KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
hu: FTP-kiszolgálók

en: WebDav remote directory
hu: WebDav távoli könyvtár

en: Remote disk (sftp)
hu: Távoli lemez (SFTP)

en: Remote disk (fish)
hu: Távoli lemez (fish)

en: NFS remote directory
hu: NFS távoli könyvtár

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
hu: A Zeroconf szolgáltatás (mdnsd) nem fut.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
hu: A KDNSSD Zeroconf-támogatás nélkül lett lefordítva.
