kio_zeroconf - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
nb: FTP-tjenere

en: WebDav remote directory
nb: WebDav nettverksmappe

en: Remote disk (sftp)
nb: Nettverksdisk (sft)

en: Remote disk (fish)
nb: Nettverksdisk (fish)

en: NFS remote directory
nb: NFS nettverksmappe

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
nb: Zeroconf-nissen (mdnsd) kjører ikke.
