kio_zeroconf - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
eo: FTP-serviloj

en: WebDav remote directory
eo: WebDav fora dosierujo

en: Remote disk (sftp)
eo: Fora disko (sftp)

en: Remote disk (fish)
eo: Fora disko (fish)

en: NFS remote directory
eo: NFS fora dosierujo

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
eo: Le Zeroconf-demono (mdnsd) ne estas rulanta.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
eo: La KDNSSD-biblioteko estis konstruita sen Zeroconf-subteno.
