kio_zeroconf - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
sl: Strežniki FTP

en: WebDav remote directory
sl: Oddaljena mapa WebDav

en: Remote disk (sftp)
sl: Oddaljen disk (SFTP)

en: Remote disk (fish)
sl: Oddaljen disk (fish)

en: NFS remote directory
sl: Oddaljena mapa NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sl: Ozadnji program Zeroconf (mdnsd) ni zagnan.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
sl: Knjižnica KDNSSD je bila izgrajena brez vključene podpore za Zeroconf.
