kio_zeroconf - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
cs: FTP servery

en: WebDav remote directory
cs: Vzdálený adresář WebDav

en: Remote disk (sftp)
cs: Vzdálený disk (sftp)

en: Remote disk (fish)
cs: Vzdálený disk (fish)

en: NFS remote directory
cs: Vzdálený adresář NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
cs: Démon Zeroconf (mdnsd) není spuštěn.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
cs: Knihovna KDNSSD byla sestavena bez podpory pro Zeroconf.
