kio_zeroconf - en to el translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
el: Εξυπηρετητές FTP

en: WebDav remote directory
el: Απομακρυσμένος κατάλογος WebDav

en: Remote disk (sftp)
el: Απομακρυσμένος δίσκος (sftp)

en: Remote disk (fish)
el: Απομακρυσμένος δίσκος (fish)

en: NFS remote directory
el: Απομακρυσμένος κατάλογος NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
el: Ο δαίμονας Zeroconf (mdnsd) δεν εκτελείται.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
el: Η βιβλιοθήκη KDNSSD χτίστηκε χωρίς την υποστήριξη του Zeroconf.
