kio_zeroconf - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
lt: FTP serveriai

en: WebDav remote directory
lt: WebDav nuotolinis katalogas

en: Remote disk (sftp)
lt: Nuotolinis diskas (sftp)

en: Remote disk (fish)
lt: Nuotolinis diskas (fish)

en: NFS remote directory
lt: NFS nuotolinis katalogas

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
lt: Zeroconf tarnyba (mdnsd) nepaleista.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
lt: KDNSSD biblioteka buvo sukompiliuota be Zeroconf palaikymo.
