ezininzi

en: Activate directory-only selection
xh: Yenza kusebenze ukhetho lovimba weefayili kuphela

en: Activate save mode
xh: Yenza kusebenze inkqubo yokugcina

en: Set output separator character
xh: Misela uphawu lwesahlukanisi sesiphumo

en: SEPARATOR
xh: ISAHLUKANISI

en: Display list dialog
xh: Bonisa uludwe lonxibelelwano

en: Set the column header
xh: Misela umbhalo ongentla woluhlu

en: Use check boxes for first column
xh: Sebenzisa amabhokisi okuqinisekisa kuluhlu lokuqala

en: Use radio buttons for first column
xh: Sebenzisa amaqhosha erediyo kuluhlu lokuqala

en: Allow changes to text
xh: Vumela iinguqu kumbhalo

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
xh: Shicilela uluhlu oluthile (Emiselweyo ngu- 1. 'ALL' anasetyenziswa ukushicilela zonke izintlu)

en: Display notification
xh: Bonisa isaziso

en: Set the notification text
xh: Misela umbhalo wesaziso

en: Listen for commands on stdin
xh: Phula-phula imiyalelo kwi-stdin

en: Display progress indication dialog
xh: Bonisa unxibelelwano lomqondiso wenkqubela

en: Set initial percentage
xh: Misela ipesenti yokuqalisa

en: Pulsate progress bar
xh: Shukumisa umgca wenkqubela

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
xh: Cima unxibelelwano xa kufikelelwe kwi- 100%

en: Display question dialog
xh: Bonisa unxibelelwano lombuzo

en: Display text information dialog
xh: Bonisa unxibelelwano lolwazi lombhalo

en: Open file
xh: Vula ifayili

en: Display warning dialog
xh: Bonisa unxibelelwano lwesilumkiso

en: About zenity
xh: Malunga ne-zenity

en: Print version
xh: Shicilela uhlobo

en: General options
xh: Ezinokukhethwa ngokubanzi

en: Show general options
xh: Bonisa ezinokukhethwa ngokubanzi

en: Calendar options
xh: Ezinokukhethwa kwikhalenda

en: Show calendar options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kwikhalenda

en: Text entry options
xh: Ezinokukhethwa kumbhalo ofakwayo

en: Show text entry options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kumbhalo ofakwayo

en: Error options
xh: Ezinokukhethwa eziyimpazamo

en: Show error options
xh: Bonisa ezinokukhethwa eziyimpazamo

en: Info options
xh: Ezinokukhethwa kulwazi

en: Show info options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kulwazi

en: File selection options
xh: Ezinokukhethwa kukhetho lwefayili

en: Show file selection options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kukhetho lwefayili

en: List options
xh: Ezinokukhethwa kuludwe

en: Show list options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kuludwe

en: Notification icon options
xh: Ezinokukhethwa kumfanekiso wesaziso

en: Show notification icon options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kumfanekiso wesaziso

en: Progress options
xh: Ezinokukhethwa kwinkqubela

en: Show progress options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kwinkqubela

en: Question options
xh: Ezinokukhethwa kumbuzo

en: Show question options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kumbuzo

en: Warning options
xh: Ezinokukhethwa kwisilumkiso

en: Show warning options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kwisilumkiso

en: Text information options
xh: Ezinokukhethwa kulwazi lombhalo

en: Show text information options
xh: Bonisa ezinokukhethwa kulwazi lombhalo

en: Miscellaneous options
xh: Ezinokukhethwa eziziintlobo ngeentlobo

en: Show miscellaneous options
xh: Bonisa ezinokukhethwa eziziintlobo ngeentlobo

en: --%s is not supported for this dialog
xh: --%s ayixhaswanga malunga nolu nxibelelwano

en: Two or more dialog options specified
xh: Ezimbini okanye ezingaphezulu ezinokukhethwa kunxibelelwano oluchaziweyo
