kio_zeroconf - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
ml: എഫ്‌ടി‌പി‌ സേവകര്‍

en: WebDav remote directory
ml: വെബ്ഡാവ് വിദൂര തട്ടു്

en: Remote disk (sftp)
ml: വിദൂര ഡിസ്ക് (sftp)

en: Remote disk (fish)
ml: വിദൂര ഡിസ്ക് (fish)

en: NFS remote directory
ml: എന്‍‌എഫ്‌എസ്‌ വിദൂര തട്ടു്

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
ml: സീറോകോണ്‍ഫ് സഹായി (mdnsd) ഓടുന്നില്ല
