kio_zeroconf - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
ja: FTP サーバ

en: WebDav remote directory
ja: WebDav リモートディレクトリ

en: Remote disk (sftp)
ja: リモートディスク (sftp)

en: Remote disk (fish)
ja: リモートディスク (fish)

en: NFS remote directory
ja: NFS リモートディレクトリ

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
ja: Zeroconf デーモン (mdnsd) が起動していません。
