kio_zeroconf - en to da translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
da: FTP-servere

en: WebDav remote directory
da: Ekstern WebDav-mappe

en: Remote disk (sftp)
da: Ekstern disk (sftp)

en: Remote disk (fish)
da: Ekstern disk (fish)

en: NFS remote directory
da: Ekstern NFS-mappe

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
da: Zeroconf-dæmonen (mdnsd) kører ikke.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
da: KDNSSD-biblioteket er blevet bygget uden understøttelse af Zeroconf.
