kio_zeroconf - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
lv: FTP serveri

en: WebDav remote directory
lv: WebDav attālināta mape

en: Remote disk (sftp)
lv: Attālināts disks (sftp)

en: Remote disk (fish)
lv: Attālināts disks (fish)

en: NFS remote directory
lv: NFS attālināta mape

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
lv: Zeroconf dēmons (mdnsd) nedarbojas.
