kio_zeroconf - en to km translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ FTP

en: WebDav remote directory
km: ថត​ពី​ចម្ងាយ​របស់ WebDav

en: Remote disk (sftp)
km: ថាស​ពីចម្ងាយ (sftp)

en: Remote disk (fish)
km: ថាស​​ពី​ចម្ងាយ (fish)

en: NFS remote directory
km: ថត​ពី​ចម្ងាយ​របស់ NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
km: ដេមិន Zeroconf (mdnsd) មិន​កំពុង​រត់​ឡើយ ។
