kio_zeroconf - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
fr: Serveurs « FTP »

en: WebDav remote directory
fr: Dossier distant « WebDav »

en: Remote disk (sftp)
fr: Disque distant (« sftp »)

en: Remote disk (fish)
fr: Disque distant (« fish »)

en: NFS remote directory
fr: Dossier distant « NFS »

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
fr: Le démon Zeroconf (« mdnsd ») n'est pas lancé.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
fr: La bibliothèque « kdnssd » a été compilée sans la gestion de « Zeroconf ».
