kio_zeroconf - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
pa: FTP ਸਰਵਰ

en: WebDav remote directory
pa: WebDav ਰਿਮੋਟ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ

en: Remote disk (sftp)
pa: ਰਿਮੋਟ ਡਿਸਕ (sftp)

en: Remote disk (fish)
pa: ਰਿਮੋਟ ਡਿਸਕ (fish)

en: NFS remote directory
pa: NFS ਰਿਮੋਟ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
pa: Zeroconf daemon (mdnsd) ਨਹੀਂ ਚੱਲ ਰਿਹਾ ਹੈ।
