kio_zeroconf - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
nl: FTP-servers

en: WebDav remote directory
nl: Externe WebDav-map

en: Remote disk (sftp)
nl: Externe schijf (sftp)

en: Remote disk (fish)
nl: Externe schijf (fish)

en: NFS remote directory
nl: Externe NFS-map

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
nl: De Zeroconf-daemon (mdnsd) is niet actief.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
nl: Uw KDNSSD-bibliotheek is gebouwd zonder Zeroconf-ondersteuning.
