kio_zeroconf - en to de translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
de: FTP-Server

en: WebDav remote directory
de: WebDav-Ordner

en: Remote disk (sftp)
de: SFTP-Speichermedien

en: Remote disk (fish)
de: FISH-Speichermedien

en: NFS remote directory
de: NFS-Ordner

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
de: Der ZeroConf-Dienst (mdnsd) läuft derzeit nicht.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
de: Die Bibliothek KDNSSD wurde ohne Unterstützung für ZeroConf installiert.
